LASTEASJAD MARI JOHANNA

viis kuud armastust

10. märts 2014

10002754_10203278567232849_1862900836_nKallis nuubike!

Sa said täna viiekuuseks ja mina ei saa aru, kuhu see aeg lendab? Kuidas mul on juba väike inimene, kes oskab liikuda (ringiratast ja tagurpidi), kiljuda nagu kajakas, imeda oma varbaid, puristada tatti ja sööki mulle näkku, kiskuda mind juustest ja naerda nii laginal, nagu oleksin ma maailma humoorikaim inimene.

See on nii naljakas, kuidas sa tsillid selili ja oled kohe-kohe magama jäämas. Äkki viskad sa, hops, jalad üles ja naeratad üllatunult. “Need on IKKA minu küljes? JESS!” Ja siis kaob uni ära, sest need jalad on nii huvitavad! Neid saab sikutada ja suhu panna ja niisama imetleda. Mõnikord on neil veel naljakas kate peal, mida teised sokiks kutsuvad. Seda on ka tore kiskuda.

Eile tulin ma voodisse, krabasin su nohiseva pambukese kaissu ja mõtlesin, et kuidas on võimalik omada kellegi vastu nii palju armastust? Iga osa sinust on võrratu, sa oled minu jaoks lihtsalt imeline. Ühtlasi arvan ma, et sa oled kõige tublim laps universumis. Kes muu laseks oma emal ööd läbi magada, jääks ise ööunne, mängiks omaette rahulikult mängumatil peegli ees või niisama oma jalgadega?

Sinuga ei ole mitte kunagi igav. Eriti, kui sa mulle oma naljakaid nägusid teed. Ma olen päriselt teinekord pisarateni naernud. No öelge, kas see pole naljakas?

unnamed (3)Laav juu, kallikene!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

6 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply stella 10. märts 2014 at 13:33

  Marike paneb sarkasmi täiega. Tegelikult jalutada peenikesel inimesel suht mõtetu ja ebavajalik tõesti. Sajakilosed peavad viitsima , kuna pekist vaja ju lahti saada.
  Ja tallinnas pole just kõige toredam jalutada. Mina m6istan Marianni ;)

  • Reply Krissu 10. märts 2014 at 21:58

   Miks sa arvad, et peenikesel inimesel pole mõtet jalutada? See on nii loll jutt, et lausa rumal hakkab seda lugeda. Liikumine on hea tervise aluseks, ole siis nii pikk, peenike, könn või paks mistahes. Kui ei viitsita, siis on teine asi, aga liikuda võiks kohe kindlasti.
   Kui ilmad ilusaks lähevad, küll viitsib Mallu end välja ka vedada :)
   Aga nii rumalat juttu ära mitte kuskil enam räägi :)

 • Reply K. 10. märts 2014 at 13:32

  Üks imeline beebi ja Tema imeline ema :) Nii mõnus Su blogiposte lugeda, neist kiirgab seda armastust ja siirust :)

 • Reply Inks 10. märts 2014 at 11:13

  Näete mõlemad superilusad välja! Esimesel pildil oled kohe nii ilus, et võiksid vabalt mõnelt ajakirja kaanelt vastu vaadata;)

 • Reply meow 10. märts 2014 at 11:10

  Mari tundub esimesel pildil nii suur, nagu mõni paariaastane :D

  • Reply Marike 10. märts 2014 at 13:04

   Jah, sinuga ei ole mitte kunagi igav, Mari, ainult siis, kui jalutama pean sinuga, suren igavusse.