Uncategorized

sellepärast Kardo mind petmas käibki…

16. oktoober 2014

Lõpuks sain teada, et a) Kardo petab mind, b) miks ta mind petab. Seda kõike tänu toredale lugejale, kes mind täna hommikul valgustas. Olgu see hoiatuseks kõikidele naistele! Ja loomulikult vabandan siiralt igasuguste jubedate ja karvaste mõtete pärast, mis ma oma naislugejatel pähe olen pannud 🙁

Tere

Lugesin su blogist seda nn naljajuttu, kus keegi sinuga dushi all rääkis ja ma lihtsalt pidin sulle kirjutama, et MINA ENAM SU BLOGI EI LOE! Varem sa oled mulle alati meeldinud, aga nüüd kuidas sa ise uhkustad sellega, et sa ennast ei ražeeri, siis sa ajad mulle küll külmavärinad peale. Arvad et on normaalne nagu ürgnaine olla? Kes sellist naist vaataks?! APPI. Sina oledki need naised, kelle pärast laste saanud naiste maine rentslis on. Arvavad, et keegi enam ei hoolitse enda eest.

Sinu blogi loevad noored neiud. Kas sa tahad neile anda eeskuju, et on okei karvasena ringi joosta? Hakkad oma lapsele ka nii õpetama? KARVASEID NARRITAKSE, selle pärast Kardo sind arvatavasti petmas käibki. Ilma lasteta naiste juures. Tead miks? Sest nemad ei jookse metsaga ringi ja ei tunne selle üle uhkust.

Kui sul raha pole, saadan sulle ražeerija! Palun kirjuta oma blogis avalik vabandus, et õhutad inimesi rõve olema. Mõtle noortele tüdrukutele, kes sind fännavad. Tahad, et neid mõnitatakse? 

ÕUDNE! Naisterahval peaks rohkem uhkust olema, kui karvaste jalgade ja teatud kohaga olla. JUBE JUBE JUBEEEE!!!!!!!!!!!

Loe ka neid postitusi!

64 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta K2ty 18. oktoober 2014 at 14:20

  Elagu karvased naised!

 • Avatar
  Vasta Angelika 17. oktoober 2014 at 18:23

  Mida te naerate? Asi on tõsine! Ukrainas sõda, Ebola möllab, Kardo petab ja Mallukas ei RAŽEERI… Mis meist nii saab?

 • Avatar
  Vasta Katu 17. oktoober 2014 at 12:46

  See inimene küll peast korras ei saa olla, kui ta lausa sulle ärapanemise eesmärgil feikmeili teeb.. Mulle kirjutas ka üks suvaline anon niimoodi meili, feikmeil oli ..
  Issand, inimesed, kas teil elu pole, mida elada, no tõesti? 😀 😀

 • Avatar
  Vasta max 17. oktoober 2014 at 01:07

  Mina mehena hoian täiesti puhtana , ning kui sa pole vanatüdruk siis ka iga nor naine ei lase endale sinna mingit puhmast alla või karvaseid jalgu. Ja samuti häirib blondide naiste puhul kui pea on väljakasvand mustad juuksed ja langevad blondid küljepeal , lihtsalt rõve või osadelt küüntelt värv maas . Siin pole naerda midagi naised hoolitsege enda eest kui tahate ka nor meest irw

 • Avatar
  Vasta Mari 16. oktoober 2014 at 23:07

  Äkki keegi kingiks selle kirja autorile murutrimmeri või something 😀 Et Ta siis saaks ikka ennast koguaeg ražeerida 😀

 • Avatar
  Vasta Martin 16. oktoober 2014 at 22:07

  Tõsiselt asjalik lugemine…äärmusest äärmusesse ja sai naerda,nutta kui pildid silmeees jooksid nagu kaadrid filmist :S
  Loodan südamest,et märkuse teinud inimene sai ka targemaks ja kindlasti ei silenda ennast …rohkem kui asi väärt:P

  Best rgds Martin

 • Avatar
  Vasta Orochimaru 16. oktoober 2014 at 17:35

  Mismõttes see üldse kellegi asi on, kas teine inimene ajab oma mühisevat metsa või mitte?

 • Avatar
  Vasta Jantsu 16. oktoober 2014 at 17:27

  “Raseerib ennast ehast koiduni” Issand jumal ma sain suure suutäie naerda praegu. Ei noh, mina ka aru ei saa, mis vajadused inimestel on? Kui sa tahad olla sile kui klaas siis palun, raseeri ennast kasvõi 4 korda päevas aga jäta teised rahule, pole sinu asi kellel jalad karvased on jne. Koolis keka tunnis sama asi – keegi unustas raseerida (kekas lühikesed püksid kohustuslikud) siis on kohe vaja kiljuda “Iuu, karvased jalad jne”. Aga sellest kodanikust on küll kahju, siin poolsel 16 aastasel ka rohkem ajusid 😀 Ära isegi pane seda heiti tähele, ta lihtsalt kade et ei saanud sind alasti näha 😉

 • Avatar
  Vasta Kaisa 16. oktoober 2014 at 16:39

  Kui me kutiga teineteist leidsime ja esimene õhtu ametlikult väljas olime. Mõtlesin ka eelnev päev, et kas peaks sheivima või ei peaks. Mõtlesin, et ah las olla.. Ehk ei vii asi kohe esimesel päeval nii kaugele. Eksisin. 😀 Harke vahel oli korralik mets, aga teda ei paistnud häirivat see.

 • Avatar
  Vasta Kerli 16. oktoober 2014 at 15:19

  Sain veel rohkem naerda, kui selle esialgse “karvateema” ajal. Hahahhaaaa.
  Nagu näha, loebki igaüks välja just seda, mida näha tahab 😉

  Tervitustega,
  Karvane kahe lapse ema… Muhahahaaa 😛

 • Avatar
  Vasta Kat 16. oktoober 2014 at 15:12

  A miks mitte panna kirja ka kirja autor? Või kui nime pole, siis vähemalt e-mail, kust kiri tuli 😉
  Kui sa kõik möliseja-autorid eetrisse laseks, siis tühja ilmselt kargama väga ei tuldaks enam.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 16. oktoober 2014 at 15:58

   E-mail on mingi suvaline hotis tehtud feikmeil, nime ei olnu 😀

 • Avatar
  Vasta Maris 16. oktoober 2014 at 15:07

  Juheii homme on kogu kaubandus karvaeemaldajatest tühi ja ohh õnheks ka truudusetutest meestest 🙂

 • Avatar
  Vasta m... 16. oktoober 2014 at 14:33

  Minu enda arust on Mallukas paras puupea, aga tore on ikka vahest lugeda tema blogi, kui on natukenegi arukamaid teemasid ja muidugi need inimesed kes viitsivad lausa pika personaalse kirja kirjutada….ohh jahh.

 • Avatar
  Vasta Pisi 16. oktoober 2014 at 13:50

  Aga miks peavad naised end nii karvutuks raseerima, et on nagu lapsed? Nagu rindade kasvamine teeb lapsest naise, siis ka karvade kasvamine teeb lapsest naise. See, kuidas ja kas üldse raseerib, on ikka igaühe enda otsustada. Minu mees nt ütles mulle kohe, et ära aja end täitsa karvutuks, kuna muidu seksiks nagu lapsega.

 • Avatar
  Vasta Ann 16. oktoober 2014 at 13:00

  Siin kohal ainus mõte: WTF did I just read!?

 • Avatar
  Vasta Liina 16. oktoober 2014 at 12:41

  See tekst tundub täpselt selline nagu oleks see meelega kirjutatud, teades, et sa selle oma blogisse üles paned. 😀 Ja nüüd käib uhkelt ringi, et su tähelepanu sai.

 • Avatar
  Vasta Hanna 16. oktoober 2014 at 12:35

  Ma ausalt ei usu et selliseid inimesi olemas on kes nii kirjutavad. See pole lihtsalt võimalik 😀 Kopeerisid selle täpselt nagu ta ise kirjutas?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 16. oktoober 2014 at 12:41

   copy-paste 😀

 • Avatar
  Vasta Kätlin 16. oktoober 2014 at 12:34

  Kurat. Kaua seda vaest Kardot tambitakse? Kui kellegil tõendeid, saatne need mallukale, mitte ärge lihtsalt hämage.

  Kui võtan asja enda vaatest – kurat teda peaks “tahtma” ca 20 – 24 aastane. Kes sooviks sellises vanuses olla armuke? Eriti arvestades, et nn. armuke peaks ka parema lookiga olema, kui mallukas. Ja sellised naised ka teavad oma väärtust. St sellel mehel pole võimalust. (no vähemalt minu loogika on selline). (va. juhul kui ta mõnd vana paksu naist ei pane). Seega, kes siin seda Kardot süüdistab. Sooviks pilte – pilte – pilte!!!!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 16. oktoober 2014 at 12:41

   Ma tahaks ka pilte, kuidas Kardo karvatuid naisi rautab! Mina näiteks arvan, et ta teeb seda jõusaalis, sest kuskil mujal ta eriti ei käi. Pean seal vist luurama hakkkama 😀

 • Avatar
  Vasta Annu 16. oktoober 2014 at 12:33

  Palun, palun kas ta saadaks sulle selle ražeerija? Tahaks hirmsasti teadaa, mis ime asi see on? Mul peale sünnitust karvakasv nii kiire, kõike olen proovinud, aga näed ražeerijat veel pole. Oleks nadi lugu küll kui mees mind maha jätaks kuna ma olen nii karvane, omastarust olen nagu kõike proovinud aga näed.. Ražeerijast pole midagi kuulnud:/

 • Avatar
  Vasta :P 16. oktoober 2014 at 12:24

  IrW 😀 😀 Päeva nael 😀 Juba selle dužži loo peale itsitasin tööl kohe südamest ja jätsin endast veidriku mulje kõrval kabinetis olijatele 😀 No ei tea kus too ilmaime võtab selle et püksis peab olema ainult pügatud kaameli mokk 😀 Täitsa tekib huvi kus kohas tema ainult seda näeb? Vahib ainult porri?? Kui ta veedaks rohkem aega avalikes pesulates silmad avatult siis oleks vaatepilt hoopis teine. Hetkel mul küll sellist infi ei ole, et peaks oma pool-põõsa täiesti puhtaks tegema 😀 Omal oleks imelik ringi käija püksis üks viie aastane kükitamas. Tekiks hullema kui pubeka tunne ja arvan, et ei julgeks kunagi enam ennem kui põõsas tagasi pükse langetada. Ning sellisel juhul kui tibil peab püksis olema kaameli mokad siis peaksid kõik mehed olema jooksikud ja best before möödas 😉

 • Avatar
  Vasta Kaisa 16. oktoober 2014 at 12:14

  Aitäh Mallukas, et selle kirja avalikustasid. See avas minugi silmad mu suhte osas. Kuna ma ise kipun ka aegajalt karvase tutiga ringi lippama ja minu mees välismaal (!) tööl käib, siis tean nüüd üsna kindlalt, et ta seal teps mitte ainult raha ei käi teenimas! Nüüd kus ma tänu toreda neiu kirjale seda tean, hangin ma vintpüssi ja lasen raisa juba ukse peal maha!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 16. oktoober 2014 at 12:25

   Loodetavasti ikka katad tuti enne ära, et vaese mehe viimane pilt poleks sinu võss

   • Avatar
    Vasta Kaisa 16. oktoober 2014 at 12:37

    Ražeerin ära ikka!

 • Avatar
  Vasta Helin 16. oktoober 2014 at 12:06

  Tegelikult ükskõik kas see naine kes selle kirja kirjutas raseerib ennast ehast-koiduni – aga see, et ta sellest lausa nii jahmunud oli, et mõni teine ei raseerigi ennast iga päev ja pidi lausa sellise kirja saatma.. noh, see juba on midagi 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 16. oktoober 2014 at 12:11

   Haha, ehast koiduni raseerida on ikka tase omaette 😀

 • Avatar
  Vasta kristi 16. oktoober 2014 at 11:57

  issand kui haige inimene.. -.-

 • Avatar
  Vasta Ade 16. oktoober 2014 at 11:56

  Inimesed on ikka imelikud 😀

 • Avatar
  Vasta Hundu 16. oktoober 2014 at 11:33

  Sellist jama on raske kommenteerida 😀

  aga ma tõepoolest siiralt loodan, et kirja autor on 14-15 või kuskil nii, sest kui täiskasvanud naine reaalselt arvab, et meestele meeldimiseks peab raudpoltkindlalt ražžheerima ja karvane mäger on öek-fui, siis on see ausaltöelda lihtsalt kurb.

 • Avatar
  Vasta Jaan 16. oktoober 2014 at 11:29

  Jube kahju, et enam millestki mõistlikust kirjutada pole ja peab iga päev pastakast selliseid lugusid imema.. Aga mis teha, eks igaüks peab kuidagi leiva lauale saama ja karvajutud on alati kõvasti klikke toonud.. Klassikaline “Delfi meetod”.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 16. oktoober 2014 at 12:12

   Oh usu mind, ma saan selliseid kirju paraku nii tihti, et ei pea oma aega raiskamagi “pastaka imemisele” 😉

 • Avatar
  Vasta anni 16. oktoober 2014 at 11:27

  😀 😀 😀 😀 tule taevas appi aga see text oli küll…. 😀 😀 ausõna 😀
  tunnen kaasa sellele olevusele… raseerib ennast arvatavasti ehast koiduni et jumala eest ükski karv kuskil ei turritaks…. looord…
  count me in as a cavewoman, i love it and zero fucks are given

 • Avatar
  Vasta egle 16. oktoober 2014 at 11:26

  jube kahju, et blogis “like” nuppu pole

 • Avatar
  Vasta Kai 16. oktoober 2014 at 11:23
 • Avatar
  Vasta Ann 16. oktoober 2014 at 11:20

  Võttes eeskuju sellest kooseluseaduse teemalisest kommentaarist, kus keegi kurtis, kuidas tal hakkab paha, kui ta peab ette kujutama, kuidas nad seksi teevad vms, siis mul hakkab paha, kui ma pean ette kujutama, milline karmikarvaline mäger Mallukal püksis ikka on. Huumorinurk ikka, mis asjad inimesi häirivad ja millele mõeldes oma tühjavõitu päevakesi veedavad 😀

  • Avatar
   Vasta Merje 16. oktoober 2014 at 11:27

   Mäger on hea sõna! Ma võtan selle oma seksielu värskendamiseks sõnavarasse 😀 😀

 • Avatar
  Vasta A 16. oktoober 2014 at 11:18

  Never go full retard!

 • Avatar
  Vasta Katz 16. oktoober 2014 at 11:16

  Kui mees tõesti “armastab sind” vaid karvatu jalgevahe ja silesäärte pärast, siis tekib küsimus, et kui “tõsine” see suhe üldse on. Minu abikaasal ja kahe lapse isal on küll täiesti ükskõik kui karvane või mittekarvane ma olen. Pole mulle mitte kunagi seda ette heitnud. Tunded on ikkagi inimese hinges, mitte karvutus jalgevahes 😉

 • Avatar
  Vasta Merje 16. oktoober 2014 at 11:08

  Hea nali! 😀
  Kirja saatja vist ei tea, et tegelikult on karvakasv absoluutselt normaalne ja KÕIKIDEL täiskasvanud inimestel on teatud piirkondades karvad. Ei tea kas ta on ikka kursis, et kui ta teismeikka jõuab, hakkavad tal ka rinnad kasvama…iiuuuu…
  Iseasi on see, kas ja kuidas keegi oma karvu ohjeldab. Sama on juustega – kellele meeldivad kiilakad, kellele juustega inimesed. Ebanormaalne on karvakasvuga inimesi ebanormaalseks nimetada 😀

 • Avatar
  Vasta laura 16. oktoober 2014 at 11:08

  Hommik muutus ikka väga ilusaks. 😀 Minu poiss on minu alumist osa näinud igas olekus, vingunud ega petnud pole kordagi 😀 ja no eks see raseerimine on igaühe enda mugavuse asi ju 😀

 • Avatar
  Vasta Mariliis 16. oktoober 2014 at 11:07

  Jumal küll.. see karvaeemaldus oleneb ka ikkagi sellest, mis moes on. Vanasti oli ju mida karvasem seda uhkem. Iga naise enda otsus on ikkagi, milline ta sealt alt välja näeb. Täiesti uskumatu on lugeda, et karvad naise küljes midagi häbiväärset.
  Veel uskumatum on see, et naised peaks ennast karvavabaks tegema, et noortele tüdrukutele eeskuju anda. Pigem peaks eeskujuks olema see, et igal inimesel on õigus olla loomulik ja just selline nagu ta ise olla tahab 🙂
  Issand kuidas sellised idioodid mind närvi ajavad!

 • Avatar
  Vasta Miku 16. oktoober 2014 at 10:53

  Olen mees, sattusin sellele postitusele peale Facebooki kaudu.

  Tekkis kole tahtmine seda jama kommenteerida:

  Kurat kui naine ei soovi end raseerida, siis armastav mees saab sellest aru. Jääge iseendaks, nii leiate selle õige ka kunagi…

  Mehena võin väita, et selle kirja (“Sellepärast Kardo Mind Petmas Käibki…”) autor oli süütu, fännas Miley Cyrus’t ja Lady Gaga’t, oli eluaastates 14-16…

 • Avatar
  Vasta Karina 16. oktoober 2014 at 10:51

  Irwww, hea et ise kirjutada oskab vähemalt 😀

 • Avatar
  Vasta J. 16. oktoober 2014 at 10:50

  See peab nali olema 😀 või siis selle autor just went full retard

 • Avatar
  Vasta Cc. 16. oktoober 2014 at 10:49

  Ma ei tea kus kohast see imeline naisolend välja luges et sa koguaeg võsaga ringi jooksed. Mina sain aru, et unustasid sheivida eelmine päev 😀 Aga ei, jube vahvad inimesed on ikka siin maamunal 😀

  • Avatar
   Vasta Jaana 16. oktoober 2014 at 12:24

   Ja isegi kui jookseks kogu aeg.. siis kelle asi see on? 😀

 • Avatar
  Vasta Laura 16. oktoober 2014 at 10:48

  RAŽEERI!!! Oijummel, tore näha, et kellegi karvased jalad noori tüdrukuid hukatusse viivad 😀

 • Avatar
  Vasta C. 16. oktoober 2014 at 10:43

  Appi appi küll on inimestel probleemid, kes kus kohast end oot mis sõna see oli Aa ražeeri 😀 😀 😀
  Mina külmemal ajal kui püksi kandmise aeg ei viitsi ka igapäev oma jalgu raseerida, no kes ikka näeb, siiamaani mees pole vingunud ja üldse ei põe 😀
  Ma arvan et õigus oleks kirjutada kui nt sa oleks oma karvu fööniks ma hakanud (paraku olen naiste riietusid näinud seda, ühiskasutatava fööniga veel ) 😀 vot see oli veider 😀

 • Avatar
  Vasta S. 16. oktoober 2014 at 10:42

  ma arvan ,et seda blogi ei peakski lugema need inimesed, kes ei mõista irooniat ja huumorit.
  Jessas, ma jooksen ka võpsikuga ringi ,aga ega mu mees mind sellepärast petmas käi :D. Ja pealegi, kuri lugeja … Sääse lennuväli ei ole ammu juba moes – kui sa end täiesti paljaks ajad, näed välja sealt alt nagu 5 aastane … mõtle ise edasi

 • Avatar
  Vasta kristiina 16. oktoober 2014 at 10:39

  Hmm.. Huvitav teooria. 🙂 Mind see igatahes ei kõiguta, käin ikka oma “metsaga” ringi ja jalgu razeerin ka suht harva. 😀

 • Avatar
  Vasta jaanika 16. oktoober 2014 at 10:39

  See tundub täpselt mingisuguse 15 aastase tüdruku tekst, kes arvab, et mees vaatab ainult naise karvakasvu seal all pool. Kulla neiu, sulle teadmiseks, et kubemepiirkonna kväike karvakasv on ka NORMAALNE näha ja keegi sind selle pärast maha ei jäta. Püsisuhtes nähakse hullemaid asju, kui 2-3mm karvakasvu 😀

 • Avatar
  Vasta Eveliis 16. oktoober 2014 at 10:38

  Aahhh, kuule võib-olla avasid nüüd ka minu silmad ja ma sain ka teada, miks minu mees mind petab. Nagu heatahtlik lugeja mullegi kirjutas.
  Kui sinu heatahtlik sõber sulle lõpuks isikliku ražeerija saadab ja sul talle kogu aeg tööd pole anda, siis saada ta teinekord mulle ka külla. Abiks ikka. Kuigi ma täpselt ei tea, mis teenust ražeerija pakub. Tundub siiski et mingitmoodi karvaeemaldust;)

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 16. oktoober 2014 at 10:47

   ma võtan hommikusöögikursusele kaasa selle tüübi, siis teeb sinu ka korda…

   • Avatar
    Vasta Eveliis 16. oktoober 2014 at 12:25

    See on mõistlik. Siin on mõni naine veel, siis saame kõik koos vannitoas rażeerijaga aega veeta sel ajal kui mehed süüa teevad. Puhta boonusena võime kõik ka alati olla ja tsitttsättida.

 • Avatar
  Vasta lily 16. oktoober 2014 at 10:37

  😀 appi õudust issand jeesus!

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 16. oktoober 2014 at 10:36

  Eem, mul on küsimus – meeste jaoks on OK karvasena ringi käia aga naiste jaoks mitte?
  See on nüüd küll iga naise enda teha ja tahe, milline ta välja näeb. Minuarust oled ilus inimene – olgu siis karvane või mitte. 🙂

 • Avatar
  Vasta Maris 16. oktoober 2014 at 10:35

  wiiii… lõpuks ka midagi mille üle naerda 😀 Kus on inimesel probleem alles 😀

 • Avatar
  Vasta Kadi 16. oktoober 2014 at 10:34

  Mis asi see ražeerimine üldse on? 😀

 • Avatar
  Vasta meow 16. oktoober 2014 at 10:34

  Ei või olla 😀

 • Avatar
  Vasta triinusa 16. oktoober 2014 at 10:34

  Okei, istun siin kontoris ilgelt pasa tujuga ja näed, nüüd tuju tõusis hüppeliselt lausa 😀 😀 elagu ürgnaised!

 • Avatar
  Vasta Pärdik 16. oktoober 2014 at 10:33

  ražžžžžžeeri 😀

 • Avatar
  Vasta Liis 16. oktoober 2014 at 10:30

  😀
  Nojah… kus kellegi prioriteedid paiknevad, eks 😀
  Selle peale vist naeran kyll t2na terve p2eva 😀

  😀

  irw…

  😀