Tegin ükspäev paar pilti asjadest, mida mõtlesin teile ka kiita, sest head asja unustan lõpuks alati jagada, kuni nad otsa saavad ja ma nad ära viskan. Seega ilma pikema jututa paar viimase aja lemmikut.

Selle TBS’i kehavõi tõi mulle jumestaja Anni kingituseks ja kuigi ma muidu väga ennast kreemitada ei viitsi, siis see lõhnab tõepoolest nagu PÄRIS mohiito! Kevadine, värske, laimine, piparmündine. Mõnna! Nende kodukalt ma seda leida ei suuda, seega ei oska ma ka hinda öelda, aga tundub väärt kraam olevat.

DSC_0729

Natsa oma blondide juuste hooldamisest kah, sest seoses sellega on mul tekkinud lausa neli uut lemmikut. Esiteks uus kuivšampoon! Ma olin sellest Girlz Only šampoonist kuulnud ja väidetavalt said kõik seda Selverist, aga mina seda seal kunagi ei näinud. Nüüd nägin, ostsin, proovisin ja meeldis. Hind oli ka ülihea, ainult natsa üle kahe euro.

Juukseid pesen ma praegu vaheldumisi Kevin Murphy hõbedašampooni ja Denise platsentašampooniga (LINK). Kordamööda kasutan ma neid selle pärast, et hõbedašampoon on üsna kuivatav ja seetõttu on hea vahepeal miskit muud ka kasutada. See Denise šampoon on tegelikult väljalangevate juuste vastu mõeldud ja ma ostsin selle ennetamaks seda, et ma blondeerimisega sootuks kiilakaks ei jääks. Kuigi tegelikult ei ole ma üldse mingit üleliigset juuste väljalangemist täheldanud, teeb see juuksed siiski mõnusalt pehmeks. Esimest korda näen õpetusest, et seda tuleks 5 minta peas hoida. Okei, ma seda pole teind, eks ma siis edaspidi proovin :D! Ühesõnaga see pidi aitama päris paljusid sünnitanud naisi, sest mingi 3-4-5 kuud peale sünnitust otsustab naise organism  miskipärast, et ah suva, sul nagunii pole neid juukseid vaja ja siis sa ajad karva nagu koer kevadel. See šampoon pidi selle tagama, et midagigi pähe jääks. Aga no see on vaid see, mida ma kuulnud olen, praegu ise kinnitada ei tihka.

See platsentamask (LINK) on aga mu LEMMIK! See teeb juuksed supersiidjaks, pehmeks, kohevaks ja minu meelest ka paksemaks. Ma ei tea, nii hea lõhnaga on ka, et ma oleks äärepealt nutma haknud, kui Mari oma väiksed röövlinäpud sellele taha sai ja pool totsikut endale pükstesse hõõrus. Seega, kes on parasjagu imelise maski otsingul, proovige seda. Te ei kahetse!

DSC_0727

On teil ka mõni uus lemmik, mida te jagada raatsiks? 

Jaga: