ILUKRAAM KARDO KINGILOOS TESTIN JA ARVUSTAN

imeline lõhnamaailm

15. september 2016

Ma olen oma Kardoigatsuses nii madalale langenud, et ma käisin vannitoas endale ta lõhna peale pihustamas. Ja kuna ma siiski Mari emale ära parseldasin ja nüüd hambad laiali diivanil istudes aina Kardo lõhna nuusutan nagu segane, siis mulle meenus, et mul ongi teile kaks lõhna kinkimata ja ma võin selle ju nüüd kohemaid ära teha, kui mul enivei midagi targemat teha pole.

Igatahes, meestelõhnad on minu meelest PARIMAD asjad siin ilmas. Ma olen paras naisteparfüümide hull ka (ega mul ilmaasjata neid üle 30 ei ole…), aga hästi lõhnavad mehed….mmmm. Kardo on aga selline põline “maamees”, et ta igapäevaselt väga lõhnasid kasutada ei viitsi. “Mis ma seal laos ikka lõhnan” ühmab ta mulle, kui ma ütlesin, et mis mõttega ma talle neid lõhnu kokku ostan, kui ta neid nagunii rohkem ei kasuta, kui ainult siis, kui kuskile minek on.

Nüüd saatis Kuues Avenüü mulle ja Kardole mõlemale uue lõhna ja kui ma need kätte sain, siis mainisin kohe Kardole, et see lõhn on nii hea, et reaalselt püksid tahavad iseenesest maha kukkuda. Miskipärast unustas Kardo, et iga päev on “lamp” lõhna peale pihustada ja lootuses “midagi saada” hakkas ta ennast lõhnastama isegi õhtul voodisse tulemiseks. “Tunned jah? Ma panin seda head lõhna!” kiitles ta alles ükspäev magama tulles. Nagu ma ise seda muidu ei tunneks, eksole :D

DSC_8239

Enne oli mu lemmikuks meestelõhnaks Trussardi “My Land” (LINK), aga kui ma nägin, et sellele on suguvõssa lisandunud uus noorem vend Trussardi “Blue Land” (LINK), siis tahtsin ma otsekohe muidugi seda proovida. Või no Kardole peale valada. Võiks öelda, et nende ühine joon on see, et nad on ÜLIIII head meestelõhnad. Sellised jõulised, mehised, mõnusad. Mmmm. Mul praegu on üks ühel randmel ja teine teisel randmel, et ma erinevust suudaks välja mõelda. Blue Land on vist vähekene värskemate nootidega, My Land on natukene tummisem. Ehk siis kui My Landi paneks peale restorani minekuks, siis Blue Land on vähe igapäevasemate nootidega. Hetkel on Blue Land muuseas üks populaarsemaid meestelõhnasid maailmas ja ma tõesõna kohe üldse ei imesta, sest see on lihtsalt niivõrd hea. Ja kui keegi parasjagu mõtleb, et mida mehele kinkida, siis emb-kumb nendest lõhnadest on tõesõna kindla peale minek!

DSC_8236

Endale valisin ma välja  Viktor & Rolf Flowerbomb La Vie En Rose 2016 (LINK). See on limiteeritud koguses valmistatud suvine lõhn Flowerbomb seeriast, mis tuleb igal aastal välja veidi erinevas pudelis. Flowerbomb La Vie En Rose on lilleline värske lõhn ja seda müüakse ainult 50ml pudelis. Minu jaoks ideaalne, sest 30ml saab minu jaoks alati kuidagi kiiresti otsa ja 100ml on kuidagi hiigelsuur, mis iial otsa ei lõppe.

Ma muidugi seda valides ei teadnud üldse, mis lõhnaga tegu, aga googeldades jõudsin infoni, et tegu suht rariteetse kaubaga – peaaegu igal pool on see läbimüüdud ja kuna seda toodetakse limiteeritud kogustes, siis eriti seda peale kuskilt tulemas ei ole. Neid tavalisi flowerbombe on vabalt saadaval aga seda special editionit on väga vähe. Ja kui juba miski nii läbi müüdud on, siis peab ta ju hea olema, eks?

Ja ega ma ei eksinudki! Ta on küll tunduvalt jõulisem, kui tavalised kommilõhnad, mis mulle meeldivad, aga ta on siiski magusate nootidega ja tõeliselt omapärane lõhn. Ja ma ei mõtle “omapärane” nagu öeldakse millegi kohta, mis üldse ei meeldi, aga soovid siiski viisakaks jääda, vaid reaalselt ülipaljud on küsinud, et mis hea lõhn mul peal on. See püsib nii kaua, et sõbranna küsis mult kolm päeva peale lõhna kasutamist selle marki, ju siis oli sallile veel mingi lõhnakübemeke jäänud. Ja see pole isegi parfüüm vaid tualettvesi. Selle kohta ikka tõeliselt hea kestvusega hästi naiselik, pidulik ja mõnus lõhnake.

DSC_8242

Loomulikult ma tahan kahele teist ka kingi teha ja lõhnakese ära anda. Selle jaoks ei tule teha muud, kui hakata Kuuenda Avenüü sõbraks Facebookis (SIIN) ja jätta kommentaar, et kumba lõhna sina kingitusena saada sooviksid ja miks.

Ps! Kuuendas Avenüüs on väga suur valik parfümeeria ja ilutooteid, ning kui registreerida end kasutajaks siis saab alati 6% allahindlust, mistõttu paljud tooted on Eesti parima hinnaga. Samuti on Kuuendal Avenüül alati tasuta transport pakiautomaati sõltumata ostusummast!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

369 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Katre 20. september 2016 at 14:21

  Flowerbomb on üks lemmikuid lõhnu üldse ja uus pudel laual ei teeks üldse halba :)

 • Reply Gea 20. september 2016 at 09:21

  Ma jumaldan Viktor & Rolf parfüüme, seega sooviksingi seda võita :)

 • Reply Mariell 19. september 2016 at 06:55

  Kuna endal on Flowerbombi lõhn olemas ja see on tõesti väga väga hea, on täiuslikust komplektist puudu vaid lõhn ka minu mehele!
  Siis saame koos lõhnama minna! ?

 • Reply Mary 18. september 2016 at 22:47

  Valiksin meeste oma. Kallimal ei ole juba aastaid oma lõhnaõli, sest ta ei suuda ise seda valida, ja kõik, mis mina välja pakun ei ole ka need õiged. Äkki see on :)

 • Reply Getter 18. september 2016 at 21:20

  Lõhnakogu vajaks täiendamist küll. Sooviksin naistelõhna :)

 • Reply Liisi 18. september 2016 at 18:17

  Meestelõhna “My Land” valiks oma kallimale! :)

 • Reply Ents 18. september 2016 at 12:08

  Sooviks naiste oma, mehel on trussardi my land juba olemas ning tema ei ole ka suur lõhnastaja, aga mina ju olen :D

 • Reply Kelly 18. september 2016 at 11:57

  Sooviksin saada naiste lõhna La Vie En Rose, sest enda lõhn hakkab otsa saama :)

 • Reply Reena 18. september 2016 at 09:38

  Mina valiksin naistelõhna. Mulle on alati meeldinud pigem magusad lõhnad kui sellised vänged või ülivärsked. Loositavatest lõhnadest ma pole nuusutanud kumbagi aga kuna meil sinuga on suht sarnane maitse nende koha pealt, siis olen kindel, et meeldiks väga :)

 • Reply Mari 18. september 2016 at 08:16

  Sooviks naiste lõhna.oled seda nuusutanud no taevalik .

 • Reply Triin 18. september 2016 at 05:36

  Meestest sooviks, ise ma pole eriline lõhna fänn( ilmselt naabritädi pärast, kes seda liiga palju kasutab) aga elukaaslasele meeldiks selline kingitus. My Landi on ta päris kaua kasutanud!

 • Reply Mel 17. september 2016 at 21:42

  Sooviksin väga naistelõhna, sest mu lõhnariiulil valitseb tühjus ja lillelõhnad meeldivad väga.

 • Reply Iryna 17. september 2016 at 21:04

  Sooviksin väga naistelõhna :)

 • Reply Madlen 17. september 2016 at 15:32

  Sooviksin väga-väga endale seda naistelõhna! :)

 • Reply Juurikas 17. september 2016 at 15:06

  Sooviksin meeste lõhna “blue land”.
  Mu härral hakkab just too “my land” otsa saama ja teist proovida oleks maru lahe! :)

 • Reply Laura 17. september 2016 at 14:53

  Mina sooviks ka naiste lõhna :)

 • Reply E 17. september 2016 at 13:59

  Sooviks ka La Vie En Rose 2016, praegune Trussardi My Name hakkab ka varsti otsa saama :)

 • Reply Panter 17. september 2016 at 13:09

  Üks uus hea naistelõhn kulub alati ära :)

 • Reply Helena 17. september 2016 at 12:49

  Mina sooviks môlemat! Hahah tundub veits ahne kuid tegelikult on selline lugu, et minu peiks kasutab alati vaid ühte lôhna kuni pudel on tilgatuks pigistatud, seega oleks see midagi uut, sest ega naljalt ta uue lôhna peale ei môtle, vôi siis hetke-lôhnale “lisa.
  Ja Mina ise olen Flowerbombi austaja juba aastaid! Hind on krôbe kuid lôhn on see eeest IMELINE!! Ja Flowerbombi püsivus on super!! Pole kunagi alt vedanud!

 • Reply Janella 17. september 2016 at 11:05

  Sooviksin naistelõhna! ?

 • Reply Janella 17. september 2016 at 11:03

  Sooviksin väga väga väga naistelõhna! ?

 • Reply Teele 17. september 2016 at 10:15

  Sooviksin meeste lõhna “my land” kingituseks :)

 • Reply Helena 17. september 2016 at 08:35

  Sooviks mehele uut lõhna :) :)

 • Reply Margit 17. september 2016 at 08:03

  No kuna endale loodan saada kullakreemi ja lastele tasakaalu lauda, siis oleks aus, kui mees kah mingist loosist kasu saaks. Seega lõhna sooviks oma mehele kingituseks. Meestepäev on tulemas, saaks alles siis kätte ja naiivselt ootaks naistepäeval kah ilusat kingitust :D

 • Reply Kristiina 17. september 2016 at 08:02

  Sooviks abikaasale uue lõhna kinkida :) Trussardi “Blue Land”

 • Reply Kristiina 17. september 2016 at 06:28

  Meeste, mingi aeg vihjati, miks mehed ainult üllatusi ja kinke tegema peavad :), see oleks hea kingitus, kuna mehel ka kohe sünnip tulemas. 2 kärbest ühehoobiga :)

 • Reply Eliis 17. september 2016 at 02:57

  Soovin naistelõhna. Kuna vana on otsa saamas.

 • Reply Erika 16. september 2016 at 23:50

  Mulle meeldivad ka magusad lõhnad. Soovika väga naiste oma. Minu pudelikel õnnestus pojal jagu saada. Uut pole jõudnud veel sebida

 • Reply Kats 16. september 2016 at 22:34

  Võiks ju valida meestelõhna, aga egoist vist ja tahan hoopis ise saada uut lõhna! Pole tal vaja käia ringi ja nii hästi lõhnata, et alukaid paremale ja vasemale langema hakkab. :D

 • Reply Ly 16. september 2016 at 22:23

  Mina sooviksin naistelõhna, kuna mulle meeldivad magusad lõhnad :)

 • Reply Ly 16. september 2016 at 22:12

  Sooviksin meestelõhna, sest mees on just uue otsingul. Tundub huvitav lõhn:) Laik ka visatud! :)

 • Reply Merli 16. september 2016 at 22:07

  Valiks naistelõhna. Olen uue lõhna otsingul ja miks mitte just seda proovida ;)

 • Reply Liisa 16. september 2016 at 21:55

  La Vie En Rose sooviksin. Olen ammu juba otsinud seda ÕIGET uut lõhna, aga siiani pole leidnud, mis oleks see kõige kõigem. Kui lugeda sinu kirjeldust, siis kõlab nagu see oleksi see ?

 • Reply Katlin Me 16. september 2016 at 21:54

  Rõõmustaksin ka väga meestelõhna üle! Härral on nö töölõhn ja vabaaja lõhn – ja kuna oleme värske paar siis mu ninale meeldiks, et vabaaja lõhn oleks midagi uut, mitte see vana millega ta varem igasuguseid “skoorimas” käis :DD Kiiks, I know!! :DDD

 • Reply Krislyn Tamm 16. september 2016 at 21:34

  Oleksin väga rõõmus, kui saaks mehele uue lõhna kinkida ? Seega paluksin endale Trussardi Blu Landi

 • Reply Gelit 16. september 2016 at 21:26

  Sooviks ka hästi lõhnavat meest,niisiis paluks üks Blue Land :)

 • Reply Kaisa 16. september 2016 at 21:24

  Kuigi ma jubedalt tahaks öelda, et sooviksin naistelõhna, sest mul ei olegi kunagi ühtegi normaalset lõhna olnud, siis tegelikult vist ikkagi parema meelega teeksin kingituse elukaaslasele, kellele ei olegi mitte kunagi ühtegi lõhna olnud. No tudengite värk, raha on vaja mujale ka, kui selliste asjade peale. Kuigi ta muidu ka väga hästi lõhnab :D, siis ikkagi oleks äge, kui tal mõnikord oleks veel selline ekstra hea ja mõnus lõhn juures, sest ma ka suur meestelõhnade fänn ja olen tahtnud tükk aega talle midagi kinkida, aga pole lihtsalt võimalust :( no äkki seekord loosiõnn naeratab!

 • Reply Siret 16. september 2016 at 21:22

  Olekski aeg uueks lõhnaks, seega naiste oma..

 • Reply Evelyn 16. september 2016 at 21:02

  Mina valiksin meeste lõhna. Pole midagi paremat hästi lõhnavast mehest:)

 • Reply Kristiina 16. september 2016 at 20:51

  Mina sooviks naistelõhna :)

  • Reply Kristiina 16. september 2016 at 20:54

   Sooviks sellepärast, et olen just uue lõhna otsingul ja antud lõhn tundub igati hea olevat ja meeleldi prooviks selle ära :)

 • Reply Marianne 16. september 2016 at 20:37

  Mina sooviks meestelõhna, et see oma elukaaslasele kinkida. Ta on ka selline, kes hästi harva laseb lõhna peale, kuigi ma kogu aeg tuletan ikka meelde. Ja ta ainus lõhn on ka mingi Oriflame’st pärinev :D

 • Reply Katrin 16. september 2016 at 20:18

  Mina prooviks seda kauapüsivat naistelõhna. Hetkel mul on sellised lõhnad, mis püsivad peal liiga vähe aega.

 • Reply Eliise 16. september 2016 at 19:58

  Naiste lõhna :)
  Mees mul oma lemmikutes kinni ja ei usu, et ma teda vaimustada suudaksin!

 • Reply Arti 16. september 2016 at 19:43

  Soovin meeste lõhnaõli. :)

 • Reply Maiu Järv 16. september 2016 at 19:10

  Sooviksin väga lõhna “blue land”, kuna kahel tähtsalt inimesel on sünnipäev tulemas, oleks hea ühele neist kinkida :)

 • Reply Marleen 16. september 2016 at 19:04

  Olen terve elu lõhnadest lugupidanud ning väga raske on üldse kuhugile minna ilma lõhnaõlita. Kahjuks hakkab mu lõhnaõli kohe-kohe otsa saama ning meeleldi osaleksin naistelõhna loosis :)

 • Reply Mai 16. september 2016 at 17:45

  Hea meelega sooviksin meeste lõhna :)
  Oktoobris tähistame elukaaslasega kolme imelist koosveedetud aastat ja hakkasin just hiljuti mõtlema kingituse peale. Uus ja hea lõhn oleks meeldiv kingitus nii temale kui mulle!

 • Reply Piret 16. september 2016 at 17:25

  Naiste lõhnaõli tahaks :)

 • Reply Elis 16. september 2016 at 17:13

  Mina sooviks endale naistelõhna, kuna olen väga suur lõhnade fänn ja pmst igapäev lasen endale midagi peale, aga ma suht kitsi ja kalleid lõhnu endale lubada ei saa ka, siis vahelduseks võiks riiulil hea firma lõhn ka olla, mis on kindlasti ka väga hea lõhnaga :)

 • Reply Mona 16. september 2016 at 16:47

  Sooviksin väga naistelõhna.

 • Reply Karin 16. september 2016 at 16:21

  Sooviksin naistelõhna. Olen just praegu uue parfüümi otsingutel :)

 • Reply Helena 16. september 2016 at 15:28

  Flowerbombi kohta tekkis kohe suur huvi pärast postituse lugemist! Ehk ikka naistelõhna sooviksin :)!

 • Reply mammukas 16. september 2016 at 14:59

  ma prooviks ka selle meestlõhna ära. kui meeldib siis ehk laseks ka ööseks peale piserdada. hihi

 • Reply Kristin 16. september 2016 at 14:39

  Mina sooviksin meeste lõhna. Põhjus ka lihtne, miks. Nimelt olen üliõpilane ja tööl ei käi.. Peigmees aga tihti teeb mulle kingitusi, mis teeb mind sageli suht kurvaks, sest vastu ei saa teha ?.. Oleks tore tedagi üllatada ?

 • Reply Kairixxx 16. september 2016 at 14:05

  Mina sooviksin naistekat ?

  • Reply Kairixxx 16. september 2016 at 14:08

   Naiste lõhna sellepärast, et olen hetkel just uue lõhna otsingul. Kui peaksin loosi võitma, ostan abikaasale selle meestelõhna ka :)

 • Reply K 16. september 2016 at 14:03

  Eelistaksin naistelõhna :)

 • Reply Kristiina 16. september 2016 at 13:48

  Mina sooviks mehele Blue Landi :)

 • Reply Katu 16. september 2016 at 13:35

  Ma kohe ermpsasti tahaks endale üht uut lõhna ja selle flowerbombi kirjeldus tundub nagu oleks tegemist 5+ minu lõhnaga. Pärast lapsega kodus olemist ja uuesti tööle naasmist kuluks selline värskendus ikka väga ära, eriti kui endal hetkel just raha liiga palju käes pole…
  Ühesõnaga hääletaksin iseenda ja naistelõhna poolt :)

 • Reply Jane 16. september 2016 at 13:31

  Meestelõhna. Mulle need meeldivad, millegipärast on paremad kui naiste lõhnad. See tualettvesi (või parfüüm) läheks muidugi kingiks, siis on kaks õnnelikku inimest – nii kinkija kui ka kingituse saaja.

 • Reply Merily 16. september 2016 at 13:16

  Kui võidaks siis sooviks naiste lõhna!

 • Reply siret 16. september 2016 at 13:00

  Flowerbomb on lihtsalt maaaailma parim lõhn! Ja nii raske on seda saada :)
  Olen ära teeninud naistelõhna, jumala eest :P

 • Reply Kerli 16. september 2016 at 12:40

  Naistelõhna tahaks. :)

 • Reply Mariella 16. september 2016 at 12:29

  Sooviks meeste lõhna.Kingisks kallimale sünnipäevaks!Tal seisab kapis ainult üks lõhn,mis varsti ka otsas.Oiii…ma tean ta oleks nii õnnelik uue lõhna üle?

 • Reply Stella Rebane 16. september 2016 at 11:59

  Sooviksin meestelõhna :)

 • Reply Gerda 16. september 2016 at 11:54

  Oh, tahaksin väga naiste parfüümi. Pole väga lōhnastaja pisikese beebipoisi pärast, aga kui välja minna, siis peab lōhnaōli ikka peal olema!

 • Reply sirje 16. september 2016 at 10:56

  Sooviks naistelõhna?Oleks vahelduseks aastaid kasutatavale ühele lõhnale ?

 • Reply Liina 16. september 2016 at 10:15

  Sooviksin naistelõhna, et suvi ikka kestaks….

 • 1 2