LAPSED Uncategorized

hirmsad ajad on ees

26. märts 2017

Kardo tahab siin kodus mõned päevad ehitustöid teha ja seetõttu pidasin ma paremaks Lendega kodust ära minna. Endagi jura remondi sees olla, aga pidev kolistamine ja klopsimine ei ole kuigi meeldiv ka titale kuulata. Ühtlasi ma pean tunnistama, et mulle on väga hakanud see väike traditsioon “korra kuus spaasse” meeldima. Seega mõtlesingi, et tavai, lähme siis kuskile spaasse! Aga kuhu? Viimased korrad olen suure hurraaga Pärnusse sõitnud ja kuigi Pärnu mulle VÄGA meeldib, ei tundunud enam loogiline kolmandat korda kah just sinna sõita. Siis meenus mulle, et ma olen miljonist kohast kuulnud just Aqva spa kiitmist ja no Rakveres ma polegi käinud. Läbi olen raudselt sõitnud, aga mingit mälestust Rakverest kui sellisest mul ei ole. Mis seal on? Mis seal teha saab? Pole õrna aimugi! Seega jah, sai otsustatud, lähen Aqva Spasse ja vaatan, mis seal Rakveres toimub.

Aga kellega? Lendega nagunii, sest teda ma ju mitmeks päevaks maha jätta ei saakski. Mari põhimõtteliselt saaks, sest ta käib ju lasteaias ja asi tal siis see aeg näiteks issiga või üldse vanaema juures olla ei oleks. Mida rohkem ma sellele mõtlesin, seda rohkem hakkas mind närima süütunne. Ma ei saa ju minna SPAASSE, kus on VESI, ilma Marita. Mitte üks inimene meie peres ei hinda veekeskuseid ja spaasid nii suure kirega nagu Mari. Reaalselt on ta see, kes hommikul teeb silmad lahti ja ütleb: “vanni!”, siis sööb ja nõuab vanni, siis magab ja tahab vanni ja õhtul, ise suure suuga haigutades, veab endale niisket trikood selga ja moosib: “ämme vanni!”. Niimoodi on möödunud meie kõik spaas käigud ja kuigi see on nii jube tüütu, on see ka nii tore, et ta tahab ujuda ja lustida ja möllata. Kuidas sa ütled lapsele ei? Mina igatahes pole siiani osanud. Niimoodi me olemegi alati spas käies kordamööda hotellitoa ja veekeskuse vahel tuianud.

Meie Mariga spaas! Ma ei tea, miks ma ehe jokker välja näen.

Ma juba tean ette ära, et minu vaimusilmas saab see olema üks tore reis. Me võtame Lende bugaboo kaasa, sõidame rongiga Rakverre. Mari muidugi käitub terve aja mega viisakalt ja talle pole mingit vankrit vaja, ta võib lausa Lendetki lükata! Siis jõuame me kohale, pakime oma asjad lahti, lähme kohe vaikselt sulistama, peale mida suundume kuskile sööma ja kell 8 magavad mõlemad lapsed õnsat und ja mina saan rahumeeli näiteks raamatut lugeda või blogida. Järgmisel päeval ujume veel, käime Rakvere peal ringi, jalutame käsikäes ja naudime elu, kuni jõuabki kätte reede ja me tuleme õnnelikult koju tagasi.

Ma olen enam kui kindel, et Mari saab olema oma tavapärases olekus ja see olek on selline, et täna Miabeli sünnal ütles Kardo, et History pealt jookseb selline sari nagu “Hunting Hilter” ja ta on üsna kindel, et viimases episoodis näidatakse Mari, et Hilter on lõpuks leitud 😀 Lihtsalt ta on vahepeal lihtsalt niiii… eee… vali ja vehib kätega ja solvub ja märatseb nagu hull, kui oma tahtmist ei saa. Seega tema + Lende kaugel Rakveres, ILMA KARDOTA, kõlab nagu midagi õudusunenäo ja luupainaja vahepealset. Iga mu keharakk ütleb, et jumala eest, mine ainult koos Lendega, aga ma ei saa nii Marile teha. Niisiis ma ohverdan iseenda ja oma kaine mõistuse, ning vean endaga mõlemad rüblikud kaasa. Aga ma pead ei anna, et mind hiljem kuskilt Aqva Spa numbritoast oksa tõmmatuna ei leita.

dsc_2935-1024x683-8304013

Meie täna sünnal. Mari nutab, sest me ei hakanud sekundipealt koju minema, kui preili seda soovis. Lende vaatab sellise näoga, et whaaaaa, mis kriiskad, õeke. Minul on ette manatud tavapärane “dead inside” pilk.

Mul on tegelikult lootus, et Kiku minuga kaasa tulla saab, siis on vähemalt mingisugunegi võimalus, et me kahepeale neid lapsi taltsutada suudame.

Aga, kuna ma pole Rakveres käinud, siis mis seal üldse teha on? Kuidas seal Aqva Spas lastega on? Kui ma näiteks rongiga Rakverre sõidan, siis kaugel sealt see spa on? Kas… Rakveres üldse taksosid on? Issand, ma olen nagu mingi lollakas, aga no ehk on kellelgi mingeid kogemusi Rakvere lahedatest kohtadest 😀

 

Loe ka neid postitusi!

80 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta M 27. märts 2017 at 19:30

  Issver kus mind paneb imestama mõndade emade ettemõtlemine! Kui ma nii mõtleks siis polekski vist oma lastega kusagile jõudnud ! Esiteks on olemas kvaliteetseid “käerõngaid” või kiidas neid nüüd nimetatakse mis tõesti peavad last vee peal ja teiseks ei ole ju absoluudselt vaja ronida lapsega torudesse ja muudesse sarnastesse kohtadesse (need vist isegi mari vanustele keelatud kui ma ei eksi?) .nii ette narveerida et lõpuks jätadki lapse maha,milleks? Õpi kahe lapsega koos toimetama ja mis kõige tähtsam,nii õpib ka mari rohkem sinu sõna kuulama.kui tal emme issi koguag mõlemad valves on siis ta jääbki jooksu panema.aga kui sa ilusti ära seletad et nüüd oleme meie kolm ja ohutuse mõttes ei peab kuulama sõna siis usun et ta on mõistvam. Ma arvan et kui koguaeg väldid kõiki neid “ohtlikke” olukordi siis jääd ise ja jätad lapse ka paljudest rõõmudest ilma. Ja kui pistavadki röökima mõlemad ,las siis röögivad ,kelle asi see on ?

  • Avatar
   Vasta E. 27. märts 2017 at 19:43

   Ja mis Sa arvad, et Maril oleks seal lõbus, kui kõik põnevad asjad a’la torud on keelatud? See tähendaks seda, et Mallu võtaks Mari kaasa ja siis näägutaks, et ei tohi ja blablabla. Sellisel juhul ei oleks see põnev ega tore ju lapsele, kui viiakse veekeskusesse ja keelatakse seal möllata. Suur rõõm oleks ikka see olukord ma kujutan ette 😀

   Ma isegi edasi ei hakka seletama, sellest piisab. Ja ma usun, et iga vanem ei soovi, et ta lapsed ‘röögiks’ avalikes kohtades. Ei ole nagu eriti mingi mugav ja tore asi, lapsele sellisel juhul eriti nagu rõõmu ka ei paku võimis?

   • Avatar
    Vasta M 27. märts 2017 at 21:20

    Et siis kui torud on keelatud on kohe igav lapsel basseinides ? Jeerum küll, kas te mänguväljakutele jätate ka lapse viimata kui seal ei ole piisavalt vägevaid torusid ? Või mis siis saab kui lähete lõbustusparki ja suuremad atraktsioonid on väikestele keelatud ? Et äkki hakkab röökima kui ei saa mis tahab,pigem ennetada ja mitte minna? Ma arvan et nii me kasvatamegi üles lapsed kellega ei saa kusagil käia sest kui ei lähe nii kuis nad soovivad siis on lõbu läbi. Minu kommentaar ei olnud sugugi halvustav .mul on kaks veidi suuremat last ja lihtsalt omast kogemusest soovitaks last kaasata ka nendesse kohtadesse kus on teatud piirid sest siis laps õpibki ja näeb et kõik ei ole talle lubatud ja see on täitsa okei ! Ka õpib ta seda et noorema õe /venna vajadustega on vaja arvestada ja enam ei ole vaid tema nõudmised prioriteet nr 1 . Miskipärast ärritub alati keegi siinsetest emadest kui keegi ,kogenenum heast tahtest nõu annab. jääb mulje nagu tegelikult saavad emad aru mida silmas peeti aga ei taha tõdeda et äkki tõesti peaks nii mõtlema ja äkki see aitab mind tulevikus.

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 27. märts 2017 at 21:33

     Kuule, M, ma nõustun sinuga igati, aga nagu öeldud, see ei ole ju põhjus, miks ta kaasa ei tule.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 27. märts 2017 at 20:05

   Ma ei närveeri absoluutselt, ma lihtsalt TEAN, mis mind ees oleks oodanud. Kaasa oleks ma ta nagunii võtnud, ma pole mega põdeja. Kui oleks röökinud, siis oleks. Aga Maril on reedel arst ja seetõttu ma teda kaasa ei võta, mitte sp, et ma närveeriks 😀

 • Avatar
  Vasta Karoliina 27. märts 2017 at 17:48

  Rohuaia kohvikus on mõnus.. see samas ka vist ainus kohvik, kus ma Rakveres käinud, sest vanaema elab kohe üle tee 😀

 • Avatar
  Vasta E. 27. märts 2017 at 12:16

  Ma olen üllatunud, et mitte keegi ei pannud tähele, et sa oled Hitler natuke valesti kirjutanud 😀

  • Avatar
   Vasta Jane 27. märts 2017 at 14:11

   Motlesin just sama ?

 • Avatar
  Vasta mairit 27. märts 2017 at 07:49

  kui ilm kannatab ja tuled käruga rongijaamast siis sinna kanti jääb mitmed kirbukad, pätsi sahver kus on kohapeal tehtud kooke ja ka soolaseid nii palju ja häid et paksuks võib süüa.Ararat kus praed mega suured ja siiani jäänud rahule,isegi kui lähed mitme lapsega ei ole kunagi kurdetud et lapsed segavad jne.selveri ehk keskväljaku all parklas on hästi vinge taaskasutus sõbralt sõbrale.keskväljak ise on juba tuntud ja koht kus saab paar klõpsu teha selle jalgratturiga.seal lähedal on ka aqva.üle tee spaa-st on pihlaka kohvik,natuke eemal sushi tiger.kui natuke jalutada spaast ülespoole on linnus oma tarva pulliga kus jälle üks pildistamise koht.politseimuuseumi vaevalt väiksega lähed.teatrihoov ja kino linnuse naabruses.linnast väljas on siis kõige suurem kaubanduskeskus-põhjakeskus kus annab väga vabalt šopata ja on ka olemas lastele batuudikeskus.kui tahad tõesti puhata on mõnus ja rahulik.ei ütleks et rakveres pole midagi teha.

 • Avatar
  Vasta Maarja 26. märts 2017 at 23:08

  Mingi aeg nagu kirjutasid, et sul ema kodune. Vanaema oleks ju lastele parim kaaslane 🙂

  • Avatar
   Vasta M. 27. märts 2017 at 07:47

   Jaaa see lahe idee! Teil ju aktiivne nooruslik vanaema 🙂 aga nagu aru saan lasid ennast lugejatel mõjutada ja jätadki Mari hoopis maha? 🙁

   • Avatar
    Vasta Sandra 27. märts 2017 at 08:20

    Mis siin kurvastada,ega Mari võõraga ei jää.Vanaema tundub neil väga vahva noor naine olevat,kui jaksab ja tahab,las laseb Mallul veidi puhata.Siililegi ju selge,et Lendega palju kergem rännata.Sellepärast nüüd Mallu küll süümekaid tundma ei pea!

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 27. märts 2017 at 08:49

     Lugejatel ei lasknud ennast mõjutada, vaid faktist, et Maril on reede hommikul viimane teraapiatund ja siis tuleb pikk paus sisse (haigekassa ja ajad .. võimatu jamamine), mistõttu oleks väga niru seda viimast sessiooni raisku lasta. Ma ei jõuaks kuidagi reede hommikul kella 9ks tagasi ka, seega jääbki nii, et Mari jääb Kardoga koju ja järgmine kord lähmegi kõik terve perekonnaga spaassse!

     • Avatar
      M. 27. märts 2017 at 11:55

      Sain aru siis veidi valesti 🙂 sain aru, et spaa on teisipäevast-neljapäevani. Ega ei olegi asi süümekates vaid selles, et inimene ise kirjutab, et Mari naudiks seda tãiega aga oh ei teaaaa seega siililegi oli algusest peale selge, et ta pigem jätaks Mari maha ju! Ja just – Lendega tripida on kindlasti kergem!

     • Mallukas
      Mallukas 27. märts 2017 at 15:00

      No muidugi KERGEM oleks temata, aga ma oleks ta sellegipoolest kaasa võtnud.

 • Avatar
  Vasta Ele 26. märts 2017 at 23:01

  Aqva väga hea lastesõbralik spa! Nii mõneski teises kohas ei ole madalat sooja turvalist lõbusat lastebasseini aga seal on, kus saab väike laps ise toimetada (vanem muidugi ka seal aga ikkagi). Mängutuba ka väga tore nii väiksemale kui suuremale leidub tegevust. Ainult standardtuba ei soovita vaid midagi paremat, sest standardid lastega kitsas. Head puhkust!

 • Avatar
  Vasta A 26. märts 2017 at 22:49

  Aqva spa minu lemmik spa Eestis! 🙂 Aga kindlasti mine Rohuaia kohvikusse – täpselt selline armas ja mõnus söögikoht, mis kindlasti meeldiks ka sulle.

 • Avatar
  Vasta Mia 26. märts 2017 at 22:36

  Ma soovitan ka Grillersit, seal tõsiselt parim burks 😀 Ja Sushi Tiger ka, seal super hea sushi (eriti nr 38) 😀

 • Avatar
  Vasta KK 26. märts 2017 at 22:09

  Bamboo gardenis saab head aasia toitu, sushi tigeris ja ocean sushis on parimad sushid

 • Avatar
  Vasta KK 26. märts 2017 at 22:07

  Rakvere on väga väike linn ja rongijaamast Aqvasse on vast 15-20min kõndida. Head söögikohad peaksid olema art cafe, rohuaia kohvik. Grillersis saab parimat burksi ja Pätsis head pitsat 😀

  • Avatar
   Vasta Kats 26. märts 2017 at 22:29

   Rohuaia on jah armsa lastenurgaga hullult maitsvate toitudega kohvik.. aga art cafe küll viimane koht, kuhu lastega minna.
   Toit ok seal. Teenindus jama

 • Avatar
  Vasta Lilith 26. märts 2017 at 22:02

  Kammoon, isegi Haapsalus on takso olemas:D.

  • Avatar
   Vasta Helen 27. märts 2017 at 14:22

   .. isegi Tapal on takso!;) (Haapsalus elanikke ca 10 000, Tapal ca 5000).

 • Avatar
  Vasta T 26. märts 2017 at 21:58

  Soovitan minna Grillersi. Parimad burgerid Eestis.

 • Avatar
  Vasta Elgeriine 26. märts 2017 at 21:32

  Aqva on üli laste sõbralik hotelli pool on mängutuba nii natule suurematele kui väikestele.
  Meil on meeletult ilis vallimägi kus saab alati tohutult ilusaid pilte. Rongijaamast aqva on max3kilta googlest otsid takso ja sõidutab sind vähem kui6 euri eest aqva. Toad on mugavad. Aqva vastas kohe on Pihlaka kohvik kus saab üli maitsvaid pirukaid ja kooke. 🙂
  Soovid veel midagi siis ootan küsimusi. 🙂

 • Avatar
  Vasta M. 26. märts 2017 at 21:11

  Marimellidel on terve pere kodune. Samuti su uus blogisõbranna Lilli on ju lapsega kodune? Ma võtaks kedagi, kellel ka laps olemas kaasa…need oskavad üldiselt aidata 😀 ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 26. märts 2017 at 21:19

   Ma ütlen ausalt, et ma väga ei tahaks kedagi oma lapsega kaasa 😀 St kui nad omaette toa võtaks, siis jah, aga minu tuba mahutab üht lisavoodit (üks täiskasvanu veel). See liiga väike ja lapserikas muidu 😀

   • Avatar
    Vasta M. 26. märts 2017 at 21:22

    No võtadki kedagi, kellel ka laps…ega laps pea kaasa tulema ? kogemused tulevad ?

 • Avatar
  Vasta Kätlin 26. märts 2017 at 21:09

  Niiiii äge, et Rakvere tuled 😀
  Nagu eelnevalt öeldud, siis linnus ja Põhjakeskuse batuudikeskus on need kohad kuhu minna. Šopata saad Põhjakas, aga võrreldes Tallinna/Tartu kaubamajadega on see ikka väike, ka oma valiku poolest. Minu jaoks on Rakvere nii väike linn, et kõik on käe – jala juures. Autoga/taksoga liikudes on minutite küsimus kuhugi jõudmiseks (pean silmas kesklinnas olevaid asutusi). Ise käin beebiga jalutades kõik vajalikud asutused läbi (ühest linnaservast teise ja aega jääb veel ülegi). Taksoga tuled rongijaamast ka mõne minutiga Aqvasse.
  Aqva juures asub ka SushiTiger. Ning umbes sama kaugel on ka Ocean Sushi (paarsada meetrit).

 • Avatar
  Vasta Haja 26. märts 2017 at 21:07

  Sa sellel bassupildil nagu Batmani filmist see paha kloun – brrrt

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 26. märts 2017 at 21:21

   Paha kloun ONGI ju jokker

 • Avatar
  Vasta C. 26. märts 2017 at 21:03

  Hei.
  Veedan ka teisip-neljap Rakveres, peaaegu samavanade pudinatega kui sina (noorem on Lentsust miski 9p noorem, vanem Marist aastakese noorem ).
  Kui ikka igav on, siis kirjuta mulle, võib nt kuskile mängutuppa v kohvikusse vms minna lastega kasvõi. 😉 (sessuhtes, et olen Rakveres üles kasvanud, seega orienteerun seal vabalt).

 • Avatar
  Vasta Ner 26. märts 2017 at 21:02

  Oehh tahaks ka nii rikas olla, et iga kuu spaasse 🙁 Aga mis seal ikka. Rakvere on muidu lahe! Eriti jõuludel, kui neil vägev jõulupuu on, aga ka niisama on vahva. Sushi tigerit keegi juba soovitas, see on tõesti hea. Ja Aqva spa iseenesest on juba äärmiselt vinge, ainult et kallis küllaltki. Massaažid pidid olema parimad Eestis!

 • Avatar
  Vasta Maiken 26. märts 2017 at 21:00

  Soovitan oma lemmikkohti Rakveres, mis pole just lapsesõbralikud, aga parim burger Eestis on the Grillersis ?? (Sealt saaks kaasa osta ja hotellitoas nautida, nii et terve nägu on koos) Ja parim sushi on Ocean sushis (seal on lastele eraldatud tuba, mitte just mugavaim varint, aga ok. Minu 4a pojale maitseb seal krõbekana salat, nimetame seda nagitsateks 😀 )
  Samuti soovitan Väikse ingli kristallipoodi, vb Marile mõni huvitav kivike, mida mudides mõni minut rahu saavutada 😉
  Rakvere on armas koht, loodan, et teil ilmaga veab ja saate mõnusalt ringi liikuda 🙂

 • Avatar
  Vasta Tr 26. märts 2017 at 20:55

  Rakvere Aqva pole minu silmis küll koht kuhu 2 lapsega omapäi minna….üli mõnus spa aga mitte sedasi lastega minnes:)

  Kindlasti minem sööma Sushi Tigerisse, seal on maailma parim sushi ja Katai hiidkrevetid!

 • Avatar
  Vasta Erle 26. märts 2017 at 20:47

  Põhjakeskuse batuudikeskisesse lastel lahe seal

 • Avatar
  Vasta K 26. märts 2017 at 20:40

  Miks mitte Triinu Liis kaasa? Tal oleks ju ka hea lõõgastuda?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 26. märts 2017 at 20:42

   Ta ju käib tööl 🙁 Ma tegelt tahtsin temaga minna.

 • Avatar
  Vasta Eva 26. märts 2017 at 20:39

  Appi, kui õigel ajal Sa selle Rakvere teema tegid 🙂 Sain isegi siit vajaliku info kommentaaridest kätte. Keegi oskab öelda, kui kaua sõidab takso linna raudteejaamast? Palju maksab?

  • Avatar
   Vasta Erle 26. märts 2017 at 20:48

   5min maksab 2 eur

 • Avatar
  Vasta Merilin 26. märts 2017 at 20:35

  Soovitan minna Rakvere linnusesse. 🙂 Megatore on seal. Eriti lastega. Inimesed on nii lõbusad ja mõistvad. Kui Mari nutma peaks hakkama siis annavad kommi. 😀 Noh igatahes mu sugulase lapsele andsid. 😀
  Linnuse kõrval on see pulli kuju millel mitu korda munad alt ära varastatud. 😀 Isegi ajalehes kirjutati sellest mitu korda. 😀 Linnuse all on Bambuse restoran vms. Nime täpselt ei mäleta. 😀 Seal megahead toidud. 🙂

  • Avatar
   Vasta T.A 26. märts 2017 at 22:04

   See pull on Rakvere tarvas! 😀

 • Avatar
  Vasta Helena 26. märts 2017 at 20:30

  Minge politseimuuseumisse ja rohuaia kohvikusse

 • Avatar
  Vasta G. 26. märts 2017 at 20:26

  Ma olen kahe lapsega tihti üksi, kuna mehe töö on lihtsalt selline, et on 10 päeva kaupa kodust ära. Ja olles üsna kogenud üksi lastega (4aastane ja 8kuune) majandaja, ütlen täiesti ausalt, et ma ei julgeks never üksi spaasse minna kahe väikese lapsega. Kui olen üksi, olen lastega peamiselt kodus või vanemate juures ja vanem laps on lasteaias. Ei planeeri suuri poeskäike ka selleks ajaks, vaid ostan asjad kõik ette. Ja mul mõlemad lapsed väga rahulikud ja leplikud. Ikka ei julgeks. 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 26. märts 2017 at 20:28

   Mul on lootus, et keegi ikka tuleb kaasa ka 😀

 • Avatar
  Vasta A 26. märts 2017 at 20:26

  Mina sebiks kindlasti kellegi kaasa, kuna ei kujuta päris ette, beebi süles, teist last päästma hüppamas. Sest kunagi ei tea, mis juhtuda võib. Olen näinud, kuidas üks poiss nii õnnetult veekeskuses kukkus, et sellest pähe suur haav tekkis. Ja mida see laps tegi? Mõistagi nuttis, oli suures šokis ja ega ema ka väga organiseeritud ei suutnud olla. Mis on täiesti mõistetav, kuna ma ei tea, mis ma teeks, kui mu lapsega midagi juhtuks. Aga kuna Tal oli teine laps ka kaasas (kes küll oli suurem kui Lende), siis ma üritasin vähemalt seda väiksemat last riietada ja lohutada. Hirmus kogemus oli igal juhul :/ Loo lõpetuseks ütlen, et poiss suutis omal jalal kiirabiautosse kõndida ja küllap sai kõik korda 🙂
  Aga sebi keegi kaasa 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 26. märts 2017 at 20:29

   Ma veekeskusesse ujuma kindlasti kahega ei läheks jah. Lents peaks turvahällis tsillima nii kaua 😀

   • Avatar
    Vasta A 26. märts 2017 at 20:34

    Sinu elutempo ja sadade toimetuste juures oled Sa küll ära teeninud ühe “ühe lapsega” nädalavahetuse 😀 Nii et mina ütlen, et Sa oled ka siis väga hea ema, kui Sa ainult Lende kaasa võtad. Marile ju meeldib vanaemaga tšillida, nii et kindlasti oleks Ta seal ka õnnelik. Ujuma saate ju koos minna ka Tallinnas (ja siis Lende nt koju jätta). Tee endale teene ja minge kahekesi. Usu mind, ma ei julge veel praegu väga oma kaheaastase lapsega nt niisama trammiga sõita vms, kuna kardan ebamugavusi jms.

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 26. märts 2017 at 20:41

     Ma ei arvagi, et ma kehva ema oleks, kui ma vaid ühega läheks, aga ma tean, et Marile niiiiii meeldiks 😀

     • Avatar
      A 26. märts 2017 at 20:45

      Ma vist siis olen liiga egoistlik ema, kuna ma ei paneks end sellisesse närvesöövasse olukorda 😀 Sa oled ikka tubli!

 • Avatar
  Vasta Mammu 26. märts 2017 at 20:26

  Praegu jääb mulje, et Rakvere on väga igav koht. Tegelikult nii see pole. Siin on väga cool teatripark, kus saaksid just lastega mängimas käia. Politseimuuseom. Kusjuures isegi Rakvere raamatukogu on lahe, siin on ka kino, bowling. Rakveres ikka taksod sõidavad. Kui sul aega siis külasta kindlasti Rakvere kõige coolimat kaltsukat Sõbralt Sõbrale!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 26. märts 2017 at 20:29

   oh, kuskandis see sõbralt-sõbrale rakveres on?

   • Avatar
    Vasta Carmen 26. märts 2017 at 21:19

    Aqva eest otse üle keskväljaku Kroonikeskuse 0korrusel 🙂

  • Avatar
   Vasta Sandra 26. märts 2017 at 20:30

   Rakvere ongi väga igav koht.Ega Mallu ei lähe kahe väikese lapsega teatrisse või politseimuuseumisse/tarva mune vahtima?

   • Avatar
    Vasta Maru 26. märts 2017 at 21:25

    Sbralt sõbrale on kroonikeskuse all parklakorrusel (ma vast ei aja segi) ja see on aqvast kiviviske kaugusel (okei mingi värniku odaviske). Aga see on mu teada paar p nädalas lahti fb-s raudselt infi nende lehel.
    Ma pole ise käinud, aga kuuldavasti on seal ikka vinget kraami

    • Avatar
     Vasta T.A 26. märts 2017 at 22:20

     T-L on nüüd lahti. Varem oli jah ainult T,N ja L

 • Avatar
  Vasta Kelly 26. märts 2017 at 20:22

  Mina võin teid rongijaamast aqvasse ära visata muideks! ? Miks sa raiskad takso peale kui ma olemas olen? ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 26. märts 2017 at 20:30

   omggg, sa elad rakveres v??? me näeme lõpuks??? 😀

   • Avatar
    Vasta Kelly 26. märts 2017 at 20:31

    Nojanohhh ? Anna aint teada kui oled tulemas ja tulen viin teid turvaliselt kohale! ?

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 26. märts 2017 at 20:32

     davai!!

 • Avatar
  Vasta Kaidi 26. märts 2017 at 20:19

  Kui lähed lastega üksi, siis ma soovitaks pigem mõnda Tallinna SPA-d. Oled kodule lähemal ja kui närvid väga krussis, saab siin ikka mõni sõbrants või ema appi “lennata”. Rongiga 2 väikese lapsega Rakverre sõita oleks ikka tõsine julgustükk 😛

  • Avatar
   Vasta Maru 26. märts 2017 at 21:26

   Ei ole see rongisõit midagi hull ju.

 • Avatar
  Vasta Sandra 26. märts 2017 at 20:18

  Rakveres pole peale selle spa mitte kui midagi vaadata/teha ?

  • Avatar
   Vasta Kats 26. märts 2017 at 21:30

   Mh, see pole absoluutselt nii ?

 • Avatar
  Vasta Kat 26. märts 2017 at 20:18

  Üldiselt Rakvere kohta midagi öelda ei oska, aga olen Aqva Spas paar korda käinud. Lapsega käimiseks on see üks mõnusamaid spasid. Ülisuur mängutuba ja põhimõtteliselt kõik basseinid on lapsele sobivad. Vähemalt mu 4-aastasele õepojale sobivad need küll. Ahjaa, täpselt spa vastas on Pihlaka kondiiter (njomm!) ja spa taga lossivaremed. Sinna tasub sisse ka minna 🙂

 • Avatar
  Vasta Reelu 26. märts 2017 at 20:15

  Taksod on täitsa olemas, 1200 Tulika takso. Rongijaamast on ikka üksjagu minna spaasse. Kui ilma vähegi on soovitan minna linnusesse, see on spaa lähedal 🙂

 • Avatar
  Vasta C. 26. märts 2017 at 20:15

  Rongijaam linna servas jah, taksod seal ei tsilli. Võin hea taksijuhi nr anda 😉 ega siin suurt miskit teha polegi, linnusesse võib minna, seal asju toimumas… Põhjakeskuses batuudikeskus… Aga see ka linnast väljas.

 • Avatar
  Vasta K 26. märts 2017 at 20:14

  Jaa Rakveres ikka on taksosid 🙂 ja rongijaam on suhteliselt kaugel aqvast. Soovitan takso selleks võtta… Aga et mis seal teha on… Linnusesse saab minna ja politseimuuseum on ja ega seal suurt väga midagi polegi… Bowlingut/piljardit annab ka mängida…
  Põhjakeskusesse shoppama wuhhuuu ???

 • Avatar
  Vasta Carmen 26. märts 2017 at 20:14

  Ütleme nii, et ega siin eriti midagi ei olegi. Spa on tegelikult suhteliselt väike 1laste bassein,ja üks suur mis koosneb kahest osast ja siis tavaline ujumis bassein, saunad ja mullivannid. Rauteejaam on ikka suhteliselt kaugel kui nii võtta(väikse linna kohta). Mina isiklikult, kes ma siin elan, ei oska pmt mitte midagi soovitada. Ilusa ilma korral tõesti mõnus jalutada, sest Aqvast ühel pool keskväljak ja teisel vallimägi linnusega.

  • Avatar
   Vasta Maru 26. märts 2017 at 21:30

   Laste bassein (madal), siis veel nats sügavam bassein kohe lasteka kôrval, liutoru, merelainetega bassein, mis on teise basseiniga nö kokku, kus siis erinevaid veevooluga “nurgakesi”, ja siis suur bassein üleval. Lisaks veel välibassein!
   Mullivann pluss hunnik saunasid.
   Ei ole mingi “üks bassein ja teine ka”

   • Avatar
    Vasta Carmen 26. märts 2017 at 22:18

    Ja välibasseini tõesti unustasin, aga muu info olemas mis teiegi kirjutasite;) liutoru jätsin mainimata, sest ei pidanud Malluka puhul seda oluliseks, kuna siiski läheb kahe väikse lapsega 😉

 • Avatar
  Vasta K 26. märts 2017 at 20:14

  Minu jaoks on lemmik spa lastega käimiseks. Neil on eraldi ka mängutuba olemas. Kui õhtust sööma lähete (oli vist Fresco), siis kindlasti broneerige laud ja tellige juba toidu ka ette, siis ei pea lastega seal ootama. Minu enda lemmik on seal küpsetatud sushi. Hotelli toas on menüü Aqua ajakirjas olemas. Ja minu arvates on seal parim spa hommikusöök.

 • Avatar
  Vasta Kats 26. märts 2017 at 20:13

  Kui Kiku tulla ei saa, siis ma võin on pudinaga tulla 😀 3 last ikka parem kui 2 ju 😀 (#lihtsaltennastseltskondatoppimas)

 • Avatar
  Vasta Kerli K 26. märts 2017 at 20:13

  Kui abi Rakveres vaja on, siis olen käpp aitama. 😀 Elan Aqvale täitsa lähedal.

  Rongijaam on Aqvast ikka paari kilomeetri kaugusel. Et lihtsam vist siiski taksoga minna. 1200 on kõige normaalsema takso number. Ega üldiselt siin suur midagi teha polegi.

 • Avatar
  Vasta Mann 26. märts 2017 at 20:12

  No Rakveres on ikka taksosid jah ja peadki kasutama neid, sest oma kodinate, Mari ja Lendega on rongijaamast päris tükk astumist Aqvani.
  Aqva on täiesti ok koht. No eriti chill on see, et laste bassu juures on baarilett, kust saab muudkui jätsikokteili tellida ja soojas bassus seda libistada 😀

 • Avatar
  Vasta Merily 26. märts 2017 at 20:11

  Rakveres on taksosid. 🙂 Muidugi peab linnusesse jalutama minema, mis on Aqvale üsna lähedal! Aga Rakvere on kuulus oma teatri poolest, seal peaks nüüd teatri küljes ka kino olema. Põhjakeskuses on mõnus shopata. Sööma soovitaks minna Ararati, kus on imeline toit! 🙂

  • Avatar
   Vasta Mann 26. märts 2017 at 20:19

   Lendega linnuses roniga pole vist kõige mõnusam ja kui tal Kiku kaasa ei tule, siis lastega kolmekesi kinno pole ka just parim plaan 😀

   Loodetavasti on head ilma pakkuda ilmataadil ja saab Mallukas lihtsalt chillida oma fäänsi käruga Rakvere vahel 😀

   No Põhjakeskusest pole ju midagi ostagi suht ja sinna peaks ka jälle taksoga minema või linnaliiniga, sest Mari vaevalt viitsib mingi 4km vantsida ju?

   Käi siis ikka keskväljakul (aqvast mingi 200-300m) ja kuulsa ratturiga ikka kohustuslik pilt 🙂

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 26. märts 2017 at 20:30

    teen endast ratturiga selfi 😀

    • Avatar
     Vasta Maru 26. märts 2017 at 21:31

     (Y)

 • Avatar
  Vasta None 26. märts 2017 at 20:09

  Spa on ikka üsna kaugel rongijaamast. Kui spa asub nö kesklinnas, siis rongijaam linna ääres. Taksosid leidub, aga üldjuhul chillivad needki linnas sees, seega pead kône peale viskama, et keegi sind peale vôtaks.