Mina ei mäleta, millal Mari hakkas Mashat ja karu fännama, aga üle ei lähe see maania vist mitte kunagi. Kui kuskil vähegi nende pilt peal on, siis hakkab kiun pihta: “anna see masha ja kau!!”. Muidugi ega Mari netis surfamas ei käi, et kus nende multikategelaste piltidega asju saaks, seega ulatan mina abistava käe ja kui kuskil midagi lahedat näen, siis ostangi ära. Nii on meil kodus Masha ja karuga kleidid, legod, pusled, vannimänguasjad, vihmavari ja muidugi lihtsalt pehmed mänguasjad kah.

Ühel päeval sattusin ma sammuke.ee e-poodi ringi vaatama, et Marile suveks mingid ilusad sandaalid leida ja selle asemel leidsin ma hoopis Masha ja karuga tossud. No jah, samas eelmise suve tossud olid nagunii väikseks jäänud ja põhimõtteliselt oleks neidki nagunii vaja, miks siis mitte just neid. Maksid nad 28€ ja selle summa eest olin ma valmis need ära ostma kah. Keda veel huvitab, siis näete SIIT SAAB osta.

Lisaks tossudele ostsin kahed sandaalid ka, aga kuna veel pole sandaaliaeg, siis pole ma neid karbist välja võtnud. Igatahes olen ma oma ostuga rahul. Näitasin Marile ka, et no vaata kui ilusad kingad (tellisin NEED ja NEED), aga kuna ühe karbi peal kolmest oli suurelt pildid Mashast ja karust, siis võite arvata, mitu korda tal nendest ükskõik oli. Eks suvel vaatame, ehk saan nendega ka mõne pildi. Aga no hittjalats on ikka need jalanõud.

Muidugi oli need vaja kohe jalga ajada ja siis ilmnes veel üks üllatus, mida kodulehel mainitud ei olnud – need vilguvad! Ma ei saa aru, kuidas selline eluliselt oluline info on kodukalt välja jäetud, see on ju nii suur argument! Nüüd on mul pidev häda Mari kuskile ILMA nende jalanõudeta saada. Ja kui ta enne kutsus jalanõusid papudeks, siis nüüd tuleb ikka rõhutada, et need masha ja karu papud! Ja siis ta pusib need endale ise jalga ja tiirutab toas ringi, ükspäev isegi kallistas neid ja sosistas “tubii (tubli) papu!”. On ikka inimesel õnneks vähe vaja onju. Hea, et magama pole veel nõudnud nendega minna.

 Sammuke.ee tahab ka ühe mu lugeja last rõõmustada. Olgu selleks siis masha papud, uued kummikud, suvesandaalid või meie ilma arvestades, talvesaapad. Mine lihtsalt nende kodukale, vali välja oma mudilasele sobivad jalatsid ja jäta mulle kommentaarike, et milliseid võidu korral postiautomaadist leida soovid. Juba esmaspäeval loosime võitja!

Jaga: