Täna oli mul au pildistada oma kõige värskemat ilmakodanikku. Imearmas kahepäevane Loola (kui suurepärane ja kaunis nimi!) tuli minu juurde lausa koduteel, seega otse haiglast tulid värsked vanemad oma silmarõõmu pildistama. Sain käiku lasta korvi, mida ostes mõtlesin ma, et ükski laps sinna ju küll ei mahu. Väike Loola mahtus nagu valatult!

Mulle lihtsalt niiväga meeldib beebisid pildistada! Nad on nii puhtad, uued, värsked, süütud ja täielik au on jäädvustada nende elu kõige esimesemad päevad! Nii lahe, et kunagi vaatavad nad ise neid pilte ja näitavad neid oma tulevastele abikaasadele ja kuigi neil pole õrna aimugi, kes need tegi, siis ma olen kuidagi aidanud kaasa mälestuste loomisele ja see on vägev!

“Emme ja issi hoiavad mind alati!”

Väike uinak!

Circle of love!

Väike Loola lilledes, kui nunnu!

Issi musid!

Väike lilleke… Nii armas on mõelda, et kunagi korjab Loola ka lilli ja kingib neid emmele.. Uuh, kui nunnu!

Nii imelik on veel see ka, et ma ei ole tegelt vanasti üldse olnud selline nunnutaja ja ma lausa öökisin, kui keegi oma lapsi tibudeks ja printsessideks kutsus, aga nüüd mis ma teen…? Oma lapsed – tibud. Võõrad lapsed – tibud. Tule jumal appi, aga ma olen ikka super pehmoks muutunud. Aga ega sellel ka häda pole.

Ühesõnaga – aitäh kõikidele, kes te oma beebid mulle nunnutada ja pildistada toote. Ega ma tõepoolest ei ole mingi proff, aga mulle meeldib seda teha, mulle meeldib uusi mõtteid proovida ja katsetada ja noh, muidugi neid tutikaid beebisid ka imetleda. Ma pildistan tegelikult kõike – suuremaid lapsi, paarikesi, isegi mõned pulmad on sel suvel tulemas (nende inimeste omal vastutusel :D), aga minu kõige südamelähedasemad pildistamised on just beebid.

Seega tooge kõik oma beebid siia! Kuni maikuuni bronnides maksab pildistamine 40€, maikuus läheb hind 50€ peale, siinkohal välja arvatud enneagsete lastega emmed, kellele jääb titade pildistamine alati 40€ maksma! Mul on küll kogu aeg nii kiire, aga beebide jaoks leian alati aega!

Niisiis muudkui aga tulge! Enne pole mõtet aega bronnida, kui beebi on ära sündinud ja siis proovin ma teile asap aja leida. Kõige nunnukamad, tudivate beebide pildid saab alla 10 päevaste titadega, seega ärge üldse peljake nii ruttu tulla, sest nad on nii vähe aega tillukesed!

Selleks kuuks on pakkuda vaba aega ainult 26. aprilliks, maikuusse võtan 5-6 beebit, seega kes ees, see mees! Kirjutage mulle marianntreimann@gmail.com.

Jaga: