Uncategorized

aidake, sõltuvus!

11. mai 2017

Ma ütlen päris ausalt, et ma olen nõela otsa sattunud ja ma ei paista sellest kuidagi pääsevat. Nimelt käisin ma eelmise kuu lõpus Skin Deep Tattoos endale tätokat tegemas. Muidugi ei olnud see teps mitte nii lihtne ja alguse sai see tegelikult sellest, et lugesin mina VVN blogi, kui äkki tema tekstist üks lause silma kargas ja ma ei saanud seda lihtsalt peast ära. Muutsin natukene sõnade järjekorda ja ma teadsin, et see lause peab mulle peale tätoveeritud saama.

“Olen ükssarvik! Otsige mujalt oma hobuseid.”

Mitte, et ma nüüd arvaks, et minu auline kõrgeausus nii eriline oleks, et ma siis see üks ja ainus ükssarvik ja teised need hobused, aga mulle pigem tundub, et ma tahan rõhutada seda, et kõik võiksid olla julgemad erineda. Olla nagu kõik teised on nii…pläss? Me oleme kõik nagunii suht sarnased – teeme vigu, elame kuidas oskame, tunneme rõõmu, paneme pange blabla, aga ikka on kuidagi nii, et tundub sobilik olla nagu ühtmoodi. Vastata alati, et mul läheb hästi ja kanda kleidiga sukkpükse ja mitte nuusata sokki. Aga mida sa hädaga teed, kui tahaks nuusata, aga pole salfakat? Tõused püsti ja TOOD või? Hull peast…

Ah, ma ei tea. Mind igatahes kõnetas see lause väga ja mul on tunne, et see võiks olla minu moto. Iga kord, kui keegi kommentaariumis mind elama õpetada tahab, siis ma peaks talle mainima, et siinkohal on tegemist siiski ükssarvikuga ja obeseid tuleb mujalt otsida 😀

Siis järgmine samm. Kus teha? Eelmise, Papa lausega tätoka, tegin Piradoses. Käisin isegi konsultatsioonis, aga seal oli esimene vaba aeg pakkuda 22 mai! Saate aru või?! Ma oleks selle aja peale ootamisse ära surnud, sest naiste ajas on kuu aega 9 aastat. Või no minu maailmas on see igatahes võrdväärne. Seega palusin FBis nõu, et kus saaks kiiremini asja aetud. Mitmed soovitasid Skin Deep Tattood ja sinna ma saingi aja ainult paari päeva pärast. Halleluuja ja viis jõuluhane!

Nii ma siis läksin ja tegin ja sain ja…

Oleks vist sobilik siia pilt ka panna, aga krt, pilt ongi see põhjus, miks ma seda postitust ei teinud kohe peale tätoveeringu valmimist. Alguses ma ootasin, et punetus üle läheks, et pilti teha. Siis ootasin, et ketendus üle läheks, et pilti teha. Siis ootasin Kerlit, kes must pilti teeks. Siis unustasin Kerlil paluda tätoveeringust pilte teha, kui ta juba nagunii minukal pilte tegi ja nüüd… nüüd ma käisin täna uut tätoveeringut tegemas ja kuna see on täpselt mu eelmise kõrval, siis nüüd ma ei saa vanast ka enam teha, sest see uus punetab kõrval. Ok, valetan, see näeb välja, nagu ma oleks peksa saanud. Vihjeks võin öelda, et käe välimisele…varrele? No see koht õla all, sinna pole ÜLDSE valus teha. Auka noh! Aga sinna sissepoole, kaenlaaugu alla. Ei no, ütleme nii, et kui ma enne mõtlesin, et tahaks selle käe ikka ääreni täis tätoveerida, siis nüüd ma mõtlen, et piisab vist nii kah ja liigun nüüd lihtsalt edasi teise käe peale 😀

NII valus nüüd ka polnud, aga piisavalt, et peale kaht tundi tahtsin ma juba Piretile liiva silma visata ja nuttes minema joosta. Aa, no siis vist oli ikka päris ebameeldiv 😀

Ühesõnaga, jah, mul on üks pilt sellest tegelt Instas olemas küll, aga no ilmselgelt te mõistate, miks mul uut vaja on. Mu käsi näeb välja nagu umbes sama paks, kui kellegi reis 😀 Ma kavatsesin teid petta ja mingi eriti hea nurga leida, kus ma tunduks kõhna ja käsi ka kõhna, aga no okei. Olen siis täna aus ja näitan teile oma reie/käe hübriidi, millel on mu tätoveering kohe vahetult peale tegemist.

Tänaseks on see muidugi juba ammu ära paranenud. Umbes nädal oli ta kuiv, aga kreemitasin teda täiega ja nüüd on ta täitsa korras nigu korras. Seega – kes on mõelnud tätoveeringut teha, aga kardab valu, siis valige see koht  – seal pole valus. Malluka garantii! Va, kui sa super-duper pussy oled, siis ma ei saa garantiid anda. Aga ma ise ka suht  pussy ja isegi mul polnud, niiet jah. Tehke oma valikud siin elus ise, ma üritan vaid abiks olla oma alandliku nõuga. Ja enne kui keegi jõuab küsida, siis võttis ükssarvik aega umbes.. kolm tundi? Neli? Ma ei mäleta enam isegi. Maksma läks 250 eurtsi.

Igatahes, sain siis selle ühe tehtud ja hakkasin mõtlema, et Marile ma ju tegin “tema tätoveeringu”, ehk siis selle linnukese oma käel, kui tema väike oli. Muidugi on Lende ka mu linnupoeg, aga noh, selline jässakam, toekam ja palju voldilisem linnupoeg. Ja teda ma kutsun tegelikult pontšikuks, seega mõtlesin kohe, et siis võiks tema auks teha sellise mõnusa suhkruse ja värvilise Simpsonite glasuuriga sõõriku. Eks ikka samades toonides nagu mul teised tätoveeringud on. No ja siis ma küsisin Piretilt, et kas tal aega oleks ja ta ütles, et no ok on ja siis ma täna sinna läksingi.

Sellega oli see hea lugu ka, et ma olen mega harjunud, et mul on Taxify makse eks, aga täna oli nii, et mina sain uue telefoni (Samsung kingis selle uue GalaxyS8+ telefoonu) ja seal ei olnud seda äppi ja mul oli kiire ja kutsusin takso Kardo telefoniga. Temal pole miskipärast taxify makset peal. Igatahes olen siis salongi ees, astun rahumeeli taksost välja ja soovin head päeva, kui taksojuht ütleb, et eee kle, maksma peaks nagu ju ka…

Nojah, hakkan siis rahakotti välja koukima, et maksaks ära inimesele, aga mida mul kotis polnud. Noh, arvake. Ma võin öelda, mis seal OLI. Seal oli uus telefon ja coca-cola ja nätsupakk ja Mari trusparid ja mingi plekipliiats, millega saab ootamatuid plekke maha võtta ja üks tampoon ja üks mähe ja niisked salfakad ja üks kummist tigu, aga mida seal ei olnud, oli mu rahakott.

Ma olin valmis juba, et nojah, tuleb kümpsi eest imema hakata…pastakat muidugi, et välja mõelda, kuidas nüüd juhile sõidu eest tasuda. Ei suutnudki paremat varianti välja mõelda, et sõitku ta siis tagasi männikule ja Kardo maksab lihtsalt arve ära. Ta veel pakkus mulle idee, et las tätoveerija teeb kümpsi võlgu, aga ma ütlesin, et see saaks päris imelik küsida olla, sest noh, tegu on siiski suhteliselt võõra inimesega ja kuna mul pole rahakotti ka kaasas, siis ega mul talle ka maksta pole 😀 Igatahes läkski ta mu koitsa tagasi ja sai raha ja mina ei pidanud midagi imema. Jess!

Õnneks ei pidanud Piretil ka imema, ta oli nõus sellega, et talle hiljem ülekande teen. Ehhe, loll…jäigi uskuma…Aga tattuu tegi valmis ja selline ta mul on. Lentsik-pontsik. Ta on päriselus palju roosam, aga hästi ilus. Pildi tegemiseks pidime sada korda immitsevat verd maha nühkima ja noh, nüüd on ta juba, nagu ma ennist mainisin, päris lillakas ja paistes, seega leppige selle pildiga. Tema võttis aega umbes kaks tundi ja maksis 120 eesti eurot.

Et te aru saaks, kus see on, siis näitan pilti enne tätoveerimise alustamist, kui ma veel ei teadnud, kui valus sinna tätoveeringut teha on.

Mis mul muud öelda, kui et jah.. tahaks juba uuesti minna. Nüüd mul oleks plaanis teha coolil viisil endale laste nimed kuskile kehale, juhuks, kui mind tabab dementsus ja ma peaksin nende nimed ära unustama. Kahjuks kõik nimetattuud, mis ma netist leidsin, näevad mega homod välja ja ma ei teagi, mida ette võtta. Ei, ma ei taha mingeid lõpmatuse märke ja südameid ja koledaid portree-tätoveeringuid. Aga eks ma midagi välja mõtlen. Päris äge oleks ju kord kuus tätoveerimas käia, sama intervalliga, nagu juuksuriski 😀 Ainult sellise tempoga saaks vist nahk varsti otsa ja peaks kuskilt lisanahka kokku kraapima hakkama.

Aa, ma muide kerjasin Piretilt teile ka auhinna välja. Nimelt on ta nõus ühele mu lugejatest tasuta tätoveeringu tegema (u 8x8cm)! Kui sa arvad, et sina peaksid selle saama, siis kirjuta mulle kommentaariks, et mis sina endale tätoveerida laseks ja ütleme esmaspäeval loosin ma võitja välja! (PS! Ta ütles, et tal terve maikuu täis, nii et võitja peab vähemalt juunini oma tätoveeringuga ootama, lihtsalt, et te teaks. See on ju naiste ajaarvamise 7 aastat!).

Pireti tätoveeringuid võib näha minu kints-käe hübriidil ja Skin Deep Tattoo Brews Facebooki lehel (SIIN)Ta täna paljastas, et tal on tegelikult omaenda feiss kaa, mida võib vaadata – SIIN.

Ja lõpetuseks väike huumor pontsikutätoveeringu suunas:

Loe ka neid postitusi!

509 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Triin 18. mai 2017 at 17:43

  Mallllu, kes võitis?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 18. mai 2017 at 18:53

   aaa kohe panen fbi

 • Avatar
  Vasta L 16. mai 2017 at 11:11

  Kas võitja osas on mingeid uudiseid? 🙂

 • Avatar
  Vasta Margit 16. mai 2017 at 08:53

  Suht ebaoriginaalne, aga teeks lõpmatuse märgi (külili kaheksa) selle kummalegi paunakesele kirjutaks oma laste nimed ja siis ühele joonekesele südamekese. Nad on mul ka ilma tatoveeringuta alati südames ja pisem ka tihti niisama küljes rippumas, aga mõtlesin, et oleks armas 🙂

 • Avatar
  Vasta Annika 15. mai 2017 at 23:37

  Mina tahan miskipärast tatoveerida joont parema käe väikese sõrme otsast randmeni.

 • Avatar
  Vasta Elerin 15. mai 2017 at 19:29

  Kuna Piret on obviously mu absoluutne lemmik… kõik mu viis tattood on tema tehtud, siis miks mitte ka lasta enda kuues, ehk õnnelik kooliprii teha teise jala hüppeliigesele… sest elu on seiklus ja täis saginat. Ja kui see peaks nüüd siit kaudu tulema, siis teeks ta värviliseks… nagu elu ise on, Muidu jätkaks oma mustvalget konkreetset joont.

  Aga kiidan… Oled tõesti imelise tattoveerija juurde sattunud!

 • Avatar
  Vasta Liisu 15. mai 2017 at 16:49

  Ooooh, imekaua olen soovinud omanimelist tattood randme küljele, pisikest (u 1x3cm).. samas olen nüüd 4kuuse poja ema ning ilmselt laseks enda nime asemel hoopis tema nime, koht jääks samaks..

 • Avatar
  Vasta Regiina 15. mai 2017 at 16:17

  Hädasti oleks vaja vana tattoo peale uut…või seda parandada… Ja olla võiks mu jalal midagi Jääralikku.
  Kuna olen Jäära tähtkuju,siis pean ausalt tunnistama,et seda väljendab mu iseloom ka ja seepärast olekski vaja “vana jäära” korrastada.

 • Avatar
  Vasta Anett 15. mai 2017 at 14:18

  Olen tatoveeringut planeerinud juba ala 5 aastat. Mõtlesin isegi soovi välja, mida oma kehale igaveseks jäädvustada aga otsustasin mingi aeg oodata, kas ma ka aastate pärast sama asja tahaks.. ja tahangi!? nimelt oleks see mõni väike vahva ahvipärdik sest ahvikesed on mu lemmikud loomad? nüüd 2 aastat ja peale- ema olles- on välja kujunenud, et ka minu pisipoja kõige lemmikum kaisukas on just ahvike ning igal hetkel pojaga kaasas! Nüüd sooviksin sellle ahvikese tatto kuidagi ka seostada oma maragratiga ja teha kohe 2in1 tattoo ❤ ootamist ei pelga sest olen seda siiani teinud 🙂 Tahaks aga küll lõpuks selle soovi täide lõpuks viia nii et Mallu, palun mulle üks väike pärdu ?

 • Avatar
  Vasta M 15. mai 2017 at 11:09

  Talla alla “the tattoo”, no joke 😀

 • Avatar
  Vasta Krete 15. mai 2017 at 09:03

  I really just need it for me, just because! Mitte mingit sügavamat tähendust ei ole, puhtalt edevus ja väike närvikõdi. Isegi idee on olemas, aga teostuseni pole sel aastal veel jõudnud.

 • Avatar
  Vasta Sigrid 15. mai 2017 at 01:09

  Mina laseks kuhugile oma vanaema nimetähe südamega teha või enda kassi. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kata 14. mai 2017 at 23:28

  Mina sooviksin endale mõlema küünarnuki alla käpajälge! Saan loomulikult aru, et loosid välja ühe tätoveeringu kuid selle võiduga oleks vähemalt algus tehtud! 🙂

 • Avatar
  Vasta Karolin 14. mai 2017 at 22:06

  Minu tätoveering oleks ühest eesti keelsest luuletusest, seda mitmel põhjusel:
  * Et ükskõik kus ma ka ei reisiks või elaks, alati oleks minuga midagi kodust
  * Imeilus luuletus, mis mind rasketel aegadel lohutanud ja ilusatel aegadel veel õnnelikumaks teinud
  “Mu süda usub õnne, suurt-meresügavat, kus säravad muinasjutud ja imed puhkavad”

 • Avatar
  Vasta Liisa 14. mai 2017 at 21:06

  Sooviksin teha sääre peale mustvalge pojengi, mille südamikuks on punase piirjoonega süda ning sellel on küljes looma käpajälg.
  See on mulle suure tähendusega 🙂
  Isegi joonis on mul peaaegu et valmis

 • Avatar
  Vasta Aveli 14. mai 2017 at 21:02

  Tätoveeringuteema on mul juba ammu mõttes olnud, kuid olen seda ikka ja jälle edasi lükanud, sest pisut pelgan oma perfektsionismiloomust – kui juba rõivaid õmblen ise, sest poesmüüdavad ei ole täpselt sellised nagu sooviksin ja korteris remonti tehes olen nõus kolmest erinevast plaadipoest paari eksemplari kaupa tellima seitset eritooni vannitoaplaate, et oma nägemus teoks teha, tundub natuke riskantne usaldada kedagi teist oma vaimusilmapilti, mis väga detailselt välja joonistunud, teoks tegema. Olen kiiganud nii ühe kui teise eesti tätoveerimiskunstniku töid ja nii mõnigi on heaga silma jäänud, kuid päris sellist stiili, õigemini mingis mõttes stiilide kompotti, mida soovin pole veel väga kohanud, samas Pireti portfooliost vaatas vastu üks pisike lilleke, mis stiililiselt just täpselt üheks osaks, selleks kõige vähem kohatumaks, minu tulevikutätoveeringust olema peaks ja seega… tundub, et olen leidnud kunstniku, kes võiks minu tulevase tätoveeringu autoriks saada. Minu vasaku küünarvarre siseküljele peab saama tätoveeritud sõlg (musta ja valgega nii, et tekiks tajutav hõbedane läige), sõle nõela küljest ripuks alla elutruu pruun pastlapaar ja kogu kompositsiooni ümbritseksid õrnad ja värvilised udupeened põllulilled – rukkililled, karikakrad, moonid. Olen alati tundnud, et minu jaoks on oluline omada talismani, kanda seda endaga kaasas ja vahelduva eduga olengi mõne eseme endale talismaniks kujundanud, kuid tegeledes tantsuga ja õppides tantsuõpetajaks, ei ole eriti lihtne kas ehte või muu igapäevaselt kaasaskantava asja kujul talismani omada ja see vahetevahel lausa kriibib, sest mulle on oluline mingi sümbol või ese, mis mind edasi kannaks ja kalleid asju ja eesmärke meelde tuletaks. Tätoveering saab olla alati kaasas ja alati minuga tuletamaks meelde, mis on mulle kallis ja kuhu suunas elus liikuda.

 • Avatar
  Vasta Anne-Liis 14. mai 2017 at 20:49

  Olen nii nii ammu unistanud Kalade tähtkuju tätoveerimisest. Asi on kas raha taha jäänud või julguse. Kui võidaksin oleksin ülimalt õnnelik ja teeksin selle lõpuks ära. 🙂 Unistused on täitumiseks. .

 • Avatar
  Vasta Hanna 14. mai 2017 at 19:20

  Minu sooviks on teha tätoveering oma ema mälestuseks, kes kahjuks juba 7 aastat tagasi meie hulgast lahkus. Sel eesmärgil olen aastaid säilitanud ema viimast allkirjastatud dokumenti, sest plaanis on just tema allkiri oma vasakule, südamepoolsemale käele, jäädvustada. Oleksin siis justkui ema poolt signeeritud “kunstiteos” 🙂 Tänu emale olen jõudnud sinna, kus praegu olen ja saanud selleks, kes praegu olen ning tema ootamatu lahkumise tõttu tean ka, et saan ükskõik kui rasketes olukordades hakkama. Ema inspireeris mind õppima arstiks ning juba aasta pärast jõuangi oma eesmärgini ning saan kätte arstipaberid. Ideaalis planeerisin tätoveeringu teha oma 25-ndaks sünnipäevaks, kuid kahjuks erinevate asjade kokkulangemise tõttu jäi see plaan katki. Nüüd olekski ideaalne võimalus oma kauaaegne soov lõpuks teostada! 🙂

 • Avatar
  Vasta Maria 14. mai 2017 at 12:52

  Mina tahaks endale väikest rebast, see oleks mulle väga tähendusrikas 🙂

 • Avatar
  Vasta Liisa 14. mai 2017 at 12:27

  Ma laseksin tatoveerida midagi oma isaga seoses. Kui ma üldse tatokat tahaks siis midagi mõttega no ja isa ongi üks suur mõte minu elule 🙂

 • Avatar
  Vasta Sirle 14. mai 2017 at 07:36

  Midagi hingele teeks ikka juurde kehale 🙂

 • Avatar
  Vasta Silvia 14. mai 2017 at 05:40

  Ma annaks võidu oma õele, kes ilmselgelt oleks selle üle väga rõõmus 😀

 • Avatar
  Vasta Mariana 13. mai 2017 at 23:11

  Mul pole ühtegi tatokat, aga olen mõelnud midagi enda jaoks tähenduslikku teha.

 • Avatar
  Vasta Diana 13. mai 2017 at 22:08

  Olen pikalt mõelnud, et tahaksin oma tütre nime käele tätoveerida. Kannan teda siis endaga alati kaasas ☺️

 • Avatar
  Vasta Marii 13. mai 2017 at 22:06

  Laseksin endale ankru teha, kasuema mälestuseks. Kogun kuid juba hoogu minekuks, oleks aeg ära teha 🙂

 • Avatar
  Vasta Karolin 13. mai 2017 at 20:55

  Oma tütre nime randmele 😉

 • Avatar
  Vasta M (#) 13. mai 2017 at 18:39

  Midagi hästi läbi mõeldut ja midagi, mis mulle südamelähedane on ja mulle palju tähendab 🙂

 • Avatar
  Vasta Marianne 13. mai 2017 at 18:28

  Nagu facebookis mainisin.. su sõõrik on nii ahvalev, ila jookseb.

  Esimese lapse sünniaeg tätoveeritud aga mitte kuidagi pole jõudnud teise lapse sünniaega sinna kõrvale teha. Miljon muud ideed oleks ka, aga see oleks kõige tähtsam 🙂

 • Avatar
  Vasta Katre T 13. mai 2017 at 16:01

  Mina laseksin teha skorpioni ?

 • Avatar
  Vasta Kerttu 13. mai 2017 at 14:29

  Mul läheb pool tattoveeringut samasse kohta, tõesti on valus ? Aga täpselt nii ongi, et kui esimese teed, siis ilmselt enam ei lõpeta. Ideid on nii palju, et ei oska validagi. Ilmselt teeks nidagi kas vabaema auks(mul on temast üks hirmus kena noorpõlve pilt, tahaks seda, aga kuidagi teist moodi, kindlasti mitte portreed). Või teeks vahelduseks midagi väiksemat jala peale.

 • Avatar
  Vasta Katre 13. mai 2017 at 14:21

  Ma tahan kas jalale või käele oma kassi käpajälgi – just tema omasid, mitte mingeid lambikaid. See väike kassipreili on mulle täiesti lapse eest. Küll tatoveerija oskab mind selle idee tehnilise poolega aidata 🙂 Ilmselt tuleb kassi käpad korraks mingi värviga kokku “mökerdada” ning seejärel vastav kujutis kas paberile või otse nahale kanda 🙂

 • Avatar
  Vasta Liisa 13. mai 2017 at 14:12

  Laseksin teha justkui peegelpildis kaljukitse tähtkuju sümbolid õlale (võibolla mingi väikse kiiksuga), kuna suvel noormehega tähtis aastapäev tulemas ja oleme mõlemad samast tähtkujust. Tema jutust käis kunagi läbi mõte sarnased tatoveeringud teha lasta, aga see oleks minu poolt siis väike üllatus ja viis näidata kui palju teda austan ja hindan. 🙂

 • Avatar
  Vasta Cefanie 13. mai 2017 at 14:05

  Mina olen juba mitu aastat tahtnud enda käe peal olevat ebaõnnestunud tattood üle teha, kuid pole selleks mõtteid olnud. Lõpuks olen välja mõelnud, et selleks võiks olla hunt, mis sümboliseerib minu jaoks seda, et olen pidanud ise hakkama saama ning tänu sellele kasvanud tugevaks isiksuseks.

 • Avatar
  Vasta Marianne 13. mai 2017 at 13:25

  Mina teeks endale ära oma kompassi, kasvõi ilma võidutagi .. 🙂

 • Avatar
  Vasta Eliis 13. mai 2017 at 12:54

  Mina teeksin parema rinna kohale fööniksi, miks kirjeldab ikka päris-väga täpselt mind – tuhast tõusnud lind! ?
  Varasemalt on mul ka kaenlaaugu all käel, kus sul pontsik, tatoveering ja mul just ongi lõpmatuse märk ? Koos sule ja sõnaga strenght – mis sümboliseerib mu lõputut vabadust ja tugevust (olen elus läbi teinud suured katsumused ja sellest vabanemisele sümboliseeritult) ?

 • Avatar
  Vasta Carolina 13. mai 2017 at 12:15

  Olen ennast kaua kogunud, et oma esimene tattoo ära teha. Esimesena soovin teha küljele südame kõrgusele tattoo kahest varblasest, millest üks tähistab mu vanaisa ja teine vanavanaema. Olin 2 aastat mõelnud, kuidas mälestus oma vanaisast tätoveerida, kuni seostasin selle varblastega – ta oli suur loodusesõber ja pärast surma käis pereliikmete unenägudes või nö akna taga varblasena.

 • Avatar
  Vasta K 13. mai 2017 at 11:44

  Mina sooviksin kas turjale vöi kaelale tätoveeringut, mis koosneks minu ja väikese õe tähtkujudest 🙂

 • Avatar
  Vasta Aune 13. mai 2017 at 10:35

  Täpset ideed ei ole veel, aga kuna ma just ise hiljuti avastasin Pireti ja tema imelised tööd, lähen juba 22. mail Tema juurde tätoveerima ja poleks keeruline midagi uut ja ilusat välja mõelda. Ilmselt võiks midagi jalalabale teha seekord.

 • Avatar
  Vasta marko 13. mai 2017 at 10:18

  väike lisand käsivarretattoole

 • Avatar
  Vasta reili 13. mai 2017 at 10:15

  tõenäoliselt laseks selle tillukese pildi piretil endal valida , kuna tema kunsti on nahk pea täis, aga sõrmele see tuleks

 • Avatar
  Vasta meow 13. mai 2017 at 09:44

  See sõõrik on nagu nii änks! Sellise teeks omale ka silmi pilgutamata 😀

 • Avatar
  Vasta Kea 13. mai 2017 at 09:41

  Paabulinnu sule talla alla, ei mingit suurt tähendust ega mõtet, lihtsalt oleks tuus talla all nö salatatokas teha 😉 ma ainult ei tea kes mind kinni hoiab kui seal talla all toimetatakse 😀

 • Avatar
  Vasta Kristel 13. mai 2017 at 09:06

  Mina sooviks väga võita 🙂 Olen aastaid tahtnud teha lindu abaluule, mis sümboliserriks minu jaoks vabadust ja ühtlasi oleks see lind seotud ka mälestisena.

 • Avatar
  Vasta Ma 13. mai 2017 at 08:34

  Ma osalen ja kui võidan, kingin selle võidu ühe sinu lugeja emale, kes olevat 57aastane! 🙂

 • Avatar
  Vasta Aile 13. mai 2017 at 00:11

  Peab tunnistama, et suurem osa mu tattoodest on olnud kunstniku vaba voli. Muidugi oleme alati enne läbi rääkinud, et kas ma olen ikka sellega nõus 😀 Aga tõesti mu kõik tattood on ainult kaunistuseks ja ei oma mingit tähendust. Seega ma ilmselt laseks taaskord artistil teha midagi, mida ta on tahtnud proovida. 😀 olen nagu kõndiv lõuend.

 • Avatar
  Vasta Stella Leemet 12. mai 2017 at 23:50

  Olen mega kaua hoogu võtnud, noh nii 5 aastat ehk?!, et lasta endale abluude vahele üks lahe kompassiroos teha. Sellise loosimise võitmine annaks hea tõuke see asi lõpuks ära teha!

 • Avatar
  Vasta Kristiina L 12. mai 2017 at 23:11

  Tahaks väga osaleda. Ja aus olla siis mul on samamoodi nõela hullus. Aga raha napib ?? seega peab teiste pilte vaatama ja vesitama. Aga kui saaks teha siis ma vist ei suudakski otsustada. Vb ma tahaks oma poja sünnikuupäeva rinna alla nimodu natuke kaardus olekus.V siis hoopis kõrvataha endale midagi ilusat. V enamvähem pepupeale käpajälge?? no absoluutselt ei oska otustada. Aga sinu tattood on nagu ülimeha ilusad. Nii nii kade. Oled super naine ja veel suurepärasem ema. Imeilusat saabuvat emadepäeva Mallu ?

 • Avatar
  Vasta Eliise 12. mai 2017 at 22:36

  Soovin osaleda! ? Tahaksin pahkluule lasta tätoveerida Bambi ?
  On minu jaoks tähenduslik!

 • Avatar
  Vasta ma 12. mai 2017 at 22:31

  Ma tahaks väga uut tatoveeringut ja tahaks lasta tatoveerida ühe sümboli, mis tuletab meelde, kuidas me kutiga ühe väga sita perioodi oma elus üle elasime (ikka väga õudsa 🙁 )

 • Avatar
  Vasta helts 12. mai 2017 at 22:11

  Loen siin teiste kommentaare, kōikidel lahedaid ideid ja mõtteid- seega hoian pöialt kõigile! 🙂

  Endale sooviksin teha õlale miskit juurde. Hetkel on seal pisike pilt, aga kuidagi tühi. Kui juunini aega, siis mōtleksin seni miskit lahedat ja omapärast kindlasti välja.

  Mallu, sulle kiitus südamest selle eest, et julged erineda ja olla eriline!

 • Avatar
  Vasta Kadri K 12. mai 2017 at 22:10

  Käisin veebruaris just Skin Deepis uut tattood tegemas ja tahaks juba ammu uut. See oleks ideaalne lõpukingitus mulle kui kuldmedalistile 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis K 12. mai 2017 at 21:32

  Nii äge loos! Minagi olen tätoveeringust ammu mõelnud, kuid tegemiseks pole veel läinud. Erinevaid mõtteid on palju ja eks need muutuvad päris tihti. Nt hetkelemmik on pihlakaoks/leht. 🙂

 • Avatar
  Vasta Ethel 12. mai 2017 at 21:26

  Mina sooviks pisikest kassi käpajälge !
  Kassid on tähtsad ja las nad olla siis mul alati meeles 😉

 • Avatar
  Vasta xäde 12. mai 2017 at 21:23

  Olen vist kogu oma teadliku elu tätoveeringutest ja tätoveeritud inimestest vaimustuses olnud seega loogilise sammuna tegin ka kohe 18-aastaseks saades omale sünnipäevaks oma päris esimese tätoveeringu. Ette sai võetud üsna suur projekt esimese pildi kohta ja sealt edasi kirg süvenes ja ideid tekkis rohkem kui kehal pinda. Jõudsin veel ka oma sleeve’i esimese osa ära teha ja siis lendas elu peale, nüüd kükitan pooliku projektiga. Enamus raha kulub majapidamisele, lapsele, loomadele, igapäevastele kuludele ning oma väikese kire toitmiseks raha kulutamist kuidagi õigustada ei suuda. Aga niii-niii-niiii tahaks seega loodan heale õnnele. 🙂 Mida võidu korral omale teha lasta kohe suures õhinas vist ei teakski. Ilmselt ka miskit vinget sümboliseerimaks emaks olemist ja oma vinget tütart. 😛

 • Avatar
  Vasta Lyvian 12. mai 2017 at 21:02

  Ma unistan tohutult ühest öökullist käel.. Kahjuks rahakoti tõttu on pidevalt edasi lükkunud. ?

 • Avatar
  Vasta Kirke 12. mai 2017 at 21:02

  Mul ka plaan lapse nimi mingis toredas võtmes tätoveerida ja olemasolevat tätokat tahaks ka natukene “kõpitseda” ?

 • Avatar
  Vasta Hedi 12. mai 2017 at 20:54

  *susliku

 • Avatar
  Vasta Annika 12. mai 2017 at 20:41

  Mul on tegelikult kaks tatoka soovi. Üks on väheke suurem. Aga võidu eest laseks oma kehale teha lapse sünnikuupäeva rooma numbrites. Täpset asukohta veel ei tea. 🙂

 • Avatar
  Vasta Gerda 12. mai 2017 at 20:40

  Mina soovin Hamsa sümbolit. Hamsa on Lähis-Ida amulett ja sümbol, mis sümboliseerib kõrgema energeetilise võimu kätt. Erinevates uskumustes on Hamsa alati sümboliseerinud kaitset kurja eest ja ebaõnne eest. Hamsa toob kandjale head õnne, edu ja küllust. Selja peale selle sümboli tätoveerimine aitab kaitsta ettearvamatute olukordade eest ja salakavaluse eest ning salakavalate inimeste kurjade plaanide eest.

 • Avatar
  Vasta Yutulind 12. mai 2017 at 20:38

  Sõnnikuhargi.

 • Avatar
  Vasta Kaire 12. mai 2017 at 20:14

  Mina unistan juba ammu lõvi näost ja teemantist oma sõrmedele.

 • Avatar
  Vasta Mary-Liis 12. mai 2017 at 19:53

  Tere!

  Mul on väga suur tahe tattood teha. Tahaks kõrva taha trumme ja trummide juurde noodimärki.
  See on mõttes olnud miski 6aastat aga kätte võtta, ei. Neid agasid on palju miks olen edasi lükanud.
  Aga miks trumm ja noodimärk ja miks kõrva taha? Sest ma tahan minna trumme õppima – väga meeldib ja ma armastan muusikat kuulata. Niiet südame lähedane värk..

  Ilusat kevadet ja uusi uhkeid ja vahvaid tattoosid Su kehale ?

 • Avatar
  Vasta Meryt 12. mai 2017 at 19:47

  Ma olen ammu unistanud ühest ägedast kassitatoveeringust! Disaine välja otsitud kohe mitu.

 • Avatar
  Vasta Kristiina 12. mai 2017 at 19:36

  Mina laseks kirjutada oma poja nime. Hugo. Hugo the Boss .

 • Avatar
  Vasta Piiu 12. mai 2017 at 19:27

  Elukaaslane tahab väga kahte origami-elevanti mingis vahvas värvis ja paari lisadetailiga omale käsivarrele 🙂 Suur ja väike elevant – suurem kujutaks mind (haha, elevant) ja väiksem varsti-varsti sündivat tütart 😀

 • Avatar
  Vasta Laura 12. mai 2017 at 19:26

  Peale vanaema surma olen tahtnud tattoveerida mõnda lauset mis on seotud perekonnaga.

 • Avatar
  Vasta Krislin 12. mai 2017 at 19:01

  Uusaasta lubaduseks oli tatokas vanaema mälestuseks õlavarrele. Tahaks metslillede kimpu, sest need olid ta lemmikud ?
  Pole veel julgust kokku võtnud tegemiseks aga vast saab kunagi tehtud

 • Avatar
  Vasta Nana 12. mai 2017 at 18:59

  Peale oma vanaema surma tahtsin teha tema auks mingise tatoka aga miski nagu ei kõnelenud minuga küllalt. Nüüd, üle aasta hiljem, vaatasin kaarte mis ta mulle aastate jooksul oli kinkinud ja leidsin imeilusa lause, enda vanaema imeilusa käekirjaga ning otsustasin, et vot see ongi see mida ma ta auks tahaksin teha. Nii, et loodan võita 🙂

 • Avatar
  Vasta Tuuli 12. mai 2017 at 18:51

  Mina laseks omale käsivarre peale teha minimalistliku raamatuhunniku, sest öeldakse, et tätoveeringul peab tähendus olema ja võiks öelda, et raamatud ja nende lugemine annavad mu elule tähenduse.

 • Avatar
  Vasta Sille 12. mai 2017 at 18:45

  Üsna kaua olen tahtnud vasakule randmele teha hunti, selline pisike ja lihtne hundu oleks lihtsalt suurepärane. ?

 • Avatar
  Vasta Liisi 12. mai 2017 at 18:36

  Teeks kaelale ühe pisikese kilpkonna, sest kodus ujub üks akvaariumis ja olen üldse suur konna armastaja. (Eelmisel kommentaaril sail email valesti :D)

 • Avatar
  Vasta Liisi 12. mai 2017 at 18:33

  Teeks kaelale pisikese kilpkonna, sest kodus ujub üks akvaariumis ja olen üldse suur konnade armastaja 😛

 • Avatar
  Vasta Kiku 12. mai 2017 at 18:31

  Nagu ka teised eelkônelejad on kirjutanud, siis mina olen samuti ammu môelnud tatoka tegemise peale, aga pole siiani selleni jôudnud. Mina sooviks lasta endale tatoveerida lause “There were lies your heart, you will find your treasure”

 • Avatar
  Vasta Eleri 12. mai 2017 at 17:20

  Alates 16-aastasest saadik olen ma mõelnud endale teha tattoo. Tänaseks olen pea 19 juba, aga siiamaani ei ole salongi jõudnud. Ja mul on mõttes alati olnud ainult üks-hunt. Ma isegi ei tea enam miks ma just hunti tahan endale lasta teha, aga seostan end temaga kuidagi.

 • Avatar
  Vasta Jaanika 12. mai 2017 at 17:20

  Tahaks enda tähtkujuga seoses lasta parema käerandmele tätoveerida sest olen seda juba ammu soovinud ja pole olnud rahalisi vahendeid ja kohta kus teha ehk on olnud kaugel need tattoo salongid.?Isegi pilt on olemas mida sooviks teha lasta kui võidaks.

 • Avatar
  Vasta Mari 12. mai 2017 at 17:17

  Ma suutsin oma käe kuuma rasvaga ära põletada ja need valged kohad käel nyyd häirivad päris kõvasti. Nii et kui võidaks laseks need tatoveeringuga ära peita 🙂 Pildi mis laseks teha oleks lapsega seoses.

 • Avatar
  Vasta Kirke 12. mai 2017 at 17:01

  Mina tahan enda kehale kahte hobuserauda, sest minu vanaema oli looma tähtkujult hobune. Nüüd viimasel ajal ongi plaan just juunis minna lasta see väike kehakaunistus ära teha. Võit oleks megamagus selle teostamiseks 🙂

 • Avatar
  Vasta Kadri 12. mai 2017 at 16:34

  Ma ei ole kunagi võitnud facebooki loosis ega lotoga, muudest loterii allegriidest rääkimata, teeb siis siin proovi 😀
  Kui enamasti on pop tatoveerida inglisekeelseid sõnu ja lauseid, tahan mina kahte enda jaoks olulist eestikeelset sõna 🙂

 • Avatar
  Vasta Kätlin L 12. mai 2017 at 16:32

  Ma teeksin enda kõhule puusa piirkonda skorpioni, sest olen tähtkujult skorpion ja see iseloomustab mind ülihästi. Olen ammu teha tahtnud, aga pole julgust kokku võtnud…siis oleks põhjust 😀

 • Avatar
  Vasta Teele 12. mai 2017 at 16:28

  Kuna ma ei suuda meelde jätta kumb on vasem ja kumb parem pool, siis teeks tatoka vasakule käele, et oleks lihtsam meeles pidada.

 • Avatar
  Vasta R 12. mai 2017 at 16:22

  bracelet tattoo teeks 🙂

 • Avatar
  Vasta H-L 12. mai 2017 at 16:20

  Ei teagi niimoodi, mida teha tahaks. Rukkilill on mõttes olnud nt, aga ei raaaatsi. Võita oleks hirmus tore muidugi

 • Avatar
  Vasta Elis 12. mai 2017 at 16:20

  Mul on jala peal liiliad ja tähed. Liilid on värvilised ja tähekesed väheke poolikud. Võiks ju nendega midagi ette võtta.
  Ja ka minul on soov midgi om tütrega seoses kuskile tatoveerida. Mida ja kuidas veel ei tea 🙂

 • Avatar
  Vasta H 12. mai 2017 at 16:17

  Mul üks tattoo on. Seda laseks nats edasi teha (oma story mida siin jagada ei taha).

  Lisaks on veel päris mitu mitu ideed. Ükl lind on mida tahaks. Ja paar sümbolit ja luuletus ja oh, nimekiri on pikk 😀

  Viimati olin nõela all aastaid tagasi ja aeg-ajalt ikka mõtlen, et peaks uuesti minema. Eks ikka puhtalt viitsimise taha jäänud see kõik.

 • Avatar
  Vasta E. 12. mai 2017 at 16:16

  Sooviksin lasta katta armi pitsimustrilise tätoveeringuga.

 • Avatar
  Vasta K 12. mai 2017 at 15:55

  Laseks enda moto käe peale teha:)

 • Avatar
  Vasta Sandra Pa 12. mai 2017 at 15:48

  APPII !
  Ma lihtsalt olen ammu unistanud uuest tattoost. Tähendab, kuna üks mul kahjuks on ebaõnnestunud ja ma praegu pean ka suvel selja tagant kinnise pluusiga käima ( kuna päriselt, mu seljal õla osal … vms, pole ilus delfiin. Ta on nagu paksu lõualoti ja uimega tegelane … )
  Paraku .. on rahalised võimalused sellised nagu nad on .. ma teeks ta üle või laseks eemaldada.
  Pikk jutt .. s*tt jutt. Mul on seal oma kadunud sõbra nimetähed. Vot selle võiduga, laseksin teha ma tema mälestuseks .. just ilusa ja õige ja õnnestunud uue tattoo 🙂

 • Avatar
  Vasta Kreete 12. mai 2017 at 15:48

  Mina teeksin Lepatriinu (kuna töötan Lepatriinu rühmas lasteaias) ja põimiks sinna enda eesnimetähe ka ?

 • Avatar
  Vasta viigi 12. mai 2017 at 15:25

  Minul mõlguvad mõtted juba tūkk aega unenäopūūdja peal. Tundub, et tuleb see siiski ära teha

 • Avatar
  Vasta R. 12. mai 2017 at 15:03

  Meil on õdedega plaanis juba pikemat aega minna ja lasta tattood teha. Täpset kujundit ei ole veel suut välja mõelda, aga ehk midagi, mis sümboliseerib õearmastust ja näiteks sünnijärjekorda. Kuna meid on kuus siis oleks lahe kui ükski saaks tasuta 😀

 • Avatar
  Vasta Carolyn 12. mai 2017 at 14:56

  Mina tahaks ümber jala, pahkluu juurde saada vääti! Väät on vinske ja ma tahan ka olla nii tugev ja vastupidav, kui väädid. (huvitav, kas seda sõna käänatakse üldse nii 😀 )

 • Avatar
  Vasta Tuuli 12. mai 2017 at 14:51

  Olen mägimatkamise fänn ja tihti tuleb kodus igatsus mägede järele. Oleks hea, kui oleks üks tätokas, mida igatsushetkedel vaadata. Kuna maid saab tallatud ikka jalgu pidi, tuleks pilt kindlati jalalabale.

 • Avatar
  Vasta Janika 12. mai 2017 at 14:49

  Mina tahaks oma paremat kätt edasi teha. Ilmselt teeks mingeid puid/põõsaid/laineid vms. 🙂

 • Avatar
  Vasta KM 12. mai 2017 at 14:48

  Tahaksin tätoveerida jalale pahkluu juurde lause ühe mu lemmikseriaali SOA tunnuslaulust. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaire 12. mai 2017 at 14:37

  Mul pole ühtegi ega vist ei tahaks ka .Tundub ilgelt valus ! Ega sellest nakkusest lahti ei saagi !

  https://littlebutcute.wordpress.com/2017/05/05/tasuta-opetus-janez/

  http://www.minulelu.eu/et/

 • Avatar
  Vasta Maarika 12. mai 2017 at 14:16

  Mina teeksin oma tatoveeringu oma isa mälestuseks, kes lahkus kaks kuud tagasi. Laseksin teha mõne linnu mis sümboliseeriks teda kui vaba, valudeta hinge mind valvamas ja alati minuga kaasas ! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kribu 12. mai 2017 at 14:09

  Mul on selja peal olemas üks suur öökull lahtiste tiibadega ja sinna kõrvale olen mõelnud talle seltsiks teha kaarna. Varsti on niiviisi terve linnuparv koos 🙂

 • Avatar
  Vasta Sandra 12. mai 2017 at 14:09

  Olen aastaid juba planeerinud omale magavat kitsunet (põhimõtteliselt rebane mitme sabaga) käe siseküljele teha, päris detailideni ei tahaks ideed kirjeldada, aga kitsune folklooriline tähendus, et mida rohkem sabasid (kuni 9), seda vanem, targem ja võimsam ta on, on alati kuidagi väga südamelähedane olnud. Sest noh, leian, et päris hea paralleel inimese eluga. Samas teine osa tema taustast, et võib muutuda ilusaks ja kavalaks naiseks – ega ilmaasjata naisi sageli “vixen’iteks” ei kutsuta, oma meeski mitmel korral seda minu kohta öelnud 😀
  Seega see 8×8 kingitus kuluks väga ära, saaks äiale ka natuke rohkem nalja teha, sest olen tema jaoks praegu juba “tätoveeringuga tüdruk” :D.

 • Avatar
  Vasta Elina 12. mai 2017 at 13:42

  Mina teeksin tatoveeringu isa mälestuseks.

 • Avatar
  Vasta Gerly Algpeus 12. mai 2017 at 13:36

  Osaleks ka siis 🙂 Igatsen mingil põhjusel pisikest tattood kuskile oma kehal. Hetkel kisub mingi õiekese või liblika poole kuid see võib veel ka muutuda.

 • Avatar
  Vasta Hedi Kereme 12. mai 2017 at 13:30

  Kuna mu ema kutsuti hyydnimega tihaseks, siis tahaksin yhe tihase endale teha kes alati kaasas lendaks

 • Avatar
  Vasta Lisette 12. mai 2017 at 13:28

  Olen hästi pikalt tahtnud endale rukkilille rinna väliküljele. Et oleks välismaal elades natukene Eestit ka südame kõrval.

 • Avatar
  Vasta Heli 12. mai 2017 at 13:21

  Ma tahaks miskit oma mõlema plika nimega. Et jah, ka ää ei unustaks vanemas eas, kes nad mul on 😀

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 12. mai 2017 at 13:17

  Mul on üle 10 aasta juba need mõtted küpsenud, aga noh, raha.
  Mu isa suri kui ma olin väga väike ja mul ei ole temast kuigi palju mälestusi ega esemeid, seega üks väga tähtis pilt saab olema minu jaoks teda sümboliseerivast lõvist. Kuna olen mitmeid kordi oma noores elus pidanud tuhast tõusma ja väga tõenäoliselt mul mul veel mõned korrad ees, siis kuluks ära üks fööniks, et oleks meeles ikka uuesti tõusta. Siiiiis on mulle paljudel erinevatel põhjustel tähtis meri, mille auks tahaksin paari vahutavat lainet jalabalale (no et varbad kogu aeg vees oleks :)) ja kuna ma olen räme nerd siis paremale randmele oleks vaja Star Treki science crew märki.

 • Avatar
  Vasta Grl 12. mai 2017 at 13:17

  Mina teeksin liblika.

 • Avatar
  Vasta Lisanna Kaus 12. mai 2017 at 13:15

  Mina laseks teha lapse nime. Hetkel otsin sellist sobivat ja lahedat?
  Ei taha ka mingeid lõpmatuse märke ega sûdameid. Kui peaks võitma, siis otsiks kindlasti midagi lahedat vãlja ka ?

 • Avatar
  Vasta Signe M. 12. mai 2017 at 13:09

  No 8×8 oleks küll täpselt see mida vaja. Olen juba tükimat aega mõelnud, et peaks aga pole sinnani see asi veel jõudnud. Sai nooruses üks loll temp tehtud ja nüüd ilutseb käel üks suur ja kole arm. Tahaks selle ära peita sest nii häbi on kui t-särki või mõnda muud lühikeste varrukatega riideeset kanda. Ja võiks see olla siis skorpion kuna sellest tähtkujust ja samas ka meeldetuletus, et ma pean enda eest ikka võitlema ka vahel.

 • Avatar
  Vasta Jane 12. mai 2017 at 13:05

  Mul on juba ammu soov laste nimed tätoveerida lasta – isegi nägemus on mõttes juba olemas kuidas see olema peaks. Ei teagi, kuidas selliseid tätokaid nimetatakse, aga igatahes kui ühtepidi vaadata, siis on ühe lapse nimi ja kui pöörata seda 180 kraadi, siis on teine nimi. Väga lahe igatahes. Vaja ainult mõelda, kuhu see kõige paremini sobiks. Ükspäev võtan julguse kokku ja lasen ära teha 🙂

 • Avatar
  Vasta PJ 12. mai 2017 at 12:38

  Mul on juba aassaid soov teha tätokas aga justnimelt..et healsäe tegijale aega saada võib peast halliks minna. Laste isale sebisin Piradosesse ajad. Õele sebisin Keefirivuntsi juurde. Nad pidid ootama ikka kuid. Ja hiljem ma enam Keefirivuntsilt vastust polegi saanud et endale lasta teha. Ja mõnes mõttes olen õnnelik ka. Sest see mis algselt plaanis oli ei lähe praeguse minuga üldse enam. Tahan teha midagi käsivarre siseküljele. Et ma seda igapäev näeksin. Midagi mis pushib mu läbi päeva ja tuletab mulle meelde et olen väärt inimene ja NAINE ja ema. Peale 13a pikkust suhte purunemist on mul seda väga vaja. 8×8 jääb suts väikrseks aga mul on juunis sünna ja ehk saan omalt poolt veel lisada ja oma unistuse täita.

 • Avatar
  Vasta Sigrid 12. mai 2017 at 12:29

  Minul on juba nii mõnigi tätoveering olemas ja terve hunnik ideid ootamas, aga ressursse juba pikemat aega puudu 😀 8×8 on küll selline suurus, et ei teagi.. Hullult tahaks sellist ilusat värvilist ägedate kombitsatega kaheksajalga tätoveerida, aga 8×8 puhul vist pigem mõni tähenduslik tekst (neid on mul ka omajagu välja mõeldud).

 • Avatar
  Vasta Helen 12. mai 2017 at 12:26

  Mina laseks võidu korral jäädvustada oma kehale igaveseks kaks käbikest, mis sümboliseeriksid mu armsaid tütreid.
  Kuna meie perekonnanimi on ühe okaspuu nimi, siis lapsed on meil käbid 🙂 Arvan, et see oleks armas viis neid endaga alati ja igavesti kaasas kanda (ja ühtlasi ka kaunim, kui venitusarmid kõhul :D)!

 • Avatar
  Vasta Airi L-M 12. mai 2017 at 12:20

  Mul on jalapeale (ka üks mitte üldse valus koht) kunagi tehtud ükssarvik, mis tähendas seda, et ma võin küll suhtes olla aga minu hing on vaba. Nüüd olen pikalt pikalt mõelnud teha selle ükssarve alla mingisuguse sisaliku või krokodilli (mul juhtus mõned aastad tagasi muruniidukiga õnnetus ja jäin sel samal jalal mõnest varbast ilma), seega sobiks mõni selline roomaja katkiste varvaste ja ükssarviku vahele.

  Samas tahaks ka midagi naiselikku õlale või kaelale, nt võiks seal olla mõni ilus roos või liblikas.

  Praegu aga ootan ma oma kolmandat tibu, seega minu unistus peab vist mõnda aega ootama, senini käin ja imetlen teiste tatoosid.

 • Avatar
  Vasta Võlur 12. mai 2017 at 12:17

  Ma arvan, et üks tätoveeritud rahvariide seelikus kass, kes hoiab süles kala ning kelle peas on varblane, on mul nüüd küll puudu :/

 • Avatar
  Vasta Christine 12. mai 2017 at 12:12

  Mina tahaks kas hamsat ja lotuse lille, siiani olen nii nōrk olnud ja ei ole julgenud teha, a kui võit tuleks, siis nagu peaks 😀

 • Avatar
  Vasta Brita 12. mai 2017 at 12:10

  Unistan ikka ja jälle hundist – minu jaoks kõige müstilisem, iseseisvam ja ligitõmbavam elukas siin maa peal.

 • Avatar
  Vasta Triin 12. mai 2017 at 12:05

  Oh, see oleks küll tore loosivõit. Olen ammuilma mõelnud endale laste nimed (tähed vms) lasta tatoveerida, aga eks natuke ole ju hirmus ka ja need jalakesed ei ole veel kuidagi salongipoole samme viinud.. Aga kui võidaks, siis peaks ju selle pisikese unistuse täitma 🙂 Oh rõõmu! 🙂

 • Avatar
  Vasta Elis 12. mai 2017 at 11:59

  Ma laseks lapsega seoses teha … enamvähem juba tean ka mida aga ei oska kuidagi seda seletada ? Loodan et võiduõnn naeratab mulle kordki elus ?

 • Avatar
  Vasta Marike 12. mai 2017 at 11:57

  Unistuste tätoveering on aastaid olnud jaapani stiilis draakon ümber pahkluu, sest sündisin draakoni aastal ning selline eriline ja uhke tegelane tundub igati minulik. Auhinna kasutaks ära muudmoodi, tätoveeriks endale hamsa, mis on naiste kaitsemärk.

 • Avatar
  Vasta Külli 12. mai 2017 at 11:56

  Ma olen juba päris pikka aega tahtnud omale käevarrele stiliseeritud joonistust oma pere esimesest kassist, aga siiani on kogu vaba raha alati millegi muu peale ära kulunud ja pole veel selle teostamiseni jõudnud. Kiisu on mu parim sõber ja pereliige, aga kuna ma teda välja kolides kaasa ei tohtinud võtta (ema oleks end üksildasena tundnud), tahaksin teda ikkagi iga päev pildi kujul endaga kaasas kanda 🙂

 • Avatar
  Vasta Madli 12. mai 2017 at 11:53

  Mul üks tätoveering on seljal, lasin sinna paar aastat tagasi unenäopüüdja teha. Ma tean-tean, klišee jne, aga minu jaoks on selle tähendus veidi suurem, nii et savi. No ja nagu öeldakse, et annad sõrme, võetakse terve käsi, siis olen ka mina mõelnud, et tahaks veel ja veel .. aga kuhugi varjatud kohta. Aga mis kehaosad siis jäävad varjatuks? Eriti minul, kes ma kogu aeg minis ringi jooksen. Täna otsustasin, et tahaksin täiega üht mandalat kõhu ülaossa, täpselt rindade alla. See oleks justkui päikesepõimik 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 12. mai 2017 at 11:51

  Olen juba 27a, kuid ei oma siiani yhtegi tatood, kas ma olen imelik?? Tahaks nagu, kuid alati on see mõtteks jäänud, teeksin midagi symboolset lapse nimega seoses ? Sobiks môôtudesse ära ka.

 • Avatar
  Vasta Katrin 12. mai 2017 at 11:51

  Mina olen aastaid tahtnud midagi oma küljele. Nüüd tean täpselt, mis see on, iga detail on paigas. Seega proovin oma õnne, abiks ikka 🙂

 • Avatar
  Vasta S 12. mai 2017 at 11:46

  Teeks kompassiroosi-laevarooli kuidagimoodi kombineerituna. Olen meremees, aga ankur on sitt sümbol 🙂

 • Avatar
  Vasta Elina 12. mai 2017 at 11:44

  Kaua aega mõelnud tätoka peale.. kas üks rebase poiss või midagi suvist ja lillelist, midagi mis oleks rõõmus ja värviline nagu ma isegi 🙂

 • Avatar
  Vasta Noomi 12. mai 2017 at 11:43

  minu sooviks ühe mitte-valusa tattoo palun ??

 • Avatar
  Vasta Rebeca 12. mai 2017 at 11:30

  Mina teeksin tatoka, mis tähistaks minu jaoks minu kalli emme olemasolu, kes on mulle alati toeks olnud ja on üldse üks maailma parim ema ja sõbranna. Üks perekonna tähtsust tähistav lõvikuningas mul juba on, aga olen alati tahtnud oma ema tähtsust enda kehale talletada.

 • Avatar
  Vasta Kristyn 12. mai 2017 at 11:25

  Minul on käe peal üks kole arm, mida tahaks väga tatoveeringuga ära katta.
  See võit oleks üli super kingitus!

 • Avatar
  Vasta Kristiina 12. mai 2017 at 11:23

  Tätoveeringu peale olen mõelnud umbes 6a, pilt on olemas ka olnud nii kaua, olen samuti üsna pussy 😀 sellepärast ongi see tegemata jäänud, aga kui võit tuleb siis tuleks see ju ära kasutada 😛

 • Avatar
  Vasta Merks 12. mai 2017 at 11:22

  Hehe. Prooviks siis ka 🙂 Olen viimase aastaga kaotanud kaalu ca 80kg. Mu elu on muutunud, mu mõtlemine on muutunud, ma ise olen muutunud. Ma olen aastaid mõelnud kassikujulise tattoo tegemisele, sest a) mu hüüdnimi on kassiga seotud aga mida ma siia igaksjuhuks ei kirjuta b) ma armastan kasse ja most of all c) kassid on minujaoks sitkuse, vastupidavuse, 9 elu ja teab veel mille märgiks.

 • Avatar
  Vasta Madeleine 12. mai 2017 at 11:22

  Kuna ma olen samas salongis juba käinud, siis läheks rõõmuga veel. Tegelikult on mul seal ühe teise tatoveerijaga koos plaan tehtud half-sleeve’i tegemiseks, aga vaba ruumi on veel piisvalt. 😀 Kuna mulle HULLULT meeldivad kassid ja mul on lausa kaks tükki neid, siis tahaks ühte väikest kiisumiisut endale teise käe peale ?

 • Avatar
  Vasta Maria 12. mai 2017 at 11:18

  Ammu unistan tatoveeringust kus minu lapse nimi ja tema sünniandmed ja veel mingi lause minu südamest talle.

 • Avatar
  Vasta Emilia M 12. mai 2017 at 11:17

  Uhh, nagu teada ma kassitädi oma kolme kassiga, siis olen pikalt juba mõelnud kassi endale kuskile õlataha (nii cliche, ma tean) tätoveerida, aga pole julgust kokku saanud. Ilmselt kui selle võidaks, läheks ka lõpuks 😀

 • Avatar
  Vasta Ingrid M 12. mai 2017 at 11:17

  Poja sünnikuupäev oleks ägeee 🙂

 • Avatar
  Vasta Annu 12. mai 2017 at 11:14

  Mina sooviks endale käe peale ühte mad wolfi või siis rangluule kaarnaid või üldse kuhugi ühte numpsi kassikest! (kunagi peaks kindlasti kõik ära tegema)

 • Avatar
  Vasta Leane 12. mai 2017 at 11:09

  Meil sõbrannaga on juba päris pikalt olnud plaanis lasta tatoveerida endale mäed. Need sümboliseerivad meie sõpruse algust, häid mälestusi ja inimesi Rumeenias. Endale laseks selle teha ilmselt kõrva taha. Hetkel mul veel ühtegi tatokat pole kahjuks, seega oleks päris khuul selline kink saada 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristel 12. mai 2017 at 11:05

  Ma võtan ka juba pikemat aega hoogu, et minna tatood tegema, aga pole veel jõudnud selleni. Kui nüüd võidaks, siis läheks küll kohe 🙂

 • Avatar
  Vasta Kadri K 12. mai 2017 at 11:03

  Ammu juba valmis plaan, üks endale tähtis kiri mille tahaks ribidele rinna alla (mm kui valus koht :D) tätoveerida. Pliis tätoveeringujumal, õnnista mind selle võiduga!

 • Avatar
  Vasta Triin 12. mai 2017 at 10:55

  Mina sooviks endale must-valget väikest kärbest. Väga imelik soov, aga olen seda alati tahtnud. Tegelikult nad isegi ei meeldi mulle, kui loomad/putukad aga nende kujutised riietel, ehetel ja mujal on vägevad 😀

 • Avatar
  Vasta annu 12. mai 2017 at 10:55

  Mul on juba ammu ammu välja valitud yks mega ilus roosiõis, mida tahaks tatoveerida. see sümboliseeriks minu kahte armast tytart. ja laste nimesid samuti tahaks tatoveerida.
  Nyyd kui võidaks oleks hea võimalus see lõpus teostada?

 • Avatar
  Vasta Marianne 12. mai 2017 at 10:54

  Laseksin teha väikse roosi käele, noh nagu see koht seal käe seljal mis on nimetissõrme ja põidla juures, ma ei kujuta ettegi kuidas seda kutsuda 😀

 • Avatar
  Vasta Maria 12. mai 2017 at 10:53

  Mul on olal palvetav ingel ja seljal liblikas.
  Ingel on meenutus, et raske lapsepolve ja nooreea miski hoidis mind elus.
  Liblikas on ilu ja vabaduse symbol,kaks asja millest lapsena unustasin (mulle oeldi koguaeg, et ma kole ja vaartusetu) ja tahtsin vabaks ja eemale sellest kodusest sojast.

 • Avatar
  Vasta Lota 12. mai 2017 at 10:51

  Mina tatoveerimsin midagi kaunist jalalabale ja seda sellepärast, et vihkqn varbaid 😀 Tatoveering jalalabal teeks jala ägedamaks ja paneks varvastest mööda vaatama ?

 • Avatar
  Vasta Mari 12. mai 2017 at 10:49

  Lasin omale ca kuu aega tagasi esimese tattoo teha. Kuna selle maailmaga nii kursis ei ole siis usaldasin artisti. Pildi (enamus lihtsalt tekst, tundub lollikindel, huh?) disainisin ise aga kuna erinevate nüanssidega arvestada ei osanud, kuidas kompott naha peale jääb siis usaldasin suures osas artisti. Maksin ka harju kõrgemat hinda üsna lihtsa kritselduse eest. Esialgu me suurt ei virisenud, kuna paranes ja lootsime, et ajapikku ehk harjume ja tõmbab ikka sama ilusaks kui paberil.
  Nüüd juba täitsa stressan selle pärast, kuna see on käsivarre peal ja suvi ukseees.

  Tänu Mallu postitusele tutvusin Skin Deep salongiga ja nende töödega. Vaatasin Pireti töid ja olen nii vaimustuses, et võtsin Piretiga viivitamatult ühendust. Panin omale ka aja kirja pärast Pireti positiivset innustust, et sellest saab veel asja 🙂

  Sa ei kujuta ette kui sillas ma olin kui seda postitust nägin. Teadsin ,et pean sellega tegelema hakkama (usaldusväärse salongi, artisti otsima ja raha hankima jne) kui tahan suvel ilma kampsunita ringi käia.
  Olen juba tänulik, et sain omale artisti ja ajagi kirja, olen juba võitnud. Sellegipoolest loodan ka rahalise võidu peale, kuna see üks lihtne lause on mulle peavalu rohkem kui raha eest maksma läinud.

  Aitäh!!

 • Avatar
  Vasta Liisi 12. mai 2017 at 10:49

  Olen seda juba pikalt kaalunud, aga nüüd on aeg tõesti sealmaal, et tuleks see ära teha. Stiliseeritud lause koos väikeste tähekeste ja pääsukestega. Must. Käe siseküljele või rangluule

 • Avatar
  Vasta Maria 12. mai 2017 at 10:46

  Mul oli 12 aastat kanaarilind, kelle sain siis kui kooli läksin ja ta suri natukene peale lõpueksameid! Olen päris kaua mõelnud temast tatoveeringu teha! Sümboliseerib ju siiski palju! 🙂

 • Avatar
  Vasta Elissa 12. mai 2017 at 10:43

  Mina olen viimased 2 aastat endale tatoveeringut igatsenud. Päris tihti leian end pinterestist mega ilusaid tatokaid imetlemast. Eriti meeldivad tatokad, mis ülaseljal asuvad. Olen suur kassiarmastaja ja seetõttu olen mõelnud mõni lahe kass lasta teha, samuti unenäopüüdja moodi joonistused näevad ka väga coolid välja. ?

 • Avatar
  Vasta Bapa 12. mai 2017 at 10:42

  Minul on 3 tattood.. Esimene on mälestus isast ehk liivakell kus on nimi ja kuupäevad (nüüd ta valvab mind pilve pealt), teine sai lolli peaga tehtud ja nyyd tahaks sellest midagi muud teha vöi lisada juurde. Kolmas tattoo on 3 suitsupääsukest kuna enam ei ela eestis siis pidin saama kuidagi eesti endale igale poole kaasa. Nyyf olen viimased pool aastat möelnud mida uut vöiks teha ja mis tähendaks ka mulle midagi… Yks soov oleks et 2kiisut kuna mulle öudsalt meeldivad kiisud ? Teine varjant oleks lammas vöi vähk ja madu vöi lövi. Ehk siis lammas/vähk on mu öde ja madu/lövi on mu ema aga ma ei tea kui hästi need kokku sobivad.

 • Avatar
  Vasta Andra hansberg 12. mai 2017 at 10:41

  No mina isiklikult tahaks midagi tähendusrikast 🙂 millel oleks mingi hea mõte ja oma lugu ühtlasi. Ilmselt laseks ühel sõbrannal kellel on tore anne selliste asjadega, midagi endale valmis joonistada ?Kuna see oleks mu esimene tatokas, siis peab ta ikka väga special olema 🙂

 • Avatar
  Vasta Küllike 12. mai 2017 at 10:36

  Paar ühevärvilist kehakaunistust sai ülikooli ajal tehtud, natuke ehk tormakalt. Nüüd olen juba 4 aastat valinud endale järgmist, lõpuks vist leidsin. Kaks lillakat-roosat (pastellses toonis) lindu käe peal oleks siis järgmine projekt. Selline eriti naiselik, mida hoopis teistsugust olemasolevatest.

 • Avatar
  Vasta Maiken 12. mai 2017 at 10:33

  Ma tahan täiega minna aga kardan nagu segane! Idee poolest tahan laste nimetähtedega midagi aga õde mul juba saatis mulle idee: kuna laste eesnimede tähed on r;m;k siis riigimetsamajandi logo ilmselt ? No ff küll ? Tegelikult tahaks mingit ilusat kompositsiooni südametega (ülileim ma tean!) aga noh, enese eest ju jooksu panna ei saa ja selline ma olen.

 • Avatar
  Vasta Keitsu 12. mai 2017 at 10:33

  Värvilised tatokad on ikka väga lahedad!
  Ma sooviks väga võita, et teha üle kaks väikest jubedat lambist joont käepeal nähtavas kohas umbes 2x3cm 🙁 Olen ühekorra laseris käinud, nüüd on natuke heledamad aga need on lihtsalt kohutavad ja kataks selle nooruse lolluse millegi etemaga ära! Olin siis vast 15-16? Nüüdseks 24 ja ikka “ilutsevad” :/

 • Avatar
  Vasta Kati P 12. mai 2017 at 10:30

  Laseks oma tuhkru ilmselt tätoveerida,kassid juba lasin. 😀

 • Avatar
  Vasta Kertu 12. mai 2017 at 10:28

  Minu esimene tätoveering on kaelal ja selleks on pisikene roniv konn. Olin sellel ajal 16 aastane ja mäletan, et käisin salongis issiga. Meil oli nimelt diil, et mina luban mitte teha keeleneeti ja tema maksab mu konna eest 🙂
  Nüüd olen 26 ja plaanin juba pikemat aega minna ja uus teha, aga…. ma elan Saksamaal ja heade salongide ootejärjekorrad (kõlab nagu arsti juures :)) on nii pikad! Mu mees ootas oma viimasega pool aastat järjekorras. Ja nüüd ongi plaanis tulla augustis pikemaks ajaks Eestisse ning seal teha 🙂
  Sooviksin tätoveeringut oma käele siseküljele, mis algab sõnadega “Elasid kord…” ja selle alla tuleksid minu ja abikaasa lugu – tutvumine, kihlumine, abielu, oma kodu, esimene laps jne 🙂
  Päikest!

 • Avatar
  Vasta BlueMonday 12. mai 2017 at 10:26

  Olen aastaid hoogu võtnud ja oleks vaja seda viimast tõuget. Auhinnamängu võit ajaks asja täitsa ära, kvalifitseerub tõuke alla küll 🙂 Idee on ammu olemas, arvutis on oma kaust, kuhu kogun erinevaid variante sellest ühest asjast. Tegemist looma/linnuriigi esindajaga, kellel on minuga üks väga tähtis ühine joon.

 • Avatar
  Vasta Karol 12. mai 2017 at 10:25

  Mul on üks pisike ebaõnnestunud tatokas, mida olen juba aastaid plaaninud üle teha, kuid pole julgust olnud ning nagu ei raatsi kah. Kuigi tean, et see pole nii valus siis ikkagi olen lödipüks ja lihtsalt ei julge. Kui loosiõnn naeratab siis ei jää muud üle ning ehk saan lõpuks omale ilusa väikese sisaliku, mida pole häbi näidata.

 • Avatar
  Vasta K. 12. mai 2017 at 10:25

  Pilt on mul silme ees olnud juba oma pool aastat. 2 täiesti erinevat kassi, poolikud näod koos. Võibolla on raske mõista, aga need mõlemad kassid on tõesti väga erilise tähendusega:)

 • Avatar
  Vasta Anneke 12. mai 2017 at 10:24

  Mul tattoosid juba kolm ja järgmisena tahaksin võtta ette kunai 19-aastaselt tehtud alaselja tattoo ja sellest midagi ümber teha või kuidagi see ära katta. Noor ja loll mina arvas, et tribal võiks olla hea idee – teised tattood on mul tehtud mõttega, aga no see esimene, see on ikka lollus.

 • Avatar
  Vasta Anna 12. mai 2017 at 10:21

  Ma laseks endale teha ärtu ja poti kaardimastid. Praegu mul ühtegi tattood pole, aga lampi tuli selline mõte reisilt tulles kui lennujaamas megalt kaua ootasime ja kaarte mängisime 😀

 • Avatar
  Vasta väga väga naine 12. mai 2017 at 10:18

  Ma rõõmuga näen, kui palju on inimesi, kes tasuta tätokat tahavad =) Mul kuidagi on ka selline tunne, et kõik tätoveeringukandjad on mulle natuke nagu vennad ja õed – mitte et nad kõik mulle meeldiksid, aga midagi olulist on sama.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. mai 2017 at 10:21

   Mul sama tunne 😀

  • Avatar
   Vasta Kerttu 12. mai 2017 at 10:27

   Mina kingiksin selle tätoveeringu lisaks muule oma emale sünnipäevaks. Ta avaldas hiljuti soovi tätoveerida ning ma tahaks teda sellega nii kaugele saada, et ta teebki selle ära! Ise tuleksin kaasa kätt hoidma 😀

 • Avatar
  Vasta Mia 12. mai 2017 at 10:18

  Mul ei ole veel ühtegi tatoveeringut, aga sooviksin kunagi kindlasti teha. Ilmselt tuleks midagi pahkluule või turjale. Ja see “midagi” võiks olla üks Kelti sõlmedest, näiteks elupuu.

 • Avatar
  Vasta BE 12. mai 2017 at 10:17

  Ooh, eks see valu oleneb ikka inimesest. Esimese tegin seljale, mäletan, et polnud nagu mitte midagi. Nüüd nädalake tagasi käisin vasakule jalale tegemas nii, et terve alumine osa oleks täis, heledatest piirjoontest kaugemale ei jõudnud, 7,5 tundi korralikku piina, mõtlesin, et annan otsad, kohati tahtsin tätoveerijat lüüa ja küüs sai ka ära murtud, lõpuks tekkis kohutav väsimus ja külma tunne, siis tegime lõpu kuna tätoveerija kartis, et kukun lõpuks kokku :D. Kuid ühe pisikese uue vastu poleks mul midagi, sest noh nagu teame, siis see valu ununeb ju ruttu. 😀 Eks see ole nagu haigus, üks saab tehtud ja aina juurde ja juurde 😀

 • Avatar
  Vasta Indexland 12. mai 2017 at 10:16

  Kuna mul on 5 toredat poega siis olen väga pikk aega môelnud et tahaks lasta randmele 5 pääsukest teha.Iga lapse kohta siis linnuke.

 • Avatar
  Vasta Kerlo 12. mai 2017 at 10:14

  Oi, see 8×8 cm tätokas võib isegi olla selline suurs, mida soovin oma seljale oma koleda armi kohale. Et noh, seljal midagi ilusat ka oleks ja suurem tätoveering vust ei mahugi.. Tahaks midagi sellist naiselikku(?), must-valget tätoveeringut. 🙂

  • Avatar
   Vasta Kerli 12. mai 2017 at 10:16

   Hehe, nimes väike viga. Ikka Kerli, mitte Kerlo 🙂

 • Avatar
  Vasta Eva 12. mai 2017 at 10:09

  1 tattoo on tehtud 2a tagasi, nüûd sooviksin teha 2 sûdant ühes? Raske sõnadega seda seletada ? igastahes, tahame teha parima sõbrannaga samasugused meie varsti 13ks aastapäevaks. 😉

 • Avatar
  Vasta Liisu 12. mai 2017 at 10:09

  Mina olen alates oma vanaema lahkumisest soovinud tatokat teha. Sellist, mis sümboliseerib seda, et oleme alati koos ja ma ei unusta teda iial. Kindlasti võiks ta olla lõpmatuse sümbol (kuidagi huvitavalt tehtud, värvidest võiks olla sinine, kollane- need on värvid, mida vanaema lahkumisel kandis). Samuti võiksid seal olla linnud, mis sümboliseerib kõrget lendu ja tema usku minusse.

 • Avatar
  Vasta Anneli 12. mai 2017 at 10:07

  Laseks natuke eelmist tattood püssimaks teha ehk siis lisaks tekstile väikese pildikese ka juurde 🙂

 • Avatar
  Vasta Janika 12. mai 2017 at 10:06

  Kätel on,seljal on, õlal on….nüüd võtaks jala ette ???? ja juuniks leiaks aega ka ???

 • Avatar
  Vasta Laura 12. mai 2017 at 10:05

  Oeh. Ma kasutaks selle võidu samuti oma laste peale. Ehk siis ei tatoveeriks oma lapsi, vaid ennast ikka, aga kas nimed või samuti “idee lastest”… Tahan juba ammu teha, aga õiget mõtet pole tulnud… Siis peaks see õige mõte ka kiiremini tulema kui selline äge võit juba taskus

 • Avatar
  Vasta Carmen M 12. mai 2017 at 10:05

  Oeh, oleks samuti pikalt unistanud oma esimesest. Siiani pole ükski jagamis mäng mulle õnne toonud. 🙁 mõte on ammu olemas – naise ja hirve ristsugutist 😀 sellel on minu jaoks suur tähendus. Arvan et suvalise ilusa pildi tegemine on mõtetu, ilmselt varsti kahetsed seda ja siis on vaja üle teha. Ps: pontsik on väga vahva 😉 suvaline inimene tänavalt ilmselt arvabki et armastad pontsikuid 😀

 • Avatar
  Vasta Liisu 12. mai 2017 at 10:03

  Ma kardan tätokat teha ? aga kui võidaks, siis tätoveeriks laste nimed vist ?

 • Avatar
  Vasta Kristi 12. mai 2017 at 10:00

  Selja peale lasin endale teha enda jaoks väga väga tähendusliku lause”If fear leaves, love stays”. Tahaks veidike suurendada seda , või noh, lihtsalt kaunistada. Nägemus on olemas, tattoo-artist puudu 🙂

 • Avatar
  Vasta Gellu 12. mai 2017 at 10:00

  on ûks lause, mida vàga vága tahaks ûkskord kàele tatoveeritud saada… lihtsalt kui ma seda kuulsin ja nágin, tundsin et see peab mu kàele saama?

 • Avatar
  Vasta Kadi 12. mai 2017 at 10:00

  Ma olen mitmeid aastaid tahtnud teha omale kolme amuletti, mis kirjeldaksid kogetud raskeid aegu, tasakaalu leidmist ja minu tugevust. Siiani pole seda asja kätte võtnud ja koguaeg saab viimaseks vabanduseks, et raha tuleb mujale paigutada aga no kaua võib!? 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaidi 12. mai 2017 at 10:00

  Mul on paar tattood juba olemas. Nüüd tahaks teha pisikest paadikest, mis tähendab ema. Ema töötab laevapeal ja siis ma tahan nii väga midagi temaga seonduvat. 🙂

 • Avatar
  Vasta Mai 12. mai 2017 at 09:55

  Mul on nii palju ideid, et ei tea isegi kust alustada. Päevalill on üks suuremadest plaanidest. Väiksemaid on ka – kassid, roosid… nii ei saa seletada, peaksin pilte näitama. Ja seljapeale peaks ka välja mõtlema midagi ka laskma üle teha selle lolluse.

 • Avatar
  Vasta Alsu 12. mai 2017 at 09:55

  See oleks minu esimene tatokas ja ma tahakski oma lapse nime ja sünnikuupäeva ! Btw, minujaoks on väga lahe, et sa lased eesti keeles peale tattoveerida??

 • Avatar
  Vasta E 12. mai 2017 at 09:54

  Tahaks midagi, mis sümboliseeriks mu jaoks perekonda/vanemaid. 🙂

 • Avatar
  Vasta Lovisa 12. mai 2017 at 09:53

  Kuna selja peal on üks suur harakas olemas siis tahaks tattood laste nimedega (2last 2 nime ?) käe siseküljele või õlale(rinnahoidja paela juurde) või siis ühendada mu puu ja haraka pilt laste nimedega ?

 • Avatar
  Vasta Õnne 12. mai 2017 at 09:52

  Mina tahaks oma mamma mälestuseks lasta pojengid käele teha. Üldiselt on plaan lasta kogu käsi lasta lilli täis tattoveerida, aga tahaks et vähemalt osa neist omaks ka mingit sügavamat tähendust.

 • Avatar
  Vasta Kristiina 12. mai 2017 at 09:51

  Tahaks oma kalli vanaema auks midagi teha, kes kahjuks on nüüd meie seast lahkunud.. Üks tatoveering mul juba on ja tean, et see tekitab sõltuvust 🙂

 • Avatar
  Vasta Kretelis 12. mai 2017 at 09:50

  Mina laseks tätoveerida endale tähtkuju (jäär).

 • Avatar
  Vasta Jane 12. mai 2017 at 09:48

  Mina teeksin omale oma samojeedi poisi näo, mul isegi visand olemas, aga pole julgenud veel samme õigesse kohta seada. 🙂

 • Avatar
  Vasta Anete 12. mai 2017 at 09:48

  Olen aastaid tahtnud teha tattood seljale isa mälestuseks tekstiga “you are my angel, you are my hero, you are my dad”.

 • Avatar
  Vasta Annika 12. mai 2017 at 09:47

  Väga armas, et oma lapsed mingite armsate sümbolitega kehale tätoveerid, tundud väga hea ema ja selle kõrval ka äge naine!
  Lugesin siin naiste soove ja enamikul juba tatoosid rohkem kui üks. Poleks arvanudki, et nii paljudel on. Olen ka mõelnud juba üle 10 aasta, et midagi tahaks 🙂
  Kui korra lehitsesin ühte kataloogi, et teha oma tähtkuju tatoo, siis ma ei leidnud sobivat, mis meeldiks ja jäi katki 🙂 Nüüd viimased paar aatsta olen mõelnud, et mingi väike arvas sümbol võiks olla, aga pole mõelnud täpselt mis ja kas kannaks välja jne.
  Ja nüüd siin lugedes nägin, et kõigil mingid kindlad soovid ja see nii lahe, teavad mis tahavad ja mina tahaks ka nagu, aga ei tea mida 🙂
  Aga järsku siin kommentaare lugedes jõudis teadmine minuni, nüüd tean, mis tahan teha. Ma armastan loomi, aga eriti kasse. Seda ma tahangi, ma ise ka üks paras kass, vahel armas kiisu, teinekord loll kõuts. See oleks nii mina 🙂 8×8 on täpselt paras, pigem veel väiksem võiks olla. Mõte nüüd peas, kui võidan, pean ära tegema. Kui ei, siis eks aeg näitab, kas teen või ei.
  Edu ja jaksu sulle sinu tegemistes 🙂

 • Avatar
  Vasta R. 12. mai 2017 at 09:44

  Kuna mul 1 tatokas juba on, ning on plaan ka uusi teha (olen sattunud ka vist nõela küüsi ?)
  Hetkel on unenägude püüdja paremal õlatiival ?
  Aga plaan oleks teha ka laste kas nimed või sünni ajad kuhugi käele ?
  Siis tahaks jalale miskit ilusat, oii plaane on palju aga ei tea kas on ka teostust, eks kõik kipub ikka pigem raha taha seisma jääma.. ?

 • Avatar
  Vasta Stina-Mari 12. mai 2017 at 09:44

  Kuna suurema lapse jaoks sai draakon seljale tatoveeritud, siis ega väiksem saa ilma jääda. Tema jaoks tahaks lammast/oinast (jaapani horoskoobi järgi lamba aastal sündinud) draakoni kõrvale. Ma küll ei tea, kuidas see välja peaks nägema, kui draakon ja lammas kõrvuti on ??

 • Avatar
  Vasta K 12. mai 2017 at 09:43

  Üks tatokas juba on, aga tahaks veel. See jah nagu sõltuvus, ämm palus et ma rohkem ei teeks, sest see nõme jne jne. Teeks uue kohe tema kiuste ?? Lapsi mul ka ple, et laseks midagi nendega seonduvat, aga paarmõtet siiski on.

 • Avatar
  Vasta Liisi Rebane 12. mai 2017 at 09:39

  Täiendaks enda praeguseid tehtuid varrukaid, veel mahub 😀 Oeh, eks ta suur sõltuvus ole 🙂 Aga üks hirmus tore sõltuvus.

 • Avatar
  Vasta Päevalilleke 12. mai 2017 at 09:37

  Kuigi ma olen südamelt koerainimene, siis see hoiukodundus on mind kassikaks teinud. Just üleeile mõtlesin, et tahaks midagi lasta tätoveerida kõigi nende kiisude mälestuseks, kes minu hoiubeebid olnud on ja endale päriskodud leidnud on. Kahjuks neli vikerkaarekiisut ka. Kuid tahaks midagi, mis neid kõiki ja tulevasi hoiubeebisi mulle koguaeg meelde tuletaks. Mõtlesin, et eks miskit kassiteemalist, kuid ma ei tea veel mida, kuna 25 kassi oleks imelik tätoveerida ja see oleks täiega nagu crazy catlady ?

 • Avatar
  Vasta Marii 12. mai 2017 at 09:36

  Sooviks palmi puud või lainet randmele, mõttes olnud ka rooma numbrites oma sünnipäev ja aasta.? Millalgi peab ju esimene tätokas ka tulema!

 • Avatar
  Vasta Reilika 12. mai 2017 at 09:32

  Kaitseingel mul juba on seljale tätoveeritud ja nüüd tahaksin väiksest beebidraakonit (see sümboliseeriks mu poega). Ta mul siin ikka purskab tuld vahest. ?

 • Avatar
  Vasta AiKu 12. mai 2017 at 09:32

  Mina peaksin selle auhinna endale võitma, kuna olen vähemalt 10a endale tatoveeringut soovinud aga esimesed 5aastat lubas mu isa enam mitte olla minu isa, Kui mina peaks end “prostituudi kombel tatoveerima” (suurest vihast tegin hoopis keeleneedi, seda sai varjata) ja teised 5 aastat… olen tittesid sünnitanud-tissitanud, pole aega olnud selleks “teisejärguliseks” tegevuseks.
  Kui võidaks, poleks enam vabandusi!

 • Avatar
  Vasta Elen 12. mai 2017 at 09:30

  Mina tahaks enda jalal oleva tatoveeringu üle teha.
  Nimelt on mul jalal all hüppeliigese peal unenäopüüdja, mille otsas on peegel- mis peegeledab minu iseloomu. Nelja lehega ristikhein, mis sümboliseerib õnne ning sulg, mis sümboliseerib minu jaoks vabadust. Tatoveering ise on ilus ja minu jaoks sõnumiga, aga see kuidas siis tatoveering nn.”kinnitatud” on meeldi mulle üldse. Nimelt on mul jalale tatoveeritud ka haaknõel. Ehk siis, ma tahaks tegelikult terve oma parema jala alt sääremarjast ning eestpoolt täis tatoveerida. Ära peita see kole haaknõel ja siduda uus vinge tatoveering vana olemasoleva unenäopüüdjaga.
  Mõtteid on mitmeid, kuid ilmselt tahaks teha ühe ilusa kitse, kuna ise olen kitse aastal sündinud inimene.

 • Avatar
  Vasta C 12. mai 2017 at 09:26

  Oeh. Laseks oma jaanipäeva screw-up tatoka üle teha. Seekord oleksin kaine
  Toredad naised ikka oleme küll 😀

 • Avatar
  Vasta Laura 12. mai 2017 at 09:25

  Olen pikemat aega mõelnud, mida teha oma kolmandaks tätoveeringuks ja kus. Olen kahe vahel, üks oleks mu lemmik raamatust paljutähenduslik tsitaat ja teine idee oleks oma tähtkuju. On veel variante, kuid kõigepealt teeks ühe neist. ?

 • Avatar
  Vasta Helena 12. mai 2017 at 09:24

  Olen aastaid tahtnud endale teha, aga nagu ma vaene tudeng olen ja raha hoida ei oska, siis ei ole selleni jõudnud. Tahaksin teha noole, millel on eriline ja otsene tähendus mu spordialaga.

 • Avatar
  Vasta Karoline 12. mai 2017 at 09:21

  Tahaks pahkluule näiteks midagi ilusat. 🙂

 • Avatar
  Vasta K 12. mai 2017 at 09:19

  Kuna mu kireks on sport, siis tahaks midagi sellel teemal teha lasta. Lapsele juba on 1 tattoo pühendatud 🙂

 • Avatar
  Vasta Karin 12. mai 2017 at 09:19

  Ma osaleks ka loosis, ma saan su tindihullusest täitsa aru. Omalgi oli mõte terve vasak käsi täis tatoveerijad aga puhtalt finantsi taha on kõik jäänud
  Siiski on mul seljal üks tatoveering mida tahaks üle teha, kinni katta, välja lõigata. Nimelt ärge iial tatoveering emotsiooni ajel.
  Ma sain u 3a tagasi arstilt uudise et umbes aasta veel ja kaotan täielikult oma nägemise. Ma olin nii kurb ja vihane ja haavand ja pidin tatoveerijad juurde nkn minema ja siis olin omast arust mega seep ja lasin seljale tatoveerida “Whatever doesen’t kill you, hurts like hell”
  Suureks üllatuseks näen ma siiani päris hästi 😀
  Kokkuvõtteks – seda seljal olevat tattood ma vihkan ja arste ma ei salli aga ilus tattoo seljal oleks päris tuus 😀
  Ma oleks veel nii helde et annaks vabad käed tatoveerijale. Peaasi, et see lause kaoks 😀

 • Avatar
  Vasta Liis 12. mai 2017 at 09:18

  Oh jumal. Mul on lõputult ideid. Ma ei tea kunagi täpselt, mida ma tahan. Otsuse teen viimasel hetkel. Tahan kõike korraga ja kohe. Otsus tuleb hetke emotsioonist. 😀

 • Avatar
  Vasta Kati 12. mai 2017 at 09:18

  Uhhhh….Ma samasugune sõltlane…Uus aeg on, aga kauuuugel ja sooviks kindlasti ka sinu vahvas loosis osaleda…Oman hetkel nelja tätokat ja kõik on väga väga Omased ja läbi mõeldud…Isiklikult ei soovitaks kellelgi teha tattood kusagilt kellegi teise järgi või netist leitud, ajakirjast vaadatud..Ikka Oma ja Omamoodi- nii nagu sinagi…No see sõõrik :D…selle peale annab tulla…Super Lux :D…ja see yxsarvik on ka lahe jne….Saksapreili mis sul juba ammu meeldib mulle ka väga ;)..Endal on mul ka 1 text ja lapsed on omamoodi märgitud…-yldse mitte sõnadega…ja õlal on korstnaga seen, kes käib putukatel ja lojustel alati suur pidu…- see on minu raamatu põhipaik…ja 1 asi veel, mida vast keegi väga endale ei tätoveeriks aga mul sellega oma teema…mul isegi 13 reede olemas :D…Sina aga ära põe…Ruumi veel on :D…kysimus oli, et kui ma võidax- mis ma teex….Tahagi nagu otse enne siia kirjutada…kindlasti on see midagi tegijale endale ka toredat ja pärast võiksin näidata :D…Kiiret paranemist sinu sõõrikule 😉

 • Avatar
  Vasta Silvia 12. mai 2017 at 09:17

  Laseksin tatoveerida 1.04.2016. Sellel kuupäeval leidsin peale 24.aastat üles oma isa poolse perekonna. Sain ”uue” vanaema, tädi ja kolm onu. Ei suuda siiani ära imestada 😀 lucky me

 • Avatar
  Vasta Ly Aurely 12. mai 2017 at 09:15

  Hmmm, tätohuvilisena ei saaks ju sellest loosimisest mitte osaleda. Kuna käsil on suurem projekt, siis oleks muidugi tore võita üks tasuta tätoveering sellesse tätoprojekti. Pireti tööd on OK ja vabalt laseks teha ühe osakese suurest tükist. Tätoveerijale annaks vabad käed 😀 Hulljulge mõte, kuid miks mitte. Tänagi lähen saama tätoveeringut ja mul pole hetkel õrna aimugi, milline see olema saab 😀

 • Avatar
  Vasta M 12. mai 2017 at 09:14

  Minu jalal ilutseb juba üks tatoo. Eelmisel aastal lasin Draakoni tatoveerida jalale. Uus idee on siiani juba hinges pesitsemas. See on seotud mu kahe imearmsa tütrega. Nimelt on soov paremale käele laste sõrmejäljed koos sünniaasta ja nime algustähega tatoveerida. Pildi idee ka juba olemas, aga pole siiani jõidnud tegema minna☺

 • Avatar
  Vasta Kady kolk 12. mai 2017 at 09:11

  Mina laseks rasedusjärgsete venitusarmide peale teha mingi lille,või noh mõte pole neid ära kaotada vaid ilustada 😀

 • Avatar
  Vasta Olga 12. mai 2017 at 09:11

  Ma olen ammu tahtnud oma ristiema ja vanaema auks mingi ilusa tattoo teha, suuresti tänu neile olen see inimene täna, kes ma olen (ja megalt rahul sellega). Niiet täpsemat pilti saaks koos Piretiga välja mõelda (annaks üsna vabad käed)!

 • Avatar
  Vasta Liis 12. mai 2017 at 09:11

  Kui lahe! Mina kasvatan oma maakohas ürte ja tunnen kogu botaanilise maailmaga suurt suhestumist. Olen juba ammu tahtnud talla-alla teha endale ilusat ja õrna rosmariini…või tüümiani. Selline pisike naiselik saladus, mis teistele näha üksnes suviti paljajalu ringi lipates, talvel aga annaks endale sooja. Selline pisike soov.

 • Avatar
  Vasta Ave 12. mai 2017 at 09:07

  Tead, kui sa veidi meenutad, siis mina olin see tüdruk, kes küsis sinult enne pulmi, et mis Sa oma tatoveeringutega teed? Umbes, et kas puuderdad või kindad. Eks. Ma ei mõistnud üldse taroveeringu pointi. Kuniks siis paar kuud tagasi tegin endale tatoka! Inimesed on ikka väga muutlikud vahel! Ja täna mõistan sind ikka täiega! Sa ise ei näegi neid nagu teised või eriti need, kellel pole kehapilte! Mul on ka käe peal ja ma ise ei märkagi seda enam! See on nagu osa minust.

  Aga osaleksin loosis, et teha teisele käele juurde! Mul on Minni hiir ühel käel. Teisele tahaks ka mingit toredat teksti. Mina-, mina kes veel mõni aeg tagasi olin suht arvamusel, et tatoveeringud on labased 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. mai 2017 at 09:22

   Haha, no see on elav näide, et aeg ja kogemused muudavad inimesi, no worries 😀

 • Avatar
  Vasta Barbara 12. mai 2017 at 09:05

  Vasakul kãel on mul juba vãga äge isiklik sümbol ,mis sümboliseerib lõputut armastust ja nüüd tahaks vasakule kãele samasugust aga ainult E tãhega keskel (Emma ) minu pisike tirts siis 😉

 • Avatar
  Vasta R 12. mai 2017 at 09:03

  Olen pikalt mõelnud, et tahaks ennast tätoveerida, kuid siiani ei ole suutnud midagi olulist enda jaoks välja mõelda. Hiljuti tuli idee teha endale pulsijoon või midagi sellist, mis annaks lootust, et läheb paremaks… 5 aastat vahelduva eduga sügava depressiooniga võidelnud ning kui miski mulle meelde tuletaks, kui soov ennast vigastada, siis oleks see just tätoveering randmel vms. See ei kao ära ja tuletaks alati meelde, et see läheb mööda.

 • Avatar
  Vasta Nele Kõli 12. mai 2017 at 09:02

  Endale ma kohe kindlasti ei lase teha, kardan valu ja ei meeldi ka. Aga mehele kingiks selle , ta on mitu korda öelnud , et võiks teha midagi. Ma siis teeks talle pisikese üllatuse kui loosiõnne naeratab ?

 • Avatar
  Vasta Anna 12. mai 2017 at 09:02

  Mina pean juba ammu plaani, et laste nimed kuskile teha lasta. Siiani ei ole jõudnud kahjuks, seega nii sobiv oleks just nüüd võita ja siis ongi vaja see ära teha, mitte koguaeg teadmatusse kaugusesse seda edasi lükata. Aitäh juba ette, kniks ja kraaps 🙂

 • Avatar
  Vasta M. 12. mai 2017 at 09:01

  mul ei ole ühtegi tätoveeringut ja ma pikalt arvasin, et neid ei saagi olema.
  aga nüüd olen mõtlema hakanud, et mingi väike võiks olla kusagil kehal – nt kuklal, pahkluul vms kohas…
  nii, et osaleks loosis küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Sansa 12. mai 2017 at 09:01

  Ma ei ole päris täpselt otsustanud, mis tatokat tahaks. Olin 14, kui lasin suvalisel vandil oma seljale ühe ilusa haldja teha, mida tihti miskipärast aetakse segi seenega (?!). Sellest nüüdseks u 12 aastat möödas ja see kena seenhaldjas püsib sama tumedana mu alaseljal 😀
  Vanas telefonis oli üks pilt, mida oma kerele (asukohta ei teagi täpselt) kuskile teha tahaks, tean, et seal oli naisterahvas ja ka suled, kuskilt ajaloost leiaks selle kindlasti üles. Ühesõnaga mingi idee on aastaid peas, aga ootab teostust 😉

 • Avatar
  Vasta A 12. mai 2017 at 09:00

  Ise ma tatoveeringu inimene ei ole, aga mehel on juba rohkem kui aasta üks väga suur ja kole tatoveering lõpetamata, just rahalise poole pärast. See auhind kuluks talle väga marjaks ära 🙂 suvel on ikka väga kole vaadata, aita mu mees terveks teha!!!!! ?

 • Avatar
  Vasta Siret Koit 12. mai 2017 at 09:00

  Mul kaks tattood on juba aga mul veel sama mõte mis sul, et laseks laste nimed tatoveerida kuskile ?

 • Avatar
  Vasta Kaidi 12. mai 2017 at 09:00

  Ma laseks endale lille käele teha. Mitte mingi nõmeda lille, vaid laheda. 😀 Lasen kas olemasoleva tatoka kõrvale tehale või teisele käele. Eks vaatab kuidas tuju on. 😀

 • Avatar
  Vasta Karmen 12. mai 2017 at 08:59

  Mul 8 pilti juba on, lisa tuleb kindlasti, kuid eriti meeldiv oleks see võita. Siiani vaid ühe tegija juures käinud, oleks huvitav ka kedagi uut katsetada. Ideid on erinevaid, küll sobiva välja valiks, kui võit kotis 🙂

 • Avatar
  Vasta Evelin 12. mai 2017 at 08:54

  Ma tahaks tegelikult seljale liblikaid, aga ma olen nii pussy, et ma pole neid julgenud kunagi teha. Praegu olen muidugi 6. kuud rase ka, seega kui ma võidaks peaks naiste ajaarvasime järgi ootama veel mõnikümmend aastat 😀

 • Avatar
  Vasta K 12. mai 2017 at 08:54

  Olen mõelnud väiksest peale juba, et oii mina tahan endale kunagi tatokaid, kindlasti hasti mitu jne? Nyyd olen suuremaks saanud ja nii ahvatlev mote see enam ei ole. Eriti kuna mees neist ka nii vaimustuses pole? Aga yks mis kindel- oma lapse synnikuupäeva (rooma numbrites) tanan ma k i n d l a l t omale.?

 • Avatar
  Vasta Helena 12. mai 2017 at 08:52

  Sama plaan, et tahaks lapse nime, aga no tõesti pole ägedat varianti.
  Kusjuures, kutsun enda mudilast ka pontsikuks ja sõõrikuga asi lahendada on päris tuus idee.
  Loosist võtaks osa küll ehk siis peab kiiremini välja mõtlema, kuidas laps nahale jäädvustada 😉

 • Avatar
  Vasta JohannaT 12. mai 2017 at 08:50

  Ma laseksin olümpiarõngad jalale teha. Sellel oleks väga suur tähendus minu jaoks. Pikka aega on juba plaanis olnud see teoks teha. Ootab vaid minemist.

 • Avatar
  Vasta Karin 12. mai 2017 at 08:48

  Ma lasin just paar nädalat tagasi ka Skin Deep Tattoos endale seljale ühe pildi teha, aga tahaks juba veel. Tahaksin veel ka jalale lauset ‘Memento Mori’. Kuna tegin paar aastat tagasi autoavarii, kus tulin väga õnnelikult eluga välja, siis see tähendabki, et elu tuleb elada, sest kunagi ei tea mis juhtuda võib.

 • Avatar
  Vasta Laura-Liis 12. mai 2017 at 08:47

  Mina laseks teha veel ühe Mandala tattoo. Mul üks ilus asub käe peal, aga see on nii üksikuks jäänud. Isegi mu elukaaslane ütleb, et ma pean laskma midagi juurde teha, muidu see läheb nii koledaks ja üksikuks, et ta ei suuda seda enam vaadata. Kasvõi mingisugust särtsu oleks juurde vaja. Nüüd vist tuleb õnne peale loota.

 • Avatar
  Vasta Liis 12. mai 2017 at 08:47

  Olen kaua mõelnud teha jala peale laste Hiina tähtkujud 🙂 ❤❤

 • Avatar
  Vasta Anu Pärn 12. mai 2017 at 08:45

  Ma olen nõus nahast välja hüppama ning prääksuga kükke tegema, kui õnn mulle naeratab…
  Nimelt, minu ema (57aastane) jagab koguaeg fb-is tattoo mänge…
  Kord on ka jutuks tulnud, et ta teeks endale tattoo, kui õnn talle naerataks.Nüüd panen pöidlad pihku, et üks ema saaks oma esimese tattoo ?

 • Avatar
  Vasta E. 12. mai 2017 at 08:45

  teeks algust käe half-sleevega ja 8×8 oleks alustuseks väga hea ?

 • Avatar
  Vasta Kelli 12. mai 2017 at 08:45

  Just eelmisel nädalal otsisin ma jälle tatoveeringut, mida siis teha oma tütre sünni puhul. Olin seda ka varasemalt teinud ja mingid mõtted saanud, aga eelmisel nädalal leidsin ma täpselt sellise, mida ma tahaks KOHEEEEEE!!! Tegin hinnapäringu ja puha, aga kuna mu tattooke läheks omajagu raha maksma siis hetkel pean selle edasi lükkama, sest rahapuu seemet pole mulle keegi veel endiselt kinkinud 🙁 nii ma siis loodan selle loosikese peale, et kui ma juba poole rahaga võidan, olen ma või sees ja jooksen esimesel võimalusel tatoveerima.. ja kuna Sa oled taevaisaga kah üsna lähedane, siis ma proovin teda ka natuke paluda.. äkki võtab siis tutvuse poolest vähe rohkem kuulda 😀

 • Avatar
  Vasta M.R 12. mai 2017 at 08:41

  Kui ma võidaks siis annaksin võidu oma kallile emale edasi 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 12. mai 2017 at 08:40

  Esimene ootab juba aastaid teist enda kõrvale ja pole kuidagi rahalisi vahendeid ja seda õiget inimest, keda usaldada, leidnud!

 • Avatar
  Vasta Katriin 12. mai 2017 at 08:38

  Mina sooviks tatoveeringut, mis meenutaks mulle, et elame vaid korra ja vaid tänases päevas. Et mul ei läheks meelest reisida, kogeda, nutta, naera, veel kord naerda, armastada, saada haiget jne. Et ma olen tugevam, kui mõni päev endale tundub:)

 • Avatar
  Vasta Maarika 12. mai 2017 at 08:38

  Mina tahaks selle ära kinkida, kui võidan! 🙂

 • Avatar
  Vasta Maria 12. mai 2017 at 08:37

  Palun väga vabandust, aga see kõik on ju inetu.
  Hetkeemotsioonid lähevad kunagi palju maksma…saad vanemaks ja see kõik saab olema ikka õudne.

 • Avatar
  Vasta Irena 12. mai 2017 at 08:37

  Leidsin sel kevadel üles oma kurva saatusega vanaisa sünnikodu Muhus. Mul on oma papa ja Muhu saarega üks kummaline side ja kokkukuulumine. Käin seal igal võimalusel jõudu ja meelerahu kogumas. Ma tean selle talu peremärki ja mul oleks soov see lasta tätoveerida oma südamekäe randmele. Siis on hea seda võõrsil elades toetuspunktina kasutada.
  Soojust!

 • Avatar
  Vasta Merike 12. mai 2017 at 08:36

  Mina laseksin tatoveerida väikesed linnud/sule või liblikad käsivarrele kuhu nooruse lolluses suutsin armid meisterdada. Sümboliseeriks see siis vabanemist nendest koledatest mõtetest ja boonusena poleks armid enam ka nähtaval kohal kõigile. 🙂

 • Avatar
  Vasta Jaanika 12. mai 2017 at 08:36

  See oleks hea kingitus, 20 juuni on sünnipäev. Laseksin ilmselt oma poja esimese tähe teha ( M ) või tema jalakese 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari 12. mai 2017 at 08:36

  Minu keha igatseb ammu juba ühe väikse ja värvilise üksiku hundi järele. Mõte on juba aastaid, paraku ei ole ma seda siiani tegema jõudnud 🙁

 • Avatar
  Vasta Janne 12. mai 2017 at 08:36

  Mina isegi korra mõtlesin, et võiks aga siis se mõtte jäi. Aga noormees tahab juba pikemat aega kätt täiendada 🙂 Jalal on, käel ka aga täiendust vajaks 🙂

 • Avatar
  Vasta Aile 12. mai 2017 at 08:34

  Mehele coverup

 • Avatar
  Vasta Liina 12. mai 2017 at 08:33

  Ma olen üldiselt iga aasta käinud tätoveerimas, nüüd paar aastat pole rahalist võimalust olnud autokooli, ülikooli ja muude asjade kõrvalt ning ma tunnen kuidas ma vaikselt hulluks juba lähen, sõltuvus on nii suur 😀 Igatahes mul on hetkel half seleeve, mu unistus on full sleeve ning lisaks sellele käsi ühendada mu seljal olevate tätoveeringutega, aga sellise tempoga saab see valmis ehk siis kui ma 70 olen.

 • Avatar
  Vasta Stella 12. mai 2017 at 08:32

  Minul on kolm tatokat olemas juba ja nõustun täiiieeelikult, et see on sõltuvus. Sõna otseses mõttes hakkab ila tilkuma, kui keegi postitab pilte oma uuest tatokast ??.
  Praegu kripeldab hullult hinges triskele tatokas, mis sümboliseerib tõusvat, keskpäeva ja loojuvat päikest.

 • Avatar
  Vasta Vaike 12. mai 2017 at 08:31

  Ma kingiks selle võimaluse edasi oma peikale, kel on käsi juba täis sirgeldatud ja tahab sellega rinnale edasi liikuda. Mina ei tea, mis tal seal juba joonistatud on, mingid pildid ilmselt. 😀

 • Avatar
  Vasta Hannak 12. mai 2017 at 08:29

  Mina tahan teha enda pulmakimbust ühe õie ja peale lepatriinu, mis sümboliseerib mu last ?

 • Avatar
  Vasta Sirle 12. mai 2017 at 08:29

  Tahaksin oma armid käel ära katta tattooga.

  • Avatar
   Vasta Kerttu 12. mai 2017 at 15:08

   Kingiksin tätoveeringu oma emale, kes soovib endale minimalistlikku päikest 🙂

 • Avatar
  Vasta A. 12. mai 2017 at 08:28

  Üks tätoveering on mul juba olemas käel, sellega katsin arme mida endale tekitasin noore ja lollina.
  Paar aastat tagasi aga juhtus väike õnnetus, mille käigus murdsin oma jalaluu päris mitmest kohast ning seda jalga “kaunistab” nüüd kole arm. Sooviksin sinna teha midagi ilusat, mis selle koleda koha ära kataks. Seni aga rahakott ei ole lubanud. Unistus ju on, et saaks kanda kleite ja seelikuid ilma, et keegi seda jõledust vahiks vaid selle asemel vaataks mu imelist tätoveeringut! 🙂

 • Avatar
  Vasta Merje 12. mai 2017 at 08:27

  Tahaksin tätoveerida endale lapse sünnikuupäeva kuidagi lahedalt, üks mõte oli kalliskivi sisse see kuupäev panna.

 • Avatar
  Vasta A 12. mai 2017 at 08:27

  Ma kingiksin selle võimaluse hea meelega enda mehele, kes juba iidsetest aegadest tattoveeringust mõtleb 🙂

 • Avatar
  Vasta Petra 12. mai 2017 at 08:27

  Minul liigub peas juba ammu mõte, mida minu keha endale vajab (peale rasvaimu, muuhahaha). Nimelt oli minu vanaema kõige olulisem inimene minu elus ja tema mälestuseks on vaja tamme minu käele. Must-valge tamm, uhkete juurtega. Tegelikult vajan ka pisikest kompassi, aga eks see ole tulevikumuusika 😀

 • Avatar
  Vasta Triinu 12. mai 2017 at 08:24

  Ma ise ehk ei tahakski aga abikaasa tahaks kindlasti omale esimese tatoo teha. Ma pole päris kindel mida ta tahaksnaga kindel see on, et ta tahaks! Seega ma võtan osa!

 • Avatar
  Vasta H 12. mai 2017 at 08:23

  Midagi lahedat teeks kasvoi väikse linnu särgilt käele voi puusast veidi alla poole.

 • Avatar
  Vasta Kati 12. mai 2017 at 08:22

  Mul on juba üks tatoveering ja pikalt olen mõelnud, et lähen teen uue. Peaks sinust eeskuju võtma see, et iag kuu lähed lased teha uue vms 😀 Sest mul kaks ideed ja pole kumbagi jõudnud tegema. Igatahes pikalt olen tahtnud käele mingit sõna kirjutada, sest mulle hullult meeldivad need käe välisküljel olevad tatood 😀 Nüüd mõtlesin välja mis see olla võiks aga jah pole jõudnud käsile võtta nagu ikka.

 • Avatar
  Vasta Riin 12. mai 2017 at 08:21

  Peas on olnud juba pikemat aega pisike mõte, mis seal kuidagi lahkuda ei taha, et tahaks teha tätoveeringu, mis oleks seotud mu lastega. Võidu korral tuleks täpsem kirjeldus, hetkel ei taha avaldada 🙂

 • Avatar
  Vasta KA 12. mai 2017 at 08:19

  Ooh, pikalt olen mõelnud endale esimeseks tätoveeringuks sternumit lasta teha. 🙂

 • Avatar
  Vasta M 12. mai 2017 at 08:19

  Mina võtsin aastaid hoogu, et teha kaks tatokat, millel on minu jaoks suur tähendus. Esimese ja suure lasin teha tuntud stuudios enda sünnipäevaks.. kurb lugu on see, et kavand ning tulemus on öö ja päev ning seda käkki ei anna kuidagi päästa, sest see on suur ja tume – mu ainus soov oli saada minimaalselt must ja varjutatud pilt..
  Ja nüüd seda teist tatokat ma ei julgegi tegema minna, sest eelmise peale raiskasin mõttetult raha ning nutsin paar nädalat tulemuse pärast. Aga sisimas tahaksin selle ikkagi hea artisti juures ära teha, sest olen üle 10a sellest unistanud..
  Pärast enda suurt pettumust oleksin selle auhinna üle väga õnnelik ning hea kogemuse korral on sahtlis veel paar tatokat, mida tahaksin lasta teha.

 • Avatar
  Vasta Kersti 12. mai 2017 at 08:16

  Minul on mõtteid peast läbi käinud palju, aga kunagi pole päriselt-päriselt kaalunud tegema minna. Võidu korral aga ei kahtlekski 🙂 pildi puhul veel annaks mõelda, mis ja kuidas, kuid kindel on, et tuleks kas randmele või sealt natuke üles käevarrele.

 • Avatar
  Vasta Kristiina 12. mai 2017 at 08:14

  Mul oleks väga vaja oma nooruse lolluses tehtud “tramp stamp” cover up’ida! Teeksin ilmselt ka midagi, mis sümboliseeriks last, praegune on lihtsalt kohutav junn ja palja seljaga ringi ei julge käia igatahes 😀

 • Avatar
  Vasta Piret 12. mai 2017 at 08:14

  Nii äge on vaadata ilusaid tätoveeringuid, aga omale ilmselt ei julgeks kunagi teha. See unicorni tätoveering on tõesti ilus. 🙂

 • Avatar
  Vasta C 12. mai 2017 at 08:13

  Plaan tatoveerida vanaema mälestuseks midagi temale iseloomulikku.

 • Avatar
  Vasta Pille 12. mai 2017 at 08:12

  Sõõriku tattooo? :/ Selle peale annab ikka tulla………… Aga eks jah, ükssarvikute värk ilmselt.

 • Avatar
  Vasta S. 12. mai 2017 at 08:11

  Mul endal on olemas 2tk ja juba kolmanda kavand olemas. Tahaksin endale oma kassi pool nägu. See ei kõla üldse ilusana, aga trust me, see on jumala lahe. Mu kass mulle ka kõige kõige kallim, aga ta on juba väga vanake.

  • Avatar
   Vasta Jaanika 12. mai 2017 at 09:05

   Teeksin oma kahe kõige kallima inimese mälestuseks kas 2 väikest taevatähte või väikest linnukest 🙂 mõlemal juhul lisaks nende mälestusele sümboliseeriks see minu jaoks ka seda, et ükskõik mis on mu teele takistuseks olnud, või tulemas on, siis alati tõusen ma taas, ning säran või lendan kõrgemalt, kui kunagi varem! 🙂

 • Avatar
  Vasta MT 12. mai 2017 at 08:09

  ammuilma plaanin endale kassi käele tätoveerida, aga siiani pole leidnud seda päris õiget tehnikut, kelle alla julgeks ennast lasta ??

 • Avatar
  Vasta Diana 12. mai 2017 at 08:09

  Kuna mul on sünnist saati olnud suuremat sorti pigmendilaigud vasakul pool puusast veits üleval pool, siis sooviksin sinna teha tattoo, olen sellele mõelnud juba mitu aastat aga siiamaani pole rahaliselt võimalik olnud 🙁 pigmendilaigud on täpselt nii suured, et saaks ühe ilusa pildi sinna peale lasta tatoveerida 🙂

 • Avatar
  Vasta Keidi 12. mai 2017 at 08:09

  Mina mina mina !! Ehh ma ise ka täielik tatoveerimishull. Oleksin ammu igaltpoolt täis kui poleks takistust ( mees ei luba ???) aga no kui saaks võidu siis bujatsaka mis tal ikka teha oleks 😀

 • Avatar
  Vasta Kaisa 12. mai 2017 at 08:08

  Endale ma ei laseks miskit teha. Aga mul peiks juba pikemat aega soovib oma tatokaid uuendada aga noh selle rahaGA on nagu ikka ??
  Ja tal on kusjuures käepeal alecoq kirjutatud hahaha kunagi noorena tehtud lollused. See oleks päris hea kui saaks sinna asemele miskit uut enne lapse sündi 🙂 🙂 sest kahju on vaadata kuidas ta igakord kui ujumas kuskil käime enda kätt plaasterdab et see välja ei paistaks ?? tänud

 • Avatar
  Vasta Sigrid 12. mai 2017 at 08:07

  Olen mõelnud teha kaks erinevat lauset, mis kummagi lapsega lihtsalt kummitama jäid. Pole suutnud välja mõelda ainult, kuhu neid teha. Algne mõte oli esimene teha kukla peale, aga nüüd teine laps juures ja ei oska teist paigutada kuhugi. Aga tätoveeringut sooviks küll võita.

 • Avatar
  Vasta Kadri 12. mai 2017 at 08:04

  UUU, milline hea võimalus! Mina tahan juba ammu endale kuhugi kalade konstellatsiooni teha, ehk oma tähtkuju tähekesi kuhugi lasta kehale kaardistada. Et noh, kõik ikka teaksid, et ma kalade tähtkuju uhke esindaja olen!

 • Avatar
  Vasta Greete 12. mai 2017 at 08:04

  Mul on väga kole pimesoole opi arm, tahaks seda niiiiiiiväga ära katta. Mingit mõtet, mida sinna tatoveerida väga polegi, peaasi et arm saaks kaetud?

 • Avatar
  Vasta Angeelika 12. mai 2017 at 08:03

  Ma saadaks oma venna, ta pikemat aega juba vaadanud, et mida võiks teha. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 12. mai 2017 at 08:03

  Mina laseks tätoveerida tähtsaid kuupäevi- millal elukaaslasega kokku saime, millal lapsed sündisid. millal kunagi pulmad on? 😀 sellised aegumatud asjad..
  Enne, kui keegi jõuab öelda, et äkki lähme lahku, et ei peaks mõnda kuupäeva tegema, siis on lihtne vastus- ja mis siis? Tähtis päev on ju ikkagi- ükskõik, kas koos või lahus 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 12. mai 2017 at 08:02

  Mina tahaks kohe jube hirmsasti omale midagi erialast tatoveerida(õpin kondiitriks)

 • Avatar
  Vasta Cherrypie 12. mai 2017 at 08:01

  Ma tahan juba aastaid omale pisikest tattood aga mida, vot seda ei tea. Ehk võidu korral suudaks kiiremini välja mõelda ?

 • Avatar
  Vasta Triinu 12. mai 2017 at 08:01

  Mul on vasaku õla peal arm, mida tahaks katta. Idee on tattooks olemas aga üldpoldi peaks ikka tattoo tegijaga koos mõtlema?

 • Avatar
  Vasta Epp 12. mai 2017 at 08:00

  mina olen juba 12 aastasest saadik tahtnud lumehelbeid teha, mötlesin et kui 20 aastaselt ka veel soov on siis tuleks ju teha 😀 nüüd juba mötlen et kui 30 seslt ka veel nii mõtlen et siis teen… kaua seda edasi lükata annab. tuleks tegelt ära teha 🙂
  Aga lumehelbed oleks mulle tähendusega mälestus minu lapsepõlve unistusest 😀

 • Avatar
  Vasta Hanna 12. mai 2017 at 08:00

  mulle oleks see esimene tatoveering ning kui alguses oli mõtteid palju, siis pika mõtlemise peale on ainult paar alles jäänud 😀 tahaksin teha sääre tagaküljele oma armsa kiisu, sest tunnen, et kassid on ikka minu n-ö spirit animalid ning miks teha niisama kassi tatoveering kui endal üks põngerjas kodus olemas 🙂 vot

 • Avatar
  Vasta Maarja Lang 12. mai 2017 at 08:00

  Juba aastaid on plaan teha omale tattoo vanaema prossist. Süda-rist-ankur. Kõlab võib-olla veidi imalalt, kuid esiteks näeb see pross väga äge välja ning teiseks tunnen et see on täpselt see, mida omale mälestuseks vanaemast teha tahan!

 • Avatar
  Vasta Anette 12. mai 2017 at 07:59

  Mina teeks endale jala peale mikrolaineahju…

 • Avatar
  Vasta Kai 12. mai 2017 at 07:59

  Minuga oli selline lugu.
  Kirjutasin oma kodulinna ühele popimale tattoo tegijale, et tahame mehega koos oma kätele teha ühtemoodi tatood laste nimedega, mis sümboliseeriks meie igavest armastust meie laste vastu ja ühendaks omal moel ka meid 🙂
  Küsisin hinda jne.
  Aga see tegija nähvas mulle, et kas mul lähevad laste nimed meelest ja nt tema pole nõus lõpmatusemärki üldse tegema ja inimesed kes seda teevad kahetsevad hiljem väga. Ühesõnaga keeldus.
  Hiljem lugesin tema isiklikult fb lehelt kuidas ta tegi pmt mind maha, kuigi ta sinna nime ei kirjutanud aga kopeeris meie vestluse sinna. Ja kirjutas sinna veel, et selline asi ei maksa mitte S****gi,postituse alla kommenteeris tema naine, et tähendusega asju tehakse ainult vanglas.
  Ma nüüd ei teagi 🙁

 • Avatar
  Vasta B 12. mai 2017 at 07:59

  Mina laseksin teha W tähe, sest see sümboliseerib üht väga tähtsat elusolendit mu elus 🙂

 • Avatar
  Vasta Helen 12. mai 2017 at 07:58

  Ma tegelt juba käin oma seljal olevat tätoveeringut samas kohas kohendamas, seega oleks super järgmine ju teha ka samas kohas. 🙂
  Mul on plaan lasta käe siseküljele mingil ilusal ajal teha magav kass, millest jääks kunagi mälestus mu kõige ägedamast kassist. 🙂

 • Avatar
  Vasta Ene 12. mai 2017 at 07:57

  Mina sooviks tätoveerida pisikese tiivulise ingli/beebi või siis südame sees oleva turteltuvi. Minu jaoks on sellele sügav tähendus- minu pisike vaikuse laps keda ei saa kunagi hoida kätel ega kallistada.

 • Avatar
  Vasta M 12. mai 2017 at 07:56

  Minu soov on teha enda keskmise sõrme otsa smile =)

 • Avatar
  Vasta Anna-Stiina 12. mai 2017 at 07:55

  Tahaks alustada selle käe taitmisega kunagi, ühtegi tätoveeringut veel pole aga tahaks kûll ?? alustaks mõne sümboliga ema auks ☺️

 • Avatar
  Vasta mare 12. mai 2017 at 07:54

  Juba aastaid olen tahtnud teha.Nüüd kui pilt olemas,soovils kindlasti ära teha oma esimese. Selleks on väike konnake,konn on minu jaoks tähendusrikas.

 • Avatar
  Vasta Liis 12. mai 2017 at 07:54

  Juba päris pikka aega kummitab plaan lasta endale kuhugi üks rebane joonistada.

 • Avatar
  Vasta Marion 12. mai 2017 at 07:51

  Mina olen Pireti juures varem käinud ja läheksin iga kell uuesti !
  Aga kui ma nüüd võidaks siis ma laseksin üle teha oma vana mõtetu plätsersise,mille 15a mõtlematult tehtud sai.Laseksin sinna peale teha midagi,mis sümboliseerib mu kaksikuid ?

 • Avatar
  Vasta Gerda K 12. mai 2017 at 07:51

  Minul on suuur soov saada lapse sünnikuupäev käepeale koos pisikese jalajäljega.

 • Avatar
  Vasta Eva 12. mai 2017 at 07:51

  Teeks randmele tüümiani ja raudrohu pärja, need on mu lapsepõlvega seonduvad lõhnad ja panevad mind mõtlema oma vanavanematest..

 • Avatar
  Vasta Evelin 12. mai 2017 at 07:51

  midagi vampiiri teemalist.

 • Avatar
  Vasta Maris 12. mai 2017 at 07:47

  Ma olen juba väga kaua oma peas ühte toredat mõtet haudunud ning nüüd oleks õige aeg see ära teha. Võit oleks väga magus!

 • Avatar
  Vasta Liis V. 12. mai 2017 at 07:45

  Kuna olen hetkel rase teistkorda ja mul on käe peal olemas esimese lapse nimetähed ja synnikuupäev, siis sooviks kui aeg on öige teise lapse nimetähti ja kuupäeva. Lisaks kindlasti kirsiöisi.

 • Avatar
  Vasta averiin 12. mai 2017 at 07:45

  Mul on kolm tatokat ja ühe neist sooviksin ära peita, aga kui see ei õnnestu, siis sooviks üht ilusat lillelist oma seljale.

 • Avatar
  Vasta Birgit 12. mai 2017 at 07:44

  Mina olen juba pikemat aega unistanud rebase tattoost 🙂

 • Avatar
  Vasta Diana 12. mai 2017 at 07:44

  Lapse nimed:)

 • Avatar
  Vasta Gerda 12. mai 2017 at 07:43

  Ma olen juba ammu tahtnud minna tegema ühte pilti, kuid see on ikka suurem töö. 8×8 sisse mahutaks ma oma tibule sümboolse tatoka. Ütleme nii, et mida rohkem seda uhkem ja lihtsalt niiiii väga tahaks ju ?

 • Avatar
  Vasta Aleksandra 12. mai 2017 at 07:42

  Teeksin midagi armi peal… mida veel ei tea, aga äkki tatoveerijal on mingi idee 🙂

 • Avatar
  Vasta Nele 12. mai 2017 at 07:41

  Ma oma 27 aasta jooksul polegi veel tatokat teinud veel aga kui nyyd voidumeheks osutuks siis meeldiks kas unenägude-püüdja seljale voi Panter säärele .. Muidugi ma jubedalt kardan nõela aga tahaks ikka àra proovida mis see värk endast kujutab ?? 🙂 !!! Päikest 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 12. mai 2017 at 07:40

  Mul on niiiii palju ideid, aga ühtegi välja hõisata ei saa. Tattoo maailm on vargusi täis.
  Probleem tegemisel on masu. Ja noo naistemaailmas on seee igavene masu. Jäängi tatokata. 😀
  Ehk nüüd loodan mallu imelisele mittehobuse loosiõnnele.

 • Avatar
  Vasta Tiina 12. mai 2017 at 07:40

  Nice, Piret teeb head tööd. Ise ka tema käe alla minemas 22.mai. Küsimus, kuidas sa nii ruttu ta juurde aja said? 😀
  Jätan loosi võitmise teistele.

 • Avatar
  Vasta Jane 12. mai 2017 at 07:40

  Minu käsi on poolvalmis ja laseksin hea meelega veel ühe pildi juurde lisada.
  Läksin samuti pisikest pilti tegema. ? Kui see oleks võimalik,siis viskaks end pikali ja laseks end täis joonistada. Käed, selg, jalad.

 • Avatar
  Vasta Marleen 12. mai 2017 at 07:39

  Mina olen mõelnud, et tahaks ahvi tattoveerida lasta kuskile käele, sest tütar sündis ahvi aastal ja kutsun teda oma pärdikuks 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristin 12. mai 2017 at 07:39

  Mina tahaks oma säärele gladioole, mis sümboliseeriks mu armsat vanaema. Kahjuks aga ei suuda ma leida piisavalt fnantse, et see lõpuks ära teha, seega loodan loosiõnnele 🙂

 • Avatar
  Vasta Kati 12. mai 2017 at 07:38

  Mina teeksin lause “Õnnelikkus on valik”. Hea asi, mida endale meelde tuletada 🙂

 • Avatar
  Vasta Käxu 12. mai 2017 at 07:36

  Võidu korral annaks võimaluse minna mehel salongi, sest ta juba 9 (appi kui kaua!) aastat tahtnud omale tätoveeringut.
  Kui ise peaks omale tegema, siis kunagi tahtsin teha kuklasse triipkoodi. Nüüd on mõttes käinud lainete tätoveerimine kõhule (kui kõnnin, siis lainetab :D), aga tõsisemalt võttes tahaks poja südame löögid, mis olid 37nädala täitumisel, käele tätoveerida

 • Avatar
  Vasta Eva 12. mai 2017 at 07:33

  Hooouuuliiii mouuliii. Mul oleks vaja hädasti üks käkerdis üle teha, mis on rõve ja laiali ja…pmst varjan oma kätt. Aga see küll mega valus koht.. no täiega veenide peal 😀 pöidlad pihku, et ma selle valu võidaksin!

 • Avatar
  Vasta Siky 12. mai 2017 at 07:32

  Üks idee on mõlkunud tükkaega juba. Kuna mul tütre nimi on Kirsika, siis tahtsin midagi kirssidega seoses või kirsipuuõisi ja kahte tugevat K-d (sest isa järgi perekonnanimi algab K-ga). Nüüd on tulekul ka teine tütar ja arvan, et saaks temagi kuidagi pildile lisada. Et tuleks ilus tähendus/pühendus tütardele ?

 • Avatar
  Vasta Sigrid 12. mai 2017 at 07:30

  Ma tahaks seljataha õlale oma mõlema lapse nimesi ja sünni kp. 🙂 osalen loosis

 • Avatar
  Vasta Helis 12. mai 2017 at 07:27

  Kuna mees arvab, et aitab tatoveerimisest siis võidu puhul on hea vabandus ?? Lapse jalajälg ja sünniaasta

 • Avatar
  Vasta Kristi 12. mai 2017 at 07:26

  Mul on olnud juba üle kümne aasta soov saada merihobukese tätoveering. Umbes kolm aastat tagasi leidsin ideaalse pildi ja olin juba peaaegu minemas….ja siis hakkasin valu kartma 😛 Kui ma nüüd võidan, siis see on saatus, mis ütleb, et ma nii pussy ei oleks ja oma ammuse soovi täide viiks 🙂

 • Avatar
  Vasta Kätlin 12. mai 2017 at 07:25

  Mina sooviks teha pisikest kella, kus peal tütre sünnikellaaeg. 8×8 oleks ideaalne selle jaoks. Ilmselt randmele sobiks selline 🙂

 • Avatar
  Vasta Eelika 12. mai 2017 at 07:24

  Ma unistan,et mu kätt kaunistaks pisike hummingbird,kardan tegemist kui tuld nii et kui sa mu saadad sinna siis oleksin ülitänulik mul-pole-valikut-lähen-ja-teen-ära võimaluse eest ???

 • Avatar
  Vasta Karin 12. mai 2017 at 07:24

  Teeksin midagi karamelliga seoses, täpselt nii kutsun ma oma last.

 • Avatar
  Vasta Kätlin 12. mai 2017 at 07:24

  Niii kaua olen tahtnud juba tegema minna aga pole julgust olnud. Võit annaks korraliku tõuke sellele julgusele 😀 mõte oleks teha väikese printsi raamatust inspireeritud roos, mis sümboliseeriks minu isiksust – vajan hoolitsust ja armastust aga samas on mul piisavalt julgust okkad välja lüüa ja enda eest seista 🙂

 • Avatar
  Vasta Katrin 12. mai 2017 at 07:23

  Mul oli just siin mais, enne oma sünnipäeva plaan teha oma esimene tatoveering 🙂
  Pole julgenud lihtsalt varem teha,sest põen psoriasi ja kardan,et see tatoveering kattuks selle haigusega.
  Aga mõtlesin midagi väikest proovida, et noh kui ei proovi siis ei saagi ju teada 😉
  Aga noh..nüüd kui plaani peas paika sain ja julguse kokku võtsin,et nüüd maikuus teen ära ja kõik, hakkas see haigus mul meeletlt vohama ja siis kutsus veel sõbranna suvel oma pulma.Ühesõnaga pole mul lihtsalt raha,et seda teha 🙁 aga küll ükskord jõuab seda veel teha või olid need sündmused endeks,et ära mõtlegi seda teha..?Vot ei tea..
  Aga plaan oli teha väike süda, mille ühel pool oleks mu ühe lape esimene nimetäht ja teisepool süda teise lapse oma ? (nt K❤S) Trikk oleks aga selles olnud,et kuna meil peres naised K tähega ja mehed S-iga siis võin ju iga kell mehele valetada,et seal hoopis sina ja mina ???

 • Avatar
  Vasta Riina 12. mai 2017 at 07:22

  Ma kuskil tattoo loosis ei hakka osalema 😀
  Aga kui mul oleks tattoo, siis lapse nimi. Kuid mitte tavalises nö eesti keeles ja kirja pildis. Vaid pigem kuidagi hieroglüüfides. Mandariini keeles nt või egiptuse. See oleks äge 🙂

 • Avatar
  Vasta Alice 12. mai 2017 at 07:21

  Selgroole laseks teha midagi mis sümboliseeriks mu kahte lapsukest.

 • Avatar
  Vasta margit 12. mai 2017 at 07:20

  Mina tahaks ring fingerile oma lemmiksõna “Serendipity”

 • Avatar
  Vasta Kristi 12. mai 2017 at 07:19

  Olen oodanud oma tattoo tegemisega kaks aastat!!! Ei kujuta ettegi palju see siis “normide naiste ajasrvamise järgi 216 aastat”.
  Pole teinud veel erinevatel põhjustel, peamine on see, et olen pussy ja ei raatsi.

  Tahaksin teha tähendusrikast tattood. Minu jaoks oleks see pilt, mis sümboliseerib, minu elatud aastat Rootsis ja üle üldse kuidagi mu sisemist kompassi, mis mind on 20aasta jooksul nii mõnsalt ringi liigutanud.

  Kuna tegemist oleks esimese tattooga, siis on ka olnud üks põhjus, miks pole teinud veel see, et pole leidnud üht mõistlikku hinna ja kvaliteedi suhet.
  Usku mul sellesse võitu on!
  ❤️❤️❤️

 • Avatar
  Vasta Käti 12. mai 2017 at 07:18

  Jalapeal on mul juba üks kriitseldis ja lapsenimi. Nüüd sooviks väga teha midagi, mis meenutaks mu ema. Arvatavasti oleks see väike ingel õlapeal.

 • Avatar
  Vasta Kaie 12. mai 2017 at 07:17

  Mees tegi imearmsa linnukese disaini,mille plaanin teha, kui julgus kokku võetud… Küll see aju ikka suudab erinevaid ‘probleeme’ takistuseks välja mõelda… 🙂
  Väääga tahaks võita, siis teeks kohe ära!

 • Avatar
  Vasta Brigitta 12. mai 2017 at 07:15

  Juba ammune soov on teha käe siseküljele kroon ??

 • Avatar
  Vasta Margitta 12. mai 2017 at 07:13

  Hetkel uut juurde ei taha, aga üks vanem vajaks veits lihvimist ja parandamist. See oleks päris vinge kui suudaks selle enne lõpetamist korda saada! 🙂

 • Avatar
  Vasta Christel 12. mai 2017 at 07:13

  Oi mul on megapalju plaane ja Pireti juurde läheks alati uuesti. 🙂

 • Avatar
  Vasta kärolyn 12. mai 2017 at 07:12

  Ma võidaks selle tatoveeringu hea meelega oma mehele. endal juba kaks olemas, aga ta pikalt hoogu võtnud, et esimene teha 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 12. mai 2017 at 07:12

  Terve elu olen tahtnud tegema minna aga mida pole on julgus, et minna. Mina tahaks lasta teha kas mingi linnukese või lipsu aga noh mõtteid on veel erinevaid.

 • Avatar
  Vasta C 12. mai 2017 at 07:10

  Su tattood on kuidagi sellised multikalikud, hästi värvilised, aga mulle meeldib et erined teistest ja teed mida tahad 🙂
  Aga loosist, jaa ma nii tahaks oma jalapealseid käpajälgi edasi teha, üht kassi tahaks, käpad tegin kunagi märgiks oma loomaarmastuse vastu ja kass tuleks mälestuseks mu triibikust kes suri nii noorelt 🙁

 • Avatar
  Vasta Jaanika 12. mai 2017 at 07:10

  Mina laseks tätoveerida endale krooni mille all on Queen. Meil soome sõbrannaga vana nali, et ma.olen queen of estonia 🙂 Ja see oleks mu esimene tattoo 🙂

 • Avatar
  Vasta Maris 12. mai 2017 at 07:10

  Kuna minu vanemate sünnipäev teeb kokku minu sünnipäeva (how cool is that?!), siis just seda soovingi.

  01.05 + 29.05 = 30.10

 • Avatar
  Vasta Kristiina 12. mai 2017 at 07:09

  Pole julgenud veel tatoveeringut endale teha lasta aga mõttes on see olnud mul aastaid…
  Ma pole ilmselgelt väga originaalne aga mõttes on kaks A tähte, mis sümboliseerivad mu laste nimede algustähti. Ilmselgelt oleks need pisut fänsimas fontis 🙂

 • Avatar
  Vasta Efka 12. mai 2017 at 07:09

  Sooviksin ka lapse nime endale lasta teha…hakkasin ka kartma et pärast unustan ka veel ära! ?

 • Avatar
  Vasta Merily 12. mai 2017 at 07:08

  Kuna mul igasugu tähendusega ja sümboolsed pildikesed on olemas, siis järgmine on lihtsalt midagi funi 😀 Viimased 4tk just Skin Deepis tehtud ning kavatsen sinna veel ja veel minna 😀

 • Avatar
  Vasta Liis 12. mai 2017 at 07:07

  Mul on selja peal vähi sodiaagimärk. Ma tahaks väga seda edasi arendada nii, et ühel pool iirise lill ja teisel astrid, sest need lilled on ka ühtlasi mu laste nimed.

 • Avatar
  Vasta Kaili 12. mai 2017 at 07:07

  Olen juba kaks aastat hoogu võtnud, et tatoveerima minna, siiani pole jõudnud ja nüüd oleks ju hea võimalus 🙂 😉

 • Avatar
  Vasta Epp 12. mai 2017 at 07:05

  Mul ammu plaanis teha omade pahede ja külgedega lõvi käele. Pole julgenud veel ennast kokku võtta, et asi ära teha.

 • Avatar
  Vasta Reilika 12. mai 2017 at 07:05

  Hetkel on mul õlal kaks roosi ja siserandmel suleke, mõlemad minu jaoks tähendusega. Unistuseks on terve parem käsi aja jooksul täis lasta tätoveerida. Nägemus on mul õnneks juba olemas, kuidas tervik välja näha võiks ja jupi kaupa tuleks seda teha. See võit oleks super, et oma unistuse lõpule viimisega kuskiltki alustada 🙂 Esimese asjana laseks teha hundi, mis on minu jaoks vägagi tähenduslik. PS! Sinu Donuts on ülimahe ja omanäoline, seda kõige paremas mõttes!

 • Avatar
  Vasta Lagle 12. mai 2017 at 07:04

  Seljale parmale küljele lille ja kaks lindu. Töö oleks väljakutsuv ja detailiderohke ning heaks tööks portfooliosse 😉

 • Avatar
  Vasta Anett 12. mai 2017 at 07:04

  Minu sooviks oleks roos või pojeng! Täpselt veel kohta ei tea aga küll selle ka välja mõelda jõuab! 🙂

 • Avatar
  Vasta Mirjam 12. mai 2017 at 07:01

  Mina laseks tattoveerida hmmm….. Ma ei teagi veel. Olen lihtsalt nõela sõltlane. Tegelt tahaks järgmiseks tattooks Marionetti, meenutamaks endale, et ma EI OLE kellegi nukk kellega mängida. Sellel on omamoodi tähendus mis on mind tugevakas kasvatanud, samas tunnen kaasa oma elukaaslasele, sest ma olen paras jäärapäine kõvakivi mitte naiivitar nagu aastaid 6 tagasi 😀 Paraku elu on üks tore asi mis kipub sind õpetama ja tugevaks kasvatama. Lisaks asub salong minu jaoks ideaalses kohas, kodukülas Kalamajas 😉

 • Avatar
  Vasta Marilyn 12. mai 2017 at 07:00

  Ma olen aastaid tahtnud endale tätoveeringut. Küll on jäänud asi selle taha,et vanemad ei lubanud(ma olin siis alaealine), siis polnud kunagi sellist vaba raha võtta, ning kui ma lõpuks otsustasin,et davai, nüüd saab tehtud, sain teada,et olen rase 🙂 Nüüd on laps üle aasta vana, ning suur tahtmine on ikka see oma unistus teoks teha. Väga tore oleks, kui võidaksin, ning saaksin tätoveerida lõpuks midagi tähenduslikku. Otsustanud ma pole, mis see on, kuid ideid jätkub 🙂

 • Avatar
  Vasta Agnes 12. mai 2017 at 07:00

  Teeksin käele väikese põdrakese

 • Avatar
  Vasta Pohl 12. mai 2017 at 06:59

  Plaan tatoveerima minna on juba ammu, aga ikka ei ole veel jõudnud selleni. Suur soov tatoveerida endale liivakell, millel on mitu tähendust minujaoks.

 • Avatar
  Vasta Alexandra 12. mai 2017 at 06:59

  Mina sooviks väga osaleda! Kavatsen enda rindkere täis tatoveerida. Hetkel on mul ainult üks tatoveering. Teise jaoks kavand olemas, kuid tatoveerija kahjuks ei tundu eriti motiveeritud olema enda töö tegemisest ning uut tegijat leidnud pole. Järgmisena tahaks roiete peale eesti keeles kirjutada. 🙂

 • Avatar
  Vasta Karina 12. mai 2017 at 06:58

  Mul ühe lapse nimi on jalalaba peal tahaks teise põnni ka üles kirjutada, just in case kui ka mina peaks vanana dementne olema ?

 • Avatar
  Vasta Raili 12. mai 2017 at 06:58

  Minul on turjal poja nimi ja sünnikuupäev. Kahjuks ei ole veel jôudnud teha tútre oma. Aga teen seda kindlasti tulevikus ?☺

 • Avatar
  Vasta Nele 12. mai 2017 at 06:56

  Mina sooviksin anda oma praegusele natuke uuema väljanägemise. 🙂

 • Avatar
  Vasta Anett 12. mai 2017 at 06:54

  Minul pole ühtegi tatoveeringut ning sooviksin teha endale kas linnud või lihtsalt paar tähekest kuskile 🙂

 • Avatar
  Vasta E 12. mai 2017 at 06:53

  Mina olen pikalt hoogu võtnud, et Pireti juurde minna. Mul on 2 ebaõnnestunud tatoveeringut, loodan neid ilusamaks saada. Palun anna mulle hoogu takka, et ma ükskord ometi sinna läheks!

 • Avatar
  Vasta Marianna 12. mai 2017 at 06:53

  Tahaks teha miskit, mis tähistaks mu lahte last mu elus 🙂 Või siis tahaks ämblikku 😉 Eks võidu korral mõtlen välja 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 12. mai 2017 at 06:53

  Mina laseksin endale tätoveerida sinitihase, kellel suled on tuulest sassis ja kes vaatab üle õla

 • Avatar
  Vasta Maarja 12. mai 2017 at 06:52

  Ma lihtsalt nii tahaks võita, ise ei raatsi nagunii vist niipea tatoka alla raha panna 😀 koguaeg on ju põhjus et sinna ja tänna on rohkem raha vaja panna.. Eks mõtteid on olnud küll.. pigem kui võidaks, siis oleks asi otsustatud ja pääsu poleks 😀

 • Avatar
  Vasta Kaisa 12. mai 2017 at 06:52

  Mina laseksin teha selja peale midagi pisikest ja armsat oma kalli vanaisa mälestuseks!

 • Avatar
  Vasta Kadi 12. mai 2017 at 06:51

  Mõttes on olnud samas mõõdus tatoveering ema auks teha juba jupp aega. Soovin osaleda!

 • Avatar
  Vasta H. P 12. mai 2017 at 06:51

  Ma hea meelega laseks jala pealt ühe koleda tattoojäägi üle teha 🙁

 • Avatar
  Vasta Birgit 12. mai 2017 at 06:51

  Hmmm. Siis oleks vaja välja mõelda mingi sümbol laste jaoks ja neid on mul juba 3 :O Olen ikka mõelnud,et teeks miskit aga alati tuleb midagi ette….. küll hambavalu ja hambaarsti arve – loe:pankrot, või siis riidekapi avastus,et lastele uusi riideid vaja,sest vanad väiksed või üldse pool kapitäit jalutama läinud või mingi muu ilmaime.

 • Avatar
  Vasta Triin 12. mai 2017 at 06:51

  Mina sooviksin endale küll tätoveeringut, aga alati jääb asi raha taha ikka kinni. Nimelt u12 a tagasi (18aastasena) lasin teha endale skorpioni-noh nagu tahtkuju vôi nii, et on äge jne… nüüd tundub see pigem nagu mônel vanglast tulnud tüübil, nii ebaoriginaalne?Sellele sooviks coverupi. Teise tätoka, mis mul on, lasin teha peale isa surma 3a tagasi. Üks armas tekst, aga sinna tuleks midagi ägedat kuid samas originaalset,armast ning isa meenutavat…?Sellised oleksid minu soovid.

 • Avatar
  Vasta Mariliis 12. mai 2017 at 06:50

  Mul ei ole veel ühtegi tatoveeringut. Ei ole julgenud teha ?.aga laseksin oma kalli poja nime teha ?

 • Avatar
  Vasta Doris Tell 12. mai 2017 at 06:48

  hirve laseks tatoveerida 🙂

 • Avatar
  Vasta Tuuliki 12. mai 2017 at 06:46

  Teisele jalale kuuse või sõnajala lehe

 • Avatar
  Vasta Airi 12. mai 2017 at 06:45

  Mina lasin eelmisel suvel jalala tatoveerida Jasmiini õied,kuna need sümboliseerivad mulle minu tütart. Peaksin selle võitma,kuna tattoo vajaks värvilist täiendust ? Please pick meeeeee ?

 • Avatar
  Vasta G. 12. mai 2017 at 06:43

  Kuna see aasta juba jälle tattoo tegin, mis oli mulle väga tähendusrikas siis miks mitte veel ka kolmas teha, teeksin taha kaela peale, kuid pilti peaksin koos tattoveerijaga väljamõtlema, midagi lahedat, mis sümboliseeriks ühte asja 🙂

 • Avatar
  Vasta A. P 12. mai 2017 at 06:39

  Laseksin teha oma 5 kuuse poja jalajäljed, koos nime ja sünnikuupäevaga 🙂

 • Avatar
  Vasta Kats 12. mai 2017 at 06:39

  See täiega kuluks ära kuna esimese lapse käejälg on õlal olemas ja nüüd laseks teise lapse käe ka teha?

 • Avatar
  Vasta Kadi 12. mai 2017 at 06:38

  Minu pikaajaliseks unistuseks on olnud tätoveerida miskit, mis seondub mu isaga, sest teda pole varsti juba 10 aastat minu kõrval olnud ning minu suur soov on tema mälestust endaga igalpool kaasas kanda. Sellest tulenevalt on mul plaanis tätoveerida tema käekirjaga inspireeriv lause/ütlus või samamoodi tema käekirjaga kirjutatud ning tema enda poolt öeldu, mis innustaks ja meenutaks mulle teda. ❤

 • Avatar
  Vasta Kelly 12. mai 2017 at 06:33

  Mina tahakski enda laste nimesid, ilmselt randme alla, yhele poole 1,teisele teine ?

 • Avatar
  Vasta Heidi 12. mai 2017 at 06:33

  Heihopsitii..
  Kui muidu tallinnasse ei satu siis tasuta tatto pãrast oleksin kasvõi imema ,et sinna saada. Noh, vaja oleks teha oma ûks tattoo natukene paremaks sest see on lollipeaga tehtud ja nûûd kahetsen.
  Peace

 • Avatar
  Vasta Teet 12. mai 2017 at 06:33

  Mul on plaan teha õlale hunt aga see tuleks kordades suurem. Aga väiksemaga mõtleks ka midagi välja, ongi hea saab enne suure tegemist tunda valu.

 • Avatar
  Vasta Kairi 12. mai 2017 at 06:33

  Minu pikaajaline unistus on olnud koera käpad tattoveerida seljale.. ja täpselt 7tk. See sümboliseeriks mu loomi, kes minu elust on läbi käinud. (Olen üks suuuurimaid loomasõpru) ja teine asi mida tahaks oleks oma beebsu jalajälg koos tema nime ja sünnikuupäevaga. Need on tatokad mis kindlasti enda nahale tahan ?

 • Avatar
  Vasta Triinu 12. mai 2017 at 06:31

  Mulle meeldib väga mõte, et sul on laste jaoks mingid sümbolid, mitte kirjutatud Lende ja Mari ? niiet kui ma peaksin võitma siis ma laseksin teha maasikapoisi.. sest mu tita lõhnab nagu maasikas ja kutsun teda maasikapoisiks ?

 • Avatar
  Vasta Egle 12. mai 2017 at 06:31

  Mul on aastaid olnud mõte lasta teha tätokas fööniksist. Ja sümpatiseerib ka tekst “let it go”, seda pean endale tihti meenutama. Oleks mugav käelt spikerdada, kui jälle ununema kipub. Selle loosiga saaks vist ühe neist tehtud. Olekski põhjust tagasi minna ning lasta teine ka teha. 🙂

 • Avatar
  Vasta Sigrid K. 12. mai 2017 at 06:29

  Mina sooviksini tatoveerida omal DNA koos värvi mängu ja molekulidega. See võibolla kõlab nagu ma kavatseksin endast õpiku teha (üks pisike molekul juba selja peal olemas) aga kuna need näevad väga kihvtid välja ja ma õpin seda eriala, siis why not.
  Olen elav õpik, otsive elutuid raamatukogust!
  Isegi kardan õudsalt nõelu, esimese tatokaga pea terve aja inisesin läbi peanaha, vaene tatoveerija! Kindlasti peaksin järgmine kord kõrvaklapid kaasa võtma, muidugi tatoveerija jaoks.

 • Avatar
  Vasta Kaisa 12. mai 2017 at 06:28

  Mina tahaksin tätoveeringut oma kadunud isa auks. Olen juba aastaid mõelnud aga pole julgust veel kokku võtnud. See oleks mu esimene tatokas.

 • Avatar
  Vasta Mariana 12. mai 2017 at 06:27

  “We accept the love we think we deserve” on mu põhilause, ja sooviks selle tatoveerida kuskile. Ja kunagi hiljem tahaks sleeve ka teha. Aga eks näis, kas õnnestub ? Aga Piret on jah maruvahva mutt, olin sõbrannadele toeks, kui Piret neid sodis ja tahaks ise ka ta käe all àra käia ?

 • Avatar
  Vasta Marika 12. mai 2017 at 06:25

  Mina laseks tätoveerida omale midagi vabadusega seoses. Nii loodan et õnn naeratab! 🙂

 • Avatar
  Vasta Janne 12. mai 2017 at 06:25

  Mul on olnud kindel idee juba 4 aastat, aga pole suutnud end kokku võtta .. iga kord kui sellele tulevad liblikad kõhtu. See on minu jaoks viimse detailini välja mõeldud ning tohutult tähenduslik. Aga olen veits pussy. Mind on vaja vähe tagant sundida 😀

  • Avatar
   Vasta Janne 12. mai 2017 at 06:26

   Iga kord kui sellele mõtlen, tulevad liblikad kõhtu*

 • Avatar
  Vasta Kristin 12. mai 2017 at 06:22

  Lasin ka endale mõned aastad tagasi teha pääsukese, mis kahjuks kukkus välja nagu märg harakas. Seega on kaks varianti: a) ma lasen vana üle teha, b) teen midagi pühendusega oma lapsele (sounds cheezy, i know).

 • Avatar
  Vasta Jansa 12. mai 2017 at 06:21

  Juba pikemat aega olaanin kirjutada laste nimed või initsiaalid endale kuhugi. Kuna kaks toredat on olrmas siis võiks juba pihta hakata sellega. Muidugi vanast ajast oleks vaja coveruppi ka aga 8×8 jääb puudu. ::) 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 12. mai 2017 at 06:21

  Mul üks, mis juba 7 aastat minuga. Kadunud vanaema isegi andis raha selleks ja see on ka tähendus. Kuna ka vanaisa pole enam siis tahaks midagi teda meenutavat ka teha.

 • Avatar
  Vasta Pirgit 12. mai 2017 at 06:21

  Minul pole veel ühtegi tätoveeringut, kuigi olen sellele mõelnud. Üheks mõtteks on olnud öökulli kujutis ja teiseks kombineerida ankur ja noodid, kuna olen muusikat armastav saarlane. Veel on mul jalapeal umb 8cm pikkune arm, mille sain paar aastat tagasi ning milletõttu päris pikalt ei kandnud enam seelikutki :D. Olen mõelnud, et ka selle vöiks lasta ära katta. Selline võimalus see võita oleks päris äge 🙂

 • Avatar
  Vasta J.K 12. mai 2017 at 06:20

  Olen parasjagu Austraalias ja mõtlesin siit endaga kaasa võtta midagi, mis meenutaks seda imelist maad mulle alati. Kuna olen leidnud endale uue lemmiklooma, kes on oma olemuselt täpselt nagu mina, siis tahaksingi selle tegelase enda kehale joonistada. Plaanisin seda alguses Aussis teha ka aga kuna hakkan juba varsti koju tulema siis ei leia enam aega, et siin sellega tegeleda (ja usaldusväärsemad salongid on tänaseks juba mitme-mitme saja ja isegi tuhande kilomeetri taga). See oleks ilus kink millega tähistada Aussi aja lõppu ja Eestisse naasemist. ?

 • Avatar
  Vasta Kadi 12. mai 2017 at 06:19

  Mul üks pisike inglipoiss ootab tegemist, jaanuaris lahkunud poja mälestuseks 🙁 <3

 • Avatar
  Vasta Kelli 12. mai 2017 at 06:19

  Mina laseksin teha ühe sümboli, mis mu poega meenutaks. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristi 12. mai 2017 at 06:18

  Samuti on idee lasta tatoveerida laste nimed olemasoleva tattoo kõrvale. 🙂

 • Avatar
  Vasta Jaanika 12. mai 2017 at 06:16

  Mul on juba mitu aastat plaanis endale lasta teha ♏ ja sinna peale 2 sulge. See siis tähendab mind ja minule 2 hästi kallist inimest kaitsmas mind. Kuid mingil põhjusel pole suutnud ennast kokkuvõtta ja aeg bronnida. Aga ükspäev teen selle ära ka. No luban ükspäev. Ma luban et võtan ennast kokku. Ps see ei ole mul esimene tätoveering kuid just seda olen mingi põhjusel edasi lükanud. Peale sinu postituse lugemist pean ikka kokkuvõttma ja ära tegema. No ükspäev teen 😉

 • Avatar
  Vasta Mann 12. mai 2017 at 06:15

  Tuleb end sôôrikuist suuremaks süüa, siis naha pinda ka rohkem ???? (variant on, aga ilmselt sa ei taha seda kasutada), loosis ei osale, sest ma olen superpussy vôistluste esikoht!

 • Avatar
  Vasta Evelina 12. mai 2017 at 06:13

  Laseksin oma läinud vanaisa auks teha käele linnu 🙂

 • Avatar
  Vasta Sigrid P 12. mai 2017 at 06:13

  Mina tahan ammu ammu omale jalalabale sukelduvat pingviini ning juuni kuu oleks ka ideaalne, kuna varem ma ei tohiks lasta end tinditada niikuinii.

 • Avatar
  Vasta Agnes Vaarmann 12. mai 2017 at 06:11

  Ma tahaksin tatoveerida lasta…oh palju asju…aga eelkõige midagi oma printsessidega seotut…vb nimed ja sünniajad…aga see veel lahtine, tahan hea idee välja mõelda.

 • Avatar
  Vasta Miia 12. mai 2017 at 06:10

  Peaaegu kuu aega tagasi tegin esimese ja juba tunnen seda sõltuvust, millest räägitakse. 😀 Kuna enne esimese tegemist võtsin palju aega mõtlemiseks ja kaalumiseks ja mul oli tohutult ideid, siis ilmselt teeks nüüd ära mõne idee, mis esimese korraga tegemata jäi. 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari 12. mai 2017 at 06:07

  Eelmine aasta juunikuus tegin oma esimese tätoveeringu, milleks olid puuoksad lehtedega. Super sünnipäevakink iseendale. Nagu sinu jutust välja tuli, saab aja tätoveerimisele alles juuniks ning see oleks mulle jälle sünnipäevakink. Nagu traditsioon 😀 Teha tahaksin enda käele midagi sarnast, aga mitte samasugust nagu mu varasem tätoveering ning mõni lilleke ka juurde (nagu praegu moeks on :D). Ja loomulikult on minul iga tätoveeringu jaoks tähendus, päris niisama ma neid teha ei lase.

 • Avatar
  Vasta Reet 12. mai 2017 at 06:05

  Mul kaks tükki juba on. Üks on jalalaba peal ja teine seljal. Selja oma on kunagi plaan üle teha ja pool selga täis. Aga see tuhin läks üle paariks aastaks, luna ma pole seda õiget pilti leidnud. Jala peale oli küll üsna valus teha. Jalg hakkas iseenesest tõmblema lausa tegemise ajal.
  Võidu pildi laseksin teha lapse jalajälje, selle järgi, mis haiglast kaasa anti 🙂 teeksin selle südame poole küljele, ribidele. Tissi kõrvale ühesõnaga 😀 mõte on koguaeg olemas olnud aga on siiamaani raha taga kinni 🙁
  Ma ei võida kunagi midagi aga äkki seekord läheb õnneks. Hoian pöidlad pihus!

 • Avatar
  Vasta Airi Antso 12. mai 2017 at 06:05

  Mina sooviks kukla peale juuste piirile triipkoodi,mille all oleks numbritega mu kahe lapse sünniajad!Väga loodan et loosiõnn naeratab mulle!!!

 • Avatar
  Vasta Piret 12. mai 2017 at 06:04

  oleks isu lasta teha kaks ilusat liblikat, symboliseerimaks mu kahte imekaunist last, kes on mu elu armastused 🙂

 • Avatar
  Vasta Marge 12. mai 2017 at 06:02

  Mina tahan endale tattoveerida lihtsa meeldetuletuse” What goes around…gomes around” juhuks kui keegi jälle haiget teeb, lohutab see lause mind. Ja suure kurjaga vahest teistele halba soovides, toob se mu tagasi maapeale.
  See oleks mu esimene tattoo 🙂

  • Avatar
   Vasta S. 12. mai 2017 at 06:37

   😀 no ragret jne

  • Avatar
   Vasta j 12. mai 2017 at 06:40

   Tore, et sa veel endale seda teha pole lasknud, sest siiski lause on “what goes around, comes around”

  • Avatar
   Vasta K 12. mai 2017 at 09:44

   See näeks eriti tuus välja, kui oleks ümber käe, randme, jala vms, vastavalt siis teksti suurusele, nagu (käe)võru. Siis nagu olekski goes around & comes around. Aga jah, õigekirjas ole enne nõela alla minemist 110% kindel 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 12. mai 2017 at 05:58

  Kuna olen leidnud oma kire loomade näol ning hetkel õpin/tegelen selle nimel, et saada veterinaariks, siis vaba raha tatokateks ei jagu. Otsustasin oma parema käe pühendada loomadele ja hetke seisuga on seal kaks tükki, aga tahaks jubedalt juurde. Oleks mega lahe see võita ja juurde teha, ammu juba käsi ootab.

 • Avatar
  Vasta L.P. 12. mai 2017 at 05:55

  Tahaksin endale tattood, mis sümboliseeriks minu väikest poega. Tütarde sümbolid ilusti õla peal olemas, aga poega veel ei ole. Nii et ka minu tattoveeringu unistus seostub lapsega.

 • Avatar
  Vasta Annika 12. mai 2017 at 05:55

  Omggg ma olen niiii ammu tattoost unistanud. Ma laseksin ümber randme teha, pilt ka ammu valmis vaadatud.. Samas kui randmele on valus siis äkki ikka õlale. No igatahes olengi just sel põhjusel edasi tatoveerimist lükanud, et ma kardan, et jube valus on. Aga kui võidaks ei jääks muud üle kui unistus teoks teha ?

 • Avatar
  Vasta Anneli 12. mai 2017 at 05:53

  Kingiksin selle oma abikaasale, ta on juba ammu unistanud meie laste nimede tätoveerimisest ?

 • Avatar
  Vasta Chessy 12. mai 2017 at 05:50

  Ma olin ikka nii pea pilvedes teismeline tüdruk, et kümme aastat tagasi lasin “suurest armastusest” omale poisis nime initsiaalid teha. Appi kui rumal! ?
  Käisin seda ka pleegitamas, kuid päris olematu see siiski ei ole…
  Sel suvel hakkan aga abielluma ja nii tore oleks enne seda olulist sündmust lasta sellele rumalusele cover up teha! ?? ( Ja ei, enam ei teeks kellegi initsiaale! ?)

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis Tarto 12. mai 2017 at 05:50

  Tahals ümber jala sulge nagu paela otsas ripub ? Raske seletada veits ?

 • Avatar
  Vasta Triinu 12. mai 2017 at 05:48

  Sest 2 ei jää kolmandata 😀

 • Avatar
  Vasta Mari 12. mai 2017 at 05:48

  Ma laseksin enda poja nime vasakule käele koos kellaaja ja sünnipäevaga tatoveerida. Olen sellele viimased seitse aastat nõelnud aga kaugemale pole jõudnud, nüüd oleks kõige õigem hetk.

 • Avatar
  Vasta Geidi 12. mai 2017 at 05:47

  Umbes 15 a olen mõelnud, et lasen tätoveeringu teha. Koht on ammu välja valitud, aga pilt…no siin tuleb “õnnistuseks” mu tähtkuju (Kaalud), mis on laisa nuhtlus kaelas. Sugar skull oleks lahe ning veel midagi, mis oleks mu tütrekesega seotud. Aaa üks probleem on veel, kardan et olen super-duper pussy?? Aga samas olekski aeg järgi proovida, kas ikka olen….

 • Avatar
  Vasta Sk 12. mai 2017 at 05:46

  Mind ootab kavand juba ammu- randme peale oma perekonnanimi, kuna see minu au ja uhkus (kui abiellun, siis seda alles kahjuks ei jäta kuna mul kaks eesnime nkn juba ja see oleks jubeee pikk), lisaks sinna jäärasodiaagi ja koera käpajälg, mis mulle palju tahendavad.

 • Avatar
  Vasta Liina K. 12. mai 2017 at 05:45

  Ammu ammu unistanud aga pole julgenud teha. Ideaalpildis oleks mudagi võilillega ja ronkadega ???

 • Avatar
  Vasta G 12. mai 2017 at 05:44

  Mina laseks oma esimese tattoo teha võidu puhul.
  Tegelikkuses mõte ammu olnud ja kunagi oli isegi aeg kirjas, aga siis olin noor ja rumal. Panin aja samaks päevaks kui sünnipäeva pidasin ja ilmselt ennast täis lakkuda tahtsin. Igaljuhul tollel korral jäi minemata, sest tattoveerija ütles, et kindlasti ei tohi lahjat alkoholi juua 😀 vot sulle noort ja lolli.

  Tavaliselt kui mees küsib,mida teha soovin siis vastan alati, et kanni peale roheline elevant. Selle jätaks ära ja teeks selle kuuulsa lause ära, mis jäi tegemat. Ilmselt aitaks tattoveerija sinna midagi ilusat veel juurde mõelda! 🙂 teeksin käele.

  “What goes around. Comes all the way back around”

 • Avatar
  Vasta Janne 12. mai 2017 at 05:41

  Mina olen alati arvanud, et kui kunagi tatoka teen, siis see peaks midagi sümboliseerima. Tutvuste kaudu aastaid tagasi saigi see esimene tähenduslik tehtud. Kuna isehakanud tatoveerija tegutses kodus ja juhtus olema mu tuttav, siis järgmine kord, esimest tatokat üle tegema minnes, ärkasin hommikul ûlesse pohmellis ja uue tatoveeringuga. Üritasin hommikul sellele mingigi tähenduse välja mõelda, aga tulutult? ühesõnaga, nûúd on ideid küllaga, ning sooviksin lisada oma “eksprompt” tatokale ka tähenduse.

 • Avatar
  Vasta Karin 12. mai 2017 at 05:40

  Mina laseks teha teise lapse nime juurde ja esimesega tahaks need kuidagi ära ühendada:)

 • Avatar
  Vasta Angel 12. mai 2017 at 05:38

  Hei,
  Mõtlesin,et oleks ju päris äge kui laseks enda esimese tätoka teha 50ks sünnipäevaks,silma……..kuklasse,minu kolmas silm!50 läheneb kohutava kiirusega,aga ma jube pussy.

 • Avatar
  Vasta väga väga naine 12. mai 2017 at 05:37

  Mul oli enda omade järel ka umbes pool aastat selline nõela otsa kukkunud tunne, et kohe on uusi vaja! Aga ma tahtsin sihukest suurt, seljale, ja selleks ei olnud raha. Lisaks seisin täiesti lahendamatu probleemi ees: ideaalis oleksin tahtnud miksida kaht ütleust (ja pilte, sest selg võimaldanuks teha osa üles ja natuke alla) “I’m a leaf on the wind, watch how I soar” ja see: “Fate whispers to a warrior: “You cannot whitstand the storm!” Warrior whispers back: “I am the storm!””
  Panna midagi kuidas “I’m a leaf on the wind… No. I am the storm!”
  Aga krt. INGLISE KEELES?! MINU PEAL?! Tahan eesti keeles!!!

  Nojah, ent – keegi kurat ei saaks aru, et tegu on tsitaatidega ju siis! No ma ootan, kuni tuleb mingi hea mõte!

  Nüüd võtan juba rahulikult, aasta aega oodatud, võib veel oodata, vahet pole.
  AGA … krt, ILMA RAHATA TÄTOKAS?!
  Tead, ma teeks sellesama ükssarvikulause =) Tsiteeriksin sind tsiteerimas mind – ja see oleks ka täiega tõsi ju =)
  A ma eriline pildinaine pole, piirduksin tekstiga. Kuna käsivartel juba on, selg on broneeritud, kui tuleb idee, kuidas teha, siis – pahkluust veidi ülespoole, kahes reas, natuke ringi nagu jalaehe läheks see alumine lausepool =P

 • Avatar
  Vasta Evelintš 12. mai 2017 at 05:36

  Ohhhhh, tätukaid on juba 2, need päris ammu tehtud aga süda ihkab kolmandat ja selleks tuleks KINDLASTI ööküll!! Ma olen sellele ikka aastaid mōelnud, uuhh 😀 kui nüüd vaid tasuta ka saaks 😛

 • Avatar
  Vasta Svea 12. mai 2017 at 05:31

  Mul alati olnud kinnisidee üks tätoveering saada seoses perekonnanimega.. suvel hakkan seda olude sunnil vahetama, heheee, siis oleks aeg see tätokas ära teha 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaia 12. mai 2017 at 05:18

  Esimese tätoveeringu tegemine on nagu kuradile sõrme andmine. Hetkel on mul neid kaks ja juba kuskil viis aastat mõtlen, et kaks on kole number, et peab ikka kolmas ka olema. Idee on mul valmis, aga teostuseni pole veel jõudnud ja seega võiks ju siin õnne proovida. Minu mõte mahub kenasti ette antud mõõtudesse. Olen tähtkujult sõnn ja mis seal salata seda õhkab igast minu tegevusest välja ka. Seega sõnni sodiaagi märk (ilusamas vormis) minu siserandmele ja lapse nimi sinna ringi sisse…. kui kunagi (loodetavasti ikka tuleb) teise lapse saan, siis tema nimi tuleb teisele poole siseringi. Päikest ja edu!

 • Avatar
  Vasta Sigrid 12. mai 2017 at 05:18

  Mina laseksin ka teha laste nimed ja sünnikuupärvad mingit lahedat moodi 😉 samas vajaks ka täīendust mimu “nooruses” tehtud rumalus 🙂 jakui ma võidaks siis läheksin sinna oma elukaaslaega kelle tatttoo vaja juba ammu värakenduat 🙂

 • Avatar
  Vasta Marina 12. mai 2017 at 05:12

  Mul endal 1 tatuu on aga mu abikaasa tahab ka . Sünna tal ka varsti seega olek

 • Avatar
  Vasta Biku 12. mai 2017 at 05:11

  Ai kuidas tahaks seda võita!:) kaua aega peas juba mõte olnud, et tahaks tattood endale, aga millist, sellele ma pean veel mõtlema natukene 😀

 • Avatar
  Vasta Sirle Teppo 12. mai 2017 at 05:07

  Vahtralehekesi tahaks käele. Mul üks on randmel. Aga soovin neid palju-palju. Vahtralehed on mu jaoks erilise tähendusega 😀

  Muide see sõõrik seal sul on ülikõva 😀 Äkki teeks ma oma kannile koogitüki? 😀

 • Avatar
  Vasta Kristiina R 12. mai 2017 at 05:07

  Ma olen tätoveeringu mõtet mõlgutanud juba viimased 10 astatine, et ühte väikest armikest katta, aga siiani ei olnud ma täpselt välja mõelnud, et milline see täpselt olema peaks. Olen samamoodi tahtnud enda tütart kuidagi tätoveeringuga kajastada endal. Kuna nimed ja kuupäevad on välistatud minu jaoks, siis sooviksin meie sünnilillesid (tähtkuju ja sünniaasta järgi vastavalt orhidee ja liilia) tugevalt põimituna oma käele. Sekka lisaks natuke pitstätoveeringu elemente ka. Nüüd on vaja vaid maagilise käega tätoveerijaga juurde saada ?

 • Avatar
  Vasta Monika 12. mai 2017 at 05:02

  Minul on kokku 3 tätoveeringut ning parasjagu olengi kavandamas järgmist, et sleeve valmis teha. Kõige esimese tattoo, liblika, sooviksin üldse üle teha millekski natuke ägedamaks. 🙂

 • Avatar
  Vasta Liina 12. mai 2017 at 04:58

  Laseks vana ja inetu tatoveetingu üle teha.

 • Avatar
  Vasta Anna-Liisa 12. mai 2017 at 04:50

  Mina laseks on ma 13aastaselt tehtud õuduse kuklapeal üle teha, äkki siis julgeb avalikult juuksed kinni ka käija. See oleks supper võit ja minu enesekindlus tõuseks sellest kindlasti uuesti. Teha laseksin ma endale Lotos õie, millel oleks isegi päris oma tähendus ja muidigi on see supper ilus ka. Praegu on mul lihtsalt punane täht, ema mul alati narris, et “miks sa siis juba sirpi ja vasarat juurde ei teinud”. Igatahes oleks see mulle supper kingitus.

 • Avatar
  Vasta Lisku 12. mai 2017 at 04:41

  Mina laseksin enda kõige suuremale armile tõmbluku tätoveerida. Ma ei häbene enda puuet, ja no armid teatavasti näitavad kohta kus “Elu püüdis mind murda, aga mina võitsin”, aga ikkagi las siis olla veits nalja selle armiga ka.
  Või ma laseksin endale väikese Kuke tätoveerida. Sellise lõbusa, sest mu õe kasuema käitub minu lastega ka nagu oleks nende päris vanaema ja muudmoodi ma ei oska enda tänu väljendada. Siis valvsaks väike lõbus Kukk mu juba tätoveeritud kolme põrsast.
  Või laseksin ma enda esimese poja initsiaalid üle teha kommiks. Marie kommiks. Sest hetkel on mul puusal A-S (Inglismaal tehtud) ja see on suhteliselt Aktsia Selts 😀 võõras riigis ei mõelnud nii 😀
  See nimekiri ei saagi otsa, mulle väga meeldivad tatoveeringud, sest need on päris minu omad. Isegi lastel on isa, aga tatoveeringud on Minu Omad!

 • Avatar
  Vasta Birgit 12. mai 2017 at 04:34

  Minul on ammu peas mõlkunud, et minu käekesele tuleb teemant kahe roosiõiega ??

 • Avatar
  Vasta Rebeka 12. mai 2017 at 04:26

  Mina laseks oma nässuläinud tatoka üle teha.. Pikalt hoogu kogunud juba, vaja veel ainult tõuget 😀

 • Avatar
  Vasta Heleri 12. mai 2017 at 03:56

  No mul juba väikesed linnud ja taeva tähed ja üks kirjake on,aga tinti pole kunagi liiga palju,niiet arvatavasti kritseldax jälle mingi kirja ? see nöelaga torkimine on kuidagi söltuvust tekitav ,tahan veeeeeel ?

 • Avatar
  Vasta Airi 12. mai 2017 at 03:53

  Sellesse mõõtu mahuks ilusti ära üks emotätuu, mis on meeles mõlkunud – vanaaegne lukuauk, kust niriseb paar piiska verd. Ilmselgelt on ta mu vasakult rinnalt veel puudu… 😛

 • Avatar
  Vasta Kati 12. mai 2017 at 03:26

  Esiteks mul hea meel, et just antud teemast kirjutad! Ma hetkel ei ela Eestis (mis varsti muutub) ning kuna mängin mõttega omale tattoo teha juba mõnda aega kuid kahjuks ei tea kelle juurde Eestis minna. Tänu su postitusele pool kodutööd ju tehtud! Super! 🙂
  Idees meeldivad mulle väga lace-stiilis õhulised tätokad. Tahaks neid samuti lapse/laste nimedega seostada aga mõtlesin, et terve nime asemel lisaks vaid eesnime esimese tähe. Praegu oleks seal üks A kuid disain oleks selline, et teise lapse sündides saaks teise tähe juurde lisada.

 • Avatar
  Vasta Keiri 12. mai 2017 at 03:25

  Mina sooviks õega samasuguseid tattoosi teha. Ehk siis “sisters love” südamelöökidega ja kui võidaks siis kutsuks juba õe ka kaasa 🙂
  Ammu plaanitud kaunike saakski meil tehtud 🙂

 • Avatar
  Vasta Annu 12. mai 2017 at 02:56

  Mina olen juba väga-väga pikalt (7 aastat kindlasti) unistanud sleevist!
  Siiani pole mul rahalistel põhjustel ühtegi tätokat, aga ei jõua ära oodata võimalust kõigega algust teha!
  Ilmselt esimese tatokana teeksin kuskile lapse nime ja sünniaja nn”varjatud moel” ehk siis näiteks kellale kujutaks kuupäeva vms.
  Tulevikus loodan oma keha päris paljude tätokateha kaunistatud saada!

 • Avatar
  Vasta Maili 12. mai 2017 at 02:42

  Mul on jala peal mingi kritseldus.
  Laseks sinna lõvi teha, vähemalt nii on mõttes olnud tükkaega. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kadi 12. mai 2017 at 02:29

  Ma küll alles kuuke tagasi käisin Tarttoo Tattoos. Aga sellest viimasest tattost sai mulle nüüd kinnisideeks, et ma pean tegema ühe pisikese veel juurde. 3aastat teadsin ma kuhu mul tattoo tuleb ja nüüd sai selgeks ka mis sinna tulema pidi. Peale tattoo salongist väljaastumist oli ka selge see, et üks tuleb veel ja seekord ma täpselt tean kuhu ja mis. Minu kinnisidee mahub ilusti etteantud mõõtudesse 🙂 Katsetan ka loosis osalemist 🙂

 • Avatar
  Vasta Pirx 12. mai 2017 at 02:23

  Olen rase ja sooviks teise lapse nime käe peale tatoveerida nagu esimese lapse oma on.nb! Võin Sulle messengeri saata oma tatoveeringust pildi vo saad idee enda laste nimede tatoveerimiseks.

 • Avatar
  Vasta Svetlana 12. mai 2017 at 02:21

  Laseksin teha oma käele veel ühe tatto, koerapildi ))

 • Avatar
  Vasta Teele 12. mai 2017 at 01:08

  Mul on seljale kass tätoveeritud, nüüd tahaks käevarrele varest 😀

 • Avatar
  Vasta Katre 12. mai 2017 at 01:05

  Eelmisel suvel lasin samas kohas lapse nime tatoveerida käele ja sel suvel saan kaksikute emaks, nüüd oleks hädasti vaja nende nimed ka teisele käele saada 🙂

 • Avatar
  Vasta e.m. 12. mai 2017 at 01:01

  Mina olen juba endale paberile kritseldanud kujunduse unenäopüüdijast, mis millalgi mu seljal olema saab. Nüüd ootan selleks vajaminevat finantsi.. või loosiõnne.

 • Avatar
  Vasta Laura 12. mai 2017 at 00:54

  Ilmselgelt oru kodu otsaette :D.

  • Avatar
   Vasta Et oleks tehtud ka! 12. mai 2017 at 02:05

   Jään lootma Sinu võidule ning loodetavasti muudab Mallukas ka reegleid, mis kohustab antud pildi tegema ??

  • Avatar
   Vasta Kiku 12. mai 2017 at 02:09

   Just. Maju ju veel saadaval ?

  • Avatar
   Vasta Lisku 12. mai 2017 at 04:44

   Laura, kui ma võidan, siis loobun sinu kasuks, tingimusel, et oru kodu otsa ees it is!!! Ja kui ma ei võida, siis ma olen nõus selle eest maksma! 😀
   (PS. Tänks huumorisoone olemasolu eest! Me like it! “

 • Avatar
  Vasta Silja 12. mai 2017 at 00:52

  Esimesest hetkest alates kui see nõel mu nahka puutus, olen siiani unistanud, et saaks midagi vinget veel oma keha kaunistama. Nüüd on häid ideid rohkem ja tunnen, et aeg on ka õige, et end ühe imelise tätoveeringuga premeerida, peale ulmelist aastat. ?

 • Avatar
  Vasta E.e 12. mai 2017 at 00:50

  Üks selline loos kah vahelduseks, mille auhinda ma ei taha 😀 Teiste tatoode vastu pole mul midagi, aga endale ei taha.

 • Avatar
  Vasta Kristin 12. mai 2017 at 00:49

  Sooviks teha lootoseõie koos erinevate pisemate detailidega 🙂

 • Avatar
  Vasta Anu 12. mai 2017 at 00:46

  Kassi sooviksin teha.Minu suurim lohutaja ja kaisukas(17a)läks, sellel aastal paremasse paika…Sooviksin, et just tema “portree” oleks minuga ka aastate pärast.

 • Avatar
  Vasta Merelle 12. mai 2017 at 00:43

  Mina tahaks endale jala peale midagi ilusat 🙂

 • Avatar
  Vasta Anne-Mai 12. mai 2017 at 00:36

  Roosid on mu lemmikud lilled,sellepärast laseks teha ühe ilusa roosikese õla taha ??

 • Avatar
  Vasta Irmi 12. mai 2017 at 00:34

  Mina tahan jala peale ühte lauset.. niiii väga ?

 • Avatar
  Vasta Külliki 12. mai 2017 at 00:33

  No niii väga tahaksin ühte lõvi omale.. (tähtkuju)
  Ükskordki elus võiks ju loosiõnn naeratada 😉

 • Avatar
  Vasta Catlover 12. mai 2017 at 00:29

  Ma tahaks endale kassi tatokat ?
  Kirjutaks juurde ka: BOYS WHATEVER, CATS FOREVER

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. mai 2017 at 00:34

   haha, kui lahe 😀 ma tundsin enne laste saamist kasside suhtes sama 😀

 • Avatar
  Vasta Moona 12. mai 2017 at 00:28

  Teeks lisa hea meelega ja täpselt üks sfinksikass jalale kuluks ära! 🙂

 • Avatar
  Vasta Ave 12. mai 2017 at 00:23

  Ma tahan minna juba ammu tätokat tegema, aga no kuradi kallis on? pliis ole inimene ja kingi mulle see võimalus. Aga mida ma teha tahaks? Kuna ma olen kaasasündinud südamerikkega, siis tahaksin teha midagi, mis seob haigust ja mu võitlusi.

 • Avatar
  Vasta Merilin 12. mai 2017 at 00:22

  Mina tahaksin rangluule kolme musta lindu. Tattool oleks väga suur tähendus minu jaoks ja olen sellest unistanud väga kaua.

 • Avatar
  Vasta Riina 12. mai 2017 at 00:21

  Teeks midagi värvilist või mingi mõttetera.. olemas hetkel lapse nimi ja kuupäev seljal ?

 • Avatar
  Vasta Liis 12. mai 2017 at 00:21

  Kui mina võidaks siis ma lãheks alles detsembris tegema, sest ma ei tahaks uskuda et keegi oleks nôus rasedale hetkel tatokat tegema ja kuna septembris alles tähtaeg siis kannatust peab olema. Tatoka mõte on mul olemas ja kuna mul mõlema jala peal juba tatokad siis laseks uue käele teha 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerstin 12. mai 2017 at 00:19

  Kohe ma nii paugult ei tea, mida laseks. Noh, just ärkasin ja nii. Aga midagi lõbusat kindlasti.

 • Avatar
  Vasta Liisi 12. mai 2017 at 00:18

  Polegi ammu ühtki uut tattood teha saanud..alguses ei suutnud otsustada mida tahaks ja siis jäin juba uuesti rasedaks..nüüd laps sünnitatud ja võib salongi poole astuda 😀 Seekord tahaks käele üht kujundit 🙂

 • Avatar
  Vasta Maarja-Liis 12. mai 2017 at 00:18

  Mul juba üks tatoveering on ribide peal, mis oli päris valus. Tihtipeale leian end ikka mõttelt, et sooviks ja sooviks endale veel teha, kuid siiani ei ole teostuseni jõudnud. Eks ta õige on, kui kord teed, jäädki juurde tegema! Kuid kui jõuaksin teostuseni, laseksin teha oma väikese prantsuse buldogi preilikese… 🙂

 • Avatar
  Vasta Juuli 12. mai 2017 at 00:18

  Tahaks viiulit ja/või kassi käele, ükskord peab sleeve’iga alustama ju 🙂

 • Avatar
  Vasta Triinu 12. mai 2017 at 00:17

  Aastaid on juba peas istunud mõte teha oma sodiaagimärgist inspireerituna lõvi, kuid mõeldes, et esimese tätoveeringuga tahaks pigem oma valuläve katsetada siis on mõttes olnud pisem variant lõvi sümbolist või päikesest ja kuust mingis huvitavas stiilis 🙂

 • Avatar
  Vasta Viktoria 12. mai 2017 at 00:16

  Mina teeksin endale tatoveeringuks draakoni. See oleks minu kalli issi mälestuseks, kes nüüdseks on kahjuks meie maailmast lahkumud. Selle põhimõte on see, et me mõlemad sündisime draakoni aastal ja see oli meie ühine tugevus, öelda, et me oleme ju üheskoos tugevad draakonid! 🙂

 • Avatar
  Vasta Brenda 12. mai 2017 at 00:15

  Jätsin ühe oma tatoveeringu umbes poolteist kuud tagasi pooleli, 4 tundi piinlemist ja siis ei pidanud enam vastu. Muidugi tahan ma seda lõpetama minna. Nüüd oleks väikese tatobveeringuga võimalus oma hirmust üle olla.. juhhuu?? teeksin teemati nr 21ga. See number on lapsest saadik olnud millegi pärast oluline, ilmselt sellepärast, et kui muid numbreid ei teadnud siis 1 ja 2 ikka tulid. ?? teemant, sest kive on juba piisavalt ?

 • Avatar
  Vasta Reili 12. mai 2017 at 00:15

  Mul ka selline sõltuvus . Kolm tattood on juba aga ikka tahaks juurde ja juurde teha . Ja laseks käe peale teha ühe sõna . Vasaku käe peal on juba üks tekst aga tahaks midagi uut jälle ikka teha … ??

 • Avatar
  Vasta Age 12. mai 2017 at 00:13

  Kuna vasakul käel asetseb juba “Dad”, siis laseks lõpuks ometi endale “Mom” teha paremale käele. Kirjutasin ja käisin pinda tätoveerijatele aga keegi ei suvatsenud vastata, üks unustas täitsa ära. Ehk nüüd läheb õnneks 🙂

 • Avatar
  Vasta daiskar 12. mai 2017 at 00:13

  Ühtegi tattuud endale teha pole jõudnud, aga mõte on juba aastaid olnud teha miskit, kas siis mõni loomake või indiaanlase teemaline pilt 🙂

 • Avatar
  Vasta Astrid 12. mai 2017 at 00:12

  Oma esimese tattoo tegin koos sõbrannaga kuskil suvalise kuti korteris kellel endal olid väga koledad kritseldused käele tehtud, aga jep, lasime siiski sõbrannaga südamed sõrme peale tatoveerida, mis kulus mingi 2e nädala möödudes maha ja alles jäi vaid südame 2 kaarekest. Paljud küsivad mida see tähendab, küll pakutakse nr 3’e, ütlevad, et see mc donalsi logo, on öeldud, et hoopis on rinnad ja munad ka veel. Ühesõnaga tahaks väga seda korda teha, et ta oleks normaalne süda või hoopis midagi muud huvitavat. Teise tattoo tegin Piradoses Mora juures. Lasin tal Mandala teha ja sai väga äge! Nüüd siis plaan kolmas ette võtta, ise olen mõelnud, et tahan kala(sid), kuupäev sinna kuhugi ja asukoht ilmselt jalg. See oleks siis vähemalt tattoo mis oleks mul olulise tähendusega mitte nagu Mandala mis sai lihtsalt ilu pärast tehtud. Väga konkreetselt pilti veel otsinud pole aga olen alati avatud tatoveerija mõtetele! Mandalagi sai puhtalt nii ägedaks tänu tatoveerija mõtetele, sest mina läksin sinna tagasihoidliku pildikesega ja mõtlesin et see on äge.

 • Avatar
  Vasta Kati 12. mai 2017 at 00:12

  Mul on kõik tattood sama artisti poolt. Hea meelega laseks mõnel teisel artistil ka end torkida. Viimasest pildist ongi juba kolm nädalat möödas 🙂 🙂

 • Avatar
  Vasta Maarja 12. mai 2017 at 00:12

  Rinna üles rooma numbrites sünniaasta või sääremarjale kirjaga “family”
  Mõlemal siis ka tähendus ja kui aus olla siis ei oskakski mõelda kumba laseks teha 😀

 • Avatar
  Vasta Jane 12. mai 2017 at 00:10

  Ma laseks oma 3,5a poja ja kohekohe sündiva tütre nimed õla peale tätoveerida.

 • Avatar
  Vasta Annika 12. mai 2017 at 00:07

  Laseksin teha randmele oms lapse nime( 3 täheline), tuleks eriti odav!

 • Avatar
  Vasta Mariliis 12. mai 2017 at 00:07

  Ma kingiks võidu edasi elukaaslasele, kes on tükk aega pead murdnud, et mida kehale juurde teha.
  Aga kuna augustis sünnib meiele väike lõvipoiss on otsus langetatud ning kehale tuleb lõvi

 • Avatar
  Vasta Marit 12. mai 2017 at 00:07

  Nii lahe! 🙂 Mõtlen juba ammu uue tatoveeringu peale. Nimelt mul üks juba on, mis sai tehtud mitu mitu aastat tagasi ja nüüd on pea juba uusi ideid täis. Laseksin teha ühe lause ribide peale ;). Juuni kuu sobiks ka ideaalselt, jõuan tâpselt siis Austraaliast kodumaale.

 • Avatar
  Vasta Kristiina 12. mai 2017 at 00:05

  Mina laseksin teha enda vanavanemate mälestuseks miskit 🙂

 • Avatar
  Vasta Sarah 12. mai 2017 at 00:04

  7 aastat võin oodata küll, sest umbes sama kaua olen tahtnud endale enso circelit. sellele on ilus kirjeldus – ühe pintslitõmbega tõmmatud ring, mis väljendab hetke, mil meel on vaba laskmaks kehal luua. ise pean ennast päris loovaks inimeseks küll 😀

 • Avatar
  Vasta Veinica 12. mai 2017 at 00:03

  Mina kardan ja ei julge endale teha. Aga minu noorem õde soovib juba pikemat aega väikest pildikest jalale.
  Niiet tema saadaks,kui õnn naerataks.

 • Avatar
  Vasta K.l 12. mai 2017 at 00:03

  Üli tore oleks minna Pireti juurde, sest mu ema on tema emaga head sõbrantid ?? tegelt tahtsin kunagi ammu minna ta juurde tegema aga siis olin alakas ja ta polnud n6us ?

 • Avatar
  Vasta Reelika 12. mai 2017 at 00:02

  ma laseks pisikese lõvikese teha 🙂

 • Avatar
  Vasta helen 12. mai 2017 at 00:02

  Mina sooviks omale tattood seepärast et see mu ammune unistus aga kahjuks ei ole piisavalt vaba raha et see ettevõtta! Seega pean facebookis jagama neid võite aga kuidagi ei tule nad mulle 😀 Loodan siin heale õnnele:)

 • Avatar
  Vasta Stinnn 12. mai 2017 at 00:02

  Minul on üks ilus ilus pilt ootel, sest praegu kulub raha juba ühe pooliku peale ? ma ei saa sulle öelda,mis ma teha laseksin, sest see poleks üldse lõbus ? see on saladus ?

  Signed: tindisõltlane

 • Avatar
  Vasta Sandra J. 12. mai 2017 at 00:01

  Tätoveerimine tekitab tõepoolest sõltuvust ja sellepärast sooviksin veel ühte juurde. Kuna armastan raamatuid, siis leidsin netist väga vingeid ideid “bookwormidele”, millest üks ootabki teostamist! 🙂

 • Avatar
  Vasta Grete 12. mai 2017 at 00:01

  Aiaiai, ma kogun juba aasta tätokaraha ja alati, kui enamvähem kokku hakkab saama, siis tekib mingi ootamatu kulutus ja pean sealt näpistama 🙁 aga ma tahaks oma hambutu kassi portreed, mitte väga fotorealismi, aga et oleks aimatav. Veel tahaks Egon Schiele mõnda tööd, ta mu lemmikkunstnik jne. Noh, tahaks igastasju, aga rahaga on nagu on alati 😀

  • Avatar
   Vasta Grete 12. mai 2017 at 00:05

   Ühesõnaga ma tahan niiiii väga võita seda, palun, loosijumal, halasta mulle nüüd ükskord ometigiiiiiiiiii!

 • Avatar
  Vasta Johanna 12. mai 2017 at 00:01

  Veel ei ole päris kindel, mida ma tahaksin.Aga kui võidaksin siis teeksin midagi värvilit käels või hoopis kõrva taha

 • Avatar
  Vasta Stiina 12. mai 2017 at 00:00

  Mina olen ka sõltuvuses, nagu täitsa tõsiselt! Esmaspäeval lähen teist last kujutavat tätoveeringut tegema (neljas mul hetkeseisuga siis) ja edasi pean ootama, kuna mees tahab oma sleev’i täiustada (nagu päriselt? mis ma siis nii kaua teen?!)

  Aga vot,kui mul õnnestuks esmaspäeval loosiga võita, laseksin ilmselt ühe ägeda himaalaja sininina markeeringuga dumbo rotikese tätoveerida endale kuhugi 😀

 • Avatar
  Vasta Anastasia 11. mai 2017 at 23:59

  Minul on juba üks Pireti kunstiteos jala peal olemas, aga nagu sinulgi on mul tekkinud nõela sõltuvus. Nüüd on plaanis teha üks päevalill, mis meenutaks mulle mu parimat sõpra, kes on kaugele välismaale ära kolinud.

 • Avatar
  Vasta Karin 11. mai 2017 at 23:58

  Mina laseks teha endale õega samasugused tattood. Õdede värk 😀 Või siis tahaks sääremarja peale unenägude püüdjat 😀

 • Avatar
  Vasta Marili 11. mai 2017 at 23:58

  Mul ei ole veel ühtegi tätoveeringut, kuid arvan, et siiski ühte pisikest K (lapse nime algustäht) tähte tahaks igaveseks oma kehale ☺

 • Avatar
  Vasta Laura-Liisa 11. mai 2017 at 23:57

  Mina laseksin kindlalt oma lapse nime ja sünnikuu teha, samamoodi et kui dementsus tuleb. ?
  Nimi on Karl-Erik ja 02.01.15
  Aga midagi imalat ei taha. Südameid ja blabla. Kui võidan siis mõtleks ise mingi üli ägeda disani välja.

  Mul muidu neli tättsi veel aga need pole kuskil salongides tehtud. Olin emale harjutamiseks. Aga tema enam samuti ei tee. Ütles et ei suuda teiste nahkasid “rikkuda”. HAAAH. Endal tal samuti 2-3 tätuud.

  Aga üks nendest on mu mehe kingitus sünnipäevaks, samuti mitte salongis vaid kodus tegija. Tahakski näha kuidas päris salongis tehakse.
  See on tõesti viirushaigus millest lahti ei saa ja levib üle keha ???

 • Avatar
  Vasta Kristi 11. mai 2017 at 23:57

  Tegelikult on mul tatuu pooleli, vahepeal sain lapse ja nüüd on täpselt õige aeg see lõpetada. Algselt oli plaan teha roosiga unenäo püüdja, aga vahepeal on see plaan muutunud. Roos on olemas, nüüd tahaks juurde teha perele pühendatud märke ja palju värve. ?

 • Avatar
  Vasta S-R L. 11. mai 2017 at 23:57

  Mina endale ei laseks midagi teha, aga annaksin selle võidu edasi oma elukaaslasele. Nimelt on tal ammu plaanis teha omale tatoveerid käele, tahab sümbolit sellest millal sai temast isa. Ta laseks teha käe sissepoole (nimetatakse seda mdea kuidas) südamelöögi kujutise vms (see mis paberil/ekraanil jookseb) ja selle juurde lapse sünnikuupäeva.

 • Avatar
  Vasta Liisu 11. mai 2017 at 23:55

  Tätoveeringuid mul veel pole, kuigi on juba mõnda aega olnud mõttes lasta endale ümbrik käe/jala peale tätoveerida. Tegemist on mulle väga südamelähedase asjaga – nimelt on mul juba aastaid olnud kirjasõbrad nii Eestist kui ka välismaalt ja ei kujuta elu ilma selle hobita enam ette 🙂

 • Avatar
  Vasta Alexandra 11. mai 2017 at 23:55

  Mina tatoveeriks endale tulnukalaeva või täitsa ufo ise. Jep! Lugesid õigesti 😀 täpselt nii crazy olen ma eluaeg olnud ja jään ka!
  Eriti cool oleks selline täts, kus ma istun selle lendava taldriku peal ja väike kiri et Trying to get home vms.
  Aga sul muidu megakiftid tatokad, see stiil läheb mulle täiega peale 😀

 • Avatar
  Vasta Regina 11. mai 2017 at 23:55

  ilmselt laseks ühe pisikese ingli teha käele..

 • Avatar
  Vasta Margit Orma 11. mai 2017 at 23:55

  Kahjuks kindlat ideed uue tattoo tegemisel pole. Siis kui esimese 9 kuud tagasi tegin, milleks on sulg, millest lendavad välja pääsulinnud (ideeks vabadus). Kohe peale tattoo tegemist mõtlesin küll, et kurat peab uut tegema minema. Ja võimalikult kohe 😀 Aga minu peamiseks ideeks nüüd oleks ilmselt midagi, mis näitaks, et ma olen tugev. Et kõik, mis on mind kunagi nõrgaks teinud, ei tähenda minu jaoks enam midagi, sest mida rohkem sitta elus läbi elada, seda vähem see läheb sulle tulevikus korda!

 • Avatar
  Vasta Anna-Liisa M 11. mai 2017 at 23:54

  Tahaks teha oma issi mälestuseks tätoveeringu. Midagi lihtsat, aga samas minu jaoks midagi väga-väga tähenduslikku.

 • Avatar
  Vasta Sille 11. mai 2017 at 23:53

  Laseks ühe praeguse veidi kenamaks timmida

 • Avatar
  Vasta Ketu 11. mai 2017 at 23:53

  Nii lahe! Olen ammu tegelt hoogu võtnud, et teha käevarrele(sisse vist) tatoveeringu. Tatoveeringuks lihtne sinine liblikas. Millegipärast sümboliseerib see sinine liblikas mulle mu surnud õde. Tema surmast saab juba 5 aastat ja noh, oleks vast aeg juba see ära teha. Endal muidu on veel seljal ja sõrmel. 🙂 loodan loosiõnnele ?

 • Avatar
  Vasta Elsa 11. mai 2017 at 23:52

  Laseksin oma kahe lapse nimed ja sünnikuupaevad teha?

 • Avatar
  Vasta Tsein 11. mai 2017 at 23:46

  Ei ole sinna sisekûljele üldse valus ? Mul vähemalt polnud. Kõige valusam oli mul reiele. Peaaegu bikiinipiirkonda. Noh, kõrguse mõttes. Jalg ikka võdises, kui tätoveeriti ?