Kunagi, kui ma veel Mari ootasin, rääkis mulle üks sõbranna sellisest laost, kus on hästi soodsalt igasuguseid riideid ja muud nänni, et ta ema käib seal tihti ja et tema tahab ka minna, et  kas ma läheks ka kaasa. Läksingi. Rahvast oli toona mega palju ja ma sain mingeid beebikleite Marile ja… Issand, ma ei mäleta, see oli ju konkreetselt aastaid tagasi. Aa, John Frieda shampooni ostsin sealt ka, siis neid veel Selverites ei olnud ja mina Aussis kasutasin neid kogu aeg, seega oli nagu natsa tuttav kraam.

Aga kuna see koht asus nii kaugel ja minu meelest toona oli veel kaootilisemalt avatud kui praegu, siis ma ei sattunudki sinna minu meelest enam rohkem. Aeg-ajalt kargas fbis ette, et täna lahti ja mõnikord on neil mingid kampaaniad, ala jou täna kõik püksid kolm euri vms. Aga vot nüüd üks sõbranna ütles, et ta läheb autoga ja võtab mind ka peale ja mul juhtumisi oli just tunnike vaba aega enne Mari emadepäevakontserti, seega läksin kaasa. Mõtlesin, et ehk leian mõne õhulise kleidikese reisule, ma muidu olen selliseid ee.. viisakamaid ostnud, aga tahtsin selliseid, millega hea bassu ääres vedeleda, aga mitte pekke välgutada.

Kas see vajab ütlemist, et ma tulin koju kahe kotiäie asjadega??? Ma instas paari pilti näitasin ja tulen siis palvele vastu ja näitan, mis ma veel sain. Kõike üles ei jõudnudki pildistada. Ma alustan siis mitte riietega, ostsin komplekti egiptuse puuvillast voodipesu. Kuigi see on selline naljakas komplekt, et seal on kaks lina – üks kummiga ja teine tavaline. Ma tõin tavalise alla elutuppa, et kui keegi diivanil magama peab, siis saab seda kasutada. Padjapüürid olid mega piklikud ja suured, ma võiks sinna kaks patja panna või uued spets padjad osta nende jaoks. Või beebitekikotina neid kasutada :D Aga vot see lina on kül mega pehme ja siidjas!

See küünal tundus kuidagi tuttav, siis meenus, et Naistelehes oli juttu olnud nendest. Seal on kirjas, et neid saab Stockmannist osta u 25-30 euriga, ma sain kuuega suure kätte. See peaks põledes praksuma ka, aga ma pole veel “tööle pannud” seda. Lõhnab igatahes hästi.

Lastele sain sellised matchivad kleidid (5€ tk) ja Lentsule lühkarid kahe euriga umbes.

Naiste püksid olid midagi neljaga, pluusid midagi kuuega, tennised ka kuuekas.

Kübar oli kolm midagi, mõlemad… eee.. pükskostüümid? Ma ei tea, mis need on, püksrüüd, maksid natsa üle kümne mu mäletamist mööda. 12 äkki?

Jälle pluus kuuekas, püksid u neli midagi.

Laste hommikumantlite hinda ei mäleta, mõtlesin need reisule kaasa võtta.

See komplekt läkski u 20 € kokku. Tennised kuus, pluus kuus, püksid 4, sall oli paar euri.

See teksajakk on mega lahe, ainult kümnekas, kleit oli ka vist 12 euro ringis.

Mis natukene keeruliseks tegi oli see, et seal polnud asjadel hindasid peal, aga nagu ma suure küsimise peale aru sain, siis ongi enamik asjad nn fix hinnaga. Et pluusid kuus midagi, püksid neli midagi jne. Seal see teenindaja seletas ka, et neil on nii palju kaupa ja elusees ei jõuaks kõikidele hinda peale panna, sest see oleks elu töö ja siis peaks ka asjade hinnad kallimad olema. Noh, mind väga ei härinud.

Ma seal väga pilte ei taibanud teha, paar tükki tegin, et Lillile saata, aga praegu ei suuda leida telefoni, et siia panna. Seal oli rasedatele megaodavaid ja uusi pükse ja teksasid ja seelikuid jne. Siis oli seal CK rinnakaid kümpsiga, gilette komplekti 7 euriga… Ma küsisin ka, et kuidas need nii odavad, et kas feigid vms, aga nad ütlesid, et nad saavad asju ilma pakenditeta ja sp hästi odavalt, et neil seal kuskil käpp sees vms. Igatahes jah, seal oli KÕIKE.

Ma rohkem ei oska midagi öelda, keda huvitab, siis FBis on nad LADU nime all (siit leiad) ja seal kirjas ka, et millal lahti ja mis parasjagu pakkumises. Ma ostsin muidu veel asju, aga ma ei viitsind eile kõiki üles pildistada lihtsalt, valikut on täiiiega.

Jaga: