Ma ei oskagi midagi muud öelda, kui et tänane päev mu elus on olnud nagu mingisugune musternäidis emadepäeva eri. Mulle ei tule praegu üldse meelde, mida me eelmiste aastate emadepäeval teinud oleme (blogimise võlud, ma võiks ju üle vaadata, raudselt midagi panin kirja), aga tänane kukkus küll kuidagi nii mõnusalt välja.

Esiteks oli Mari eile mu ema juures, mis tähendab seda, et ma sain lihtsalt magada täpselt nii kaua kuni tahan. Okei, mitte päris nii kaua, kuni tahtsin, mingi 10-11 paiku ajas Kardo mind üles. Kuna Lende veel magas, siis sain ma rahulikult nautida Kardo valmistatud emadepäevahommikusööki. Ma siiani ei tea, kuidas ta need südamekujulised pannkoogid tegi, aga need olid koos maasikate ja maasika toormoosiga nii head. Kohvi, roosid ja kaardike oli ka.

Kui ma hommikusöögiga ühele poole sain, siis käisin ma linnupoegi pildistamas, nagu ma eelmises postituses mainisin. Mina ei mäleta, mis me siin hommikul veel sehkendasime. Kuna Mari ei olnud, siis oli kuidagi eriti vaikne ja rahulik siin kahekesti tiksuda, Lende läks Leaga õue magama. Ok, Lea ei maganud :D

Kuna mul pidid vanemad külla tulema, siis käisin kiirelt järvelt läbi ja oma emale mingi kingitus osta, mis talle äkki meeldida võiks. Lõpuks kuhjasin lihtsalt hunniku asju kokku, lootuses, et ÄKKI üks nendest asjadest talle äkki meeldib kah. Etteruttavalt ütlen, et TUNDUS, et ta jäi rahule.

Ostsin kimbu kollaseid roose, kaks veini Järve veinipoest (ühe punase ja ühe valge, sest ma pole kindel, kumb talle meeldib), Juustukuningatest kinkekarbi erinevate juustudega ja takkatipuks veel FLAS “veinipokaali”. Võin öelda, et see viimane oli kõikide seas päris suureks hitiks, selline naljakas asi. Mul on endal samasugune ja kuna mu veinilembus on vist emalt päritud, siis tundus  talle ka see sobilikuks kingituseks. Tegemist on siis tammepuidust veinipokaaliga, mis käib pudeli otsa ja siis saad sa sealt niimoodi viisakalt rüübata ja pärast öelda: “misasja, ma jõin ainult ühe pokaali!”.

Aa. Kui mu vanemad Mariga tulid, siis Mari jooksis kõigepealt Kardo juurde, ütles “näee, palun, lill issi!!” ja siis mu ema suunas, et eiei, mine vii ikka emmele ja siis ta jooksis minu juurde, et “näeee, palun, lill emme!” :D

Mari ja Riki mängisid täiega aias, päike paistis, meil oli tuulevaikses majataguses 25 kraadi sooja. Mari leiutas veel uue viisi liugu lasta – võttis oma kott-tooli ja tegid koos Rikiga tandemsõitu. Vaene Riki – Mari viitsis temast ikka tunduvalt kauem seda üles-alla tralli teha :D

Vahepeal tegime grilli, sõime, uurisime Mariga putukaid, mina lugesin ühte ülihead raamatut, mis räägib umbes sellest, kuidas hea ema olla :D Abiks ikka emadepäeval sellist kirjandust nautida. Ütlen kohe ära, et ma jõudsin ainult ühe peatüki lugeda, seega ma veel tunduvalt parem ema ei ole :D Lents nautis maasikaid ja kurki, kuigi ei maganud täna päeval peaaegu üldse, oli ta mega heatujuline ja viisakas väike daam.

Siis kui päike ära läks, oli aias ka kohe jahe. Kolisime siis oma kupatusega tuppa, vaatasime siin läbisegi Shauni filmi, raamatuid ja lõpuks tassisime lagedale kõik legod, millega mängima hakkasime. Ja kui ma mõtlen ME, siis ma mõtlen Lentsust kuni mu kasuisani välja (ok, tema aitas rohkem neid kokku kraamida), aga Maril ja Rikil tulid päris vägevad ehitised, ma olin lihtsalt abikäsi :D

DESIGNER CELEBRITY EVENING DRESSES

Nüüd on kell kümme, lapsed magavad, mina põletan siin oma lõhnaküünalt ja valmistun homseks päevaks (kirjutan ühte blogiposti) ja vaatan telkust uut hooaega “Alone” saadet. Kardo lubas massaaži ka teha, nii et elu saab veel ainult ilusamaks minna.

Mis teie täna emadepäeva puhul tegite? 

Jaga: