Kuna minust siin hiljaaegu “naine sai” :D Haha, appi, issand jumal, mis teemadel ma blogin… püha peetrus. Aga no ühesõnaga, kui mul päevad hakkasid, siis oli see otsene vihje, et keha on vist nagu valmis uuesti titte vorpima hakata. Segaseks see keha läinud, sest mina selle valmisolekuga veel ei nõustu ja pean tehaseomanikuna plaani titevabrik sulgeda. Vähemalt praeguseks.

Kes mäletab, siis alguses oli mul plaan Daisy viljakusmonitori proovida, aga olgem ausad, ma ei suuda usaldada mingisugust kraadiklaasi. Mitte, et mul midagi beebide vastu oleks, aga tahaks ikka vähemalt paar aastat pausi pidada siin rasedaks olemiste vahel ja siis tulingi ideele, et no kaua ma ootan, panen endale aja kirja ja lasen mingi vahendi endale välja kirjutada.

Helistasin siis ITK’sse, et naistearsti juurde aega panna.

“No meil on siin pakkuda alles juuliks….neljapäeval on ka, aga seda aega te nagunii ei taha, see arst on… MEES!” pahvatas naine telefoni teisel poolel välja sama dramaatiliselt, kui oleks mulle pahvatanud, et günekoloog on hoopis leemur, kes käib mööda ITKd ringi ja valetab kõigile, et ta on naistearst.

Ütlesin mega casualilt, et mul on suva, olgu mees, ma ei viitsi nii kaua oodata, aga olgem ausad, ega ma tegelikult enne ei ole meesarsti juures käinud vagiinat lehvitamas. Samas ei arva ma absull, et see arstile midagi erakordset oleks tutti vaadata, seega laias laastus mul on suva, et kas ta on mees, naine, transvestiit või hobune, ma tahan mingit rasestumisvastast vahendit!

Veel oli naljakas lugu, see, et ühel hetkel ohkas naine telefoni, et aga issand jumal, teil ei ole ju kindlustust, et siis te peate maksma ju visiiditasu, mis on 50€. Ma vastasin, et jah, ma tean ja olen arvestanud, et pean maksma. “Aga kui te panete otse tasulise arsti juurde aja, see on 30€, kas tahaksite hoopis seda aega?”

Eee… mis naljakas süsteem see veel on :D? Ütlesin, et okei, võtan siis selle 30 eurise aja, arst jäi samaks, aga hommikuse aja asemel sain õhtuse. Mul vahet pole ka, aga veits imelik, või ei?

Aga see värk on, et ma ei tea, kas ma nüüd küsin spiraali või seda… ee.. kiipi? Kapslit? Mis iganes see on. Vaskspiraali ma ei taha, sellest olen hirmulugusid kuulnud, aga lasen sellel hobusel leemuril meesarstil mulle soovitada. Ja nagu ma aru saan, saab ta kohapeal mulle retsepti ka kirjutada ja siis ma saan kohe välja osta ja sisse…udjada selle.

Mis teil on? Ja kellel veel meesarst olnud on? Palun jumal tee nii, et see vähemalt mingi kuum kutt ei oleks :D Hehe, googeldasin ta nime ja sain sellised pildid, ei tea nüüd milline see minu Vladimir on :D

hair replacement systems

Ps! Otsisin siia postitusse head pilti, aga leidsin ühe, mis on igati tänasele päevale sobiv :D

Ps2! Avastasin eile, et polnudki Veronat kuulanud. Kuulasin, vaatasin, tegin. Sellest hakkab saama vist minu eurovisioonitraditsioon :D Nii armas, et eelmine aasta tegin paroodiat Lents sees, nüüd sai ta pulli väljastpoolt vaadata :D

Jaga: