Mis iseloomujooni teie oma sõprade juures kadestate? Mul on üks sõbrake, kes suudab lihtsalt igas olukorras nii adekvaatseks ja loogiliseks jääda, et karju või appi. Näiteks võin mina talle rääkida, et “no kujuta ette, mida see inimene tegi, on ikka haige tont” ja tema ütleks selle peale kindlasti, et ju siis tal on endal mingisugused probleemid, mis panevad teda nii ja naa moodi käituma ja tegelikilt ei pruugi ta üldse paha inimene olla, aga lihtsalt ei teadvusta endale oma tobedat käitumist. Päriselt alati on ta üli aruka jutuga ja suudab kõike nii mõistlikult võtta, et tahaks kohe ise ka selline olla.

Kõige rohkem kadestan ma aga ühte sõbrannat, kes on iga hommik kell 6 üleval ja ta ei ole üldse unine, vaid lihtsalt ise ärkabki nii vara. Magama läheb ta umbes 12 paiku, aga see teeb ikka kõva 18 tundi päevast, mil produktiivne olla. Ma olen vastupidiselt hommikuti täiesti koomas. Ma ei suuda tavaliselt isegi rääkida, vaid ainult kähisen midagi ja ei jõua end voodist püsti ajada.

Nagu öeldake, küsi ja taevaiša annab. Täna hoolitses minu varajase ärkamise eest vanajumala asemel hoopis Omniva kuller, kes helistas mulle kell SEITSE hommikul. Kuna ma vastu ei võtnud, siis ilmus ta lihtsalt 7.30 mulle ukse taha ja helistas nii kaua, kuni ma vastu võtsin.

Ega ma just ülemäära õnnelik ei olnud, aga nüüd on kell 11 ja ma olen juba töödelnud ära kaks shuuti, teinud hommikusöögiks Marile ja endale smuutikausi, nagu popp on, vastanud paarile meile, vedelenud terve perega voodis ja saanud täis kustet, Mariga müranud, kohvi joonud ja nüüd leian isegi minuti blogimiseks, enne kui jälle pildistama hakata tuleb.

Ma tunnen lihtsalt survet elu lõpuni smuutisid teha, sest Ave saatis mulle ägedad kookospähkli koorest kausid ja kookoslusikad, nii et olla vähegi endast lugupidav instagrammer, tuleb ju sellised iludused kohe kasutusse panna. Ütlen kohe ära, et Mari sõi kaks ampsu ja siis läks võttis ohates jäätist. Ma ei tea, võin-olla ei ole ma lihtsalt nii hea smuutitegija, kuigi sisse sai maasikat, kirssi, vaarikat, banaani, spinatit, mett, pähkleid, chia seemneid ja üks mürgine lill, mille ma panin sinna vaid kaunistuseks :D

Väike pildikene ühest mõnnast raseduspildistamisest. Ma olen ju rohkem tittede peal, aga olen selle shuudiga mega rahul. Männiku karjääris on ikka nii hea pildistada. Saab vett ja metsa ja liiva ja kõike ära kasutada.

Ma olen ikka täitsa lõhestunud. Üks osa minust tahab enne reisile minekut kõik vajaliku ära teha, et saaks reisil puhata täiel rinnal, teine osa minust tahab juba praegu puhata ja mängida :D

 

Jaga: