No vot nüüd on juba reisist nii palju aega möödas, et läheks silmagi pilgutamata tagasi. Kuigi kui koju jõudsime, siis oli küll selline tunne, et küll see koduke on armas, küll see voodi on alles pehme ja küll see kodune kohvi maitseb alles hea. Paraku on need Eesti ilmad, nagu nad on, seega tekib mul videot vaadates küll selline tunne, et… Korfule palun!

Mul on tunne, et sellest peaks saama mingi traditsioon meie perele, et kord aastas lähme perega koos suve otsima. Muidu võibki ju seda siin Eestimaal ootama jääda. Ilma lasteta reisida on muidugi soodsam ja ma ausalt veel aasta tagasi arvasin, et lapsega/lastega ma küll ei taha kuskile reisida, et niiii raske on. Nüüd olen aru saanud, et tegelikult on lastega koos just palju ägedam trippida. Kõik uued ja huvitavad asjad, mida Mari nägi ja kogeda sai. Lende esimene päikese käes istumine ja õuebasseinis hullamine. Kahekesti olles ei oleks me vast pooli asju teinud, mis lastega koos tehtud sai. Ja no see puhas rõõm on äge! Niiet kui ma enne ütlesin, et mulle ei meeldi reisida, siis ma oleks pidanud vist ütlema, et mulle ei meeldi lasteta reisida, sest muidu laman ma niisama hotellitoas ja tunnen end pahasti, et mida küll lapsed parasjagu teevad ja kui lahe neil ka reisil olla oleks.

Kui me oleks Kardoga kahekesti läinud, siis oleksin ma suure tõenäosusega valinud azair.com’ist kõige soodsamad piletid, suva mitme ümberistumisega ja läinud seda “kõige soodsama” teed. Lastega niimoodi ei viitsi. Selle pärast oligi hea, et Go Travel müüb selliseid klassikaliseid puhkusereise, mida soetades ei pea ise mitte millegi üle muretsema.

Lihtsalt ilmud lennujaama, kohale jõudes ootavad sind inimesed siltidega, juhatavad bussi, aitavad sind nõu ja jõuga. Näiteks meie reisi vältel jäi mu väikevend haigeks ja peale kindlustuse paberite näitamise ei pidanudki ise midagi tegema. Ravimid anti talle tasuta ja käidi veel üle ka kontrollimas, et kas kõik on ok. Ei mingit muret, kuidas lennujaamast hotelli saada jne. Lihtsalt lähed kohale ja sinu eest hoolitsetakse igatepidi.

Isegi reisi sihtkohta aitab valida Go Travelis reisikonsultant, kellele sa ütled kõik oma soovid, hinnapiiri ja muu info ja siis tema ise valib ja uurib, ning annab sulle hiljem erinevad valikuid, mis nende nõudmistega klapivad. Meie tahtsime lastele lõbustusi ja seda me ka saime.

Muidugi võib selline asi aastatega igavaks muutuda, aga kui lapsed vanemad on, siis käiks hea meelega rohkem omal käel reisimas. Pisikestega on minu meelest kuidagi mõnusam ja turvalisem minna sellisele reisile, kus asjad sinu eest ära aetakse. Kuigi Go Travel pakub ka niisama lennupileteid. Just nägin nende facebookis pakkumist, et tänaseks oli edasi-tagasi lennupilet Korfule 180€! Aga noh, selle jaoks tuleb nende Facebookil silma peal hoida (leiad SIIT).

Igatahes meenus mulle täna, et ma ju puhkusel nipet-näpet filmisin oma uhiuue Samsung Galaxy S8+’iga, aga kuidagi ei leidnud seda aega kokku töödelda videot. Siis mulle meenus, et KuulidMuuvid ju tegelevadki selle asjaga. Lihtsalt saadad neile oma videoklipid ja tema ise paneb sellest kokku ägeda video. Ma just saatsin talle meie Pärnu videosid ka, et mingi vahva video sellestki tripist saada. Ma olen kindel, et paljud teie seast aeg-ajalt filmivad oma lapsi, eriti mugav on ju need klipid Marge poole teele panna ja vastu saada näiteks vahva video lapsest aasta lõikes. Mis nad seal telefonis ikka kopitavad.

Ps! Videos on Rikil ühes kohas õlu käes, aga see ei kuulu talle :D Lihtsalt infoks, enne kui keegi ärritub :D

Kas teie olete oma lastega puhkamas käinud? Lähete lähiajal? Mis teile lastega reisimise juures oluline on? Ja kas teie teete väikseid koduvideosid :)?

Jaga: