LAPSED

reisivideo ja reisimistest

28. juuni 2017

No vot nüüd on juba reisist nii palju aega möödas, et läheks silmagi pilgutamata tagasi. Kuigi kui koju jõudsime, siis oli küll selline tunne, et küll see koduke on armas, küll see voodi on alles pehme ja küll see kodune kohvi maitseb alles hea. Paraku on need Eesti ilmad, nagu nad on, seega tekib mul videot vaadates küll selline tunne, et… Korfule palun!

Mul on tunne, et sellest peaks saama mingi traditsioon meie perele, et kord aastas lähme perega koos suve otsima. Muidu võibki ju seda siin Eestimaal ootama jääda. Ilma lasteta reisida on muidugi soodsam ja ma ausalt veel aasta tagasi arvasin, et lapsega/lastega ma küll ei taha kuskile reisida, et niiii raske on. Nüüd olen aru saanud, et tegelikult on lastega koos just palju ägedam trippida. Kõik uued ja huvitavad asjad, mida Mari nägi ja kogeda sai. Lende esimene päikese käes istumine ja õuebasseinis hullamine. Kahekesti olles ei oleks me vast pooli asju teinud, mis lastega koos tehtud sai. Ja no see puhas rõõm on äge! Niiet kui ma enne ütlesin, et mulle ei meeldi reisida, siis ma oleks pidanud vist ütlema, et mulle ei meeldi lasteta reisida, sest muidu laman ma niisama hotellitoas ja tunnen end pahasti, et mida küll lapsed parasjagu teevad ja kui lahe neil ka reisil olla oleks.

Kui me oleks Kardoga kahekesti läinud, siis oleksin ma suure tõenäosusega valinud azair.com’ist kõige soodsamad piletid, suva mitme ümberistumisega ja läinud seda “kõige soodsama” teed. Lastega niimoodi ei viitsi. Selle pärast oligi hea, et Go Travel müüb selliseid klassikaliseid puhkusereise, mida soetades ei pea ise mitte millegi üle muretsema.

Lihtsalt ilmud lennujaama, kohale jõudes ootavad sind inimesed siltidega, juhatavad bussi, aitavad sind nõu ja jõuga. Näiteks meie reisi vältel jäi mu väikevend haigeks ja peale kindlustuse paberite näitamise ei pidanudki ise midagi tegema. Ravimid anti talle tasuta ja käidi veel üle ka kontrollimas, et kas kõik on ok. Ei mingit muret, kuidas lennujaamast hotelli saada jne. Lihtsalt lähed kohale ja sinu eest hoolitsetakse igatepidi.

Isegi reisi sihtkohta aitab valida Go Travelis reisikonsultant, kellele sa ütled kõik oma soovid, hinnapiiri ja muu info ja siis tema ise valib ja uurib, ning annab sulle hiljem erinevad valikuid, mis nende nõudmistega klapivad. Meie tahtsime lastele lõbustusi ja seda me ka saime.

Muidugi võib selline asi aastatega igavaks muutuda, aga kui lapsed vanemad on, siis käiks hea meelega rohkem omal käel reisimas. Pisikestega on minu meelest kuidagi mõnusam ja turvalisem minna sellisele reisile, kus asjad sinu eest ära aetakse. Kuigi Go Travel pakub ka niisama lennupileteid. Just nägin nende facebookis pakkumist, et tänaseks oli edasi-tagasi lennupilet Korfule 180€! Aga noh, selle jaoks tuleb nende Facebookil silma peal hoida (leiad SIIT).

Igatahes meenus mulle täna, et ma ju puhkusel nipet-näpet filmisin oma uhiuue Samsung Galaxy S8+’iga, aga kuidagi ei leidnud seda aega kokku töödelda videot. Siis mulle meenus, et KuulidMuuvid ju tegelevadki selle asjaga. Lihtsalt saadad neile oma videoklipid ja tema ise paneb sellest kokku ägeda video. Ma just saatsin talle meie Pärnu videosid ka, et mingi vahva video sellestki tripist saada. Ma olen kindel, et paljud teie seast aeg-ajalt filmivad oma lapsi, eriti mugav on ju need klipid Marge poole teele panna ja vastu saada näiteks vahva video lapsest aasta lõikes. Mis nad seal telefonis ikka kopitavad.

Ps! Videos on Rikil ühes kohas õlu käes, aga see ei kuulu talle 😀 Lihtsalt infoks, enne kui keegi ärritub 😀

Kas teie olete oma lastega puhkamas käinud? Lähete lähiajal? Mis teile lastega reisimise juures oluline on? Ja kas teie teete väikseid koduvideosid :)?

Loe ka neid postitusi!

26 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta k 30. juuni 2017 at 12:08

  palun-palun-palun ütle oma vennale, et ta ei mäluks nätsu avatud suuga. juba ainuüksi videot vaadates tekkisid külmavärinad!

 • Avatar
  Vasta m 28. juuni 2017 at 17:37

  Kanna rohkem juukseid nii , nagu sul seal restos olid , väga hästi sobis 🙂 ilus ja hoolitsetud

 • Avatar
  Vasta i. 28. juuni 2017 at 15:56

  Kas video monteerija ka muusika eest maksnud on või pakub varastatud loominguga teenust?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 28. juuni 2017 at 15:57

   Vot seda küsi tema käest 😀

 • Avatar
  Vasta Kätlin 28. juuni 2017 at 15:22

  Ma jubedalt tahaks mehe sünnal kuskile soojale maale sõita sest novembris on siin juba päris talv. Beebi on küll siis 7-kuune aga ma pole kindel kas ma ikka julgeks. 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 28. juuni 2017 at 15:27

   Mida sa kardad :D?

 • Avatar
  Vasta K 28. juuni 2017 at 15:21

  Kas Corful paadi laenutamisel ei pea olema paadijuhiluba? Vaatasin mingi suvalise laenutuse lehte ja seal polnud lubade kohta infot. Tundus nagu poleks vaja.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 28. juuni 2017 at 15:25

   Ei ole tõesti, Kardol ju ka pole. Väga kerge oli seda käsitleda, enne natukene aega õpetatakse ka.

 • Avatar
  Vasta Linnu 28. juuni 2017 at 14:50

  Selle lilla puu nimi on Bougainvillea , meil Hispaanias kasvab see igalpool 🙂
  Aga armas video! (Y)

 • Avatar
  Vasta Kadri 28. juuni 2017 at 14:14

  Nii hästi kokku monteeritud,aga mis selline asi maksta võiks?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 28. juuni 2017 at 14:29

   See oleneb vist sellest, kui palju sa materjali saadad. Minu oma läks 50€

 • Avatar
  Vasta Kerttu 28. juuni 2017 at 14:05

  Kas päikese piste saamist lastel ei pelga üldse?
  Ma olen vist liiga kanaema aga ka 7a peab ikka suvel ka lotu peas olema.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 28. juuni 2017 at 14:13

   Ikka oli enamuse ajast müts peas 🙂

 • Avatar
  Vasta Ma 28. juuni 2017 at 13:38

  Mina ei ole oma lastega välismaal puhkamas käinud, sest rahaliselt pole lihtsalt võimalik. Poeg just natuke aega tagasi ütles, et ta on ainus oma klassist, kes pole soojal maal käinud. 🙁 Nii kurb.

  • Avatar
   Vasta Kk 28. juuni 2017 at 23:10

   :(((
   Nii kurb seda lugeda

  • Avatar
   Vasta Mari 2. juuli 2017 at 20:07

   Meie elame Rootsis. Siin sellist asja kull ei ole ja tean ka seda, et minu enda lapse klassis (5 klass) on mitmeid kes pole kuskil reisimas käinud. See ei puuduta ainult rahakotti, vaid ka lapsevanemate soove ja tahtmist. Seega selle järgi, et pole kunagi käinud ei tohiks kedagi halvustada.

 • Avatar
  Vasta Ls 28. juuni 2017 at 13:09

  Kas see roosa flamingo oli teie oma v mingi kohalik seal? Ma lähen augustis reisile ja olen täpselt seda vaadanud alist, tasub tellida? Ma kehv ujuja ja tahaks sellega vahemeres hulpida 😀 tegelt vist tellides ei pruugiks see kohalegi jõuda agajah

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 28. juuni 2017 at 13:14

   Ma ostsin selle sealt kohapealt mingi 10 euriga. Endale teadmata põhjusel tassisin ma selle isegi Eestisse kaasa 😀

  • Avatar
   Vasta Sirli 28. juuni 2017 at 13:30

   Kui Riia poole satud, siis ma nägin roosat flamingot Depos müügil. Hinda ei vaatanud kahjuks.

  • Avatar
   Vasta Tsein 28. juuni 2017 at 14:41

   Oleneb, et kuhu lähed. Enamustes randades on need flamingod, pitsalõigud, söörikud jms müügis. Ja 10€ saad kätte küll. Käisime paar kuud tagasi Kanaaridel, lapsed on meil seltskonnas kõvad ärimehed ja kõnelevad ka inglise keelt (vanus lastel 7 – 13) ja said ise omale need ujumisasjad ostetud.

 • Avatar
  Vasta Merilin 28. juuni 2017 at 12:34

  Oi ma lähen jârgmisel nädalal oma 2,9 aastase ja 4 kuusega Bulgaariasse ? Hullult põen seda lennuki sõitu ja kuidas seal kohapeal kõik on ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 28. juuni 2017 at 12:59

   Ära põe! Ma ka kartsin, aga lastel oli jumala lebo. Lende magas (andsin rinda) ja Marile kummikomme ja tääbi 😀

 • Avatar
  Vasta Yutulind 28. juuni 2017 at 12:33

  Wisteria puu äkki?

 • Avatar
  Vasta meow 28. juuni 2017 at 12:22

  Siis peab ikka küll eriti hull tuju olema kui reisil hotellitoas tahaks ainult passida 😀 mótlen seda, et kui kahekesi oleks läinud. Ma raatsin küll hotellitoas vaid magada!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 28. juuni 2017 at 12:58

   Me oleme tavaliselt lamanud toas ja sarju vaadanud – kodus ju ei saa :D:D

   • Avatar
    Vasta meow 28. juuni 2017 at 14:03

    Haha, good point, selles suhtes küll :DD