Uncategorized

elu tapab*

17. juuli 2017

Ma tahtsin lihtsalt teada anda, et ma olen elus! Lihtsalt nii palju on rabelemist ja mul on praegu pidevalt segadus, et oot-oot, mis päev üldse mida toimus. Põhiline on see, et Petra tuli. Nõnda olengi ma temaga aega veetnud, sõpradega grillimas käinud, sõbranna tüdrukuteõhtut pidanud ja kogu selle kõige sees üritanud elus püsida. Ma ei ole harjunud nii palju…ringi käima 😀 Minu natural habitat on ikka oma kodus, Nelgi metsa pervel.

Selle nädala sees sai ühe korra käidud sellises kohas nagu St. Patrick ja veel hullem… mingi Shamrock. Ma vist olen tõesti nii saksapreiliks ära läinud, et kui keegi ütleb, et võiks välja minna, siis ma mõtlen selle all restorani ja klaasikest punast veini. Seda räigem oli istuda mingi kleepuva laua taga, kus söök on mingi näkane kanatiib või kuskil baaris, mis haises nagu higi ja sitt ja kus liginevad mingisugused mälleris vennad, kes külla tulla tahavad. Ma küll vastasin, et mul lapsed magavad ja ma ei tea, kas mu abikaasa oleks väga rõõmus, kui ma võõra mehe koju tooks, mille peale mult küsiti, et ISSSAND, KUI VANA SA SIIS OLED?! Ikka 90 sõbrake, ikka 90…

Ütlen jumala ausalt, et ma olen too old for that shit. Taksojuhiga just arutasime, et kas väljas viitsivad mööda baare ronida ainult vallalised? Selles suhtes, et mina ka ei ole ja ikka näed, sattusin baari, aga nagu ÜLDISELT. Ma ei kujuta ette, et ma viitsiks niimoodi oma aega veeta rohkem kui kord poole aasta jooksul, kui sedagi. Olen ma nüüd liiga pirtsakas, vana või lihtsalt peopidur, kes seda teab, aga kuidagi nagu niiii ebameeldiv oli.

Ühesõnaga, ma olen VÄSINUD! Aga ma andsin endale püha lubaduse, et kuni Petra on Eestis, siis kasutan ma sellest iga momenti, mis tähendab, et kui ta tahab minna Patrickusse, siis ma manan endale näkku universumi suurima naeratuse ja lähen Patrickusse ja söön seda juustupalli. Ja kui Petra tahab, et ma talle külla kaarte mängima läheks, siis ma lähen. Ja kui Petra tahab minna õuduse tuppa kust püksi hirmutatet saama, siis me lähme ka. Kuna mul on teisi sõpru veel, siis tuligi sinna mahutada veel seesama grillimisõhtu, mis oli väga-väga äge ja noh tüdrukuteõhtu muidugi ka. Saime jahiga sõita ja puha ja… Ja nüüd ongi nii, et täna käisin uuesti Petra pool ja nüüd leidsin esimese momendi blogida. Jehhuu! (kell on pühapäeva öösel kell 1… või peaks ma ütlema esmaspäev… kuupäevaliselt on esmaspäev :D).

Teate, kui raske on sellist elu kahe lapse kõrvale mahutada. Hulllumeeeee-eee-eeelne! Põhimõtteliselt on mul valida, et kas ma lähengi ainult paariks tunniks (paar-kolm tundi on tegelt päris piisav aega “lustida”), minna koos lastega, või minna eriti haardkooriks nagu tüdrukuteõhtul, et käin vahepeal kodus Lendele süüa andmas ja lähen siis peole tagasi. Oh sa pele, nõuab see alles viitsimist. Ja nagu te teate, olen ma maailma viitsimatum, aga mõnikord sõprade nimel peab.

Ma ei imesta, kui ma ise ka varsti haigeks jään, nagu mul need lapsedki siin-seal jäävad. Keha annab alla ja ütleb, et aitab! Lama kodus, nagu jumal sind lõi 😀 Õnneks teisipäeval lähme kaheks päevaks spasse ja seal kavatsen ma küll lamada, massaaži saada ja  voodis lebades sarju vaadata.

Homme üritan ma oma meiliasjad korda saada. Kas kelllegi on veel nii olnud, et lambist gmailist ei tule kirju läbi? Alles siis, kui inimene teise kirja saadab, siis näen nagu esimest ka, kuigi ma ise ei ole eelmist avanud. Väga tüütu. Ma olin oma Elisa arve niimoodi maksmata jätnud 😀

Ah, mida ma enam ikka lobisen. Igatahes sai tõestatud see, et kui väga aktiivselt päris elus suhelda, siis lihtsalt ei ole enam jaksu siia ka jõuda, kuigi mul on igast asju rääkida. Homme kirjutan ma oma eksiperimendist olla nädal aega peapesuta (teeskleme, et see on “eksperiment”, mitte see, kuidas ma iga h0mmik ärgates vaatasin, et ah, kannatab veel tänase ära :D).

*aasta lause tuli vist ära

Loe ka neid postitusi!

24 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta väga väga naine 18. juuli 2017 at 20:06

  too old for that shit

  Ma päevi ja päevi mõtsin, et mis ma ikka, aga selgelt ei saa =)

  Olin umbes 5 aastat noorem kui praegu, istusin arvuti taga ja vaatasin oma tunniplaane, tuli aga jälle uus mail teemal “ja selles aines on see kodutöö tähtajaga ülehomme” ja mul oli päris rõve olla.
  “Ei ole, ei saa, ma olen liiga vana selle pasa jaoks!”
  Mu poeg, tollal viiene, seisis sealsamas kõrval ja teatas mulle tõsiselt: “Nii pole hea öelda, emme!”
  Vaatasin ta selgetesse rahulikesse silmadesse ja ootasin süngelt ja resigneerunult loengut teemal “pask on paha sõna”, lasteaed ikka õpetab seda.
  “Sa oled liiga NOOR selle pasa jaoks!” sõnas poeg jätkuva tõsidusega.
  See on nüüd üks mu motodest.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 18. juuli 2017 at 20:15

   Haha, võib-olla olen siis ka mina liiga noor selle pasa jaoks 😀

 • Avatar
  Vasta Emiilie 18. juuli 2017 at 03:47

  Kirjutasin enda tuttavale kaks kirja, kuid vastust pole siiani saanud. Kuna tean, et ta vastab alati, siis tundub tõesti, et gmailiga on mingi jama. Kas keegi oskab öelda, milles asi? Tänan ?.

 • Avatar
  Vasta Heli 17. juuli 2017 at 23:15

  Tere Mallukas! Loen su jutte juhuslikult, aga mulle see kõik meeldib, kuidas sa kirjutad. Sa oled tõeline harilik naine, nagu me kõik. Vähemalt mina olen küll sinu mõtlemisega ja Sinu moodi. Kohe peaaegu täpselt! Pea vastu, mul on ka elu tihtipeale sama kiire, et ei tea midagi……mis päev on, jne 🙂

 • Avatar
  Vasta K 17. juuli 2017 at 18:04

  Ma olen 17..Ja usu või ära usu- ma ei taha ega kavatsegi kuskile kluppi või baari ronida. Hoolimata alaealisusest ei ole see siin riigis probleem (mainib juba ette). Olen vanuses 14-15 küllalt näinud-kogenud ja hetkeseisuga tahaks pigem ka restos istuda, teatrisse minna või koeraga linna jätsijahile lonkida. Elan ka juba üsnagi tãiskasvanu elu. Mul on elukaaslane, koer, elame majas, käin koolis ja kahel töökohal. Vahel on kurb kui saan aru, kui suur huvide vahe minul ja tutvusringkonnal on. Kardan, et tulevikus kahetsen ja igatsen. Aga ei usu, sest hetkel oleks palju parema meelega ükskõik kus mujal, kui peol. ?☺

  • Avatar
   Vasta sitsidsatsidpatsid 22. juuli 2017 at 08:52

   Ma nutaksin, kui mu 17-aastane tütar elaks majas mehe ja koeraga ja käiks kahel kohal tööl. Kus on noorus ja lapsepõlv? Mul on 17-aastane tütar, kusjuures, aga ta elab kodus, ilma elukaaslaseta (ma ei luba poisse meile ööbima ka tuua ja tal nende juures magada) ja käib gümnaasiumis. Jah, vahel käib ka kõrtsis ja baaris. Mis muidugi ei tähenda, et peaks üldse kunagi tahtma mingis kleepuva lauaga kohas istuda. Is eolen muidugi hoopis vanem inimene, seega ma muidugi kuskil räpalaua ääres istumas ei käi.

 • Avatar
  Vasta Rapuntsel 17. juuli 2017 at 14:51

  Ma olen 20, aga isegi mina tunnen, et olen too old igasuguse linnas öösel laaberdamise jaoks. Kord-kaks aastas käin sõbrannadega ja siis ka tükiks ajaks kopp ees. Iga kell eelistan kellegi juurde külla minna või siis teised külla kutsuda. Sõpru nähes on ikka hea nendega juttu rääkida normaalselt, mitte et pead üritama räuskavatest inimestest ja valjust muusikast üle karjuda.
  Ei tea, kas asi selles, et 5 aastat suhtes olen olnud, aga vanalinna baarist lällavat meest ka nagu otsida ei tahaks ?

 • Avatar
  Vasta Kerli 17. juuli 2017 at 13:07

  Kusjuures mina kirjutasin ühe kirja enne jaanipäeva ja ootasin mitu nädalat, et mulle vastatakse aga mitte midagi. Siis kirjutasin uuesti ja öeldi, et nemad esimest kirja polegi kätte saanud. Ja samal ajal ma otsisin koolitusi ja paljudele kirjutasin ja mõni pole siiamaani vastanud.. ju siis ei saanudki kätte.

 • Avatar
  Vasta K2rdu 17. juuli 2017 at 11:28

  Mina tunnen ka, et no olen vana ja ei jaksa mööda linna klubisid ja pubisid tatsata ja ausalt öeldes polegi ikka oma mitu aastat sinna sattunud ka. Aga kuskil mõnusas restos (mitte väga fancis), lounges, baaris/pubis vms sõpradega istuda ja mõne maitsva dringi koos hea snäkiga (miks mitte juustupallid;) ) sooviks küll vahel. Aga selleks ma valin pigem kodu ligidal (nt nõmme/hiiu) olevad kohad, mitte ei kisu sinna kesklinna kohe kuidagi 😀 Kuigi ega need nõmme/mustamäe vms baarid olekult paremad pole kui Patricks aga lihtsalt meeldib pigem istuda siukses rahulikumas kohas, kui klubi ja peened restod jäävad ka veidike liiga võõraks mulle. Kodus on jah hea vahel sõpradega istuda, suvisel ajal mõnus hoovis grillida jne. Seega jah klubitamine ja hommikuni löömatänava baarides kondamine on nooruse teema kindlasti 😉
  Aga kui saladus pole uuriks, kus see äge trikoo pärit on – väga seksikas näed välja (Y)!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 17. juuli 2017 at 11:47

   See on vist HMist 😀

 • Avatar
  Vasta Helina Spiegel 17. juuli 2017 at 11:17

  Palun seda mullivannis fotot ikka suuremalt ka raffale nähaaaa!! Hahaa

 • Avatar
  Vasta Kiku 17. juuli 2017 at 09:53

  Ma olin sellega arvestanud, et sinust paar päeva ei kuule! Minu meelest nii tore, et tegeled oma bestikaga ikka täiega.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 17. juuli 2017 at 11:12

   Kaks aastat tuleb tasa teha 😀

 • Avatar
  Vasta Kristi 17. juuli 2017 at 09:01

  Sama. Väljas käimine on hea restoran, pigem rahulik lounge, maitsev toit ja mõnus seltskond. Kuna ma alkoholi pole sel aastal tilkagi joonud, siis mind veel vähem tõmbab kuskile baari-klubisse-pubisse. Ma paar korda olen sattunud viimastel aastatel ja.. noup, pole mulle.

  Paar aastat tagasi kursakaaslastega Hollikas (nad on nooremad, Hollikas oli siis pop!), tuli ka mingi kutt juttu ajama. Pakkus, et ostab juua ja annab numbri. Ütlesin ka, et tänks, ma olen abielus ja ma ei joo ka. Ta lihtsalt vaatas mind ja küsis vihaselt: mis sa siis tuled siia klubisse?

 • Avatar
  Vasta Sandra 17. juuli 2017 at 08:28

  Oh sa püss,kui hea sa selle trikooga välja näed!

 • Avatar
  Vasta Yutulind 17. juuli 2017 at 07:21

  Minu jaoks on juba üks neljatunnine õhtu külaliste võõrustamist nii pingutav et pärast 2 päeva nullrežiimil…see mis sina teed on ikka jumala ulme.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 17. juuli 2017 at 11:08

   Kodus mulle meeldib külalisi vastu võtta ja see ei väsita, aga see pidev jooksmine on hull

   • Avatar
    Vasta Natalia 17. juuli 2017 at 11:55

    Ma läheks vastupidi enne teistele kylla ja jookseks ringi kui võtaks kodus kylalisi vastu. Kõik see koristamine pärast ja ettevalmistused. Naah, pole minu teema

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 17. juuli 2017 at 13:14

     Mul on õnneks koduabiline 😀

 • Avatar
  Vasta Auslese 17. juuli 2017 at 00:56

  Baaris käimisest: kuigi olen abielus, lapsi küll veel ei ole, siis satun ikka omajagu baaridesse. Kas siis sõpradega niisama istuma, alati ju jooma ei pea ega tahagi, või siis mõnda kontserti vaatama. Üksvahe käisime ka baarides mälumänge mängimas. Abikaasa käib ka tihti kaasas. Koju joobes mehed mind eriti tihti viia ei taha, ju siis pole seda nägu 😀 (vaevalt, et sinagi oled muidugi…)

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 17. juuli 2017 at 11:09

   Mina ka ei joonud seal, aga teised ikka olid täis. Muuseas, kui saaks kuskil midagi mängida, siis vb isegi läheks ka! Aga mingid eurised shotid ei tõmba 😀

   • Avatar
    Vasta Liisa 17. juuli 2017 at 11:38

    Baare on erinevaid, Telliskivis on ka päris mitu baari-nimelist asutust, aga seltskond on seal hoopis teine kui kusagil Patrickus, kuhu ma olen sattunud ühe korra ja tagasi EI lähe, mingil juhul ei lähe.
    Nii et ma viitsin küll baarides käia, aga vaid teatud tüüpi baarides.

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 17. juuli 2017 at 11:47

     Ma mõtlen, et kas näiteks Kivi Paber Käärid on baar :D?

     • Avatar
      Liisa 18. juuli 2017 at 08:21

      Ma ei tea, kuidas nad defineerivad ennast. Pudel on küll baar ja asub Telliskivis, seal ikka käin, aga inimesed on seal tsiviliseeritud ja miski ei kleepu ka.
      Siis Shvips, Tops, Tiks, kõik nimetavad baarideks ennast. Kõik täiesti ok kohad.
      Kivi jne ikka vist pigem restoran, ma arvaks.