Eile oli Kardo venna pulm. Nagu ikka, ei olnud ma pikalt vaaginud, et mida ma selga panema peaks. Ainult juuksuris käisin eelmine päev ära, sest ma nägin juba päris hirmus välja. Sarita tegi mulle laheda soengu ka, mis oleks isegi öö üle elanud, küll aga ei elanud ta üle ühe 9-kuuse tite rünnakut, seega kammisin juuksed lihtsalt ära ja panin hobusesabasse. Kleidi valisin ka lihtsalt eile hommikul kapi ees paari mintsaga. Valisin kolme roosa kleidi vahel, Kardo ütles, et pane see erkroosa, ok, panin. Tehtud.

Pulmaliste kogunemine toimus lauluväljaku ees ja seal avastasin ma, et ma olin ju kodus kõigepealt Kardo vanades bokserites ja t-särgis ringi tuianud, siis t-särgi ära võtnud ja vaadanud, kas kleit üldse passib selga ja… need lehvivad boksjorrid jalga jätnud ja nendega rahumeeli pulma läinud. Great :D

Õnneks on mu Reservedi kleit piisavalt paksust materjalist ja mitte hirmus ümber, et oleks välja paista olnud. Muidu oleks vist inimesed arvanud, et mul mähkmed jalas on. Aga noh, mis seal ikka. Mõtlesin, et küllap elan ma selle pulma ka bokserites üle. Paraku ei jäänud see aga viimaseks “riietusapsuks”.

Nimelt toimus pulm rannas ja Mari tahtis täiega vett katsuma minna. No mis mul selle vastu olla saab. Haarasin Lentsu puusale ja läksimegi kolmekesti randa. Kuna Lendel oli kõht tühi, mõtlesin talle seal samas rannaliival süüa anda. Idüll. Mari mängib liivaga, mina imetan nagu noor jumalanna, vesi lainetab vaikselt, päike paistab. Ühel hetkel tungib mulle ninna sitahais.

“Ei no jah, see oleks väga tüüpiline, et raudselt just mina istun praegu mingi suure koerasitahunniku sees” mõtlesin ma endamisi ja vaatasin murelikult enda ümber, et aru saada, mis haiseb. Siis vaatasin, et jeerum, mu KÄSI on sitane. Mu jalad on sitased. Lende on sitane. Mu KLEIT ON SITANE – KÕIK ON SITANE!!!!

Panin Lende liiva peale, et kuidagi mingi lahendus sellele sitale olukorrale välja mõelda, aga nüüd olime me mõlemad lihtsalt sitased JA liivased. Võtsin Lende sokid jalast, tegin merevees märjaks ja üritasin meid sitasurmast päästa, aga sokid olid liiga väiksed ja sitta liiga palju. “Mari, mine kutsu abi!” ahastasin ma poolnaljaga, kui Mari jooksiski ummisjalu peokoha poole tagasi. Ja kujutate ette, tõigi Kardo endaga kaasa :D Win.

Kebisime oma tuppa, pesime last ja mind ja küürisime mu kleiti ja üritasin ennast kuidagi inimlikuks saada. Lapsele oli teine riietus kaasas, aga no endale ma küll teist kleiti kaasa ei võtnud ja see sitt ei tulnud ka nii kergesti maha, seega oli ma ülejäänud pulmas viibimise aja poolenesti kakane ja noh… Kardo vanades trusparites.

Kuulub vist kategooriasse: mida mitte kanda pulmas.

Jaga: