Riided TÄNA ON MUL SELJAS/JALAS

shit happens

29. juuli 2017

Eile oli Kardo venna pulm. Nagu ikka, ei olnud ma pikalt vaaginud, et mida ma selga panema peaks. Ainult juuksuris käisin eelmine päev ära, sest ma nägin juba päris hirmus välja. Sarita tegi mulle laheda soengu ka, mis oleks isegi öö üle elanud, küll aga ei elanud ta üle ühe 9-kuuse tite rünnakut, seega kammisin juuksed lihtsalt ära ja panin hobusesabasse. Kleidi valisin ka lihtsalt eile hommikul kapi ees paari mintsaga. Valisin kolme roosa kleidi vahel, Kardo ütles, et pane see erkroosa, ok, panin. Tehtud.

Pulmaliste kogunemine toimus lauluväljaku ees ja seal avastasin ma, et ma olin ju kodus kõigepealt Kardo vanades bokserites ja t-särgis ringi tuianud, siis t-särgi ära võtnud ja vaadanud, kas kleit üldse passib selga ja… need lehvivad boksjorrid jalga jätnud ja nendega rahumeeli pulma läinud. Great 😀

Õnneks on mu Reservedi kleit piisavalt paksust materjalist ja mitte hirmus ümber, et oleks välja paista olnud. Muidu oleks vist inimesed arvanud, et mul mähkmed jalas on. Aga noh, mis seal ikka. Mõtlesin, et küllap elan ma selle pulma ka bokserites üle. Paraku ei jäänud see aga viimaseks “riietusapsuks”.

Nimelt toimus pulm rannas ja Mari tahtis täiega vett katsuma minna. No mis mul selle vastu olla saab. Haarasin Lentsu puusale ja läksimegi kolmekesti randa. Kuna Lendel oli kõht tühi, mõtlesin talle seal samas rannaliival süüa anda. Idüll. Mari mängib liivaga, mina imetan nagu noor jumalanna, vesi lainetab vaikselt, päike paistab. Ühel hetkel tungib mulle ninna sitahais.

“Ei no jah, see oleks väga tüüpiline, et raudselt just mina istun praegu mingi suure koerasitahunniku sees” mõtlesin ma endamisi ja vaatasin murelikult enda ümber, et aru saada, mis haiseb. Siis vaatasin, et jeerum, mu KÄSI on sitane. Mu jalad on sitased. Lende on sitane. Mu KLEIT ON SITANE – KÕIK ON SITANE!!!!

Panin Lende liiva peale, et kuidagi mingi lahendus sellele sitale olukorrale välja mõelda, aga nüüd olime me mõlemad lihtsalt sitased JA liivased. Võtsin Lende sokid jalast, tegin merevees märjaks ja üritasin meid sitasurmast päästa, aga sokid olid liiga väiksed ja sitta liiga palju. “Mari, mine kutsu abi!” ahastasin ma poolnaljaga, kui Mari jooksiski ummisjalu peokoha poole tagasi. Ja kujutate ette, tõigi Kardo endaga kaasa 😀 Win.

Kebisime oma tuppa, pesime last ja mind ja küürisime mu kleiti ja üritasin ennast kuidagi inimlikuks saada. Lapsele oli teine riietus kaasas, aga no endale ma küll teist kleiti kaasa ei võtnud ja see sitt ei tulnud ka nii kergesti maha, seega oli ma ülejäänud pulmas viibimise aja poolenesti kakane ja noh… Kardo vanades trusparites.

Kuulub vist kategooriasse: mida mitte kanda pulmas.

Loe ka neid postitusi!

23 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta S 30. juuli 2017 at 22:10

  Anna andeks, aga mu reaktsioon seda postitust lugedes: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 • Avatar
  Vasta Elerin. 30. juuli 2017 at 04:39

  Selle kohta kehtibki vist siis lause et sitasurma pole veel keegi surnud 😀 😀

 • Avatar
  Vasta Mirjam 29. juuli 2017 at 23:48

  😀 haha, tõesti, üks parimaid juhtumisi! 😀 ma oleks tahtnud seda live’is näha. Uniste silmadega lugesin ühe lause .. “keppisime oma tuppa” (Y)

 • Avatar
  Vasta Annika 29. juuli 2017 at 21:44

  ?Kuule, no nüüd on päev küll korras- üritasin täna oma kolme titega kohvikupäevi külastada, närvid olid veel hetk tagasi no ikka jumala krussis sellest päevast… ja nüüd selline huumor! Okei, Sul vist polnud naljakas sel hetkel, aga tegelikult no oli ju naljakas ?

 • Avatar
  Vasta Kiku 29. juuli 2017 at 20:25

  Ma narsin ennast herneks. Vaesekene! Aga tubli Mari, kuulas sõna!

 • Avatar
  Vasta Karin Friesrichson 29. juuli 2017 at 19:01

  Kuule Tipsuke, kas kôik inimesed peavad olema ûhesugused ja ühiskonna normidesse mahtuma? Arvan, et ei tee see sinu elu halvemaks ega paremaks, kuidas teised riides käivad või milline nende suguvõsa on.
  Samamoodi ei arva ma, et kôik pulmad peavad olema ùhesugused. Ma vôin abielluda näiteks rannas olles paljajalu ka või siis hoopiski tennistega.
  Kas muud targemat teha pole kui visata sapiseid kommentaare, mis päeva lõpuks nagunii midagi ei muuda?

  • Avatar
   Vasta K 30. juuli 2017 at 11:39

   Wait, what?
   Midagi ei saa aru.

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 30. juuli 2017 at 12:01

    Ma kustutasin siit ühe Tripsukese nõmeda kommi ära, millele Karin vastata jõudis 😀

    • Avatar
     Vasta K 31. juuli 2017 at 17:31

     Ahaa. Ma mõtlesin et sind kutsub tipsukeseks ?

 • Avatar
  Vasta Maria 29. juuli 2017 at 18:52

  Vahemalt ei uritanud pruudist iga hinna eest ilusam olla :D.
  Mulle lasi laps ukskord kui mahet vahetasin otse nakku ja juustesse.

  • Avatar
   Vasta Jane 29. juuli 2017 at 19:34

   Jah. Seekord määris end lausa sitaga kokku, et koledam paista.

 • Avatar
  Vasta Nimi 29. juuli 2017 at 18:27

  Appi. For riil või? ?

 • Avatar
  Vasta Mari 29. juuli 2017 at 16:46

  Appi kui naljakas sitajutt

 • Avatar
  Vasta A4 29. juuli 2017 at 15:54

  ?

 • Avatar
  Vasta Tiina 29. juuli 2017 at 15:31

  Tegid just mu päeva! 😀 Masendus ligi, aga selline lugemine ja naeratus suunurkades 😀

 • Avatar
  Vasta Maris 29. juuli 2017 at 15:19

  Mu esiklaps (hetkel 3a) lasi mind täis, kui ta oli umbes 1kuune. Minu õnneks elasin ma ajutiselt ema juures ja olin toas ehk siis oli kohe vesi ja puhtad riided võtta 😀 tunne aga oli sellegipoolest jube 😀

  • Avatar
   Vasta niinii 29. juuli 2017 at 15:56

   koera sitaga koos olemine on siiski midagi muud

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 29. juuli 2017 at 18:04

    aga ma ei olnud ju koerasitane

 • Avatar
  Vasta Katri 29. juuli 2017 at 14:45

  Ha ha…?

 • Avatar
  Vasta Karina 29. juuli 2017 at 14:32

  You made my day ?

 • Avatar
  Vasta Mukk 29. juuli 2017 at 13:57

  Lahe ?
  Aga selline kleit ja tennised???

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 29. juuli 2017 at 14:46

   Mul polnud midagi paremat (ja pruutpaar oli ka tennistes, yolo)

   • Avatar
    Vasta Annika 29. juuli 2017 at 21:46

    Tenksud on ju täitsa okei kleidi juurde, miks mitte!