HOIA toodetega puutusin ma kokku esimest korda ikka vähemalt aasta tagasi ja kuigi sortimenti lisandub pidevalt uut kraami, siis on mul jäänud mõned lemmikud, mille varusid aeg-ajalt täiendada tuleb. Tore, kui kodumaal tehakse head asja ja mis mulle eriti meeldib on see, kui tegijad mulle inimesena ka mega mõnusad tunduvad. Näiteks HOIA looja pakkus meile Saaremaal ulualust, kui meie lennuk ni vara saarele jõudis, et hotelli veel sisse checkida ei saanud. No kammoon, Simmo, vähe ei tule soe tunne sisse siis!

Kuna meil on varsti reis ees, siis saatiski HOIA meile paar pudelikest reisile kaasa võtmiseks ja ma otsustasin oma HOIA kollektsiooni teile ka näidata. Kõike siin ei ole, sest paar asja on juba ämma ja ema kodudesse rännanud, aga sellegipoolest on kogu enam kui uhke.

Selle õli sain ma kingituseks siis, kui ma kunagi tunnistasin, et ma iial meiki maha ei võta. No mitte ei viitsinud ja ei tundunud, et mingit erilist vahet ka oleks, kas see kulub ise ööga maha või võtan ma ise selle lisaminuti oma õhtust ja eemaldan meigi. Seda niikauaks, kuni mu näonahk muutus niiiiiiiiiii nadiks, et mul oli tõsine hirm, et mul pool nägu lihtsalt maha kukub. Punnid ja põletikulised nahaalused elukad ei olnud just kõige ilusamad asjad, mis ühel naisel näos olla saavad. Alguses proovisin naha seisukorda parandada erinevate kreemidega, kuni sain aru, et asjale on palju lihtsam lahendus. VÕTA OMA KURADI MEIK ÕHTUTI MAHA! Hakkasingi seda tegema ja nägu on klaar nagu beebil. Lisaks niisutab õli nahka just parasjagu ja ei jäta seda kuivaks. Kõigest 7.50€, kulub vähe, eemaldab õrnalt meigi ja kestab kaua. Saab SIIT.

Ma pole vist teile enne julgenud tunnistada, et mul on maani habe, aga nüüd siis tunnistan…Nali, see habemeseerum on ikkagi Kardo oma. Te vist kõik olete seda rootsu ta näos näinud, mille üle ta nii uhke on? Lisaks sellele, et see ei meeldi pooltele mu lugejatele, on isiklik vimm selle habeme vastu ka Lendel, kes igapäevaselt seda karv-karva haaval välja tõmmata üritab. Mis mina sellest ikka räägin, Kardo ise pani ka ükskord selle kohta paar sõna kirja:

Esimese asjana tahaksin ma kohe öelda, et mulle väga meeldib mu habe. Ütleme nii, et see on saanud väga vabalt kasvada ja talle pole erilist trimmi kunagi tehtud. Peale selle kasvab see nii aeglaselt, et kui Movembri alguses alustavad kutid puhta lõuaga, siis kuu lõpuks on mõnel võimsam pahvakas, kui mul. Millepärast tulebki mängu Hoia habemeõli, mis peaks toitma su aeglaselt kasvavat ja ebaühtlaselt pesitsevat habemepahmakat. Peale selle niisutab see habet nii, et see muutub pehmemaks ja kergemini kammitavaks. Lõppkokkuvõttes on sul pärast seda kasutades vitamiinidega toidetud näonahk ja habe, mis lõhnab nagu värskelt saetud metsapuud. Minuarvates väga hea meestele suunatud produkt, mis teeb habemele pai.

Päevitusõli on meile reisule kaasa mõeldud, seega ma selle kohta ei oska veel essugi kosta, eks ma Tenerifel ütlen, kuidas meeldis.

Et te teaksite, siis pooled huulepalsamid sisaldavad igast jama (siit leiad nimekirja), aga HOIA kraam on puhas, nagu muudki tooted. Mul on viimasel ajal huuled lisaniisutust vajanud ja olen selle järgi haaranud, olenemata isegi sellest, et see on piparmündilõhnaline ja mulle üldiselt piparmündised tooted ei istu. See huulepalsam on mõnna!

Vot see beebivaht ongi juba aasta mu lemmik olnud. Ma olen kasutanud seda beebi peal, Mari peal, enda tätoveeringute peal ja no ma ei tea, igal pool olen kasutanud. Nii niisutav, megahea kookose lõhnaga ja lihtsalt nagu parim toode universumis. Sobib idekalt katsikukingiks, aga ma olen üsna kindel, et emad rotivad selle lõpuks lapselt endale. Sorri, lapsed!

Pildil tundub miskipärast, et see kehavaht on täis, aga tegelikult on sellel vaid riismed põhjas, olenemata sellest, et ma sain selle umbes nädal tagasi. See on meil uus massaaži abivahend :D Kardo teeb mulle igal õhtul massaaži, sest ta tahab lihtsalt mind näppida ja mina tahan… massaaži saada :D Boonuseks on pärast megalt niisutatud keha, niiet win-win!

Mul tegelikult on kuskil vannitoas veel tsitruse kehakoorija ja noorendav näoseerum, mis on mõlemad head, aga ma ei tea, miks ma ei taibanud neid pildile võtta. Igatahes selle näoseerumi suhtes ma olin alguses skeptiline, sest see on ÕLI ja mul on niigi rasune näonahk, aga selgus, et sobib kenasti meigi alla panna ja ei jäta üldse rasvaseks miskit.

Kui sulle tundub, et su elust on puudu HOIA tooteid, siis koodiga “Mallukas” saab neid osta 10% odavamalt! Kõikide selle postituse kommenteerijate vahel loosib HOIA välja ka ägeda kingikoti nende parimaid tooteid, seega jutustage aga usinalt. Juba esmaspäeval läheb kott kellegi poole teele! 

Kõikide HOIA toodetega saad tutvuda SIIN!

Ps! Oktoober ei ole mitte vaid Mari ja Lende sünnakuu, HOIA oma ka. Seega saavad kõik tellijad endale pakiga kaasa väikse kingituse (mis see on, selle vihje leiad nende FBi lehelt)!

Jaga: