KARDO SUHETEST

mulle hakkas Kardo veel rohkem meeldima

21. oktoober 2017

Alles ükspäev kirjutasin siin, et jumala tihti istume Kardoga niisama haudvaikuses ja ajame omi asju. Paar inimest vihjasid, et neil oli ka enne nii, kui nad oma mehega lahku kasvasid ja suhe maha suri. Mitte, et ma nüüd arvaks, et meie suhe suremas on, aga seda mõtlesin küll, et võiksime ju koos midagi teha. Ja nagu valatult, kirjutas mulle Kerli, et kas ma ei tahaks Kardoga kuhugi minna, sest tal olla jube isu lapsi hoida. Ega seda ei pea mulle kaks korda ütlema. Leppisimegi kokku, et järgmine päev tuleb ta koos Maigretiga siia ja meie saame Kardoga kuskile minna.

Ma alguses ei öelnud Kardole üldse midagi. Käisin poes, ostsin Kardole “meeste lilli”, ehk siis Järve keskuse õllepoest mingi ägeda komplekti ja koju tulles mainisingi, et pangu ta kann püksi, me lähme koos välja. Alguses mõtlesin, et lähme lihtsalt sööma, aga siis tuli idee, et võiks midagi ikkagi TEHA. Kaalusin kinno minekut, aga ega see ka mingi aktiivne tegevus ei ole. Seega sündis plaan, et tavai, viin ta bowlingusse. Pole seal iidamast-aadamast käinud ka.

Rada ma kinni panna ei taibanud, aga kohale jõudes selgus, et vist oleks võinud, sest järgmine rada vabanes alles kahe tunni pärast. Mis seal siis ikka – jalutasime natsa linnas ringi ja peatusime Chicagos, et siis midagi süüa. Me tellisime alguses suupistevaliku ja pearoad, aga hoiatan teid, suupistevalik ei ole kindlasti kahele, nagu menüü lubab, vaid mingi viiele 😀 Seega me ei jõudnudki pearoogadeni, kõht sai juba niiii täis.

Aga mega tore oli, puhusime juttu ja tegime nalja ja rääkisime maast ja ilmast. Mõnna oli! Aga seda ma pole väitnud, et me normaalsed inimesed oleksime 😀

Samal ajal saadeti meile kodust ka pilt, et näidata, kuidas kõik kontrolli all olid. Lastega tehti pannkooke ja mängiti nii, et paha hakkab. Üldse polnud muret, et mis kodus toimps või midagi, sest noh ma tean 100%, et nendega on kõik hästi ja neil on tore. Ikka hea, kui nii mõnusad sõbrad varnast võtta on, kellele mu pudinad meeldivad.

Kui kaks tundi oodatud oli, siis läksime ja bowlisime. Ma vist minu meelest ühe mängu kolmest võitsin, aga no meil sai niiii palju nalja ja tõesti üli äge oli Kardoga koos asju teha ja aega veeta. Kohe tekib tahtmine, et võiks ju varsti jälle! Soovitan soojalt mehega miskit teha, tõesti on nagu teine tera nüüd “niisama passida” ja kuidagi nagu ägedam on :D!

Olgugi see mees oma lõuatutiga, aga no ikka oma ja nii nunnuke 😀 Kuhu te veel soovitaksite meil minna ja mida ägedat koos teha? Selline kino+dinner on ka aegajalt mõnus, aga just teha ja lõbutseda koos on ägedam, niiet ootan häid ideid! Kus ja millal teie midagi viimati oma mehega käisite :)?

Loe ka neid postitusi!

30 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Agnes 26. oktoober 2017 at 13:42

  Vabaduse väljaku all on ülilahe LED valgustustega minigolfi park! Seda soovitan küll täiega. 🙂 Nii lõbus!

 • Avatar
  Vasta Kaidi 23. oktoober 2017 at 10:55

  Meile meeldib kahekesi spa-tada. Mitte ööbimisega, lihtsalr kuhugi spasse paariks tunniks. Nii mônna on koos saunatada ja mullivannis leboda. Bowling on meie teine valik. Samuti piljard. Kui me maal käime, meeldib meil suure 4×4 jeebiga metsas sôitmas käia ( ikka nendel tôsistel metsateedel kuhu muidu ei pääse).
  Oh need hetked koos on nii toredad.

 • Avatar
  Vasta mumm 22. oktoober 2017 at 13:28

  Pole ammu ammu midagi koos teinud, nii 2 aastat.Olen palunud lähedast mitmeid kordi, et ole hea, hoia kasvõi tunnike.Eip. Aastapäev lähenemas, palusis, uurisin.Ei miskit pole jälle huvitatud hoidmisest. Me mõlemad tunneme, et oleks vaja kasvõi istuda ja rääkida omavahel ilma segamata.Võõraid ei usalda.

 • Avatar
  Vasta Maire 22. oktoober 2017 at 08:55

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1622136791151222&substory_index=0&id=287965917901656 Laitse lossi mõrvamüsteeriume peaks veel toimuma. Ise pole käinud, aga kõlab põnevalt. Veel, Kullamaa viburada http://www.kupuke.ee , olen ise ka käinud ja julgen soovitada. Ilm peaks siis ilus olema ainult.

 • Avatar
  Vasta Laura 22. oktoober 2017 at 03:12

  Ronimisministeerium, batuudikeskused, Energia avastuskeskus, Eesti Tervishoiu Muuseum, Summuka kopteritiirud Tallinna kohal, Acro jooga töötoad, kokkamise töötoad.

 • Avatar
  Vasta TN 22. oktoober 2017 at 00:19

  Kas te seikluspargis olete käinud? Väliparkides tõmmatakse varsti otsad kokku, aga Zelluloosis ja Tartu Lõunakas peaks sisepark ka olema. Natuke ühist adrenaliini, mis paarisuhet tugevdab, mees saab julge ja mehine olla ja oma kallist naist toetada ja üldse on mõnus selline orav olla vahepeal, aga omas tempos, mitte laste järgi, kes suval hetkel hakkavad kõrgust kartma.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. oktoober 2017 at 00:25

   me kardoga kardame mõlemad kõrgust 😀

 • Avatar
  Vasta L. 21. oktoober 2017 at 22:26

  Mulle meeldivad need retuusid(või mis iganes need on?), mis sul viimasel pildil jalas on 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 21. oktoober 2017 at 23:10

   vana hea TUUB 🙂

 • Avatar
  Vasta väga väga naine 21. oktoober 2017 at 20:25

  (Ma midagi soovitada ei oska ega taha, aga teemal “habe” – enne kui ma umbes 30 olin, tundus see ka mage ja tarbetu, ent hiljem on mulle habe nii väga meeldima hakanud, et ilma selleta mehed on kuidagi alasti ja iu. Vbla näivad liiga poisikesed mulle või midagi? Aga tõesti, kas või varjujagu lõua otsas ja teine vari nina all ning mees on nagu mees.
  Ilma … pffff.)

 • Avatar
  Vasta LAURA 21. oktoober 2017 at 19:19

  Vist kinos…. mingi 5k tagasi… ja siis kah pärast ruttu-ruttu koju.
  Btw, lahedad retukad. Panid ikka stringid alla? ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 21. oktoober 2017 at 23:12

   lillelised trussikud olid all, ühel pildil kummardusin ja siis paistsid täiega läbi :D:D

 • Avatar
  Vasta Helina 21. oktoober 2017 at 18:14

  Käisime täna ilusa ilma puhul Meremõisa matkarajal ja hiljem grillisime. Seal meri ka lähedal, nii et õhtust sõime päikeseloojangut vaadates. Õhtul hakkas mega külm, aga hea oli soojas autos koju sõita. Nüüd nunnutame ja kaisutame koos kaisus voodis teleka ees! Perfect saturday! 😉

  PS! Lapsi meil pole, aga vahelduseks hea rutiinist välja saada ja midagi teistsugust nädalavahetusel teha, mida tööpäevadel teha ei saa.

 • Avatar
  Vasta Liisu 21. oktoober 2017 at 17:24

  Meie lemmikud on spad. Viimsi 18+ nt Tallinnas. Seal pole kunagi liiga palju inimesi ja mõnus, et võimalik isegi kahekesti saunas olla. Muda saunas lahe mudaga mökerdada üksteist ja kujutleda ette ennast sookollina??. Pärast samas majas kohe kinno minna.

 • Avatar
  Vasta Tomka 21. oktoober 2017 at 17:00

  Oh jah, ausaltöeldes kade..
  Minul on mees sõjaväes ja kuskil ei saa käia. Ootan juba seda aega, kui ta tagasi on.
  Anna mingi lohutusnõuanne 😀

 • Avatar
  Vasta T 21. oktoober 2017 at 16:29

  Kalale, telkima..hommikul tore lõkkeomlett on parim!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 21. oktoober 2017 at 18:14

   päris ööseks ei taha minna veel lasteta, ma mõtlen sellised paaritunnised tegevused

 • Avatar
  Vasta Triin 21. oktoober 2017 at 15:01

  Kasiinosse ? Hiltoni hotellis on väga äge mu meelest Blackjacki mängida ja automaatidel õnne proovida. Saab kokteile juua ja vahel neil mingid üritused ka. Muidugi kui sa tulevikus pangalaenu soovid saada, siis pole võibolla pole hea mõte ? Kui on kalduvus sõltuvuseks, siis ka ei soovita.
  Me u kord v kaks aastas mängime. Seal samas hotellis on mõnus privaatne spa ka.

 • Avatar
  Vasta Jane 21. oktoober 2017 at 14:59

  Ma ikka veel unistan sellest, et saaks elukaga kahekesi kusagile minna. Täna on DND. Hing nutab sees. Ehk ükskord algab aega..

  Sul on väga armsad sõbrad 🙂

 • Avatar
  Vasta lyna 21. oktoober 2017 at 14:54

  seikluspark on hea vaheldus

  • Avatar
   Vasta Vesper 21. oktoober 2017 at 23:20

   Seikluspargid on tõesti kohati vinged, kuigi praegusel aastaajal need enam väga ei tegutse, rohkem suvine meelelahutus.

 • Avatar
  Vasta Pille 21. oktoober 2017 at 14:24

  mUUSEumid, teater, peotants, uisutamine või mõni muu ühine sportlik hobi…

 • Avatar
  Vasta C 21. oktoober 2017 at 13:57

  Soovitan elamusgolfi vabakal 🙂

 • Avatar
  Vasta Nele 21. oktoober 2017 at 13:32

  Meie käisime viimati kahekesi Exit Roomis ja nii lahe oli. Pani pisut suhte proovile, kuid pingutasime koos ühise eesmärgi pärast ja pärast oli hea tunne, et üheskoos sealt toast välja saime. Tegemist oli pehmetoaga ja soovitan väga! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kärt 21. oktoober 2017 at 13:27

  Hetkel just sõidame mehega kahekesi Tallinnast Tartusse. Lähme vaatame selle V Spa üle ja kondame linna peal veidi.Minul pakkus ema välja, et meile kuluks puhkus ära, kuna meil parajalt marakratist poja (1.5a), kes ei lase meil rahus olla ei pãeval ega öösel 😀 Vanaemaga on ta rahulikum nkn ja vaatab kuidas siis tal see öö läheb ka ilma meieta. Seni oleme käinud paaril korral niisama väljas ja ööseks ikka koju aga nüüd siis oleme lausa 24h eemal. Mina tahtsin sellist rahuliku romantilist spa puhkust (kuna tahak lihtsalt puhata ja magada vahelduseks ;)) aga võimalik, et ikkagi lähme tartu sõpradega välja ka veidikeseks – bowling oleka hea mõte 😉
  Nii äge, et teil sellised toredad sõbrad on, kes ise välja pakuvad, et kuulge minge olge kahekesi ka vahel ja saavad ilusti lastega hakkama ka! Kerli ja Maigret – super tublid! 🙂

 • Avatar
  Vasta Iris 21. oktoober 2017 at 13:19

  No me käisime eelmine nädalavahetus Viiking Spas no nii mõnus oli 🙂 Poiss oli minu vanemate juures Võrus ja no me nii läksimegi olime öö seal ja tsillisime sõberitega 🙂 ülehulga aja oli supper mõnna oma teise poolega midagi teha 🙂
  Hetkel issi ja poja korjavad õunu 😀 et vanaema saaks teha õunamahla 😀

 • Avatar
  Vasta E. 21. oktoober 2017 at 13:13

  Bowlinguga tuli kohe mõte miskipärast, et võiks pakkuda teile piljardit 😀
  Meie käisime elukaaslasega see suvi bagjumpis, väga palju nalja sai. Pakun välja veel jäähall, tennis, paaritunnine spa külastus (ilma lasteta võib ju ka vahel spas käia 😀 ), suvel veel näiteks paadilaenutusest paat võtta ja aerutada, paintball (aga see on lõbusam ilmselt seltskonnaga), lasketiiru koos minna, kuna Kardo pelab koguaeg siis pakun veel virtuality gaming centerit külastada. Kartidega sõitma minna. Rohkem hetkel pähe ei tule, aga ehk andsin mingeid mõtteid edaspidiseks 😀