SÖÖK

video: kokkame koos mereande!

5. november 2017

Mingi nädal käisin ma koos Maigretiga Seafood Bar’is söömas. Ja no okei, tegelikult tegime natukene tööd ka. Nimelt painas mind pikalt, et mismoodi üks päris kokk mereande kokkab. Õnneks oli Dmitry Fomenko nii vastutulelik, et näppas oma kiirest elutempost need paarkümmend minutit ja näitas mulle, mismoodi nende majas süüa tehakse. Ma ütlen ausalt, et ma olin hämmingus kui lihtne see oli. Mul on komme süüa tehes tihti asju jube keeruliseks ajada ja proovida, et oo aga panen seda ja toda ja kolmandat ka sisse. Mõnikord lõppeb see ülihea toiduga, mõnikord suht söödamatu plägaga :D

Igatahes oli kõik väga lihtne ja rikkalik mereannivalik kahele vajab valmimiseks neid koostisosi, mis alloleval pildil näha. Muidugi mereandidest võib igaüks kasutada enda lemmikuid. Kõik täpsemad koostisosad on videos kirjas ja jutus olemas!

Ei saanud me üle ega ümber sellest, et pidime ikka endast ka mõned edevamad pildid tegema. Ma olin just hommikul ennast inimeseks krohvinud ja seda molu ei saanud ju ometi raisku lasta. Seal on nii ilus interjöör ka, et kohe patt oleks seal mõned pildid tegemata jätta olnud.

KOKKA KOOS MEIEGA:

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

4 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Elsa 8. november 2017 at 18:55

  Kui kaua mereandide küpsetamine aeg võtab ja mille järgi aru saada, et need valmis on. Kas need mereannid olid eelnevalt külmutatud?

 • Reply Eglu 7. november 2017 at 19:30

  Avasin postituse ja ehmusin esimest pilti vaadates ära, vaatasin, et sulle nuga pähe löödud vms aga tegelt kõigest kala??

 • Reply Mann 7. november 2017 at 19:13

  Mis laul videos taustaks?

 • Reply Sandra 6. november 2017 at 18:25

  Vähe hull isu ei tulnud peale! Oleks neid kõike poest saada ka ainult…