Mingi nädal käisin ma koos Maigretiga Seafood Bar’is söömas. Ja no okei, tegelikult tegime natukene tööd ka. Nimelt painas mind pikalt, et mismoodi üks päris kokk mereande kokkab. Õnneks oli Dmitry Fomenko nii vastutulelik, et näppas oma kiirest elutempost need paarkümmend minutit ja näitas mulle, mismoodi nende majas süüa tehakse. Ma ütlen ausalt, et ma olin hämmingus kui lihtne see oli. Mul on komme süüa tehes tihti asju jube keeruliseks ajada ja proovida, et oo aga panen seda ja toda ja kolmandat ka sisse. Mõnikord lõppeb see ülihea toiduga, mõnikord suht söödamatu plägaga :D

Igatahes oli kõik väga lihtne ja rikkalik mereannivalik kahele vajab valmimiseks neid koostisosi, mis alloleval pildil näha. Muidugi mereandidest võib igaüks kasutada enda lemmikuid. Kõik täpsemad koostisosad on videos kirjas ja jutus olemas!

Ei saanud me üle ega ümber sellest, et pidime ikka endast ka mõned edevamad pildid tegema. Ma olin just hommikul ennast inimeseks krohvinud ja seda molu ei saanud ju ometi raisku lasta. Seal on nii ilus interjöör ka, et kohe patt oleks seal mõned pildid tegemata jätta olnud.

KOKKA KOOS MEIEGA:

Jaga: