Britton saatis mulle kunagi komplekti Friendly tootesarja asju, millest kaks said mu tõeliseks lemmikuks. Ma ei teagi, kuidas ma enne turvatooli, turvahälli ja lapsevankrit puhastasin? Veega? Ma ei tea, igatahes see sprei on konkreetselt selline, et saad oma vankritele ja turvavarustusele spapäeva teha.

Tooted on kõik naturaalsed, aga samas lõhnavad väga kergelt, sealjuures plekid  kiiresti eemaldades. Ma kiitsin seda esimese hooga kärusõltlaste grupis nii usinalt, et mul polnud mõtet blogisse kirja panna tullagi – kõik osteti ära :D Nüüd on seda saada – näete SIIT saate soetada. Maksab tsutt alla kümne euro, aga no nii mugav on sellega oma vankrit kasida. Eriti praegu, kui õues on nii sopane ja näkane. Spreid mustad kohad kokku, tõmbad salfakaga pealt üle ja ongi puhas.

See on see, kui suvel käru kuuris hoiad ja seal parasjagu pääsupojad pesas hängisid. Plekid sekundiga kadunud.

Seda lastetoa ja mänguasjade puhastajat kasutan ma konkreetselt ainult söögitooli puhastamiseks. Meil see kandik saab alatihti mingi jamaga kokku ja selle asemel, et seda kuivanud söögijäänust pärast kraani all küürida, tõmban ma paar sahmakat seda peale, jälle majapidamispaberiga kokku ja püsibki söögitool kenasti puhas.

Mitte, et see lastešampoon ja õrn pesuvahend beebiriietele kuidagi kehvad oleks, aga niimoodi väga-väga tahan ma kiita just neid spreisid. Ahjaa, mul sellest ammusest ajast istub riiuli peal kinkekott sama nelja tootega ühele teist ka. Mis muud, kui jäta kommentaariks, et mida sa neist kõige rohkem katsetada tahaksid ja juba reedel loosin ma selle koti välja. Ma eelistaks, kui võitja saaks sellele ise Tallinnasse järgi tulla, aga võib-olla Kerli halastab ja viitsib võitjale paki automaati ka visata :D

Jaga: