Uncategorized

kus mitte tätoveeringut teha – Daddys Gift Tattoo

5. veebruar 2018

Blogijate grupis jagas üks naine enda muret. Nimelt võitis ta Daddys Gift Tattoo salongist 200€ väärtuses tätoveeringu, aga kuidagi ei õnnestunud seda päriselt kätte saada. Lähemalt kirjutas ta sellest SIIN postituses. Kuigi selles polnud ära mainitud isegi salongi nime, läks see tätoveerija nii vihaseks, et selline postitus kirja pandud sai, et hakkas naist ähvardama kohtuga. Nii pöörduski see naine grupi poole ja küsis, kas selline info levitamine on laim, nagu mees talle väita üritab. Vaesekene oli nii ära hirmutatud, et ei tohigi oma kehva kogemust jagada.

Mina ütlen, et ei ole, sest tal on ju kirjavahetuse näol kõik kenasti olemas, kus konkreetselt võitu kätte ei saada ja sellega keerutatakse. Veelgi enam on tätoveerija suhtumine ülbitsev ja üleolev. Mulle ei meeldi sellised inimesed, kes arvavad, et ole selline emm nagu tahad, keegi kuskil öelda ei või, sest “muidu annan su laimu eest kohtusse”. Arusaadav on, et alati võib midagi ette tulla, aga kui selline asi juhtub korduvalt ja lahenduse asemel saad sõimu, et hoia parem mokk maas, muidu lähed kohtusse, kas see on viisakas suhtumine?

Ma soovitasin sellel tüdrukul öelda, et jätku sind rahule, kui ta ei taha, et mina temast kirjutaksin, siis läks härra eriti bravuuri täis:

Kas pole mitte tore inimene, keda oma naha kallale lasta ;)? Lisaks rääkis kaasa inimene, kes on sama mehega kokku puutunud sellega seoses, et samamoodi ei soovitanud tema salongi klientidele. Siis hakkas ka härra tõmblema ja ähvardama. Ei meeldi talle vist see, kui tema puudujääkidest räägitakse 😀

Vot siis, selline lops – ma ei soovita teil osa võtta Daddys Gift Tattoo salongi loosimistest, sest võite vist keegi nagunii ei saa (pead anda ei tea, aga tundub levinud probleem olevat) ja parem vast ongi, sest paljud kaeblevad ka selle üle, et härra tätoveerija naha ära rikkunud on. Seega polegi vist mõtet sinna salongi üldse minna.

Kui mind mättasse lüüakse, siis teate vast, keda süüdistada 😀 Vähe sellest, et see mees ise peale lendas, saatis ta minuga mölisema veel mingi oma sõbra. Hullumeelne, paganama tätuumaffia 😀 Jään siis nüüd seda pilti endast ootama, aga mulle on põhiline, et keegi kuskil oma nahka pekki ei keeraks, sest sellise suhtumisega mingit lahendust sealt oodata ei oleks.

PS! Kuna ta teadis, et ma tast kirjutan, siis selle asemel, et vabandada ja olukord lahendada… kustutas ta oma FBi ära 😀 Eks näha ole, kas teeb nüüd uue või pani ainult korraks kinni, eks ma annan teile teada.

A woman shared her problem in the blogger’s group. She had won a voucher for 200€ from Daddys Gift Tattoo salon, but was having trouble receiving it. You can read her post about it here. She didn’t even mention the name of the salon, but the tattooist got so mad that he started threatening the woman with court. So she turned to the group asking if sharing this kind of information is slander, like the tattooist is trying to claim. The poor thing was so scared that she is not allowed to share a bad experience.

I told her it’s not slander and she has proof in her exchange with them of not received the voucher and how they are hedging. On top of that the attitude from the tattooist was arrogant and superior. I don’t like people who think that they can just get away with being like that without anyone saying a word about them, because otherwise “I will sue you for slander”. Of course it’s understandable, that things can happen, but if these kinds of things are repetitive and and instead of finding a solution you are met with abuse to better keep your mouth shut or I will take you to court, if that really respectful behavior?

I told the girl to tell him to leave her alone, if he didn’t want me to write about him, but the gentleman got super upset about that

Isn’t that a lovely person to trust your skin with :)? I also spoke to another person, who has encountered the same man and who also did not recommend his salon to to their clients. Again they were met with abuse and threats. I guess he doesn’t like when his shortages are pointed out 😀

So there you have it – I do not recommend you participate in any lottery or draw Daddys Gift Tattoo salon does, because there’s a good chance you will not receive your voucher (I cannot say with 100% certainty, but it seems to be a common problem) and I guess it’s for the best, because there are a lot of complaints about him ruining people’s skin anyway. So stay away from that salon altogether.

If I not get murdered now, you will know who is to blame 😀 If him coming after me wasn’t enough he sent one of his friends to yell at me. Crazy, fucking tattomafia 😀 I will not sit back and wait for their picture of me, but it’s important to me, that no one gets their skin ruined, because with an attitude like that I doubt there will ever be a solution.

PS! since he knew I was writing about him he deleted his FB page 😀 instead of apologizing and offering a solution. We shall see if he will generate a new page or if he just shut it down for a moment, I will keep you posted.

Loe ka neid postitusi!

53 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Betik 15. veebruar 2018 at 13:51

  Hei!

  Kas neid pilte avalikuse ees ka näeb?

 • Avatar
  Vasta Kast 8. veebruar 2018 at 22:27

  Endalgi halb juhus tolle mardiga.. Oli aeg lepitud 7nov kokku, et tattooveering saada. Esimesel päeval tuli vabanduseks, et täna ikka ei saa teha, et hakkas kavandit tegema. Ütles et mõne tunniga saab tehtud, aga läks juba õhtu peale välja. Helistas ja vabandas jubedalt, et äkki sobib homseks mulle ja saan hinnast alla.
  Kõik oli siis kokkulepitud, tuli alla vastu. Surus käppa ja ütles, et lähme tanklasse piima ostma. Nagla küsis veel raha, kuna jäi puudu ! Asusime asja kallale ja kõik oli kena ja ilus. Esimene seanss sai tehtud ja siis pidi teine veel tulema. Pidime 2nädalat hiljem aja kokku leppima uuesti. Mina siis kirjutasin, aga vastust ei saanud … 😀

 • Avatar
  Vasta m... 6. veebruar 2018 at 14:12

  Kuule Juhan aka Kador või misiganes sa oled, inimestel on halvad kogemused antud tätoveerijaga ja sa üritad neid uuesti sinna tagasi saada, vaevalt inimesed uuesti riskivad uue pas*ga :D. Peab mainima, et sa juba ise siin enda tõmblemisega teed väga head reklaami eesmainitud kohale :).

 • Avatar
  Vasta M. 5. veebruar 2018 at 23:06

  Mallukas, puht inimlik küsimus sulle. Miks sa JÄLLE ennast kuhugi draama sisse tahad kiskuda? Milleks on sulle vaja, et inimesed sulle oma juttusid, pilte vms saadaksid?
  Ega sulle pole ju kehva maalingut tehtud. Saan aru, et hoiatad inimesi, aga samas ei saa aru miks sa seda teed? Tähelepanu vajadus?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. veebruar 2018 at 11:15

   Saad õigesti aru- hoiatan inimesi 🙂

 • Avatar
  Vasta Christi 5. veebruar 2018 at 20:19

  Lisaks veel – esimesel korra kui ta ütles, et ta pani minu aja kellegile veel. Ja tahtis mulle uut aega pakkuda, aga ma nõus polnud. Siis selguski ka see, et kavand ei olnud tal üldse tehtud. Ja kuna see tegemata oli, siis ilmselgelt ta uut aega mulle tahtiski panna. Mitte mingit teist inimest ei olnud.
  Kohale minnes, ootasin 2 tundi ootasin, et ta selle valmis teeks.

 • Avatar
  Vasta Christi 5. veebruar 2018 at 20:15

  Mina küll ei võitnud midagi.. käisin täitsa enda raha ja aega seal kulutamas.
  Juba konsultatsioonile minnes ta kohale ei ilmunud. Ma ei mäleta mitu korda ma seal ühe tatoka pärast kokku käisin, aga kõik korrad olid nii et teda kohal polnud. Üks kord oli isegi nii, et ma ise meelega jäin hiljaks. Siis helistas või kirjutas FBsse, et kus ma olen. Ja siis ma ütlesin, et vaadaku ennast. Ma meelega ei hakanudki kohale minema, mida ma ootan seal väljas pärast?!
  Ja viimase korraga oli üldse nii, et temaga kontakti ei saanud, ei vastanud ja polnud aegu jne. Lõpuks ütlesin, et mul kopp ees pool aastat ootamisest. Koguaeg mingid mõttetud isiklikud vabandused. Kaotas märkmiku ära mitu korda jne.. Üldse ei imesta kui hoopiski kinni istus vahepeal.
  Kellegile ei soovita ja ise ka ei lähe enam.
  Käisingi lõpuni seal lihtsalt selle pärast, et raha oli makstud ja ega tagasi poleks sealt nagunii midagi saanud.

  A ja ühel korral oli veel nii, et samamoodi teda kohal polnud, kohe helistasin talle, sõimasin, et mida p**set, kus ta on. Jõudis õnneks 10min pärast, aga kohe mõnitas, et mida ma närvan.
  Ta nagu ise üldse aru ei saa mida korraldab.

 • Avatar
  Vasta 1 ema 5. veebruar 2018 at 15:41

  Mina ei soovita Skin Deep Tatoo & Loung’i. Nii ülbet suhtumist, nagu mulle nende poolt osaks sai, pole ma varem (ega hiljem) kohanud. Käisin seal ükskord Pireti pärast ja ei pea ka kunagi enam ônneks tagasi minema, sest Piretil nüüd oma äri. Piretit soovitan küll väga!

  • Avatar
   Vasta Mell 5. veebruar 2018 at 23:53

   Käisin ise seal salongis eelmine aasta. Ka neil oli kohapeal tatoo loterii nende valitud tatoodega 20€ maksis ja kui ei meeldinud siis lasid isegi uue sealt kausikesest võtta. Aga halba suhtumist küll ei pannud seal tähele.

  • Avatar
   Vasta L 6. veebruar 2018 at 21:15

   Mina olen Skin Deepis nüüdseks juba 4 tööd lasknud teha ning siiani kõige lemmikum salong päris kindlalt kohe. Alguses tegi mulle Piret, pärast lasin Kirje enda kallale ja jäin ikka sama rahule.

   • Avatar
    Vasta L 6. veebruar 2018 at 21:15

    *Kirke siiski 😛

 • Avatar
  Vasta Sigrid 5. veebruar 2018 at 15:17

  Täitsa huvitav lugemine oli. Oma kogemusest rääkides siis, Kador ei ole ühtegi minu aega tühistanud või unustanud alati kohal olnud. Olnud väga meeldiva suhtlusega, alati arvestanud minu soovide ja ettepanekutega. Tööd on olnud korralikud, isegi tegi cover upi mu ühest koledast pildist. Selleks kuuksi on aeg kokkulepitud. Huvitav on veel see, et kui ta nii sitt on siis miks kyll tema juurde on ilmatu pikk ooteaeg ja miks enamus minu tuttavaid tema juures käivad. Lisaks kõigele sellele mulle tundub, et ka Sina Mallukas üritasid ähvardada “kui rahule ei jäta teen temast loo” Naljakas. Aga peace out, vähem kritiseerimist ja teiste asjadesse oma nina toppimist ja rohkem soovitan kõigil tegeleda enda asjadega! ??

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 5. veebruar 2018 at 17:05

   nagu näha, siis MITTE rahule jääjaid on kõvasti rohkem. Seega tunnen, et pean inimesi hoiatama sellise tegija eest. Ma andsin inimesele ju võimaluse ja ütlesin, et kui ta jätab selle vaese tüdruku rahule, siis ma ei kirjuta. Ta ei jätnud, seega ta ise tõmbas sellle kaela ju 😀

   • Avatar
    Vasta kador 5. veebruar 2018 at 17:54

    Vaata mis aastal tööd tehtud, vana pask lootsid 14 000 juurde saada inimesti? Oodake kallid supper MALLUKA AUSTAJAD 😀 kui ma selle teema õhtul lahti arutan. 🙂

  • Avatar
   Vasta K. 5. veebruar 2018 at 21:34

   Eks see järjekord olegi pikk kui aegu muudkui tühistatakse ning sellega kunstlikult järjekordi pikaks venitatakse.
   Tore, et sinul positiivne kogemus on kuid lugedes siinseid kommentaare, siis..

  • Avatar
   Vasta Juhan 5. veebruar 2018 at 14:20

   Mkm pole se.

   • Avatar
    Vasta Terje 5. veebruar 2018 at 17:46

    On küll sama.

   • Avatar
    Vasta Mina 5. veebruar 2018 at 22:33

    On ikka küll sama tüüp 😉

   • Avatar
    Vasta Jep 6. veebruar 2018 at 11:30

    “Juhan”, ei tea jah, palju on neid Kador nimelisi, kes sel hetkel 22 olid 😀

   • Avatar
    Vasta Mina 6. veebruar 2018 at 15:29

    On ikka küll sama isikuga tegu, Juhan, ise sõber, kuidas ära ei tunne siis?

  • Avatar
   Vasta isik 5. veebruar 2018 at 19:04

   See sama tüüp tuntud pätt ja narkomaan

  • Avatar
   Vasta isik 5. veebruar 2018 at 19:05

   Kador Rebane räige pätt ja narkar, ma ausalt kahetsen et sellist inimest tean.

  • Avatar
   Vasta Christi 5. veebruar 2018 at 19:43

   Seesama ikka jah.

  • Avatar
   Vasta Kaija 5. veebruar 2018 at 21:19

   See on täiesti kindlalt sama inimene 😉

 • Avatar
  Vasta Liizu 5. veebruar 2018 at 13:43

  Tere, täitsa tuttav mure. Lasin oma käsi tema juures tatoveerida. Leppisime päris mitu korda aja kokku. Mina jõudsin alati õigel ajal kohale, tema sellepeale telefonile ei vastanud. Ja kui vastaski, siis ütles, et alles magab kodus ja hakkab kohe liikuma. Ehk siis kokku pidin ootama teda tühjalt väga mitu tundi. Kui rääkisime tatoveeringu summast oli alguses kõik mulle sobilik. Aga hiljem hakkas ta raha aina juurde nõudma. Ähvardas, et võtab mult raha isegi selle eest, et ta toolil istusin. Päris mitu korda tuli ta hommikul tööle purjus olles või pohmakaga. Lubasin temast ka avaliku kirja kirjutada, millepeale ta ähvardas, et räägib Eesti teistele tatoveerijatele kui s*tt klient ma olen. Väga jube ja ülbe inimene on. Lisaksin ka pildid oma kätest, kui saaks. Igatahes ärge usaldage teda!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 5. veebruar 2018 at 13:47

   võid mulle pildi meilile saata marianntreimann@gmail.com

  • Avatar
   Vasta Juhan 5. veebruar 2018 at 14:21

   Täiesti vale jutt.
   Tōesta seda.

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 5. veebruar 2018 at 14:24

    haha, kuulge sõbrad, tõmmake nüüd tagasi veits – endal pole mark mingit jorssi kaitsta? me ei räägi siin ühest kaebusest, lugege – neid tuleb iga nurga pealt. kas igaühe kohta ütlete “mkm, tõesta!” :D?

   • Avatar
    Vasta Liizu 5. veebruar 2018 at 14:32

    Vabalt võin tõestada, Kadori ja minu vestlus mul messengeris alles 🙂

   • Avatar
    Vasta m... 6. veebruar 2018 at 14:06

    Mis nagu Donald Trumpi sündroom “mkm, fake news” :’D.

 • Avatar
  Vasta Kapsauss 5. veebruar 2018 at 13:42

  Endalgi halb kogemus, ei soovi laimata aga olen korduvalt mõelnud ka enda tattoost pildi üles panna!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 5. veebruar 2018 at 13:47

   võid mulle meilile saata marianntreimann@gmail.com

  • Avatar
   Vasta Juhan 5. veebruar 2018 at 14:26

   Tervitus, aga kas sa saaksid saata oma töö uuesti daddys gifti et tahad muytusi?

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 5. veebruar 2018 at 14:33

    miks keegi mõistusega inimene veel sinna üldse peaks minna tahtma? korralikke tätoveerijaid on küll – selliseid, kes EI tee narksis peaga tööd ja ei maga sisse 😀

    • Avatar
     Vasta Piret 6. veebruar 2018 at 21:31

     Ee, kas ma olen ainus, kes aru saab, et Juhan ongi härra tätoveerija? 😀

 • Avatar
  Vasta Martin 5. veebruar 2018 at 13:26

  Oled tõesti haige veidi peast?
  Oma puudega lapseüke irvitad tra ja vaaa oma fuckin sõnavara. Tsirkus.

  • Avatar
   Vasta nimi 5. veebruar 2018 at 15:09

   Ei saa aru, mida öelda tahad. Õpi kirjutama.

  • Avatar
   Vasta Marju 5. veebruar 2018 at 21:48

   Tead Martin selle kommentaari kohta saan vaid nii palju öelda et sa oled kahjuks alaarenenud, kui sellist teksti kirjutad. Loodan et sinusugune ei saa mitte kunagi isaks. Ja Mallukas ei naera oma lapse üle vaid lapsega koos. Normaalne inimene saab sellest aru, aga noh sind ei saa vist nende hulka lugeda. Nii et sorry, aga jah kahju sinust kohe. ????

  • Avatar
   Vasta m... 6. veebruar 2018 at 14:08

   Tule taevas appi! Kallis “Martin”, õpi ennem õigekiri selgeks, siis tule hüppama.

 • Avatar
  Vasta C 5. veebruar 2018 at 12:42

  Oiijaa mul ka temaga kogemusi, elukaaslane kinkis mulle kinkekaardi, peale lugematu kord kirju ja mitut aja tûhistamist sain siis uue aja, läksin kell 9 hommikul kohale ja keda polnud ? Telefon väljas, fb ei vasta, mingi aeg helistas et magas sisse hakkab tulema, lõppkokkuvõttes istusin seal uksetaga siis kuskil 2h.

  • Avatar
   Vasta Juhan 5. veebruar 2018 at 13:45

   Okei, kas said tehtud oma 2h ootamisega?

 • Avatar
  Vasta Kk 5. veebruar 2018 at 12:10

  Mina võitsin ka sealt. Siiani võimatu aega kirja saada või üldse kontakti saada..

  • Avatar
   Vasta Juhan 5. veebruar 2018 at 14:23

   Olete te provinud uuesti kirjutada?

   • Avatar
    Vasta Kanala 5. veebruar 2018 at 19:09

    Tõmba naaksu siit juba JUHAN

   • Avatar
    Vasta Eva 6. veebruar 2018 at 17:53

    ?!?! 😀 Et kui esimesed mitu korda inimene ei vasta siis ISE OLED SÜÜDI, et uuesti pole kirjutanud?! 😀 WTF, Juhan?

 • Avatar
  Vasta Blue 5. veebruar 2018 at 10:45

  Fb on täitsa olemas, ta on, Mallukas sind, ilmselt lihtsalt ära blokkinud 😀

 • Avatar
  Vasta Mann 5. veebruar 2018 at 10:06

  Ei ole ära kustutanud, täitsa leitav on. Ilmselt teile bloki peale visanud oma ülbuses.
  Loodetavasti levib hoiatus paljude inimesteni. Tsiisus, milline ahv mõni ikka olla võib. Nah sa teed mänge, kui auhind saamata jääb. Seda enam, et omale tuttavale kaa ei anna??

 • Avatar
  Vasta Ann 5. veebruar 2018 at 09:59

  Vagiinal konto täitsa lahti ?? vb bloki peale pannud sulle.. Nii kurb ???

 • Avatar
  Vasta Marvi 5. veebruar 2018 at 09:52

  Appppi kui haige argpüks 😀 no inimesel on probleemid, tõesti sellise juurde ei tohi küll minna.

 • Avatar
  Vasta Kerttu Lillemäe 5. veebruar 2018 at 09:23

  Ma küsiks Mariann sinult, kes sinule viimati tatoveeringu tegi? Keegi Piret..aga kas tal FBs ka mingit infot on(pilte tehtud töödest jne..)

 • Avatar
  Vasta K. 5. veebruar 2018 at 09:13

  Aitäh Sulle, tõesti sellise juurde ei tahaks elu sees sattuda, minu jaoks on ka suhtumine väga tähtis, isegi kui tööd võib hästi teha. Tean ka tuttavaid hoiatada!