Täna on mu esimene päev 28-aastasena. Päris hea on! Päev enne mu sünnipäeva istusime Kätuga õhtul stuudios ja rääkisime juttu, ütleme nii, et ma jõudsin koju kell 7 hommikul. Jeerum küll, ma pole jumalteabmisajast nii kaua väljas olnud ja kuigi meil oli väga tore, siis sünnipäevahommikul ärkasin ma tundega, et ma… suren :D Vandusin endale, et ei puuduta enam kunagi ühtegi joogipoolist ja virelesin terve päeva diivanil The Office’it vaadates.

Kardo kinkis mulle mu lemmiklilli ja ÜLI laheda kingituse, mida ma veel küll proovida pole jõudnud, aga tegemist on töötlemis…lauaga? Lightroomi jaoks nimega Loupedeck. Ma olen super õnnelik! Kui õhtu kätte jõudis, ütles Kardo, et ta viib mu välja sööma. Ja viiski! Täpsemalt Seafood Bar’i, kus ootasid ka minu sõpsukesed. Sain lilli, palju head sööki ja hästi tore oli!

Kardo esimene auster :D

Ah, ma võtan ühe mereanniroa kahele ja homaari ja steiki… #nälg

Lobsterit näppimas

Ma siinkohal pean kiirelt rääkima, et ma olen jube kehva sõber. Ei ole mina selline, kes iga päev kirjutaks, et jouuu, mis teed, kuidas läheb, saame kokku jne. Konkreetselt suhtlen kõige rohkem nendega, kes mul ise külas käivad ja kui keegi ei taha käia, siis istungi siin oma pere seltsis ja ootan, kuni kuskil kedagi näen. Et siis jah, mitte just üli hea saak sõbrana või niii.

Aga need inimesed, pole sõnu. Nad on alati valmis tulema, olema, aitama. Nagu reaalselt ma võiks vist iga kell igaühe poole neist pöörduda ja ma tean, et nemad oleks minu jaoks alati olemas. Ma kunagi lugesin, et sa pead alati abielluma inimesega, kes armastab sind rohkem, kui sina teda, sest siis on õnnelik abielu. Ma kasutan seda taktikat ka sõpradega, et võtan sõbraks ainult inimesi, kes mulle paremad sõbrad on kui mina neile. Jääb aint üle loota, et nad sellest iial aru ei saa :D! Ahjaa, ja Triinu tegi mulle ka maailma parima sünnakingi, aga ma ei saa seda paljastada, ainult uhkustada, et see oli midagi, mis mind väga õnnelikuks tegi!! :D

Pärast läksime veel korra Cubanitasse, aga nagu öeldud, siis ma ei tahtnud nagu miskit väga juua ja üldse kell hakkas palju saama ja meie ju siiski vanainimesed, seega läksime koju ja lasime noortel pidu panna.

Nii äge sünna oli. Nagu 100%! Sain selle alguse veeta Kätliniga, kes on mulle nõnda nõnda armas, vahepeal kodus perega külitada ja siis jälle sõpradega olla. Perfektne! Ja sünna pole isegi mitte veel läbi, sest reedel tuleb ju pidu ka! Kes reedel linnapeale satub, siis meie oleme seltskonnaga Paroles, kus veel?! Tulge läbi, öelge jou!

Ahjaa, lõpetuseks jagan oma paanikat: MA PANIN ENDALE VIIENDAKS MÄRTSIKS RASVAIMU AJA! MA KARDAN!

Aga muidu, hea on olla! :D

Today is my first day as a 28-year old. It feel very nice! Me and Kätu were hanging out and  talking in the studio a day before my B-day and well.. Lets just say I got home at 7 in the morning. Jesus, I have not stayed out that long for god knows how long and although we have a lot of fun, I woke up on my Birthday feeling like I was gonna die :D I promised I would never touch another drink again and I would spend the whole day on the couch watching the Office.

Kardo gave me my favorite flowers and a SUPER cool gift, that I haven’t had time to try out yet, but it’s a editing… table? It’s for Lightroom and it’s called Loupedeck. I am super happy! In the evening Kardo said he is taking me out for dinner. And he did! The took be to Seafood Bar, to be exact, where my friends were waiting. I got flowers and a lot of good food and a lot of good times!

At this point I should mention that I am a terrible friend. I am not the one who writes someone asking how you are and that we should get together etc. For real I have the most contact with people who come and visit me and if noone wants to visit I hang out with my family and wait to bump into someone somewhere. So yeah, not the best catch for a friend.

But these people, I have no words… They are always ready to come, be and help. For real, I could call them up at any time and they would be there for me no matter what. I once read somewhere that you should marry someone who lover you more than you love them and that makes a happy marriage. I use the same tactics with friends, because I only accept people who are better friends than I am as friends. Here’s hoping they never figure it out :D Oooh, and Triinu got me the best Birthday gift ever, unfortunately I can’t reveal it, all I can say it was something that made me very happy!! :D

After dinner we went to Cubanita, but as I said I wasn’t too keen on drinking and it was getting kind of late and we are after all old folks, so we went home and left the youngsters to partying.

It was such a cool B-day! Like 100%! I got to spend time with Kätlin, who is so dear to me, cuddle with my family and then hang out with my friends! perfect! And the Birthday celebrations are not over! I am having a party on Friday!  So who is out on town on Friday, I will be in Parole with my crew, where else?! Come by, say Hi!

Oh, and here’s your daily dose of panic – I SCHEDULED A LIPO APPOINTMENT FOR THE 5TH OF MARCH! I AM SCARED!

But other than that I feel good! :D

Jaga: