Ma olen tänase öö jooksul mingi sada korda ärganud ja kella vaadanud, ehk siis umbes iga poole tunni tagant ärkasin hirmuga üles. Esiteks hirmuga, et issand, äkki ma olen sisse maganud! Ja kui ma avastasin, et see hirm ei ole tõsi, siis tuli paanika, et oh shittttt, ma pean ju rasvaimusse minema!!!

Tõesõna, ikka täiega ärevus on sees. Võrdleks seda isegi selle sünnitama mineku hirmuga, kui sa oled mingi 38-39 nädalat rase ja elad iga päev teadmatuses, kas sa üldse homseks mingeid plaane teha saad ja millal sa haiglasse jooksed ja kuiii valus see nüüd täpselt oligi? Mul nüüd umbes sama hirm, aga selle erinevusega, et ma ei saa last vaid ainult pekki vähemaks ja noh, positiivsest küljest vaadatuna ei pea ka ma juurdlema, et MILLAL, sest mulle öeldi väga konkreetselt, et ma võiks 8.15 haiglas olla. Kell on praegu 7:24 nii et võite ise aru saada, et ma pean kohe uksest välja minema, aga ma … kardan :D Sellele kartmisele ei aidanud kaasa ka see, et eile käis sõbranna külas ja googeldas erinevaid pilte ja videosid, mis on tehtud peale rasvaimu. Sain teada näiteks, et peale protseduuri tilgud sa mingit verevett oma aukudest ja pead ööseks endale rätikutest pesa tegema. Palun jumal tee nii, et need naised, kes seda videodes rääkisid, lasid ennast opereerida kuskil USA keldris ja Eestis selliseid asju ei toimu. :(

Sain teada, et pean täna ööseks haiglasse sisse jääma, seega pakkisin mõned asjad kaasa, hea et veel testamenti kirjutama ei hakanud. Küll aga musutasin magamistoast välja hiilides kõik lapsed läbi, sest noh, alati on võimalus, et ma narkoosi käigus sussid püsti viskan, või veel hullem – narkoos ei mõju ja ma kõik need tunnid kuulen ja tunnen kõike, aga ennast liigutada ei saa.

Kes te kõik praegusel hetkel magate õndsat und, siis ma olen teie peale mega kade! Mina ärkan LOODETAVASTI umbes 1-2 paiku, kui ma üldse ärkan ja ma loodan, et see aeg läheb kiiresti. Lisaks loodan ma, et ma haiglas nutma ei hakka, sest mul on selline komme paar pisarat panna, kui ma kardan. Näiteks hambaarsti juures nutan ma IGA kord, kuigi ma tean, et pole valus ja hambaarst on mul ka täiega tore, ikka vaja väheke pillida.

Igatahes, ma viskan nüüd viimased asjad kotti, loputan suud veega, sest mul on räige janu, aga juua ei tohtivat ja longin nuttes haiglasse.  Hoidke siis mulle pöialt, et ma ellu jääks!

#pisar, #kardan, #rasvaimu, #fitlife, #blessed, #greysanatomy, #whygod, #appi, #narkoos, #firsttime, #mondayssuck


I have woken up like a hundred times tonight and looked at the time, every half an hour or so I wake up in fear. My first fear is that dear god, maybe I have slept in! And when I realize that is not the case I get overcome with panic oh shitttttt, I have to go to liposuction!!!

Seriously I feel so anxious. I would compare it to the fear of going into labor. When you are 38-39 weeks pregnant and live in the unknown, not knowing if you should make any plans for tomorrow and when are you gonna need to run to the hospital and how much did it hurt exactly? I have the same type of fear, with the only difference that I will not be having a child but will be losing some fat and well, on a positive note I don’t have to worry about the WHEN because I was told I should be there at around 8:15. It is currently 7:24 so you can see I should be leaving my house any minute now, but I …. am scared :D And the fact that a friend came over last night and googeled all kinds of pics and videos is not helping my fear. For example I found out that after the procedure you will be leaking some kind of blood-water from your holes and have to make a nest out of towels for the night. Please Dear God, make it so the women who spoke in those videos got this procedure done in some basement in the US and these kinds of things don’t happen in Estonia :(

I found out I need to spend tonight at the hospital, so I packed a couple of things to take with me, I almost started writing a will. I did, however, kiss all the babies when I snuck out of the room, because well, there’s always the chance that I will die while under anesthesia or what’s even worse, the anesthesia might not work and I will e able to hear and feel everything but will be unable to move.

I envy all of you. who are currently in blissful slumber! I will HOPEFULLY wake up at around 1-2, if I wake up and I hope this time goes by quickly. Additionally I hope I don’t cry at the hospital, because I do have a tendency to shed a tear or two when I am scared. For example I cry at the dentist EVERY time, although I know it’s not going to hurt and the dentist is super nice, I still have to cry a little.

Anyway, I will throw some last items in my bag, rinse  my mouth with water, because I am really thirsty, but I cannot drink and will stroll over to the hospital crying. Keep you fringes crossed for my survival!

#tear, #scared, #liposuction, #fitlife, #blessed, #greysanatomy, #whygod, #help, #anesthesia, #firsttime, #mondayssuck

Jaga: