0
KURB ON OLLA

ou mai gaad, ma kardan!

5. märts 2018

Ma olen tänase öö jooksul mingi sada korda ärganud ja kella vaadanud, ehk siis umbes iga poole tunni tagant ärkasin hirmuga üles. Esiteks hirmuga, et issand, äkki ma olen sisse maganud! Ja kui ma avastasin, et see hirm ei ole tõsi, siis tuli paanika, et oh shittttt, ma pean ju rasvaimusse minema!!!

Tõesõna, ikka täiega ärevus on sees. Võrdleks seda isegi selle sünnitama mineku hirmuga, kui sa oled mingi 38-39 nädalat rase ja elad iga päev teadmatuses, kas sa üldse homseks mingeid plaane teha saad ja millal sa haiglasse jooksed ja kuiii valus see nüüd täpselt oligi? Mul nüüd umbes sama hirm, aga selle erinevusega, et ma ei saa last vaid ainult pekki vähemaks ja noh, positiivsest küljest vaadatuna ei pea ka ma juurdlema, et MILLAL, sest mulle öeldi väga konkreetselt, et ma võiks 8.15 haiglas olla. Kell on praegu 7:24 nii et võite ise aru saada, et ma pean kohe uksest välja minema, aga ma … kardan 😀 Sellele kartmisele ei aidanud kaasa ka see, et eile käis sõbranna külas ja googeldas erinevaid pilte ja videosid, mis on tehtud peale rasvaimu. Sain teada näiteks, et peale protseduuri tilgud sa mingit verevett oma aukudest ja pead ööseks endale rätikutest pesa tegema. Palun jumal tee nii, et need naised, kes seda videodes rääkisid, lasid ennast opereerida kuskil USA keldris ja Eestis selliseid asju ei toimu. 🙁

Sain teada, et pean täna ööseks haiglasse sisse jääma, seega pakkisin mõned asjad kaasa, hea et veel testamenti kirjutama ei hakanud. Küll aga musutasin magamistoast välja hiilides kõik lapsed läbi, sest noh, alati on võimalus, et ma narkoosi käigus sussid püsti viskan, või veel hullem – narkoos ei mõju ja ma kõik need tunnid kuulen ja tunnen kõike, aga ennast liigutada ei saa.

Kes te kõik praegusel hetkel magate õndsat und, siis ma olen teie peale mega kade! Mina ärkan LOODETAVASTI umbes 1-2 paiku, kui ma üldse ärkan ja ma loodan, et see aeg läheb kiiresti. Lisaks loodan ma, et ma haiglas nutma ei hakka, sest mul on selline komme paar pisarat panna, kui ma kardan. Näiteks hambaarsti juures nutan ma IGA kord, kuigi ma tean, et pole valus ja hambaarst on mul ka täiega tore, ikka vaja väheke pillida.

Igatahes, ma viskan nüüd viimased asjad kotti, loputan suud veega, sest mul on räige janu, aga juua ei tohtivat ja longin nuttes haiglasse.  Hoidke siis mulle pöialt, et ma ellu jääks!

#pisar, #kardan, #rasvaimu, #fitlife, #blessed, #greysanatomy, #whygod, #appi, #narkoos, #firsttime, #mondayssuck


I have woken up like a hundred times tonight and looked at the time, every half an hour or so I wake up in fear. My first fear is that dear god, maybe I have slept in! And when I realize that is not the case I get overcome with panic oh shitttttt, I have to go to liposuction!!!

Seriously I feel so anxious. I would compare it to the fear of going into labor. When you are 38-39 weeks pregnant and live in the unknown, not knowing if you should make any plans for tomorrow and when are you gonna need to run to the hospital and how much did it hurt exactly? I have the same type of fear, with the only difference that I will not be having a child but will be losing some fat and well, on a positive note I don’t have to worry about the WHEN because I was told I should be there at around 8:15. It is currently 7:24 so you can see I should be leaving my house any minute now, but I …. am scared 😀 And the fact that a friend came over last night and googeled all kinds of pics and videos is not helping my fear. For example I found out that after the procedure you will be leaking some kind of blood-water from your holes and have to make a nest out of towels for the night. Please Dear God, make it so the women who spoke in those videos got this procedure done in some basement in the US and these kinds of things don’t happen in Estonia 🙁

I found out I need to spend tonight at the hospital, so I packed a couple of things to take with me, I almost started writing a will. I did, however, kiss all the babies when I snuck out of the room, because well, there’s always the chance that I will die while under anesthesia or what’s even worse, the anesthesia might not work and I will e able to hear and feel everything but will be unable to move.

I envy all of you. who are currently in blissful slumber! I will HOPEFULLY wake up at around 1-2, if I wake up and I hope this time goes by quickly. Additionally I hope I don’t cry at the hospital, because I do have a tendency to shed a tear or two when I am scared. For example I cry at the dentist EVERY time, although I know it’s not going to hurt and the dentist is super nice, I still have to cry a little.

Anyway, I will throw some last items in my bag, rinse  my mouth with water, because I am really thirsty, but I cannot drink and will stroll over to the hospital crying. Keep you fringes crossed for my survival!

#tear, #scared, #liposuction, #fitlife, #blessed, #greysanatomy, #whygod, #help, #anesthesia, #firsttime, #mondayssuck

Loe ka neid postitusi!

30 Kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Hambaarstihirmlane 5. märts 2018 at 15:10

  Ma tahaks hoopis teada, kes see tore hambaarst on kes sinu/meiesuguseid välja kannatab 😀 ma siin 4 aastat võtan julgust kokku et üldse helistada, aega kirja panna ….

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 5. märts 2018 at 15:16

   Gaili Kauba :D!

  • Avatar
   Vasta Hmm 8. märts 2018 at 18:18

   Pärnus on Signe Ilus ?

 • Avatar
  Vasta Mia 5. märts 2018 at 12:10

  Edu sulle Mallu! 🙂

 • Avatar
  Vasta Tups 5. märts 2018 at 10:21

  Võta asja nii, et kui kardad, siis järelikult oled hingega asja juures 😀 Kõik läheb hästi! Sa oled 2 last sünnitanud, see on kindlasti täiesti lebo.

 • Avatar
  Vasta Wiiu 5. märts 2018 at 10:15

  Ma kohe tunnen seda hirmu, mida sa üle elad…jube..brrrr..
  Aga varsti kõik möödub! Ole tubli ja pea vastu, ilusama enda nimel noh! 😀

 • Avatar
  Vasta A. 5. märts 2018 at 10:13

  Oma valikud, mida halada? 🙂 Keegi ei käse relva ähvardusel sul sinna minna. A noh… Eduedu.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 5. märts 2018 at 13:23

   oma blogi, miks ma ei või halada :D?

   • Avatar
    Vasta A. 5. märts 2018 at 14:13

    Muidugi, oma blogi ja oma elu, vaba voli teha mis tahad. Aga põhimõttelisel tasandil jääb mulle arusaamatuks, miks teha midagi, mis pole üldse hädavajalik, vaid ainult enda tahtejõuga muudetav? Eriti veel kui selle pärast nii suur kabuhirm on, et igal pool ainult nutt peale tuleb 😀 Mu mõistus selle koha pealt vist puudulik. See imuvärk pole ju mingi vältimatu asi nagu sünnitus või mõni muu kriitilise tähtsusega opp. Mul tuleb alati enne hambaarsti külastust nutt kurku, aga no katkist hammast enam tagantjärgi ise ära ei ravi kah.
    Ära pane tähele, mul on lihtsalt natuke kahju, et ma sinus veidi pettusin. Kiiret taastumist mudugi!

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 5. märts 2018 at 14:17

     Ma pole siiani elus veel ühestki võhivõõrast nii väha hoolinud, et lausa pettuda viitsiks, seega thanks I guess 😀 Küll aga pean ma ütlema, et ma nutan enivei kogu aeg ja tegelt polnud hullu midagi 😀

     • Avatar
      A. 5. märts 2018 at 14:45

      Hehee. No sa oled muidu äge blogija 🙂 Ma arvan, et see ei pane sind tegelikult hämmastama, kui võhivõõrad sulle vahel alt üles vaatavad, sinu tegemistele kaasa elavad, siit inspiratsiooni ja äratundmist jne otsimas käivad ning jah, ka rohkemal või vähemalt määral sinust hoolivad. Nagu virtuaalne mõttekaaslane või nii. Ja ühel hetkel, kui mõtted ikka üldse ei ühti, tekib ju ikka väike pettumismoment. Mis muidugi ei tähenda, et sa ei peaks tegema asju, mida sa teed. Pettumine on alati olnud ikka pettuja enda asi 😉 Ma tegelt ei teadnud ka, et nutmine sinu puhul nüüd nii tavaline on 😀 Anyways. Loodan, et asi oli siis tegemist väärt!!

     • Mallukas
      Mallukas 5. märts 2018 at 15:17

      Heh, okei okei, saan aru! 😀 Aga jah, ma viimasel ajal nutan IGA asja peale, täitsa õudne lausa, peale Lende sündi läks asi väga hulluks 😀

 • Avatar
  Vasta erle 5. märts 2018 at 09:01

  Pea vastu asi pole nii hull.Kui saladus pole palju rasvaimu maksab ka plaanin ise ka minna millalgi

 • Avatar
  Vasta Keegi Kusagilt 5. märts 2018 at 08:40

  Tulemus motiveerib , poole peenem piht trennisaalis higistamata 😉

 • Avatar
  Vasta Triin 5. märts 2018 at 08:24

  Pole hullu midagi, oled väga tubli Mallu ?

 • Avatar
  Vasta Kätlin 5. märts 2018 at 08:17

  Ärkasin. Kell on 8.15. Sina ilmselt suigud unne. Hoian sulle pöidlaid Mallu!

 • Avatar
  Vasta Diana 5. märts 2018 at 08:12

  Nii vinge, mine tee ära ja jaga ohtralt emotsioone hiljem?. Edu sulle tänaseks!

 • Avatar
  Vasta Kristi 5. märts 2018 at 08:12

  Pisaraid valada haiglas on täiesti ok! Ma just käisin opil ja pidin oma 4kuuse selleks ajaks koju jätma, ma töinasin ikka elueest ja lõpuks olin juba nii suures ahastuses, et ootasin seda narkoosi nagu hingeõnnistust, et saaks veits aega nutmata ka olla 😀 edu sulle! Kõik läheb hästi!

 • Avatar
  Vasta Päikeseloojangukollane 5. märts 2018 at 08:11

  Narkoos pole midagi hullu, kui ärkad, siis rõõmustad, et kõik on läbi. Pea vastu!

 • Avatar
  Vasta m.i 5. märts 2018 at 07:58

  Kõik läheb kindlasti hästi!

 • Avatar
  Vasta TR 5. märts 2018 at 07:57

  Ei ole miskit hullu. Ma olen korra elus narkoosis olnud (küll oma 10 aastat tagasi ja valutu protseduuri puhul) aga see oli lihtsalt silmapilk. Ärkamine on veidi kummaline, sest mingi osa su elust justkui kaob ära (niisama magamisega on kuidagi teistmoodi) ? Kõik läheb hästi! Ja kammooon, kadunud lott on seda riski väärt! Mul oleks endalgi seda vaja ?

 • Avatar
  Vasta Tuuli 5. märts 2018 at 07:45

  Edu Sulle! Kõik läheb hästi 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 5. märts 2018 at 07:45

  Oot, miks sa seda teed???

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 5. märts 2018 at 07:47

   Eks ikka selle pärast, et Iraani rahu tuua, mille pärast veel üldse rasvaimu tehakse? 😀

   • Avatar
    Vasta Marit 5. märts 2018 at 09:20

    Iraanis on rahu muideks 😀

   • Avatar
    Vasta Kris 5. märts 2018 at 13:01

    Iraanis on suht rahulik muide 😀

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 5. märts 2018 at 13:22

     alati võiks rahulikum olla 😀

  • Avatar
   Vasta Ma 5. märts 2018 at 07:56

   Hahahaa, Iraanis saab alates tänasest RÄIGELT rahu olema!

 • Avatar
  Vasta Elisa 5. märts 2018 at 07:43

  Kui kardad, ära tee, aga kui teed, ära karda!
  Kõik head mõtted ja soovid sinu poole teele ?

 • Avatar
  Vasta Laura 5. märts 2018 at 07:39

  Kõuk saab korda. Päris kindlasti kohe! ☺️