Mina ei tea kui paljud teist pesevad laste riideid enda omadest eraldi? Kui Lende beebi oli, siis raudselt paar korda võis juhtuda, et terve masinatäis saigi ainult tema täisoksendatud ja pisstud asju täis, aga meelega pole ma küll kunagi riideid sorteerinud, et siis erinevas vanuses pereliikmete rõivaid pesta.

Pean ka tunnistama, et mul pole ka pesuvahenditele suuri eelistusi. Kasutan seda, mis parasjagu kapis on, või kui otsa saanud on, siis ostan poest seda, mis parasjagu soodsam on. Rasedana oli nina tundlikum, siis paar kuud vist tundusid need tavalsed pesugeelid ja kapslid natukne liiga räiged, aga päris elus pean tunnistama, et see “lillelõhn” meeldib mulle täitsa okeilt ja ma ahastusest käsi kokku ei löö, kui keegi sellega ka enda laste riideid peseb.

Hiljaaegu saadeti meile proovimiseks Chicco pesugeel ja pesuloputusvahend, mis on mõlemad mõeldud konkreetselt beebi pesu pesemiseks. Pakend lubab, et need on mõlemad sobivad allergikutele, dermatoloogliselt testitud ja ei ärrita ka kõige tundlikumat nahka. Küll aga pean ma ütlema, et neid pesuvahendeid sobib osta neil, kes minusarnaselt tahavadki, et puhtal pesul ka mingi lõhn oleks, sest need mõlemad vahendid on aaloelõhnalised. Päris ausalt kui otse pudelist nuusutada, tundub maru kange, aga kui pesu sellega läbi pesed (ja mõõdukalt vahendeid kasutad), siis on hiljem pesul vaid kergeltaimatav lõhnanoot küljes. Aga kellele sellised “pesupulbri lõhnad” ei meeldi, siis kindlasti ei ole need vahendid teie jaoks.

Pesevad nad muidugi hästi ja tundlikule nahale sobimine on samuti alati boonuseks. Kas leidub mu lugejate seas ka neid, kes tavaliste pesukapslite peale ära ei minesta ja tahavadki, et pesul oleks mingi vahendi lõhn? Kui jah, siis anna endast märku, sest ühele loosin ma välja täpselt samasuguse suure pesugeeli (1,5 liitrit) ja pesuloputusvahendi.

*Postitus sündis koostöös Chiccoga

Jaga: