Kingiloos LAPSED Lasteasjad TESTIN JA ARVUSTAN

beebi riiete pesemisest*

6. märts 2018

Mina ei tea kui paljud teist pesevad laste riideid enda omadest eraldi? Kui Lende beebi oli, siis raudselt paar korda võis juhtuda, et terve masinatäis saigi ainult tema täisoksendatud ja pisstud asju täis, aga meelega pole ma küll kunagi riideid sorteerinud, et siis erinevas vanuses pereliikmete rõivaid pesta.

Pean ka tunnistama, et mul pole ka pesuvahenditele suuri eelistusi. Kasutan seda, mis parasjagu kapis on, või kui otsa saanud on, siis ostan poest seda, mis parasjagu soodsam on. Rasedana oli nina tundlikum, siis paar kuud vist tundusid need tavalsed pesugeelid ja kapslid natukne liiga räiged, aga päris elus pean tunnistama, et see “lillelõhn” meeldib mulle täitsa okeilt ja ma ahastusest käsi kokku ei löö, kui keegi sellega ka enda laste riideid peseb.

Hiljaaegu saadeti meile proovimiseks Chicco pesugeel ja pesuloputusvahend, mis on mõlemad mõeldud konkreetselt beebi pesu pesemiseks. Pakend lubab, et need on mõlemad sobivad allergikutele, dermatoloogliselt testitud ja ei ärrita ka kõige tundlikumat nahka. Küll aga pean ma ütlema, et neid pesuvahendeid sobib osta neil, kes minusarnaselt tahavadki, et puhtal pesul ka mingi lõhn oleks, sest need mõlemad vahendid on aaloelõhnalised. Päris ausalt kui otse pudelist nuusutada, tundub maru kange, aga kui pesu sellega läbi pesed (ja mõõdukalt vahendeid kasutad), siis on hiljem pesul vaid kergeltaimatav lõhnanoot küljes. Aga kellele sellised “pesupulbri lõhnad” ei meeldi, siis kindlasti ei ole need vahendid teie jaoks.

Pesevad nad muidugi hästi ja tundlikule nahale sobimine on samuti alati boonuseks. Kas leidub mu lugejate seas ka neid, kes tavaliste pesukapslite peale ära ei minesta ja tahavadki, et pesul oleks mingi vahendi lõhn? Kui jah, siis anna endast märku, sest ühele loosin ma välja täpselt samasuguse suure pesugeeli (1,5 liitrit) ja pesuloputusvahendi.

*Postitus sündis koostöös Chiccoga

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

78 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Ethel 11. märts 2018 at 13:22

  Kunagi meeldisid need kõik lõhnaga vahendid. Aga peale kahte viimast last, kasutan sensitive vahendeid. Pesupulber lõhnatu, aga loputusvahendil mõnus lõhn 🙂

 • Reply Brigitta 9. märts 2018 at 20:20

  Minule meeldib kui jääb vahendi lõhn riietele külge, muidu on tunne nagu riided oleks pesemata 😀

 • Reply Geidi 9. märts 2018 at 12:35

  Mina tahan pesule lõhna aga laps on tundliku nahaga. Seega oleks win-win olukord

 • Reply Hiie 8. märts 2018 at 09:37

  Soov osaleda loosimises (:
  Aaloelõhnalist pole veel kasutanud aga usun, et kui kerge lõhn, siis on hea. Mingit räiget lõhna ei tahaks küll. Ja kui sobib tundlikule nahale siis meie peresse sobiks väga hästi üks selline uus geel mida proovida (:

 • Reply Anette 7. märts 2018 at 22:04

  Mulle väga meeldib moment kui olen pesu kuivama pannud ja hiljem tuppa kõndides tunnen seda värske pesu lõhna. Pluss sensitive pesuvahend kulub väga ära, sest peagi aastane kraaka igapäev vajab uusi riideid selga vahel lausa mitu korda päevas seega pesupesemine on pea igapäevane teema 😀

 • Reply Kairit 7. märts 2018 at 18:49

  Kui rasedaks jäin siis üldse ei meeldinud enam tugevad lõhnad.lapse riideid olen sünnist saati ikke eraldi pestnud.algul ostsin mayeri tooteid a siis tundus, et need ei pese üldse puhtaks.lõpuks kasutan ikke aaloega froschi mis õrna lõhna ikke jätab .oleneb palju panna. Nüüd laps juba nii suur,et võib ilmselt kõike kasutada ja mõnus kui pesu ikke lõhnab ka Veitsa:)

 • Reply Merli 7. märts 2018 at 18:04

  Minule meeldib kui pesu lõhnab õrnalt, kuid alati valin poes siiski sensitive tooteid.

 • Reply Kristi 7. märts 2018 at 16:41

  Kasutasin lapse sündides tükk aega Neutrali pesukapsleid ja olin väga rahul, et pesul ei olnud mingit lõhna. Ausalt öeldes haises siis kogu varasemalt kasutatav kodukeemia liiga hullult. Suvel kolisime ära ja vanad omanikud jätsid oma pesumasina meile majja alles, aga selles on mingi räme hais sees. Sellest peale läksin tagasi vanade heade lillelõhnaliste kapslite peale, sest ma ei tahtnud ringi käia haisu järgi haisevate riietega. Oleks tore proovida pesuvahendit, mis lõhnab hästi, aga ei oleks nii hull mürk.

 • Reply Stella 7. märts 2018 at 15:35

  Minu pisike peagi kahe kuune ei kannatagi tavalisi pesuvahendeid. Lööb ülegi punniliseks ja allergiliseks. Ainus vahend, mis seni on sobinud on mayeri ja needki allergeenide vaba märgistusega . Teisi beebidele mõeldud vahendeid ei ole veel jõudnud proovida sest need on üsna hinnalised 🙁 seega võtaksin heameelega loosist osa 🙂

 • Reply M-M 7. märts 2018 at 15:34

  Mulle on just väga olukine see hea lillelõhn:)

 • Reply Kaidi 7. märts 2018 at 10:37

  Jaaa tahan.

 • Reply Kaidy 7. märts 2018 at 09:27

  Sooviksin ka Chicco pesuvahendeid proovida 🙂

 • Reply Laura 7. märts 2018 at 08:59

  Mulle meeldib, kui pesul on mõnus lõhn, samas hindan väga ka seda, kui vahend on allergikutele hea ja õrnale nahale ehk siis ei ole värvained jne lisatud. Kui vahend ühtlasi jätab riietele hea lõhna, aga on ka nahasõbralik nagu antud Chicco vahend, siis on ju eriti hästi. Ise pole sellest vahendist veel kuulnudki. 🙂 Kindlasti tahaks proovida!

 • Reply Kristi 7. märts 2018 at 07:33

  Mul pole suurt vahet kas pesu lõhnab või ei, aga pihtaks peab pesema! Päris paljud järgiproovitud vahenditest minul pesu puhtaks ei tee, ma ei tea, mis masin või peau mul selline on, et puhtaks ei saa 😀 hetkel sobivad vaid mayeri ja ariel sensitive pesugeelid, juurde sapiseep. Teiste geelidega võtan ma masinast samasugused plekilised riided välja. Chicco oma ei ole proovinud, isegi ei teadnud et selline toode olemas on 🙂 Heameelega katsetaks, kas on oma hinda väärt.

 • Reply Liisi 7. märts 2018 at 07:05

  Ei kohku ära nendest lõhnadest, mulle isegi meeldib aga peaks olema selline värske mitte magus ja imal. Viimane kord pesemisvahendit valides võtsin küll sellise, mis on beebiriietele just mõeldud, kuid pesen ikka kõik koos. Ei hakka sorteerima.

 • Reply Sandra 7. märts 2018 at 02:52

  Osalen loosis ja sooviksin proovida vahendit! 🙂

 • Reply Kaisa 7. märts 2018 at 00:21

  Mina sooviks küll. Mul kuuekuune beebi:)

 • Reply Raili 6. märts 2018 at 23:22

  Meeldib, kui pesu lõhnab! ??? Aga kuna minu lapse nahk on suhteliselt tundlik, siis pean tema asju pesema sensitive ja neutral toodetega. Seega prooviks heameelega ka antud tooted ära ?

 • Reply Kätlin 6. märts 2018 at 20:51

  Kasutan frosch tooteid. Hea aimatav lõhn, aga mitte liiga vänge. Ariel nt paneb ka inimeste kodud lõhnama.. isegi kui toas ei kuivata. ?

 • Reply Liisu 6. märts 2018 at 20:47

  Meie perele meeldib uusi asju avastada. Kuna beebi on varsti tulemas, siis kindlasti kuluks ka natukene uut lôhna riidekappi àra 🙂

 • Reply Ketrin 6. märts 2018 at 20:36

  Mina sooviks,lapse nahk on jube,sest meil atoopiline dermatiit aga no need mayeri omad ei ole need nohh ? masinast tulles on ma ei tea,selline teine lõhn nagu oleks pikalt masinas seisnud … aga natukene lõhna juures oleks ??

 • Reply IRina 6. märts 2018 at 20:04

  Ma kasutan kogu pere asjade pesemise jaoks eco vahendeid, võimalikud looduslikke ja lõhnatu. Hakkasin neid kasutama kui olin esimese lapse ootel ja kasutan juba 5 aastat. Nüüd isegi tunnen et mind häirib kui teiste inimeste riided lõhnavad pesuvahemdite järgi ?

 • Reply Merli 6. märts 2018 at 19:37

  Kui on nahasõbralik ja hästi lõhnab, siis võin kasutada küll. Need sensitive pesugeelid, mis ma olen ostnud, on aga kõik lõhnatud.

 • Reply Kaisa 6. märts 2018 at 19:08

  Mulle meeldib ka lõhn pesul- eriti hea kui tuuldub õues ja siis selline karge õuelõhn juures on 🙂 Kapis olles tuleb taas see pesuvahendi lõhn jälle esile.. mmmm 🙂

 • Reply Raili 6. märts 2018 at 18:52

  Meeldivad Chicco tooted.

 • Reply Marie 6. märts 2018 at 18:52

  Mina olen ka lõhnava pesu fänn! 😀

 • Reply D 6. märts 2018 at 18:46

  Pigem ikka meeldivad lõhnaga vahendid, siis nagu värskem tunne 😀

 • Reply katrin 6. märts 2018 at 18:32

  mind õpetas ema lapse mustad riided isegi eraldi korvi visata. mingis vanas “Koduraamatus” oli ka selline õpetus. 😀 ehk veidi äärmuslik, aga nii ma olengi juba üle aasta toimetanud ja lapse riideid pesen ka suuremate kraadidega. vahend ka laste oma, aga lõhnaga. lõhnatud vahendid mulle ei meeldi. loosis osaleks küll 🙂

 • Reply Evelin 6. märts 2018 at 18:11

  Ei minesta pesulõhna peale ära ja oleks väga huvitatud nende toodete proovimisest! ?

 • Reply Anni 6. märts 2018 at 17:52

  Oi, nagu minule loodud! Mulle meeldib kui pesu lõhnab! Kõiki kapsleid ja loputusvahendeid kasutan suurima hea meelega.
  Aga kuna beebi tulekul aprillis siis tema riideid peseksin hea meelega millegi vähem keemilisega, kuna beebi nahk nii õrn ja allergia võimalus ju alati.
  Olen varunud paar pudelit neutrali juba, kuid kurvastan sest need ei lõhna ju.
  Tundub väga lahe toode!

 • Reply Pamela 6. märts 2018 at 17:41

  Mulle meeldib, kui ikka natuke aroomi on ka. Toas kuivanud riided, kui on ilma lõhnata vahend, on kuidagi imelikud. Kui kunagi sai välja kuivama pandud, siis oli mõnus värske õhu lõhn, mida ma täiega nautisin ☺ Aga üldjuhul kangeid pesukapsleid ma ei kannata ja beebi asju pesin ikkagi eraldi. Ja kuna peagi uus pesamuna saabumas, siis oleks mega tore, kui saaksin järgi proovida selle ☺

 • Reply K&T 6. märts 2018 at 17:30

  Meeldib, kui pesu lõhnab kergelt aga liiga tugev lõhn on häiriv.

 • Reply Sandra 6. märts 2018 at 17:30

  Sooviks proovida. Meeldib õrn ja värske lõhn riiete küljes.

 • Reply Liisa 6. märts 2018 at 17:27

  Puhtapesu lõhn on jumalik, kui see tuleb ka nahasõbralikult on veel eriti luksus! Lahe:) Katseteks küll neid. Kus neid muidu müüa oleks?

  • Reply Mallukas 6. märts 2018 at 18:27

   Lingitud tekstis ju 🙂

 • Reply Triin 6. märts 2018 at 17:22

  Minu lemmik asi on puhta pesu lõhn! Eriti veel kui voodipesu on just vahetatud ja siis sinna puhta pesu vahele magama minna ja kui seal on veel mõnus lillelõhn on see kindlasti eriti hea!

 • Reply Anna-Liisa 6. märts 2018 at 17:15

  Meeldib samuti, kui pesule natuke pesuvahendi lõhna külge jääb, aga mitte väga tugevalt.

 • Reply Kadri 6. märts 2018 at 17:08

  Mulle küll meeldib, kui pesul on mõnus lõhn juures. Tekitab pestud riiete tunde. 😀 Kõige paremini lõhnavad pesud siis, kui puhas pesu on triigitud!. 🙂

 • Reply Kadi 6. märts 2018 at 17:04

  Meie lapsel astma ja kuiv nahk ning teme pesu peame lõhnavabade toodetega pesema. Endal meeldib kui natuke lõhna ka juures riietel. Nii tuleb meil riideid eraldi pesta.

 • Reply Kaija 6. märts 2018 at 16:55

  Meeldib ka lõhnaga, kuigi lapse nahale (atoopiline ihu) oleks vist mõistlikum ja parem lõhnatut kasutada.

 • Reply Gerli 6. märts 2018 at 16:54

  prooviks hea meelega

 • Reply Kadri 6. märts 2018 at 16:40

  Meil lapsega on allergia,pesuvahentite vastu.Just hiljuti lõi lapsel väga tugev allegia välja.Mulle meeldib,kui pesu natukenegi lõhnab,aga tavaliselt spetsiaalsed vahendid ei lõhna,üldse.
  Meie sooviks väga proovida midagi,millega jääks rahule ja saaks murevabalt kasutada.

 • Reply Mailis 6. märts 2018 at 16:38

  Mulle väga meeldib kui pesul on küljes lõhn, eriti hea veel siis kui pesu tuppa kuivama paned siis lõhnab terve tuba 🙂 kasutan alati tundlikule nahale mõeldud pesuvahendeid, kuna pojal väga tundlik nahk. Chicco oma polegi veel proovinud, kuluks väga ära 🙂

 • Reply E4 6. märts 2018 at 16:29

  Jah mulle meeldib et pesul on värske ja tuntav lõhn, mida leebem seda parem 🙂

 • Reply Sirly 6. märts 2018 at 16:27

  Mulle ka meeldib, kui mingi lõhn on juures. Nii et rõõmuga prooviks.

 • Reply Lisbet 6. märts 2018 at 16:27

  Lõhnatuf pesuvahendid aastase lapsr jaoks olemas,kui mõnes masinatäies tema riideid pole,siis pesen tavapulbriga,kui on mõni üksik lapse asi,siis läheb ka tavapulber. Ämm on paar korda kinkinud ariel baby,mis on ka üsna tugevalõhnaline. Lõhna ei karda,aga muidu olen ikka veits ettevaatlik lapse riiete osas

 • Reply Sirly 6. märts 2018 at 16:27

  Vängelt lõhnavaid pesuvahendeid ei talu, aga selline aimatav lõhn ikka võiks olla. Päris beebi asju pesin Mayeriga, aga kui juba suuremad tegelased, siis kahjuks plekke ja musti tallaaluseid sokkidel see puhtaks ei pese. Nii et ostan a la Persil sensitive jms. Masin alati mitme lisaloputuse peal. Seega prooviks ära küll. Kui ei võida, siis kas kuskilt e-poest tellida saab?

  • Reply Mallukas 6. märts 2018 at 16:53

   tekstis ju lingitud e-poe lingid 🙂

 • Reply Elina 6. märts 2018 at 16:19

  Minule meeldib ka kui pesu lõhnab. Seega prooviksin heameelega neid vahendeid 🙂

 • Reply Mari-Jaana 6. märts 2018 at 16:18

  Mulle meeldib ka, kui ikka mingi ôrn aroom puhtal pesul juures on. Siis on nagu… ôige asi ikka – noh et kindlalt puhtaks pestud. ? aga kui meie perre ka laps lisandus, siis kasutan nüüd selliseid vahendeid, mis ka lapse ôrnema nahaga sobiksid (kuigi ôrna meeldivalt värske lôhnaga). ?

 • Reply Kristina 6. märts 2018 at 16:17

  Kasutaks vahelduse mõttes lõhnaga pesuvahendit küll ☺

 • Reply MarianneL 6. märts 2018 at 16:15

  Pärast lapse sündi kasutasin pikalt lõhnatuid pesuvahendeid ja nüüd hiljuti Arieli kasutades võttis tugev lõhn korraks hinge kinni küll. Aga nüüd olen jälle harjunud ja lõhn isegi meeldib. Mingit Chicco vahendit olen ka kasutanud, äkki oli talgilõhnaline. See on täiega hea!

 • Reply HAPPY 6. märts 2018 at 16:14

  Mulle meeldib lõhn ja kasutan ühte pesulõhnastajat looduslikku. Laps allergiline ja pesugeel sensitive ja lõhnatu. Kui see tõesti allergiavaba, siis prooviks küll 🙂

 • Reply Caroly 6. märts 2018 at 16:10

  Mulle meeldib ka kui õrn lõhn küljes on,praegu mul ka muidugi tundlikum nina ja mingit eriti vänget ei taha aga beebi tulekuks oleks see hea ette valmistus ka tema riiete pesuks☺️

 • Reply Raili 6. märts 2018 at 16:08

  Kuna mul on mehel allergia, siis olen sunnitud ka mayeri pesugeeli kasutama. Kui vanematel külas käin ja seal tavapesupublriga pesu on just pestud, siis ma käin nagu narkar seda pesu nuusutamas 😀 Suve alguses on perre lisandumas ka beebi, kellele varutud asju ma peaks varsti sorteerima ja pesema hakkama, niiet kuluks ära see vahend küll, lõhn oleks veel imeliseks boonuseks 😀

 • Reply Mairi 6. märts 2018 at 16:06

  Minule sobib ka lõhnaga pesuvahend

 • Reply Karmen 6. märts 2018 at 16:05

  Muidugi osalen 🙂
  Meeldib ka kui puhtal pesul on hea lõhn juures 🙂

 • Reply Kristina 6. märts 2018 at 16:04

  Ohoo, mina küll prooviks ära! Nüüd beebi sünni eel olen mõelnud, et peaks vähe leebema pesuvahendi peale mõtlema, aga minu arust on imelik, kui pestud pesu ei lõhna ?

 • Reply Elisabeth 6. märts 2018 at 16:01

  Mulle meeldib kui pesu hästi lõhnab. Kasutan hetkel kalpsleid ja pesen kõigi pesu koos?

 • Reply Jane 6. märts 2018 at 16:00

  Hetkel pesen beebiriideid lõhnatu pesupulbriga, aga meeldiks ka kui riietel oleks veidike mingi meeldiv lõhn küljes?

 • Reply s2mmi 6. märts 2018 at 15:59

  Lapse synnist alates olen kasutanud täiesti tavalist pesupulbrit kogu perel. Ei ole mingit allergiat ega asju. Ostan seda, mis parasjagu soodukas on. Pulber/kapslid ja kindlasti peab olema loputusvahend ! Korra proovisin Mayeri sensitive pulbrit ja isegi vist geeli ka aga no ei pesnud absull asju puhtaks ! Olen korralik lõhnafriik ja pesu PEAB hästi lõhnama pärast pesemist !!! 😀 Neid vahendeid aga võiks küll proovida 😉

 • Reply Karin 6. märts 2018 at 15:58

  Pesugeeli lõhn meeldib. Alati tuba lõhnab kui pesu kuivama panen aga need kapslid on minu ninale ebameeldiva lõhnaga ja liiiga vänged.

 • Reply Annika 6. märts 2018 at 15:57

  Siiamaani kasutanud vaid lôhnavabu aga proovida vôiks uut pesuvahendit küll.

 • Reply Grete 6. märts 2018 at 15:56

  Pean tunnistama, et minulegi meeldivad lõhnavad pesugeelid … Nüüd kui beebi on majja tulemas, siis olen kuulnud küll, et beebidel kasutatakse igasuguseid uhkeid lõhnatuid, värvituid, keemiavabu ja maeiteamiskõige vabu vahendeid aga minu jaoks on see veel nii must maa. Hea kui lõhnav alternatiiv ka nüüd olemas on 🙂

 • Reply Liis 6. märts 2018 at 15:55

  Mulle meeldib väga selline värske kerge lilleline lõhn, eriti voodipesul. Muidugi ei tohiks ta riietel liiga räigelt esile tulla, aga pisike aimatav lõhn on hea. 🙂

 • Reply Tk 6. märts 2018 at 15:55

  Mina laste asju pesen Ecogenic öko geeliga mis lavendli lõhnaline, super mõnus! 1liiter on 4’99 Realiseerimiskeskuses.Mulle lõhnatud ei meeldi, nagu polekski puhas riie. Eriti jubedad on pesupähklid, nagu nö kopitamise moodi lõhn peale pesu.
  Tava vahenditest lemmik Romar Amalfi geel majapidamisseebi lisandiga ja nende roosa geel. Hea hinnaga ja pesevad kenasti.

 • Reply Liizu 6. märts 2018 at 15:55

  Tegelikult kasutan lõhnatut aga prooviks miskit uut ja aaloe ju suhteliselt maheda aroomiga. Uus tita ka tulekul ja väike aaloe ei teeks paha 😉

 • Reply Liisa 6. märts 2018 at 15:54

  Ma olen küll selline inimene kellele meeldib lõhnastatud pesugeelid ja pesuloputus vahendid. Nii mõnus kui panna pesu kuivama ja terve tuba saab selle lõhnaga omaks! Kahjuks aga kapis seistes riietel läheb see kohe pesust tulev lõhn minema. Nii siis hea oleks kui lõhnaks ka kapis veel edasi. Kasutan ka just kõiki enda ja lapse pesul, ainult üleriiete jaoks on spetsiomm pesugeel. Muidu ka suvaline pesugeel mis pesu puhtaks peseb, muu pole oluline 😀 Mayeri oma kasutasin küll vahepeal,lapsel olin punnid ja tuli välja et sellest. Praegu mul juba tükk aega pesugeel mis istetud magaziinist, umbes firma aga peseb pesu puhtaks! Hea oleks ka selle toote ära proovida. Leian v ei leia lõpuks seda õiget 😀

 • Reply Kerli 6. märts 2018 at 15:53

  Kuna ise olen päris allergilise nahaga, siis kasutan neid lõhnatuid. Aga meeldib väga kui mingi lõhn ikka pesule jääks. Seda polegi veel proovinud ning oleks päris huvitav kuidas ja kas peseb ning mõjub. Varsti lisaks veel kolmesele majas ka beebi. Seega pesu pesemist ootab ees palju. ?

 • Reply Anne 6. märts 2018 at 15:51

  Mul paari nädala pärast plaanis suurem beebiasjade pesupäev ja kindlasti ei soovi ma pesta oma tutika beebi riideid tavalise pesugeeliga. Spets vahendit pole mul veel muretsetud, nii et kindlasti sooviks proovida Chicco pesuvahendeid ja lillelõhn oleks ainult boonuseks 🙂

 • Reply Marju 6. märts 2018 at 15:51

  Meeldib kui riietel on mingi mõnus lõhn peale pesu juures. Hetkel kasutame lenori pesuloputus vahendit ja maksimarketis oli viimane kord mingisugusele allergikute pesugeelile ale. Ja pesamuna riideid eraldi enam ei pese ka. 1.5 aastasel saame riideid vahetada no nii 3 korda minimaalselt. Loosimisest võtan kindlasti osa

 • Reply Kadri 6. märts 2018 at 15:47

  Kerge lõhna vastu pole midagi 🙂

 • Reply Katrin 6. märts 2018 at 15:47

  Beebi riideid miski ajani pesen ikka täitsa eraldi, ja lõhnatu pesuvahendiga pestes.
  Kuid hiljem ikka kõik kokku ja mõne sellise vahendiga mis lõhnab ka ikka,kuid mitte liigselt, liiga vänge lõhn tekitab peavalu.

 • Reply Mannu 6. märts 2018 at 15:45

  Jah, minule küll meeldib, kui lõhn küljes on. Või vähemalt ma ei ostaks teadlikult lõhnatut pesuvahendit. 🙂

 • Reply Geity 6. märts 2018 at 15:44

  Minule meeldib ka pesul mingisugune lõhn. Seega heameelega prooviks ära!:)

 • Reply Ma 6. märts 2018 at 15:43

  Mulle meeldivad pesukapslite lõhnad, aga väiksema lapse riideid ei taha nendega pesta, sest need pole tundlikule nahale mõeldud. Mõnus “lillelõhn” sellise pesugeeli näol sobiks meile imehästi! 🙂

 • Reply dd 6. märts 2018 at 15:42

  Mõtlesin, et olen ka siis inimene, kes üritab leida niiöelda nahasõbralikke pesuvahendid ja ostsin mayeri allergikutele mõeldud pesugeeli. Ja no üldse kohe ei pesnud see, nii et pöördusin tagasi tavaliste pesuvahendite usku, mis muidugi lõhnavad hästi.

 • Reply Elina 6. märts 2018 at 15:38

  Mina külll tahaks 🙂