Uncategorized

üllatus sõbrannale Swissôtelis

8. märts 2018

Mõnda aega tagasi tekkis mulle tunne, et Kätul oleks oma ellu vähekene vaheldust vaja. Ma üldiselt ei ole just parim sõber siin ilmas, kes sõbrannade tegemistel kogu aeg kätt pulsil hoiaks ja uuriks, kuidas käsi käib, aga Kätu tundus mulle ükskord vesteldes nii… Ma ei tea, sellise “kopp ees” olekuga, et ma võtsin oma peas plaani mingi üllatuse planeerimise. Täpselt sama mõte tekkis ka Kätlini teistel sõbrannadel, sest ühel hetkel võtsid nad minuga ühendust ja rääkisid oma ideest. Panimegi oma jõud kokku ja hakkasime planeerima.

Esiteks on meil kõigil lapsed, mistõttu pidime leidma õhtu, kus kõikidele hoidja leitakse, lisaks pidime kooskõlastama Tampsiga, et ta ka teaks meie plaanidest ta naine üheks ööks varastada. Ta oli muidugi ideega väga nõus ja abistas meid selles salaplaanis igati. Näiteks tõi ta mulle Kätlini ujumisriided, et me Swissôtelis ujuma ka minna saaks.

Aga plaanist: mina ütlesin Kätule, et mul on Swissôtellis üks buduaaripildistamine ja mul oleks tema abi vaja peegeldiga jne. Kätlin oli nõus mulle appi tulema ja nõda leppisime kuupäeva kenasti kokku. Mina läksin 15 mintsa varem kohale, et sisse registreerida. Suure üllatusena oli meie tuba upgrade’itud lausa 25da korruse sviidiks! Ma olin mega õnnelik! Viisin tuppa pudeli Astit ja läksin Kätut alla ootama. Et ta aru ei saaks, et mul toa võti on, palusin ma Swissi töötajat natukene kaasa mängida, kui ma palun, et nad meid üles laseksid. Ilma kaardita ei saa ju liftiga üles minna. Nad tulid kenasti vastu ja tegid minuga koos selle pisikese näitemängu kaasa.

Sõitsime siis üles ja koputasime ukse taga. Ilmselgelt keegi ust lahti ei teinud, sest noh, see oli meie tuba. Ühel hetkel tõmbasin ma uksekaardi taskust välja ja ütlesin Kätule, et no kui siin kedagi pole, siis ilmselgelt võime me selle toa tänaseks endale võtta. Kätu oli NII segaduses. “Kas Tambet teab?” küsis ta esimesena. Siis hakkas ta mööda tube jooksma ja rääkis, et tal on tunne, et ta on lotovõidu võitnud. Seletasin talle, et nüüd võime natukene aega lamada ja toateenindust nautida, õhtul on meil ootamas massaaž ja õhtusöögile lähme veganrestoran V’sse, kuhu ta ammu minna tahtnud on. Mida aga Kätu ei teadnud, et restoranis ootavad meid kõik tema teised sõbrad.

Jõudsime vaevu oma sviidis vaadet imetleda, kui meile saadeti tuppa üllatusena väikese pudel veini ja juustuvaagen. Super teenindus!

Kätu oma emmedeklubi sõbrannadele suurest üllatusest rääkimas, ise absull teadmata, et me tegelikult kõike koos planeerisime ja nad ammu asjast teadsid 😀

Face of happiness 😀

Lõunasöögi tellisime tuppa. Valituks osutus lõhe ja veis – mõlemad olid super head ja meil oli ainult üli hea meel, et me ei pidanud oma uhkest sviidist lahkuma, et kuskile sööma minna. Miks kodus toateenindust olla ei võiks? Või, noh, Wolt ongi vist kodune toateenindus :D!

Peale lõunasööki läksime alla basseini sulistama ja natukene istusime saunades ka. Seal on üks saun, mille seinas on suur aken. Päris sürr on saunas istudes linnamelu vaadata! Kohe peale seda oli meil ka broneeritud Swissôteli eriline Püroveli protseduur, mis on tunniajane massaaž aroomiõlidega. Nendega jäime mõlemad väga rahule. Kätlin kiitis, et ta pole aastaid nii lõõgastunud olnud ja mina, mina jäin massaaži ajal lihtsalt magama. Ma pole kunagi massaaži ajal magama jäänud, et kiitus tegijale!

Siis oli meil natukene aega niisama külitada, telekat vaadata, juttu puhuda ja ennast valmis sättida, et restorani minna. Nii tore oli näha Kätu õnnest säravat näolappi, kui ta nägi, et see meil tegelikult kõik koos planeeritud oli! Ja sõbrad – meil oli MEGA äge õhtu! Ma polnud nende naistega enne tsillinud, aga nad on tõesti äge kamp ja nii meeleolukat õhtut ei mäleta ma iidamast aadamast. Läksime peale restorani veel Parolesse jalga keerutama ja hiljem tagasi hotelli toateeninduse võlusid nautima, kuni lõpuks vastu hommikut Kätuga magama jäime.

Hommikul tõdesime mõlemad, et üllatus oli korda läinud. Muidugi ma ei tea, kui puhanud Kätlin just oli, aga säras seal nagu väike päike, samal ajal kui ma pidin endal kogu tahtejõu kokku kraapima, et hommikust sööma minna. Mul on hea meel, et me seda siiski tegime, sest hommikusöök oli tõesti väga hea. Kätu ütles isegi, et ta pole kunagi kuskil mujal nii head hommikusööki saanudki. Munad praeti kohapeal, suur valik erinevaid putrusid, võileivamaterjali, peekonit, vorstikesi – kõike, mis hing ihaldab.  Ja kui kohvi otsa sai, siis toodi seda kohe lauda ise juurde. Eriti uhke teenindus.

Peale söömist saime natukene veel vedeleda, kurta, et ei taha üldse koju minna, sest see on maailma mõnusaim tuba ja siis lõpuks raske südamega siiski pillid kokku panema ja koju sõitma. Aga nii äge oli sõbrannale selline üllatus teha, veits omakasupüüdlik, sest ma sain ka ju Swissôteli imelises hotellis olla ja tutvuda nende ägedate naistega. Aga mis põhiline – Kätlin sai seda vaheldust, mida tal hädasti vaja oli ja loodame, et nüüd on tal igapäeva eluga maadeldes kindlasti kergem!

Mis üllatusi teie teinud olete, mis meelde jäänud on?


A while back I got a feeling that Kätu could use a little change in her life. I am generally not the best friend in the world, I am not the friend who would be informed of everyone’s lives and would ask how my friends are doing, but during this one conversation I had with Kätu she seemed like… I don’t know, like she was so over everything that I started planning some kind of a surprise. Kätlin’s other friends got the same exact idea because they got in contact with me and told me about their idea. So we joined forces and started figuring this out.

Firstly we all have kid so we had to find a date when everyone is able to find a sitter in addition we had to work with Tamps so he would know that we are planning to kidnap his wife for a night. He was, of course, on board with the idea and was very helpful. For example he brought me Kätlin’s bathing suit, so we could go swimming at Swissôtel.

But now more about the plan: I told Kätu that I need her help with reflectors on a boudoir-shoot I have scheduled at Swissôtel. She agreed to help me out and so we scheduled a date. I went there 15 minutes early to get checked-in. As a big surprise we had been upgraded to a 25th floor suite! I was super excited! I took a bottle of Asti to the room and went downstairs to wait for Kätu. I had an employee play along with me so Kätu wouldn’t realize what is going on. I asked the employee to take us up with the elevator, because you cannot take it without a door card. They cooperated and played along with me.

We got upstairs and knocked on the door. Obviously no one answered the door, because well.. you know.. it was out room. At one point I pulled out the door card and said “if no one is using this, we can might as well just use it for tonight”. Kätu was SO confused. “Does Tamber know?” was her first question. Then she ran around the rooms and said she felt like she had won the lottery. I explained that now we have a little time to lay around and enjoy room service and in the evening we have a massage and dinner planned at vegan restaurant V, where she had wanted to go to for ages. What Kätu didn’t know was that all her other friends will be waiting for us at the restaurant.

We had barely gotten to enjoy the view from the suite when a bottle of wine and a cheese plate were delivered as a surprise. What great service!

We ordered lunch to the room. We picked salmon and beef – they were both delicious and we were super delighted we didn’t have to leave our super fancy suite to go eat. Why can’t there be room service at home? Well, I guess Wolt is room service for your home 😀

 After lunch we headed downstairs to the pool and we spent a little time in the saunas too. There is this one sauna with a huge window. It’s so surreal to be sitting in a sauna and looking at the city! Right after this we had a special Pürovel procedure booked, which is an hour-long massage with aromatherapy. We were both super happy with that. Kätlin was saying she has not been so relaxed in years and I… I just fell asleep during the massage. That has never happened to me before, so only great things to say about the massage therapists!

After that we had a little down time, watch TV, talk and get ready for the restaurant. It was magical to see Kätu beaming with joy when she realized we had all planned this together. And let me tell you friends – we had a SUPER cool evening! I had not hung out with these ladies before, but they are really a cool gang and I haven’t had such a fun night in a long time. After dinner we went to Parole to dance and later back to the hotel to enjoy the benefits of room service until me and Kätu fell asleep a little before morning.

When we woke up, we both knew the surprise had been successful. Of course I can’t tell you how rested Kätu was, but she was beaming like the sun while I had to gather all my willpower to go to breakfast. I am glad we made it to breakfast, because it was really delicious. Kätu even said that was the best breakfast she has ever had. The eggs were prepared right there, a big selection of porridge, sandwich stuff, bacon, sausages – everything you could ever want. And when we ran out of coffee they brought more right away. Great service!

After we ate we had a little more time to lay around, complain about not wanting to go home, because it was the nicest room in the world and then, with a heavy heart, pack up and head home. It was so great organizing this surprise for a friend, I did have my own interests at hear too – I also got to spend a night at the wonderful Swissôtel and meet these amazing women. But above all – Kätlin got a little break, that she desperately needed and let’s hope this makes it a little easier for her to tackle everyday life!

What memorable surprises have you organised? 

Loe ka neid postitusi!

9 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Marit Uusväli 12. märts 2018 at 08:32

  Ei mäleta ma,et ma oleks üllatust väga kellegile teinud. Endale kuluks ka selline õhtu ja hommik jne hotellis.

 • Avatar
  Vasta Landa 9. märts 2018 at 11:18

  Paar aastat tagasi kui mu laps veel täitsa beebi oli ei tahtnud ma mingi valemiga sünnat pidada. Aga olin kutsunud mehe pere ja vb paar inimest veel külla ja läksin parima sõbrannaga poodi salati materjali ostma. Juhuslikult oli ka mu isa külas eest ja pidin tema ka veel sadamasse viima. Tehes sellega üllatuse tegemise veel lihtsamaks nende jaoks 😀 universum aitas neid ,sest isa ei teadnud midagi ? ennem käisime mustikas kohvikus söömas ja ma sain mingi kehva asja seal ,sest vahetult ennem koju jõudmist tundsin et nii nüüd kiirelt pean vetsu saama ja õiendasin sõbrannale ,et pärast toome söögiasjad autost ,,kiiresti tuppa. Ja tuppa astudes kõik mu sõbrannad õhupallide, tordi ja mölludega üllatamas 😀 õnneks sain kõik kallistused vastu võetud ilma end täis laskmata ? ja eelmine aasta ma siiski kutsusin nad restosse sööma endaga ,aga palusin kinki mitte teha, et lihtsalt ostku omale ise söök jne. Aga siiski suutsid nad mind uuesti üllatada ja peale õhtusööki oli meil fotograaf tellitud pildistama ? kui seda kaarti lugesin hakkasin ikka täiega nutma,et kuidas ma ometi olen ära teeninud niiii head inimesed oma ümber ? see oli ka ikka supper üllatus ja ma olen neile mega tänulik. See aasta teen suure peo neile 😉 üllatasime mu parimat sõbrannat ka eelmine aasta. Ostsime hunniku õhupalle ja poole meetrised roosid ja läksime keset Pelgulinna kell 12 öösel talle akna taha laulma koos säraküünaldega 😀 ta elab esimesel korrusel nii,et peksime vastu aknaplekki ka veel ja laulsime. No korralik shokk oli tal ikka 😀 aga Nu mega õnnelik oli ikka. Ja kunagi nooremana korraldasin ühele sõbrale ka üllatus sünnipäeva peo. Aga see oli nii ammu ,et detaile ei mäletagi. Aga üllatunud ta oli igatahes ? mmm ja kui Aussist tagasi tulin siis ema juures ootas mind üllatusena kogu perekond. Hirmus palju üllatamisi on ikka olnud ?

  • Avatar
   Vasta k 9. märts 2018 at 22:43

   Ok kõlas väga imelikult, et sina kutsud oma sõbrad enda sünnipäevale, aga palud neil endil maksta oma söökide eest?

 • Avatar
  Vasta A. 9. märts 2018 at 09:37

  Lahe üllatus tõesti 🙂 <3
  Aga sööke vaadates, kas Kätlin on veganluse jätnud?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. märts 2018 at 11:47

   Ei ole, aga kala mõnikord sööb (seal menüüd polnud väga veganvalikut)

 • Avatar
  Vasta Helina 8. märts 2018 at 22:02

  Kunagi üllatasin nüüdseks endist sõbrannat. Võtsin venna kampa, kingituseks isetehtud brownied, õhupallid(mille täispuhumisel kasutasin vendade abi, endal kopsumahtu selleks antud pole) ja kohvipress kingituseks(tal oli seda vist vaja) ja lilled ka. Läksime reaalselt hommikul kl 7 ukse taha( olgu märgitud, et ta pole absull hommikuinimene, siis ta ei saa ööd ega mütsi aru ), helistasime alt kella, vend ütles, et tervist, oleme keskkonnaametnikud ja ajas veel mingit pada. Sõbranna jäi seda uskuma. Mina poolel teel trepist ülesse hakkasin itsitama, aga jah, alles korteriukse peal sai sõbranna aru, et naljaga tegu 😀 Ühesõnaga üllatus oli 100% korda läinud.

  Tahaks veel tulevikus selliseid üllatusi teha, ideelaviin võiks kaela sadada taas 😀

 • Avatar
  Vasta Kaidi 8. märts 2018 at 19:52

  Kui ma rootsi kruiisil olin ja rõduga sviidis olin, oli samuti tunne et ei lähe mitte kuskile:D

 • Avatar
  Vasta Signe 8. märts 2018 at 18:07

  Mu sõbranna reaalselt röövis mind sünnipäeval üllatuseks. Koos silmad kinni autosõidu ja sõprade “üllatus” karjumisega.

 • Avatar
  Vasta Marilin 8. märts 2018 at 15:48

  Me jooksime liftiuksel kokku.
  Juba ootasin seda kokkuvõtet. Väga lahe kui on nii lahedad ja kaasa elavad sõbrannad ?