0
LAPSED Lende TESTIN JA ARVUSTAN

Lende teise sünnipäeva tähistamine*

9. oktoober 2018

Kuigi ma kirjutasin, et Lende sünnipäeva me suurelt ei tähista, sest ega ta ju isegi aru saa, et tal sünnipäev on, siis päris tavaline päev meil ka ei olnud. Esiteks sattusime me talle õhupalliga koos siiski mingi kräunuva mängukassi ostma, sest “kuidas me ei kingi talle MIDAGI!”. Nõnda sai ta hommikul õhupalle ja torti ja väikse kingituse ka. Võiks öelda, et kõik oli idülliline, aga tegelikult hakkas Maril VÄGA kade meel, et tal sünnipäev ei ole, seega anus ta endale nii õhupalle, kui ka kingitust.

“Nonii, nüüd on see kohutav kaks käes, nagu öeldakse…Huvitav, mida kohutavat siis see aasta juhtub!?”

Õnneks kirjutas meile mõni aeg tagasi Miilu Mängumaa (LINK) ja pakkus välja, et äkki Lende tahaks oma sünnipäeval hoopis neile külla tulla. See idee meeldis meile küll, sest kuigi lasteaias on tore, on emme-issi ja õega sünnipäeval kindlasti hoopis toredam. Seega läksimegi neljakesti hommikul Miilumaale. Kuna päev ja kellaaeg olid sellised nagu nad olid, siis võis öelda, et tegu oli täitsa “privaatpeoga”. Ega Lendel ju väga palju sõpru ole ka, õde ikka kõige suurem sõber, olgu see sõber nii kade ja jorisev kui tahes, seega oli tema sellega väga rahul. 

Ma polnud enne Miilu Mängumaal käinud, aga kellel on lastepidu ees, mis korraldamist tahab, siis soovitan soojalt. Minu meelest nii äge koht – beebist suurema lapseni. Beebidele on oma väike mattidega nurk, kus emadele diivan. Siis on laud, kus taga saab süüa pakkuda ja siis on lihtsalt niiiiiii-iii palju avastamisrõõmu lastele, et hoia ja keela. Eriti hea on see, et mängumaa ei koosne erinevatest tubadest, et käi ja otsi nurga tagant lapsi, vaid näed kohe ära, kus-kes on.

See poeosa oli minu vaieldamatu lemmik ja ma kujutan vaid ette, kui rõõmus ma ise lapsena seal mängides olnud oleksin. No mis ma ajan, ma olin ka praegu seal mängimisest vaimustatud  – mina olin klient ja Mari kassapidaja. Siis oli Kardo kassas ja Mari klient. Lende käis ka vahepeal poes, aga kahjuks osutus tema varganäoks, kes ei tasunud kunagi oma kauba eest, vaid käis korduvalt ja nahhaalselt kaupa varastamas ja sellega minema jooksmas.

“Täna õhtuks teeme kala.”

“Krõbinaid-piima on ka raudselt tarvis!”

bandiit üritab lisaks kaubavargusele ka kaardimakseterminali pistuuri panna

kassapidajate rõõmus olek

Ma mega tõsiselt shoppamas

Lisaks otsustasid lapsed lõpuks ometi bändi kokku panna. Enamasti esitavad nad death metalit, aga käivad ka juubelitel süldimuusikat mängimas. Lisatasu ees on võimalik tellida ka perverdi-Kardo, kes saadab neid basskitarril. Jep, minu normaalne perekond täies hiilguses. Mina olen manager, nii et esinemissoovid võib mulle saata ?

Ma ei või, mis meelas kitarrist

Ma ei tahaks nüüd siin sooliselt kedagi eristada, sest tänapäeval see moes pole, aga traditsiooniliste mängude austajatele ütlen kohe, et oli nukuvärke ja autovärke ja turnimisvärke ja pallivärke ja midagi igale mänguhuvilisele. No vaadake ise:

Suur rongirada!

Printsessikleidituba, kus Mari kolm korda kleiti vahetamas käis.

Mingi palli…automaatika?

Nosimispaus.

Turnimisala väikestele ahvilastele, ehk loomaaed.

Meie jäime igatahes käiguga mega rahule ja ma tean, et teie ja teie lapsed jääksid kah, kui sinna satuks. Seepärast pakungi ma teile võimalust pidada Miilu Mängumaal lapse sünnipäeva! Sinna mahub kuni 40 last, nii et kellel suurem pralle plaanis, siis võtke osa, kui Tallinna inimesed olete. Lastel on seal tegevust tundideks ja lisaks on seal kõik vajalik, et üks äge pidu maha pidada. Kohapeal on kasutamiseks olemas: mikrolaineahi, veekeetja, kohvikann(filtritega) ning serveerimisnõud (kannud, lillevaasid, kausid, serveerimistaldrikud, kandikud, tordilabidas, noad, serveerimislusikad, tikud).

Võitja võib pidu pidada endale sobival ajal, vahet pole, kas see on siis nädala sees või nädalavahetusel, tingimusel, et mängumaa on tol päeval vaba muidugi. Ja peo võiks ütleme aasta jooksul ära pidada ?

Et loosis osaleda, siis mine klikka LIKE Miilu Mängumaa FBi lehele SIIN ja jäta mulle kommentaar, et kelle sünnat ja millal sa Miilus peaksid. Võitja loosin välja juba reedel, nii et kiirusta! 

Ps! Ega Miilusse ainult peole minema pea, lapsed saavad seal niisama ka mängimas käia, aga selle info leiad nende kodukalt (LINK).

*Külla kutsus meid Miilu Mängumaa, nagu te ehk juba aru saite ?

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

177 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Marii 18. oktoober 2018 at 21:18

  Megalahe kleit on sul! Kust see pärit on? 🙂

  • Reply Mallukas 18. oktoober 2018 at 21:49

   LOLO imetamiskleit 🙂

 • Reply Mare 13. oktoober 2018 at 11:51

  Peaksin enda tiburulli Eliisi esimest sünnipäeva 09.10.19. Võib ka veidi varem, saab ta vanaema oma ka korraga pidada.

 • Reply Janne 13. oktoober 2018 at 07:07

  Pidasime Miilu mängumaal kunagi teise lapse esimest sünnipäeva. Nüüd peaks väga hea meelega seal kolmanda lapse teist sünnipäeva. 🙂
  Kuna meil on esimese ja kolmanda lapse sünnipäevade vahe kõigest üks päev, siis väga tore oleks kõige pisemale oma sünnipäev võita. 🙂

 • Reply Sandra Kaisa Laurfeld 12. oktoober 2018 at 18:39

  Oma poja sünnipäeva, novembri lõpus 🙂

 • Reply Meryliz E 12. oktoober 2018 at 12:44

  Tähistaksime meie printsessi Emily 1 aastaseks saamise sünnipäeva maagilisel kuupäeval 29.01.2019

 • Reply Mirjam 11. oktoober 2018 at 23:37

  Märtsis vaja teise lapse esimest sünnipäeva tähistada! Ja Miilus olen käinud ning väga meeldib!

 • Reply C 11. oktoober 2018 at 23:24

  Peaksin novembris oma neiu süntarit ?

 • Reply Terje 11. oktoober 2018 at 15:58

  Peaksin oma printsessi neljandat sünnipäeva seal 🙂

 • Reply Maarja 11. oktoober 2018 at 06:28

  Teeksime võib-olla seal aprillibeebide kokkutuleku või ühissünnipäeva. Peo aeg vaid kokkuleppe küsimus, vähemalt koht oleks olemas 🙂

 • Reply Kelli Sandra 11. oktoober 2018 at 06:17

  Peaksin oma Poja sünnipäev. 🙂

 • Reply Marika 11. oktoober 2018 at 00:00

  Oma peagi ühe ja kolme aastaseks saavate laste sünnipäevad. Oleme seal käinud ja lastele tuleks seal kindlasti väga meeldejääv pidu! ?

 • Reply Mirjam 10. oktoober 2018 at 22:29

  Peaksin lapse sünnipäeva veebruari alguses 🙂

 • Reply Mirjam 10. oktoober 2018 at 22:08

  Sooviksin pidada lapse sünnipàeva veebruari alguses 🙂

 • Reply K 10. oktoober 2018 at 20:06

  Meil detsembris esimese lapse sünna tulekul. Just otsingi kohta kus pidada. Ja no niigi raske kuu see detsember, et võit tuleks kasuks küll 😀

 • Reply Kadri 10. oktoober 2018 at 18:56

  Peaksin seal uhke tädina enda vennalaste sünnipäevasid 🙂 Näiteks nüüd novembris juba või aprillis 🙂

 • Reply Eve 10. oktoober 2018 at 17:45

  Peaksin oma tütre esimese aasta sünnipäeva novembris ??

 • Reply Eleriin 10. oktoober 2018 at 17:27

  Poja 3 aastane sünnipäev veebruaris ootab oma korda:)))))))) Oiiiii ta niii suur kööögi fänn ja poe et usun see oleks tema parim synnipäeva koht. Ja kuna elame alaliselt soomes ja enamus sõbrad on eestis oleks ideaaalne koht ja kink:)))

 • Reply Regina 10. oktoober 2018 at 17:02

  Peaksin mängumaal oma lapse esimest sünnipäeva. Kuna suguvõsa on suur ja lapsi palju, siis tundub väga kihvt ja ruumikas peokoht.

 • Reply Helen 10. oktoober 2018 at 16:53

  Poja sünnipàeva peaksin aprillis 🙂

 • Reply R. 10. oktoober 2018 at 15:41

  Peaksin detsembris,oma poja 4ndat ja tütre 2. sünnipäeva.

 • Reply Mariel 10. oktoober 2018 at 15:25

  Väikese õe sünnipäeva peaksime Miilu Mängumaal ?

 • Reply Riina 10. oktoober 2018 at 14:54

  Peaksin kahe lapse sünnipäeva koos, ilmselt märtsis-aprillis. See oleks väga tore kingitus.

 • Reply Anu 10. oktoober 2018 at 13:13

  Tütre 6.sünnipäeva jaanuaris. Pole küll Päälinna inimesed, aga mis see 100km sõita on lapse rõõmuks 🙂

 • Reply Kairixxx 10. oktoober 2018 at 11:02

  Mängumaal peaksin lapse 5. sünnipäeva 🙂

 • Reply Aigi 10. oktoober 2018 at 10:50

  16 november on poja 4. sünnipäev – ta ootab seda meeletult ning meil ongi veel mängutuba välja valimata 🙂

 • Reply Margit 10. oktoober 2018 at 10:32

  Tähistaksin enda kõige väiksema õe sünnipäeva. Nimelt, meil on viielapseline perekond ning mu õde on alati pettunud, et teistel on lahedad peod mängumaale, ujulates jne. Teeksin talle seda head meelt, et ka tema saaks lapsepõlves oma laheda peo!

 • Reply Kristin R 10. oktoober 2018 at 10:23

  Ma peaks oma aastaseks saava lapse sünnipäeva. Esimene sünnipäev on ikka kõige tähtsam. Ning kogu suguvõsa on Tallinnas siis oleks see ideaalne ja teised väikesed sugulased saaksid samal ajal mängida ka. Sünnipäev oleks 14.12

 • Reply Merle 10. oktoober 2018 at 09:47

  Tähistaksin oktoobri lõpus enda kahe lapse sünnipäevi – vanem on Lende eakaaslane, nii et saab kohe 2-aastaseks ja noorem 6-kuuseks. Eelmine aasta ei hakanud ka veel mängutoas pidu pidama, kuna laps oli veel liiga väike. Nüüd oleks vanemal lapsel ja külalistel seal täitsa hea asjatada 🙂

 • Reply Kristin 10. oktoober 2018 at 09:26

  Ma teeks selle peo üllatusena oma vennapojale tema sünnipäevaks mis kohe varsti tulemas, olen Eestis eemal olnud terve tema eluaja ja nüüd oleks aeg siis plusse koguma hakata. See mängumaa võiks olla ideaalne nende kogumiseks 🙂 🙂 🙂 🙂

 • Reply Liina 10. oktoober 2018 at 09:14

  Peaksime jaanuaris 3 ja 5 aastaseks saavate tüdrukute sünnipäeva. Neil on nädalane vahe sünnipäevadel ja sel aastal saame veel kood tähistada. Tundub äga mängutuba.

 • Reply Ellu 10. oktoober 2018 at 08:56

  Tütre sünnipäev juulis 🙂

 • Reply Annika 10. oktoober 2018 at 07:51

  Oma armsa tütre sünnipäeva 12 detsember ?

 • Reply Janeli 10. oktoober 2018 at 07:21

  Kust nii lahe kleit pärit on nagu sul seljas? 😀

 • Reply PreiliA 10. oktoober 2018 at 07:17

  Mu nooremal preilil täitub kohe varsti esimene eluaasta. 23. Oktoober see preili siia ilma tuli. Me pole veel mõelnud mitte midagi mis tema sünnal teha, sest noh ta ju nii väike ja ei saa eriti arugi veel. Aga kindlasti oleks üks väike pidu lähedasemategs seal väga vahva.

 • Reply Helena 10. oktoober 2018 at 00:49

  Tütar Liseti sünnipäeva 28.04.2019 , saab 7 aastaseks.

 • Reply Liina 10. oktoober 2018 at 00:10

  Peaksin enda tütre teist sünnipäeva 🙂

 • Reply Terje 9. oktoober 2018 at 23:45

  Meie kolmel jõnglasel kõigil järgnevatel kuudel riburadapidi järjest sünnad tulemas, niiet ei teeks väike loosiõnn üldse paha ?

 • Reply Cat 9. oktoober 2018 at 23:37

  Mina peaksin seal oma piigade ( kaksikute) kolmandat sünni päeva 2019 augustis.
  Nii äge oleks kutsuks terve nende lasteaia rühma ka peole.

 • Reply Helena 9. oktoober 2018 at 23:34

  Meie teeksime megavahva mänguhommiku novembri lõpus/detsembris.

 • Reply Stiina 9. oktoober 2018 at 23:31

  Vanema poja 4ndat sünnipäeva peaks detsembrikuus 🙂

 • Reply Anette 9. oktoober 2018 at 23:28

  Kui see võit kehtiks märtsini siis peaks heameelega lapse teise sünnipäeva ja mehe 26 peo seal koos 😀 niikui nii kooki jagavad mis siis viga ka pidu jagada 😀 kuigi mul 40et külalist pole ehk 20 saaks 🙂

 • Reply Jaanika 9. oktoober 2018 at 23:21

  Mari on isegi oma õe sünnipäeval printsessikleidis tähelepanu keskpunktis, Lendel aga jumala savi oma riietusest ja tähelepanust 😀

 • Reply Lilian 9. oktoober 2018 at 23:13

  Poja 2 sünnipäeva tähistaks novembri lōpus ?!

 • Reply Janne 9. oktoober 2018 at 23:04

  Miilu mängumaal peaksime oma tütre 2 aastast sünnipäeva jaanuaris. Olengi juba vaikselt mõtlema hakanud, et kus sünnipäeva tähistada ja see sobiks ideaalselt ?

 • Reply Marit 9. oktoober 2018 at 22:55

  Ilmselt suurema tütre 6.a sünnipäeva või kes teab, võib-olla isegi pisema tütre 1.a sünnipäeva ?

 • Reply Triinu Viljas 9. oktoober 2018 at 22:46

  Sooviks tähistada väiksema poisi 5.aastaseks saamist. Sünnipäev 7.november….pole enam mägede taga ?

 • Reply Hanna 9. oktoober 2018 at 22:44

  Peaksin tütre 4. sünnipäeva jaanuari lõpus 🙂
  Võidu üle oleks maru õnnelikud. 🙂

 • Reply Kertu V 9. oktoober 2018 at 22:31

  Oma tütre Marie-Liise sünnipäeva peaks see järgmine aasta 6 juuli ?

 • Reply Anne 9. oktoober 2018 at 22:26

  Ma arvasin kindlalt, et küll saab mõned aastad sünnipäevamorssi ikka kodus limpsida, enne kui mängutubasid väisama hakkame, aga võta näpust ! Meil on viimastel kuudel kutsutud päris mitmele mängutoa sünnipäevale ja see värk istub pojale ikka hullult. Ta ristis enda toa isegi mängutoaks ümber – läheb õhtuti mängutuppa tuttu 🙂 Nüüd oleks enda ees pisut mark poja sünnipäev suures toas laua taga pidada. Seega kui loosiõnn meile naeratab, tõttaksime hea meelega koos sõpradega ühe imearmsa 3-aastase poisi sünnipäeva Miilu Mängumaale detsembris tähistama.

 • Reply Veronika 9. oktoober 2018 at 22:21

  Peaksin tütre sünnipäeva 02.02.19 kus saab 3aastaseks. Väga tore ja loodetavasti meeldejääv sündmus oleks printsessile.

 • Reply Heili 9. oktoober 2018 at 22:05

  Tähistaksin juulis oma tütre sünnipäeva, talle seal kindlasti väga meeldiks.

 • Reply hele 9. oktoober 2018 at 22:02

  Miilu mängmaa on väga vahva jah.
  Aga kirjutan, sest no see kleit mis sul on, no nii äge!

 • Reply Karin 9. oktoober 2018 at 21:50

  Suure tralliga tähistaksime tütar sünnipäeva, kes augustikuus saab kolme aastaseks.

 • Reply Marina 9. oktoober 2018 at 21:49

  Õe tütrekesel on detsembris sünna, talle väga meeldiks seal…eriti see poe osa ❤️

 • Reply Ilona 9. oktoober 2018 at 21:47

  Tütre sünnat peaksime mai kuus 🙂

 • Reply Maris 9. oktoober 2018 at 21:45

  Oma lapse esimest sünnipäeva 27. oktoobril 🙂

 • Reply Siret 9. oktoober 2018 at 21:44

  Mina sooviksim pidada seal oma tütre kolmandat sünnipäeva märtsi kuus 🙂

 • Reply K 9. oktoober 2018 at 21:39

  Ma peaksin suurima rõõmuga seal jaanuaris oma 2 aastase printsess Lisandra sünnipäeva ☀️?? sõpru, keda kutsuda meil jagub 🙂 ja
  Palju õnne veelkord armas Lende ☀️??

 • Reply Kersti 9. oktoober 2018 at 21:06

  Peaksime Miilus poegade 2st ja 4ndat sünnipäeva, detsemris?

 • Reply Merlyn 9. oktoober 2018 at 21:05

  Kui peo pidamiseks on aega terve aasta, siis mina peaksin seal oma tütrekese esimest sünnipäeva järgmisel suvel ?

 • Reply Anu 9. oktoober 2018 at 20:44

  Poja ja tûtre sûnnipâev jaanuaris 🙂 alati juba nov alguses hiljemalt koha bronninud, aga seekord ideed veel puuduvad ja see koht tundub lahe 🙂

 • Reply Auli 9. oktoober 2018 at 20:22

  Peaksime tütre viiendat sünnat veebraris ?

 • Reply Inga 9. oktoober 2018 at 20:17

  Peaksin seal oma pisikese tütre teist sünnipäeva. Muidu ei ole samuti nii pisikese puhul mängumaa sünna usku, aga miks ka mitte 🙂 Sünnipäev on tal veebruaris, siis lähekski.

 • Reply Maarja 9. oktoober 2018 at 20:15

  Sooviks Miilu Mängumaal pidada enda poja neljandat sünnipäeva 3.jaanuaril 🙂

 • Reply Mariann 9. oktoober 2018 at 19:49

  Märtsis tähistaks seal ühe tütarlapse kuuendat sünnipäeva. Ilmselt viimast korda mängutoas, sest vaevalt ta vanemana enam mängutuppa minna tahaks, vaid siis tulevad juba kinod ja muud “suurte laste” tegevused.

 • Reply Liis 9. oktoober 2018 at 19:49

  Poja sünnipäeva augustis 🙂

 • Reply Kairit Erk 9. oktoober 2018 at 19:35

  Tähistaks seal tütre 6 aastaseks saamise pidu 🙂 õige päev on 10.12. Pidamise päev ei ole veel päris kindel.

 • Reply Mari-Liis 9. oktoober 2018 at 19:28

  Oma kahe preili sünnipäeva aprillis 🙂

 • Reply Anneli 9. oktoober 2018 at 19:20

  Äge! Mul endal lapsi ei ole, aga õelaps on mulle nii armas nagu enda oma. Kingiksin selle fantastilise sünnipäevapeo just talle, tal ees 2.sünnipäev. Esimene sünna oli tal ka väga suurejooneline ja nüüd on latt kõrgel, tuleb igal aastal üle trumbata, haha.

 • Reply Karoliina 9. oktoober 2018 at 19:10

  Peaksin jaanuaris enda tütre sünnipäeva ?

 • Reply Merily 9. oktoober 2018 at 18:56

  Peaksin oma 3 e aastaseks saava printsessi peo suurima hea meelega seal maha ?

 • Reply KETU 9. oktoober 2018 at 18:41

  Nii ilusad pildid?

 • Reply Mirjam 9. oktoober 2018 at 18:33

  Tundub väga lahe koht. Mina peaksin seal oma tütre kolmandat sünnipäeva kui loosiõnn naeratab. Novembris võib nii väiksele sünnipäeva pidamine olla keeruline, kuna igasugused haigused liikvel ja ei või ette teada, kui paljud oleksid tulijaid, kui koht broneerida. Seetõttu polegi mängumaale mõelnud. Ei taha suurt raha magama panna. Hetkel plaanis siis kodus pidada pere ringis.

 • Reply Tiivi 9. oktoober 2018 at 18:25

  Tütarde 3.ndat ja 6ndat sünnipäeva sooviks pidada aprillis

 • Reply Mariann 9. oktoober 2018 at 18:14

  Aprillis oma tütre sünnipäeva

 • Reply Ave 9. oktoober 2018 at 18:08

  Noorem poiss saab 7.aastaseks jaanuari lõpus ja see oleks super võimalus kõik lasteaia kaaslased ja teised sõbrad kokku kutsuda suurde mängumaale 🙂

 • Reply Tuuli 9. oktoober 2018 at 18:05

  Tütre 3-ndat sünnipäeva Novembris.

 • Reply Tiina 9. oktoober 2018 at 17:36

  Me nooremal põnnil novembris sünnipäev, saab juba kolmeseks 🙂 Igati tore koht 🙂

 • Reply Älis 9. oktoober 2018 at 17:35

  Kaugel see veebruar on, oma tütre 2 aastast sünnipäeva peaks 🙂

 • Reply Katri 9. oktoober 2018 at 17:23

  Peaks oma plika 4a sünnipäeva juulis 🙂 Ma küll lootsin, et saame veel kodus pidada, aga kuna ta käis ühel sünnipäeval, mis oli mängutoas, siis küsitakse igal õhtul. et kas ikka tema sünnipäev ka mängutoas tuleb 🙂

 • Reply H. 9. oktoober 2018 at 17:06

  Peaksin seal oma vanema poja teist suurt sünnipäeva detsembris (:

 • Reply Laura 9. oktoober 2018 at 16:27

  Peaksin jaanuaris oma vanema poja sünnipäeva.?

 • Reply Marleen 9. oktoober 2018 at 16:23

  Peaksin märtsi alguses tütre 3ndat sünnipäeva.

 • Reply Laura 9. oktoober 2018 at 16:14

  Kevadel oma enda poisi sünnat , saab mai algul 4 seega oleks ideaalne koht talle . Üksikvanemana kahjuks pole seda rõõmu , et mängutuba rentida , tänu millele jäi eelmise sünnipäeva tähistamine üsna kesiseks.:(

 • Reply Katre 9. oktoober 2018 at 16:12

  Tähistaksin tütre sünnipäeva 15. veebruaril 🙂

 • Reply Katre 9. oktoober 2018 at 16:07

  Tähistaksin tütre sünnipäeva 15. veebrualil 🙂

 • Reply Carmen 9. oktoober 2018 at 16:00

  Tundub tõesti väga tore mängutuba olevat. Ja noh võit oleks nagu kingitus tervele perele (rahalises mõttes), sest preili sünnipäev on täpselt pärast jõule, aastavahetust ja ennem uut palgapäeva ?
  Pidu peaks jaanuaris, kui mu printsess tähistab oma 5ndat juubelit !!

 • Reply Jaanika 9. oktoober 2018 at 15:46

  Tütre sünnipäeva jaanuaris

 • Reply Liisi Vagur 9. oktoober 2018 at 15:30

  Mina laseksin oma emal pidada oma väikeste õdede sünnipäeva seal sest neil sünnipäevad ainult paari päevase vahega. Ja õed oleksid väga rõõmsad seal mängimas! 🙂

 • Reply Ingely 9. oktoober 2018 at 15:15

  Mu väike õde saab juulis 4 aastaseks, talle meeldiks kindlasti väga seal oma sõpradega mängida. ?

 • Reply Ille 9. oktoober 2018 at 15:01

  Novembris enda poja sünnipäeva 🙂

 • Reply Mari-Liis Juurik 9. oktoober 2018 at 14:45

  Läheksin oma lapse esimest juubelit tähistama ?

 • Reply jaanika 9. oktoober 2018 at 14:40

  Novembri lõpus on pere pesamuna teine sünnipäev ja sugulasi-sõpru ning nende lapsi on meil nii palju ja erinevas vanuses 🙂

 • Reply ingrid 9. oktoober 2018 at 14:34

  Poja saab jaanuaris 2 aastasels, nii et tema sünnipäeva peaks.

 • Reply Liisa 9. oktoober 2018 at 14:32

  Oh see oleks vahva koht, kus pidada Emma 1st sünnipäeva kõik sugulased /sõbrad lastega saaks kokku tulla ?

 • Reply Kristina 9. oktoober 2018 at 14:28

  Peaksin enda tütre sünnipäeva peo seal koos tema sõpradega. 22 jaanuar saab 5 aastaseks. ?

 • Reply An 9. oktoober 2018 at 14:19

  Mina peaksin Miilu mängumaal oma tütre 3ndat sünnipäeva jaanuaris.

  • Reply Katre 9. oktoober 2018 at 16:10

   Tähistaksin tütre sünnipäeva 15. veebruaril 🙂

 • Reply Merit 9. oktoober 2018 at 14:10

  Poja Henri Kristoferi sünnipäeva 🙂

 • Reply Jaanika 9. oktoober 2018 at 14:09

  Peaks oma tütre kuuendat sünnipäeva Jaanuaris 🙂

 • Reply Kerli 9. oktoober 2018 at 14:04

  Veebruaris sõbrapäeval tähistaks oma poja 5.ndat sünnipäeva

 • Reply Janne 9. oktoober 2018 at 13:56

  Meie tähistaksime Miilu Mängumaal juulikuus oma vanema lapse sünnipäeva, kes saab kolmeseks ?

 • Reply Kaili Kuller 9. oktoober 2018 at 13:52

  Miilu on äge koht, laps on sinna sünnipäevale sattunud ja väga vaimustuses. Oh neid rõõmuhõiskeid kui saaks ka enda sünnipäeva jaanuaris seal pidada, sest sinna saab ju terve rühma ja teisedki sõbrad kutsuda! 🙂

 • Reply Gerda 9. oktoober 2018 at 13:42

  Veebruaris peaksin oma tütre teist sünnipäeva meeleldi Miilus. Meil siin, kus elame, kahjuks mängutubasid palju pole.

 • Reply Katariin 9. oktoober 2018 at 13:30

  Mina peaks seal jaanuaris oma kalli õetütre kuuendat sünnipäeva. Minu pisike alla-aastane põrnikas naudiks seda ka kindlasti, sest täditütar on ta suuur iidol 🙂

 • Reply Kristi 9. oktoober 2018 at 13:18

  Tere veebruaris saab poeg 4 a oleks tore pidada seal

 • Reply Anne 9. oktoober 2018 at 13:13

  Novembris on noorema lapse sünnipäev tulemas ja just tema 3-aastase sünnipäevapeo teeksimegi seal!

 • Reply Piret 9. oktoober 2018 at 13:11

  Kingiksin peo oma õetütrele, kellel maikuus sünnipäev. Tädina teeniksin kindlasti sedasi boonuspunkte:)

 • Reply Triinu 9. oktoober 2018 at 13:03

  Peaks seal oma vennalapse sünnipäeva, kes saab 13.novembril 2 aastaseks. Oleks teistsugune sünnipäev.

 • Reply Maara 9. oktoober 2018 at 13:00

  Peaksin oma tütrekese 6ndat sünnipäeva. Kuna hetkel ehitame maja, peavad lapsed päris paljust loobuma. Seega oleks tore üllatus talle, kes vaeseke on pidanud aasta aega koonerdama

 • Reply Mari-Liis 9. oktoober 2018 at 12:51

  Tere, peaksin lapse sünnipäeva, kes saab 28.nov 4.aastaseks 🙂

 • Reply Kady 9. oktoober 2018 at 12:48

  Tütre 4a sünnat Aprillikuus.

 • Reply Liisu 9. oktoober 2018 at 12:31

  Laupäeval peaks poja sünnipäeva.

 • Reply Liisa 9. oktoober 2018 at 12:29

  Miilus peaks oma poja 3.sünnipäeva detsembris !

 • Reply Anneli 9. oktoober 2018 at 12:28

  Kingiksin selle võimaluse sünnipäeva seal pidada oma armsale õepojale, kellel sünnipäev novembris.

 • Reply Sirly 9. oktoober 2018 at 12:19

  Oma lapse 5.sünnipäeva märtsis. Tal pole siiani mängutoa sünnat olnud, sest hakkas alles lasteaias korralikult käima 🙂

 • Reply Ave 9. oktoober 2018 at 12:15

  Mul reaalselt on 100 tabi lahti erinevate mängutubadega. Mul oleks vaja lapse 1aasta sünnipäev maha pidada juba 27 või 28 oktoober. Kuna ma ootasin ühte tähtsat uudist nii kaua, siis ma ei julgenud midagi palju varem ära bookida. Ja enamik kohti on nüüd juba kinni nendel kuupäevadel, et ega suurt valikult enam polegi. Vaatasin, et Miilus on hommikud veel täitsa vabad, ja ma tean, et Miilu on väga vahva koht, kus sünnipäeva pidada. Ma olen muidu sünnipäevamajanduses alati nii vara ära bronninud kõik ja tordid ka mitu-mitu kuud ette ära tellinud, siis nüüd ma olen MAJOR ajahädas. Teeme nii, et nüüd naeratab loosiõnn siiapoole korra ka.

 • Reply Regina G. 9. oktoober 2018 at 12:07

  Peaksin aprillis enda neiu sünnipäeva, kes saab viieseks ??

 • Reply Sirle 9. oktoober 2018 at 12:00

  tähistaks oma õetütarde sünnipäevi seal 🙂

 • Reply Katri 9. oktoober 2018 at 11:53

  Ooh, mu lapsepõlve unistus oli sellises poes mängida! Õnneks mul kaks tütart, kellega saan tänapäeva moodsaid mänguasju kasutades ise ka uuesti mängida poodi 😀
  Aga sünnipäevaga venitaks täpselt aasta, kui oktoobris peaksin vanema lapse 3a ja noorema 1a sünnasid koos! Praegu olen vastsündinuga kodus ja suuremale 2a pidu ka kodune perega planeeritud, ent 3a peo teeks siis küll suure pauguga kuskil toredas mängutoas!

 • Reply Mai 9. oktoober 2018 at 11:50

  Minu tütar oleks kindlasti üliõnnelik kui saaks seal oma teist sünnipäeva pidada!!!

 • Reply Kaisa 9. oktoober 2018 at 11:44

  Peaksin oma poja sünnipäeva… või teise poja sünnipäeva. Või äkki õepoja. Või “viskame” kõik ühte patta ja tõsine lasteaialõpupralle 🙂 Valikuid palju? 🙂

 • Reply Kris 9. oktoober 2018 at 11:42

  Kuna olen iga hetk oma esimest last sünnitama minemas, siis läheksingi sinna tähistama täpselt aasta pärast oma poja esimest sünnipäeva 🙂

 • Reply Viire 9. oktoober 2018 at 11:39

  Peaksime seal oma poja teist sünnat veebruaris.

 • Reply Ragne 9. oktoober 2018 at 11:35

  Nonii, ma siis bronniksin väga, väga varakult tütre 2 sünnipäeva aja ehk siis 28.09.2019 ? Aga parem varem kui üldse mitte ?

 • Reply R L 9. oktoober 2018 at 11:29

  Oma 4.a tüdruku sünnipäeva ja maikuus!

 • Reply Gerli 9. oktoober 2018 at 11:20

  Teeks ühe peo oma kahele tütrele (Liandra Mirellile ja Säde Kessule), kuna eelmine pidu tuli ühes mängukohas tühistada, nende kolimise tõttu. Peo peaks vb juba novembris. Päris täpselt veel ei tea.

 • Reply Kaisa 9. oktoober 2018 at 11:19

  Peaksin oma oktoobrika sünnat, kes saab kaheseks juba 25.10 🙂

 • Reply Lagle 9. oktoober 2018 at 11:14

  poisil oktoobri lõpus sünna, saab kolm, küll oleks tore seal pidu pidada

 • Reply Nele 9. oktoober 2018 at 11:12

  Poja 3 a sünnat jaanuaris.2019

 • Reply Marjatta 9. oktoober 2018 at 11:12

  Kuna kahel põnnil on kuuse vahega sünna, üks saab 1 aastaseks ja teine 5 aastaseks, siis peaksime neile koos ühe toreda suure peo 🙂

 • Reply M. 9. oktoober 2018 at 11:11

  Mu tütar saab novembris 2ks. Tore oleks pidada ühe korraga suurem sünnipäev ära,kui teha kodus mitu päeva järjest ning mitme nö külaliste grupiga. ?

 • Reply Karmen 9. oktoober 2018 at 11:10

  Tütre teist sünnipäeva järgmine kuu ?

 • Reply Signe 9. oktoober 2018 at 11:09

  Tähistaks tütre neljandat sünnipäeva veebruaris 🙂

 • Reply Mari 9. oktoober 2018 at 11:07

  Ooooo ma arvan, et oma lapse 🙂

 • Reply K 9. oktoober 2018 at 11:07

  Peaksin tütre Rebeca 2 aasta sünnipäeva jaanuaris, kuna eelmine aasta jäi haiguse tõttu meil suurem pralle ära ?

 • Reply Ebe-Kai Rüütli 9. oktoober 2018 at 11:01

  Kuna mul väga suur perekond ja lapsi palju, siis oleks selline mängutuba ideaalne 🙂 peaksin seal oma lapse 3a sünnipäeva ja kes teab, ehk ka uue lapse katsikuid koos ? pidu leiaks aset Aprill 2019 🙂

 • Reply Anu 9. oktoober 2018 at 11:01

  Raffi 1 aastaseks saamist 1 veebruar 2019

 • Reply Bärbel 9. oktoober 2018 at 10:52

  Meie peaks Hanelle kolmeka detsembris 🙂

 • Reply Maarja Peets 9. oktoober 2018 at 10:45

  Tere tore! Eile just bronnisin teise mängutoa oma printsessi sünnipàevaks. Aga why not pidada kaks sünnipàeva ✌?Tànapàeval ju moes terve lasteaed kutsuda ? Ja kuna famiiliat ka palju kes meie printsessi hellitavad siis oleks igati tip top kaks pidu. Ja kuna printsessi lemmik mäng on poodi mängimine siis Miilu mängimaal oleks rõõmu kui palju. Ahjaa, Printsess Elsa (no tegelt ikka Elisabeth) saab 9 detsembril 4 aastaseks ?? Siis peaksimegi pidu ?

 • Reply Marge 9. oktoober 2018 at 10:45

  Tütre 3a sünnat juulis.

 • Reply D. 9. oktoober 2018 at 10:43

  No mais on suuremal sünnipäev ja augustis väiksemal. Nii et üks kahest! ?

 • Reply Maria 9. oktoober 2018 at 10:42

  Pisikese Liisu 2. sünnipäeva 20. jaanuaril. 🙂

 • Reply Karoliina 9. oktoober 2018 at 10:41

  Teeksime enda väikesele preilile ilusa sünnipäeva. Saab jaanuaris kaheseks. 🙂

 • Reply Stella 9. oktoober 2018 at 10:39

  Tütre sünnipäeva peaks oktoobri lōpus 🙂

 • Reply Marika 9. oktoober 2018 at 10:36

  Meie peaks poja 3ndat sünnipäeva 27.01 🙂

 • Reply Liis 9. oktoober 2018 at 10:34

  Peo korraldaks vanemale lapsele, kel sünnipäev veebruaris tulemas. Viimased aastad oleme kodus korraldanud ja see on olnud kaos. Kuna ta ka korralik rahmeldis, siis mängumaad on täpselt mu lapse pärusmaad.

 • Reply Signe 9. oktoober 2018 at 10:33

  Peaksin oma kahe lapse.sünnipäeva koos,ühel on novemberi lõpus ja teisel detsembri algul. Oleks tore suur pidu.

 • Reply Monika Käärmaa 9. oktoober 2018 at 10:32

  Poja 1.sünnipäeva peaks küll seal veebruari lõpus ?

 • Reply Keili 9. oktoober 2018 at 10:28

  Poja viiendat sünnipäeva, oleks vahva esimene juubel kui selline vahvas mängutoas pidada ?

 • Reply Annika 9. oktoober 2018 at 10:27

  Peaksin jaanuaris lapse sünnipäeva seal ?
  Oleks esimene kord mängutoas pidada

 • Reply Aimps 9. oktoober 2018 at 10:23

  Peaks seal oma kalli poja 4ndat sünnipäeva.
  12.01.2019 saab ta neli ja samal päeval oleks tore sõbrad mängima kutsuda.

 • Reply Marielle 9. oktoober 2018 at 10:22

  Väga lahedad pildid! Tundub tore koht ja tahaks enda tüdrukute sünnipäeva ka seal pidada mais. Väiksem saab 24.05 viieseks ja suurem 4 päeva varem juba 12. Sünnipäevi oleme vaatamata suurele vanusevahele alati koos pidanud, sest sõbrad on ühised.

 • Reply Mari-Liny 9. oktoober 2018 at 10:21

  Minu Üks pisike printsess saab 17 detsember 1 aastaseks ja oleks väga tore ja vahva tema esimene sünnipäev just seal ära pidada 🙂

 • Reply M 9. oktoober 2018 at 10:20

  Kuna minu beebi 1. sünnipäev oli rohkem nagu täiskasvanulik istumine, siis nr 2 peab tulema nii suure pauguga, et nr 1 saaks ka tagant järgi lapselikult ära tähistatud ja sinna juurde ka kõik muud olulised tähtpäevad, millest siiani sujuvalt üle oleme libisenud. Peab lihtsalt pidama sellise suuure peo, et tuleme kasvõi Tallinna!

  Kuupäev on küll kauge, aga ideaalne oleks, kui 16. juuni saaks pralletada.

 • Reply Doris 9. oktoober 2018 at 10:19

  Oma poja Aroni ühe aastase pralle peaks küll suurejooneliselt. 8 jaanuar 2019 ?

 • Reply K. 9. oktoober 2018 at 10:19

  Maini on veel aega, aga võidu korral peaks oma poja 3ndat sünnipäeva seal! 🙂

 • Reply Kadri 9. oktoober 2018 at 10:18

  Peaksin Miilus vanema tütre sünnipäeva, kes saab järgmine aasta juuni kuus 4-aastaseks 🙂 Ehk siis juuni alguses läheksime pidu pidama. Tal lasteaias palju sõpru, suur mängutuba oleks ideaalne!

 • Reply Egle 9. oktoober 2018 at 10:14

  Mais peaksid meie pere pesamunad oma sünnipäeva. Mängumaa võidu üle oleksime väga õnnelikud, sest siis ei peaks lapsed valima, keda kutsuda ja kes sel korral peole ei mahu. Mängumaale mahuks kindlasti kõik sõbrad lustima.

 • Reply Alice 9. oktoober 2018 at 10:12

  Kingiksin selle paketti oma õelapsele , siis mahuks seekord kogu perega sünnipäevale ühel ajal mitte vahetustega ?

 • Reply A4 9. oktoober 2018 at 10:11

  Kuna ma pole tallinna inimene siis võidu kingiksin õele, et järgmine aasta saaks tema põnn muretult synnipäeva pidada mõtlemata kus teha..pidu toimuks augustis ( õige päev on 14.august) seega mahuks selle aasta sisse kûll?

 • Reply Annika 9. oktoober 2018 at 10:09

  Miilu Mängumaa on tõesti äge koht, kus tegevust jagub kõigile ja ruumi on palju. Meile meeldib! 🙂
  Kui võiduga natuke üle aasta kannataks venitada, siis peaks oma lapse sünnipäeval uuel aastal seal (selleks korraks juba mängutuba broneeritud). Aga kui oodata ei saa, siis teeks mõne sõbranna ja tema lapse õnnelikuks – kevade poole hulgim sünnipäevi tulemas 😉

 • Reply Ma 9. oktoober 2018 at 10:08

  Ma kingiksin selle võidu oma armsale vennalapsele, kellel on sünnipäev küll aprillis, aga pole hullu. 🙂

 • Reply Laura K. 9. oktoober 2018 at 10:07

  Mu lapsel täitub 10.juuli 2019 number 3 ja tema sünnipäeva oleks seal ideaalne pidada ?

 • Reply Liisu 9. oktoober 2018 at 10:07

  Minu tütrel 22.oktoober 2 sünnipäev. Mõttes on olnud küll et võiks kuskile mängutuppa minna. ?

 • Reply Geidi 9. oktoober 2018 at 10:07

  3.märtsil saab minu Hannes 1-aastaseks. Loodetavasti on tal selleks ajaks jalad all ja hambad suus, et oma esimest sünnipäeva täiel rinnal nautida. ?

 • Reply Eve 9. oktoober 2018 at 10:06

  Mina peaksin oma kahe lapse sünnipäeva korraga kuna neil lähestikku (nädal vahet) ning sõpruskond on ühine. Pidu saaks toimuma kas 02.02.19 v 09.02.19. Peo kangelaste vanused hetkel 3 ja 5

 • Reply I 9. oktoober 2018 at 10:06

  Detsembris peaks ühe vahva väikese tüdruku sünna seal??

 • Reply Kristi 9. oktoober 2018 at 10:05

  22 veebruar peaks poja sünnipäeva, kes saab juba 6aastaseks 🙂

 • Reply Aleksandra K 9. oktoober 2018 at 10:05

  Peaksin oma poja sünnipäeva (06.11)

 • Reply Darja Rattassep 9. oktoober 2018 at 10:03

  Tähistaks poja 3ndat sünnipäeva veebruaris 😉

 • Reply Mari 9. oktoober 2018 at 10:03

  Mina peaksin Miilu mängumaal oma tütre Emily sünnipäeva, sünnipäev on küll alles veebruaris aga on ju hea kui koht juba olemas oleks . 🙂

 • Reply Siret 9. oktoober 2018 at 10:01

  Romet saab veebruaris 2! Teeks ühe pralle?❤️

 • Reply evelin s 9. oktoober 2018 at 10:00

  Pekasime suurema lapse 4 sünnat novembris… ?

 • Reply Kai 9. oktoober 2018 at 10:00

  Poja 3 aasta sünnipäevapidu jaanuarikuus oleks super lahe seal mängumaal pidada.

 • Reply mirjam tammerik 9. oktoober 2018 at 09:56

  Oma tütre 3ndat sünnipäeva veebruar 2019 🙂