0
Kingiloos NIISAMA JUTTU

mõnikord on vaja halada ka

19. juuni 2019

Ei tea, mis häda mul eile nii kurb olla oli, sest probleemilahendus oli super lihtne. Avasin PhotoPointi lehe, valisin uue (ja parema!) kaamera ja obje välja, klikkisin sinna kasti, et pliis armulised herrad, andke järtsu ja tehtud ta oligi. Nemad andsid, ma allkirjastasin lepingu, maksin sissemaksu ja nüüd ootan ainult kirja, et millal ma Kristiinesse oma uuele kaamerale järele minna võin. Konkreetselt 10 min ja tehtud, aga ikka oli tarvis eile halada ja oiata nagu mul oleks käsi maha saetud või miskit.

See kõlab nüüd maru imelikult, aga tegelt oli nii MÕNUS kurb olla, hehe. Võib-olla ma selle pärast seda tunnet lüpsingi. Ma pole ammu kurb olnud ja eilne meenutas mulle seda dramaatilist tiinekaaega. Ilmselt hea elu märk, vahelduse mõttes naudid kurba olekut ka. Aga nagu öeldud, kauaks seda ei olnud. Ma lihtsalt ei tahtnud järtsu võtta, aga nüüd mõtlen, et mis seal ikka, teen nüüd usinalt pildistamisi ja maksan selle lihtsalt ehk varem tagasi, see ju ka võimalus. Praegu nii ilus õues pildistada ja mul nüüd auto ka, et saab sõita igale poole ilusatesse kohtadesse. Kes tahab, siis kirjutage mulle!

Ps! Olen kogemata kustutanud ära ühe kirja ja enam meili ei suuda leida, kaks õde tahtsid pildistama tulla. Palun kirjutage uuesti!

Pildilainelt nüüd sellele lainele, et mul on teile üks asi kinkida. Ma käisin lõpuks esimest korda elus Von Baer poes ja olin nagu… wow. Nii ägedad asjad. Mul muidugi endal on päris mitmeid Von Baerikaid, aga nüüd on neil uued käekotid ja ütlen ausalt, ma nüüd tahan ka käekotti! Enne oli suht suva, sain seljakotiga ka hakkama, aga no nüüd mõtlen, et kui mul juba on Von Baeri seljakott, rahakott, reisikott, arvutikott ja kaamerakott, siis miks ei peaks mul ka käekott olema?

See arvutikott naistele ongi see, mida ma tahan. Peale vaadates ei ole kohe nagu ooo wow kui tuus, aga kui sisse vaatad, siis ideaalne. Hästi palju sahtleid, läpakale eraldi kohake jne. Must have! Eriti beebiga tuleb seda tavaari nagunii täiega kaasa tassida.

Ja clutch! Mul on pmst samasugune rahakott, aga suurem clutch kuluks ka marjaks ära, saaks kõik asjad sisse visata.

Kuna mul Mari kaasas oli, siis panin tema ka ühe kotiga poseerima. On mul ikka laps, poseeris nagu homset polekski, hehe. Talle muidu sobiks see kott jumala hästi, aga neid rihmasid ei saanud kahjuks lühemaks teha. Samas idekas täiskasvanule ka!

Aga nüüd kingituse juurde. Nimelt kõikidele Von Baeri kottidele saab lasta peale teha graveeringuid. Viljandi raamatuesitlusel loosisin välja ühe raamatu ja punase rahakoti, kuhu peale oli graveeritud minu autogramm. Näete, selline:

Seekord tegin valiku ise, aga nüüd mõtlesin, et tahaks oma lugejate vahel, kes esitlusele tulla ei saanud, ka sääraseid välja loosida. Mitte üks, vaid kaks. Ühe siin blogis, teise instas. Võitja saab ise valida, millist rahakotti ta tahab ja sinna peale graveeritakse siis ka minu autogramm. Ma loodan, et see imelik ei ole, või no ma enne mõtlesin, et kes ikka MINU autogrammi tahaks, aga esitlused on näidanud, et mõni ikka tahab ka ja võib-olla oleks selline rahakott mõnele just mokkamööda, ehheee. Seega, kes tahab, siis võtke loosist osa, mis muud. Ükskõik, kas siin või Instas või mõlemas, ise teate.

Et blogiloosis osaleda, siis jätke mulle siia üks ilus kommentaar ja hakka Von Baeri sõbraks Facebookis (SIIN). Ahjaa, seda maini ka, et millise rahakoti sa võidu korral valiksid, selle valiku leiad SIIT: naiste rahakotid.

Ps! Ma ütlen ise siis ka teile midagi ilusat, et minu meelest te olete kõik nii lahedad. Hääletasite mu Eesti lemmikblogijaks ja olete mulle alati nõu ja jõuga abiks. Ja eile kui halada tahtsin, siis sain rahus teile halada ja te saatsite mulle kirju, et ah poh, kõik saab korda. Ja see oli tore. Aitäh teile, te olete super nunnud❤️

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

106 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Marion 25. juuni 2019 at 18:43

  Kaunist suve, Mallukas! 😉
  Mulle meeldiks punane W2 naiste rahakott ❤️

 • Reply Ann 24. juuni 2019 at 20:51

  Kas Von Baer sooduskoodi ei paku? 😛

  • Reply Mallu 24. juuni 2019 at 21:00

   von baeris pole kunagi sooduskoode ega sooduspakkumisi, nad kodukal põhjendanud ka, et nad müüvadki juba nii hea hinnaga 🙂

 • Reply Kristi Vaher 24. juuni 2019 at 20:22

  Ilusat päikselist suve☺️☀️
  Mina ihaldaks W1 rahakotti.

 • Reply M 23. juuni 2019 at 09:40

  Hei! Kui saladus ei ole, siis mis objektiivid on sinu lemmikud/millega saab töö sinu arvates kõige paremini tehtud? 🙂

  • Reply Mallu 23. juuni 2019 at 09:46

   Mul on enne ainult üks olnud, kui aus olla 😀

 • Reply Maren kadarik 22. juuni 2019 at 10:59

  W3 musta värvi naisterahakott 🙂

 • Reply Tiia 21. juuni 2019 at 13:01

  Sa oled ikka üks väga lahe inimene, nii avatud ja otsekohene, mis mulle just inimste juures meeldibki.
  Kottidest meeldib mulle see https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1-plus/

  • Reply Mallu 24. juuni 2019 at 20:47

   Tänks! 🙂

 • Reply A 20. juuni 2019 at 21:28

  Halamine ehk auru väljalaskmine aitab sisemist pinget vähendada, nii et hala aga terviseks.
  Must rahakott sobiks ideaalselt. 🙂

  • Reply Mallu 24. juuni 2019 at 20:47

   Hakkas jah kergem 😀

 • Reply C. 20. juuni 2019 at 15:19

  Mul laguneb rahakott täitsa ära ja uut oleks hädasti vaja. VB asjad on imeilusad, kinkisin mehele jõuluks ja me mõlemad oleme vaimustuses.
  Endale valiks sellise: https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1-plus/ punase iluduse, kahjuks sotti maksta ei raatsi teps mitte, meil pisipere tulekul ja teda asju rohkem vaja. Kuigi jaa see seljakott oleks ka nagu asendamatu 😀

 • Reply R. 20. juuni 2019 at 13:16

  Ma olen ikka nii lihtsasti mõjutatav 😀 tuli selle postitusega pähe mote, et mul on ka nahast rahakotti vaja. Kuna mulle ei meeldi mote kellegi teise nimega rahakotist, mõtlesin ise endale osta. No ei leidnud Von Baerist seda õiget. Kunagi töökaaslane soovitas ühte kohta, kus saab ka nime peale pressida, sealt ka ei leidnud midagi head. Lõpuks läksin valisin amazonist ühe ägeda välja ja ostsin ära ka. Aitäh idee eest 😀

 • Reply Kristi 20. juuni 2019 at 12:15

  Vahel ongi vaja natuke auru välja lasta ja võibolla veidi nutta, et maailma hoopis teise pilguga vaadata ja näha, et lahendus on ju täpselt nina all. Ja muidugi õnnesoovid võidu puhul ka!
  Kui juba võitmiseks läheb, siis valiks tumepunase clutch-rahakoti, see on nii äge 🙂

 • Reply Kristi 20. juuni 2019 at 11:47

  https://vonbaer.ee/nahast-rahakott-naistele-w1/
  Mulle palun see, kindlasti punane!❤

 • Reply Kaisa 20. juuni 2019 at 11:12

  Mallu on armas, mu lemmik blogija ?
  Soovin seda punast üli tuusa rahakotti❤

  • Reply Mallu 24. juuni 2019 at 20:49

   🙂

 • Reply K. 20. juuni 2019 at 10:49

  Ilus kommentaar ja kiitus hoopis Marile! Woow! Lihtsalt imeline modell!
  *punane rahakott, must have!*

  • Reply Mallu 24. juuni 2019 at 20:49

   Ta on jaa 🙂

 • Reply Külli 20. juuni 2019 at 09:15

  Mulle meeldiks see: https://vonbaer.ee/w2-mini-naiste-rahakott-nahast/, tumepunane. Ja, noh, vahel tulebki halada, pärast seda on maailm jälle ilusam paik 😉

 • Reply Janeli 20. juuni 2019 at 08:53

  See punane! Fantastiline elukas
  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1-plus/

 • Reply A 20. juuni 2019 at 08:46

  Vahel ongi hea kassida, ma suht kurb siiani, et ei saandu esitlusele tulla ja omale autogrammi lunida ? Vähemalt sõbranna raatsis enda omast pildi saata….ohjah eks lepin sellgagi ?

  • Reply Mallu 24. juuni 2019 at 20:51

   No ehk kunagi trehvame, siis saad küsida 😛

 • Reply Hanna-Liis R 20. juuni 2019 at 08:45

  Armasta end täna rohkem kui eile, kuid mitte rohkem kui homme! ❤️
  Minu südame võitis W2 mini punane ☺️

 • Reply Marielle 20. juuni 2019 at 00:04

  Tahtsin lihtsalt öelda, et kift naine oled ja mulle täiega meeldivad su kirjutised ??
  Loosis soovin osaleda sellepärast, et mul ei olegi rahakotti. Sularaha kasutan harva ja kaartide jaoks on kaarditasku, aga nüüd tahaks õudselt ikkagi rahkotti ka saada. Kopp ees sellest, et sendid käekoti põhjas vedelevad. Selline oleks isekas https://vonbaer.ee/nahast-rahakott-naistele-w1 ?

 • Reply Käti 19. juuni 2019 at 22:47

  Elu on elamiseks! Ja selleks, et seda võimalikult uhkelt teha oleks suurepärane mälestusi koguda js erinevates kohtades käia ja maksmiseks tõmmata pangakaart välja pruunist w3 rahakotist?

 • Reply G 19. juuni 2019 at 21:32

  W2 Naiste Rahakott Nahast sellise kingiksin heameelega oma emale 🙂 Punase, et ikka su autogramm väljapaistaks, ta ka silmanurgast hoiab sul ikka silma peal 🙂

 • Reply Kats 19. juuni 2019 at 21:17

  Pea püsti,printsess 🙂 nagu näha, siis hommik oli õhtust targem – vanarahva tarkused ikka peavad paika! Pea see edaspidi ka meeles! Tavaliselt sitemaks ju enam minna ei saa 🙂
  Valiks naiste clutchi -W3- tumepruun! Aitäh 😀

 • Reply Katrin P 19. juuni 2019 at 21:08

  Romantika – päike, rand, maasikad, jäätis, päikseloojang, shampus ❤ W3 Naiste Clutch Rahakott

 • Reply Kristina 19. juuni 2019 at 20:31

  Oled täiega äge naine!
  Võidu korral valiksin tumepunase W3 Naiste Clutch Rahakoti.

 • Reply Ave 19. juuni 2019 at 20:29

  W1 punane, mu unelm!

 • Reply Merit 19. juuni 2019 at 20:16

  Erilisi asju on maailmas vähe , selleks on Sindki ainult üks ?
  https://vonbaer.ee/nahast-rahakott-naistele-w1/ Minule meeldiks selline punane rahakott 🙂

 • Reply Irene 19. juuni 2019 at 20:06

  Mulle meeldib W1 naiste punane rahakott. Hetkel kasutusel ka punane nahast rahakott, aga päris kulunud ja katki teine mul.

 • Reply Kaisa 19. juuni 2019 at 19:54

  Rõõm kuulda, et sul ka elu jälle ilus on 😀 vahest on sellisedpäevad lihtsalt! https://vonbaer.ee/suur-lukuga-naiste-rahakott-w2/

 • Reply Sandra 19. juuni 2019 at 18:51

  Mulle meeldiks W2 mini rahakott.

 • Reply Sirle 19. juuni 2019 at 18:26

  Olen olnud hea laps ja sooviks https://vonbaer.ee/naiste-clutch-w3/ musta värvi, kuna suvel päkapikud ei käi, siis võiks Mallu käia ja kinki tuua!

 • Reply R 19. juuni 2019 at 18:14

  Millise kaamera mudeli tellisid ja mis objega?

 • Reply Birgit K 19. juuni 2019 at 18:07

  Päikeselist suve ja naeratus näole! ?
  Minule meeldib W1 naiste rahakott (must).

 • Reply iSiil 19. juuni 2019 at 17:34

  Vaata seda videot kurva tunde lüpsmisest: https://youtu.be/LHx6nRtWIa4

  Spot on! 😀

  • Reply Kristina 19. juuni 2019 at 20:29

   Oled täiega äge naine!
   Võidu korral valiksin tumepunase W3 Naiste Clutch Rahakoti.

 • Reply Kairit 19. juuni 2019 at 17:16

  Mu arust ongi õigem ennast välja elada ja kui vaja ka vahel halada ,kui sellest kergem hakkab
  Kahjuks ei saand ka sinna raamatu esitlusele tulla.. põle veel raamatutki-ega ühe väikse põnni kõrvalt kahjuks põle aega lugeda ..seisavad kapiotsas..a keep on going..meeldib väga su blogi lugeda on see siis hala või mitte..keep on going 🙂 😉

 • Reply Kätlyn 19. juuni 2019 at 17:13

  Just läks rahakott katki ja oleks hädasti uut tarvis. Võidu korral sooviks sellist rahakotti: https://vonbaer.ee/nahast-rahakott-naistele-w1/. Võtaks punase rahakoti, punane lemmik värv 🙂

 • Reply Mirru 19. juuni 2019 at 16:40

  Mulle kuluks ka uus rahakott ära, praegust on jube piinlik kotist väljagi võtta. Loodan loosiõnnele ☺️

 • Reply Elerin 19. juuni 2019 at 15:20

  Vahest peabki kurb olema 🙂

  Ja uut rahakotti oleks ka vaja, praegune vajab välja vahetust, me 15 aastane koer arvas, et tal läheb ka veits raha vaja ja üritas seda hammastega kätte saada ?
  Lemmikuks osutus see w3 cluch tumepunane (äkki veab, praegu vankriga liikudes oleks mõnus kui kõik asjad ühte kohta mahuks)

 • Reply Helena 19. juuni 2019 at 15:14

  Ütlen lihtsalt Sulle Mallu, et oled täitsa tore tots. Sinu blogi on nii mõnus lugeda. Ja vahest peab olema ka halamispostitusi.
  Ps.. osalen loosis ka 🙂

  • Reply Helena 19. juuni 2019 at 16:41

   Komplimente jagades unustasin suure õhinaga kirja panna, millist rahakotti sooviksin.
   W3 Naiste Clutch Rahakott

 • Reply Ansa 19. juuni 2019 at 15:05

  Vahel aitabki ajutine kurbusehetk seda ilusat elukest rohkem hingega nautida. Kurbus on ilus.
  Ma iga kord hoian isegi varbaid natuke krõnksus, et kas ometiiii seekord loosiõnn minule ka naerab. Tahaks seda totrat õnnejoovastust tunda, et halleluuuuja, punane W3 clutch on nüüd minu!

 • Reply Eneli 19. juuni 2019 at 14:50

  Pole kunagi kommenteerinud, ainult nautinud sinu kirjutisi, proovin siis esimest korda loosis osaleda. Soovisid ühte ilusat kommentaari – sinule mõeldes meenus kohe üks tsitaat: “Kui sul on süda ja hing, oled igal ajal inimene.” Denis Fonvizin
  Minu jaoks iseloomustab see sind ideaalselt 🙂 Kui peaks loosis vedama siis silma jäi mulle W2 Naiste Rahakott
  Jõudu, jaksu sulle edaspidiseks 🙂

 • Reply Liis 19. juuni 2019 at 14:44

  Päikselist ja teguderohket suve!
  https://vonbaer.ee/naiste-clutch-w3/

 • Reply Sandra 19. juuni 2019 at 14:41

  https://vonbaer.ee/washington-lukuga-rahakott/

  Ma hoopis kingiks isale sinu autogrammiga rahakoti 😀 🙂

 • Reply Maigi 19. juuni 2019 at 14:29

  W3 Naiste Clutch Rahakott must.
  Ja käekott mis sulle meeldib on väga äge panin isegi sellele silma peale ??

 • Reply Silvia 19. juuni 2019 at 14:15

  Tumepunane naiste clucth stiilis rahakott meeldiks mulle. Von Baeril on tõesti mõnusad kotid ja asjad, mul üks pruun seljakott on juba ja see super.

 • Reply Kadri 19. juuni 2019 at 13:48

  Tere. Kahju, et eilse hala maha magasin. Ju siis oli sul seda vaja. Tore, et said uue varustuse?
  Loosist soovin väga osa võtta. Sest enamus kulutused lähevad laste peale. Ma isegi jätsi endale enam ei osta.
  Väga meeldis see W3 tumepunane randmekott?

 • Reply C. 19. juuni 2019 at 13:47

  Kui vahelduseks loosiõnn mulle naerataks, siis valiksin W1 Nahast Rahakott Naistele, tõenäoliselt musta või punase. ?

  Ja vahest peab ka nii öelda pisi asjade üle kurvastama. Peale seda tunduvad pisikesed positiivsed asjad jälle kordades suuremad ja rõõmsamad ja säravamad.

 • Reply Andra 19. juuni 2019 at 13:45

  Mulle meeldib see, tahaks hullumoodi omale sellist, vaja nkn vana rääbakas uue vastu välja vahetada, aga nii kallis on hind. Kindlasti on hind kvaliteedi tõttu nii, aga jah. Ükspäev alles otsisin igaltpoolt lemmikuks jäi ikka see punane VonBaeri rahakott ? Loodan väga loosiõnnele siis, mine sa tea…

 • Reply Brigitta 19. juuni 2019 at 13:31

  Noo ma soovin ilusat päeva sulle! ?
  Võidu korral sooviksin endale punast W3 Naiste Clutch Rahakotti ?

 • Reply Triin 19. juuni 2019 at 13:26

  Ega ma enne uut rahakotti vist ei saa,kui keegi selle mulle konkretno kingib.Vana on olnud juba mingi sada aastat-hea ja nahast ja oli kunagi ilus ,aga alati kui mõtled ,et peaks uue rahakoti ostma(norm maksab mingi sota kanti ) ja kui poodi jõuad,siis vaatad neid rahakotte ja mõtled,et ahh kärab see vana küll veel-ostan parem uued kingad ja nii juba 8 aastat.Appi!Palun uut raha kotti!
  https://vonbaer.ee/nahast-rahakott-naistele-w1/

 • Reply Kaia 19. juuni 2019 at 13:13

  Minu ammune lemmik on see: https://vonbaer.ee/naiste-clutch-w3/ 🙂

 • Reply Mari 19. juuni 2019 at 13:09

  Minumeelest oled sa väga omapärane, mitmekülgne ja huvitavaim blogija, kelle kirjutisi üldse lugeda. Ilmselt ka selletõttu on sul väga palju fänne, kui ka samapalju heitereid :D. Aga see on ju ainult hea näitaja, et tekitad inimestes emotsioone :).

  Rahakottidest meeldib enim W2 (aga kuna kahjuks see on otsa saanud, siis sobib ka W3). Olen neid rahakotte juba mitu kuud nillinud, aga alati kulub raha kusagile mujale ennem ära…

 • Reply Geidi 19. juuni 2019 at 13:08

  Rahakottidest meeldib mulle W2 mini rahakott.

 • Reply Pisi 19. juuni 2019 at 12:55

  Ei tea, kas õnn sel korral saabub ka lõpuks minu õuele. Sooviks ma väga tahaks seda pisikest rahakotti https://vonbaer.ee/w2-mini-naiste-rahakott-nahast/

  Aa ja kindlustusest. Uuri, kas seal pangas, kus teil kindustus on, on võimalik see lisa, et ka nö reisil olles katab väärt esemed. Meie nt pidime võtma juurde mingi eraldi lisa kindustusele, kuna mitu aastat kogutud rahade eest sai ostetud macbook ja ei tahtmud kuidagi seda ebakindlustunnet, et kui olen sellega mujal, kui kodus ja sellega midagi juhtub, et siis olen ilma, kuna pole vara osta uut.

 • Reply Hanna 19. juuni 2019 at 12:55

  Teie pere on mõnus jälgida! Mõnus äratundmisrõõm, päris elu ja emotsioonid. W3 clutch sobiks mulle

 • Reply Kadi R 19. juuni 2019 at 12:46

  Ma alles ostsin omale uue rahakoti, aga too on nii tuus ? https://vonbaer.ee/nahast-rahakott-naistele-w1/
  Viljandi esitlusel käisin ka, aga kahjuks ruumi oli vähe ja käruga ei saanud ligi, siis loobusin ja lahkusin. Aga tolle rahakoti võiks võita küll ☺️

 • Reply Katrin 19. juuni 2019 at 12:44

  Oh, kui mitu korda olen ma sõbrannadele öeldnud, et “Laske mul ometi kurb olla” 🙂 . Alati tahavad ju kõik kohe aitama hakata. Aga nagu ühtegi head tüli ei saa raisku lasta, tuleb ka ühte korralikku melanhooliahoogu nautida. Mu vana hea clutch, mis mahutab kogu mu elu (telefon, kaardid, kogu pere ID kaardid, autovõtmed ja vahel isegi imekombel rahanatukest) hakkab kohe-kohe otsi andma. Punane oleks ideaalne, selle leiab kergesti territooriumilt üles ka.

 • Reply Maili 19. juuni 2019 at 12:43

  Ma olen väga kitsi ja sellepärast puudub mul juba mitu aastat rahakott. Kõik raha ja kaardid viskan käekotti. Väga tore oleks saada sinusuguse laheda inimese autogrammiga kvaliteetne rahakott.

  • Reply Maili 19. juuni 2019 at 13:40

   Ja muidugi unustasin mainida milline rahakott mulle meeldiks.
   Laivis jäi mulle silma punane ja väheke suurem rahakott koos sangaga. Sinna ilmselt mahub telefon ka ja pole vaja seda kotti igalepoole tassida.

 • Reply Ulvi 19. juuni 2019 at 12:43

  See oleks super, just punane ?
  https://vonbaer.ee/nahast-rahakott-naistele-w1/

 • Reply Maria 19. juuni 2019 at 12:42

  Loosiõnne naeratamine korral valiksin tumepruuni W1 plus rahakoti
  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1-plus/

 • Reply Sirly 19. juuni 2019 at 12:40

  Ma vaatan viimased aasta juba punast W1 rahakotti. Ma niii sooviks seda, aga kuna mees kinkis uue, siis ma ei saa seda osta, ei taha ju teist solvata, et ei kõlba. Kui kingiks saaks, oleks hoopis teine asi 🙂

  Tore, et kaameralugu lahenduse leidis 😉

 • Reply Kerli 19. juuni 2019 at 12:39

  https://vonbaer.ee/naiste-clutch-w3/ mina valiksin sellise musta endale ?

 • Reply Raili 19. juuni 2019 at 12:37

  Rõõmud ja mured käivad ikka käsikäes. Lahenduste leidmisel oled ikka meister.
  Valiksin W1 .

 • Reply Vaike 19. juuni 2019 at 12:36

  FAKIT! Ma ei taha rahakotti, küll aga ülieluparimale s6brale sünnaks seljakotti. 😀

 • Reply Kadi 19. juuni 2019 at 12:36

  Sind on alati nii mõnus lugeda!
  Ja blogi ikka rohkem vahepeal olid nii kadunud. 🙂

  https://vonbaer.ee/nahast-rahakott-naistele-w1/ musta

 • Reply Kristina 19. juuni 2019 at 12:32

  Jälgin aina rohkem teie pere tegemisi!
  Olete ikka superid, et kolmega hakkama saate.
  Ja malluka suvi maal on mu kaheaastase tütrekese lemmik endiselt, kuna ta mega loomade fänn ka?.
  Aga rahakotiks valiksin clutch 🙂

 • Reply Gerda Lõiv 19. juuni 2019 at 12:30

  Ma ei teagi, mis ajast ma rahakotti ei kasuta. Arvan, et enne laste sündi vist isegi oli üks nahast punane. Kuna abikaasa just tellis endale Von Baerist rahakoti, siis hakkasin endale ka vaatama ja Sinu, Mallukas, rahakott oli väga ruumikas ja stiilne, nii et peaks isegi endale sellise soetama!

 • Reply Sandra 19. juuni 2019 at 12:29

  Mulle meeldib pruun rahakott 😛 Tundub kuidagi erilisem kui lihtsalt tavaline must või punane. Lihtne, aga kena- lihtsuses peitub võlu.

 • Reply Annika 19. juuni 2019 at 12:28

  Palju parem on unustada ja naeratada kui mäletada ja olla kurb. Seega olen uute ilusate piltide ootel ja soovin sulle selles edu. Loosin soovin osaleda ja võidu korral valiksin just selle tumepunase isendi sinu autogrammiga://vonbaer.ee/naiste-clutch-w3/.

 • Reply Diana 19. juuni 2019 at 12:22

  Palju õnne EBA vōidu puhul!
  Rahakottidest meeldib W1 🙂

 • Reply Vivian 19. juuni 2019 at 12:21

  https://vonbaer.ee/naiste-clutch-w3/ kui loosiõnn sellise tumepruuni mu õuele tooks homse sünnipäeva puhul oleksin mega õnnelik 😀

 • Reply E 19. juuni 2019 at 12:21

  Palju õnne EBA võidu puhul!
  Minule meeldiks väga see punast värvi rahakott https://vonbaer.ee/nahast-rahakott-naistele-w1/

 • Reply Maru 19. juuni 2019 at 12:20

  Uiii. Must clutch on nii tuus. Mu telefonilapaata mahuks sisse ilusti, allergiatabletid ja rahanatuke ja kaardikesed. Isegi laste pildi paneks, et siis härdusmomendil neid vaadata või teistele näidata.

  Hea meel, et ikka järtsu kasuks otsustasid ja peagi uue tupsununnu kätte saad. Siis saad ikka oma hobi-tööga rahus edasi toimetada.
  Ja nagu rààgibad, siis kaameraga tehtud pilt on ikka see ôige pilt.
  Oota a mis vanaga juhtus üldse? Tegi vabamaandumist v?

  Kui ma saaks oma väiksema preili kuidagi nôusse, et sessiooni teha, siis rebiks küll end su juurde (saaks mu preili lõpuks Marile “külla”)

  Jaii, täna on teie saade ka ju.

  • Reply Mallu 19. juuni 2019 at 12:22

   Must clutch tõesti ägee! Aga vana kukkus vette, kui lapsi pildistasin 🙁

   Muuseas, lapsed tihtipeale ei taha pilte, aga tulge külla, küll ma aias teen teist nii, et ta tähelegi ei pane 😀

  • Reply Maris Sukamägi 19. juuni 2019 at 12:29

   Tumepunane ? https://vonbaer.ee/nahast-rahakott-naistele-w1/
   Uut rahakotti nii vaja, vana on suht läbi ?

 • Reply Aire 19. juuni 2019 at 12:18

  Minul on nii hädasti vaja uut rahakotti, Von Baeri stiil meeldib väga ja sinu autogrammiga kott meeldiks veel rohkem. Parim kombo ?
  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1-plus/ mulle meeldiks selline punane.

  • Reply Maru 19. juuni 2019 at 12:26

   Assssavana. Suht räbal lugu ikka kui sukeldumiskursusele läks
   Seda külla ja salaja pilti asja peaks täitsa kaaluma/plaanima hakkama
   Kui mingi vabam aeg hakkab tekkima.

   • Reply Maru 19. juuni 2019 at 12:27

    Pagan. Valesse kohta tuli mu komm

 • Reply Anneli 19. juuni 2019 at 12:17

  See on tore, et said emotsioonid välja elada/nutta, pärast on alati nii hea olla nagu oleks detox-kuuri läbinud ? Tore muidugi, et leidus nii palju moraalseid toetajaid lugejate hulgas, aga küllap annab pere sulle veel rohkem jõudu ja nende pealt näed, et kõik on tegelikult hästi!
  Olen ammu vaadanud seda rahakotti, musta:
  https://vonbaer.ee/suur-lukuga-naiste-rahakott-w2/

 • Reply Kristi 19. juuni 2019 at 12:16

  Sind on alati superäge lugeda ja sulle kaasa elada nii heas, kui halvas ?
  Nii kurb oli olla, et su Tartu esitlusele ei jõudnud, nii ootasin seda, aga noh pidin tookord mujal olema…Vast ükskord ikka saab kokku ka 😀
  Jätka samas vaimus, oled lahe!

  Punane rahakott oleks vinge võit.

 • Reply A4 19. juuni 2019 at 12:15

  Ammu juba nillin ja vaatan ja plaanis on mehele uus rahakott kinkida ja ühe enam veendun et seekord saab valikuks Von Baeri rahakott.
  Aga endale valiksin https://vonbaer.ee/naiste-clutch-w3/ saab telefoni ka vast sisse panna ja ei pea koguaeg käeotsas hoidma?

 • Reply Kats 19. juuni 2019 at 12:14

  Nii tore, et mure lahenduse sai 🙂

  Millise kaamera (ja objektiivi?) valisid?

  Kotid on ka megailusad.

 • Reply Reilika 19. juuni 2019 at 12:14

  https://vonbaer.ee/naiste-clutch-w3/ Must ?

 • Reply Piret Köster 19. juuni 2019 at 12:11

  https://vonbaer.ee/naiste-clutch-w3/
  Tumepunane

  Sul on äge autogramm,muidugi tahaksin seda oma rahakotile.

  • Reply Kaia 19. juuni 2019 at 12:29

   Me naised peamegi vahepeal halama, siis on elu kohepärast seda ilusam ?
   Pikki pildistamisi sulle ja su uuele kaamerale ?

   Mulle meeldib klassikaline must rahakott, vana hakkabki otsad andma vaikselt ??

 • Reply Mairi 19. juuni 2019 at 12:09

  https://vonbaer.ee/suur-lukuga-naiste-rahakott-w2/

  Oi jeekim kui kaua ma sellist punast olen vaadanud.. 🙂
  Ehk loosiõnn naeratab 🙂

 • Reply Liis 19. juuni 2019 at 12:08

  Oo, ma tahaks , autogrammi muidugi rohkem kui rahakotti,aga no mis mul selle combo vastu olla saaks 😛

 • Reply Janne 19. juuni 2019 at 12:07

  Mulle meeldiks kõige rohkem naiste Lux kaarditasku.
  https://vonbaer.ee/naiste-kaarditasku-nahast/
  Olen juba ammu nende fänn olnud, kuid siiani ei ole veel ühtegi toodet endale soetanud. Meeldib nende minimalistlik stiil.

 • Reply Kapten 19. juuni 2019 at 12:07

  Need von baeri kotid on nahast? Ma oleks justkui kuskil märganud, et kirjutasid, et ei raatsi enam veised süüa, kas nende nahka kasutada ja promoda pole kahju? Palun vabandust oma küsimuse eest kui see häirib. Mul on hea meel, et end paremini tunned. Ma tunnen iga päev kurbust ja väga rusuv on niimoodi elada.

  • Reply Mallu 19. juuni 2019 at 12:08

   Tead, ma polegi nii pidi mõelnud, et see jah nahktoode 🙁

   • Reply Kiki 19. juuni 2019 at 17:59

    Kurb jah, et nutvate lehmade premium nahast tehtud kotte ülistad 🙁

 • Reply Marina K 19. juuni 2019 at 12:06

  Punast sooviks. Kannan uhkusega su autogrammi ??

 • Reply Kaire 19. juuni 2019 at 12:05

  Sooviks väga Von Bear rahakotti , praegune ikka korralikult õhtal?https://vonbaer.ee/suur-lukuga-naiste-rahakott-w2/Sooviks väga Von bear rahakotti (musta)

  Mehele kinkisin sünnipäevaks Von Bear kaarditasku ja olen üllatunud kui hea kvaliteet on ja lihtne ning ilus ?

  Loosen väga loosiõnnele ??

 • Reply Marilyn Ivask 19. juuni 2019 at 12:04

  Ära kaota kunagi usku iseendasse ja tee oma asja edasi!
  Mina valiksin sellise rahakoti :
  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1-plus/

 • Reply Piret 19. juuni 2019 at 12:02

  Üht head ja ilusat rahakotti on alati raske leida kui teda vaja. Seega kuluks marjaks ja Malluka autogramm on magus kirsike tordil ??