NIISAMA JUTTU

joo veel õhtal kohvi…

24. detsember 2019

Nonii, käisime täna perega Kohilas, vanaema Linda juures jõulusöömingut tegemas ja kuna ma seal teadmata põhjusel kaks kohvi kerest sisse ajasin, siis nüüd on kell üks öösel ja minul und njetu. Teate, mida mul veel pole? Häält. Konkreetselt tuleb mul suust vaid mingi kähin, aga selle juures on hea see, et lapsed arvavad, et ma sosistan ja räägivad ka ise minuga sosinal. Ma pole ammu säärases õndsas vaikuses elanud.

Tegelikult juhtus jupp aega tagasi see, et me jäime kõik riburadapidi haigeks. Hakkas see lihtsalt paari köhatusega ühel-teisel, siis väike palavik, siis loid olek, siis nohu ja enne kui ma arugi sain, oli see kõik võtnud mingi katku mõõtmed, sest kõik olid palavikus, lende huul ja põsk läksid põletikku (umbes nagu kui sa hästi palju nuuskad, siis nina alt läheb selliseks) ja Marta sai endale sellise silmapõletiku, et ma pidin ükshommik siin ta silmi sooja kompressiga lahti leotama.

Ma pean tunnistama, et mul vahepeal see magamatus ja kurnatus kees üle. Kohe nii, et läksin Kardoga mölisema, et mida ta kurat istub ja mängib rahumeeli arvutis, kui mina, ise haigena, kahte haiget last magama panema pean. Need olid seal mul nii armetud, ainult hälisesid ja tihkusid teineteise võidu, ehk sii ajasid teineteist üles. Loogiline oli muidugi ka see, et Kardo ju ei teadnud, mis meil seal üleval toimus ja tegi rahumeeli oma striimi, kui ma äkki paduhüsteerias alla trampisin, talle sisistades Marta andsin ja käratasin midagi sellist, et kas ma pean härrat põlvili paluma, et ta jumala eest oma haigete lastega tegeleks, või midagi säärast.

Kardo pärast ütles mulle, et ma olen ikka hea nõme küll, et tema striimivaatajate ees käisin mölisemas nagu tont, et ma oleks võinud ju ilusasti ka öelda ja ta oleks appi tulnud, et mida ma kurat, nii vastikult suskama pidin.

Ega jah, ise ka ei tea, keesin lihtsalt üle. Samas hakkasin ma hiljem mõtlema, et striim = video Kardost mängimas, eksole. Ja kui ma talle seda Martat sülle käisin asetamas ja vihast tatti pritsis, siis ma olin täiesti püksata. Ma ei tea, ei julge netis ringi vaadata. Pärast ongi mingi video nüüd kuskil olemas, kus ma palja tutiga närvitsen. Samas ma alles hiljaaegu naersin, et kuidas ikka raha tehakse, kui pornoga. Vestluskaaslane pakkus välja, et Helmega võiks väikse porri teha, et see tooks raudselt raha sisse, aga no kuni Helmesid moosime, võib see mölisemisvideo ka nn otsa lahti teha. Hehe, pun põlnd alguses intended, aga nüüd on.

Gosh, ma nii labane, mai või.

Igatahes, ma tegelikult ei tahtnud üldse sellest rääkida, kuidas ma paljalt mölisen, vaid sellest, et meie maja katk laastas. Aga täna võtsime ikka ennast kokku, sest palavikku enam ei olnud ja värki, läksime siis Kohilasse vanaema juurde. Ma võtsin kaamera ka kaasa ja Mari tahtis ka proovida pilti teha. Ma pean ütlema, et pole üldse paha tulemus. Võib hakata juba teenust pakkuma, eksole. Ainuke miinus on see, et ta saab ainult istudes pildistada, sest ta ei jõua mu kaamerat käes hoida, aga mis probleem seegi on. Lõpuks ometi hakkavad need lapsed mulle raha sisse tooma, jeee. Allolevad on siis kõik Mari tehtud – mõned rohkem fookuses kui teised, aga nunnud mu meelest ikka ?‍♀️

Linda midagi pajatamas


Lende niisama kaval olemasmulle nii meeldib see pilt, mis siis, et fookuses pole

Muus osas – ma täna mõtlesin, et tahaks kirjutada nagu vanasti. Et mida ma millest arvan või midagi. Istusin siis maha, võtsin arvuti kätte ja… sain aru, et ma ei arva mitte millestki mitte midagi. Lihtsalt kehitan enamike asjade peale õlgu ja mõtlen, ah. Pole minu asi. Mis arvaja minagi olen. Oma eluga vist liiga busy olnud, et teiste asjade üle mõelda ja muretseda. Issand, niimoodi sünnibki see ühiskond, kus kõigil teineteisest suva on v?! Loodan, et siiski mitte.

Mul on homse suhtes ka mega parakas, sest esiteks on meil plaan Muugale minna. Ma olen üsna kindel, et mu lastel on suu-silma ja sõrataud, aga perenaine ütles, et äkki tulen jõuluime ja tema lapsed EI jää haigeks, seega lubas ta meid ühes katkuga sisse lasta, et ma ei peaks üksinda lastega kodus passima (noh, Kardo on ainuke mittehaige) ja Mari ju nii ootab jõuluvana. Kuigi ta vist ise ka ei saa aru, mida ta sellelt jõuluvanalt tahab, sest ükspäev väitis ta mulle, et ta tahab kahte kaisukat (üks Lendele) aga eile ütles, et jõuluvana võiks Hessi tuua. Eks näis, mis see jõuluvana siis lõpuks toob, igatahes miskit vast ikka. Mul on lastele kahepeale kingituseks ka üks nukumaja, nüüd ma olengi kahevahel, kas teha see praegu lahti ja kuuse alla panna, et nad hommikul selle leiaks. Või teha seda homme öösel, et nad leiaks selle ülehomme? Küll mul on keerulised mured, eks.

Ma igatahes loodan, et me ei nakata kedagi ja homme saab olema tore jõuluõhtu ja tegelikult mul homseks üks üllatus ka plaanis, ma ei tea, kui hästi see läheb, aga eks ma annan teile teada. (Omg ma nii salapärane, eks ?).

Aaaa ja teate mis. Ma olen enne ka öelnud, et mul on tunne, et nii palju lobaposte jääb tegemata, sest ma räägin kõik asjad Aphroditedega ära ja siis tundub pärast mõttetu sellest blogida ka, kui juba nagunii sai omavahel ära arutatud teemad onju. Aga nüüd kui ma Tenekale lähen, siis seal mul seda lõbu pole, et muudkui mine ja tee eidetsilli ja räägi oma elust. Seega halleluuja, ehk ma leian lõpuks tee tagasi oma blogisse ?? Õnneks jaanuariks on vaid paar lubatud reklaamposti, ülejäänu saab olema puhas lust ja rõõm lugeda, kuidas ma miskit teen ja mis elu ma seal Tenerifel elan. Ehk siis ma hakan üle päeva rääkima, et soe on või midagi, stay tuned, põnevad ajad on ees.

Lõppu täitsa rändom küss ka, mis ei lähe absull blogiteemaga kokku, aga kuidas teie mu uusi poste näete? Et kas tulete siia kodukale, läbi insta või läbi FBi? Niisama selline küss tuli pähe ?‍♀️

Muus osas bai, sest kell on pool kaks ja üks ristiinimene peaks magama juba ammmuuuuuu-uuuu!
Edit kell 02.17: ikka panin maja kokku, pesu pesema ja koristasin toa ära, et oleks hommikul mõnusam. Krt, und ilma ei ole ?

 
 

Loe ka neid postitusi!

Kommentaarid puuduvad

Jäta kommentaar