AVALDAN ARVAMUST NIISAMA JUTTU PILDID

eilne päev ja Gerry Weber*

29. oktoober 2020

On aeg järjekordseks Malluka elu update’iks. Teid kindlasti max palju huvitab, aga noh, ma ise elan siin lootuses, et ma umbes aasta pärast loen neid postitusi ja olen nagu ouumaiigaad, kuidas üks inimene sai nii kaua kassida, selle asemel, et lihtsalt oma elu elada või nii. Seega siit ta tuleb:

Eile ärkasin ma konkreetselt puust jalgadega. St jalad olid endiselt visuaalselt inimese omad, aga käia nendega ei saanud, sest kann ja reied olid nii hellad. Me käisime Andraga üleeile EMS trennis, mille kohta olin kuulnud, et ah, 20 mintsa teed seal midagi nats ja üldse raske pole. Uskuge mind, need, kes seda ütlevad, valetavad. Samas ei saaks öelda, et treening tõhus ega lõbus poleks olnud. Ma reaalselt järgmine kord filmin seda, see on NIII naljakas, kui see elekter üle keha käib, ma pool aega vingerdasin seal naerust, sest mul oli lihtsalt nii kohutavalt kõdi, haha. Enam ma igatahes ei naera, sest tänaseks on kannivalule hakanud tunda andma mu selg ja mu käed, nii et jah, tere tulemast fit life vol 55535378.

Igatahes eile ärkasin ma hommikul puust jalgadega ja pidin siis ennast üles ajama, sest lapsed oli vaja aeda viia. Marta juba tuias rõõmsalt mööda korterit ringi, seega ma eeldasin, et ju siis kell kuskil sealmaal on, et võiks ärgata. NALI. Kell oli 5.50. Samas üleeile ärkas ta kell KOLM öösel, seega võiks öelda, et areng on tohutu. Kuna ma juba üleval olin, siis ei hakanud uuesti magama ronimagi, tegin siin lastele hommikusööki ja koristasin veits kodu. Mingi hetk viisin nad aeda, tulin koju tagasi ja koristasin edasi: kuna mul pole siin väga palju kohti, kus asju hoida, siis pean ma super kreatiivne olema, et laste riideid normaalselt paigutada. Ma olen selle jaoks võtnud kolm suurt kasti, kus ma neid siis võimalikult organiseerituna hoida püüan, aga noh… Ütleme nii, et see läheb suht kiirelt lappesse. Seega sain ma hommikul riideid lappida ja pesu pesta ja prügi välja viia ja isegi külmkapi koristasin ära.

Mingi hetk pidin kargu alla ajama, sest mul oli LPG massaaži aeg kirja pandud. Jällegi – ei viitsinud, aga vot läksin ikka. Jala ja puha. Mu valutavatele lihastele oli see tõesti mõnus, seega ma ei kahetse, et üle ei lasknud, mida ma 100% teha tahtsin. Win! Lasin hoopis iseennast üle.

Peale seda sain Andraga kokku ja läksime Gerry Weberi poodi, kust ma endale jälle hunniku ägedaid riideid skoorisin. Nagu ma ütlen, et see oli ausalt see, mida mul praegu vaja oli, sest kodus istun ma enamasti siin nagu mingi kodutu mauk, aga vahelduse mõttes on ju tore endale ilusad riided selga tõmmata ja hea välja näha. Tekitab kohe sees veits parema tunde kah.

Näitan siis teilegi oma saaki:

Ei, mul pole aimugi, miks mul pooltel piltidel paistab lahtine jalaluumurd olema, mu jalad vist painduvad liiga imelikult igas suunas, proovige seda ignoda (mis siis, et ma just sellele tähelepanu pöörasin). Ma eile ise ka märkasin seda ja naersin voodis nii kõvasti, et kartsin lapsed üles ajada 😀 Igatahes see roosa kampsun on NII pehme ja nunnu!
Selline must, lühikeste varrukate kampsik mul juba oli, aga valge tuli ka nüüd minuga koju!
See kaheosaline pärlitega pidulik pluus on NII ÄGE – palun nüüd taevaisalt põhjust seda kanda… Oh, ma tean! Ma lähen see kuu ju lausa 2x teatrisse, ühel noist kordadest panen raudselt selga!
Ma niisama selfitamas. Teate, siit nurga alt ei ole need püksid võib olla best look, aga tegelikult on need mega pehmed, veits sellised laiad ja kontsadega mega ilusad, seega tulid koju kaasa. Pluus kah!
Andra ütles, et ma olen nagu elukutseline ratsutaja, aga need püksid ja pluus ja saapad sobivad nii hästi kokku, mis ma ikka sinna teha saan. Saapad pole sealt poest ainult, enne kui te küsima hakkate. Need tellisin netist.
Ja kui sellele must kardigan peale tõmmata, siis saab mõnusa “olen office manager” look’i endale teha. Win.

Ja nagu ikka – Gerry Weber tahab ka teile kingituse teha. Eelmise loosi võitja sai endale ise kingi valida, milleks oli seelik (Marilinkukk@gmail.com) ja pood võttis temaga ilmselt juba ise ühendust. Ka seekord võite kommentaaridesse jätta, mis riideese teile kõige rohkem meeldib ja juba HOMME loosin ma ühe võitja välja, teeme sellise kiire loosikese.

Aga okei, edevusminutid on läbi, ma räägin oma päevast edasi.

Koduteel käisin ma raamatupoest läbi ja ostsin endale kolm raamatut. Kaks luuleraamatut ja ühe selle sama, mida ma juba instas kiitsin. Eelmise laenasin välja enne, kui isegi läbi lugeda jõudsin, seega lihtsam tundus endale uus osta, kui vana taga nõutada.

Ma olen viimasel ajal selline luulefänn, et hoia ja keela. Niiet Kätu, too mu raamat tagasi krt!

Koju jõudes oli mul plaan liikumatult lamada, aga selle asemel pesin ma veel pesu, koristasin, võtsin tolmuimejaga korteri üle, küürisin üle vannitoa ja tegin ära kaks tööasja. Nagu… seda kõike puust jalgadega, saate aru jah?!

No siis läks õhtu suht casually, et tõin lapsed ära ja olin veendunud, et ma tellin neile Wolti, sest mu kehas oli -9% energiat, aga kuidagi sujuvalt vaatasin, et külmikus on just vajalik kraam olemas ja ma tegin lastele kale krõpse (millest pool ära kõrbesid, aga teine pool fine oli) ja ahjukana juurikatega. Olgu öeldud, et mitte keegi neist ei tahtnud ampsu ka mu tehtud toidust, aga noh, see on nende oma probleem, mina vähemalt tegin selle valmis. Ja peale vanni sõid kõik kahe suupoolega, mis siis, et enne vinguti, et tahaks jäätist hoopis. Nagu püha jeesus, mis saksapreilideks mu lapsed ennast peavad, ah?! 😀

Lugesime veel raamatuid, mängisime kleepimismängu ja ühte lauamängu ja tegime legodest torni ja mina üritasin teeselda, et ma olen kurt, sest iga viie minuti tagant tekkis konflikt Lende ja Marta vahel, kes parasjagu mida ISE teha saab, aga oh well.

Ma tõusin oma eilsest edust nii ära, et mõtlesin õhtul veel, kui lapsed magavad, raamatut kirjutada, aga lõpuks ei suutnud enam voodist tõusta. Mul on viimasel ajal selline asi, et keha on MEGA VÄSINUD, aga vot magama ei jää. Tahaks lihtsalt aju kuskilt nupust välja lülitada, aga no teps ei saa. Vähemalt leidsin ma rõõmu väikestes asjades elus: kui ma magan enda voodi jalutsis, samal ajal kui Lende ja Marta laiutavad, siis ma saan endale luua illusiooni, et ma magan üksi… kägaras… jalutsis. Aga no abiks ikka, miski peab ju inimesele rõõmu ka tegema.

Lapsed tegelt muidugi teevad ka. Ma ei taha isegi väga vinguda, sest tegelikult on nad tublid ja nunnukesed mul, lihtsalt mina ise olen praegu nii sodi omadega, et ma pean ikka väga teadlikult ennast sundima tegema ja olema ja funktsiooneerima. Mis tähendab seda, et see hetk kui ma lapsed aeda ära viskan, sõidan ma üldiselt nutta lahistades koju tagasi, sest finally saab üksi olla ja mitte teeselda, et I got my shit together. Õnneks koju jõudes on mul jälle nii palju asju teha, et pole aega siin väga kassida, tuleb juba tegudele asuda. Või siin blogida – see ka tegemine, eks.

Palun väga, kaunis detailne päeva update teile siin. Ahjaa, tahtsin lugu ka jagada – ma täna autos mõtlesin sellele, et vanasti ikka sõbrannadega hullult jagasime oma lemmiklugusid, aga nüüd ei jaga enam keegi mulle neid. Seega panen teile siia paar tk mis viimasel ajal täiega meeldivad, võite mulle enda viimase ajal lemmarit ka soovitada. Kuigi lugudega on see, et olenemata sõnadest saab igaüks neist erinevaid asju välja lugeda ja suhestuda, imelik eks. Mul on paar lugu, mis on minu jaoks täiega hea tuju lood ja sõbranna jaoks mega maseka lood. Igatahes, on mis nad on, neid ma kuulan viimasel ajal täiega.

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

162 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Kaisa 1. november 2020 at 23:30

  Kardigan kulub alati ára 🙂

 • Reply Krissu 1. november 2020 at 10:31

  Palun kas jagaksid kust need saapad tellisid?

  • Reply Mallu 1. november 2020 at 10:39

   aboutyou.com

 • Reply Agnes Viikmäe 1. november 2020 at 10:19

  Oiii see kaheosaline pärlitega pluus on nii kena, sellist tahaks omalegi 🤞🥰

 • Reply Mariann R 31. oktoober 2020 at 12:42

  Pärlitega pluus!

 • Reply Ketter 31. oktoober 2020 at 10:24

  Must kardigan meeldib

 • Reply Kat 31. oktoober 2020 at 09:32

  Pärlitega pluus. 😍

 • Reply K. 31. oktoober 2020 at 01:27

  Roosa kampsun!

 • Reply Kairit 30. oktoober 2020 at 23:00

  Must pärlitega pluus on seksikas🤘

 • Reply Kerli 30. oktoober 2020 at 22:18

  See pärlitega pluuus 😍
  Mul oleks täpselt üritus kuhu see sobiks ideaalselt. See on lihtsalt niiiiii 😍
  Millegi pärast on Gerry Weber tundunud mulle alati sellise veidi küpsemate naiste bränd aga praegu näen,et seal oleks nii mõndagi uudistada , seega tänud selle postituse eest! 😊

 • Reply M. 30. oktoober 2020 at 20:34

  Ma ei taha küll midagi öelda (aga ütlen ikka 😄), aga soovitan sul teha vereproovi. Mina (ise med.töötaja aga ei uskunud enne vitamiinindusse) võitlesin pikalt ärevushäirega..kohe ikka nii, et töö, mida ma südamepõhjast armastasin ja olin 8a teinud, muutus minu jaoks täielikuks põrguks. Olin pikalt hästi õnnetu, tundsin, et energiat pole ja midagi pole(und ei ole, tuju ei ole, tahtmist ei ole, jaksu ei ole) ja hakkasin isegi antidepressante võtma, võtsin neid ca pool aastat.. paremaks ei läinud, pidin isegi rahustit võtma, et töö tehtud saaks ..kuniks tekkis väga suur higistamine ja palavik (kuna ma olen paras paks ka, siis esimene mind ei morjendanud, aga teine tekitas muret), lisaks sellele võtsin erinevaid gripikaid külge, mis keegi lähedal omas. Palusin endale nö täisvereproovi tellida ja sain teada et minu B- ja D-vitamiini varud olid olematud. Olen neid nüüd 3 nädalat võtnud ja saanud selle ajal ainult ühe ärevushoo, mis varasema 3xpäevas asemel on imeline… minu pika “Tõe ja õiguse” mõte on see, et lase ennast palun niisama ka kontrollida..😊

  • Reply Mallu 31. oktoober 2020 at 07:16

   ma vitamiine kühveldan sisse küll 😀

   • Reply Ketter 31. oktoober 2020 at 10:23

    Must kardigan meeldib väga!

 • Reply Gabriela 30. oktoober 2020 at 20:21

  Kõigepealt Sinu loo lugemise järel läksin Gerry Weberi kodulehele ja uudistasin päris hea tüki aja seal ringi. Minu lemmikuks sai Pikk must kardigan- sest tuleb välja, seda saab ka teistpidi kanda, nii et mustvalge ruudumuster on pealpool!

  • Reply Marju 30. oktoober 2020 at 22:57

   Ahh, nii väga oleks garderoobi midagi uut vaja. Ma ei suuda valida, roosa kampsun ja pärlitega pluus on mõlemad ägedad.

 • Reply Eku 30. oktoober 2020 at 19:22

  Roosa kampsun tundub megamõnus, aga mulle roosa väga ei sobi.. 😞 Valiksin vist pigem selle lühikeste varrukatega kampsiku🙂
  Lisan paar lugu ka, mida viimaselajal palju kuulanud olen
  Aurora-thank u
  Maria Stuart – emotsioonid
  Mike oldfield – moonlight shadow
  Blinding lights, hetkel ei meenu kes laulab😃

 • Reply Maigrit 30. oktoober 2020 at 15:13

  Mulle meeldisid need püksid.😍

 • Reply Kaie 30. oktoober 2020 at 14:48

  Roosa kampsun on nii ilus ja tundub mõnus pehme.
  Ja veel, Sa olid nii tubli!! See on ikka palju rohkem kui mina oma parematel päevadel suudan/ tahan ära teha.

 • Reply Amanda 30. oktoober 2020 at 14:27

  Need ruudulised püksid oleks just kapist nagu puudu :’)

 • Reply Diana 30. oktoober 2020 at 14:16

  Roosa kampsun on lemmik 🥰

 • Reply Kats 30. oktoober 2020 at 13:50

  must kardigan on mu lemmik 🙂 must värv üldse 😀

 • Reply Anna 30. oktoober 2020 at 12:56

  Pärlitega pluus 🙂

 • Reply mp 30. oktoober 2020 at 12:37

  https://www.youtube.com/watch?v=s4CVSM0LHQg

  minu lemmik lugu kui lahutasin

 • Reply katri 30. oktoober 2020 at 12:33

  Kardigan

 • Reply Foam 30. oktoober 2020 at 12:27

  Valge pluus lemmik

 • Reply Heili 30. oktoober 2020 at 11:29

  See roosa kampsun sobib hästi sügisesse värvi andmiseks. Hall november alles ees ootamas.

 • Reply Mann 30. oktoober 2020 at 11:26

  Gerry Weber tundub väga nunnukas pood, huvitav kas neid Tartust ka leiab kuskilt?

  Ja no see must pärlitega pluus on lihtsalt ebareaalne.

 • Reply Mari 30. oktoober 2020 at 10:38

  Must pikk kardigan on lemmik! Aeg kampsunid välja otsida 😍

 • Reply P.N. 30. oktoober 2020 at 10:05

  Fuksiaroosa kampsun

 • Reply Mariana 30. oktoober 2020 at 09:42

  Pärlitega pidulik pluus on nii tuus!

 • Reply Maarja-Liis 30. oktoober 2020 at 09:20

  Kardigan tundub mõnus. Kunagi oli sarnane. “)

 • Reply Angelika 30. oktoober 2020 at 08:52

  Sooviksin väga seda roosat kampsunit, niiii mõnus tundub!

 • Reply soodoma 30. oktoober 2020 at 08:27

  Mulle paluks tagasihoidlikult need mustad püksid.

 • Reply Raili 30. oktoober 2020 at 08:00

  pärlitega must pluus.

 • Reply Sirle 30. oktoober 2020 at 07:37

  Ühed püksid valiksin

 • Reply Shaina 30. oktoober 2020 at 07:22

  Kõik on ilusad aga see kardigan ja pärlitega pluus kohe eriti ilusad!

 • Reply Kristi 30. oktoober 2020 at 06:55

  Roosa kampsun on ilus ja mõnusalt rõõmus Su seljas. 😉

 • Reply Veronika 30. oktoober 2020 at 03:48

  Kardigan on nii äge 🙂

 • Reply Reg 30. oktoober 2020 at 03:37

  Pärlitega pluus

 • Reply Kati 30. oktoober 2020 at 01:42

  Must pärlitega pidulik pluus!

 • Reply Mann 30. oktoober 2020 at 01:01

  Pärlitega pidulik pluus on üliäge!!

 • Reply Reha 30. oktoober 2020 at 00:35

  Basia Bulat “Love is at the end of the world”. Minu meelest universaalne pala – hea kassid, et ühüüü! armastus on maailmas otsaaaaaaaaas… Aga teisest küljest nagu hoopis annab lootust – maalima otsas ootab armastus (nagu tunneli otsast paistab rong).
  https://www.youtube.com/playlist?list=RDvA920rjU674&feature=share&playnext=1

 • Reply Hanna 30. oktoober 2020 at 00:27

  See pärlitega pluus… Vau

 • Reply Säraküünal 29. oktoober 2020 at 23:56

  See must pidulik pärlitega pluus on nii minulik, sobiks nagu valatult !:)
  Hakkan juba hoogu võtma, et kui kord Tartust sammud Tallinna vean peab selle poe üles otsima 😀

 • Reply Keidi 29. oktoober 2020 at 23:37

  Roosa kampsun palun 🧐

 • Reply Merit 29. oktoober 2020 at 23:24

  Elukutselise ratsutaja püksid! 😍

 • Reply Darja 29. oktoober 2020 at 23:23

  mulle meeldis nii valge kampsik kui ka valge pluus 😊 mõlemad sobiksid suurepäraselt kontoris tööl käimiseks

 • Reply Monika 29. oktoober 2020 at 23:20

  Üks valge pluus on hetkel garderoobist puudu.

 • Reply Annely 29. oktoober 2020 at 23:16

  Roosa kampsun:)

 • Reply Liisi 29. oktoober 2020 at 23:09

  Kardigan lemmik

 • Reply Esp 29. oktoober 2020 at 23:08

  See kardigan! Love it 🤩

 • Reply Kadri 29. oktoober 2020 at 23:01

  Pärlitega pidulik pluus kindel lemmik!

 • Reply Kristiina 29. oktoober 2020 at 22:55

  Roosa kampsun 🙂

 • Reply Mari-Ann 29. oktoober 2020 at 22:51

  Ratsapüksid jäid silma😍

 • Reply Liis 29. oktoober 2020 at 22:46

  See suutmatus magama jääda, ka kurnatuna, on nii tuttav. Mul oli diagnoosiks ärevushäire lõpuks. Rohud aitasid ja siis oli elu lill. Nüüd uus kuur, loodame et peagi on jälle kõik parem. Sest ma olen NII kurnatud sellest magamamatusest… mu ei suuda uskuda, kuidas sa suudad nii palju teha.?! Ma reaalselt vegeteerin päeva õhtusse…

  Aga need laiasäärega triibulised püksid on nii lahedad!🥰

 • Reply Kats. 29. oktoober 2020 at 22:37

  Kardigan on tõesti ilus. Mul ka vajaaa
  😀

 • Reply Laura 29. oktoober 2020 at 22:35

  Roosa kampsun! Äge värv, mis sobib tumadatele riietele vahelduseks.

 • Reply Liis 29. oktoober 2020 at 22:31

  Roosa kampsun ja pärlitega must pluus. Aga kumb on nr 1 nr 1 …vist see must pluus ikka 🖤

 • Reply L 29. oktoober 2020 at 22:26

  Ma arvan ikka et see trenn andis energiat mitmeks päevaks
  Pluusidest rääkides, siis ssee must pärlitega on nii huvitav, kuigi musta värvi siis kannaksin põneva lõike pärast!

 • Reply A 29. oktoober 2020 at 22:15

  Roosa kampsun meeldib!

 • Reply Merit 29. oktoober 2020 at 22:03

  Roosa kampsik on numps!

  Ma jagan oma lemmar laule mehe õega, asi seegi 😅. Viimase aja lemmikud ⬇️

  https://youtu.be/K-a8s8OLBSE
  https://youtu.be/fjerpzkOa3I

 • Reply Berit 29. oktoober 2020 at 22:00

  Kahe osaline pärlitega pidulik pluus oleks tore 🙂

 • Reply Annemarie 29. oktoober 2020 at 21:51

  Pärlitega pidulik pluus🥰

 • Reply Triinu 29. oktoober 2020 at 21:43

  Mulle meeldib valge pluus ja need laiad püksid 🙂

 • Reply Maaris 29. oktoober 2020 at 21:17

  Must pärlitega pluus oleks jõulude ajal imeline showstopper!

 • Reply Triin 29. oktoober 2020 at 20:58

  Pärlitega pluus i love it 😍

 • Reply Sara 29. oktoober 2020 at 20:54

  no meegaaalt on vaja selliseid pehmeid ja mugavaid pükse, peale keemiaravi ei mahu enam midagi selga 😩😩

 • Reply Sirly 29. oktoober 2020 at 20:42

  Roosa kampsun on nii ilus 💗

 • Reply Tiina 29. oktoober 2020 at 20:39

  Ma see aasta kuidagi väga kampsuni inimeseks hakanud 🙂 Seega selline roosa mõnus kampsun kuluks küll marjaks ära 🙂
  Üldse tunduvad nii mõnusad riided seal, peab kindlasti vaatama minema, kui Tallinnasse asja on 🙂

 • Reply Kadri 29. oktoober 2020 at 20:04

  Pärlitega pidulik pluus 🙂

 • Reply Kai 29. oktoober 2020 at 19:58

  Valge lühikeste varrukatega kampsik 😊

 • Reply Elen 29. oktoober 2020 at 19:57

  Kaheosaline pärlitega pidulik pluus😍😍😜,on väga äge,sellist olen endalegi otsinud🙈🙈

 • Reply E 29. oktoober 2020 at 19:41

  Roosa kampsun tundub väga mõnus 🙂

 • Reply Kadi 29. oktoober 2020 at 19:02

  See pärlitega pluus näeb tõsti väga vinge välja. Selline ongi mu karderoobist puudu.

 • Reply Nele 29. oktoober 2020 at 19:01

  See kardigan😍

 • Reply blah 29. oktoober 2020 at 18:31

  Ma tahtsin lihtsalt s8damelt 2ra saada et “kreatiivsus” on mu jaoks nii okse s6na. Ingliskeelne “creative” on ok ja emakeelne “loominguline” ka, aga see eestistatud “kreatiivne” on nii jube. T2itsa naljakas kohe kui imelikud asjad mind h2irivad.

 • Reply Annika 29. oktoober 2020 at 18:10

  Roosa kampsun💖

 • Reply Elina 29. oktoober 2020 at 18:06

  Pärlitega pidulik pluus on üliäge!! Kannaksin hea meelega varsti toimuval jõulunurga perepildistamisel ning säraksin nagu üks jõuluehe 🙂

 • Reply Marge 29. oktoober 2020 at 17:53

  See nunu roosa kampsun on täpselt puudu, sest see sobiks nii hästi praegusesse sügisesse värve tooma🤗

 • Reply Kärt 29. oktoober 2020 at 17:53

  No issand, seda musta pärlitega pluusi on mu ellu V-A-J-A

  • Reply Janne 29. oktoober 2020 at 23:27

   Valge kampsik-lemmik!

 • Reply Minna 29. oktoober 2020 at 17:45

  Roosa kampsik või pärlitega pluus, mõlemad niiii ilusad.

 • Reply Käroly 29. oktoober 2020 at 17:41

  Need “ratsapüksid” 😍, no palun 🙏 mulle

 • Reply Maris 29. oktoober 2020 at 17:34

  Kaheosaline pärlitega pluus on ikka ülituus 😎, just teatrisse ja muuks pidulikuks puhuks

 • Reply Ly 29. oktoober 2020 at 17:33

  Õumaigaad,ma vajan seda musta kaheosalist pluuusii.. 😲🙉🙏🙏🙏

 • Reply Siret 29. oktoober 2020 at 17:26

  Pärlitega pluus on megailus !

 • Reply Mia 29. oktoober 2020 at 17:21

  See kardigan on mega kena!

 • Reply Kristiina R 29. oktoober 2020 at 17:14

  See roosa kampsun kulub pimedasse aega väga ära ✨

  • Reply Mallu 30. oktoober 2020 at 15:34

   Sa võitsid, jee!

 • Reply Laura 29. oktoober 2020 at 16:57

  Roosa kampsun on väga armas ja särtsakas :).

 • Reply Mari-Liis A 29. oktoober 2020 at 16:51

  See ROOSA kampsun! Ma vajan seda 😍

 • Reply Elise 29. oktoober 2020 at 16:36

  Roosa kampsun😍

 • Reply Kristiina 29. oktoober 2020 at 16:33

  See kardigan on super!

  Mis kassimisse puutub, siis tegevuses ennast hoida aitab tõesti. Ja siis mingi hetk laseb playlist sulle megakassi laulu jaaa kõik pekkis 😀

  • Reply Mallu 29. oktoober 2020 at 16:53

   literally JUST SEE juhtus as we speak 😀

   • Reply Marion 29. oktoober 2020 at 21:12

    Valge lühikeste varrukatega kampsik! 😍

   • Reply Maamamma 29. oktoober 2020 at 22:44

    Palun selgitage 68 aastasele mida tähendab kassima ja millisest inglisekeelsest sõnast see on tuletatud. Küll see sõna on minu arvates kole.

 • Reply A 29. oktoober 2020 at 16:00

  Roosa kampsun!

 • Reply Eve 29. oktoober 2020 at 15:59

  Mulle nii meeldib see pärlitega pluus, aga kuna ma juba nii vana siis loosimiseks kirjutan kardigan 🙂

 • Reply Krissu 29. oktoober 2020 at 15:32

  Roosa kampsun

 • Reply Liina 29. oktoober 2020 at 15:31

  See roosa kampsun on super cute 😍 täpselt minu tassike teed 😀
  PS: sa näed väga hea välja!

 • Reply Thea K 29. oktoober 2020 at 15:21

  Kahe osaline must pidulik pärlitega pluus on väga vinge ja tal oleks koht minu garderoobis! 😉

 • Reply Anna-Liisa 29. oktoober 2020 at 15:17

  Üks ilus kampsun kuluks praeguste ilmadega juba ära küll!🤗

 • Reply E 29. oktoober 2020 at 15:00

  Goody grace used to be on üks mõnus laul

  Ja valge lühikeste varrukatega kampsun täpselt kapist puudu.

 • Reply Eva 29. oktoober 2020 at 14:48

  See pidulik pluus millega lubasid teatri minna. On super kena. Ja olekski mure murtud mida jõulukuul kanda kui vaja peole minna. Tänx ja kniks juba ette

 • Reply Kp 29. oktoober 2020 at 14:48

  Kitsalõikelised ratsapüksid. Väga ägedad näevad välja!🙂

 • Reply Kadri 29. oktoober 2020 at 14:39

  Roosa kampsun 🙂

 • Reply Mariann 29. oktoober 2020 at 14:39

  Roosa kampsun on väga ilus 😍

  • Reply Kaia 29. oktoober 2020 at 15:43

   Mõlemad laulud on ühed mu lemmikud 😊Isegi sooviks oma garderoobi täiendada ühe ilusa roosa kampsuniga.

 • Reply Liis Reimal 29. oktoober 2020 at 14:39

  Üks ilus kampsun on hetkel puudu minu garderoobist!

 • Reply Hõbe 29. oktoober 2020 at 14:35

  Mulle meeldib kogu see office manager / hobusekasvataja look 🙈🙈🙈
  Kuigi kõige mõistlikum valik oleks vist see lühikeste vareukatega kampsik, must, mis sul eelmine kord juba koju rändas. Aga see office manager ikka 🙈🙈🙈🙈 must not go buy. Must not go buy….

  • Reply Triinu 30. oktoober 2020 at 08:38

   Roosa kampsun

 • Reply Kadri 29. oktoober 2020 at 14:33

  Valge lühikeste varrukatega kampsik – lemmik!

 • Reply Anneli 29. oktoober 2020 at 14:32

  Pärlitega pluus😍

 • Reply Kaija 29. oktoober 2020 at 14:31

  Pärlitega pluus ja laiema lõikega püksid.

 • Reply Ann 29. oktoober 2020 at 14:27

  Roosa kampsun on kindlasti must-have varustus meie kliimasse 💨💕

 • Reply Merit 29. oktoober 2020 at 14:25

  Roosa kampsun ja pärlitega pluus on mu lemmikud!

 • Reply Camme 29. oktoober 2020 at 14:25

  Need natsa laiad püksid ja must pärlitega pluus on nii lahedad. Sulle sobib see roosa kampsik ka täiega.

 • Reply Kaisa 29. oktoober 2020 at 14:25

  See must pärlitega pluus on ju lausa jumalik! 😍

 • Reply Kiku 29. oktoober 2020 at 14:14

  Esimene nummudega kampsun on väga nunnu . Ja üldiselt sellist muusikat ei kuula aga eile ilmus Kanye Westi uus lugu Na Na ja no täiegaa meeldib.

  • Reply Lilian 29. oktoober 2020 at 14:53

   Pärlitega pluus on lemmik 😊!

 • Reply T 29. oktoober 2020 at 14:11

  Väga stiilne ja naiselik valik! Ise valiksin kardigani tõenäoliselt

 • Reply Grete 29. oktoober 2020 at 14:08

  Appii…pärlitega pluus on küll nii ilus!

 • Reply Kadri 29. oktoober 2020 at 14:04

  Roosa kampsun ja kaheosaline pärlitega pluus on lemmikud!!

 • Reply Ave 29. oktoober 2020 at 14:00

  Roosa kampsu on ülim,
  Kui luule meeldib, siis soovitan jälgida sellist lehte: https://www.facebook.com/%C3%9Clle-Luuleline-Lilleaed-107966900779793/
  Loe , tee hingele pai ja naudi.

 • Reply Hanna 29. oktoober 2020 at 13:55

  See valge lühikeste varrukatega kampsun (kuigi arvan, et must sobiks mulle rohkem 🤪)

 • Reply Riina 29. oktoober 2020 at 13:49

  Roosa kampsun 💕 – tore jõulukink emale!

 • Reply Liis 29. oktoober 2020 at 13:40

  Must kardigan

  • Reply K 29. oktoober 2020 at 14:33

   Kardigan.

 • Reply Liina 29. oktoober 2020 at 13:38

  Taolise roosa kampsuni kandsin kunagi ribadeks, sellesarnase tundsin fotolt kohe ära. Kannaksin armastusega!

  • Reply Katrin 29. oktoober 2020 at 14:10

   Väga meeldiks sellist roosat kampsunit omada🙂

 • Reply Kaisa 29. oktoober 2020 at 13:34

  Must kardigan😍

 • Reply M-M 29. oktoober 2020 at 13:23

  Pärlitega pluus on ka!Imeline!

 • Reply Laura 29. oktoober 2020 at 13:20

  Must kardigan! Ja siis peaks selle valge pluusi ise juurde ostma, see kombo oleks teksade ja mustade nahksaabastega ülikena.

 • Reply Leili 29. oktoober 2020 at 13:20

  kaheosaline pärlitega pidulik pluus♥️

 • Reply Kätlin 29. oktoober 2020 at 13:18

  Ma ka tiim roosa kampsun

 • Reply Külli 29. oktoober 2020 at 13:17

  Esimene versioon pükstest tundub väga mõnus, oleks just vaja ka.

 • Reply Kristiina 29. oktoober 2020 at 13:13

  Kõige rohkem meeldib see must kaheosaline pärlitega pluus 😍. Sellist tahaks endalegi.

 • Reply Eileen 29. oktoober 2020 at 13:12

  See pidulik pärlitega pluus on imeline 🤩

 • Reply Uugu 29. oktoober 2020 at 13:04

  Kui su keha on voodis olles hirmus väsinud, lausa nagu kivi, samas sa ei suuda magama jääda, siis… küllap sa tead ise ka mis see on. Ega ma ei ütle, et tingimata depressioon, aga stress kindlasti. Sa pead aitama endal magama jääda, sest muide see kipub üle pea kasvama, nii stress kui ka magamatus. Ära millegi kange järgi haarama hakka (sõltuvuse oht!), aga küsi apteegist midagi leebemat ja looduslikku, need päriselt ka aitavad. Ja kui oled juba korralikult magada ja magades end välja puhata saanud, siis osa stressi kaob ära. Osa muidugi jääb, sul on lihtsalt selline eluperiood praegu.

  Voodijalutsis magamisest tean ma kõike, vahel tahaks praegugi sinna tagasi 😃

  • Reply Mallu 29. oktoober 2020 at 13:10

   mul oli siin paar nädalat tagasi kolm xanaxit, need aitasid küll kenasti, aga mul pole õrna aimugi, kas neid randomly välja kirjutatakse, ilmselt mitte, ja ma kuskile küsima ka minna ei taha. Melatoniin vms pidi ka aitama, aga seda mul ka obv pole 😀

   • Reply Mari 29. oktoober 2020 at 14:43

    Melatoniini saab vabalt apteegist. Kunagi võtsin, aga mulle miskipärast ei sobinud.

    Nüüd on mul meditatsiooni-äpp Calm ja selle üks teenuseid on “Sleep Stories”. Panen peale, klapi kõrva ja tavaliselt olen enne 30minsase jutu lõppu unes. See pool ajust, mis igast mõtteid ketrab jääb juttu kuulama ja teine pool saab su rahulikult lasta unne jääda 😀 Ja kui tervet äppi selleks ei taha, siis on igast audiobookide ja meditatsioonide asju tasuta podcastide äppides saadaval!

    Calm on suht kalli aastase hinnaga, aga mis sa teed, vaimne tervis on veel kallim. Teine sarnane on “Headspace”, plaanin järgmine aasta selle peale üle kolida.

    • Reply Mallu 29. oktoober 2020 at 14:46

     oh, uurin! mul see asi, et kui lastega olen, siis ei saa väga kuulata miskit 😀

 • Reply Elsa 29. oktoober 2020 at 13:02

  See kaheosaline pärlitega pluus on vauu😍

 • Reply Mariliis 29. oktoober 2020 at 12:59

  Roosa kampsun meeldib väga 🙂

 • Reply Nele O. 29. oktoober 2020 at 12:56

  Kaheosaline pärlitega pluus.

 • Reply Anneli 29. oktoober 2020 at 12:54

  Must kardigan, sest selle saab ükskõik millise outfiti peale visata!

 • Reply Britta 29. oktoober 2020 at 12:51

  Imelik lugu, aga valiks selle lihtsa valge pluusi.

 • Reply Riin 29. oktoober 2020 at 12:49

  Pärlitega must pluus 🤍

 • Reply Anneliis 29. oktoober 2020 at 12:45

  Valge lühikeste varrukatega kampsun meeldib kõige rohkem.

 • Reply K. 29. oktoober 2020 at 12:43

  Lilla kampsun üli äge

 • Reply Kerli 29. oktoober 2020 at 12:42

  Kaheosaline must pidulik pluus, jõulud ju ukse taga 😁

 • Reply Kätlin 29. oktoober 2020 at 12:38

  Roosa kampsun!

 • Reply Katrin Rattasepp 29. oktoober 2020 at 12:36

  Lemmik on lilla kampsun ja ratsapüksid on jalas väga lahedad! 😎 Gerry Weber on ülinaiselik!

 • Reply Gertu 29. oktoober 2020 at 12:36

  Valge lühikeste varukatega kampsik on lemmik😍

 • Reply Annika 29. oktoober 2020 at 12:34

  Ma lausa vajan seda mõnusat sooja kampsunit 😍

  • Reply Gigi 29. oktoober 2020 at 13:05

   Roosa kampsun. Ja must kardigan meeldib ka väga.

 • Reply Kaia 29. oktoober 2020 at 12:25

  Roosa kampsun on nii ilus😀

 • Reply Kaia 29. oktoober 2020 at 12:22

  Üks kampsun jahedasse sügisesse oleks mõnus 🙂

 • Reply A 29. oktoober 2020 at 12:19

  Ooo, see kaheosaline must pluus pärlitega on nii vinge🤩

 • Reply Mariliis 29. oktoober 2020 at 12:18

  Tegelikult pole ma üldse selline pidulik inimene 😁Aga see kahe osaline pluus on küll ilus🥳 tegelt roosa kampsun ka 🙈 Kui muidugi kohe rabada saaks, siis saapad( mis muidugi on su enda omad 🤣) ,jäid lihtsalt silma, mul läksid katki 😳

 • Reply Helen 29. oktoober 2020 at 12:17

  See must kardigan on väga ilus 🙂

 • Reply Kätu 29. oktoober 2020 at 12:15

  Omg. Nii ilusad riided 😊🤭 Kõige rohkem meeldib see lillakas kampsun ja valge varrukateta kampsun. Valiksin valge. Just selline valge ongi kapist puudu🤭