Uncategorized

ütleme nii, et see ei ole tulevik, mida ma ootan

23. juuli 2023

Eelmise postituse jätkuks peaksin ma vist ära mainima, et kuna ma selle kirja panin mingisuguse tuumapohmelli ja ilmselt veel promillikesega, siis võite kindlad olla, et ma olin ikka VÄGA dramaatiline. Selles suhtes, et kõik mis ma kirja panin, see kõik muidugi juhtus, aga ma ei tea, miks ma selle suhtes nüüd NII pingesse läksin 😀

Mu sõbranna küsis järgmisel hommikul umbes, et noh, kas “leppisite ära/saite räägitud”, aga sellist olukorda ei olnudki, kus me oleks kuidagi ära leppima pidanud. Me tõesõna ei läinud tülli või miskit (see oleks sajandi imelikum põhjus tülli minekuks, haha). Lihtsalt too hommik läks tema tööle ja mina sain koju paratsema jääda ja blogi kirjutada.

Kui ta koju naases, siis ta küsis, kas ma soovin sellest teemast rääkida ja ma olin nagu:

Õnneks ta halastas mu hingele ja ei sundinud mind mingit imelikku vestlust temaga edasi pidama ja ma ei pidanudki ennast maha lööma. Ma tahaks öelda, et see olukord õpetas mulle jube palju, aga vähem kui 12 tundi hiljem oli mul jälle ilge tahtmine talle sedasama asja öelda. Või noh, ma ÕPPISIN, sest see kord olin ma vait nagu sukk ja üldse kavatsen ma edaspidi sellel lainel edasi minna. Mis seda ikka enam heietada, inimene nagunii juba teab. Las ta olla pealegi.

Mul on elus palju suuremaid probleeme kui mingisugused lollakad armuavaldused. Mulle nimelt tundub, et ma hakkan kiilaks jääma 😀 Ja ma nüüd ei saagi aru, et kas ma peaksin pikendused jälle ära võtma ja mingisuguseid drastilisi juukseprotseduure ette võtma hakkama, või mis.

Imelik on see, et need hõredamad kohad juustes on meelekohtades – ehk siis mul ei ole ju SEAL pikendusi, et need kuidagi juukseid rikkuda saanud oleks nii palju. Küll aga olen ma tiktokist näinud, et selliste probleemidega aitab peanaha õlitamine ja selle spets asjaga kammimine ja masseerimine, mille nime ma ei tea, aga ta on kummist.

(Mul peika üritas samal ajal minuga rääkida, kui ma enda juuksepiiri pildistasin ja nüüd ta confused, et mida kuradit ma siin blogis kirjutan või mis elu ma elan 😀 ).

Ja mis on kõige imelikum – kuigi see on mõlemal pool samamoodi (et sellised titejuuksed päris juuste asemel), siis vasakul pool tundub see olukord hullem olevat. Selles suhtes tore, et need beebijuuksed sinna vähemalt kasvavad ja puha, aga ma ei saa aru, miks ma lampi kiilanema hakanud olen, ah?

Ma tellisin endale Macta Beautist Viviscali šampooni ja palsami, aga mul on tunne, et siinkohal on probleem siiski nii palju kriitilisem, et ainult hooldusvahendite välja vahetamine enam ei aita. Peaks vist jälle neid vitamiine sööma ja ampulle pähe hõõruma ja siis välja mõtlema, et kust ma seda rosmariiniõli saan ja kuidas ma nii elama peaksin, kui ma haisen pidevalt nagu rosmariin. Samas ma pigem haisen nagu rosmariin, kui olen ühel hetkel lampi kiilakas.

Mul see väike esimese maailma probleem ka, et kuigi mu enda juuksed on mingi õlgadeni, siis mul on ikka see vibe, et mulle pikad juuksed wayyy paremini sobivad, mistõttu mul on kohe kurb pikendusi ära võtma hakata. Aga noh, aeg on oma edevusest üle saada, muidu pole kuskile varsti enam neid pikendusi üldse kinnitadagi 😀

Nii et kui teil on mingisuguseid ideid ja mõtteid, mida ma katsetada võiksin, siis hit me up. Ma panin endale tegelikult 27daks juuliks juusteakadeemiasse aja – seal peaks saama eriti täpset infot, et mis mul juustega toimub. St ma üritasin aega panna ja kodukas väidab, et broneering tuleb meilile, aga sinna ei tulnud maad ega mütsi. Loodame, et ikka tuleb ja saan neilt kiirelt mingisugused eliksiirid ja võluravimid.

Loe ka neid postitusi!

10 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta K 23. juuli 2023 at 21:10

  Otsi tiktokist woman hair transplant, https://vm.tiktok.com/ZGJVtY1wC/
  Nt, see tundub suht dramatic liigutus aga samas tulemused nii ilusad, endal ka veits tunnen et juuksepiir nii taga aga ei tea kas nii suuri lükkeid päris tegema hakkaks

 • Avatar
  Vasta Getter Lepp 23. juuli 2023 at 14:13

  metüülfenidaadi kõrvalmõjud? kas kaloridefitsiidist või ravimist endast otseselt (ei paku lampi, see on üks võimalikke kõrvalmõjusid:D)

  • Mallu
   Vasta Mallu 23. juuli 2023 at 14:17

   Ma nii confused, et kas sa arvad, et ma olen nii palju kokaiini teinud, et juuksed kukuvad ära v 😀

   • Avatar
    Vasta N39 23. juuli 2023 at 14:50

    Siin oli vihjatud ATH (Medikinet) ravimile, mitte kokaiinile 😅

    • Mallu
     Vasta Mallu 23. juuli 2023 at 16:37

     Haha ma googeldasin ja esimene vastus oli kokaiin🥹

   • Avatar
    Vasta Mango 23. juuli 2023 at 15:05

    See vist Ritalini ja ATH ravimite koostisosa

   • Avatar
    Vasta Tibu 23. juuli 2023 at 15:18

    ATH ravim concentra v mis ta oligi, selle kõrvalmõju 🙂

   • Avatar
    Vasta Getter 23. juuli 2023 at 16:40

    ei arva 😀 concertast/medikinetist rääkisin jah

  • Avatar
   Vasta J. 23. juuli 2023 at 17:08

   Kui raatsid osta, võid seda proovida – https://www.mactabeauty.com/l-oreal-professionnel-aminexil-advanced-42-x-6ml

   Ainuke asi, mis mul juuksed kinni pani.

 • Avatar
  Vasta Katrin 23. juuli 2023 at 13:45

  Ma soovitaks lihtsalt mitte teha pealaele krunne ega hobusesabasi, sest need kisuvad oimukohtadelt juukseid. Mul oli sama probleem. Tegin tihti ka ööseks pealaele krunni, et pikki juukseid ei peaks külge keerates sättima, enam mitte. Juuksur soovitas kanda soenguna rohkem patsi või kasutada näpitsklambrit, need jaotavad survet ühtlasemalt. Minul igatahes täiega aitas. Oimukohad korras nüüd.