KINGILOOS KODU

KINGILOOS #3 – Roigas mööbel

3. veebruar 2014

Täna sai meie kodu uue sisustuselemendi, milleks on suur mänguasjakast. Kuna kast oli nii üüratu, siis võtsin ma meie väikse näkase kohvilaua siit ära ja asendasin selle mänguasjakastiga. Kuna Mari praegu nagunii sealt seest oma asju ei taha, siis saame seda rahumeeli lauana kasutada. Ja see on tõesti ilus :)

blogiiMa usun, et iga inimene oleks sellise võrratu, käsitööna valminud mänguasjakasti üle äärmiselt õnnelik. Just sellepärast ma selle välja loosingi, eksole.

Mida on selle jaoks vaja teha?

Jaga Facebookis SEDA PILTI

kastike

 • Kirjuta siia postituse alla kommentaar, et milline mööbliese just praegu sinu kodust puudu on.

Kingituse loosin välja 20. veebruar. Head loosiõnne kõigile. Meie igatahes oleme oma lauakesega väga rahul. Tahaks, et keegi teist ka seda olla saaks :)

 

 

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

217 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Mänguasjakast | Haldjapiiga kodukolle 10. aprill 2014 at 21:49

  […] pandud. Ikka selle järele mida mul päriselt ka vaja on. Ja nagu ikka, ei midagi.. Kuniks tuli see loosimine! Kasti armusin kohe ja eks igasuguseid kaste olen ilma mööda taga ajanud – küll ürtidele, […]

 • Reply võidumehed | Mallukas 20. veebruar 2014 at 19:03

  […] Haldjapiiga19. February 2014 at 18:28 Minule oleks sellist vaja. Palun. […]

 • Reply Silja 20. veebruar 2014 at 18:54

  Meil on kodus puudu lapsetuppa väike joonistamis-kirjutamis laud koos toolidega. Ja see mänguasjade kast teeb 1 lapse küll õnnelikuks :)

 • Reply Eliise 19. veebruar 2014 at 23:31

  Mänguasjakast on meil olemas, aga ma ei ütleks teisest ka ära, sest neid on mänguasju on niiiiii palju, ma usun et te kõik kujutate ette. Ja ideaalne oleks oma magamistuppa kellegi hoolikate kätega tehtud kummut. Ikka väga väga kuluks ära :)

 • Reply Haldjapiiga 19. veebruar 2014 at 18:28

  Minule oleks sellist vaja. Palun.

 • Reply Anu 19. veebruar 2014 at 17:44

  Meil oleks hädasti mänguasja kasti vaja, mida suurem seda parem :D
  Huvitav, et meil kolm last majas, aga ühte korralikku mänguasja kasti pole! :(

 • Reply daki 19. veebruar 2014 at 14:49

  Esiteks – suht jama lugu, et ma iial ei võida midagi. (See, et ma ei osale loosides, ei MUUDA FAKTI. Oled sõber või pole, ahh?!)

  Teiseks – ma tahaks ka mänguasjakasti ju!

 • Reply Karin 19. veebruar 2014 at 11:33

  Minul armas pisike 1 toalisesse korterisse ei mahugi eriti midagi. Kui muidugi ei tahaks tuba ära ummistada asjadest, aga nii ma ei suudakski elada. ;P Kuid puudu on lapsel mänguasja kast, olen vaadanud ja uurinud kust saaks midagi vafat ja odavalt, aga nii kaua ajame läbi pruunist papp kastidega, kuskil tuleb ju neid hoiustada :D

 • Reply Triinu 19. veebruar 2014 at 10:38

  Ongi kodust puudu just selline mänguasjakast. Kaks tirtsu (Hannah ja Annabel) oleksid väga õnnelikud ja emme ka, sest siis ei pea emme astuma mänguasjade otsa. Ppraegu on ka koht kus mänguasjad on aga see on kole ja see on voodipesu vana öökapp. Vot see mänguasjakast oleks lihtsalt Mega Vinge :D

 • Reply Sirli 19. veebruar 2014 at 10:33

  Just selline nunnu maamajja ideaalselt sobiv mänguasjakast ongi puudu. Poja oleks ilmselt väga rahul !
  Muud ei oskakski pakkuda, mind ümbritseb liiiiiiiga palju mööblit..

 • Reply Helena 19. veebruar 2014 at 10:25

  Suvel plaanis teha laste toas veidi remonti ja selline mahukas ning tugev mänguasjakast oleks väga tänuväärne kuna need plastmassist kastid lähevad kergelt katki.Kuna kodus kolm tüdrukut ja mänguasju oleks küllaga mida sinna ilusti ära mahutada.

 • Reply A.A 19. veebruar 2014 at 09:58

  Meil on puudu jalanõudekast. Hetkel on punutud suur kandiline kast köögis, aga küülik nimega Jänks, on selle nii ära närinud, et tahaks uut :D Selline kast oleks ideaalne asendama meie vana jalanõudekasti :)

 • Reply Triin 19. veebruar 2014 at 09:52

  Eks uues kodus ole meil puudu paljudest asjadest veel, kuid poja oleks kindlasti õnnelik kui saaks endale nii vahva puidust mänguasja kasti ( issi samuti) :) Toa koristamine oleks kohe lihtsam, sest kõik mänguasjad mahuksid ilusasti ühte kohta ja stiilselt :D

 • Reply sigrid 19. veebruar 2014 at 09:50

  Ühte ilusat mänguasjakasti oleks meil hädasti vaja :)

 • Reply Kaili 19. veebruar 2014 at 09:23

  Mulle tohutult meeldib puidust mööbel ( ja ka põrandad, kapid, aknad, uksed ) Kõik mis on puidust, on mulle meelepärane ( ja sageli ka kallim muudest materjalidest ) . Ja sellise kasti paneksin elutuppa esialgu lauaks, hiljem võib seda ju ka mujal kasutada:)

 • Reply Nete 19. veebruar 2014 at 09:20

  Kuna me alles hakkame endale kodu renoveerima, siis puudu on peaaegu kõik asjad, lihtsam oleks kirjutada need paar asja, mis olemas on :D Selline mänguasjakast sobiks meie tulevasse maakodusse täiesti perfektselt :)

 • Reply karinka 19. veebruar 2014 at 09:01

  Meil on kodus puudu lisaks ägedale mänguasjakastile ka elutoa sektsioonkapp, kuhu igast manti panna :D

 • Reply Kairi Timusk 19. veebruar 2014 at 08:26

  Korralik mänguasjakast, või tegelikult isegi kaks, mõlemale põnnile :D

 • Reply terje 19. veebruar 2014 at 08:12

  kummutit oleks vaja, diivanit oleks vaja, uuest köögimööblist tunnen puudust. Kuna käsil on remont, kus vanad ja väsinud asjad vahetan uute vastu välja, siis oleks vaja nagu kõike.

 • Reply Agness 19. veebruar 2014 at 08:04

  Kuna laps meil sai just aastaseks ja mänguasju on tal juba nii palju, siis mänguasja kast kuluks meile ära küll. Eriti hea, et see on puidust, sobib väga hästi kokku ülejäänud mööbliga ja siis on see ka piisavalt raske, et poiss ei jõua ehk seda mööda elamist ringi sõidutada.

 • Reply Galina Aro 19. veebruar 2014 at 08:03

  Mul 2 last ja siis ka palju mänguasju mis tahaksid olla mänguasja kastis ning meil jääbki 1 mänguasja kast puudu.Pilti vaadates sobib see ilus mänguasjakast meile ideaalselt.

 • Reply Karme 19. veebruar 2014 at 06:46

  Meil otseselt puudu polegi midagi, üks hea suuuuuur diivan kuluks ära ja loomulikult see ilus mänguasjakast, kuhu laste kola panna.

 • Reply Marianne 19. veebruar 2014 at 06:42

  Selline üliilus mängukast ongi meie pisipiigal puudu!!!

 • Reply Triin 13. veebruar 2014 at 10:06

  Meil väga-väga vaja uut mänguasja kasti, sest liikumine on juba eluohtlik toas :) Korjan mänguasjad kokku, kuid need ei mahu meie pisikesse korvikesse enam ära ja siis ikka jääb toas mulje et see on jube sassis :) Ja ei lähe kaua aega kui korvi kõrval olevad asjad on mõõda tuba laiali kõndinud :) Mänguasjad võiksid olla just sellises uhkes puidust kastis nagu teie loosima hakkate :) Pealegi see sobiks ideaalselt meie majapidamisse, kuna remondiga üritame puitu elamisse sisse tuua :) See teeb kohe palju hubasemaks elamise ;)
  Soovin head loosiõnne kõigile, kuid eelkõige ikka hoian pöidlad pihus koos pojaga, et oleme õnnelikud :)
  PÄIKEST !

 • Reply terje 7. veebruar 2014 at 22:04

  Ma ikka vaatan ja mõtlen,kui väga ma seda kasti oma Paulikesele soovin.Sest hetkel vedelevad kõikjal mänguasjad, ei taha mõeldag, kui ta vanemaks saab!

 • Reply Älis 7. veebruar 2014 at 13:05

  Vot seda mööblieset mul just vaja olekski :)

 • Reply Triinu 6. veebruar 2014 at 23:51

  Puudu nagu pole otseselt midagi , aga kuk saaks vahetaks v2lja riidekapi v6i siis ostaks diivanilaua :) . Aga sellisest ilusast asjast 2ra ei ütleks ;) Kusjuures olen v2iksest saati tahtnud endale kirstukese moodi asja , kus hoida oma k6ike head ja paremat;) .Aga kuna sellised asjad on niiiii kallid siis kahjuks ei ole v6imalik seda hetkel soetada .

 • Reply G 6. veebruar 2014 at 23:08

  Natuke naljakas, et nüüd järsku on pmts 200-l inimesel korraga, mänguasjakast puudu ! Ma arvan, et kui teil kõigil korraga see mänguasja kast puudu on siis olge inimesed ja minge ostke, ilmselge on et võitjaid on vaid üks, ning isegi kui teile loosiõnn ei naerata siis te ilmselgelt ei lähe mänguasjakasti ostma, sest enamusel teil on see nagunii olemas :D:D- no muidugi, ilus see on ja mu arust käsitöö on alati olnud ilus, aga jätkuvalt ma ei usu et teil kõigil see puudu on :D Aga noh, mis targutaja ma ikka olen, eks ! Tahtsin öelda, et mul on kodust puudus mikser, reaalselt tunnen sellest puudust, a ja keegi oli mu uhkete taldrikute komplektist ühe taldrikugi ära lõhkunud, seega sellest tunnen ka puudust :)! Kuid no, ilusat loosiõnne kõik-MÄNGUASJAKASTI VAJAVAD INIMESED!! :D
  MALLU-tahtsin öelda, et sa oled nii hea inimene, vaata et see mänguasjakastki õigesse kohta läheks, mitte inimesele kes ütleb et tal seda nii hädasti vaja, kuid kodus see tegelikult olemas on!!! Muidugi on see siin loosimine, aga kahju oleks kui nii ilus asi läheks kuskile kus sellest puudust ei tunta ning samas keegi kes seda hädasti vajaks, jääks sellest ilma :)!

 • Reply Getelin 5. veebruar 2014 at 21:09

  Meie uues kodus on just selline kast puudu. Hetkel pisipoja mänguasjad lihtsalt nurgas .

 • Reply Vici 5. veebruar 2014 at 16:03

  Meil otseselt ei olegi midagi puudu, aga tahaks sellel kuul, kui rahad tulnud Jyskist osta juurde veel kaks kokkupandavat tumbat. Nimelt ostsime endale juba eelmine kuu ühe sellise lapse mänguasjade hoidmiseks, kuid hakkas meeldima ja külalistel on hea mugav seal siis istuda, kui me mänguõhtuid või niisama kokkusaamisi korraldame. Ja, kui parajasti vaja ei ole on need hea kokku panna ja silma alt ära kasvõi kappi peita :) Aga selline kast on tulevikus muidugi veel parem, sest mänguasju ju ikka koguneb aastatega ja varsti ei mahuks need sinna tumbadessegi enam ära :)

 • Reply Maris 5. veebruar 2014 at 15:42

  Üks suur riidekapp oleks puudu. Või siis ilus mahukas kummut. Elutupa sobiks üks ilus vitriinkapp ka marjaks ära. Ja neid asju oleks veelgi mida vaja :D

 • Reply anu 5. veebruar 2014 at 12:32

  Meil ongi just selline kinnine mänguasjakast puudu, võtsime hiljuti koera ja lahtisest kastist saab loom lapse mänguasjad kätte. Just jäi poiss ilma ühest lauamängust ja puslest, nüüd on vaesekese mänguasjakast kõrgel kapi otsas ja ma pean päevas mingi 100 korda seda sealt alla upitama.

 • Reply Katrin 5. veebruar 2014 at 12:07

  Hetkel on puudu veel palju, aga kõige suurem puudus on riidekapist :)

 • Reply Kertu 5. veebruar 2014 at 11:12

  Meil on üks mõnus mahukas kummut puudu, kus igapäevasemaid riideid hoida ja mille peale ma oma isikliku buduaari saaksin teha :D Ei viitsi koguaeg esikus suure garderoobikapi vahet käia ja nii need riided magamistuppa vedelema jäävad. Oleks ju hea, kui üks suur kummut oleks, kus asju hoida ;)

 • Reply Triin 5. veebruar 2014 at 09:25

  Väga oleks vaja köögilauda ja suurt mänguasjakasti :) Meil koguaeg see probleem, et pole mänguasju panna kuhugi ja kõik kohad neid täis ;)

 • Reply Triin 5. veebruar 2014 at 09:24

  Puudu oleks suurem köögilaud, kus saaks üheskoos süüa nt :) Kuid loomulikult ei ütleks ära suurest puidust mänguasjakastist, kuna mänguasju on meil nii palju :) Selline vahva mänguasjakast sobiks ideaalselt meie uude kodusse ja teeks poja väga õnnelikuks ;)

 • Reply eleri 5. veebruar 2014 at 09:07

  No pojale oleks riidekappi vaja, aga no sellega pole veel nii kiire, sest mingi kapp on tal olemas ka, aga see vajab ühel hetkel välja vahetamist ja kui seda teeme siis võime Malluka abiga head teha kellegile :) Ühe vana on teise uus!
  Siis vaatan juba pikemat aega riiuleid internetist.. Riiulisse paneks kõike- veinipokaalid, ilusad lipsudega korvid(korvid tuleb veel osta) pisikese nodiga, fotoalbumid, mõned raamatud, lauamängud, käsitöö tarbed(need paneks kõrgele, et kass Maša jaole ei saaks!Te ei kujuta ette milliseid üllatusi ta mulle hommikuks teinud on) jne..
  Aga see kast sobiks ka meile- ära ei ütle millestki. Paneks oma lõngad sinna sisse, istuks kasti kaanele ja muigaks natuke Mašale ja hüüaks MINU VÕIT! NB: tegelikult on ta tore kui ta oma karvast käppa mu lõngade poole ei siruta :)

  https://madeinoxford.files.wordpress.com/2011/01/cat-in-wool.jpeg

 • Reply My 4. veebruar 2014 at 22:44

  Täna just vaatasin oma jõnglase mängunurka ja nentisin, et mänguasjakasti oleks vaja :-)

 • Reply Ave 4. veebruar 2014 at 22:08

  Meil on puudu riiul. Aga mis puutub mängiasjakasti, siis plastmassist kast on juba väikseks jäänud ja ilmselgelt on see puidust miljon korda ilusam! Nii et seda oleks ka tarvis :)

 • Reply margoth plink 4. veebruar 2014 at 21:57

  minul on puudu ausalt öeldes riidekapp,sest see,mis mul oli,sai tütrele.Mingi vana parsa mul on,aga sooviks sahtlitega kappi,saepuruplaadist kappi ma ei soovi,kui muretseda,siis ikka korralik ja puidust ja sahtlitega.

 • Reply Gerlin Eilaste 4. veebruar 2014 at 19:15

  Minu kodus on puudu kummut/riidekapike ja oleks väga õnnelik, kui selline meie tuppa saaks paigutatud!! See sobiks sinna ideaalselt!

 • Reply Hannaliisa 4. veebruar 2014 at 18:50

  Kindlasti on meie kodust puudu selline armas mänguasjakast. Enda maja ehitamine on alles pooleli, seega on vaja tegelikult kõikidesse tubadesse mööblit (huvitav, kes seda finantseerima hakkab?). Kui kõik läheb hästi, siis suvel saame juba oma majas elama hakata. Mööbeldamiseni läheb vast paar kuud veel aega. Lastetuba on juba teoreetiliselt valmis (mees just õlitab põrandat): tapeet seinas, värv ka, ainult mööbel veel puudu ja sinna sobiks ideaalselt see armas mänguasjakast.

 • Reply Sirle S. 4. veebruar 2014 at 17:43

  Selline mänguasjakast kuluks küll väga ära !

 • Reply Signe 4. veebruar 2014 at 17:23

  Puudu on kummut kuhu asju paigutada.

 • Reply Epp 4. veebruar 2014 at 16:36

  Puidust mänguasjakast on puudu!

 • Reply Kristel 4. veebruar 2014 at 16:08

  Selline kast kuluks väga ära, saab seda ju nii mitmeks otstarbeks kasutada! Ja see on meil kodust kohe kindlasti puudu :)

 • Reply merilin 4. veebruar 2014 at 15:02

  Minul on puudu riidekapp :D Vanal kukkusid kaks riiulit alla, panin tagasi…aga iga kord kui midagi riiuli pealt võtta, kukub ta uuesti alla :D

 • Reply Triin 4. veebruar 2014 at 14:34

  Leidsin pika otsimise peale koha, kuhu lisada kommentaar, mis fb loosis soovitud on :)
  Niisiis, meie pere unistab hetkel korralikust köögimööblist, kuna vana on sisse ehitatud, kuid põrandate soojustamise tõttu tuleb maha lammutada :( Muidu on väga külm .
  Kuid meie poja sooviks väga ka sellist mahukat mänguasjakasti – terve elamine mänguasju täis ja kuidagi ei mahu enam ära meie pisikesse kastikesse :) Vahva puidust mänguasjakast sobiks lihtsalt nii ideaalselt meie uude kodusse ;)
  Head loosiõnne kõigile !!

 • Reply Kätrin 4. veebruar 2014 at 13:52

  Mina sooviks lauda :)

 • Reply Liina 4. veebruar 2014 at 13:46

  Tuleb tunnistada, et hetkel unistan ma voodist :D Mitu kuud juba ainult madratsil maganud.. Aga sellisest mänguasjakastist pole lihtsalt võimalik ära öelda!!

 • Reply Tuuliki 4. veebruar 2014 at 13:36

  mänguasjakast on puudu :)

 • Reply Kadrian 4. veebruar 2014 at 13:09

  Mänguasjakasti vajalikkus pisipiigale on tõeliselt suur :)

 • Reply Olga 4. veebruar 2014 at 11:46

  Puudu oleks meie majapidamises, lahti käidavast diivanist, kuhu saaks külalised magama panna. Selline kast oleks sobilik pojale, sest praegusele kastile ta lihtsalt istub otsa ja kast on iga kell kokku kukkumas.

 • Reply Kaisa L 4. veebruar 2014 at 11:10

  Kui juba nii ilusat mänguasjakasti nägin, siis sellest küll ära ei ütleks. Vennatütar ka kosub juba tublisti ja kuna neil endil pole, siis miks mitte teha armas üllatus! Maa majja sobib väga hästi selline mööbel :)

 • Reply Sandra R. 4. veebruar 2014 at 10:15

  Meil ongi üks suur mänguasjakast puudu. Just otsisin interneti avarustest midagi teistsugust. Praegune kast on nii väike, et pooled asjad sisse ei mahu :D

 • Reply Eliko 4. veebruar 2014 at 10:08

  Öökapp

 • Reply Sille 4. veebruar 2014 at 09:01

  Puudu olekski just tugev mänguasjakast, kuna praegune on plastikust ja ajab küll oma asja ära, aga kui pojake tahab end selle najal püsti ajada, siis on see kohe pikali. Ja varsti varsti hakkab tüdruk end ka püsti ajama, nii et kahepeale sobiks hästi üks ilus ja tugev kast, kuhu end püsti vedida ja samas kallid aarded ära peita :)

 • Reply Kadri U 4. veebruar 2014 at 08:35

  Meil on kodus puudu normaalne mänguasjade kast. Esimene oli nõrgast plastmassist, mis läks kohe katki. Eelmine aasta pidime ostma jõleda musta, tugevast materjalist mingi nõmeda kolaka Bauhofist (pole mänguasjade jaoks mõeldud). No kuidas 4a see peaks sobima ? :D Üldse ei sobi.
  Tollel pole kaant ka, et 7.kuune ei saaks sealt väiksemaid asju kätte. Püsti tõuseb selle najal, siis vahepeal jalad nõrgas ning kukub suure venna mänguasjadesse.

 • Reply Signe She 4. veebruar 2014 at 08:22

  Mänguasjakastike oleks armas

 • Reply Reet 4. veebruar 2014 at 08:01

  Mul on kaaa kasti vaja… aga igal juhul mitte mänguasjakasti :D pigem on tarvis õmbluskasti, kuna need sajad kilekotid mu kapis kangatükkidega lihtsalt purunevad iga korraga aina rohkem, kui ma mingit spetsiifilist riideriba kuskilt sügavikest otsima hakkan! Käsitööna valminud kast oleks ju super käsitöökastina!

 • Reply Kaisa 4. veebruar 2014 at 06:50

  Meil on praegu just puudu üks taoline mänguasjakast :) Põnni mänguasjad vajavad oma kohta.

 • Reply agnes 4. veebruar 2014 at 05:33

  Kui see kast jääb sama nimeliseks nagu fotol siis loosiõnne korral ma eemaldaks selle nime. See nimi on kellegi armsa tüdruku oma. Miel on puudus ühest mugavast, käepärasest diivanilauast.

  • Reply Mallukas 4. veebruar 2014 at 08:12

   Ega ma oma kasti ära anna, võitja saab ikka sellise, nagu ta ise soovib :)

 • Reply Viivika :) 4. veebruar 2014 at 01:06

  Puudu on üks mõnus kummut kuhu riided panna :)

 • Reply Liisi A 4. veebruar 2014 at 00:10

  Meil puudu korralik diivan, kuhu peale terve pere ära mahuks :(
  Aga pisitütrel oleks kindlasti väga hea meel sellise mänguasjakasti üle!

 • Reply Margit 3. veebruar 2014 at 23:50

  Samuti meeldib see mänguasja kast. Või muu suur laegas, kirst- mis ajab ka sama asja ära. Ilus ja praktiline.

 • Reply Kadri 3. veebruar 2014 at 23:23

  Meil kodus mänguasja kast väikseks jäänud ja nüüd juba 2 nädalat ka teine laps ja tõesti tekib vajadus suurema ja mõnusama mänguasja kasti järgi :) Sellise järgi, kus suurem soovi korral ka sees saaks istuda ja mängida… nu vähemalt niikaua üksi kui õde järgi kasvab. Lisaks on veel puudu korralik köögimööbel, aga kahjuks sellele ei hakka lähiajal hammas peale ja elukaaslasel pole ka aega meisterdada praeguse seisuga :(

 • Reply Mari 3. veebruar 2014 at 23:10

  Puudu on üks kummut.

 • Reply Klarika Tamkõrv 3. veebruar 2014 at 23:01

  Meil kodus käsil remont. Meil puudu suur asjade jaoks kirst ning lastetuppa sobiks just suur mänguasjakast.

 • Reply Maile 3. veebruar 2014 at 22:55

  Hetkel on puudu kaks asja. Päris selline hea kast kuhu saaks panna lapse mänguasjad, mis hetkel nukralt pappkastis ootavad, et omanik kasvaks ja neid kasutama hakkaks. Ning kui seda mööbliks saab nimetada siis oleks vaja ühte korralikku nagi, kuhu üleriided riputada.

 • Reply Kats 3. veebruar 2014 at 22:50

  Kolme väikese preili asjade mahutamiseks oleks hädasti lisapanipaika vaja! Ja kui ükskord kodu saab laiendatud, siis nimekiri, mida veel oleks vaja, on kahtlemata omajagu pikk. Usun, et nii mõndagi saab ka ise meisterdada :)

 • Reply Matu 3. veebruar 2014 at 22:37

  meil oleks hädasti vaja uut diivanit !

 • Reply Merily 3. veebruar 2014 at 22:30

  Meile kuluks üks mónus ja mahukas kummut ära kuna kolme poisi riided hakkavad vaikselt juba kappide peale kogunema :)

 • Reply Mariliis 3. veebruar 2014 at 22:28

  Oleks meie kodu suurem, oleks sealt kindlasti puudu lakke kinnitatav ripptool, mis on olnud minu ammune unistus. Kuna aga elamine on võrdlemisi tilluke, siis siia ei mahu hetkel enam suurt midagi peale mänguasjakasti. Sest neid mänguasju on omajagu ja kastis võtavad nad kindlasti vähem ruumi kui mööda elamist laiali olles :)

 • Reply Ingrid 3. veebruar 2014 at 22:24

  Meie vana mänguasjakast lagunes laiali. Poiss kargas seal sees nagu pöörane ja põhi oli õhuke.. ja noh, nii ta läks. Pilbasteks teine.
  No see sobiks ideaalselt ja arvan, et selle põhi kannatab vähe rohkem seda trampimist ka välja :)
  Vana saame kokku panna ja omale voodiriiete kastiks :P!

  Väga (Y) kast!

 • Reply Nele Kõli 3. veebruar 2014 at 22:20

  Mul kodust ongi puudu just selline ägeee mänguasjakast (Y) . Ja uut suurt diivanit oleks ka vaja ;)

 • Reply Triin 3. veebruar 2014 at 22:16

  Meil on puudu diivanilauake ja mänguasjakast ka. See on väga hea idee ühendada laud ja mänguasjade hoiukoht. Nii jääks meie pisikesse korterisse ruumi liikumiseks :) Väga efektne ja tore asi.

 • Reply Kärdu 3. veebruar 2014 at 22:07

  Oi, kuidas mul oleks korralikku käsitöö asjade kirstu vaja. Praegusel hetkel on mul kõik vastavad asjad mingites totrates kilekottides ja mööda ilma laiali – lõngakott siin, vardahunnik seal ja kus mu heegelnõelad on, on siiani müstika.
  Seega oleks päris tore, kui lõpuks minugi õnn lõpuks naerataks :)

 • Reply J.M. 3. veebruar 2014 at 21:58

  Esmalt aitäh nii vahva mööbli tegijat tutvustamast :) See on täpselt meie kodu tundega tehtud mööbel :) Oma pisikeses kodus oleme elanud õige pisut üle aasta. Pool aastat enne seda ehitasime.. igal õhtul peale tööpäeva tulime kogu perega “maja peale” ja tegutsesime kuni pisikestel tuli aeg magama minna.. issi viis meid koju ja läks ise tagasi.. pea 7 kuud oli see meie igapäevane elu. Nüüd oma südamega loodud kodus hindame üle kõige just sellist ehedat ja oma kätega loodut :) Meie kodu ei ole kaugeltki veel valmis, kuid tegutseme selle nimel vastavalt võimalustele. Las võtab aega, aga kunagi on see just selline nagu unistame :) Loodame väga, et sügiseks, kui poja kooli läheb, õnnestub meil valmis saada teine korrus, et lapsed saaksid lõpuks oma tubadesse ja meie enda magamistoa enda käsutusse :) Kui rääkida mööblist, siis unistusi on palju, aga järgmiseks on vaja ilmselt juba kirjutuslauda meie koolipoisile ja teist tema pisiõele, kes juba järgmisel aastal sama rada sammuma hakkab :)

 • Reply Marju 3. veebruar 2014 at 21:55

  Meie kodust on puudu üks panipaik. Selline, kuhu asjad silma alt ära panna (ja siis ära unustada).

 • Reply emme 3. veebruar 2014 at 21:47

  MÄNGUASJAKAST IKKA :D

 • Reply emme 3. veebruar 2014 at 21:46

  Meile meeldiks selline mängasjakast :D

 • Reply Preilimopsu 3. veebruar 2014 at 21:42

  Hüüdsin mehele kööki ,et mis meil puudu on .. Siis mõlemad irvitasime et meie tüdrukul on puudu MÄNGUASJAKAST :D 100% tõsi …

 • Reply k.l 3. veebruar 2014 at 21:33

  Kuna alustame alles n.ö oma elu, koos nüüdseks juba 7 kuuse plikaga, siis on elamisest palju asju puudu, mida oleks kindlasti vaja! :( näiteks: korralik/terve riidekapp, diivanilaud, köögis laud, mille taga perega süüa saaksime ja toolid ning ei saaks mainimata jätta ka mänguasjakasti plikatirtsule, olen tegelikult juba ammu tahtnud lapse nimega kasti.

 • Reply Sannuke 3. veebruar 2014 at 21:31

  Meil puudub ka kodust selline ilus mänguasjade kast :)

 • Reply Reelika 3. veebruar 2014 at 21:30

  Mul on puudu üks kast kuhu sisse saab panna nii riideid, mänguasju ning saab kasutada ka lauana. Ehk selline kast pisipõnnile oleks väga hea. Pisipõnni ootame juba 3,5 kuu pärast :) Oleks väga tore saada selline ilus ese koju, :)

 • Reply Sigrit 3. veebruar 2014 at 21:26

  Kuna mul 2 last, 4 aastane poiss ning Marist 3 nädalat noorem tütar, siis on meie väike korter lasteasju täis. Seega ongi üks ilus ning mahukas mänguasjakast puudu. :) Hetkel pole ruumi astudagi :D
  Tahtsin veel lisada, et loen Su blogi koguaeg, mõnus on lugeda, et leidub inimene kes on nii aus ja avatud! Ning Sa oled ikka väga tubli, et üritad ning aitadki paljusid!! Kiituse pai Sulle! ( Nagu me ikka pojale teeme :D )

 • Reply Inger-Liis 3. veebruar 2014 at 21:25

  Täpselt selline AWESOME nimeline käsitöö mänguasjakast on meie perest puudu :)

 • Reply Triin 3. veebruar 2014 at 21:19

  Just see sama mänguasjade kast ongi puudu :)
  Väga suur soov oleks selline võita omale :D

 • Reply Triin 3. veebruar 2014 at 21:15

  Puudu on üks korralik suur riidekirst :D

 • Reply Anu 3. veebruar 2014 at 21:13

  Mulle väga meeldiks üks selline ilust sahtlitega kummut meie värskelt remonditud tuppa ! :))

 • Reply e. 3. veebruar 2014 at 21:12

  Otseselt polegi vist midagi puud, vähemalt praegu küll meelde ei tule. Aga õele ja vendadele sobiks selline uhke mänguasjakast igati ära. ja pealegi on see vägaväga ilus :)

 • Reply Liisa 3. veebruar 2014 at 21:11

  Mänguasja kast oleks küll üsna vajalik , praegu kõik mänguasjad Pampersi pappkastis-poja saab 10. 02 alles nelja kuuseks ,aga mänguasju on kogunenud juba nii palju nagu meil oleks vähemalt kolmikud :D

 • Reply anni 3. veebruar 2014 at 21:09

  Just täpselt niisugust mänguasjakasti ma paar nädalat tagasi netist otsisin! Ja ei leidnud. Sai siis esialgu plastkast tellitud, aga loomulikult on see ikka liiga väike. Ja meie diivanilaud on ka paras ökitis. Nii hästi sobiks selline kast. Sinna paneks siis mõned mänguasjad vahepeal ära ja mingi aja pärast jälle vahetaks. Mängitavad asjad plastkasti ja teised puust iludusse.

 • Reply Kerli 3. veebruar 2014 at 20:58

  Hetkel ongi kodust just puudu mänguasjakast :-) Lapse mänguasjad igal pool laiali praegu.

 • Reply Kristiina 3. veebruar 2014 at 20:57

  Meil on beebile üks kapikene puudu, kuhu ta riided ja mähkmed ja muud tema enda jaoks vajaminevad asjad panna, praegu on kõik pilla-palla igalpool laiali ja pole üldse kena vaadata seda. :(

 • Reply Marina 3. veebruar 2014 at 20:57

  Meil on puudu kohvi laud, milleks sobiks ideaalselt selline mahukam kast. See o nagu 2in1 hoiu kas pleetide ja partjade jaoks ja samas ka mahukas laud. Tobe on kui külalised tulevad ja oma kohvi tassi pole kuskile panna. Tavalist lauda ka ei taha, pole leidnud sobivat, mis 200% olek minu maitse.

 • Reply Sandra P 3. veebruar 2014 at 20:44

  Just selline kast on puudu, saaksin oma suure kogu salvrätikuid sinna edasi koguda :)

 • Reply Heiki 3. veebruar 2014 at 20:23

  Mnjaa just selline mänguasja kast ongi puudu ;)

 • Reply Liis 3. veebruar 2014 at 20:23

  Tegelikult hiljuti just rääkisime mehega, et lapsel koguneb juba igasugu vidinaid nii palju, et oleks hea kõik ühte kohta laduda:) Ja oligi mõttes just puidust korralik ja suur mänguasjakast, näiteks seesamune siin. Aga meile oleks tegelikult vaja ka kummutit, kuhu lapse riided jms. panna ning mida saaks ühtlasi mähkimislauana kasutada. Oleks selline kompaktne variant:)

 • Reply Sigrid 3. veebruar 2014 at 20:20

  Meil on puudu palju asju, alustades diivanilauast ja lõpetades mängutoasmänguasjade hoiustamisega! :)

 • Reply Maj 3. veebruar 2014 at 20:16

  Minul on puudu diivanilaud :)

 • Reply Diana 3. veebruar 2014 at 20:14

  Meil oleks ka vaja just mänguasjade jaoks sellist toretat kasti. Kuigi meie preili on alles 3 nädalat ja mõni päev peale vana siis mänguasju oli meie majas juba enne tema sündi palju kuna meil käivad tihti külas 3 väikest tegelast. Hetkel seisavad mänguasjad kahes papist kastis ning ootavad, et keegi nendega mängiks.

 • Reply Käthlin 3. veebruar 2014 at 20:13

  Tunneme oma majapidamises puudust suurest ja mahukast riidekapist.

 • Reply Ketu 3. veebruar 2014 at 20:11

  Hiiglaslik mänguasjakast oleks minu, kui lapsevanema hetkel suurim elupäästja, sest poes müüdavad on liiiga väikesed(või on ilmselgelt mänguasju liiga palju:D)!!

 • Reply KäRdu 3. veebruar 2014 at 20:11

  Üks korralik riidekapp on puudu! Ja muidugi see sama mänguasjakast ka! :D

 • Reply Grethe 3. veebruar 2014 at 20:07

  puudu ongi mänguasjakast :) hetkel seisavad mänguasjad lapse korvhällis, mida me enam ammu ammu magamiseks ei kasuta ja see on kahjuks juba suht lömmi ära vajunud, nii et mänguasjakast oleks täpselt nagu rusikas silmaauku :)

 • Reply Kertu 3. veebruar 2014 at 20:06

  Puudu on üks suur riidekirst,kuhu kõik külaliste ootel tekid-padjad saaks hoiule panna :)

 • Reply Keili 3. veebruar 2014 at 20:02

  puudu on just selline mänguasja kast :)

 • Reply Pille-Riin 3. veebruar 2014 at 19:59

  Kuna minu pisike preili on 10 kuuga kogunud endale hulganisti mänguasju, mis kohe kuidagi ei mahu enam vanasse kasti ära, siis meie kodust ongi puudu just säärane ilus ja suur mänguasjakast :)

 • Reply Kelli 3. veebruar 2014 at 19:58

  Meil on kodus puudu ühest kummutist, kuhu panna lapse riideid. Riided on pappkastide sees, kuna me kolisime oma koju, ei ole jõudnud seda soetada, see oleks suurepärane kingitus. Ma oleks terveks aastaks rahul sellisest kingitusest.
  Ja iseenesest mänguasjakast oleks ka super kingitus.

 • Reply Kairit 3. veebruar 2014 at 19:53

  Meil puudu lapsele uus voodi, et võrevoodi välja vahetada ja loomulikult mänguasja kast oleks küll vahva kingitus väiksele preilile :)

 • Reply Annegrethe 3. veebruar 2014 at 19:52

  Meie kodust on puudu just selline ilus kast, kuhu panna asju mida korterisse kogunema kipub. No lisaks sellele on veel puudu igasuguseid asju alates teleka alusest kuni öökapini, aga kast oleks ka väga meeldiv üllatus :)

 • Reply Mormelar 3. veebruar 2014 at 19:46

  Kuri mõrd ema ütleb, et lastel on kõik olemas, aga endale kuluks küll siuke kast magamistuppa voodi kõrvale raamatute ja telefonilaadija hoidmiseks ära, eelmise samal otstarvet hoidnud korvi kass retsis ära ja polnud ju südant keelata kah…

 • Reply Karin 3. veebruar 2014 at 19:44

  Meie majapidamises on ka puudu yks mahukas mänguasjakast.

 • Reply Mari-Liisa 3. veebruar 2014 at 19:41

  Ma tahaks sellist kasti iseendale – just nagu Sa ütlesid, et olete lauaga väga rahul. Vähe sellest, et mul sellise roigasmööbli peale suu vett jooksma hakkab, on selline kast-laud väga geniaalne idee.

 • Reply Edith 3. veebruar 2014 at 19:39

  Korralik mänguasjakast on meil kindlasti puudu. Kuna meil on enam vähem pool maja sisustamata, siis neid mööbliesemeid, mida on puudu, on päris palju.

 • Reply Liisa 3. veebruar 2014 at 19:36

  Selline mänguasjakast on puudu,saaks siis mänguasjad pappkastist sinna panna :)

 • Reply Leiny 3. veebruar 2014 at 19:33

  Väga on vaja uut mänguasjakasti .Plastkast lagunes laiali :S

 • Reply Kaire 3. veebruar 2014 at 19:30

  Kohvilauda pole just vaja, sest üks väike noormees ilmselt peksaks end kümm ekorda päevas sinna ära. Aga mänguasja kast on küll puudu. Hetkel on kõik mänguasjad väikseks jäänud vankrikorvis.

 • Reply Carmen 3. veebruar 2014 at 19:27

  Kummut :)

 • Reply kair 3. veebruar 2014 at 19:24

  Mis mul on kodus puudu? Eks eluks vajalik on kõik olemas, aga see on ideaalne kastike minu käsitööle, ilus veimevakk :)

 • Reply Kai 3. veebruar 2014 at 19:23

  Minul on puudu diivanilaud… samas on mul päris oma kodu ka puudu :D
  Seda mänguasjakasti kasutaks samamoodi nagu praegu sinagi – diivanilauana :D

  Ja nii nagu sinagi, ootan mina oma sünnipäeva ka väga.

 • Reply Silvia 3. veebruar 2014 at 19:22

  Kuna ma saan esmakordselt emaks , siis mu pisikesel päikesel oleks kindlasti hea meel sellise mänguasja kasti üle ja mul oleks ka suur hea meel kui ma saaks oma pisikese asju seal hoida :) Kuna mul hetkel veel kõigest puudus , siis miks mitte algust teha ühe imeilusa mänguasja kastiga :)

 • Reply Kerli 3. veebruar 2014 at 19:22

  Minu kodust on puudu mänguasjakast. Hetkel hoian poja mänguasju punutud korvis, mis on ka iseenesest ilus aga iga kord kui poiss käib mänguasju võtmas on tal kaasas ka korvitükikesed. Sellised puutükikesed mida ta muidugi suhu paneb. Seega oleksin väga õnnelik, kui saaksin samasuguse mänguasjakasti nagu teil kodus nüüd on. Ja puit on meie kodu teema!

 • Reply Triinu 3. veebruar 2014 at 19:22

  Täpselt see mul puudu ongi :D Lapsi mul küll ei ole, et mänguasju sinna panna… Aga tekid ja padjad leiaksid küll lõpuks oma koha. Ja AUSALT, kui kunagi need lapsed tulema hakkavad, siis on seal kastis ainult mänguasjad ;)

 • Reply Taaniel 3. veebruar 2014 at 19:20

  Seda kasti olekski pojale tarvis

 • Reply Brigita 3. veebruar 2014 at 19:19

  meil on puudu just suur mänguasja kast kodust :-) oleks väga vaja !!

 • Reply Tessi 3. veebruar 2014 at 19:16

  Tead Mallukas, ega tegelt mul endal veel last ei olegi :D Aga selline mänguasjakast kuluks ära mu mehe vennale, kes nüüd 24.veebruar kaheseks saab, nii kihvt laps on, ainult et nii nagu selles vanuses ikka, pätt on ja astus just mingi kuu tagasi oma mänguasjakasti katki :D Mõtles, et ohhh kui vahva on ju peale astuda sellele ja prõks-katki ta oligi.

  Aga kodust meil endal on puudu voodi, praegune voodi jääb meile kahele liiga kitsaks :D

  Igatahes, tahtsin veel öelda, et ära tee nendest nõmedatest kommentaaridest välja, mis su kohta kirjutatakse. Sa oled nii lahe ja rokid täiega! :) Sa juba oled ja oled ka edaspidi Marile väga kihvt ema!

  Tessi

 • Reply Kadri 3. veebruar 2014 at 19:16

  Meil on puudu just selline multifunktsionaalne diivanilaud. Miks ei võikski ta samal ajal olla mänguasjakast (:

 • Reply mm 3. veebruar 2014 at 19:16

  Noh, meil on kodust palju asju puudu, nagu näiteks uksed.
  Saime hiljuti päris oma kodu ja peale sisse kolimist avastasime mehega, et no tore küll, aga ostsime korteri ilma siseusteta :D. Siis kui korteri ülevaatlus toimus, uurisime igat torujuppi ja juhet nii hoolega, et seda pisidetaili lihtsalt ei märganud.. ja neid uksi oleks tegelikult vaja küll. Teine suurem vajadus on nurgadiivani järgi, kuhu saaks kaugelt tulnud sõpru majutada ja õhtuti isegi mugavalt lebotada :P
  Iti-Maria oleks muidugi väga rõõmus ka sellise vahva mänguasjakasti üle! Siis muutuks ta koristusreegel “õhtuks põrand mänguasjadest puhtaks” eriti lihtsaks.

 • Reply Gerli 3. veebruar 2014 at 19:15

  Oleksin väga väga õnnelik, kui saaksin suure õena enda väikesele vennale sellise uhke mänguasjakasti kinkida :)

 • Reply elex86 3. veebruar 2014 at 19:09

  Meil oleks ka just sellist kena mänguasjakasti vaja. ;)

 • Reply Jane 3. veebruar 2014 at 19:05

  Meil kodust puudu üks armas kummut :)

 • Reply Kristi 3. veebruar 2014 at 19:04

  Kuna mänguasjakast nimega on juba olemas, siis sellest puudust ei tunne. Puudu oleks tv laud.

 • Reply Pisi 3. veebruar 2014 at 19:02

  Meil on üks mänguasja kast veel puudu. Oleme otsingutel.

 • Reply maarja 3. veebruar 2014 at 18:57

  kõik muu mööbel pisikese ilmakodaniku tuppa olemas aga vott mänguasjade peale ei taibanud veel üldse mõelda :D niiet vajaksime seda väga kuhu need panna.

 • Reply Liis 3. veebruar 2014 at 18:55

  Meil on praegu puudu kummut kuhu kõik beebiriided mahutada. Seisavad teised hällis praegu ja ootavad oma kohta :D Ilusat kummutit on päris raske leida..

 • Reply Krista 3. veebruar 2014 at 18:51

  Naljakas, ma just mõned päevad tagasi rääkisin elukaaslasele et võiks pojale ise mänguasjakasti meisterdada. Ja nüüd on võimalus see lausa võita, woah. Jaaa, just sellist mänguasja kasti me kõige rohkem praegu vajaksimegi! :)

 • Reply ene 3. veebruar 2014 at 18:46

  Üle on üks nõmeda kõrgusega söögilaud ja toolid ja puudu on üks mõistliku kõrgusega söögilaud ja toolid :)

 • Reply Kristelle 3. veebruar 2014 at 18:46

  Usun, et meil on ka puudu just selline vahva mänguasjade kast, sest kindlasti saab meie preilil neid mänguasju tulevikus oi-oi kui palju olema ja sinna sisse mahuksid need kindlasti ära, või siis vähemalt pooled neist! :D

 • Reply Merle 3. veebruar 2014 at 18:46

  Väga lahe mänguasjakast/laud :)
  Tegelikult taolist kasti olekski hetkel kõige rohkem tarvis, et lapse asjad ilusti ühte kohta panna.
  Roigas mööbel on väga tore avastus, nii palju vingeid asju! :)

 • Reply Helen 3. veebruar 2014 at 18:45

  puudu mänguasjakast ja kummut :)

 • Reply Aive 3. veebruar 2014 at 18:43

  Kui päris aus olla, siis mänguasja kast ongi just puudu.
  Ehitasin esialgu papkastist ise, aga see laguneb suht kiiresti ära ja mänguasju tekib koguaeg juurde. :)

 • Reply Siret 3. veebruar 2014 at 18:43

  Meie kodust ongi puudu lastel ühest korralikust mänguasja kastist, kahe lapsega on neid korralikult kogunenud :)

 • Reply Jaana 3. veebruar 2014 at 18:41

  Puudu ongi kast pisikese mänguasjade jaoks, selline viks ja viisakas kast. hetkelasjad pappkastis miski pärast :)

 • Reply Kairi Timusk 3. veebruar 2014 at 18:40

  Selline mänguasjakast, või tegelikult isegi kaks, mõlemale põnnile oma ikka :)

 • Reply Elerin 3. veebruar 2014 at 18:38

  Kohe nagu ei meenugi midagi, aga koridoripeegel näiteks, selline kust ennast ikka täispikkuses näeks, voodisse peaks muretsema kattemadratsi, sest vedrud hakkavad juba vaikselt segama. seina riiul nt suurde tuppa, kuhu saaks raamatuid panna. no muidugi võiks kuskil nurgas olla ka üks mänguasjakast, sest neljakuusel Oliveril hakkab neid värke juba üsna palju kogunema.

 • Reply Pirxu 3. veebruar 2014 at 18:36

  Selline uhke diivanlaud sobiks meile ka;) Aga kahe poisspõnniku duplod ja autod vajavad ladustamist.

 • Reply Gaidy 3. veebruar 2014 at 18:35

  Meie lapsel on mänguasjad praegu kuskil nurgas hunnikus. Selline mänguasjakast teeks tema elu kindlasti huvitavamaks. Lisaks meeldib talle kuskil kasti sees istuda ja mängida. :) Nii et meil on puudu mänguasjakast lapse toast…

 • Reply Krislyn 3. veebruar 2014 at 18:34

  Mina olen just elukohta vahetamas, ja mul on ausalt pea kõik asjad puudu hetkel :)

 • Reply Siiri 3. veebruar 2014 at 18:32

  mul endal on puudu tegelt riidekapp, kuid siuke kast kuluks ka ära :)

 • Reply Kärt 3. veebruar 2014 at 18:31

  Meil on juba pikemat aega olnud plaanis lapsele mänguasja kast osta. Nii, et mänguasjakast ongi puudu :)

 • Reply kadri 3. veebruar 2014 at 18:29

  Meie kodus on puudu mänguasjakast. See sobiks väga hästi Robini tuppa!

 • Reply Tiivi 3. veebruar 2014 at 18:28

  Meile kuluks ära üks mõnus kiiktool, kus õhtuti vaikust ja rahu nautida.

 • Reply Helen 3. veebruar 2014 at 18:28

  Samasugune imearmas, aga “Emily” nime kandev mänguasjakast oleks igati teretulnud :)

 • Reply aila 3. veebruar 2014 at 18:28

  Meie Joosepil on terve tuba mänguasju täis, sellist kasti oleks kohe hädasti vaja..:)

 • Reply jaanika 3. veebruar 2014 at 18:27

  Meil on puudu üks mõnus leibaluusse laskmis koht suveks välja. Söök maitseb ikka paremini ju värskes õhus.

 • Reply Merilin 3. veebruar 2014 at 18:27

  Kirjutan siia siis sama loo mis fb-sse ;) et tegelikult oleks vaja kahte asja ;) ühte korraliku riidekappi ja seda lelulaegast ( sest praegu on Mellu mänguasjad kõik tolmuimeja pappkastis :D . Selline lapse nimeline kast teeb lihtsalt südame soojaks . Kui ma ka ei võida siis suvel maal annaks endast kõik et sellise asja ise meisterdatud saaks :) . Aga kärsitu nagu ma olen , ei jõua ma kuidagi suveni oodata ;)

 • Reply Oksana 3. veebruar 2014 at 18:27

  Puudu on palju, aga kõige rohkem oleks vaja uut voodit. Ka mänguasjakast kuluks ära, sest kas on meie praegune kast imekombel väikseks jäänud või plika asjad paljunevad öösiti :D

 • Reply laura 3. veebruar 2014 at 18:25

  Puudub oma poja jaoks just selline ilus , hubane, looduslik mänguasjakast, mida ta mõne kuu pärast kasutama hakata saaks ning samuti puudu üks kaunis diivanilaud :-)

 • Reply Liis Johanson 3. veebruar 2014 at 18:25

  25ndal veebruaril 6 kuuseks saavale Domile oleks see just sobiv sünnipäevakink. :)

 • Reply Hanna 3. veebruar 2014 at 18:25

  Olen alati unistanud ,et kodus võiks olla selline imeline puidust mänguasja kast ja veel lapse nimega :) + saab veel kasutada lauana :) No mida sa hing veel ihkad :)

 • Reply Kaie 3. veebruar 2014 at 18:21

  Mänguasja kasti oleks kyll vaja. Ja just sellist mida ei hüppa lapsed katki :-)

 • Reply Anneli 3. veebruar 2014 at 18:18

  Minu kodust on puudu diivanilaud ja vist kuluks ära ka üks seinariiul :)

 • Reply kätu 3. veebruar 2014 at 18:18

  Meile kuluks ka just mänguasjakast ära. Hetkel on kahes toas üks Jyskist ostetud korvike,kuhu mänguasjad käivad, aga need nii nõrgad ja lagunevad. Kohe kohe uude koju kolimine ja neid närakaid põimitud korve ei tahaks nagu kaasavedada :)

 • Reply Kristina T. 3. veebruar 2014 at 18:15

  Meie kodu ilmselgelt tunneb puudust mänguasja kastist :D
  Meil terve elamine plika lelusid täis :) Pole kusagile panna enam.. :)
  Tal neid nii palju :D Nagu 2-3 aastastel ikka :)

  • Reply Kristina T. 3. veebruar 2014 at 18:20

   Nojaa, kui mainida mis meil VEEL kodus puudu on siis selleks on VOODI ! :(
   Karm aga tõsi .. Lapsele sai ilusti voodi hangitud eelmine aasta.. Aga meil nüüd endil mehega voodit netu .. :) Kolimisega juhtus nii, et magame peaagu põrandal :D

 • Reply Liisi 3. veebruar 2014 at 18:14

  Pojale oleks vaja mänguasjakasti ning elamisse oleks vaja riiuleid juurde.

 • Reply Grete 3. veebruar 2014 at 18:13

  Kuna me lõpetasime just remondi, siis on meil puudu väga palju mööbliesemeid, nagu näiteks telekalaud, riiulid, köögilaud, elutoa laud ja muidugi see suurepärane mänguasjakast. Esialgu saaksime ka seda kasti kasutada näiteks lauana ja kui tütreke suuremaks kasvab, siis juba päris mänguasjakastina :)

 • Reply Janeli 3. veebruar 2014 at 18:13

  Üks kena kummut oleks küll tore :)

 • Reply Rhea 3. veebruar 2014 at 18:11

  Üks korralik mänguasja kast oleks hea küll, need jyski omad ei taha kuidagi püsida :D

  • Reply Kristina T. 3. veebruar 2014 at 18:18

   Jyski kraami ma ei julge osta enam :D
   Valisime siin ca aasta tagasi lapsele voodit.. Ja Jyski poes oli üks nagu kokku pandud vnii.. Ja see pm logises.. Voodipõhja lipid olid imeõhukesed.. Jah, see on odav.. Aga mu mehe vanemad ütlesid, et pigem võtame kallima aga kvaliteetsema ja vastupidavama.. Ja siis saigi võetud Sotkast 3x kallim pikendatav voodi plikale. :)
   Siis mul tuttavad olid endale voodi võtnud Jyskist.. Mis nagu esimese nädalaga otsad andis .. :D

 • Reply Kätlin 3. veebruar 2014 at 18:10

  Lihtsam oleks kirjutada mis puudu ei ole, aga kui tähtsam kirja panna siis: kogu lapse toa mööbel ja suur riidekapp :D

 • Reply Liis V 3. veebruar 2014 at 18:07

  Ka meie pisikeses majakeses on puudu mänguasjaKASTID. Hetkel on poiste mängud paigutatud läbipaistvatesse kastidesse, et pooleteise aastane JR näeks millega nelja kuust HOP’si lõbustada. Ning ilma keerutamata pean lisama, et selline kast sobiks ideaalselt meie kodu “stiiliga”. :)

 • Reply Siisu 3. veebruar 2014 at 18:03

  Minul kodus puudu just ainult mänguasjakast, kuhu mu lapsed saaksid oma asju panna ja ma ei peaks enam neile pimedas otsa koperdama :)

 • Reply kätlin 3. veebruar 2014 at 18:02

  Last mul pole ja nii pea ei tule, aga siiski võtan osa. Üks pisike kapike voodi kõrvale oleks väga sobilik või siis mingi pisike laua taoline asi kuhu saaks kõik oma ehted ja meigid ning muud jubinad panna! :)
  Teie kastike on küll väga armas. :)

  Btw- kas teed nüüd ise iga päev jäätist nagu sa saates kunagi lubasid kui see hästi välja tuleb?:D

 • Reply Karin 3. veebruar 2014 at 18:00

  Kodust on puudu üks mänguasjakast kuhu pisikese Emily mänguasjad panna :D

 • Reply Selje 3. veebruar 2014 at 18:00

  Nii naljakas kui see ka pole, puudu ongi just mänguasjakast KOERA leludele :D

 • Reply Maarit 3. veebruar 2014 at 17:55

  Meie uues kodus puudub üks telekalaud ! :D

 • Reply Keiu 3. veebruar 2014 at 17:55

  Meil on puudu (lisaks mänguasjakastile, butofmuidugist) raamaturiiul – neid vist pole siin majas iialgi piisavalt.

 • Reply kadi 3. veebruar 2014 at 17:54

  Mänguasja kast ja väike diivanilaud on puudu :)

 • Reply Sigrid 3. veebruar 2014 at 17:54

  Just selline kummut ongi hetkel puudu! Sest mänguasju tuuakse meie 4 kuusele kutile ikka kingituseks pidevalt ja kõik kohad on neid täis..

 • Reply Hanna 3. veebruar 2014 at 17:51

  Raamaturiiul

 • Reply Madli 3. veebruar 2014 at 17:51

  Meil on puudu hetkel voodiraam,magame rõõmsalt põrandal madratsi peal :)

 • Reply Birgit Laanisto 3. veebruar 2014 at 17:50

  Meil on kodunt puudu üks korralik kapp ja just selline mänguasja kast! Meie peagi kaheseks saavale põnnile kuluks üks korralik mängukast ära ja see sobiks imehästi talle sünnipäevakingiks. :)

 • Reply Mari-Liis 3. veebruar 2014 at 17:50

  Ühte ägedat mänguasjakasti oleks vaja ja kummutit :)

 • Reply Janet 3. veebruar 2014 at 17:50

  Kuna remondime kaaslasega just oma kodu,siis see mõnus mänguasjakast sobiks suurepäraselt meie koju.Ning usun,et ka mu poeg oleks selle üle väga rõõmus,sest see on ikkagi midagi suurepärast ja päris igast kodust seda ei leiduks ;). Ja kuna seda saab kasutada ka launa,tunneksin ise selle üle veel rohkem rõõmu:). Mallukas,sulle jõudu sinu tegevustes ;)!

  • Reply Janet 3. veebruar 2014 at 17:52

   lisaks veel selle,et kuna poja saab mul varsti aastaseks,siis see oleks temale suurepärane kingitus ;).

 • Reply Helena 3. veebruar 2014 at 17:50

  Meil on puudu kummut, kuhu mais sündiva poja riided panna ;)

 • Reply Anne 3. veebruar 2014 at 17:49

  Meie perel pole praegu elutoalauda – see võrratu kast sobiks nii lauaks kui ka oma otsest ülesannet täitma.

 • Reply Liis 3. veebruar 2014 at 17:49

  Meil lapse toas küll on mänguasja kast, kuid paljud mänguasjad on kogunenud elutuppa ning neid hoiame siis koledas pampersi kastis. Niiet hädasti oleks vaja seda mänguasja kastikest :)

 • Reply TRIIN 3. veebruar 2014 at 17:49

  Meil ongi puudu just suur ja mahukas kast mänguasjade jaoks :) väiksed plastikud on katki istutud ja asju polegi enam kuskil hoida. Tuba koguaeg laiali neid ja ime et jalaluu terve on .Niisama nurgas pole nad hunnikus ka eriti ilusad :)
  Oleks supper kink pojale ja tema suurele kogusele autodeleja traktoritele :)
  hoiame pöidlaid :)

 • Reply meow 3. veebruar 2014 at 17:48

  Superlahe kast! Otseselt nagu polegi puudust ühestki mööblitükist, aga uut diivanit tahaks ehk ;)

 • Reply Helerin 3. veebruar 2014 at 17:46

  Meil on ka puudu üks mahukas ja ilus mänguasjakast, kui seda varsti ei saa, siis ilmselt upume mänguasjade alla :)

 • Reply MS 3. veebruar 2014 at 17:46

  Meie kodus on puudu kas selline mänguasjakast või siis riiul, kuhu saaks korvikestega meie pisikese preili mänguasju panna:)Seda tüüpi tõeliselt stiilne mööbel sobib hästi meie maakoju:*)

 • Reply Tracey 3. veebruar 2014 at 17:46

  Puudu on veel riiul/kast raamatute jaoks :).

 • Reply Agnes 3. veebruar 2014 at 17:45

  Minu remonditavas kodus on puudu vannitoamööbel. :(

 • Reply Kelly K. 3. veebruar 2014 at 17:45

  Tulevikus oleks kindlasti vahva sellist mänguasjakasti tore omada, kui lõpuks omal lapsed, aga praegugi sobiks see suurepärast meie puiduhõngulisse majja nt panipaigana või ka lauana :). Suurepärane sisustuselement, mis on seejuures ka väga kasulik!

  Aga praegu oleks meil ülekõike vaja nurgadiivanit, sest tihtipeale on meil külalised ning hea oleks neid sinna paigutada põranda asemel või selle asemel, et ise peaks põrandal magama :).

 • Reply Liisi 3. veebruar 2014 at 17:45

  Hetkel on puudu üks kummut kuhu peatselt sündiva tita riided panna ja ka mänguasjakast on see, mis veel ostmata :)

 • Reply Tiina 3. veebruar 2014 at 17:44

  Selline mänguasjakast kuluks kindlasti me põnnile ära, kuna lelusid on palju ja nii kipuvad nad kaduma… Kastis oleks neid mõnus hoida. :)

 • Reply Agnes 3. veebruar 2014 at 17:44

  Meil on kodus puudu kummut. Mul reaalselt pole enam kuskile normaalselt pisiposi asju panna, suur kapp uputab juba nii, et kui kapiukse lahti teed, kukub sulle kõik kaela. :D

 • Reply ct 3. veebruar 2014 at 17:44

  Sahtlikestega kummut või lauake :)

 • Reply Külli 3. veebruar 2014 at 17:44

  Kummutist on puudu , kuhu voodipesu panna :)

 • Reply Merit 3. veebruar 2014 at 17:43

  Just selline ilus armas kummutike, nagu albumis nähtud on puudu. Võiks küll tuba kaunistada. :)

 • Reply Liis 3. veebruar 2014 at 17:42

  Mul puudub elamisest mõni lahe tugitool või kiiktool, kus üksi või koos lapsega mõnuleda

 • Reply Kaili 3. veebruar 2014 at 17:42

  oh, just see mänguasjakast ongi meil kodust puudust!!! Mänguasjad on kõik mööda elamist laiali ja öösel hiilides magamistuppa, tahest tahtmata astub üks meist mõnele piiksuvale mänguasjale otsa :)

 • Reply Annika 3. veebruar 2014 at 17:41

  Mänguasjakast oleks väga vahva, saaks toa korda :D

 • Reply Anzeelika Väärtnõu 3. veebruar 2014 at 17:41

  Just selline kast meie perest puudu ongi. :) saaks neid mänguasju kuhugi lõpuks panna nii, et välja võtmisel meie preili seda kasti maa-tasa ei lammuta.

 • Reply Beryt 3. veebruar 2014 at 17:40

  Ega see kastike paha ei teeks. :)
  Praegune ongi pisikeseks jäänud. ;)

 • Reply k2tsuu 3. veebruar 2014 at 17:40

  Mul on tegelikult kaks asja puudu hetkel. Üks on see samune mänguasjakast, sest Jassul kohe üldse ei ole veel oma kasti. Ja teiseks selline riiul, kapp või muu atribuutika, kuhu oma käsitöö tavaar kõik ära sättida. Äkki aitad vähe? :D

 • Reply terje 3. veebruar 2014 at 17:39

  Paul Herbertile sobiks see kast ideaalselt!

 • Reply kätu 3. veebruar 2014 at 17:39

  Oiiiii kuiiiii nunnnu mänguasjade kast, meie karoliiine oleks ka uhke selle üle kindlasti!!!!:)
  Aga, hetkel puudu on diivanilaud kodust. Eks kunagi plaanis see soetada.

 • Reply Kats 3. veebruar 2014 at 17:39

  Tegelikult on meil puudu mänguasjakast ja üks voodi. :)

 • Reply Ly 3. veebruar 2014 at 17:38

  Meil on puudu just selline ilus isetehtud mänguasjakast :/ .

 • Reply Anne-Mari J 3. veebruar 2014 at 17:38

  Minul ongi kodust puudu just selline mänguasjakast. Mõnus asjade hoiustamiseks, teiste asjade toetamiseks ja kui kutt suuremaks saab saaks ta kõik oma aarded sinna sisse ära peita ning see oleks tema salajane aardekirst :)

 • Reply Minni 3. veebruar 2014 at 17:38

  See kastike oleks vahva meie tulevasele uuele ilmakodanikule :)
  Pisike printsess peaks sündima 2 nädala pärast.