Uncategorized @et

tulge sünnale sõbrad!

7. veebruar 2015

PQAAAHmxcKkXV_E47Fv_FLS6VVCvGxWDijS5g1xmD6Lj65MYjMeSp8YN69waztCwDrRziXpGc5LilvXSVSpb-IsiuBwAm1T1UIUTNyxB_LSZ7TT3s9t7iyMsVA4Y

Sõbrakesed, teate, et mul tuleb sünnipäev, eks? 10 lugejat kutsun endaga seda tähistama Megazone’i! Seal saab süüa ja juua ja natuke veel süüa ja juua ja torti ja…No pulli saab, lustida saab :)

Pidu toimub 13dal veebruaril Megazone’is, kohale tuleb ka fotograaf! Pidu hakkab kell 18.00 ja lõppeb 22.00.

Saame seigelda seikluspargis, mängida lazer tag’i, sõita segway’ga, rallida, hüpata airbagil ja isegi kui tahame, saame helendavad tätoveeringud. Beat that! Mina käisin viimati Megazone’is mingi 10-aastasena ja ma olen väga põnevil uuesti minekust!

Kui sa tunned, et ma olen selline vend, kelle sünnipäeva sa tahad koos lusti ja pulliga nautida, siis kirjuta mulle siia postituse alla, et miks just sina tulla tahad. Juba teisipäeval loosin siis 10 kohta peole välja :)

Be cool ja head nädalavahetust, sõbrakesed! Mina igatahes ootan põnevusega, et saaksin oma toredate lugejatega oma juubelit tähistada!

unnamed unnamed (1) unnamed (2)

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

21 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Jane 10. veebruar 2015 at 01:34

  Üks vähestest kordadest lihtsalt kui ma Eestis olen ja oleks aega osa võtta ja osaleda ja tuttavaks saada. Kunagi pidin küüsi tulema tegema, aga siis jäi ka asjaolude tõttu pooleli ja tahaksin nii väga kohtuda.

 • Reply Viire 9. veebruar 2015 at 10:18

  Mina sooviks ka tulla, et saaks õnne soovida ja laser tag’i mängida :)

 • Reply mari 8. veebruar 2015 at 17:09

  Esimene põhjus-ma olen pojaga juba teist nädalat hoolduslehel,nii hea oleks kui saaksin korra sellest haiguse melust välja.Teine põhjus-Ma pole ammu käinud lihtsalt lõbutsemas,eriti veel kohas kus ümberingi võõrad inimesed.Inimestega tuleks ju ikka suhelda ja vot see oleks mulle väljakutse,ma olen mitu aastat oma rahulikus mullis elanud ja sealt korra välja tulla oleks värskendav.Kolmas põhjus-kindlasti sina ise,sa oled huvitav inimene,kes ei karda öelda välja kõigile,seda mida mõtled,väga huvitav oleks näha kuidas sa võõra inimesega suhtled.Ütlen ausalt,sinu blogi hakkasin lugema alles 3 nädalat tagasi,kui ise haigusega voodis olin aga su raamatu lugesin juba ammu läbi ja võtan selle varsti uuesti ette,on ju teada millest raamat räägib:D Igaljuhul ma loodan,et su sünnipäev tuleb tore.

 • Reply kea 8. veebruar 2015 at 02:34

  Mina tahan, ausalt ka mina tahan :D
  a) mul on paar päeva pärast sind sünnipäev ja siis oleks üli äge sünnipäeva kink ka mulle :D (kuna see aasta peame sünnipäeva mehe zöpradega ja tema soovide järgi, eelmine aasta sain mina oma peo ja minu järgmine sünnipäeva pidu on järgmine aasta jälle . Meil mehega sünnipäeva vahe üks päev siis pole vöimalust kahte pidu teha ja kinke teineteisele ei tee )
  B) ma armastan su huunorit, iseolen samasugune
  C) tore oleks löpuks mees kahe lapsega koju jätta :D
  D) ilgelt tahaks sinuga kohtuda
  E) saaks löbus olemine olema üle pika aja
  F) Ma ju tean et sulle meeldib hääästi palju kinke saada :D

  Pliis vali mind :D

 • Reply Banaanine Konn TO M 7. veebruar 2015 at 22:42

  Lgp M
  Kas Su meeltes leidub selline meel nimega “huumor”? For God sake. Või arvad tõsimeeli, et mõni päriselt lähebki sinna omaette omas mullis turnima, sest see on tasuta!! Või tuimalt ainult sööki näost sisse ajama, sest see on tasuta?? Arvata on, et siin seda naljaga kommenteeriti. Nagu näed peamised põhjused on ikkagi lõbus ajaveetmine, rutiinist väljumine ja leidub ka neid kes kuulsat Mallukat in real life näha ja katsuda soovivad.
  Rõõmu ja positiivsust Sulle edaspidiseks! ((:

 • Reply E. 7. veebruar 2015 at 22:35

  Minaminaminamina!!!! Mega äge oleks sinu sünnipäeva tähistada! Ja no lisaks selle et seal on sünnipäevalapseks üks maailma ägedaim inimene, siis see sünnipäev tundub ise ka mega äge olevat! :)

 • Reply Karoline 7. veebruar 2015 at 20:32

  Tahaks tulla, sest see oleks kindlasti kõigelahedam sünnipäev üldse, kus käinud olen ja no kes ei tahaks sellist õhtut. :) Kuluks täiega ära peale 9 kuud rasedust ja 10 kuud lapsega kodusolemist. :D

 • Reply K 7. veebruar 2015 at 20:10

  A why not? :P :D
  Kellel ei oleks vaja puhkust lastest ja vahest ka mehest?! :D

 • Reply Kats 7. veebruar 2015 at 18:54

  Pole juba väga pikka aega väljas käinud, ainult töö ja kodu- samuti kuulen sellest Megazone’ st esimest korda. Hea oleks veeta üks rutiinivaba päev :)

 • Reply K 7. veebruar 2015 at 17:52

  Pole kunagi megazoneis käinud esiteks, aga samas ei ole mu eesmärk Sinu rahade eest pidutseda ka :D Pigem selleks, et tutvuda Sinuga, veenduda veel enam, et oled üliäge ja et nalja saaks :D

 • Reply annett 7. veebruar 2015 at 17:35

  Lõbutseda koos ühe kõige ägedama blogijaga? Ega ära ei ütleks ;)

 • Reply Anna 7. veebruar 2015 at 17:33

  Ma pole kordagi Megazone’s käinud ja tahaksin väga proovida, sounds fun! :D Pealegi tahaks ka sinuga päriselus kohtuda! Pealegi on mul veebruar ka enda sünnipäevakuu, nii et oleks ka väikseks kingituseks.

 • Reply Liis 7. veebruar 2015 at 17:26

  Samuti mina käisin viimati 10 aastaselt megazones ja siis polnd see pooltki nii äge koht, kui on praegu. Tahaks uut ja põnevat kogemust koos ühe üliägeda blogijaga!

 • Reply Kadi 7. veebruar 2015 at 17:22

  Mina tahaks peole. Ja ma usu, et sinu pidu saab megavinge olema!

 • Reply M 7. veebruar 2015 at 17:17

  Need kes tahavad tasuta lõbu pärast su sünnipäevale tulla on küll tobedad.

 • Reply preili 7. veebruar 2015 at 17:07

  Miks mitte tasuta lõbu ju :) kes sellisest asjast ilma küll tahaks jääda . igaluhul mõnus ajaveetmise viis :) ootan kutset siis

 • Reply Janza 7. veebruar 2015 at 17:06

  Tore oleks Sind ja Sinu sõpru (meie ühiseid sõpru) näha ja ägedalt koos aega veeta! :-)
  Pick me, you won’t regret! :-D

 • Reply SK 7. veebruar 2015 at 17:04

  Sest ma olen kolmas kommenteerija!!! :D
  Ja tahaks omale uusi sõbrantse (kellega tulevikus leizertäägi mängimas käia)

 • Reply Mari-Liis 7. veebruar 2015 at 17:03

  Seal oleks kindlasti väga vahva :)

 • Reply Banaanine Konn 7. veebruar 2015 at 17:01

  Tahaks tulla, sest tasuta söök & jook ikkagi ju!!
  PS. Ennem tasub külalistel kõht täis sööta ja siis seiklusparki turnima minna (+ropsiralli mõnele kes on veidi nõrganärvilisem).

 • Reply lana 7. veebruar 2015 at 16:56

  sest ma armastan lugeda sinu blogi ! Ja sa oled megaäge :Deasy