0
KARDO

cherry reis Küprosele – nõuandeid

17. juuni 2015

Kuna ma olen siin juba laupäevast saadik resideerunud, siis mõtlesin “tulevastele põlvedele” ka natukene selle reisu kohta kirja panna. Kuigi vist on ainult 1 laar inimesi veel laupäeval Cherry vahendusel siia tulemas (k.a Triinu!), siis vähemalt need 190 inimest ehk leiavad mu nõuanded kasulikud olevat.

 • Vaheta kindlasti kohalikku raha kaasa. Mina suutsin kuidagi googeldada, et siin saab eurodega maksta. Noh, saab küll, aga kurss on muidugi sootuks teine, kui enne raha ära vahetades.
 • Võta kindlasti all inclusive pakett (maksad kohapeal 105 eurot juurde). Sa võid küll mõelda, et küll ma ise õhtu ja lõunasöögi leian, aga tegelikult on linn 8 km kaugusel ja siin on NII PALAV, et trippida eriti ei viitsi. Isegi kui viitsid, siis kui sul on plaanis kokteile või külma õlut libistada, tasub võtta all iclusive pakett. Koks maksab mingi…15 kohalikku raha (ehk siis 5 eur). Kuna need on üsna lahjad, siis sa võid neid päeva peale rahulikult 5-6 tükki sisse juua. Samas saad sa ka kõik hinnas paketiga vett, mahla, jääteed – kõike, et seda kuumust üle elada.
 • Riverside hotelli juures on 1 väike poeke, kus euridega makstes on kurss ikka röögatult sinu röövimiseks paika pandud. Hindadest aga…No pudel rummi on 18 kohalikku, pakk krõpsu 3.5 kohalikku, külmkapimagnet 5 kohalikku…Oeh, ma ei oska isegi ühtegi hinda enam meenutada, sest me pole seal eriti käinud. Muidugi on naljakas ka marketi müüja, kes on vana tädike, kes su ostud kõik paberile kirja paneb ja siis seal vaikselt rehkendab, kuigi tal on kalkulaator olemas. Enamasti saab ta vale summa. Enamasti enda kasuks, aga vahel sinu kasuks ka.
 • Õhtusöögi ajal palu endale suur pudel vett. Siis ei pea sa seda poest ostma ja 1 pudel ajab kenasti asja ära, sest 10-22 saad sa nagunii jooke ju oma all inclusive paketiga. Selle veega saad sa näiteks hambaid pesta või õhtul vett juua, kui selline tahtmine tulema peaks.
 • Ära jää pärast õhtusööki alumisse restorani jooma ja juttu puhuma – nad ei vaata sellele hästi ja lähevad üli närvi.
 • Üldse näeb pool teenindavat personali välja selline, et nad sooritavad kohe enesetapu. Seega kui sa jooke tellima lähed, siis ole valmis selleks, et a) sa ei saa oma jooki, b) sa saad mingi teise joogi, c) sa pead tellimiseks 2883 h ootama. See on kindel laks, et jooki valades on ta sellise pettunud näoga, nagu ta peaks oma rahast selle kinni maksma.
 • Ei tea, kas see on thing, sest meile keegi seda ei öelnud, aga ilmselt tuleks vist tippi ka jätta. Me tõesti ise ei tulnud selle peale, sest söögid on siin nagu…noh, kohviku buffee, ei teagi siis, kellele seda tippi jätta tuleks. Meile tuli igatahes ühel õhtul üks vanamees lauda, viskas kaaned lauale ja nõudis tippi. Meil polnud mitte kellelgi rahakotti kaasas, mille peale vanamees vihaselt oma kaaned tagasi kahmas ja enam meie lauda mitte kunagi tagasi ei tulnud. Seega…jätke mingi eurike taldriku alla? Ma ei tea :D!
 • Ära osta hotellist ühtegi ekskursiooni. Näide – hotellis maksis koos lõunaga paadiekskursioon 35 eur. Sõitsime siis 10 min 4.5 kohaliku raha eest Kyreniasse, kust saime sadamast sama reisi osta 15ga. Oleks natsa edasi kõndinud, oleks 8ga saanud. Paadid on muidugi kõik samasugused, nii et vahe on küll ainult hinnas.
 • Võta kaasa VÄHEMALT 30 SPF!!! Ma olin see loll, kes kartis, et muidu ei saa ju pruuniks kui suure SPFiga kreemi ostan. Tegelikult olin siis lõpuks see põlenud loll. Siin on 35 kraadi ja päike KÕRVETAB!! Seega võta kindlasti kaasa ka Burnshield’i vms asi see ka poleks, sest mina seda imeasja siin leidnud ei ole. Triinu – see on sulle! Osta õige kreem!!!!
 • Ühtegi pusa, kampsunit, jakki ei ole mõtet kaasa tassida. Sa ei tee nendega midagi.
 • Sul on kindlasti mütsi vaja! Minu peanahk põles ära, kui ma oma kaabu tunniks ära võtsin…
 • Siin on vaja adapterit, sest seinakontaktid on meist erinevad. Seda saab siin muidugi kohalikust marketist osta (maksab u 3 eur) aga minul näiteks on selline universaalne adapter kodus olemas ja oleks kenasti kohe 3 euri säästnud. (Triinu, ma jätan enda oma sulle siia leidmiseks :D).
 • Pikajuustelistele naistele soovitan kaasa võtta juukseõli. Ma kahetsen, et ma enda oma maha unustasin, sest megasoolane merevesi + megakloorine bassein tapavad juuksed.
 • Loomasõpradel siin igav ei hakka – igal pool on kasside ja koerte hordid.

loomad

puhkus

kardoga

Oeh, rohkem ei oskagi kohe midagi öelda. Loodan, et sellest jutust siis kellelegi kasu oli ja päriselt saan nüüd öelda, et pole vaja peljata Cherry kaudu reiside ostmist. Eks isegi ostes alguses natukene kahtlesin ja googeldasin, et kas see ikka päris õige asi on. Aga näete nalja – on küll! Piletid tulevad kenasti meilile, lennujaamas on WOW travel sildiga tädi vastas, kes inimesed bussidesse paneb ja hotelli toob. Kõik on väga kerge ja arusaadav.

Kui nüüd kellelgi tekkis tunne, et tahaks ka soodsalt päikese alla, siis kiire googeldus andis mulle järgmised variandid:

 • Nädalane kõik hinnas puhkus Tenerifel! 599-649 eurot, oleneb, millal minna tahad (LINK). See jäi meil endalgi meeltesse mõlkuma, sest kevadel tahaks juba Marikesega koos reisule minna ja mis oleks parem koht, kui lapsi jumaldavad Tenerifelased oma kauni maaga. Keegi sõpsidest tahaks meiega ühineda?
 • Novembris on pakkumine ka Küprosele (LINK). Novembris on siin ka soe, mitte muidugi nii, nagu meil siin praegu, aga neti kohaselt umbes 22 kraadi. Oleneb ka sellest, kas oled lõuna või põhja pool. See pakkumine on põhja, seega võib siin ka näiteks sadada. Aga noh, koht on ilus ja kui ilmaga veab, siis on ideaalne puhkus garanteeritud.
 • Oktoobri alguses saab aga Cherry pakkumisega Türki tulla suve nautima (LINK).

Loe ka neid postitusi!

44 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Marina 11. november 2015 at 23:06

  Tere
  Olen lugenud ennem ja ka nyyd kui olen ise ära käinud Riversides.Just praegu meenutan,et nädal tagasi olin palmi all ja väljas
  oli sooja 27((oli 04.11)
  Ma ei saa aru miks inimesed vinguvad-ei ole ju oma söökide eest maksnud ja see alles vaja maksta,kui kohale jõuad.
  Ise ei kasutanud hotelli pakkumisi ja olime väga rahul-sai käidud söömas väljas-no umbes km raadiuses oli vähemalt 4
  söögikohta.Said need kõik läbi käidud ja ära proovitud–yks parem kui teine.Eriti tore oli koht mis oli kohvik kus hästi tore nö
  neegritydruk teenendaja-hästi tore ja sõbralik+see oli super koht!Eriti hea oli porgandikook!
  Ja see Riverside oligi väga ilus ja mõnus-ei ole selline suur hotelli jurakas-nii armas oma kõnniteede ,ilusate basseinide,palmide
  ,lillede ja kiisudega1Super.
  Kui vaatad aknast välja mere äärede-jah-seal näed 5 tärni hotelle,mis on suured ja mere ääres,aga ei näe yldse nii ilusad
  välja.Igaljuhul ei vahetaks kunagi Riversiet nende vastu.
  Igal kellal oli võimalik sõita Girmasse(Kyreniasse)-ja see veel eriti tore elamus-väga ilus.
  Igaljuhul -nautige puhkust ja eriti veel sellise olematu raha eest-see oli tõeline puhkus!Olen lausa kade!

 • Avatar
  Vasta Tom 8. november 2015 at 12:30

  Olime ka seltskonnaga ( ja koos
  lastega) oktoobris P Küprosel Malpase
  hotellis. Ilmad olid megad.
  Iga päev päike ja 25-30 kraadi. WOW
  poolsed reisiesindaja(d) jättis
  kohati väga soovida. Üldine P Küprose
  teenindustase väga
  seinast-seina!!!(nagu Eestiski)
  Et puhkust mitmekesiselt ja
  huvitavalt veeta, on soovitus min
  3-4päevaks rendiauto võtta ( teed on
  vasakpoolse liiklusega ja see lisab
  vaid vürtsi). Olulisemad kohad jõuab
  läbi sõita-käia kogu P Küprosel.
  Rendiautoga L-Küprosele ei pääse.
  Kyrenia linn on lähedal ja lõunaseid
  õhtuseid söömisi on mõistlik seal
  korraldada. Taksosõit hotellist linna
  ca 10eur=30liiri ots.
  Kohaliku hotelli rootsi stiilis
  õhtusöögi laud ka üle keskmise.
  Hotelli toidud-joogid hommikuti
  kohati otsas, aga kokkuvõtvalt 4+.
  Valuutavahetusel pole vahet kas
  Eestis või kohapeal vahetada kurss on
  sama. Soovitav jootraha.(ka euros)

 • Avatar
  Vasta Vambola 7. november 2015 at 18:06

  Kindlasti soovitan tulevastele reisijatele võtta rendiauto,kuigi liiklus teistpidine,aga harjub ära .Näed ikka kõvasti rohkem.

 • Avatar
  Vasta Marju 5. august 2015 at 10:54

  Tere!
  Kui keegi ei saa oktoobis /15.10/ Küprosele puhkama minna,siis olen väga huvitatud ühest voucherist).Aitäh!

 • Avatar
  Vasta luccy 2. august 2015 at 12:40

  Tere.tahan teada;kas asjad on seal kallid ja kas
  nov.on soe ka? Milline neist 3 st hotellist on
  parem?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 2. august 2015 at 12:55

   Nov olla seal kohalike sõnul hirmus külm, niiet ei soovitaks ikka minna. Kallis pole – selles suhtes, et umbes sama mis siin. Ehk siis vist ikka kallis, onju 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 2. august 2015 at 12:55

   Ja hotellide kohta ei tea, sest olin ise ju ainult ühes

 • Avatar
  Vasta Taavi 23. juuli 2015 at 22:20

  Tere, kuidas teil see lennule regristreerimine oli? tuli meilile kinnitus mul “broneeringu kinnitus” seal on kirjas, et antud lennule ja
  hotelli regristreerumine toimub passi alusel, ehk siis lennujaama check-ini löön passi letti ja saan piletid kätte? 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 23. juuli 2015 at 23:00

   Jep!

 • Avatar
  Vasta Helen 18. juuli 2015 at 10:03

  Elan Küprosel juba väga pikka aega ja ütleme
  nii, et selle pakkumise eest saad täpselt nii
  palju, kui maksad. Lõuna Küpros on imeline
  koht, euroopalik kultuur, kihav elu,
  suurepärased toidud ja meeldiv teenindus ja
  eurod! Põhja Küpros on kahjuks okupeeritud
  ala, kuhu kohalikud keelduvad minemast. Ka
  üldine elatustase on seal väga madal. Kahju, et
  tehakse odavaid pakkumisi okupeeritud alale
  ja inimesed käivad puhkusel ning arvavad, et
  käisid Küprosel. Tegelikult jäädakse ilma
  kõigest, mida sellel imeilusal saarel pakkuda
  on.. Ka Cherry ei täpsusta, millega tegu on
  ning inimesed arvavad heauskselt, et selline
  Küprose elu ongi.

 • Avatar
  Vasta king james 16. juuli 2015 at 09:18

  ma söön oma mütsi ära kui see pole cherry poolt kinni makstud reis, sest muud kommentaarid viitavad sellele et tegu on jubeda
  hotelliga! 🙂

 • Avatar
  Vasta Margit 9. juuli 2015 at 10:51

  Tere,
  Kas keegi oskab ehk infot jagada, kas
  mägedes on tähistatud radu, mida pidi
  saaks omapead seigelda ja kui
  turvaline see
  ettevõtmine on. Ja veel. Kuidas
  kohapeal ringi liikuda? Kas ainsaks
  võimaluseks on rendiauto?
  Tänud!

 • Avatar
  Vasta Katrin 24. juuni 2015 at 16:57

  Tere!
  Oleme hetkel Küprosel Riverside Premium hotellis.
  20-27.06.15
  Hotell on ilus ja toad on ilusad ehk siis see vastab
  neljale tärnile!
  Söök ja teenidus, on kohutavad, kõige kohutavam,
  mida kunagi kogenud ( 23 riigis oleme reisinud)
  Iga päev suhtleme uute ja uute eestlastega hotellis ja
  kõik on šokis söökidest, pluss teenindajatest/
  teenindusest. ( küll Türgi, aga ei vasta üldse Türgile,
  kes Türgis käinud)
  Raha varastamise kohta veel nii palju. Esimene päev,
  esimene infotund ja esimene lause giidilt ” Soovitan
  raha, dokumendid, tehnika kohvrisse peita ( kui on
  lukuga) või viia hotelli, kus sisse registreerisite, sinna
  viia, muidu võite ilma jääda!”
  Neid nägusi parem ei kommenteeri 🙂
  Eile olime koos rootslastega, kellel täna nädal täis sai,
  ütlesid ” Kui koju jõuame, siis seda hotelli ei soovita
  MITTE kellegile!”
  Hotell on ilus, aga töötajad rikuvad selle ära +söök!!!!
  Eilne õhtusöök 4* hotellis.
  Soetoit – kruup, kana ( kuiv nagu saepuru) ja hautatud
  lillkapsas ( rohkem valikus soojasi toite polnud)
  Salatid – umbes 15 erinevat, sellest pooled on segatud
  mingi arusaamatu kastmega. Maitse ja konsistents
  meenutab kohupiima ehk siis vedelkohupiim+
  majonees segatud kokku kapsa, kurgi, tomati jne.
  Sellest edasi pooled äädikased ja siis umbes 3-4
  köögivilja on ilma maitseaineteta.
  Lühidalt öeldes, hotell ilus, söök masendav ( oleks
  nagu paastulaagris, mitte et see paha oleks ;))
  Teenindajad – kui teha maailmameistrivõistlused
  kõige hullemate teenindajate kohta, siis kõik võitjad
  töötavad siin hotellis! Ilma naljata.

  On mida meenutada 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 24. juuni 2015 at 17:10

   Tead, esimesed kolm päeva ma toidu üle ei halanud, aga lõpuks ajas oksele lausa 😀

 • Avatar
  Vasta Kats 19. juuni 2015 at 18:15

  Mu emme päevitab just praegu seal samas… bassein tundub sama olevat 😛

 • Avatar
  Vasta Brita 19. juuni 2015 at 14:59

  ma käisin see talv tenerifel. seal oli ikka külm st. mitte nii soe kui küprosel, u 20 kraadi. aga muidu lahe! kindlasti soovitan minna
  loro parki ja saare ringreisile sh el teide juurede ka. mägedes on lahe sõita, aga tuulega veits hirmus ja paljudel võib paha hakata.
  p.s liiga kõva tuulega vulkaani juurde kõisraudteed pidi sõita ei saa. ja pilvise ilmaga ei ole seal kabiinis midagi näha ka 🙂

 • Avatar
  Vasta Neiu 18. juuni 2015 at 17:18

  Tahaks oma härraga koos teiega tenerifele tulla 😛 😛

 • Avatar
  Vasta A.A 18. juuni 2015 at 12:07

  Tere

  Ei ole küll ainult puhkuse reisil käinud Küprosel aga elasin seal 5 kuud. Riik on jagatud kaheks osaks
  Põhja- ja Lõuna-Küpros. Lõuna Küpros on vabariik kus kehtib Euro ning hinnad on soodsamad,
  peamiseks turisti tõmbekeskusteks on Paphos ja Ayia Napa. Mõistlik on seal riigis ringi liikuda
  rendiautoga. Põhja Küprosel käisin ainult pealinnas ning soovitati enne pimedat jõuda tagasi. Kahjuks
  rohkem eriti seda piirkonda ei näinud küll aga olen kuulnud, et Põhja Küpros on turvaline ainult
  kuurortides ning iseseisvalt ei soovitatud väga seda ala uurida. Aga mõnusat puhkust.

 • Avatar
  Vasta Mann 17. juuni 2015 at 22:33

  Tere!
  Tänud kasulike nõuannete eest! Kuna oleme tulemas, siis kulub marjaks ära! 🙂
  Küsiks siis natuke lisaks, et kas hotelli juures on mingisugune rand ka? Ja kas see all inclusive paketi sees on ainult mingi kindel
  alkoholivalik?
  Tänud! 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 17. juuni 2015 at 23:12

   Rand olevat 2km kaugusel. Kuna ma randu vihkan, siis ise käind pole, aga ühed eestlased käisid ja ütlesid, et jube oli. Kui päevitada ja ujuda tahad, võta paadireis 😀 alkost saate kohalikku rummi, viskit, õlut

 • Avatar
  Vasta elerin 17. juuni 2015 at 22:16

  Ma lõuna pool käinud ja seal saab eurodega hakkama (küll
  kaarte ei armasta) ja inimesed on ka kuidagi rõõmsamad ? nii
  et kui meil detsembris jääb 2 vaba kohta siis olete oodatud,
  ujuda küll kahjuks ei saa sis ja päike ja peale ei hakka ?

 • Avatar
  Vasta Katrin 17. juuni 2015 at 21:18

  Olen Kreeka poole peal oma puhkused veetnud,
  soovitan soojalt. Hinnad soolased aga teenindus väga
  tasemel, ingliskeelt pursivad kõik ja kohalikud pole
  pealetükkivad.

 • Avatar
  Vasta Anx 17. juuni 2015 at 20:49

  Kas kohaliku raha all pead silmas liire ja kas vahetasite kohapeal või Eestis?

 • Avatar
  Vasta Mai 17. juuni 2015 at 20:17

  Miks sa valuutavahetusse ei lähe ? Või seal käid. No ma ei tea kuidas Küprosel aga Türgis olen käinud 2 korda ja iga kord eurodega
  Türgi vaalutavahetusse ja sealt saan siis liirid. Parema vahetuskursiga ei võta seda vahendustasu uuri äkki on mötekam vahetada
  eurod seal ümber.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 17. juuni 2015 at 23:13

   Kuna mul sula polnud, võtsin lihtsalt täna ATMist sula

 • Avatar
  Vasta SirleR 17. juuni 2015 at 17:18

  Tere Mariann.

  Palun kirjuta, miks valisite just selle hotelli ( Cherry lehel kolm varianti ju ja hinnas ka vahe). Ja kas olete hotelliga rahul?

  Ilusat puhkust teile!

  Sirle

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 17. juuni 2015 at 18:10

   Meie valida ei saaanud 🙂

   • Avatar
    Vasta SirleR 17. juuni 2015 at 21:23

    Kas olete muidu hotelliga rahul? Kas tasub seda Riverside oma valida?

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 17. juuni 2015 at 23:13

     Me ei valinud ja suht oleme rahul. Noh, samas täna kuulsime, et kahest toast oli raha varastatud 😀

 • Avatar
  Vasta Tom 17. juuni 2015 at 16:56

  Mis kuradi kohalik raha?
  Euro??????

 • Avatar
  Vasta Pille 17. juuni 2015 at 16:39

  “Vaheta kindlasti kohalikku raha
  kaasa. ” Mis rahast jutt käib. Alates
  1. jan 2008 on Küprosel käibel EURO!?!

  • Avatar
   Vasta Käinud-näinud 17. juuni 2015 at 17:14

   Põhja Küprosel asub tunnustamta Põhja-Küprose
   Türgi vabariik (well…Türgi ja paar kahtlast riiki veel on
   seda obviously tunnustanud) ning seal on täiesti
   kehtiv Türgi raha (ei mäleta valuuta nime) ning euro
   kurss on “ujuv” vastavalt müüja sisetundele…no nagu
   Türgiski 😉

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 17. juuni 2015 at 18:10

   Põhja pool, kus meie oleme, on kohalik raha Türgi Liir(?)

  • Avatar
   Vasta nipiteri 17. detsember 2015 at 11:02

   Põhja-Küprose raha on Türgi liir ja seda ei tasu küll siin vahetada, sest vahetuskursi vahe on umbes 80 senti vahetaja kasuks kui
   vahetad Küprosel. Seal sai ühe euro eest 3,17 liiri, hotellis ei tasu vahetada. Olime Acapulco hotellis ja see on küll parim, kus siiani
   olen olnus, iga päev on uusi sööke ja ühtegi kehva maitset selle aja jooksul polnud, valik oli nii suur, et igat asja ei saanud
   proovidagi, ei mahtunud lihtsalt. Venekeelsed kiidid olid alla igasugust arvestust. Raha korjati näiteks õhtusöögi eest, aga hotelli
   ei antud edasi, söömisel oli selgitamist, sest käepaela ei antudki. Teenindav personal oli 5* vääriline, jootraha keegi ei küsinud.

 • Avatar
  Vasta lomake 17. juuni 2015 at 10:53

  Millal tagasi tuled?

 • Avatar
  Vasta M 17. juuni 2015 at 10:26

  Juuksurid ei soovita juukseõlisid kuumaga kasutada. Õli muudab juuksed raskeks ja see soodustab väljalangemist. On olemas
  väga palju muid niisutavaid palsameid ja muid hooldus vahendeid. Kõige õigem oleks konsulteerida mõne juuksuriga.
  ilusat puhuse jätku.

 • Avatar
  Vasta Mari 17. juuni 2015 at 10:23

  Eelmine aasta oli kohaselt vahetada möistlikum,
  parem kurss

  • Avatar
   Vasta Mari 17. juuni 2015 at 10:44

   *koha peal

 • Avatar
  Vasta suvelaps 17. juuni 2015 at 10:12

  väga meeldiv puhkus tundub sul olevat, kui pikalt puhkate üldse?
  PS-ära unusta, et sul on veel vähemalt üks loosimine välja loosida ja tähtajad lähenevad, palun ära valmista pettust oma lugejatele

 • Avatar
  Vasta Ebapärlikarp 17. juuni 2015 at 10:01

  Selle tipiga peaks olema nii, et kui viskad suht esimestel päevadel kena kopika (no normi tipi noh), siis jääd meelde ja ei pea enam
  2800 tundi asju ootama. Suht paljudes kohatades nii.

  • Avatar
   Vasta K 17. juuni 2015 at 11:06

   Tõsi, isegi plastiktopsid asendatati meil klaaside vastu, õlled läksid õllekannudesse jne…

   Selle ühe kena tipi jätmise asemel toimib ka kindlasti igal hommikul enne tellimist väikse tipi jätmine – oled ikka terve päeva
   meeles.

  • Avatar
   Vasta Käinud-näinud 17. juuni 2015 at 17:22

   Jah, ja tip on iga lohakile jäetud raha. Viskasin hotellis
   kapile peotäie münte (oli neid taskusse pisut palju
   kogunenud), päeval käis room service ja viis kõik mu
   mündid kaasa (miski 10-12€ :-?). Need mündid olud
   kapi peal minu muu träni vahel, seega seda tipiks
   pidada nõudis tõsist fantaasiat. Aga samas meie eest
   hoolitseti ka…kõik tehti ette-taha ära. Kurta küll ei
   saa! Need mündid läksid asja ette. B-)

 • Avatar
  Vasta ee 17. juuni 2015 at 09:29

  Selleks laupäevaks kõik väljamüüdud
  nagu aru sain? :/

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 17. juuni 2015 at 09:55

   Jaa, need olid kahjuks mega ammu müügil. Aga ma lihtsalt mõtlesin nende 190 inimese elu natsa kergemaks teha, kes siia laup tulevad 🙂