AVALDAN ARVAMUST TÄNA ON MUL SELJAS/JALAS

stiilitus ja koledus ja muu selline

13. juuni 2016

Ma ütlen ausalt, et mul pole õrna aimugi, et kes või mis on stiilne inimene? Ma üritasin isegi googeldada, aga internett andis vastuseks nii erinevaid arvamusi, et nende põhjal ei suutnud ma jällegi pilti kokku panna. Miks ma üldse selle üle juurdlema hakkasin, oli see, et ma nüüd olen kahe viimase päeva jooksul päää-ääää-äääris mitu korda kuulnud, et ma olen kehva stiilitajuga inimene. Ärge valesti aru saage, ma üritan lihtsalt aru saada, et mida see siis täpselt tähendab.

Kui ma mõtlen sõnapaarile “stiilne naine”, siis mul tuleb silmade ette keegi, kes kannab mingisuguseid asju, mida näiteks mina poes vaataks ja selga ei proovikski, kuid tema seljas näeb see imeline välja. Samas kujutan ma stiilse inimesena ikka ilusat inimest ette. Stiilne=ilus? Stiilne=erinev?

Kunagi kui me Triinuga käisime restoranis, siis netis ilguti, et Triinu oli nii ebastiilselt riides – kleit ja tennised. Mina jälle vaatasin teda too õhtu ja mõtlesin, et issakene, ta on nii ilus! Ja EBAl ei avanud ma ka kordagi, et see punane kleit oleks too much olnud. Minu meelest jällegi väga ilus valik.

Enda kohta arvan ma, et mul polegi otsest stiili. Polegi kunagi olnud ja seetõttu ma ka ei solvu, kui mulle öeldakse, et ma olen stiilitundetu inimene. Kui eksperdid nii arvavad, siis kes olen mina, et sellele vastu vaielda. Jumal tänatud, et ma kunagi pole püüelnudki sinnapoole, et mingit Eesti stiilseima inimese auhinda saada.

Kui ma pubekas olin, siis ma tahtsin küll teiste moodi olla. Tahtsin samasugust jopet ja teksaseid ja pluuse. Enamasti ei saanud, sest mu ema ostis mulle riideid ja mul väga sõnaõigust ei olnud 😀 Aga jah, otseloomulikult nägin ma pubekana välja nagu täielik kodutu. Endalgi tore vaadata neid pilte. No te imetlege seda stiili!

13428015_983055551809904_679224391949771593_n

Lisaks praegusel ajal oleks jube keeruline olla NAGU TEISED, sest näiteks minu tutvusringkonnas on inimesed nii erinevate riietumisstiilidega, aga mitte kunagi pole ma neid vaadanud, et oh, tema on nii stiilne, või tema on nii stiilitu. Kõikidel on riided selgas ja mingisuguste võrkmaikadega keegi ringi ei jookse, seega minu meelest täitsa stiilsed või nii.

Mis teistel seljas on, seda ma ka suurt tähele ei pane. Ma vist olen selle jaoks liiga suur pohhuist. Seega pole ka üllatav, et ma varsti mingi aasta kaltsaka tiitli saan, kui keegi peaks mind näiteks ootamatult Selveris või Maximas süüa ostmas nägema. Mul on selline põhimõte, et I look good, when I wanna look good. Ja mingi Selveri või Maxima jaoks ma küll ei viitsiks ennast meikida või paremaid riideid selga panna, kui need, mis hommikul voodi kõrvalt leidsin. Talvel ma näen mõnikord lausa ERITI stiilitu välja, sest siis ma kipun selga tõmbama esimese asja, mis mulle kätte satub, sest NII KÜLM ON! Aga kui keegi mind nii nägema peaks, siis issand jumal, las ta näeb. Minu elu sellest ei muutu ja nii kaua kuni keegi mulle näkku karjuma ei tule, et ou Mallukas, sa oled täna ikka eriti räme, siis ma ju isegi ei tea, mida teised arvavad.

Enamasti on inimesed ikka nii viisakad, et jätavad koledatele inimestele näkku ütlemata, et nood koledad on. Olgu taevaisa tänatud – mõelge vaid, kui tihti ma seda muidu kuulda võiksin! Noh, arvestades seda, et netis on inimesed küll julged ütlema, et ma stiilitu või lääpas õlgadega või inetu meigi või soenguga kuskil olin, siis päris elus naeratatakse leebelt ja möödutatakse vaikides.

No näiteks blogiauhindadel nägin ma enda meelest tõesti hea välja. Ise tundsin ennast vähemalt väga ilusana ja enesekindlana. Seega olin ma üsna üllatunud, kui ma lugesin, et ma nägin välja nagu kloun, puudel, vanamutt või midagi muud neljandat. Ma sellele ei vaidlegi vastu, et ma ei ole kõige fotogeenilisem inimene kogu universumis. Nagu ma ise ka mainisin, siis ma osade fotode peal tõesti näengi välja nagu vanamutist kloun-psühhopaat, aga noh, eks igaühest meist on vist kehvemaid ja paremaid fotosid tehtud. Selles polegi asi või probleem, põhiline on iga asja juures ju see, et kas inimene ennast ise hästi tunneb. Mina tundsin.

Ja ehk on jälle asi minu stiilituses, aga ma ei näinud peol MITTE ÜHTEGI koledasti riides inimest. Või üldse koledat inimest. Ega ma seal silm punnis ei vahtinud ja mõõtnud kõiki pilguga ka, et otsida kellegi juures mingit koledat osakest. Samas ma tean, et on selliseid inimesi palju. Mul endal oli üks tuttav, kes tänaval alati teisi pika pilguga vahtis ja siis kommenteeris, et appi, vaata mis SELLEL seljas on ja vaata, kui koledad püksid TOLLEL on! Ma ei pannud muidugi kunagi tähele. Ja mitte, et ma viisakuse etalon oleks, aga isegi kui ma näeks kedagi kandmas midagi, mis mulle ei meeldi, olgu need siis kingad, särk, seelik, soeng, meik, küüned vms, siis ma päris kindlasti ei lähe seda pärast kuskil kuulutama, veel vähem näkku ütlema. Elame ikka vabal maal ja igaühel, isegi MUL, on õigus olla nii stiilitu, kui armas jumalaisa mind siia ilma lõi.

Aga seda, mis mu stiil on, seda ma sellegipoolest ei tea, sest ühel päeval võin ma kanda dessipükse ja maikat, teine päev minikleiti ja kolmandal rokkida nahktagi ja musti teksaseid. Kas mitte kõik inimesed nii ei tee? Vaheta iga päev riideid and shit?

Seda pean küll tunnistama, et kleidid mulle meeldivad. Ja 50date stiil, ning punased huuled. Aga kuna ma neid kogu aeg ei kanna, siis ma ei saa ju öelda, et see on minu stiil, kanda kleite ja 50date asju. Punaseid huuli küll, need on minu meelest lahedad!

DSC_3011

DSC_3005

Mulle just sõbranna ütles, et talle öeldi klubis, et ta on kole ja et tema hakkas selle peale peaaegu nutma. Mina muidugi esimese hooga ei saanud aru, et kas naerust nutma või päriselt nutma-nutma, aga selgus, et ikka viimane variant. Mulle ei mahtunud see esiti lihtsalt pähe, sest ta on nii ilus naine ja ma ei arvanud, et selline kommentaar võõra inimese poolt võiks ja PEAKS talle üldse haiget tegema. See oleks sama hea, et kui keegi ütleks mulle, et ma olen kassipussitaja, sest noh, ma ju tean, et ma pole kasside pussitamise peal väljas, seega miks see üldse mulle peaks midagi rohkemat tunduma, kui suvalise inimese suvaline jutt.

Siis aga selgitas sõbranna, et kuna ta veel mõned aastad tagasi kaalus pea 130 kilo ja tundis ennast väga halvasti, siis isegi nüüd, miljon kilo saledana, ei tunne ta ennast ikka alati niimoodi, nagu peegel talle näitab. Ja kuna vanasti öeldi talle tihti kehvasti, siis on see enesekindluse värk aeglaselt tekkima hakanud. Aga ühel võõral naisel klubis õnnestus see korraga ära nullida.

Huvitav, mida see võõras naine mõtles? Mida mõtlevad üldse need, kes teistele kehvasti ütlevad? Minul, ütlen ausalt, on suva. Ok, ok. Olgem ausad, oma madalpunktides ei ole mul muidugi suva, kui mulle inetusti öeldakse. Aga kuna ma enamasti ei ole madalpunktis, vaid elan selles maailmas, kus mul on peegel ja hea mees, kes mind komplimenteerib ja sõbrannad, kes ütlevad, kui ma teinekord kohe eriti hea välja näen, siis muud mul eriti vaja polegi. Mul ei ole vaja kogu maailma tunnustust ja kiitust, et oi, küll sa oled ilus. Ega see muidugi HALBA ka tee, ärge valesti aru saage. Ikka on tore, kui keegi hästi ütleb. Lihtsalt mul on piisavalt enesekindlust, et kui keegi ütleb, et ma olen kole tont, siis ma mõtlen kaastundlikult, et no on vaesekene, ehk pimedaks jäänd või miskit. Kahju lihtsalt, et sellised lollakad teistele jälle saavad nii palju haiget teha. Muidugi ma olen selle va sõimuga ka rohkem harjunud, sest ma saan seda tunduvalt tihemini, kui kord aastas klubis võõra naise käest 😀

Järele mõeldes, hea omadus mul – sõimule üsna immuune. Ei tea, kas peaks selle CVsse kirja panema või mis?

dsc_3055-7259422

Ja nagu ma arvan hästi endast, arvan ma hästi ka oma sõbrannadest. No vaadake, kui ilus JA stiilne ta on ja öelge mulle, kuidas saaks üks terve mõistusega inimene talle inetusti öelda. Kuigi vist üks terve mõistusega ja seest ilus inimene ei ütlegi kellelegi inetusti ja see vist on ka see, mida meil siin tarvis tõestada on 🙂

Aga ootan teie arvamust, kes on teie meelest stiilne inimene? Milline on teie standardite järgi ilus inimene? Kuiväga te üldse teisi “kritiseerite”, ma mõtlen siis kas oma peas, või suisa avalikult?

Loe ka neid postitusi!

125 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta allukas 17. juuni 2016 at 22:36

  “Kuigi vist üks terve mõistusega ja seest ilus inimene ei ütlegi kellelegi inetusti ja see vist on ka see, mida meil siin tarvis tõestada
  on”

  Nonoh. Sina ise ei ütle siis kunagi kellelegi halvasti?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 17. juuni 2016 at 22:44

   Muidugi olen öelnud, ma ju seletasin seda kuskil kommentaaris ka. Et kui isegi olen öelnud, või tunnnen vajadust öelda, siis on ALATI olnud põhjus minus endas,mitte selles teises inimeses. Selles see point ongi ju.

 • Avatar
  Vasta E. 16. juuni 2016 at 21:11

  Ma mikski võtan palju hullema solvanguna ja hinge seda, kui võõras sulle halvasti ütleb. Tekkib trots kohe, et MILLE KURADI
  PÄRAST TA NII ÜTLEB. Et ise ta ei teagi mind ja ütleb, et kole. Et no kui talle ainult see mind nähes pähe tuleb, pean ikka tõesti
  kole olema siis .. aga ma tean, et nii pole üldse õige ja et nende arvamus peaks kõige vähem lugema (kui üldse).
  Samamoodi kunagi üks tuttava tuttav, kellega ma praktiliselt ei suhtlegi, aga olime ühes seltskonnas too moment üritusel ja ta oli
  napsine ning siis hakkas kuidagi nii muuseas mikski solvama mind ja nokkima mu kallal (kuigi suhtlesime neutraalselt, polnud tüli
  üleval) et hamster olen jne (kuigi ma pole üldse paks vms). Mul on sellest aastatetagusest juhtumist siiani trauma .. süda läheb
  pahaks, kui selle peale mõtlen. Et nagu .. meesterahvas ise peab ikka olema väga mats jms kui naisterahvale tühja kohapealt
  hakkab selliseid “komplimente” jagama ja peaks sellise jama unustama jne .. aga ikka koguaeg meenub ja okas hinges 🙂

 • Avatar
  Vasta Anne 16. juuni 2016 at 09:41

  Marilyni look on Sulle kui loodud!
  Ma vaatasin ka otseylekannet EBA-st ning too must
  kleit oli täiesti imeliselt hästi istuv.
  Ma ei saa aru kuidas mõni inimene teab paremini mis
  inimesele endale istub selga. Well, whatever aga
  ilmselgelt tegeletakse teiste kallal nokkimisega
  rohkem kui iseenesega. Kahjuks.
  Seda on veider öelda aga kannad raseduse stiilselt
  välja. Hihihiiii???

  Jõudu ja jaksu soovides,
  Anne

 • Avatar
  Vasta Sulake 14. juuni 2016 at 18:44

  eesti inimesed ei tee mu arust üldse komplimente üksteisele, nagu kahju oleks.

 • Avatar
  Vasta marta 14. juuni 2016 at 15:10

  Ilmselgelt inimesed on kadedad või neil igav. Sa oled stiilne
  piltidel.

 • Avatar
  Vasta Hell 14. juuni 2016 at 14:17

  Mõtlesin, et ei kommenteeri seda, aga kuna sa ise selle asja praegu üles võtsid…
  EBA-l kleit, mida sa kandsid, oli väga ilus. Ja kleidi kui selle vastu ei olnud mul midagi. Lihtsalt tuleb tõele näkku vaadata ja öelda
  välja see, et see ilus kleit oli sulle kitsas. Selle tõttu oleks ka see punane parem valik olnud. Lihtsalt see must kleit kiskus ning
  tekkisid automaatselt kohad, kuhu pilk pidama jäi ja rikkus üldmulje ära sellega, et riie ei istunud sulle selga ilusti.
  Enne kui mind maatasa tambitakse, tuleb öelda, et minul kui keskmisest suuremal naisel on pidevalt minevikus ja praegu sellega
  probleeme olnud, et kuigi riideese on väga kena, siis ta lihtsalt ei istu selga ja muudab kogu üldmulje koledaks.
  Stiil on tegelikult ka see, kui inimene kannab suvakat 10-eurost HM musta t-särki ja samasuguseid teksasid ning näeb imeline
  välja just seetõttu, kui hästi need riided talle selga istuvad.

 • Avatar
  Vasta Aleksandra 14. juuni 2016 at 13:25

  Minu arust on ka Sinu sõbranna
  imekena.See,kes halvasti ütles,oli
  lihtsalt kade. Need,kes väidavad ,et
  blogiauhindade jagamisel nägid välja
  puudel,vana jne ,vaatasid vist vale
  inimest 🙂
  Ilusat päeva ja edu ettevõtmistes

 • Avatar
  Vasta Katrin 14. juuni 2016 at 12:44

  Ja kus on punase kleidi pildilt punased
  huuled?
  Lugesin teksti läbi ja vaatasin pilte…aga
  huuled?????? pilt oleks kohe poole
  efektsem olnud 😉
  Mina olen ka suur täpi, triibu, Marilyn
  Monroe ja selle ajastu fänn 😀
  Olen ise ka arvamusel,et kui inimene
  tunneb oma riietes ennast hästi ja
  mugavalt siis ta on ka poole
  enesekindlam ? ja seda on ka väljapoole
  näha ?

 • Avatar
  Vasta Emilia 14. juuni 2016 at 10:40

  Tahtsin lihtsalt öelda, et Kadi, kui sa seda lugema juhtud, siis minu meelest oled sa küll väga ilus ning oled aastatega vaeva näinud
  ja superluks välimuse saavutanud! 🙂

 • Avatar
  Vasta Beeta 14. juuni 2016 at 10:19

  Mina kahjuks olen natukene selline kriitiline inimene 🙁
  ja ei saa sinna mitte midagi parata. Riided on üks osa
  mis kaunistab inimest ja riietega saab kas inimene
  ennast muuta väga koledaks vöi maitsetuks või jälle
  väga ilusaks ja silmapaistvaks. No mul on üks
  töökaaslane naine kes muidu on täitsa kena naine,
  otseselt pole tal häda midagi, aga no ma lihtsalt ei saa
  tema riietuse kohta muud mõelda kui et ta näeb nii
  kaltsakas välja. Kannab selliseid nõmedaid kotitavaid
  riideid ja absoluutselt igavaid riideid ja soengud on tal
  ka tihti sorgus ja see lisab veel täiega seda kaltsakust
  juurde. Mul hakkab kohe fantaasia tööle, et oi mida
  kõike see inimene saaks oma välimuse heaks teha ja ta
  näeks no võib olla nii püss välja kui veidike vaataks
  mida selga endale topib. Aga noh…ta ei peagi tahtma
  püss välja näha 😀 ma ise olen siuke idealist enda
  välimuse suhtes et ma tunnen isegi kodus üksi olles
  ennast paremini kui ma näen lihtsalt kena välja mitte
  mingi prügikoll mis siis et ma olen üksinda 😀 ma olen
  üritanud sellest kriitilisusest üle olla, aga kuidagi raske
  on et kui ikka paned tähele kedagi ja siis tulevad igast
  mõtted pähe. Peaks ka tegema proovi kui ma käin ringi
  ilma tilgagi meigita ja panen mingid suvakad riided
  selga, et mismoodi minusse suhtumine on, nagu
  sotsiaalne eksperiment. Kuigi ma imestasin täiega
  selle üle ükskord et ma läksin ühte sellisesse kohta kus
  ma ei pannud üldse tilkagi meiki peale (põhiline mul
  ripsmetušš) ja olingi reaalselt jumala tühi näost siis
  sõbranna kutt ja ta sõber viisid ära mind sinna ja sain
  veel komplimendi ka et tõeliselt kaunis inimene. Siis
  ma pidin küll pikali kukkuma 😀

  Aga see sinu sõbranna. Nagu misasja??? Kes ütleb
  sellele naisele kole??? Ääretult ilus inimene ju 🙂 no ma
  ei kujuta ette mis sel naisel viga oli kes talle nii ütles.
  Kadedusest äkki. No ma olen üldse nii kõrge
  enesehinnanguga, et kui keegi naine tuleks ütlema,et
  ma olen kole siis mind ei morjendaks see üldse, sest
  ma tean tegelt kui ilusa ma olen.

  • Avatar
   Vasta Printsess 14. juuni 2016 at 13:34

   Kõrge enesehinnang ei saa kohe kindlasti olla inimesel, kes teisi kogu aeg maha teeb ja kes ilma meigita kuhugi minna ei suuda,
   lihtsalt mõtlemiseks 🙂 Ju siis ikka enesehinnanguga on mingid probleemid.

   • Avatar
    Vasta Beeta 14. juuni 2016 at 13:55

    Ja jah. Sina tead minu enesehinnangu määra
    kõige paremini 😉 ja kas ma olen öelnud, et ma ei
    suuda ilma meigita kusagile minna? Suudan
    absoluutselt ilma silma pilgutamata värvimata
    silmadega välja minna, aga kompliment tuli
    üllatusena. Ära mõtle asju välja eks. Noh ja sina
    😀 oh jah. Sa oles vist üldse üks kõige
    maitsetumaid naisi keda ma tean. Inimene kes
    oskab ennast teha inetumaks kui ta tegelikult on.
    Vot see on ka üks kunst, oma ilu esile tuua või
    seda pigem varjata. Ja see kui ma kõiki inimesi ei
    hinda absoluutselt ühtemoodi ilusaks siis ei pea
    see tähendama enesehinnangu probleeme.

    • Avatar
     Vasta Beeta 14. juuni 2016 at 14:06

     Muide, meeste puhul ma ka ei mõtle,et kõik
     mehed on ühtemoodi kenad. Suht nõme
     oleks kui keegi sunniks mind mõtlema inetu
     nehe puh, et jah ta on tegelikult nägus mees
     kui ta seda ei ole 😀 miks ma peaks siis
     naiste puhul seda tegema? Solidaarsusest?
     Lihtsalt loomulikult ei lähe ma seda
     kellegile ütlema, oma peas mõtlen, aga ega
     ma ei suhtu selle pärast halvemini. Kui tema
     suhtub minusse hästi siis mina samamoodi
     vastu ja olen sõbralik. Lihtsalt tundub jabur
     sundida ennast mõtlema, et kõik inimesed
     on ilusad ja head. Ei nad ei ole seda.

     • Avatar
      Minumoodimaailm 14. juuni 2016 at 15:01

      Beeta, sa vist ei oska lugeda. Ise sa ütlesid esimeses lauses, et sa oled kriitiline. Võtsin sõnasabast kinni. Ja
      sinu pilti pole ma näinud, seega ei hakka hinnangut andma. Ja Beeta, kopeerin su jutu: “ma olen
      üritanud sellest kriitilisusest üle olla, aga kuidagi raske
      on et kui ikka paned tähele kedagi ja siis tulevad igast
      mõtted pähe. Peaks ka tegema proovi kui ma käin ringi
      ilma tilgagi meigita ja panen mingid suvakad riided
      selga, et mismoodi minusse suhtumine on, nagu
      sotsiaalne eksperiment. Kuigi ma imestasin täiega
      selle üle ükskord et ma läksin ühte sellisesse kohta kus
      ma ei pannud üldse tilkagi meiki peale (põhiline mul
      ripsmetušš) ja olingi reaalselt jumala tühi näost siis
      sõbranna kutt ja ta sõber viisid ära mind sinna ja sain
      veel komplimendi ka et tõeliselt kaunis inimene. Siis
      ma pidin küll pikali kukkuma”

      Järelikult kui pidid pikali kukkuma, et keegi sind ilma meigita ilusaks pidi, siis peadki ennast ainult meigiga
      ilusaks. Nii lihtne see ongi 🙂

     • Avatar
      Minumoodimaailm 14. juuni 2016 at 15:03

      Ehk siis ÜKS KORD läksid ilma meigita. Sellest võtsingi kinni, ju siis enamasti ikka ei käi ilma meigita.

     • Avatar
      Minumoodimaailm 14. juuni 2016 at 15:05

      Ja kui inimese jaoks on suvadressides kuhugi minek sotsiaalne eksperimenteerimine, siis millest me siin
      räägime 😀 😀

     • Avatar
      Beeta 15. juuni 2016 at 06:32

      Kriitilisus oli mõeldud siinkohal siiski
      riietuse puhul nagu blogi postitus oli.
      Võib olla minu see meigi jutt viis rajalt
      kõrvale. Meigiga ma tõepoolest pean
      ennast natukene kenamaks, ma ei eita
      seda. Kuid see meigi kogus mida
      kannan on üpris minimaalne. Nagu ma
      olen aru saanud siis päris paljud
      naised peavad ennast meigiga
      ilusamaks, aga seeei tähenda veel
      seda, et nad ei või olla enesekindlad.
      Ja spordiriideid kannan ma ainult
      sporti tehes. Ma ei näe absoluutselt
      põhjust miks ma peaks kandma neid
      muul ajal, sest minu jaoks ei ole nad
      mugavamad kui teised tavalised
      riided.

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 14. juuni 2016 at 14:09

     Kallis jumal, palun tee nii, et Beeta ja Printsess ei kakleks 😀

     • Avatar
      Birx 14. juuni 2016 at 14:56

      Haha 😀 Oot, ma hakkasin üldse mõtlema sellist asja, et aga jutt ju käis riietusest 😀 Mitte otseselt tegelikult
      kellegi näolapist ja sellest mis loodus andnud on. Seega, mis mõttes? Mul on madal enesehinnang, sest mulle ei
      meeldi kellegi pluus või püksid? 😀 Mis loogika see veel on? Mulle ei ole enesehinnanguga korras kui mulle näiteks
      ei meeldi Printsessikese riietumisstiil? No armas taevas. Ma tegelt ei oska selle peale midagi öelda.

 • Avatar
  Vasta Ss 14. juuni 2016 at 10:08

  See on nii lahe, et sa kirjutad vahel täpselt samadest asjadest millest ma just lähipäevil mõelnud olen!
  😀

  Nõustun sinuga 100%. Kuna elan ise Kristiine keskuse juures kohe, siis satun sinna õhtuti pahatihti
  suht kaltsakana ja no ilmselt laiali meigiga (peale trenni ei viitsi uuesti hullult korda tegema hakata et
  omale pakk kana tuua).. Ja siis umbes 75% naisi vaatab mind sellise näoga, et mida sa rott siit otsid ?!?!!
  😀 Õnneks mul on piisavalt suva sellest. Ise ei mõista seda, miks on vaja iga asja üle ilkuda- kole kleit,
  kole soeng, kole meik plääplääplää mida iganes!Tehke järgi või makske kinni 😀 Tahaks öelda neile
  inimestele näkku, et vaata peeglisse, suht kindel et kui väga tahaks leiaks asju küll mille kallal sitasti
  öelda, aga on see nagu inimeste prioriteet nr.1?? Üldiselt ütlen alati, kui inimene hea välja näeb ja kui
  minu arvates on outfit puusse, siis see on ainult minu arvamus ja see on nagu perse- igal ühel oma.
  Ühesõnaga, inimesed võiksid rohkem on energiat kulutada sellele millised nad ise on, mitte arvustada
  teisi ja õõnestada nende enesekindlust. Õnneks karma is a bitch when you are a bitch 😀

  • Avatar
   Vasta Ss 14. juuni 2016 at 10:10

   Aa ja hullult lahe oli sind EBA-l näha, nagu vana sõbrannaga oleks kohtunud! 😀

 • Avatar
  Vasta Alla 14. juuni 2016 at 09:27

  Mitte et sa kole oled, ma lihtsalt arvan, et see punane kleit istub sul palju paremini seljas, kui see must EBA üritusel. Ja seda
  Marilyn Monroe soengut pole ka sinna juurde tarvis. Sa oled väga kena naisterahvas, aga see soeng 😀
  Üldse mitte paha pärast. Ausalt 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuni 2016 at 09:38

   Ei no see on ju täpselt see, millest ma postituses kirjutan. Maitsed on erinevad ja MINULE meeldis olla selline, nagu ma olin. See, et sina arvad, et sinu kommentaar, et ikka ei sobinud ja soengut polnud vaja ja… miks :D? Arvad, et ehitan ajamasina, lähen ajas tagasi ja muudan sini pärast soengut ja meiki ja kleiti? 🙂

   Ma mõistan, et mitte paha pärast, aga ma lihtsalt ütlen, et üldiselt teisi inimesi ei huvita (ega peaks huvitama) nt sinu arvamus. Kas su ema ei õpetanud, et pole mõtet teisi nn maha teha? 😀 Mitte paha pärast, just sayin’

   • Avatar
    Vasta Tiia 14. juuni 2016 at 10:48

    Minu arust oli see kombo just õige, see mis sulle
    sobib, väga viis nägid välja 🙂
    Ja muide, minuarust näed sa kampsuni ja
    retuusidega ka väga hea välja, mõni lihtsalt on
    selline 🙂

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 14. juuni 2016 at 11:14

     Aitäh 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerlike 14. juuni 2016 at 08:29

  Äkki sa ütleksid meile ka, et mis plaane sa selle Merje vastu pidevalt teed, et ta oma blogis kogu aeg sellest räägib? Tänagi on öelnud, et sa üritad talle käru keerata. Mis kiusad siis teda? 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuni 2016 at 11:29

   Eeem, ma ei oska sellele küsimusele vastata, aga mis sa tema blogist loed, ei tasu ju ometi tõe pähe võtta. Selles suhtes, et ma pole selle inimesega kuid sõnagi vahetanud ja ta ei huvita mind vähemalgi määral. Ta vist kardab, et keegi ta blogi ei loe, kui iga paari nädala tagant sõna “Mallukas” sisse ei pane kuskile 😀 Mind ei häiri, las kempleb.

 • Avatar
  Vasta Katrin 14. juuni 2016 at 08:08

  Esiteks tahan öelda, et see sinu
  sõbranna ei ole kaugeltki kole! (kui
  see klubijutt käis tema kohta) No
  vaata seda nina, huuli ja silmi –
  kustkohast ta kole saab olla?! Ok,
  saan aru, et ilu on vaataja silmades,
  aga no kole ei ole ta kohe kindlasti
  mitte!
  Ja üleüldse, ma ei saa aru, miks
  keegi peaks kellegi kohta “kole”
  ütlema. Mida see “kole” siis selle
  teadmisega peale hakkab? Ma ei salli
  selliseid väljaütlemisi, sest need ei
  ole konstruktiivsed adressaadi
  suhtes, vaid peaksid vist kuidagi
  tõstma väljaütleja enesehinnangut?
  Kurat, mine tõsta oma enesehinnangut
  muul moel, mitte teiste arvelt :S

  Ma pole kunagi kellelegi öelnud, et
  ta kole on. Ma pole kunagi mõelnud,
  et ta kole on. Sest ilu on vaataja
  silmades, inimene üldiselt ei saa ise
  oma välimus väga muuta (ei räägi
  siinkohal juuste pesemisest ja
  kammimisest) ning mina proovin alati
  leida inimese juures midagi ilusat
  ning öelnud seda ka inimesele 🙂 olgu
  need siis hambad, nina, huuled,
  silmad, juuksed või mis iganes 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuni 2016 at 08:11

   Sina oled jah selline komplimentide loopija, ma näen seda siinsamas kommentaariumis pidevalt. Aga usu mind, sinu ilusad kommentaarid teevad tuju alati heaks. Kui sa vihaselt sisiseksid, et kole olen, siis poleks vist nii hea olla 😀

   • Avatar
    Vasta Katrin 14. juuni 2016 at 08:15

    ma igaks juhuks täpsustan, et ma ei
    “loobi” komplimente, vaid kui ütlen,
    siis kindlasti ka mõtlen seda 🙂
    aga tead, kui naljakas on näha
    mõningate inimeste reaktsiooni, kui
    sa ütled neile, et neil on nii ilus
    nina/ilusad hambad 😀 selline häbelik
    kohmetus…ja siis mõtlen mina
    omakorda, et fakk, raudselt ta arvab
    nüüd, et olen mingi friik :D)

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 14. juuni 2016 at 08:19

     No sest inimesed tavaliselt ei kiida kedagi 😀 Ma kunagi ütlesin bussikas ühele tüdrukule, et tal on ilus kott. Selle peale kahmas ta selle kõvemini kaenlasse ja vaatas mind nagu kotivarast:D

     • Avatar
      Katrin 14. juuni 2016 at 08:20

      😀

     • Avatar
      Maris 15. juuni 2016 at 09:19

      Just eile arutasin sõbrannaga
      sel teemal. Elame välismaal ja
      siin nii tavaline komplimente
      teha, kui meeldib midagi siis
      ütled välja. Eestis paaril
      korral olen kellegile
      komplimendi teinud ja siis
      vaadatakse imelikult nagu
      oleks solvanud inimest.

 • Avatar
  Vasta Mannakas 13. juuni 2016 at 23:59

  See punane täpiline kleit läks mul just nüüd ” must
  have” listi.
  Ma juba ammu otsisin taolise lõikega kleiti, mis mu
  pekise kõhu ära varjab ja veel täpiline….
  Mida veel elult tahta 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuni 2016 at 08:09

   Ojaa, see kleit on imelinee!

 • Avatar
  Vasta Ann 13. juuni 2016 at 23:39

  Stiilne on inimene, kellel on, pea
  alati, läbimõeldud riietus ning
  omavahel ning inimese välimuse ja
  iseloomuga harmoneeruvad riietus,
  soeng ja üldine välimus. Kui välimuse
  (riietus, soeng, meik) miski ei häiri
  ja tundub kõik omavahel ja
  keskkonnaga kokku sobivat, ongi
  inimene stiilne.

  Ma olen terve oma elu, omades
  ülekaalu, kuulnud, kui kole ma olen.
  Kui keegi arvab, et mulle mu kaalu
  nina alla hõõrumine on motiveeriv,
  siis kahjuks mitte. Kui seda kaotada
  on võimatu või väga raske ning
  pingutused vilja ei kanna, tekitab
  see meeletuid kompleksse.
  Praeguseks ma üritan õppida ennast
  armastama koos kõikide probleemidega,
  mis mul on. Kahjuks aga ka
  täiskasvanud minule otsustavad paljud
  võõrad tihti öelda, et olen paks või
  kole. Ma ei saa siiamaani aru, miks
  seda tehakse, aga juhtub kõikjal –
  poes, baaris, tänaval. Pidevalt tuleb
  mõni inimene mulle ütlema, et olen
  kole või mõni täiesti võõras mees
  mainima, et sõbrannad mul on kenad,
  aga mind ta ei vaataks ka. Mind
  paksu nahaga õnnistatud pole, seega
  võtan kõik kommentaarid väga
  isiklikult ja enesehinnang aina kukub
  ja kukub. Sest paraku on kriitika
  kuidagi usutavam ja meeldejäävam kui
  head ja toetavad sõnad sõpradelt.

 • Avatar
  Vasta Marleen 13. juuni 2016 at 23:35

  Mina naiteks kritiseerin vahel jarva enda motetes ja siis paar
  sekundit hiljem jouab mulle kohale, er see ei tee mind nendest
  paremaks ja igayks kannab seda, mis talle meeldib. Ja sellega ma
  lopetan ka kritiseerimise. Mis aga puutub teisele inimesele (eriti
  naisele) ytlemisse, et ta on kole, siis mina leian, et ytleja peas ei
  ole koik korras. On ka mulle oeldud, et ma olen kole. Siiski
  molemad ytlejad on isikud, kes on hiljem avaldabud soovi mind
  enda kaaslaseks. Kuid leian, et kui korra juba nii oelda, siis pole
  siin enam miskit teha ja kuskile see “arenev suhe” edasi ei lahe

 • Avatar
  Vasta väga väga naine 13. juuni 2016 at 23:34

  Kirjutasin kunagi (suht täpselt 2a tagasi) ühe luuletuse enam-vähem selle kohta. Siiamaani arvan, et hea sai.

  Iseenda tüdruk

  Käisin eile linnas peol.
  See oli hea pidu,
  naeru, plaksutamist ja puusanõkse täis.
  Ma jõin ja naersin, tantsisin
  kergel muretul moel, ning see aitas.

  Koju kõpsisin kõrgetel kontsadel,
  kõrvus õõtsumas rõngad, kaelas hüppamas keed ja
  keegi mees ütles “Vau!”
  kuid teine ta kõrval
  pillas pilkavalt: “Kuule, jõulud on möödas,”
  ja ma tundsin end kohutavalt.

  Kõndsin edasi, pea püsti ja kingad kõpsumas,
  mida muud ma pidanuks tegema,
  ja alles kaks tänavat edasi taipasin:
  ma pidanuks nende kolme juurde minema,
  jõulu-kutile otsa vaatama ja ütlema,
  et rääkisin päeval mehega,
  keda olen kolm aastat armastanud
  ja kes ütles mulle täna lõplikult ära,
  et ei.
  Ei, meil ei tule midagi.
  Seejärel käisin peol,
  heal peol, kus olid sära, sukad ja võltsteemandid,
  kus ilusad naised võtsid riidest lahti,
  rahvas plaksutas
  ja mina ostsin endale suure pudeli siidrit,
  teatasin, et kavatsen olla suurejooneliselt õnnetu,
  kõik kuradile saata,
  ning seda ka tegin.
  Ja nüüd tema sõnad
  rebisid minusse uuesti augu.
  Kas ta ka mõtles
  oma hooletut õelust pillates,
  et ma võin olla õnnetu,
  et mul võib olla raske
  ja ta võib-olla teeb mulle haiget –
  või mõtleski ainult sellest, et
  tal on loomupärane õigus ette kirjutada,
  kuidas peavad välja nägema
  ilusad naised, kes oma koduteel temast mööduvad?
  Kas ta võib-olla usub,
  et maailmas peab mingi kord valitsema,
  või koguni seda,
  et tema peaks saama maailmakorda ära määrata?

  Ise vahel mõtlen,
  et mina ei julgeks.
  Liiga suur vastutus.

  Mul ei ole selle kolmeaastase armastuse särki,
  aga on mu enda eilne peokleit,
  siidine, litriline, õhuline ja imekaunis.
  Surun nina kangasse:
  õhkõrnalt aimatav higilõhn,
  veidi parfüümi,
  mingi tabamatu daamilik pahelisushõng;
  oh, nii hea!
  Ja ma armastan seda ja iseend,
  ma armastan end, nagu oleksin iseenda tüdruk,
  nuusutan oma lõhna,

  ma armastan iseend.

 • Avatar
  Vasta maria 13. juuni 2016 at 22:31

  Kunagi oli mu stiil topp ja teksad, nii kaisin valjas ja igal
  pool, kleite ei saa kanda, sest mul on koledad jalad.
  Nooremana see hairis mind kohutavalt, sest olin ka
  ulekaaluline ja kaalusin koige raskemana 86 kilo, olen
  173 pikk.
  Kui sain 17, sai mul villand olemast see teiste paks
  sobranna, see koledam, keda keegi ei vaadanud ega
  pidanud ilusaks, pikka aega oli ikka see tunne, isegi 26
  kilo kergemana, et olin kole.
  Nuud parast 3 last ei huvita mida teised arvavad,
  enamuse aega olen meigita ja raagus, lapsed tahavad
  oma aega ja mulle on olulisem nendega oma aega
  veeta ja kodus koristada ei meeldi, krohv naos ja
  higine.
  Kull aga tean, et voin valja naha nagu million bucks,
  mul on palju ajatuid kalleid disainerite riideid ja just
  kui kehasse valatud, aga ma olen aastatega aru
  saanud, et riided ei tee inimest ilusaks, nad lihtsalt
  aitavad kaasa.
  Olen oppinud aastatega end armastama oma enda
  kehas just nii nagu ma olen, ilma voora ja voltsita, mul
  on kahju inimestest kes arvavad, et ainult meik neid
  ilusaks teeb ja ilma on nad vaartusetud.
  Minu mees utleb mulle alati, et ma olen koige ilusam
  just siis kui ma hommikul arkan ja isegi juukseid
  kammida pole joudnud.
  Kui nagin su sobranna pilti esimest korda nende
  modelli jargi tehtud piltidel, motlesin, et nii ilus noor
  naine, vaga ilusad naojooned.
  Blondid juuksed ja punane kleit on imelised, kannad
  neid valja ilusti.

 • Avatar
  Vasta SLP 13. juuni 2016 at 22:14

  empty minds make the most noise- selle klubi
  naisexkohta, kes klubis kehvasti ytles 🙂

  Aga mina olen ise teiste suhtes ka suht pohhuist, mind ei
  huvita, kustkohast teiste riided pärit on, ega plju maksid
  v millised valja näevad. no augud ja plekid on siiski out
  😀
  aga enda suhtes olen kohutavalt kriitiline, oma keha ja
  välimuse suhtes – oh gosh. Pluss ma kardan pidevalt, et
  keegi mõtleb, et kust Koledate Inimeste maailmajaost
  ma veel pärit olen. õudselt faking tûûtu muidugi nii
  elada, aga no mida sa teed, kui nupp ei noki piisavalt, et
  poogen võiks olla ??

  • Avatar
   Vasta SLP 13. juuni 2016 at 22:15

   oih head kirjavead ??

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 22:22

   No aga mis see sind puudutab, mida teine MÕTLEB :D?

 • Avatar
  Vasta Karmen 13. juuni 2016 at 22:10

  Minu meelest stiilne inimene on inimene, kes näib enesekindel oma riietes.
  Minu standardite järgi on ilus inimene selline, kes julgeb käia nii dressides kui pidulikes riietes ja end mugavalt tunneb. Naeratav
  inimene meigita on sageli palju kenam kui meigitud morn nägu.
  Kritiseerin oma peas siis kui on väga igav. Kellelegi ütlema ei lähe, sest ise olen nii mugav, et ei viitsi vahel korralikult juukseid
  isegi kammida (pealt korralik ja all “hiirepesad”) meigist rääkimata. Ainult ekstra meeldivate sündmuste puhul nägu pähe.
  Sõbranna on sul jumala ilus!

 • Avatar
  Vasta Kätlin 13. juuni 2016 at 22:06

  Mina ei tea ka, mis nähtus see “stiilne inimene” on 🙂 Mina seda raudselt pole 😀 Kannan seda, mis mulle parajasti meeldib ja hea
  enesetunde tekitab, ja kindlasti panen enamuse ajast millegagi ämbrisse. Ja kellelegi teisele ma halvasti küll ütlema ei lähe. Minu
  arust kõik inimesed ilusad 🙂 Meil lihtsalt pole ühesugune maitse, mis puudutab riideid.. Aga see ei anna kellelegi veel õigust
  kobiseda 🙂

 • Avatar
  Vasta K. 13. juuni 2016 at 21:32

  Tegelt päris hull kuidas ilu juba maailmas nii räigelt rolli
  mängib. Kusjuures mina ei julge enam päris koduste
  riietega poodigi minna, sest kellegil ei ole muud teha kui
  vahtida.

  Inimesed võiksid rohkem tähelepanu pöörata inimesele
  endale kui tema kaalu/riiete või meigile.
  Veel enam- kes ytleb võõrale inimesele, et ta on kole?
  Kohatult riides? Seda enam kui inimene tegelikult on
  täiesti kena inimene, järelikult kuskil oli mingi muu uss.

  Selle monroe jutu peale, me enamus matkime kedagi (
  riided, meik, keha jne) see, et sa monroena välja kukud
  on lihtsalt õnnestumine, minu jaoks on stiilipeod
  lammas, lehm, kloun jne seega ma ei saanud essugi aru.
  Aga noh mulle ei meeldi kostyymikad ka.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 21:39

   No aga las vahivad, ega see tükki küljest ju võta :D!

 • Avatar
  Vasta Karolin 13. juuni 2016 at 21:14

  Ma üldjuhul ei ütle kellegi kohta stiilne või mitte-
  stiilne,aga no Liisa Leetma on ikka küll saja
  protsendiliselt STIILNE NAINE! 😉

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 21:18

   Ma mõtlesin selle peale, aga jõudsin järeldusele, et ta pole mitte ainult stiilne, vaid NII ILUS, et ta kannab kõik stiilseks 😀

   • Avatar
    Vasta Mia 13. juuni 2016 at 21:25

    Ma elan kuskil kivi all ja ei teadnud, kes ta on kuni sa millalgi teda mainisid kuskil postituses, et ta on väga ilus jne ja kui huvi
    pärast googeldasin, siis pidin tõesti pikali kukkuma. No on ikka ühele inimesele antud ilu! 😀

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 21:27

     Täiesti haige, onju! 😀

     • Avatar
      Ingrid 13. juuni 2016 at 21:45

      Ma nüüd selle jutu peale ka guugeldasin teda ja no apppiii kui ilus naine, kust sellised tulevad 😀

     • Mallukas
      Mallukas 13. juuni 2016 at 21:47

      viljandist, nagu ma aru sain 😀

  • Avatar
   Vasta Evelin 14. juuni 2016 at 14:09

   Minu melest on ta ka ilus, aga mu mehele näiteks ei meeldi. Ütleb, et näeb liiga vampiir/hunt/ just plain creepy välja. Nii et
   maitsed on erinevad (aga sellepärast inimene kuidagi halvemaks/paremaks ei muutu, mis teised arvavad).

 • Avatar
  Vasta K. 13. juuni 2016 at 21:08

  Mulle meeldib väga selline pin-upilik ja vanadest aegadest inspireeritud tõeliselt naiselik stiil. Eriti Sinu seljas, Mallukas! 🙂 Kui
  just väga tihti stiilipidudel ei käi, siis selline fun üritus nagu blogiauhinnad võiks just olla koht, kus Marilyniks kehastuda. Why
  the hell not!

  Minu jaoks on stiilne inimene selline, kes kannab riideid, mis tema seljas hästi istuvad ja mis panevad kandjat end
  enesekindlana tundma. See enesekindlus ja endaga rahulolu kumavad läbi ja teevad inimese üleni kaunimaks. Moega kaasa
  minemine või alati kõige uuemate poodi jõudnud riiete ostmine ei pruugi üldse nii head tulemust saavutada kui nt üks hästi
  õnnestunud kaltsukatiir. Minu jaoks on seega stiil mitte ainult selga valitud riided, vaid ka inimese enda suhtumine neid
  kandes. Tunnen, et olen alles 26-selt leidnud enda jaoks selle tõelise õige riietumisstiili, mille peale loodetavasti tulevikus pilte
  vaadates enam facepalmima ei pea 😀 Väikesena sellisest väljendist nagu “less is more” ma ilmselgelt ei uskunud ja panin ikka
  väga veidraid komplekte kokku. Samas ongi mõnus nüüd enda üle naerda. Lõppude lõpuks on need ju KÕIGEST RIIDED.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 21:15

   Ma ise mõtlen ka, et blogiauhinnad peaks ju olema blogijate nägu – tore, fun, lõbus üritus. Hea idee ju samas, teha järgmine aasta nt stiilipidu – nii lahe oleks!

   Ja nõustun ka sellega, et kui inimene ennast ise hästi tunneb, siis ta juba mulle tundubki stiiline ja mõnus! Ja kui ma vaatan vanu pilte, siis ma ka naeran, suva ju. Miks mul peaks piinlik olema 😀

 • Avatar
  Vasta Helina 13. juuni 2016 at 21:03

  Mallukas, mulle niiii meeldib, kuidas sa oled nii vahetu ja mõnusa suhtumisega, nii kahe jalaga maa peal, et sinust peaksid
  paljud(k.a mina) eeskuju võtma, kuidas mitte teistele liiga teha.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 21:07

   Oh tead, ma olen elus VÄGA palju teistele nõmedasti öelnud, kas siis tahtlikult või tahtmatult. Lihtsalt ma ei tea… vanus tuleb ja nii 😀

 • Avatar
  Vasta Mari 13. juuni 2016 at 21:03

  Mallu, kas su enda juuksed on tõesti nii pikad juba või sul pikendused?
  ps! Imeline näed välja 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 21:07

   Pildil on halod juustes 🙂 AITÄH!

 • Avatar
  Vasta Mia 13. juuni 2016 at 21:03

  Ma ei märka ka kunagi mis kellelgi seljas on 😀 Või noh, ma märkan kui kellelgi on midagi väga ilusat või keegi näeb minu arust ilus
  välja. Mul endal stiilitaju pole absoluutselt, võib-olla sellepärast ei märkagi niimoodi.
  Aga sellest kritiseerimisest ei ole ma kunagi aru saanud või veel napakam kui minnakse näkku ütlema. Mäletan kui olin põhikoolis,
  siis üks klassiõde (kes välimuselt oli superilus) oli pannud seeliku selga ja kiitsin tolleaegsetele sõbrannadele, et oh talle nii sobib
  see seelik. Selle peale nähvas üks neist, et sellel klassiõel on lühikesed ja paksud jalad. Mul oli jumala wtf 😀 Milleks üldse selliseid
  asju MÄRGATA????

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 21:09

   Ma olen ka nagu pime selliste kohtade pealt. Aga samas kui keegi ISE viitab mingisugusele enda puudusele, siis märkan seda pärast seda alati 😀 Selle pärast ongi vist targem mitte iniseda, et appi, mul nii suur nina või imelikud silmad vms 😀

   • Avatar
    Vasta Mia 13. juuni 2016 at 21:32

    Kusjuures ma märkan ka 😀 Aga ma märkan nagu selles võtmes, et see sobib talle või ma ei teagi kuidas sõnastada. No nagu
    sa oled maininud, et sul see lott ja mõnel pildil vb viskabki natsa, siis see kuidagi käib sinu juurde ja sobib sulle ja näed ilus
    välja oma lotiga 😀 Samamoodi kui keegi räägib, et tal paksud põsed või lühikesed jalad, siis märkan, et on jah, aga need
    sobivad neile.

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 21:34

     Hahahahhaa, see on muidugi hea nali, et mulle lott sobib, aga noh, ega ma tema suhtes miskit teha ei saa, las hängib siis 😀

 • Avatar
  Vasta Marie 13. juuni 2016 at 21:00

  See on umbestäpselt teine kommentaar, mis ma EVER kunagi kuskile blogisse jätnud olen, niiet be proud, ppl. Aga fakt, et sa ei
  tunne vajadust oma nahast välja pugeda selleks, et kellelgi mingid ideaalsusekuvandit luua ja oled täpselt as real as it gets – vot
  see on stiil. Ja kuigi vahepeal ma juba otsapidi loobusin su blogi lugemisest, sest, noh, asi kiskus minu jaoks tiba kiiva, siis, kas
  seoses raseduse või ei-tea-millega, on kogu su mõtteviis kuidagi…tervislikum. Visuaalselt särav ja isiksusena veel säravam! 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 21:09

   Ma ei pane pahaks, et noh, otsapidi loobusid. Ma olingi omadega kiivas vahepeal. Aga tore, et alla ei andnud ja tee tagasi leidsid. Ja suured tänud kaa!

 • Avatar
  Vasta Kersti 13. juuni 2016 at 20:59

  Siiras naeratus muudab iga inimese ilusaks! Ilusat
  inimest näeb tema silmadest… on neid, kes
  naeratavad, aga silmad ei naera… ja see, et silmad on
  hinge peegel, vastab tõele.

  Olen oma lapsele õpetanud, et tähtis pole, milline
  keegi välja näeb, vaid see, mis on tema sees… see on
  oskus näha kaugemale, sügavamale.

  Ok, tunnen ennast nagu psühh, kes paneb diipi… see
  polnud vist vastus mida ootasid…

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 21:22

   No aga sul on õigus – välimus on nii pealiskaudne asi 🙂

 • Avatar
  Vasta Liine 13. juuni 2016 at 20:57

  Jah, kahjuks ei ole väline ilu endi teha, aga sellepärast
  ei tohi inetuid solvata. Ning inimeste maitse on seinast
  seina, mõne jaoks oled sina ja su sõbranna kole, teise
  jaoks vägagi ilusad. Aga see väline ilu on AINULT
  KEST.

 • Avatar
  Vasta M 13. juuni 2016 at 20:57

  Sinu sõbranna pole mitte ainult ilus vaid ka väga
  seksikas! Ma arvan, et selle klubi tšikile oli ta pigem
  konkurent! Kadeduse häält ei tasu kuulda võtta.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 21:22

   Ojaaa!!

 • Avatar
  Vasta Ingrid 13. juuni 2016 at 20:52

  Heh, see artikkel läheb mu tänase päeva mõtetega täpselt täkkesse 😀 Käisime just mehe sõbra ja tema naisega koos
  paaripäevasel tripil, mis tähendas, et esimest korda olin pikemalt mehe sõbra naisega koos. Varem oleme ikka külas käinud
  korduvalt jne, aga nii pikalt pole koos olnud ühes jutis ja ma sain selle paari päeva jooksul selgeks KUI kritiseeriva inimesega
  ikka tegu on. Pidevalt tuli jutt ainult sellest, milline üks TÕELINE naine peab välja nägema ja mingil salapärasel põhjusel langeb
  see tõelise naise kirjeldus jube hästi kokku tema enda kirjeldusega. Ise ta on lühikest kasvu, nii et otse loomulikult peaks ikka
  naine olema lühikest kasvu, sest pikk naine ei ole naiselik. Tõeline naine teeb alati endale full meigi, isegi kui läheb lihtsalt
  metsa vahele jalutama ( kolmekesi ootasime kuniks ta oli piisavalt ilus, et metsa vahel jalutada 😀 ), tõelisel naisel on alati pikad
  küüned, tõeline naine ei astu elu sees toast välja enne kui ta on täiuslikkuseni viimistletud, alates meigist kuni jalanõudega
  samas toonis oleva aluspesuni jne jne jne. Ma ei leia, et ma nüüd nagu rääbakas ringi käiksin, aga ma kujutan ette, et tema jaoks
  olen ma ikka päris räigelt maitsetu pool-isane, sest minu jaoks ei ole tõepoolest probleemi panna tenniseid suvekleidi alla,
  küüned mul pikad ei püsi, sest rahmeldan liiga palju ja löön neid piki mööbliääri pidevalt ära ja isegi täismeiki ei ole 12/7 peal 🙁

  Üldiselt pole mees mul kunagi ühegi sõbra naisest halvasti rääkinud või üldse väga huvitunud kellegi suhtest, aga täna sain ta
  sõbraga töö juures kokku ja õhtul mees küsis, et ega ta sõber juhuslikult vahepeal uut naist pole leidnud 😀
  Väga häirivad on sellised inimesed, ma ei tea kui igav ja sisutühi peab su enda elu olema, et sa nii kohutavalt südamesse võtad
  seda kuidas keegi teine riides käib või kuidas ta juuksed kammitud on.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 21:23

   Ma tean ka selliseid naisi, õnneks sõbrannaks selliseid ei võta, ega taha 😀 Jubeeeee

 • Avatar
  Vasta Skorpaneiu 13. juuni 2016 at 20:42

  Aga mulle meeldid Sina ja su sõbranna
  on ka väga ilus! No nii ilusad
  inimesed olete mõlemad. Ja kõigile ei
  saagi, ega peagi meeldima. Kui oled
  iseendaga rahul, siis on kõik hästi
  ja see enda heaolu ongi ju selle
  juures kõige tähtsam, mitte mingite
  suvaliste tüüpide/eitede halvustavad
  sõnad. Seega ikka pea püsti ja edasi! 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 21:23

   Aitäh, ikka edasi, kuhu mujale 😀

 • Avatar
  Vasta Vei 13. juuni 2016 at 20:41

  Mmm…sinu outfit EBAl oli tõesti natuke karnevalik, Aga ILUS! Ise küll blogiauhindadele Marilyn Monroena ei läheks-ei leia,
  et oleks sobilik aga tõesti, stiilipeol oleks väga äge ja ilusti väljakukkunud. Üldpildis meik, kleit Ja eit täitsa sobisid omavahel
  kokku, lihtsalt koht polnud minu arust õige, Aga tõesti kõige tähtsam on see, et sina ennast ilusana tundsid 😉
  Ps: oled K Õ I G E ilusam rase naine keda näinud olen 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 20:48

   Noh, kes saab öelda, et kas on sobilik või mitte, selles suhtes, et ega ma presidendi vastuvõtule läinud…Kuigi nüüd mõeldes, siis ma ei imestaks, kui ma oleks ka sinna niimoodi läind 😀

   Aga aitäh sulle, sa vist pole eriti rasedaid naisi näinud, sest minu meelest nad alati ilusad!

   • Avatar
    Vasta Vei 13. juuni 2016 at 20:59

    Muidugi on kõik ilusad ja olen neid ikka päris piisavalt näinud Aga sina kohe särad! Kohe näha et inimene ennast hästi
    tunneb! Aga jah, hästi-hästi ilus inimene oled 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristhel 13. juuni 2016 at 20:39

  Kui see oli K kelle kohta klubis nii
  öeldi, siis ma ei saa sellest
  lihtsalt aru! K on ALATI imeilus
  olnud! Lihtsalt mõne inimese ajumaht
  ei ole paraku enda teha ning ilmselt
  saavad sellised inimesed (see inimene
  klubis) mingi egolaksu taolistest
  asjadest. Mina ei ole ennast kunagi
  stiilseks pidanud ja ei peaks ka siis
  kui ma seda vb kellegi, millegi
  silmis olen. Ma kannan seda mida
  tahan, ükskõik millal, ükskõik kus.
  Ja mitte üks tont mulle seda ütlema
  ei tule, et nii ei tohi või ei saa.

  PS! Kui ma tahaksin olla stiilne,
  siis tahaksin olla seda sinumoodi.
  Need kleidid mis sa endale soetanud,
  blogis näidanud oled, on lihtsalt
  ülivinged!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 20:45

   Minu meelest on K imeilus, pean sinuga nõustuma 🙂 Ja mul sama asi – kannan, mida tahan. Kui tõesti hea sõber ütleks, et kle
   Mallu…ÜLDSEEE ei sobi, siis ma vb jah enam ei kannaks, aga siiani pole keegi nagu öelnud niimoodi veel elus 😀

   Ma muuseas usun, et need kleidid sobiksid sulle jube hästi, vaata enda figuuri!

 • Avatar
  Vasta Kaisa 13. juuni 2016 at 20:34

  Igalühel nö oma stiil, seega ei saa ju kõik väita, et üks inimene on stiilne ja teine ei 😀 Okei, Zenja Fokin jne võivad jah
  kommenteerida selliseid asju rohkem, a kui inimene tõesti ei viitsi käia nööri mööda, siis enamasti on siiski kõigil oma stiil ja mis
  ühe jaoks stiilne, see teise jaoks pole. Sinu sõbranna tundub sellel pildil ilmselgelt samuti väga ilus inimene, õelad kommentaarid
  kuulusid ilmselt kadedale ja kibestunud inimesele. Ei lähe ju paksule inimesele ütlema otse näkku, et “kuule paks oled”, seega ei
  õelda ka ilma põhjuseta kellelegi et oled kole või sul pole stiili 😀 Selle taga on põhjus, põhjus ütlejas endas 🙂
  Kole on ju tõesti kole, et ei kannata vaadata 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 20:49

   No isegi kui keegi oleks NII kole, et vaadata ei kannata, siis seda imelikum oleks talle ju seda ütlema minna. Suure tõenäosusega ta teab seda ise ka, mis seal enam siis üle korrutada 😀

   • Avatar
    Vasta Kaisa 13. juuni 2016 at 20:55

    Ongi, mingi väga EGO peab ikka olema, et teisele liiga teha nimelt 😀 Igaljuhul nõme

 • Avatar
  Vasta T. 13. juuni 2016 at 20:33

  See on hea küsimus – kes siis on stiilne? On ju meil ometi olemas elukutselised stilistid, kes valemi järgi teavad, mis on õigesti
  stiilne ja mis täiesti vale ning stiilitu. No näiteks Liisi Eesmaa kannab minu meelest vahel ikka igasugust jama; väga julge
  muidugi, aga kui asi pole seljas mugav, siis punnita palju tahad, seda kohamkust ära ei peida. Olen ka vahel mõelnud, et kas
  minul on üldse mingi kindel stiil, aga ikka jõuan ringiga sinna tagasi nagu sina (et lihtsalt vahetan ju riideid iga päev)- vahel olen
  selline üleni must ja tahaks lihtsalt tagiga päev otsa ringi kooserdada, riidest kott õlal; teisel päeval panen kleidi selga,
  kõrgemad kingad jalga ja tunnen kohe kuidas kehahoiak läheb teiseks. Siis tuleb mingi laine kanda ainult nummisid
  kampsuneid ja teksaseid. Peaasi, et inimene ise rahul on. Mind ka üldiselt ei koti, mida teised kannavad. Juhul, kui see inimene
  pole a la minu lähedane sõber&alati seltskonnas ning kannab reaalselt rääbakaid asju. Siis ma teeks kuidagi naljaga märkuse.
  Aga üldiselt jumala suva, sest ega need asjad ju minu seljas pole 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 21:25

   Stilistide point on vist see, et esiteks nad oskavad inimesi vastavalt figuurile riietada, mida iga inimene ise ära ei taipa. Oleme ju
   kõik näinud neid, kes endale 2 numbrit väiksemaid riideid selga ajavad, või vastupidi, hästi lötakaid riideid kannavad, et nn figuuri
   varjata. Tegelikult näevad tänu sellele veel suuremad välja.

   Ehk oskavad nad ka soovitada mingeid asju, mida inimene muidu ei prooviks? Ma ei tea – ma pole iial stilistiga shopanud 😀

 • Avatar
  Vasta meow 13. juuni 2016 at 20:33

  Jeebus kui kaunis sa ikka oled. Blond on täiega sinu
  värv. Ma olen terve elu blond olnud, seega ma täiega
  fännan teisi blonde ka 😀 ja neid jääb järjest
  vähemaks.. Aga teemasse… See stiilivärk on väga
  lambikas, jah. Nt kurikuulus Anna-Elisabeth on mu
  arvates stiilne, kuigi need riided on tihtipeale
  hirmuskoledad, aga ta kannab need välja. Ise ma
  paljusid tema seljas olevaid asju ei tahaks isegi
  proovida. Aga piltidelt on tore vaadata. Sinu kohta ei
  ütleks ma ka iial stiilitu. Kes meist ei kannaks vahel nö
  kodukaltse? Eks meil kõigil on häid ja halbu päevi. Ja
  maitsed ON ja jäävad erinevaks, seega vaielda on ka
  mõttetu sel teemal. Nt kõrgmoe lavadel näeb mu
  arust ka tihti ikka päria jubedaid asju. Ometi peaks
  need seal olema stiilietalonid?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 21:25

   Miks sa arvad, et blonde vähemaks jääb 😀 Kuhu nad siis ometi kaovad, ahh? 😀

   • Avatar
    Vasta meow 13. juuni 2016 at 21:39

    Noh, ma olen ka loomulik blondiin, kes värvib
    veeeel heledamaks. Ses suhtes, et enamik
    rahvastikust on tume ja enamik naisi eelistab ka
    end värvida tumedamaks. Mulle tundub…Sulle ei
    tundu? Ma olen nt oma sõbrannade ringis elu
    aeg ainuke blond olnud. Ka mu klassis ei käinud
    ühtegi blond ja ee… Ka ülikoolis ei olnud mul
    blonde kursakaaslasi. Kahtlane 😀

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 21:40

     Minu sõbrannad on enamik blondid 😀

     • Avatar
      meow 13. juuni 2016 at 21:48

      Ju siis Lõuna-Eestis pole blond moes
      ?

 • Avatar
  Vasta Lilli 13. juuni 2016 at 20:30

  Arvestama peaks sellega, et ükski Naine suure algustähega ei kritiseeri teist ega tee teisele niimoodi sõnadega viga. Kes need
  inimesed on, kes koguaeg õiendavad teise välimuse kallal või ütlevad veel näkku ka? Või üldse teise elustiili kiruda? Täiesti
  labane ja ebaküps, tühised kompleksides klähvijad.
  Loomulikult nägid sa blogiauhindadel väga hea välja! Ja su sõbranna on täiega püss! Päris tõsiselt! See, et keegi talle halvasti
  ütles, on selle teise mingi puudujääk, millele ei tasuks enda säästmiseks väga pikalt üldse mõeldagi.

  Aga rääkides stiilist. Stiilne inimene on see, kes ei pea üldse stiilile mõtlemagi – ei mingit tõmblemist viimaste trendide jne
  järgimisel ja kannab seda, mis on tema seljas ilus ja mis ta särama paneb. Siis tuleb see nn stiilitunnetus iseenesest. Ja kohe
  kindlasti mitte ükski stiilne inimene ei pea seda kuulutama, et ta on stiilne või olema kuidagipidi kõigutatud sellest, mida talle
  kõrvalt haugutakse.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 20:32

   Jaa, ma nõustun sinuga 100%! Lihtsalt tobe on see, et ühest lollaka ütlemisest võib teine tegelikult väga haiget saada. Samas see vist ongi nende ütlejate eesmärk..Kedagi maha teha, et ise selle võrra ennast paremini tunda või nii.

   • Avatar
    Vasta Lilli 13. juuni 2016 at 20:36

    Need lollakad just sellisest reaktsioonist toituvadki, et saaks ikka kuidagi mõjuvõimu omada millegi üle siin elus. Ehk siis kõik
    muu on neil täiesti kontrolli alt väljas ja teiste emotsioonidega mängimine ongi see viimane õlekõrs end kellegi tähtsana
    tunda. Päris tühine ja kurb elu, peaks mainima.

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 20:38

     Kurb muidugi! Ma alles hiljaaegu kirjutasin ka, et mul oli lähiajal JUBE sitt tuju ja päriselt oli selline tunne, et tahaks ka ringi käia ja kõigile nõmedalt öelda, et kõgil nõme hakkaks! Loomulikult ma ei teinud seda, aga see fiiling pani mõistma küll, et kui inimesed juba langevad nii madalale, et hakata teiste kohta õelutsema, et ju siis neil endal on tegelikult NII halb, et enam muud moodi ei oska ja saa. Kahju sellistest ju!

 • Avatar
  Vasta Maria 13. juuni 2016 at 20:25

  Ma kommenteerisin fb-s ka, et mina ei ole ilmselt mingi ütleja kes on stiilne ja kes mitte. Ma ise pole ka
  teab mis stiilne. Vb mõne arvates suisa kole aga who cares. Peaasi et inimene endale meeldib ja endaga
  rahul on. Mis ma lisada tahtsin on see, et jh Mallu ma ei panek su kleite selga 😀 ausalt ka. Aga seda
  sellepärast, et mulle ei meeldi sellises stiilis kleidid enda seljas. Sinu seljas on nad ilusad. Ausalt ka. Sulle
  sobib selline stiil. 🙂 Sulle sobib see mis sul seljas on. Aga mina ei taha sinu riideid enda kappi 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 20:27

   Ei noh… ma ei taha ka kõigi teiste inimeste riideid enda kappi, seega no problem ju :D!

   • Avatar
    Vasta Maria 13. juuni 2016 at 20:32

    Just. See ongi asja point 😀 ag osad inimesed, kui näevad kellegi seljas nende jaoks midagi koledat
    tembeldavad nad kohe selle inimese ka koledaks. Nad ei vaata seda inimest tervikuna, vaid ainult
    seda riideeset mida nad püüavad vaimu silmas endale selga upitada ja mõtlevad oiii kui kole oleks.
    Nad ei püüagi vaadata seda, et äkki just selle inimese seljas ongi see ilus.

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 20:34

     Ma ei ole niimoodi mõelnudki kunagi 😀 Samas ma ei ole ka kunagi mõelnud kellelegi teise riideid vaadates, et oh appi, see kleit oleks minu seljas nii rõve, nüüüd on see inimene ka rõve 😀

 • Avatar
  Vasta Inksu 13. juuni 2016 at 20:22

  minu arust on ilus ja stiilne see inimene, kes kannab paraja suurusega riideid. Minu pärast kantagu või prügikottidest tehtud
  riideid aga kui ikka riided on inimesele liiga suured siis see ei ole ilus. Aga see on puhtalt jällegi ainult minu enda arvamus 🙂
  Ja mulle ka meeldib väga 50ndate stiil mega ilus ja naiselik minu arust.
  Ps! mulle meeldis sinu EBA ürituse kleit nägid kena välja.

 • Avatar
  Vasta Mer 13. juuni 2016 at 20:22

  Vabandage väga, kui sina, Mallukas ja su sõbranna
  koledad olete, siis mina olen kohe kindlasti
  kassipussitaja

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 21:26

   Ah, ära lora! Ja … ära pussita kasse 😀

 • Avatar
  Vasta A 13. juuni 2016 at 20:21

  Sa näed praegu väga kaunis välja, soeng sobib hästi ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 20:28

   aaitäh 🙂

 • Avatar
  Vasta Andra 13. juuni 2016 at 20:20

  Ükskõik mis pidi me seda ei vaata, need inimesed kes teisi halvustavad on kas kadedad või pahatahtlikud, sest nad ei ole oma enda
  eluga rahul. Thats it!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 20:28

   Nii on!

 • Avatar
  Vasta Eliise 13. juuni 2016 at 20:18

  Sa räägid nagu ma mõtlen “I look good, when I wanna look good”.
  Ma ka ei viitsi end üles lüüa mingi maxima šhopingu vms jaoks, võingi esimesed ettejuhtuvad hilbud selga tõmmata ja šhoping
  alaku.. samas kui aega-tahtmist, siis võin end vägagi üles lüüa 🙂
  Teinekord tunnen, et kurat kõik pilgud on minul, mis mul nüüd nii õudsat siis seljas või kas ma tõesti näen nüüd nii õudne välja,
  juhtuvad siis poes veel mingid peeglid ette sattuma – ei taha end nähagi, nagu mingi käkk keset poodi…
  Samas, kui olen end üles löönud, siis tunne, et meeldin kõigile, kuigi ilmselgelt nii see ei ole 😀

  Ma tihtipeale vaatan inimesi enda ümber ja mõtlen, wow, kui ilus ja stiilne.. aga kui endale midagi sarnast selga ajan.. jahm 😀
  Kritiseerija ma väga ei ole, kui näegi midagi minu jaoks imelikku/koledat/eriskummalist, siis kommenteerin seda ainult enda
  peas.

  Sina aga oled väga kaunis, ei peagi olema kõigil mingi stiil, sul on sinu enda stiil! Ja sinu sõbranna, ma ei mõista, kust otsast on
  ta kole??!! :O

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 20:29

   Hehe, mul on sama asi. et vahepeal tunnen ennast NIII ILUSANA ja siis mõtlen ka, et no niii, nüüd kõik näevad, et SIIT MINA TULEN :D!

 • Avatar
  Vasta D 13. juuni 2016 at 20:18

  Tahtsin just sama öelda, et sa nägid nagu nii armas ja
  stiilne välja..tv3 uudistest nägin 🙂 ja see armas kõhuke,
  need juuksed..oh sa püss, tegelt isegi see lõualott
  meeldis 🙂
  Stiilne- mul on üldjuhul täitsa savi mida inimesed
  kannavad, kui mugav, lasku käia 🙂
  Tänavapildis häirivad tüübid, kellel teksad perseni,
  ausalt see täiega häirib..aga nuh, see ka ju stiil 🙂
  Mäletan, kuidas omal ajal, pubeka ajal fännasin
  eminemi, räppi jne..nägin välja ise ka paras räppar:)
  aga see stiil ka mööduv!
  Kui kellegil oli valus vaadata, mul poogen 🙂
  Minu arvates on siiski meie pisikese Eestis ilusad
  inimesed, eriti naised 🙂
  Ise käin täpselt riides nii nagu mul mugav, kui vaja
  kannan kleite/ seelikuid..teksad jne..samuti kui vaja
  panen dressid jalga ja kui sporti teen, siis
  spordiriided!!

  Sõbranna on ka väga stiilne ja ilus inimene!!
  Loe vähem kommentaare ja naudi elu 🙂

 • Avatar
  Vasta Leevi 13. juuni 2016 at 20:17

  Sa nägid väga kena välja EBA-l (vaatasin netist). Olen
  hoolega neid järelkajasid lugenud ja kuidagi sattusin
  Merje blogisse (oli vist Merje, ma pead ei anna). Mul on
  väga vähe blogisid, mida veel lugeda viitsin ja mingite
  blogijate omavaheliste intriigidega ka kursis pole, aga
  see Merje ilmselgelt on väga kade sinu peale. Seal oli
  lause et a’la ei saanud aru kas oli Mallukas või puudel.
  Kadedus pritsis igast august, vastik lugeda!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 20:22

   No äkki tal oli tõesti segaduses, kes teab 😉

 • Avatar
  Vasta Ents 13. juuni 2016 at 20:12

  Su sõbranna on väga ilus, see loll naine klubis
  oli vb end nii ära joond, et silmist pime!!!???

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 20:14

   Ma ise mõtlesin ka, et äkki oli vaene inimene ennast pimedaks joonud 😀

   • Avatar
    Vasta Triinu 13. juuni 2016 at 20:25

    Kadi on täiega ilus! Ma olen talle seda
    sitaks öelnud! Vähe sellest, et ta on
    väljast imeilus-on ta ka seest ilus.

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 20:27

     Ei vaidle vastu!

 • Avatar
  Vasta Kelly 13. juuni 2016 at 20:11

  Blond ikka nii Sinu värv – uskumatult hästi sobib!!

 • Avatar
  Vasta MK 13. juuni 2016 at 20:07

  Mul on siiani meeles üks lause, mis algupäraselt oli küll
  inglise keeles, aga eesti keeles kõlaks see nii: Sa pead
  õppima tõusma lauast püsti, kui armastust enam ei
  serveerita. Ehk mõte vist selles, et mida iganes keegi
  sulle kuskil ütleb või ei ütle pead iseenda väärtust
  teadma. Minu meelest on ilus inimene tänapäeval see,
  kes ei ole igasuguste IN asjadega hetkel kaasa läinud:
  proteiinipulbrid, jõusaal, kõhulihased!, kes ei eksponeeri
  ennast igast küljest (ebakindlus teeb kõva häält,
  enesekindlus vaikib) ja on lihtsad inimesed. Sellised
  õrnad, armsad, lihtsad. Stiili poolest on mulle alati
  meeldinud Maarja ja Ines 🙂

  • Avatar
   Vasta D 13. juuni 2016 at 20:20

   Vot see mõtteviis mulle meeldib!!
   Väga hästi öeldud 🙂

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 20:25

    Ma muidugi nüüd selle osaga ei saa nõustuda, et jõusaalis käiv inimene või kõhulihaseid omav inimene ilus ei oleks.
    Ebakindlus teeb kõva häält, aga tead mis veel – uhkus! Ja kui keegi on endaga palju tööd ja vaeva näinud , siis on minu
    meelest tore, et inimene seda jagab ja enda üle uhkust tunneb 🙂

    • Avatar
     Vasta MK 13. juuni 2016 at 20:33

     Täiesti nõus, aga pigem mõtlesin seda, et kui
     ületatakse piire. Loomulikult iseenda eest
     tuleb hoolitseda 🙂 Sellel teemal ühist
     arvamust inimesed nagunii ei leia. Saabki
     jääda vaidlema, et mis maalt on iseenda
     saavutuste jagamine juba tähelepanuvajadus
     ja kas peaks koguaeg pilte panema vms. See
     on lõputu teema. Ise olen tolerantne kõigi
     suhtes ja püüame ikka inimesi esmalt mõista
     ja alles siis hukkamõista. Sõbranna silmades
     on selline soe pilk, see jäi enne lisamata.

 • Avatar
  Vasta Eva 13. juuni 2016 at 20:06

  Hehe, Kadil on minu kleit seljas 😀

 • Avatar
  Vasta Mia 13. juuni 2016 at 20:06

  Sa nägid blogiauhindadel super-super kena välja. See kleit, meik ja soeng-vau lihtsalt!

  Kui rasedad näevadki nii ilusad välja, siis mina tahan ka rase olla!:)

 • Avatar
  Vasta kla 13. juuni 2016 at 20:04

  Sa oled blondina veel rohkem Katherine Heigle nägu. 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 20:15

   Nüüd veel tema keha ka vaja, siis võib rahus surra :D!

 • Avatar
  Vasta Mann 13. juuni 2016 at 20:01

  pean ütlema, et oled sina stiilne ja olid blogiauhindadel tõesti pandav..ja sinu sõbranna – vau, ei ütleks
  talle kole isegi kadedusest.:)

  Ära seda anonüümset netipaska loe, see on nii jabur lihtsalt 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuni 2016 at 20:15

   Sõbranna on tõesti püss! Ja muuseas, on ka neid, kes täitsa mitteanonüümsedlt ikka salvata üritavad 😀 Aga ei ole hullu!