KINGILOOS LAPSE ÜLES KASVATAMINE LAPSED LASTEASJAD

kellel oleks vankrit vaja?

5. september 2016

Nüüd on see siis tehtud, kolmas vanker tellitud (jah, ma olen haige inimene) ja seetõttu on aeg leida uus kodu punutud iludusele nimega Ballerina Wiklina. Ma ausalt armastan seda vankrit, minu jaoks näeb see nii lahe ja omapärane välja, ning ma usun, et tema suured rattad kärutavad ka kõige paksema lumega oma väärtusliku kandami sihtpunkti. Tjah, ega ma ise sellega palju kärutada saanud, aga Kätlin katsetas oma lapse peal ära ja jäi üldiselt täitsa rahule. Tema kogemusest selle vankriga saad lugeda SIIT.

Ja ei maksa ju ometi kõike endale hoida, kellele muule siis rõõmu teha, kui ühele oma lugejale, eksju? Te olete mulle alati nõu ja jõuga toeks, seega tundub mulle ainult aus, et kõik, mis mul üle jääb, tuleb ringiga ikka teile, sest elu peab ikka ringluses olema.

KäTufoto-9766

Õhkkummid, retro “14” suurus

Kombineeritud riie

Pehme vedrustus

Sisseostukorv

5-punkti turvarihmad

Vankrikorvi seljatugi reguleeritav

Käib kokku lihtsalt ja mugavalt

Seisupidur

Istumisosa kergelt ümbertõstetav

Vankrikorv kasutatav u. 0-8 kuud

Jalutuskäru istumisosaga kaalule kuni 20 kg.

Kaal vankrikorviga 14 kg, jalutuskäruna 15 kg.

Komplekti kuulub: vankrikorv, jalutuskäru istumisosaga, beebitarvete kott, vihmakile, jalutuskäru jalakate, vankrikorvi pehme madrats.

Vankri loosimises võib osaleda igaüks ja selleks ei tule teha mitte midagi muud, kui jätta mulle kommentaariks, et miks just sina peaksid selle vankri endale saama. Lisaks võiksid sa antud postitust minu FBis jagada (siin), sest ehk satub seda silmama just keegi, kellel tõesti hädasti vankrit vaja oleks!

Täpilise iluduse loosin välja juba sellel reedel, seega tark seekord tormab!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

337 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Jana 9. oktoober 2016 at 09:34

  Minu 1 okt. Sündinud preilil pole siiani vankrit. Oleksime väga õnnelikud, kui saaksime selle imearmsa vankri omanikeks! Siis saaks jalutama ka minna ;)

 • Reply mina 1. oktoober 2016 at 21:30

  pane selle Krissa e mail on fb, ja oma blogisse ka, äkki kamba peale saab lahendatud, mis oleks tema õige e mail, vahest mõned tähed sassi läinud või punktid,

 • Reply Angela 9. september 2016 at 22:11

  Sooviksin loosis osaleda.

 • Reply Iines 9. september 2016 at 21:49

  Minu kohe sündiv lapselaps sooviks kindlasti sellises vankris olla.

 • Reply Madis 9. september 2016 at 21:37

  Naine oleks üli õnnelik kui võidaks

 • Reply Sirle 9. september 2016 at 21:22

  Oma õele oleks see super kink kes on nautinud emarõõme juba kuu. Hetkel peab ta kärutama minu kahe lapse poolt kasutatud vankriga.

 • Reply Mariliis R 9. september 2016 at 21:21

  Loodan et ka minu suur unistus täitub! Mina vajaksin seda kohe, siis ma tahan alustada uuesti oma elu eestis siis võõral maal elamine pole väga lihtne. Just siis emotisonaalsel tasandil olen kaua kannatanud ja piinelnud maseduse ja paanika käes nüüd mu murdepunktiks sai kui sain teada et olen rase, siis tänu tervisele on olnud 2 katkemist ennem seda. oli valus teema mulle. Nüüd aga kõht kasvab ja tegin otsuse pöörduda tagasi eesti ja et mul pisi sünniks eestis. Pole kerge kolida tagasi, eriti suuremad pojad koolis juba. Aga see on seda väärt! Olen saanud ja proovin muretseda endal siis kõik beebile ta on ju nii nii oodatud.Puudu on ja vanker pole seda veel ostnud ja tgemist siis kolimise kõrval ka suure ostuga. Et lootma peab alati. Aga kuna sa Malluka oled nii äge inimene siis rautselt leiad õige kes saab :) Ma isegi ei tea kus sattusin su laivile korra ei saanud asjast üldse alguses aru ja hoian sulle pöidlaid kui ise suudaks selline olla, aga õpin sinult seda tugevust :) Ägeda asja oled loonud :)

 • Reply Gerli 9. september 2016 at 21:12

  Iga lapsuke väärib sõitu sellises tõllas ? Nii ka minu oma ?

 • Reply K 9. september 2016 at 21:01

  Vankri kingiksin edasi perele, kus 3 last aga pisima printsessi vanker just ära varastati.?…Seni kuni leitakse vana üles või õnnestub osta uus, ei pääse pisuke välja?

 • Reply g3tu 9. september 2016 at 20:38

  Meile on ka juurdekasvu oodata ja kuna esimese vankriga panin ma niiiii tohutult puusse ja nüüd on valik nii raske siis oleks ju lahe kui selle niimodi kergendatud saaks ?

 • Reply Carmen 9. september 2016 at 20:37

  Häid lambaid mahub palju ühte lauta nagu öeldakse. Miks ma seda siia kirjutan ? Sest mul on ammu juba uus beebisoov peal. Vankri võit ehk kiirendaks seda :D Nii kaua saaks tõenäoliselt mu sõbranna selle uhke tõllaga oma beebit ringi sõidutada ;)

 • Reply Aire 9. september 2016 at 20:10

  Ma sain täna vanaemaks! Seega oleks see vanker tore kingitus

 • Reply Karin 9. september 2016 at 19:41

  Jagatud. Meie perre on kohe kohe sündimas teine tibu ja suureks kurvastuseks avastasime, et kuuri all on vanker niiskusest kannatada saanud. Hädasti oleks vaja.

 • Reply Piret 9. september 2016 at 19:24

  Super uudis,et sellise loosimise ette võtad.Loodan,et loosiõnn tabab emmet,kellel seda tõesti vaja on.Nii,et hoian põialt…igaljuhul üks pisike ilmakodanik saab nii stiilse vankriga sõita ja selles oma magusaid unenägusid näha. Ja mis siin salata,ootan ka ise oma pisikest.

 • Reply Kairit 9. september 2016 at 18:25

  Minu beebipoiss, keda on oodata Novembris oleks väga rahul selles vankris, ideaalne.

 • Reply Heleriin-Kipy Hunt 9. september 2016 at 17:38

  Suurima hea meelega kingiks nii stiilse käru oma kõige vingemale õele, kes mind novembri algul kahekordseks tädiks teeb :)

 • Reply Ellu 9. september 2016 at 17:28

  Hei… Ei oskagi kuidagi enamvähem anonüümselt kommenteerida, sest nii paljud tuttavad(k.a mu ema) loevad Sinu blogi. Aga meie oleme oma kassidest ja meie kahest perre last igatsenud 2,5 aastat. Seljataga 2 peetumist ja arstide poolt öeldud, et no, loomulikult vaevalt üldse kunagi jään. Meil on aga praegu väikene saladus, nimelt saime täna ultrahelis südamelööke kuulda ja tõdemuse, et see kord paistab küll kõik ideaalne olevat. Alguses oli suur suur šokk, sest mees ei saanud juuni-juuli tööd teha, kuna murdis jalaluu ja nüüd oleme mõlemad nonstop rüganud, et tekkinud auk katta. Seetõttu oleks ka materiaalselt no niii võrratu vankri peale kuluv raha ära unustada. See imeline, uskumatu, pisikene südametöö on nagu taeva õnnistus, kes kindlasti nii super vankrit väärt oleks. aga savi see, Mallu, ole palun sama lõbustav edasi ja palju palju edu teile ja teie perele! :)
  (Ps: kui ma kuidagipidi läbi armša taevaiša võitma peaksingi, palun ära emaili avalda avalikult! Tahame perele ikka ise rääkida :) )

 • Reply Sirli 9. september 2016 at 16:15

  Tahan just seda vankrit oma septembri lõpus sündivale tirtsule :)

 • Reply Ann 9. september 2016 at 15:58

  Oleks ka uut vankrit vaja. Vana koliseb sõites nii valjusti, et ma iga kord imestan, kuidas lapsuke seal magada saab :)

 • Reply A. 9. september 2016 at 15:53

  Minul oleks seda vankrit vaja novembri beebile ja võiksin selle loosis võita, sest alates sellest kui beebi ootele jäin olen su blogi igapäevane lugeja ja kaasa elanud, eriti raseduse juttudele ning siit palju häid ideesid saanud (sünnitusplaan, kuidas kukeseeni säilitada jne.) ning siis saaks raha kokku hoida vankri võrra :)

 • Reply Triin 9. september 2016 at 15:51

  Mina sooviksin väga seda vankrit. Esimesel lapsel oli meil laenatud vana vanker, millel polnud kookinitki vaid sõidutasime teda istumisosas aina ringi. Niisiis võiks tuleval lapsel olla just selline fääntsi ja omanäoline tutikas iludus, milles uhkelt ringi loksuda. Loomulikult meeldib mulle selle vankri juures ka rattad…no ausõna, meie kodutee on hullem kui raudtee, seega on meil väga hea vedrustusega vankrit vaja, et väikest rosinat mitte ära põrutada. Muide, sellel samal kivisel ja konarlikul teel “kallasin” kunagi oma tädipoja vankrist välja just täpselt nende vastikute kivide pärast. Õnneks ei juhtunud midagi hullu ja pääsesime ehmatusega, kuid ettevaatlikuks tegi kogu eluks. Nii et jah palun meile see kenake ?

 • Reply Elis 9. september 2016 at 15:11

  Ma arvan, et minu pisikesele neiule meeldiks selles kärus ringi sõita :D

 • Reply liis 9. september 2016 at 15:06

  Meie perre sünnib teine laps novembris ? vankri võit teeks väga palju rõõmu nii väiksele titale kui ta emale ja isale ?

 • Reply Hellu 9. september 2016 at 14:52

  Soovin osaleda loosis.
  Minu teine oktoobribeebi peaks 33 päeva pärast tulema. No kui ta just varem ei otsusta tulla ;)

 • Reply H. 9. september 2016 at 14:32

  Kas loosimine on juba toimunud vói toimub täna ôhtupoole? FB-s ei näinud seda infot.

 • Reply Kaie 9. september 2016 at 10:02

  Soovin loosis osaleda. Ootan hetkel oma teist plikatirtsu, kes peaks aastavahetusel sündima. Kuna elan metsade vahel :-), siis kuluks selliste suurte ratastega vanker hädasti ära.

 • Reply Liivi 9. september 2016 at 08:22

  Mina ei soovi osaleda loosis, aga mina kingiks selle vankri perele, kes seda väga vajaks. Kindlasti on naiste- laste turvakodus kedagi, kellele see oleks suur kingitus või miks mitte võtta ühendust aarete laegas või mõne muu ühinguga, kes kursis raskustes peredega. Või müü vanker maha ja raha anneta kuhugi heategevusse, ükskõik siis, milline eriti südamelähedane on. Lapsed, puudega inimesed, vähihaiged, loomad jne

 • Reply Anna 9. september 2016 at 04:51

  Osalen vankri loosimises!
  Valisin kaua oma põnnile vankrit ning enne ostmist kärutasin ka poe ristirästi läbi, kuid nojaa .. poes on ju plaatidest ilus sile põrand. Selgus, et vähegi konarlikumal pinnal koliseb mu valitud vanker nii nagu läheks ma taarat viima!
  Siit moraal, et pöörlevad rattad on toredad, kuid õhkkummid on veel toredamad! Muidu olengi justkui naine nagu orkester, sest tänaval on kaugele kuulda kui saabun:)

 • Reply K. 8. september 2016 at 23:46

  Vanker oleks suureks rõõmuks meie perele. Ootame oma esimest pisikest, kes lähiajal (septembris) sündima peaks. Vankrit meil hetkel veel pole.

 • Reply kersti 8. september 2016 at 20:56

  Kingiksin vankri oma vennale ja tema naisele(Oma parimale sõbrannale). Neil on kodus pisike plikatirts ..uus vanker kuluks marjaks ära :) JA kui varsti õnnestub endal lapseootele jääda kingiksid nemad selle meile :)
  Jagamine pidi elus üks suur rõõm olema

 • Reply Kati 8. september 2016 at 14:48

  Mina kingiksin selle ilusa vankri oma parimale sõbrannale.
  Ta ootab oma teist tüdrukutirtsu, kes sünnib novembris. Praegune vanker-käru oli kasutusel esimese tüdrukuga ja soetatud oli juba kasutatuna. Seega uus vanker oleks lausa õnnistus.
  Tean, et talle see vanker väga meeldib :)

 • 1 2