KODU Mari PILDID

hästi palju pilte*

10. september 2016

*Lisasin postitusse nii palju asjade ostukohad, kui vähegi meelde tuli. Kui midagi kahe silma vahele jäi, siis küsige 🙂

Mul on siiralt kahju nendest, kellel ei saaks mu koduarengutest rohkem suva olla, sest minu elus on praegu kaks suuremat eesmärki.  Üks nendest on mitte aevastades endale püksi kusta ja teine see pagana remont valmis saada. Tänu Kätule ja Tampsile  oleme me igatahes sellele täna jälle sammukese lähemal ja meie jaoks saab täna olema esimene öö, kus me magame oma uues magamistoas. Mari magas enda omas juba eile, teises toanurgas värvitotsikud, aga teda ei huvitanud, ise sättis ennast sinna, mis meil siis selle vastu olla saaks.

Igatahes, siit tuleb hunnik pilte. Behold!

DSC_7877

Mari tuli ka vahepeal vaatama, et mis ma seal toas mässan ja avastas kohe, et riiul akna all on imeline võimalus ükskord sealt aknast välja ka vaadata.

DSC_7869

Iga neiu voodis peaks olema ju vähemalt üks darth vader, kes ta unenägusid vähe valgemaks muudaks, eks? Mari kaisuloom-öölamp on pärit FunXpert lehelt (link siin). Seal on valik laiem, igasuguseid frozeni tegelasi jne, aga mulle just meeldis, et natukene midagi sellist vägevamat ka sinna roosamanna hulka. Mari voodipesu pärineb aga H&M’ist. Tekk ja padi Jyskist (Mis on muuseas kallimad ja uhkemad kui meie omad, aga no soovitati nii soojalt seal, et lapsele peaks ikka parim kraam olema. Tõesti jube pehmed ja hingavad)

DSC_7866

Nagu näha, siis kolmandat korda tõstsin selle voodi ümber. Reana meenutas mulle, et meile tuleb ju Marikesele see printsesside voodikardin (sest ma ei oska balhaldiin(?) kirjutada) ja kuna selle jaoks on vaja lakke tala, oli voodi tarvis teise seina saada. Sobib nii ka päris hästi mu meelest. Pildid seinal Kukupesast (link) ja Pesasisustusest (link). Mari voodi on Beebipood.ee’st (link), pleed tugitoolil ja vaip H&M’ist. Väike lauake ja ümar karvane padi toolil Jyskist ja vaas sellel Maksimarketist.

DSC_7864

Kätu tegi uuele nimetule mõnglile ise mängukaare, mis hämmastaval kombel Marile eriti palju tegevust pakkus. Ma olin kuulnud jah, et ta arengust maas, aga et lausa kolme aasta võrra… 😀 Igatahes on see nii ilus ja armas, et ma jätsin ta sinna lihtsalt väljanäitusele. Muuseas, Kätu teeb neid tellimuse peale kah!

DSC_7854

Ah, ma niisama sain siin emme telefoni kätte ja löön juutuubis aega surnuks.

Mari lebotab pildil oma FunXperdist pärit lastediivanil, mille saab ka lahti teha ja seal peal pikutada. Minu meelest nii nunnu asi. Jube kerge ja täispuhutav, seega tassib Mari seda tavaliselt vastavalt lebotamisvajadusele ise mööda maja edasi-tagasi. Diivani leiad SIIT.

DSC_7850

Telk on pärit Ruudis.ee poest, laud Ikeast, toolid Karupoeg Puhhist (ise värvisin üle) ja seinal olev pilt Muhekunst.ee poest (link), aga sellest teen ma varsti omaette postituse, sest ka üks teie seast saab endale sealt valida superarmsa seinapildi! Ma soovitan nende valikut vaadata, seal on ideaalsed seinapildid lastetuppa!

DSC_7844

Midaaaa?! Kes ütles, et ma telefonis istuda ei võiks?!

Kuna paljusid huvitas, et kust on pärit My First Year raam, siis ma otsisin välja, et ma olen sellest lausa eraldi postituse teinud, mille leiad SIIT

Meie magamistoast on tegelikult puudu ainult voodi ja laelamp, mis mõlemad peaksid saabuma juba järgmisel reedel. Ongi hea, saab Kardo oma Amsterdamireisi lõpuks koju tulla ja kohe hakata voodit kokku panema. Miks ka mitte. Igatahes siis on meie magamistuba ka valmis, aga praegu on siin juba ka päris hea. Vedelen praegugi, hambad laiali oma voodis ja söön apelsinikeeksi ja joon Cocat, mis armas Karoliina mulle tõi, selle eest, et ma neist paar pilti tegin.

DSC_7917

DSC_7910

Teisest toapoolest ei saanud pilti teha, sest mul oli siin üks palja taguotsaga väänik madratsil “äkki-äkki” (loe: hopsti-hopsti) tegemas, mistõttu selle osa saate ära näha hiljemalt nädala pärast, kui tuba üleni valma on! Selleks ajaks jõuan ehk lõuendid ka ära tellida.

Ah näitan teile kohe mõnda lemmikut hommikusest pildistamisest kah, kui juba teha massive pildipostitus, siis teha. Ps! Karoliina blogib ise kah –  SIIN. Aga jah, suure suuga lubasin staartuttfotograafiks hakata, aga näed. Pildistatud tutte siiani null, ainult kõik tulevad ja musutavad kaamera ees. Uhhh! Armastus…

PicMonkey Collage

DSC_7789

Oeh. Ühesõnaga. Ma nüüd ootan, et Kardo Mari magama saaks ja siis mulle massaaži tegema tuleks. Head nädalavahetuse lõppu kõigile ja noh, noh olge musid and shit.

Ps! Kas ma peaksin postitusse lisama, et kust-mis pärit ka on?

Ja noh.. Kuidas meeeeeeldib????

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

67 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Triin 11. september 2016 at 18:50

  Mallu, kus see sinu magamistoa geomeetriline vaip on pärit?

  • Reply Mallukas 11. september 2016 at 21:41

   Prismast 40 euriga!

 • Reply Sandra 11. september 2016 at 16:37

  Hei!

  Vabandan, kui see kuskil su vanemas postituses olemas on, aga kust seda “head und” valguskarbikest saab? 🙂

  • Reply Mallukas 11. september 2016 at 21:43

   Aliexpressist tellisin

 • Reply Elc 11. september 2016 at 12:25

  Kust selle Kätuga ühendust võtta saab kui sellist mängukaart tellida peaks soovima? 🙂

  • Reply Mallukas 11. september 2016 at 13:01

   Kätlin Tursk FBis 🙂

 • Reply h 11. september 2016 at 11:30

  on sul suitsuandurid ka igaks laes kui küünlad nii asjade lähedal põlevad, et kõik ohutu oleks..
  aga väga mahe, pastelne ja ilus ruum
  lugesin üht silma parandavat raamatut..et kui laps n.ö magada voodi vastu seina..siis üks silm võib laisemaks jääda kui teine ja veidi halvemini näha..kuna üks fokusseerib seina ja teine silm rohkem erinevaid asju..

 • Reply Kris 11. september 2016 at 10:31

  Tänu linkide eest! Teil on väga ilus kodu.

 • Reply Tyy 11. september 2016 at 10:02

  oo kui palju sallimatust, õelutsemist …
  see ütleb kõik sinu kohta.
  Kriitkat saab teha nii, et see ei mõjuks õelalt.
  Enne selle tegemist mõtle miks seda teed ja kas see oleks abiks, vajalik ja mõttekas.

  • Reply Mallukas 11. september 2016 at 10:31

   Ma ei tea küll, keda ma oma toaga kritiseerinud oleksin 😀

   • Reply B 13. september 2016 at 20:07

    Mulle jäi mulje, nagu oleks kriitika selle kommentaari kohta
    “on sul suitsuandurid ka igaks laes kui küünlad nii asjade lähedal põlevad, et kõik ohutu oleks..
    aga väga mahe, pastelne ja ilus ruum
    lugesin üht silma parandavat raamatut..et kui laps n.ö magada voodi vastu seina..siis üks silm võib laisemaks jääda kui teine ja veidi halvemini näha..kuna üks fokusseerib seina ja teine silm rohkem erinevaid asju..”
    või sain mina valesti aru?

  • Reply Aveli 11. september 2016 at 17:52

   ei saa üldse sinu kommentaarist aru praegu.:D Mis kriitikast sa räägid??:D

   • Reply Aveli 11. september 2016 at 17:53

    äkki see oli mõeldud “oh ja ahile” aga sattus valesse kohta?..

 • Reply siky 11. september 2016 at 09:18

  Väga armas, hubane ja omanäoline!
  Nii tubli oled!

 • Reply Vei 11. september 2016 at 08:41

  Mul üks küsimus, et ma ei saa aru väga hästi selle sinu peeglilaua asukohast nüüd 😀 kas sa vœtsid omale uue, selle mis teie magamistoas on roosade sahtlitega? Ja vana jäi Marile peeglilauaks mukkimiseks? 😀

  • Reply Mallukas 11. september 2016 at 08:44

   Jah, vana on lastetoas, mul otseselt peeglilauda polegi, magamistoas panin meigiasjad triibulisse kummutisse

 • Reply oh ja ah 11. september 2016 at 06:46

  Hea, et lapse voodi välisseinast siseseina tõstsid. Kolm head asja, esiteks soojem, teiseks välisseinas ei ole hea voodid hoida ja kolmandaks, kui laps kasvab ja voodis püsti on-no seda ikka juhtub, siis võib pea vastu seda kaldseina ära lüüa.
  Mis mulle ei meeldi, aga puhtalt maitse asi, on see massiivne kuldne raam peegli ümber. See värv ei sobi muu interjööriga ja on muidu ka kole. Vabandust. Aga isiklik arvamus.
  Vana inimesena ma vist selle pisikese pingi pealt, peegli ees, väga kergelt püsti ei saaks 🙂
  Kui tahad fotograaf olla, osta hea aparaat ka. Juba kunagi varem vaatasin, et pildid suht udused. Fokuseerimist oleks rohkem vaja, mis on pildil oluline ja mis mitte. Ega fotokunst ei ole nii lihtne midagi, et krabad aparaadi kätte ja kukud klõpsima. Seal ikka silma ja kätt ka vaja.
  Aga edu, Inimene on õpivõimeline ja küll hakkama saad.

  • Reply Mallukas 11. september 2016 at 08:31

   Peegel mulle endale meeldib ja no ma arvan et 3000 eurine kaamera on ehk piisavalt hea aparaat või mis?

   • Reply nt 11. september 2016 at 09:07

    Fotode kvaliteet ei sõltu kaamera hinnast vaid eelkõige pildistaja käesti-silmast ja objektiivist. Ka kõige kallima kerega on võimalik saasta toota ja vilets objektiiv ei tee isegi Mark III ees selget joonist. Kui sa oma pilte vaatad, siis on need väga pehmed, mürased, kvaliteeti pole. Kas on asi seadetes või sul käsi väriseb või on obje tõesti nii juust aga nagu eelpoolkommenteerija ütles – kui fotograafiaga tõsiselt tegeleda tahad, peaksid veidi kvaliteeti investeerima.

    • Reply Mallukas 11. september 2016 at 10:31

     Mina pole sõnagi öelnud, et fotode kvaliteet sõltuks hinnast. Ma pole siin üldse kuskil midagi fotograafiast rääkinud ja ei, ei ole plaanis ka tõsisemalt sellega tegeleda. Tänud muretsemast 😀

     • mai 12. september 2016 at 09:17

      Kusjuures minu lemmikud on ka pastelsed, samuti mustvalged interjöörid, kus on siis mingi mega bling-bling ese, nagu siin see kuldraamiga peegel. Isegi suurem võiks olla see raam. Jyskis on kenad hõbedase massiivse raamiga peeglid muide.
      Sellised esemed nagu lisavad särtsu ja natuke rõõmu. Pastelne üksi muutuks igavaks ja uimaseks. Minu meelest.
      Ja vabandan, kui “bling-bling” kõlas halvasti 🙂

 • Reply Marii 11. september 2016 at 01:00

  Tsau, kus neid printsesside voodikardinaid müüakse? Need mega numpsid

  • Reply Mallukas 11. september 2016 at 08:31

   alist tellisin

 • Reply Linda 10. september 2016 at 22:05

  Ma olen ammu tahtnud küsida, et miks sa nii palju Cocat jood? Teadupärast on see paras keemia, mida ei soovitata kellelgi tarbida, miks sa oma pisikesele sedasi teed???
  Muidu tuba on kaunis ja väikestele printsessidele just sobiv!

  • Reply Mallukas 10. september 2016 at 22:11

   Tahan, mis muud

   • Reply Hedo 10. september 2016 at 23:55

    Eks see ole, et iga rasedus on erinev. Mul teise lapsega oli ka coca must have, ma olin nõus isegi ööse sellele tanklasse järgi minema. Organism ise tunneb mis aina puudus on ja toidu/ vedeliku abil ta seda ka reguleerib.

  • Reply Laura 10. september 2016 at 22:38

   Mina joon aeg-ajalt paar lonksu energiajooki. Kuigi rasedatele pole see väga soovitatud maitseb see just rasedana nii hästi. Mis nüüd saab siis, see on ka ju nii keemia 😀

  • Reply Aveli 11. september 2016 at 17:55

   “Miks sa oma pisikesele nii teed” kõlab nagu Mallukas keeraks pussnuga kõhus..
   Mina joon ka vahepeal cocat, annab kiirelt energiat ja võtab magusaisu.

 • Reply J 10. september 2016 at 22:04

  And AGAIN… IMELINE!!! ?

 • Reply Gea 10. september 2016 at 22:02

  Ilus – ilus!!!
  Kust said selle pallikestega lambi, mis tipitelgil ripub?

  • Reply Mallukas 10. september 2016 at 22:12

   Aliexpress 🙂

 • Reply Helen V 10. september 2016 at 21:58

  Ilus, ilus iiiiluus. Ma vaatasin tipitelgi pilti kõige kauem, sest teen enda lapsele seda praegu ?
  Tõesti hea sisustajasilm on sul ?

  • Reply Mallukas 10. september 2016 at 22:12

   Minu silmaga pole eriti seotud siin, mul ju sisekujundaja ja kätu aitasid

 • Reply Piret 10. september 2016 at 21:45

  Jeerum kui armas kõik lihtsalt on ??? ma ei ole eriline kommenteerija aga tahtsin sind lihtsalt kiita.. noo, iiimeeeeliiineee!

 • Reply Kristel 10. september 2016 at 21:31

  Wow. Mulle meeldib nii väga see Mari sünnidaatumitega raamike. Kust selliseid võiks saada? ?
  Ja toad on ikka väga lahedad ja ilusad.
  Ja millal pildistamise järjekorda saab võtta? ?

  • Reply Mallukas 10. september 2016 at 21:36

   Elav järjekord, tulge aga ukse taha, ma viin metsa!

   See sünnidaatumitega pilt on pärit Pesasisustusest (pane FBi otsingusse Pesasisustus)

 • Reply Ester 10. september 2016 at 21:31

  Väga ilus ja armas ☺

 • Reply Maire 10. september 2016 at 21:25

  Mind huvitab kust sa Mari voodi soetasid? 😛

 • Reply Janeli 10. september 2016 at 21:24

  I.M.E.L.I.N.E! Ja sina oled küll ikka superwomen 🙂
  Nüüd mu käekesed kibelevad veeeeeeel rohkem oma uues väikses korteris remonti tegama 🙂
  Oeh, vaatasin veel ühe korra pilte, nii mõnus 🙂

 • Reply Krista 10. september 2016 at 21:15

  Väga-väga meeldib! Ja kui siin alguses räägiti, et bff kõigil on sellised kodud no tore on siis 😀 Veab neil kõigil. Ma tahaks ise ka seal Mari toas magada 😀

 • Reply Kätlin 10. september 2016 at 21:14

  Täiega meeldib!!! Oleks mul ainult oma maja ja nurgakesi kus askeldada, siis pintslit ja värvipurke mu käest niisama ära ei saaks. Armastan värvida/tuunida. Jah korteris me ka vaikselt askeldame lapse toa kallal, aga seal pean ratsionaalsemalt mõtlema. Kuhu asjad mahuksid? Palju asju on? Kas sisustuselementideks on ruumi?
  Ühesõnaga mul on maja vaja ?
  Sina lase samas vaimus edasi, sest krdi hästi tuleb välja ?

 • Reply Tööline 10. september 2016 at 21:11

  Kuna kerge ületöötamine mul siis lugesin, et sa kirjutasid lõppu: Kas peaksin postitusse lisama kust ma pärit olen 😀

  • Reply Mallukas 10. september 2016 at 21:31

   Haha:D:D

 • Reply Jelena G 10. september 2016 at 21:11

  Supper ilus ulemus,tubli oled ?

  • Reply Mallukas 10. september 2016 at 21:31

   Aitäh!

 • Reply Liisa 10. september 2016 at 21:03

  Väga meeldib!

 • Reply Mai 10. september 2016 at 21:01

  Väga armas tuba on, nii mõnusad värvid 🙂
  Ja kirjutatakse baldahhiin 🙂
  Aga sooviks teada küll, kust sellist Darth Vaderi lampi saaks.

 • Reply Liis 10. september 2016 at 21:01

  Tahaks ka perepilte saada 😀

 • Reply kertu 10. september 2016 at 20:59

  nii ilus!!
  my first year pildiraam seinal pakub huvi, kust see párit? 🙂

  • Reply Stella 10. september 2016 at 21:13

   Sama küsimus 🙂

   Ja super mõnus sisustus ! Võid enda üle kohe sajaga uhke olla ! 🙂

   • Reply Mallukas 10. september 2016 at 21:31

    Lisasin postitusse linke 🙂

  • Reply Monica 10. september 2016 at 21:32

   Mulle pakub ka see huvi 🙂 Kust pärit?

 • Reply Kristhel 10. september 2016 at 20:55

  Väga väga armsad pildid fotosessioonilt! 🙂 Ja oeh, ajasid ikka korraliku remondiisu mulle nüüd peale, tahaks kaaaaaa juba tube disainida. Praegu lepin hobusetalliga 😀

 • Reply Kata 10. september 2016 at 20:55

  Põrandalamp ülilahe!!! Kust sellise leida võiks???? Loomulikult kõik ülejäänud ka väga ilus 😉

  • Reply Mallukas 10. september 2016 at 20:58

   Meie magamistoa oma? Jyskist

   • Reply Eeps 13. september 2016 at 10:07

    Jyski minek… ma olen selliseid juba pool aastat Hector Lightsist vahtinud, aga no hingehinnaga seal. Tuleb Jyski oma üle vaadata 🙂 Tuba on väga kena (Y) 🙂

    • Reply Mallukas 13. september 2016 at 10:08

     See oli veel allahinnatud 56 euro peale 😀

 • Reply Nella 10. september 2016 at 20:49

  Jaa, võiksid ikka lisada, kui viitsimist on enam 🙂

  • Reply Mallukas 10. september 2016 at 20:52

   Ma homme proovin selle viitsimise leida 😀

 • Reply M 10. september 2016 at 20:49

  Kas Mari sealt aknast nii välja ei saa ronida?
  Aga muidu väga ilus tulemus on 🙂

  • Reply Mallukas 10. september 2016 at 20:51

   Nii kõrgele ta ei ulatu jah, ainult välja näeb natukene 🙂

 • Reply MP 10. september 2016 at 20:45

  Oh wauuuu… lihtsalt I-ME-LI-NE!!! Kogu see värk näeb nii võrratult kaunis välja, et jäägi imestama. Supper töö olete ära teinud. Ja pildid armastajatest on ka väga-väga ilusad! 🙂

  • Reply Mallukas 10. september 2016 at 20:52

   Aitäh 🙂

 • Reply RL 10. september 2016 at 20:42

  Väga ilus kodu! Ma uuriks, kus see darth vader pärit on :)?

 • Reply Mac 10. september 2016 at 20:42

  Baldahhiin 🙂

 • Reply Grete 10. september 2016 at 20:42

  See kõik on lihtsalt nii nii ilus!

 • Reply Janne 10. september 2016 at 20:41

  Vapustaaaaav !!!