KINGILOOS KODU

väiksed suured asjad

12. oktoober 2016

Päev enne Lende sündi sai Kardo lõpuks kummuti kokku, mille me Sala.ee‘st tellisime. Ma nimelt otsustasin, et kuigi mu ilus roosatriibuline kummut sobib siia tuppa hästi, siis paraku sai Mari kohe aru, kus ma oma meigiasju hoian ja seetõttu leidsin ma mitmeid kordi Mari peegli eest endale lainerit peale määrimas ja huulepulka pähe hõõrumas. Kuna mul neid asju kuskil mujal ka hoida polnud, siis sai selgeks, et vaja on uut kummutit ja roosa saab viia ju Mari tuppa tema asjade jaoks.

DSC_9463

Valisingi siis välja täitsa tavalise valge kummuti (link) ja mul oli plaanis see ammu kokku saada, aga Kardo ütles, et see vajab igasugu kruvimist ja liimimist ja naelutamist, mistõttu see muudkui venis ja venis, aga no lõpuks sai see valmis ja ma suutsin isegi Lende sünnal kolm esimest sahtlitäit sinna kenasti ära paigutada. Kaks alumist on veel täita vaja, aga no asju mul jagub siin, seega ma kavatsen selle tegemise ka lähiajal ette võtta, siis kui mul rohkem eluvaimu sees on.

DSC_9459

Nüüd on kõik hästi, sest Mari ei saa mu asju kätte ja mina ei pea meikides väikse pingi peal küürutama. Win-win ja seega suured tänud sala.ee e-poele sellise kasuliku kingituse eest, mis meie magamistuppa nii ilusasti sobib. Neil on üldse pakkumises palju lahedat kraami. Vaadake näiteks seda lastevoodit, mis on nagu puust onn (LINK). No iga lapse unustus vist. Ise ka ära ei ütleks sellisest.

Lisaks on meil plaan telekatoast teha siiski kontorituba (ma ei tea miks, tuli vist tuju kontorit mängida). Näiteks see nurgalaud Diego tundub väga uhke (link) ja selle taga saaks kindlasti mina kontorit mängida ja Kardo geimida. Tal nimelt on unistus hüljata xbox ja minna üle arvutiga geimimisele. On inimestel ikka imelikud unistused eks.. Samas see Vista on ka ilus ja vähe odavam.. (link). Igatahes, eks näis. HETKEL ei ole ma suuteline midagi kujundama ega valima ega tõstma ega tegema. Aga noh, enne kui ma tööle tagasi lähen, võiks mul ju kontoritoake olla.

Ja muidugi on Sala.ee poel ka ühele mu lugejale kingitus – selleks on põrandapeegel nimega Gerda (link). Ma mõtlesin, et see oleks selline hea praktiline asi, mis sobiks kindlasti päris paljudesse kodudesse ja mitmete erinevate stiilidega. Ning peegliloosis osalemine on lihtsamast lihtsam! Jäta vaid kommentaariks, et mis on praegu sinu kodusisustusest puudu ja võidki endale juba reedel selle uhke peegli võita, kust ennast imetleda!

Ja ärge te siin arvake, et ma ühtegi postitust ilma Lende pildita üles laseks!

Ja ärge te siin arvake, et ma ühtegi postitust ilma Lende pildita üles laseks!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

481 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Kristi 12. oktoober 2016 at 18:04

  No ei ole veel ûhtegi normaalset peeglit kodus, kus oleks ka normaalne päevavalgus. Just see ongi puudu! Niiet yes please :D

 • Reply Kirsika 12. oktoober 2016 at 18:00

  Kuna kolisime paar nädalat tagasi uude koju on meie kodus hetkel täpselt 0 peeglit. Okei kui päris aus olla, siis üks on, ehk see mis puudri topsi sees on, aga sellega juukseid kuivatada ja kammida on päris keeruline. Aeega see peegel kuluks suurepäraselt ära. Vähemalt senikaua kuni oma peegelustega riidekapid ja vannitoa kapi saame, aga nende valmistamine teadupärast võtab miljon aastat aega :D

 • Reply K. 12. oktoober 2016 at 17:59

  Vaat ühtegi normaalset peeglit mul kodus ei olegi, pean tsekkama klaasist kapiukse peegelduselt.

 • Reply Gristel 12. oktoober 2016 at 17:58

  Just täpselt see peegel meie kodust puudu ongi! :) Just sai aastakese kestnud remont valmis.. Ja sisustamine käib täies hoos. Pole veel leidnud aega ega raha peegli valimiseks, aga plaanis ta on! :)

 • Reply Kelly 12. oktoober 2016 at 17:57

  Meil on puudu ilmselt üks kapp veel-kahe lapse võlu, tead isegi ? ja diivanilauda oleks vaja. Aga selline peegel kuluks marjaks ära küll ?

 • Reply Piibe 12. oktoober 2016 at 17:57

  Kaks asja on mu kodusisustusest puudu – uus suur diivan ja suur peegel! Põrandapeegel on juba pikka aega sooviks olnud, nii et see oleks eriti magus võit :)

 • Reply Sandra 12. oktoober 2016 at 17:57

  Minul ongi just täispikkuse peegel puudu. Majapidamises on küll kaks peeglit – üks pisike ümmargune meigi tegemiseks ja üks väike kandiline hämaras vannitoas. Oleks ju tore ennast kuskilt suurema pealt ka tsekkida :D

 • Reply sannu 12. oktoober 2016 at 17:54

  Täitsa ausalt tunnistan, et meil pole suurt peeglit, kust end täies ilus imetleda ja juba 5 aastat pole? Kõik peeglid on sellised nökatsid, et peab imevõtteid kasutama, kui tekib soov end näha täispikkuses. Peeglikene saaks endale väga hea kodu ja inimesed kes temast väga lugu peaksid?

 • Reply Jane 12. oktoober 2016 at 17:52

  Igasugu asju on puudu. Hetkel puudub koguni terve kodu – suur mitmest karbist koosnev karp, kus saab elada. Aga väikestest jubinatest on abi küll

 • Reply Kaisa 12. oktoober 2016 at 17:51

  Ohh, ma olen juba tükk aega mõelnud, et tahan endale sellise peegli osta, kust oma kasvavat beebikõhtu näha. Aga kuna meil on praegu remont ja nii palju asju on tulevasele printsessile veel vaja, siis kuidagi ei raatsi enda jaoks midagi osta. Nii me siis elame siin praegu ilma peeglita elu ja iga päev loodan lihtsalt sellele, et kui ma üks hommik liiga õudne või paks olen, siis mees ütleb seda :D

 • Reply anett h 12. oktoober 2016 at 17:51

  Minu magamistoast on täpselt üks suur peegel puudu, kus ma saaksin enda outfite pildistada :D

 • Reply K. 12. oktoober 2016 at 17:48

  Lastetuppa raamatukappi vaja.

 • Reply Mari 12. oktoober 2016 at 17:48

  Mul juba küllaltki vana ja inetu peegel, et sobiks imehästi uus.

 • Reply Birgit 12. oktoober 2016 at 17:47

  Kui aus olla , siis puudu ongi üks peegel .

 • Reply Kerli 12. oktoober 2016 at 17:46

  Hetkel kuluks üks ilus peegel magamistuppa täiega ära.. ;)

 • Reply Ester 12. oktoober 2016 at 17:44

  Sala lehte olen külastanud ja sealt võtaks paljugi :) Selline põrandapeegel kuluks ära küll ja võiks igas kodus olla! Hetkel oleks vaja koju kummutit ja seinariiulit.

 • Reply Liisu 12. oktoober 2016 at 17:40

  Oi, kuidas ma tahaksin kõiki seinu üle värvida valgeks/helehalliks❤️ Ja tahaksin üldsegi kogu kodu sisustada pastelsetes värvides ning mõned puidust aksessuaarid ka juurde! Peegel sobiks imehästi, hetkel vaid 1 suur seinapeegel ning see on kahjuks kehva valgustusega, teised peeglid samuti. Fingers crossed!

 • Reply Kadri 12. oktoober 2016 at 17:40

  Üks korralik peegel kuluks mulle koju ära küll. Hetkel on mu kodus ainuke peegel pisike nn.taskupeegel, mille taga pean saama hakkama nii juuste kammimise ja sättimisega, kui ka ripsmete värvimisega.
  Nii tore oleks midagigi endale ka võita, kuna kõik vaba raha ja aeg läheb lastele ära, siis see peeglike teeks tuju kohe pikaks ajaks heaks. :)

  • Reply Kadri 12. oktoober 2016 at 17:42

   Ja tegelikult kodusisustusest on veel peale peegli puudu lastele narivoodi ning elutuppa üks suur ja mõnus hubasust loov vaip. :)

 • Reply Gessy 12. oktoober 2016 at 17:33

  Oh seda ammust aega, kui mul oli peegel. See ilus ja suur peegel leidis oma lõpu, kui üks 3a preili selle vastu põrandat kukutas. Nii ma siis elan ühe peegliga, mis asub vannitoas, korteri kõige pimedamas ja kitsamas ruumis. Olgu, olgu mul on ka üks väike peegel meikimiseks aga ennast täispikkuses käin vahtimas poes. Mul on juba omad lemmikud proobikabiinid välja kujunenud, näiteks Zara kabiinides in väga hea valgus ja peeglid teevad peenemaks, samas Lindexi omad on big no- jube lahmaadiks teevad.
  Seega ma oleks väga, väga tänulik ühe korraliku peegli eest…kohe väga tänulik.
  Ahjaa..kodust on puudu aknakatted, nimelt elame ilusti ja kenasti akvaariumis ning naabermajade kiimastel vanameestel on viimased aastad väga hea elu olnud.

 • Reply Triin 12. oktoober 2016 at 17:32

  Ja puudu ongi ainult peegel! Hetkel proovin ka kogu outfiti näha vannitoa pisikesest peeglist ja enamus kordi saan alles töö juurde jõudes end lõplikult ülevaadata :D see oleks tõesti hädavajalik!

 • Reply Caryna 12. oktoober 2016 at 17:30

  Ma olen pikka aega endale suurt peeglit tahtnud, aga ei ole raatsinud osta!

 • Reply Kaire 12. oktoober 2016 at 17:30

  Mul ongi vist ainult üks suur peegel puudu, ei saa üldse korralikult riideid proovida.

 • Reply Karmen 12. oktoober 2016 at 17:28

  Kodusisustusest on muidugi palju asju puudu, kuid magamistuppa oleks just sellist peeglit tarvis. Praegu jagan kahe krapsaka neiuga korterit ning hommikul käib korralik pean-jõudma-essana-peegli-ette võistlus, sest korteris ainult üks korralik poolpikk peegel. Nii et see oleks ühtviisi praktiline kui ka hädavajalik. Pliiis? :)

 • Reply Helena Heinpalu 12. oktoober 2016 at 17:26

  Meil on hädasti vaja teleka alla kappi sest kõrini juba sellest , et asju pole kuhugi panna :( Aga kahjuks pole meile sobivat leidnud. Ja muidugi üks korralik peegel kuluks ka ikka ära kui majas 4 tütarlast ja vaja ennast imetleda ;)

 • Reply Merilyn K 12. oktoober 2016 at 17:25

  Mul on vaja reaaalselt ühte sektsioonkappi enda elutuppa kuhu saaks kõik ebavajalikud aga samas vajalikud asjad ära mahutada,hetkel selline tunne,et viska kõik asjad aknast alla ? muidugi meeldiks mulle ka mu enda meigilaud,olen juba ammu sellest unistanud aga no hetkel pole lihtsalt ruumi selle jaoks.. Aga ühest peeglist küll ära ei ütleks- see oleks lihtsalt üks mega hea kingitus mulle :)

 • Reply Sandra 12. oktoober 2016 at 17:22

  Puudu on pehme diivan, millel tagumikku laiaks istuda! Praegune diivan on nii kõva ja kole, aga küll me selle kunagi lähitulevikus välja vahetame ? Ja esikus on küll seinapeegel olemas, aga täispikkuses peeglit pole, kus ennast imetleda enne välja minemist. Loodame loosiõnnele!

 • Reply Eliise 12. oktoober 2016 at 17:20

  Peegel ongi praegu puudu! :)

 • Reply Eleri 12. oktoober 2016 at 17:19

  Täpselt peegel ongi praegu puudu, esikus oli varem selline vanaaegne kapp, kus peegel oli küljes, aga kuna see oli päris-päris vana (minu vanavanaema oma) ja sealt peeglist enam eriti midagi näha polnud, siis võtsime peegli küljest ja värvisime kapiosa ära. Nüüd on meil ilus valgeks peitsitud esikukapp, aga kuskilt end enne välja astumist imetleda ei ole :D

 • Reply Marian 12. oktoober 2016 at 17:17

  Minul on puudu korralik diivan, aga senikaua kuni sobiva leian, oleks põrandapeegel super!!!

 • Reply merilin 12. oktoober 2016 at 17:16

  Lisaks korralikule peeglile üks pukk, mille peal istuda ja ennast korda seada! :D

 • Reply Egvel 12. oktoober 2016 at 17:13

  Kuna järgmiseks on plaanis ette võtta koridori remont, siis sobiks sinna kindlasti üks suur peegel ja garderoobikapp ?

 • Reply Riina A 12. oktoober 2016 at 17:12

  Võtan ka mina juba pikalt hoogu, et lõppude lõpuks üks korralik suur peegel endale koju soetada, kaua ma ikka jõuan wc potile ronida et end täies hiilguses näha enne kui õue nina pistan.

 • Reply Sarah 12. oktoober 2016 at 17:10

  Minu kodus on peeglitega lausa nii hästi, et neid on terve korteri peale üksainus ja KÖÖGIS! Kus on mega khm s*tt valgus ehk selleks, et ennast inimese kombel meikida pean ma IGA KORD peegli seinalt alla võtma ja sellega elutuppa akna alla minema, kus on hea valgus ja siis seda suurt peeglit süles hoidma ja pool aega näen ma oma ninaauke ja keskenduma sellele, et ma seda puruks ei viskaks.. Aga noh mida sa hädaga teed :D Ühesõnaga, peegel on puudu ja põranda oma oleks veel idekas! Ma olen pikemat aega neid juba poodides piilumas käinud, aga vaene tudeng ei saa kahjuks endale seda luksust lubada, et ennast inimese kombel peeglist vaadata :D

 • Reply Meriliis 12. oktoober 2016 at 17:09

  See peegel oleks täpselt see mida vaja, sest üks asi , mis minu vastremonditud toast puudu on, ongi uus peegel. Hetkel on väga vana, isegi katkise nurgaga peegel, millel ei ole ei mingit raami ega midagi, lihtsalt peegli klaas ja see lihtsalt seisab mul laua peal. Muidugi on nipet näpet veel puudu, kuid need annab tasapisi välja vahetada, a la nagu kummut ja riiul :)

 • Reply Ra2014 12. oktoober 2016 at 17:08

  Kuna me alles kolisime väikse tütrega Tallinnasse korterisse, siis siit on puudu väga paljud asjad. Riidekapp, kuhu saaksin mahutada enda riided; pesumasin; korralik magamisase endale, praegu on üks lahtikäiv ära räsitud diivan, millel magades hakkab selg valutama; pisike kapp, kus saaks hoida muid vajalikke asju. Peeglit meil ei ole, kuid lapsele meeldiks kohe kindlasti ennast peeglist imetleda ning ise saaksin ka teine kord oma “outfiti” üle vaadata :)

 • Reply Merlin 12. oktoober 2016 at 17:08

  Meie lausa vajame seda peeglit :) Tütar õpib meil tšellot ja harjutama peab peegli ees, et näha kas hoiak on õige. Peale selle on meil veel poja, kes õpib trumme ja tuubat. Jagavad nad ühte suurt tuba kus seinaääred on juba mööblit täis laotud ning peeglit seinale panna ei saa. Ühesõnaga vajame väga peeglit mida saab tõsta toas sinna kuhu hetkel vaja. Lapsed on tublid ja andekad aga peegli peale pole saanud siiani raha panna. Nüüd veel talveriiete ostmine ka ees ja muidugi jõulud. Ahjaa ja tütrel varsti sünnipäev ka tulemas :) Loodan väga heale õnnele praegu :)

 • Reply Sirts 12. oktoober 2016 at 17:07

  Igale naisele kuluks üks korralik suur peegel ära,eriti veel sellisele,kes hobikorras õmblemisega tegeleb. Tegelikult kisab aga lastetuba ka kummmuti järele.

 • Reply Ann 12. oktoober 2016 at 17:07

  Puudu on pööningusoojustus ja uus põrandakate esikusse.

 • Reply Kadi Kadak 12. oktoober 2016 at 17:02

  Mu suurim unistus on üks korralik peegel. Ma olen suutnud see aasta 8 peeglit miljoniks killuks lõhkuda. Seal hulgas kaks suurt riidekapi ust peeglitega. ?
  Võimatu on taskupeeglist outfitti vaadata ;)

 • Reply Tiina 12. oktoober 2016 at 17:00

  Üks korralik peegel on puudu küll ? tegelikult on puudu ka üks väike armas kirjutuslauake ?

 • Reply Kiku 12. oktoober 2016 at 16:59

  No minu kodus on uue riidekapi puudus käes. Vana läks juba liigse kolimise tõttu katki. :) Ja ega ka peeglist ära ei ütleks. :)

 • Reply Triin 12. oktoober 2016 at 16:58

  Kui keegi köögimööblit välja loosiks, oleksin sillas! Aga peegel sobiks hetkel tühja korterisse kah, vähemalt oleks hea ennast vaadata.

 • Reply Anne 12. oktoober 2016 at 16:58

  Peegel on puudu, just täispikkuses peegel…

 • Reply Kärol 12. oktoober 2016 at 16:57

  Kuna kolime elukaaslasega kolme nädala pärast siis on meil kodust nii mõndagi puudu. Riidekapp, diivan, voodi ja ka peegel ning muud pisiasjad. :)

 • Reply Cathreen 12. oktoober 2016 at 16:57

  Meie kodus on puudu magamistoast üks romantiline kummut ja veel romantilisem tugitool sinna juurde.

 • Reply Reet 12. oktoober 2016 at 16:56

  Minul ongi kodust puudu üks hea ja korralik peegel. Praegu piilun ennast enne väljumist sauna ukselt, kuigi sealt saan lihtsalt ettekujutuse, kas mul on ikka kõik vajalikud riideesemed seljas :)

 • Reply Kristi 12. oktoober 2016 at 16:54

  Minu uuest kodust olekski puudu üks korralik suur peegel. ?

 • Reply Victoria 12. oktoober 2016 at 16:53

  Riidekapp

 • Reply Gerda 12. oktoober 2016 at 16:52

  Nagu päriselt on peegel Gerda?? :D appi kui lahe, minul ka selline nimi ju:) mul pole kunagi olnud peeglit, millelt ma näeksin ennast täis pikkuses… aastaid on olnud elamises ainult 1 peegel, mis asub vannitoas. 2 aastat tagasi suutsin ma sellelt ka alt väikse nurga ära lõhkuda palsami topsiga…
  Väga väga ootan sind peeglike enda juurde… Palun tule Gerda juurde koju. OLED VÄGA OODATUD :)

 • Reply rvf 12. oktoober 2016 at 16:50

  Kolisin just pojakesega ja ikka väga palju on puudu, et seda korterit üldse koduks nimetada. Näiteks ei ole meil vaipasid, hea valgustusega peeglit, öölampi, lapsele suuremat voodit ning üldsegi jätab esialgu kogu elamise seisukord soovida. Peeglit sooviks küll väga, loosimine lausa sünipäeval ka :)

 • Reply Eneli 12. oktoober 2016 at 16:40

  Minu kodust ongi just üks korralik peegel puudu. Juba mõnda aega pean vahepeal esiku seinapeegli ees tooli peale ronima, et kogu outfiti koos kingadega näha. Jube tüütu.

 • Reply EVA 12. oktoober 2016 at 16:39

  See peegel sobiks ideaalselt mulle koju. Praegu on selline olukord, et iga hommik pean ma vanntoas lapse väikse astme peale ronima, et ennast natukenegi näha. Jube kehva on niimoodi :(

 • Reply Mex 12. oktoober 2016 at 16:38

  Minul või tegelikult mu emal on küll oma uuest kodust veel peegel puudu, mida siis kindlasti on ka minul sealolles vaja kasutada. Seega oleks selline peegel ainult suureks rõõmuks :))

 • Reply Jaana 12. oktoober 2016 at 16:38

  Noo, kuna me just alustasime uues kodus, noored inimesed, siis meil on enam vähem iga asi erinevas stiilis. Julgen öelda, et peaaegu kõik on olemas peale suure peegli ?

 • Reply Kaidi 12. oktoober 2016 at 16:37

  Suur nurgadiivanvoodi ja peeglit oleks ka hädasti vaja.

 • Reply Tiina 12. oktoober 2016 at 16:37

  Peegel ongi puudu. Hetkel olen sunnitud ronima ratastega kontoritoolile püsti, et enda alumist poolt ka näha :D

 • Reply Marii 12. oktoober 2016 at 16:36

  Üks selline uhke peegel on kindlasti puudu. ?

 • Reply Kattrina 12. oktoober 2016 at 16:36

  Kogu kodu sisustus on puudu, kuna oleme lapsega kolimas Soomest, tagasi Eestisse :) Siis kuluks igasugused kodusisustus asjad alati ära.

 • Reply Käts 12. oktoober 2016 at 16:35

  Minul ongi kodust puudu peegel. HEtkel on mul kodus peegel,mis mind 100 kilo paksemaks teeb. Tihti peale panen end riide ja siis lähen peegli ette ja vaatan et oleks nagu 5ndat kuud rase ja tuju läheb igakord ära.

 • Reply Mariliis 12. oktoober 2016 at 16:35

  Edeva inimesena imestan iga jumala päev, miks mul ei ole täispikka peeglit. Igal hommikul tunnen sellest puudus … Ja enda tulevasse koju oleks see kui rusikas silmaauku!

 • Reply Margarita 12. oktoober 2016 at 16:35

  Meil hetkel puudu suurem kummut, mille tahaks elutuppa paigutada. Ja olgem ausad, uhke peegli vastu ei saaks küll ühelgi naisel miskit olla ?

 • Reply Kaidy 12. oktoober 2016 at 16:34

  Mul on enda kodus puudu veel üks riiete stange, ning ka põrandapeegel-sellest ära ei ütleks ?

 • Reply meow 12. oktoober 2016 at 16:33

  Meil on puudu uuest ilusast vaibast. Aga suur peegel kulub alati ära! Vahepeal polnud mul ühtki kohta kust end täispikkuses näha. Nüüd allkorrusel on, aga vöiks ju üleval kaa!

 • Reply Tiiu 12. oktoober 2016 at 16:32

  Muidugi on puudu ka lastetoas kummut, mida oleks no hädasti vaja, aga kuna ei teadnud ka sellest lehest midagi, siis vaatan mis hinnaga ja ehk leian minagi sobiliku :)

 • Reply Triin 12. oktoober 2016 at 16:32

  Ausalt öelda üks suur peeglike mu pesast puudu ongi! Pärast seda, kui kass eelmise halastamatult puruks jooksis:(

 • Reply Tiiu 12. oktoober 2016 at 16:29

  Suurt peeglit polegi veel jõudnud muretseda, üks väike peegel on ja see seina peal, poiste toas :D
  Täispikkuses sealt end vaadata ei kannata :)

 • Reply Kats 12. oktoober 2016 at 16:29

  Tegelikult oleks kõike vaja, eriti puudust tunneme hetkel mõnusast diivanist. No ja peegel kuluks ka väga ära.

 • Reply Hanna 12. oktoober 2016 at 16:25

  Sellisest peeglist olen alati unistanud ja järelikult on ta mul alati elamisest puudu olnud ☺☺

 • Reply Katre 12. oktoober 2016 at 16:22

  Mul oleks ka seda peeglikest vaja, sest praegune peegel teeb mind 2korda suuremaks kui ma olen :D Tegelt ma pole nii suur :D ;D

 • Reply les 12. oktoober 2016 at 16:20

  Kolisin äsja ja veel ongi ainult magamistoast peegel puudu :D

 • Reply Liina 12. oktoober 2016 at 16:19

  Mina soovin loosis osaleda! Kodu on renoveerimisel ja üldse on mul KOGU elamise sisustuses olemas hetkel voodi, väike kummut, tugitool ja raamaturiiul. Üks peegel ja põrandalamp ja kaks titevoodit on ka, sest varsti sünnivad minu väikesed imed ning oeh… kui palju on veel teha :)

 • Reply Kristina 12. oktoober 2016 at 16:18

  Mul oleks hädasti peeglit tarvis! :D

 • Reply Keiu 12. oktoober 2016 at 16:18

  Võiks pigem rääkida mis on sisustuses olemas, kuna neid tuleks vähem :D Hiljuti jõudsime kodu valmis, kuid sisustuse poole pealt on hetkel ainult hädavajalik. Üks pisike peeglike vannitoas on, et pm hea kui tervet nägu sealt näha on :D , niiet peeglikesest ära ei ütleks. :)

 • Reply Liina 12. oktoober 2016 at 16:17

  Meil on puudu suuuur kummut kahe poisi riiete jaoks, ning poistele kirjutuslaud.

 • Reply Moonika 12. oktoober 2016 at 16:15

  Puudu on peegel, täpsemalt selline, mis sobiks kapi ukse peale. Siiani on otsimine aga tulutu olnud ja tundub, et sellistes mõõtudes peegleid lihtsalt ei tehta, mida mul tarvis on. Teine alternatiiv ongi põrandapeegel. Kahjuks sala.ee leht praegult ei avane, et näha mis loositava peegli mõõdud on. Äkki õnnestub see sama kapi peale paigutada, kuigi oleksin õnnelik ka põrandapeegliga.

 • Reply kärolin 12. oktoober 2016 at 16:13

  Minul on kodust puudu üks korralik voodi :p

 • Reply Maarja 12. oktoober 2016 at 16:13

  Ma olen alati endale põrandapeeglit tahtnud! See mul täpselt puudu ongi. :)

 • Reply Negle 12. oktoober 2016 at 16:12

  Kahjuks ei ava hetkel seda sala.ee lehte mingil põhjusel, seega peeglile silma peale ei saa visata :( Aga minu kodust on ka just üks suur peegel puudu! Kolisin alles hiljuti esimest korda elus üksinda elama ja oi-oi kui palju asju on vaja osta :D Suur peegel on seni jäänud oma aega ootama ja olen läbi ajanud pisikese meigipeegliga. Olen küll üllataval kombel hakkama saanud, aga ühte suurt peeglit oleks vaja küll :)

 • Reply Maarja Frei 12. oktoober 2016 at 16:11

  Ideaalne võit oleks see! Palun-palun-palun :).
  Me kodust on puudu omajagu asju kuid peegel oleks selline must have asi .
  Meil hetkel pole peeglit kuna ma ainuke naine majas ja ei mees ega neli poissi pea peeglit vajalikuks.
  Ma olengi praegu ehku peale riideid sobitanud ja sobivust vaadanud poe akendelt ?. Taskupeegliga kahjuks ei näe kõike ju :(

 • Reply Mmm 12. oktoober 2016 at 16:09

  Mu kodu sisustusest on kõik puudu. Nimelt otsin uut kodu ja sinna mingigi sisustuselement oleks tore. Rahaga väga priisata pole ja elukaaslase juurest pean välja kolima. Selline dramaatiline elu. :D

 • Reply K. 12. oktoober 2016 at 16:09

  Peegel on meil tõesti puudu. Lisaks sellele ka raamaturiiul ja esikust puudub suur riidekapp, kuhu üleriideid, jalanõusid ja muu paigutada.

 • Reply Merili 12. oktoober 2016 at 16:08

  Mul on hetkel ainult mingi 40×60 suuruses peegel ja olen sellise peegli jahil, kust end ikka üleni näeksin ja rohkem ka.

 • Reply Ave 12. oktoober 2016 at 16:04

  Puudu ongi üks peegel, mul polegi sellist peeglit, kus saaks tervenisti vaadata. Üks väike on meil, mille kass suutis katki teha :(

 • Reply Margit 12. oktoober 2016 at 16:02

  Oi mul on palju puudu, endiselt ehitame/remondime. Puudu on suur peegel, riiulid, sisevoodrilaud elutuppa ? teleka riiul, seda tahaks kuidagi palgist ja laudadest. Vannituppa tahaks 2 kappi ja kummutit. Peaukorvi tahaks kah plastiku asemel punitud korvi. Ja kindlasti veel väga mitmeid asju. Sauna pesuruum on täitsa alustamata.

 • Reply Maarika Kirp 12. oktoober 2016 at 16:02

  Mul oleks väga vaja ühte suurt peeglit. Hetkel on mul kodus vaid see väike meigipeegel ja seda juba viimased kaks aastat. Eks süüdistan natuke peegli olematuses enda paksuks minemist ka. Olen 15 kilo juurde võtnud. Siiani on isegi hea olnud, et peeglit ei ole, panen selga selle, mis on mugav, mitte ei vaata igapäev, kui paks ma olen. Aga nüüd kaks nädalat tagasi võtsin ennast vägagi kokku ja alustasin oma uut teekonda saledama minani, olen juba kolm kilo maha võtnud ja oleks ühte motivatsiooni peeglit vaja küll, et enne, kui midagi lubamatud endale suhu pista tahan, pean paljalt peeglisse vaatama või siis veel parem paljalt peegli ees sööma :)

 • Reply Murjam 12. oktoober 2016 at 16:02

  Minu koju oleks ka hädasti vaja uut peeglit. Kuna vana peegel oli ainult klaas ilma raamita, siis sai see ära visatud. Kuna selline peegel kuluks ära, siis osalen ka loosis. Ehk veab ja võidan, siis saaks peegli raha asemel selle summa muude sisustusasjade peale kulutada! :)

 • Reply Kaidi 12. oktoober 2016 at 16:00

  Täpselt peegel ongi kodust veel puudu, kust ennast imetleda!!

 • Reply Susi 12. oktoober 2016 at 16:00

  Ma ei tea miks aga minul seda sala.ee lehte ära ei lae. Eks ma proovin pärast kodus ka. Kuid niipalju saan öelda, et tükk aega juba mõelnud, et oleks suurt peeglit vaja, praegu ainuke peegel kodus on vannitoas, seina peal. Olen küll vaadanud ringi aga pole sellist sobivat veel leidnud(eks vahepeal ununeb ka).

 • Reply Mai 12. oktoober 2016 at 15:59

  Minul on kodus puudu üks selline tore kummut, mis kenasti seinapeegli alla sobiks ja mu asjad ära mahutaks :)
  Põrandapeegli kingiksin võidu korral vanematele, sest seal majas ei ole absoluutselt mitte ühtegi normaalset peeglit, on ainult kapiuste poolläbipaistvad-poolpeegelduvad klaasid/peeglid ning nooruses pidin outfitid kõik sealt üle vaatama :D

 • Reply Kristi 12. oktoober 2016 at 15:59

  Kolisin äsja uude kohta seoses tööga ja selles uues elukohas, mis vaikselt hakkab koduseks muutuma on puudu igasugune võimalus ennast peeglist täispikkuses vaadata ja imetleda. Tunnen peeglist väga puudust. Tegelikult lausa kohe väga-väga. Ema juurest haarasin kolimise käigus kaasa heal juhul 40x50cm suuruses peegli ning see moment, kui üritan selle peegliga enda kogu päeva täispikkuses pilti vaadata, näeb lihtsalt väga halenaljakas välja. Nüüd on hommikul tööle minemise ajal juba hämaram ja saab akna peegeldust selleks kasutada, kuid mõni aeg tagasi ei olnud selleks isegi võimalust. Seega üks suurepärane peegel sobib minu igapäeva ellu imehästi!

 • Reply Aile K 12. oktoober 2016 at 15:55

  Täispikkuses peeglit oleks küll tarvis! Praegu on selline seis, et liuguksel on peegel küll, aga selleks et end sellest näha, peab kas seisma väga lähedal, voodi peal või voodi taga ? ja ükski kolmest variandist pole ideaalne ? Seega, sellisele peeglile leiaksin kindlasti koha! Aitäh! ☺️

 • Reply Ents 12. oktoober 2016 at 15:55

  Just kaks päeva tagasi mõtlesin, et uues kodus puudu kõige muu hulgas ka täispikkuse imetlemiseks peegel. Seal selline on kus näeb vöökohani, aga edasi mitte. See sobiks sinna väga hästi :)

 • Reply E. 12. oktoober 2016 at 15:55

  Mul on vaja uuuut vooooodit aga ei raatsi veel ? Peeglit oleks ka vaja, hetkel olemas vaid üks tilluke vannitoas ja tilluke pimedas konkas. Vb kui mul selline iludus oleks siis juhtuks rohkem end üles sättima või üldse korda tegema rohkem ? Mitte, et ma eriline siga välja näeks aga vähe pomps küll üsna tihti ?

 • Reply K. 12. oktoober 2016 at 15:55

  Vautši! Oma toas olevat peeglist olen nii kaua unistanud.. vannitoas pole meikimiseks vastavat valgust ja oma toas polegi peeglit :( Ja ega koolis käies väga ise endale peeglit osta ei jõua. Pöidlad täiega pihus!

 • Reply Thea 12. oktoober 2016 at 15:54

  Mul ongi täpselt üks selline peegel puudu. Vaja ju kõigile snapida iga hetke oma elust ja peegel teeks kergema päeva ohtfiti pildistamisega :)

 • Reply Galina 12. oktoober 2016 at 15:54

  Olen alati unustanud ilusast oma isiklikust peeglist, sest alati olen oma õdedega seda jaganud. Oleksin õnnelik, kui enda toas oleks isiklik ilus peegel. See mul hetkel puudub.

 • Reply Anna-Liisa 12. oktoober 2016 at 15:54

  Tartu korteris kus ülikoolis õppimise ajal elan on just peegel puudu. Hetkel on sättimiseks vannitoas asuv väike peegel. Suur peegel oleks aga ühe naise toas hädavajalik. :)

 • Reply Merian 12. oktoober 2016 at 15:54

  Ma ütleks nii, et meie kodust on puudu kõik asjad. Alustasime seinte värvimisega, kuid mööblist pole veel hasugi. Põrandapeegel oleks ideaalne algus!

 • Reply bahh. 12. oktoober 2016 at 15:53

  Mul vist täpselt sama kummut.. Mööblipoest ostetud. Kipub lagunema :D
  Jalgevahele soovitan osta Gentle Day hügieenisidemed.

 • Reply Mary 12. oktoober 2016 at 15:52

  Hakkasime eksprompt magamistoas remonti tegema ja selline peegel kuluks sinna hästi ära. Tüütu on koguaeg end ülemisel korrusel riidesse panna ja siia joosta alumisele korrusele teise maja otsa end peeglist vaatama

 • Reply Anna 12. oktoober 2016 at 15:50

  Just täpselt ongi ka minu kodust puudu peegel, koridoris on küll olemas, aga sealt ei näe ennast täielikult. Paar päeva tagasi oli plaan soetada endale peegel, aga poodi jõudes just oli eest ära ostetud niiet see peegel sobiks väga hästi mulle koju.

 • Reply Laura 12. oktoober 2016 at 15:49

  Meil ongi peegel puudu :D Vannitoas on üks, aga ma näen ainult oma silmi seal :D

 • Reply Hedi 12. oktoober 2016 at 15:49

  Ma ei teagi ausalt öeldes,et mul midagi puudu oleks. Nii mönigi asi tahaks välja vahetamist uuema vastu,aga see selleks.
  Aga seda peeglit tahaks küll. Tahaks seda oma 9 aastase tütre tuppa,kellel on praegu selline iga,et enamus vaba aega kulub peegli ees sättimisele ja meikimisele ? Ja ainuke suur peegel meil koridoris. Niisiis,seda peeglit tahaks Karo kindlasti väga! ?

 • Reply Kelly 12. oktoober 2016 at 15:49

  Minu kodust on kindlasti piudu uhked suured riidekapid. Praegu on mingid väikse plönnid, kuhu midagi ei mahu ja kole stange, mis keset tuba on? Samuti korralik peegel on must have, sest praegune on pool katki ja oma jalgu enne kodust valja astumist ei näegi?

 • Reply Helena 12. oktoober 2016 at 15:48

  Suur peegel on puudu, hetkel ongi ainult väiksed kökatsid :P

 • Reply Rita 12. oktoober 2016 at 15:46

  Alustame sellega, et…Lende on imearmas! Mari muidugi ka! :) Jaksu teile sinna kooskasvamisel…khm, khm…mul kodus 3 omajagu väikest väänikut ja ütleks vaid üht – mida rohkem neid on, seda lihtsamaks läheb, seega…ega 2 ilma 3. jää…:D Seniks aga – proovi mitte väikeste asjade peale meelt heita, usalda sisetunnet ja naudi hetke! :) Parimat!

  Ja nüüd siis see, et mis meil puudub…
  Ma ei julge öeldagi, häbi hakkab…aga jah, meil jookseb juba 8. aasta ja ei ole suutnud me magamistuppa laelampi muretseda! :S Juhtme otsas ripub mingi üüratult suur säästupirn, mis oma olemusega seda ruumi kohe kuidagi ei kaunista…oleme me laisad või ma ei teagi mis mure meil on, et vinguda oskavad, aga tegutseda ja kuplit lakke ostetud ei saa…:D Aga no asjad on ikka tasakaaluks eks ja seevastu peegleid on meil kodus enam kui küll! :)

 • Reply Mia 12. oktoober 2016 at 15:46

  Minu toast on puudu üks peegel. Kuna just hiljuti paigutasin toas asju ümber siis tekis just ideaalne koht selle üli super peegli jaoks ?

 • Reply Annika Pärtel 12. oktoober 2016 at 15:46

  Nooh, meil on terve ülemine korrus veel kodul puudu :) – ehitus jõudumööda käib ja vaikselt piilun juba ka, millega seda sisustada…seega üks korralik peegel kuluks meie preili tuppa või minu buduaari ära küll ;)

 • Reply Kelly 12. oktoober 2016 at 15:44

  Minu kodus on puudu hetkel kõik sisustuselemendid. Kuna tegelen alles oma kodu remondiga(põrandate lõhkumine, tapeedite eemaldamine jne) , siis sisustuse peale pole veel isegi mõelnud…
  Kuna tapeeti igas seinas 6431135 kihti ja osa neist veel lisaks värvikihi all, siis mõtted peas keerlevad ainult sellest, kuidas tapeeti lihtsamalt seinast saaks… :)
  Aga üks ilus ja hea peegel jääks kindlasti puudu… :)
  Eriti hea on põrandapeegel sellepärast, et siis saaks mu väike printsess ka ennast imetlemas käia. :) sest ainuke peegel, mis meil praegu üürikorteris on, on kõrgel seina peal… ;) kuid meie uude koju (hetkel remonditavasse) sobiks see ideaalselt, sest koridor on väga suur ;)

  Päikest Teile sinna! :)

 • Reply Laura-Liisa Vikat 12. oktoober 2016 at 15:44

  Appi kui äge :D
  Mul oleks seda peeglit vaja, et ma saaks igapäev imetleda oma väikest kutti, kes peegli ees tantsiks ja musitaks iseennast peegelpildi peal, hetkel meil kodus tema kõrgusel peeglit pole ja oma vanavanemate juures ta ainult istubki seal peegli ees ja oh seda rõõmu, tal on niiii lõbus lihtsalt :D
  Ma sooviks väga endale ja kutile seda peeglit, lapsele on nii vähe õnneks vaja ?
  Loomulikult mulle ka, et näeks ennast täies hiilguses enne kui välja lähme kuhugi.. kui muidugi poja mind sinna ette lubab ?

 • Reply M-M 12. oktoober 2016 at 15:43

  Minul on ainuke peegel vannitoas.Selline väike.Kust näen ennast ainul vavu kaelani :D.Kui kuskile minek ja tahaks endast terviklikku pilti näha siis ainuke võimalus on lülitada suur valgustus vannitoas ära ja siis saan dušši ukse varjust nii umbes põlvedeni,isegi kuidagi ähmast muljet oma välimusest ära näha ja nii iga kord…oehhh kui võidaks see teeks mu elu ilusaks!!!

 • Reply Kei 12. oktoober 2016 at 15:39

  Peeglike kuluks ära, kuna tegeleme juurdeehituse juures siseviimistlusega ning uues koridoris on justnimelt peegel puudu. :)

 • Reply Anneli 12. oktoober 2016 at 15:37

  Üks mõnus suur peegel kulub ära, hetkel seda kodus ei ole :)

 • Reply Kristel 12. oktoober 2016 at 15:37

  Mõnusast kodutundest on puudu veel põrandalamp, mida oleks hea õhtul põlema panna. Ja ka see peegel kuluks ära. ;)

 • Reply Gerli 12. oktoober 2016 at 15:36

  Ma olen pikalt mõelnud, et tahaks sellist pikka peeglit, agampolemsiiani the one leidnud.

 • Reply Helen 12. oktoober 2016 at 15:36

  Köögilaelamp!

 • Reply Kerly 12. oktoober 2016 at 15:35

  Vot sellisest suurest peeglist ma puudust tundnud olengi. Mehele sai juba ammu räägitud et muretseme omale suure peegli aga jah pole selleks resurssi olnud. Oleks imeline selline suur peegel võita, kus saaks iseendal silma peal hoida ;). Olengi juba tüdinenud neist väikestest peeglitest kust ei näe ennast rohkem kui vaid nägu. Suur peegel on igal naisel must have sisustuselement.

 • Reply Laura-Liis 12. oktoober 2016 at 15:35

  Mul enda toast ongi puudu üks korralik peegel. Hetkel Kükitab mu toas veneajast pärit peegel, mis on seismisega päris tuhmiks läinud ja meikida on seal päris raske. Muidugi üks korralik voodi on ka puudu aga euroalustest saab ise teha. ?

 • Reply Kristel 12. oktoober 2016 at 15:35

  Puudu ongi suur peegel kust üleni ennast näha saaks

 • Reply Kaisa 12. oktoober 2016 at 15:34

  Neid asju on palju, mis mul kodust puudu ja üldse on kõik väga valesti ja ei sobi :D aga mgamistoa mul tõesti pole peeglit, kus ennast imetleda. :)

 • Reply SirliM 12. oktoober 2016 at 15:31

  Peegel mul just puudu ongi kuna ühel ilusal ööl otsustas teine seinalt alla kukkuda miljoniks tükiks! Ja seega peeglit praegu mujal kui vannitoas polegi ja sealt juu ennast kuidagi täismõõdus ei näe.

 • Reply eltsik 12. oktoober 2016 at 15:31

  Täiesti kohutav. Mul oleks seda peeglit vaja oma esikusse. Kolisime äsja uude koju. Kõik ilus ja hea … kaks päeva läks mööda kui juhtus äpardus-äparduse otsa. Mehe arvuti läks katki ,mehe auto ütles ülesse ja kõige lõpuks tuli väike rahaline tühjendus riigikassasse. Ja siis oli minu kord … kõik lihtsalt juhtus. Tuttav rääkis kuidas kellegi vanad peeglid pidid mõjutama uute korteri omanike elu(kes usub eksole ja kes mitte ,muidugi on vaja ju millegi kaela oma ebaõnnestumisi ajada ,kes uaub karmasse,kes jumalasse kes peegli sees elavatele eelmiste omabike kurjadesse plaanidesse). Nii korjasin ma ära kõik vähegi peegeldavad asjad kodust ja ajan läbi väikse minipeegliga. Aga no salenemist oleks vaja näha ja see peegel kuluks meile äsja ostetud korterisse marjaks ära.

 • Reply Gerda 12. oktoober 2016 at 15:30

  Gerdal on kodust puudu lapsele riiete kummut,ja peegel Gerda sobiks ka meie perre väga hästi,tavaliselt ennast täispikkuses ei näegi :)

 • Reply A 12. oktoober 2016 at 15:30

  Peegel,laelambid,vaip,öökapid,riiulid,riidekapid,seinalambid.

 • Reply Kristy 12. oktoober 2016 at 15:30

  Tegelikult olen ma magamistoa peeglit juba ammu osta tahtnud, aga alati midagi muud vaja ja selle ostmine edasi lükkunud.
  Noh ja köögimööblit oleks ka vaja, aga see juba teine jutt :-D :-D

 • Reply Kadri 12. oktoober 2016 at 15:29

  Olen ainuke naisterahvas oma armsas 4 liikmelises peres ja naudiksin selle peegli kasutamist täiel rinnal ?

 • Reply Kerli 12. oktoober 2016 at 15:29

  Minul pole kyll peeglist puudu, kapi kyljes on kaks tykki lausa, aga minu kodu igatseb ka yhte kummutit endale kuhu saaks beebiasjad enne syndi ära paigutada. Hetkel on kõik kilekottides ja hunnikus võrevoodi all. Aga nii tahaks ju oma armsat kummutit, kuhu saaks juba sätitud kõik paika.

 • Reply Andra 12. oktoober 2016 at 15:28

  Mina just kolisin esimest korda elus ja nüüd sai just seljatatud üle kuu kestnud remont ühtoalises korteris, üht teist on veel sisutada, peeglit veel ei ole, seepärast oleks selle võit ideaalne, sest vaese tudengina on käepärast olnud seni vaid taskupeegel

 • Reply Eylin 12. oktoober 2016 at 15:26

  Mul on mitu kappi,peegel ja uus diivan puudu.Peeglist ära ei ütleks!:)

 • Reply P 12. oktoober 2016 at 15:26

  Facebook’is nägin sõna peegel, siis mõtlesin kohe, et ma pean selle saama!
  Alates sellest kui ma hakkasin elama oma elu enda isiklikus kodus ( loe: üürikas ), siis sellest ajast ei ole mul mitte kuskilt olnud korralikku suurt peeglit! Alati on sellised pisikesed, et kas näed ainult näolappi või parimal juhul rindadeni ja kogumoos.
  Okei, valetan, ühe kapi küljes oli suur peegel. OLI!
  Lisaks on möödas mu sünnitusest ca 10 kuud ja otsustasin ikka oma pehme kõhu trimmi ajada. Oleks kust imetleda tulemust ?

 • Reply Eve-Liis 12. oktoober 2016 at 15:26

  Minul on täpselt puudu üks suur peegel!!! pole kuskil kodus sellist et saaksin end pealaest jalatallani üle vaadata ?

 • Reply Airi 12. oktoober 2016 at 15:26

  Hei hei :)

  Jõudu printsesside kasvatamisega :)

  Meie koridori sobiks uus suur peegel nagu valatult :) on see teine lihtsalt tühi tuba…
  Ja kui välja vaja uksest astuda, siis pole millegi ees end keerutada…

 • Reply Helena 12. oktoober 2016 at 15:25

  Soetasime äsja uue kodu. Tegime remondi. Tütar valis oma toa värvid ja kujunduse kõik ise. (Seinavärviks on roosa-pidi olema poniroosa nagu ta ütles).
  Ja soovis enda tuppa ka niiväga suurt peeglit, kuna on sellises vanuses, et õhtuti proovib kleite ja erinevaid riideesemeid, et mis millega sobib(väike moelooja). Aga peeglit pole me veel saanud(jäime hiljaks ühe soetamisega ning nüüd ongi soiku jäänud).
  Arvan, et see peegel teeb preilile väga suurt rõõmu.

 • Reply Nele 12. oktoober 2016 at 15:25

  Mul muide ongi puudu üks peegel kus kohast end vaadata ja kogu oma outfiti näha, koguaeg kargan väikse peegli ees et näha kas kõik on normaalne :D

 • Reply C 12. oktoober 2016 at 15:24

  Mul alustati toas remonti ja oiii kuidas ma tahaks juba seinu varvida ja patju tellida ebayst ja riiulitesse kaktuseid ja nunnusid asju panna haha aga peamine on et mu kapp juba valmis saaks sest koik kohad asju tais :(

 • Reply Karet 12. oktoober 2016 at 15:24

  Ütleme nii, et puudu on väga paljud asjad! Hakkame perega järgmine kuu kolima täitsa enda koju (hetkel elame üürikas) ning pool sisustust on veel vaja hankida,ühtlasi on ka mu beebipoisi tuba alles roosat värvi ja sinna oleks ka kindlasti muud sisustust vaja. Ei teagi,mis kõige hädavajalikum oleks, aga see peegel sobiks kindlasti kuskile :)

 • Reply Keidi 12. oktoober 2016 at 15:24

  Selle peegli võit oleks täpselt õigel ajal ja õiges kohas, sest mul on seda hädastiiii vaja. Miks? Nimelt elan üürikorteris kuhu oli jäänud selline suur ja uhke peegel eelmisest elanikust kuid kes ükspäev otsustas, et tal on seda vaja.. noh mis mul ikka üle jäi kui anda, polnud teine minu oma ja kuulus siiski talle ja nüüd ma olen siis siin ilma peelgita ja kole raske on olla kui korteris on üks väike peegel kuskil pimedas vannitoa nurgas :D :D

 • Reply Sigrid 12. oktoober 2016 at 15:23

  Peegel ainult hetkel vannitoas

 • Reply Maide-Marie 12. oktoober 2016 at 15:23

  Kusjuures peegel ongi puudu. :) Enam-vähem saan ennast vannitoa peeglist näha, mis on körgel. Ma olen alati unistanud peeglist, kuid unustan osta igakord kui poodi lähen kus on peeglid.

 • Reply Maret 12. oktoober 2016 at 15:22

  Minul on esikutumba. Praegu teen koridoris jalanõudega akrobaatikat. Aga peegel ajab ka asja ära! :D ;)

 • Reply Kristiin 12. oktoober 2016 at 15:22

  Minu koju oleks see peegel nagu rusikas silmaauku. :)

 • Reply Liina 12. oktoober 2016 at 15:19

  Mul oleks vaja ühte korralikku meigilauda ja lampe, aga samas peeglist ka ära ei ütleks, just sai toas remonti tehtud ja mingi kõige odavam jyski peegel ostetud, aga no see pole ikka see :D

 • Reply Jete 12. oktoober 2016 at 15:19

  Usu või ära usu, aga põrandapeegel ongi just väga puudu! Peale kolimist olen sellest terve aeg unistanud, aga ei ole leidnud veel seda õiget, mille eest raha välja käia raatsiks.
  Ukerdan kurvalt oma vannitoapeegli ees.
  Niiet võit kuluks väga ära ja ei peaks enam riidekapi ja vannitoa vahet jooksma.

 • Reply Elis 12. oktoober 2016 at 15:19

  Ee, sa vist mõtlesid, et Mari sünnal täitsid ülemised kolm riiulit ära? :D

 • Reply ingrid 12. oktoober 2016 at 15:19

  Vot põrandapeegel ongi puudu :D ei ole veel kuskil nii suurt leidnud et meie armas 2 aastane pritsess sinna ilust ära mahuks. Tal on komme alati peale soengu tegemist ja riiete selga panemist keerutada ja vaadata ennast, et kas sai ikka ilusti :D talle meeldib ennast üldse jubetalt keerutada ja vaadata ennast.

 • Reply Kelli 12. oktoober 2016 at 15:18

  Peegel ongi puudu. Hetkel aint väike peegel kodus :D

 • Reply Maiken 12. oktoober 2016 at 15:18

  Minu kodust on hetkel puudu teleka alusest kapist.

 • Reply Merilin 12. oktoober 2016 at 15:18

  Kuna me alles saime oma päris kodu remonditud, siis tegelikult on kõik asjad puudu ? aga eriti tore oleks saada üks ilus peeglike magamistuppa ☺

 • Reply Anette 12. oktoober 2016 at 15:18

  Ainus peegel toas toetub vastu seina maas ja väriseb koguaeg kui keegi kõnnib ja meigi asju hoian üldse kirjutuslaua sahtlis, seega kuluks see ilusasti tuppa ära :)

 • Reply pille 12. oktoober 2016 at 15:18

  Hetkel ongi puudu peegel, selline mida saaks just koridoris hoida ja kust näeks tervelt ennast,hetkel peab magamistuppa jooksma :D

 • Reply Karin 12. oktoober 2016 at 15:17

  Ilusat suurt peeglit olen ammu juba endale soovinud, aga ei ole lihtsalt raatsinud osta :(

 • Reply Kätlin 12. oktoober 2016 at 15:17

  Meil on lastetoast just puudu suur peegel kus lapsed saaks ennast vaadata ja sättida. Isegi emme käiks siis lastetoas ennast imetlemas.

 • Reply Berta 12. oktoober 2016 at 15:16

  Kaks preilit igatsevad samuti põrandapeeglit. Üks väike rohkem juba kui suur :)
  Me siiani ka hädapärast ainult vannitoa peegliga läbi ajanud – näeme kenasti peanupust kõhuni end :D
  Aga jalakesi tahaks ka näha :D

  Ilusat kooskasvamise jätku :)

  B

 • Reply Soph 12. oktoober 2016 at 15:16

  Puudu ongi üks korralik peegel kus ennast täies pikkises vaadata saaks. Praegu vean ûhte peeglit edasi-tagasi :D Ja ühe korraliku nurgadiivani peaks ka muretsema!

 • Reply Sandra 12. oktoober 2016 at 15:15

  Hiljuti sain oma uue toa valmis ja hetkel on sealt puudu täpselt kaks kõige olulisemat asja riidekapp ja peegel. Tavaliselt vean ma vannitoast peegli salaja enda tuppa, siis saab rahulikult meikida, muidu vannitoas käivad teised aina koputamad, et noh, oled juba valmis. :D
  Seega oleks antud peegel vägagi teretulnud meie majapidamisse :D

 • Reply M 12. oktoober 2016 at 15:15

  Hetkel pole mu tulevases kodus peale pesumasina, külmkapi , kummuti ja voodi mitte midagi . Seega on hetkel põhimõtteliselt kõik puudu . Peegel kuluks väga ära , edev inimene ju siiskit . ?

 • Reply H 12. oktoober 2016 at 15:15

  Ega ühest peeglist ära ei ütleks küll, sest kaua ma jõuan seal kraanikausi kohal upitada vannitoas, selg väsib tavaliselt ära. Asi poleks ilmselt nii hull, kui mu silmanägemine normis oleks :D Aga tegelt kui rääkida, mida reaalselt VAJA oleks, siis puudub minu kodust vaip, pesumasin ja ahi (kui kaks viimast võib liigitada kodusisustuse alla).

 • Reply Maris 12. oktoober 2016 at 15:15

  Minu kodust ongi üks korralik peegel puudu. Ainus on hetkel vannitoas ja välja minnes ei saa kunagi vaadata, kas ma normaalne välja näen. Loodetavasti pole veel kordagi ülestõstetud seeliku või muu taolisega kodust väljunud :D

 • Reply Anna-Maria 12. oktoober 2016 at 15:14

  Minu uues kodus pole mitte ühtegi peeglit hetkel. Kolisime küll juba mitu kuud tagasi sinna, aga beebi kõrvalt pole jõudnud sobivat peeglit veel välja valida. Laiskus on ikka õudne asi. Selline peegel oleks super kena :)

 • Reply Merli M. 12. oktoober 2016 at 15:14

  Ongi puudu peegel ja samuti ka tegelikult üks vahva öökapike. :)
  Edu blogimisel :)

 • Reply Kr6bin 12. oktoober 2016 at 15:14

  Just suurt peeglit olekski vaja, kuna eelmise lõhkus sõber ära :(

 • Reply Evelin 12. oktoober 2016 at 15:14

  Esimesena võiks öelda, et puudu on maja, mida üldse sisustada, aga ma, et ehk läheb õnneks ja järgmisel aastal lähevad juba asja sinna suunas, et saab hakata maja ehitama. Ja kui juba maja olemas on, siis on tegelikult puudu põhimõtteliselt kõik, st on küll asju, aga kõik pole päris sellised, mida ma tahaksin ja seega oleks ilmselt palju uusi asju vaja. Ja muidugi oleks vaja suurt peeglit, ilma selleta ei saa ju elada :D

 • Reply Muts 12. oktoober 2016 at 15:14

  Ma tahaksin hoopis muud kodu.
  Või siis – KODU! Elamist, mida võiksin oma koduks nimetada. Vot sinna oleks päris mitu asja puudu. Mõned asjad võtaks ikka siit elamisest ka kaasa :)
  Aga seni, kuni unistus oma kodust oma aega ootab, elan selles elamises. Koduks ei kutsu, aga elada kannatab. Lihtsalt võõras (kurjakstegev) hing on majal sees ja no ei suuda.

 • Reply J 12. oktoober 2016 at 15:13

  Kuna me koridori remondi tõttu pidime viskama enda 3×3 ruudulise vana ja katkise peegli välja ning uut pole aasta aega jõudnud vaatama minna, siis see uus peegel kuluks täpselt ära. :D Praegu üritavad meie pere kõik liikmed(3naist) käia hommikul vannitoa peegelkapi ees vaatamas kas nende outfit näeb hea välja või mitte ja enamus aegadest on kahjuks see teine variant :D

 • Reply Marie K 12. oktoober 2016 at 15:13

  Vot just selline suur peegel meie elamisest puudu ongi.. Vannitoas on kraanikausi kohal 1 peegligakapp ja esikus on kapp peegliga.. aga neist ei näe end täispikkuses. Selleks et üleni näha, peab kööki kõndima ja kaugelt peeglisse vaatama.. Aga 1 vaba sein sellise peegli jaoks on täitsa ootamas :)

 • Reply Kristin 12. oktoober 2016 at 15:12

  Puudu on üks ilus peegel Kust Saab end “imetleda ” ??

 • Reply Britta 12. oktoober 2016 at 15:12

  No kuna mul päris oma kodu veel ei ole, võino on aga oma tuba on see mida mina sisustan siis sealt on hädasti üks peegel ja tugitool puudu :)

 • Reply Sille 12. oktoober 2016 at 15:12

  Meie uus kodu vajaks uut peeglit kus mina ja poja saakime end imetleda, ning kuna pojale meeldib peeglis endaga rääkida aga hetkel nii suurt peeglit pole siis see sobiks hästi meile.

 • Reply kati 12. oktoober 2016 at 15:12

  See loos on nagu rusikas silmaauku☺oh kuidas ma olen ennast üritanud saada poodi, et suurt peeglit osta.aga võta näpust, siiani mul vaid pisike peegel kus taga saab nägu pähe aga milline ma õuue minnes olen.eks seda ma vaatan möödujate nägudest.☺

 • Reply Merit 12. oktoober 2016 at 15:12

  Tead, ostsime omale maale maja,no et ikka linnast nelja lapsega maale pugeda ja maakateks hakata. Hakkasin eile kusjuures oma suurem majas ringi vaatama ja opaaa,mul polegi peeglit :Ď meigin end tasku peegliga ja vahel harva käin linnas rma juures peegit nurumas :P haha,pole raatsinud osta,koguaeg mõylen,et ohh küll jõuab :D Kodus muidugi küll ja küll asju puudu nt uut diivanit tahaks,koridori jalanõude riiulit jne..aga no peegel vast valminud toas oleks ju super.

 • Reply mmm 12. oktoober 2016 at 15:12

  Kuna just kolisin, siis pole jõudnud veel muretseda endale ilusat ja suurt peeglit. Hetkel käin vannitoa peegli ees ja siis hüppan seal ja vahest toon tooli alla :D :D

 • Reply Kätu 12. oktoober 2016 at 15:11

  Peeglike tule ära koju ! Mul on lausa error olukord :D vannitoas on peegel kapike seinal ja sinna ette minnes paistab peeglist vaid mu peanupp ! Päris ebamugav on välja minnes põrandapesu ämber kummuli keerata ja sinna peale astuda et natukenegi terviklikult näha !

  Tervitused Teile sinna armsasse segasummasuvilasse :)

  • Reply Karolin 12. oktoober 2016 at 15:44

   Tead,minu kodust ongi puudu üks peegel ja see sobiks meie koju kui valatult.?

 • Reply H. 12. oktoober 2016 at 15:11

  Meil peegel täpsel puudu ongi. Ainuke suur peegel on suurema lapse toas aga ma ei jaksa koguaeg üles alla joosta. Teate ju küll kuidas naised riidesse panevad :) sada korda on vaja vahetada :)

 • Reply Rave Otsla 12. oktoober 2016 at 15:11

  Hetkel Minu kodusisustusest ongi puudu üks suur peegel. Väikseid on küll, Aga ligidalt ennast Väga vaadata ei julge?

 • Reply Ma 12. oktoober 2016 at 15:11

  Minul on puudu täpselt üks kummut beebiriiete jaoks. Kuna resurss on praegu piiratud, pole me veel sobivat leidnud, mis asuks ka meile lähedal. Peegel oleks loomulikult boonus. Sala.ee lehest ei teadnud ma enne muhvigi, aga nüüd vaatan sinna ka. Ehk meie tulevane kummut end seal peidabki.

  Kasutan siinkohal võimalust ja küsin, kas sa oma nuudlipatja veel kasutad? Kui ei, kas raatsiksid selle mulle maha parseldada? :)

  • Reply Mallukas 12. oktoober 2016 at 15:12

   Ma võin selle sulle anda küll, aga ma soovitan osta lühema. Siis on mugavam seda voodis jalge vahel kasutada ja pärast imetada kaa

  • Reply Ma 12. oktoober 2016 at 15:16

   Mul praegu on üks jalgevahepadi ja tunnen täiega puudust, et saaks külili magades midagi ka kõhtu ja rinda toetama. Kas nii kasutades jääks see sinu oma ka liiga pikaks?

 • Reply Laura 12. oktoober 2016 at 15:11

  Peegel

 • Reply Dagmar 12. oktoober 2016 at 15:11

  Minu kodus pole ühtegi sisustuselementi veel st. kõik on puudu. Ühte head peeglit oleks alustuseks küll sinna hädasti vaja.

 • Reply B 12. oktoober 2016 at 15:10

  Mis on puudu? Hetkel on kõik puudu:DD paar päeva alles uues korteris sees olnud, nii palju vaja teha ja osta.. alles sai kapp välja lõhutud. Seega härrad-prouad, kui kellegil on pakkuda kummutit ning tv alust, olen avatud kirjadele :D ja loosist võtan ka osa- tahaks kûll reede õhtul ennast peeglist imetleda??

 • Reply Helis 12. oktoober 2016 at 15:10

  Minu kodust on hetkel puudu mõnus ja pehme voodi, sest magamistuba on remondis ja arvan, et uus peegel sobiks sinna samuti väga hästi :)

 • Reply Hanna 12. oktoober 2016 at 15:09

  Peegel puudu! :)

 • Reply Carmen 12. oktoober 2016 at 15:08

  Raamaturiiul elutuppa! Hädasti on vaja, sest varsti võib hakata juba raamatutest riiulit laduma. Aga üks korralik peegel kulub ka alati marjaks ära!

 • Reply Maigi 12. oktoober 2016 at 15:08

  Kuna tütre tuba sai veits ümber tõstetud siis leidsin et sinna sobiks nüüd üks põrandapeegel ära, nii mõnigi kord oleme pidanud tütrega tooli peal end peeglist vaatama ?

 • Reply Annika 12. oktoober 2016 at 15:07

  Kolisime majja suvel 2011 ja kuna peeglitega liuguksed jäid korterisse, siis tekkis vajadus osta uus peegel. Aga noh nagu ikka on miljon asja vahepeal saanud lastetuppa ostetud, aga peegel oma magamistuppa on ikka ostmata. Peeglit oleks hädasti vaja, hetkel saan oma üldvaadet vaadata peeglist vaid nii, et vannitoas astun ämbri peale ja siis näen oma jalgu ka peeglist :D

 • Reply Signe 12. oktoober 2016 at 15:05

  meil pole öökappe, oleme juba 7 aastat oma kodus elanud ja mehel on öökapi asemel endiselt pappkast, minu pappkast vajus ammu kokku juba.

 • Reply Riina Torim 12. oktoober 2016 at 15:04

  Meil on kah just täpselt peegel puudu. Siiani oleme hakkama saanud tillukese vannitoa peegliga, seega üpris nirult on läinud. :)

 • Reply M-L 12. oktoober 2016 at 15:03

  Peegel, kuna polegi ühtegi kodus.

 • Reply Gerlyn 12. oktoober 2016 at 15:02

  Puudu on üks korralik peegel. Meil pole uues kodus ühtegi peeglit, kust ennast üleni vaadata oleks võimalik ja see on väga ebamugav.

 • Reply Aivi 12. oktoober 2016 at 15:02

  Pikka peeglit oleks kohe kindlasti vaja. Nagu ühele naisele ikka :D

 • Reply Bell 12. oktoober 2016 at 15:01

  Minu kodu karjub hetkel ühe suure riidekapi järele. Piinlik aga hetkel on mu “riidekapiks” triikimislaud kuhu kõik hilbud pandud on. :D
  Ja ühelgi naisel ei ole kunagi liiga palju peegleid kodus. :) Eriti veel sellisest mis sind täiea hiilguses näitab :P

 • Reply M 12. oktoober 2016 at 15:01

  Minu kodust on puudu üks suur pehme vaip,põrand on nii külm.

 • Reply Mai 12. oktoober 2016 at 15:01

  Puudu just esikusse peegel ?

 • Reply Triinu 12. oktoober 2016 at 15:01

  Minu toast ongi puudu üks põrandapeegel ?praegune on üliniru ?
  Ps! Printer on ka minupoolt endiselt Sind soovikorral ootamas!

 • Reply Kristiina 12. oktoober 2016 at 15:01

  Meie kodust on puudu söögilaua toolid. Ei ole leidnud sobivaid veel…no kus nad end peidavad?!

 • Reply Sandra 12. oktoober 2016 at 15:00

  Puudu on suuretoa vaip ja muidugi üks suur peegel, et ennast imetleda ja selfitada ???

 • Reply L 12. oktoober 2016 at 15:00

  Täpselt peeglike ongi puudu mu magamistoast. Ülejäänud asjad kõik olemas. Peeglit olen kaua plaaninud osta, aga alati kui peaaegu ostmiseks läheb hakkan hinna pärast kahtlema, kas ikka tasub(tahaks ikka ju midagi uhket). Lähiajal peaks ikkagi selle endale soetama. Kaua võib :D

 • Reply Kairit 12. oktoober 2016 at 15:00

  Kodus puudubki üks suur peegel kus ennast täispikkuselt näha :),kuna igahommikul vaja see alla tösta vöi ronida tooli otsa :D ,oleks hommikuti üks mure vähem :D

 • Reply Karola 12. oktoober 2016 at 15:00

  Ma ütlen ausalt, mul ei ole midagi hetkel kodust puudu.. kuid üks peegel kuluks küll magamistuppa ära, sest seal just on selline hea valgus, kus ennast mukkida või enne välja minekut vaadata.

 • Reply Merge 12. oktoober 2016 at 15:00

  Kuna oleme sunnitud 1. novembriks välja kolima oma üüri kodust , otsime me uut kodu ja sinna ka on kindlasti vaja ühte uhket peegli kappi kus saaksin oma staffi hoida kuna noo neid meigi asju ja lõhnu on mul ikka omajagu :)

 • Reply Grete 12. oktoober 2016 at 14:59

  Minul on puudu korralik riidekapp :)

 • Reply Mari-Liis 12. oktoober 2016 at 14:59

  Meil on kodust puudu jalatsiriiul/kapp, aga pole veel sobilikku riiulit/kappi leidnud mis mulle meeldiks. Aga küll see aeg ka tuleb kus leian enda maitse järgi jalatsiriiuli

 • Reply Ingrid 12. oktoober 2016 at 14:59

  Ainus asi mis hetkel puudu on, ongi suur peegel :D

 • Reply Merilin 12. oktoober 2016 at 14:59

  Minu peegliks on hetkel suure riidekspi peegel,mis pole veel kokkupandud ja seegi läheb vanemate tuppa (elan korter üleval) ja kuna ma ei sa endale niipea lubada ühtegi suuremat peeglit,kuna ei ole hetkel paremat palka(kuigi ma väga tahaksin) siis kahjuks olengi peagi ilma peeglita :( ja selline peegel oleks ikka ilus unistus küll!

 • Reply Avokaado 12. oktoober 2016 at 14:58

  Kolisime just uude, oma koju ja suur peegel ongi just puudu. Eelmise suutsin trepist alla tassides ära lòhkuda ?

 • Reply Gerda 12. oktoober 2016 at 14:58

  Olen just mõnda aega endale põrandapeeglit igatsenud ja lahtiste silmadega ringi käinud, kahjuks pole leidnud sellist, mis oleks ilus ja samas rahakotti tühjaks ei teeks. Lisaks sellele on mu nimi Gerda nii et see peegel sobiks nagu valatud :)

 • Reply Ave 12. oktoober 2016 at 14:57

  Korralik diivanilaud on veel puudu :), muidugi suurest ja ilusast peeglist ei ütleks kunagi ära :P Magamistuppa just seda hädasti vaja :P

 • Reply Kaisa 12. oktoober 2016 at 14:57

  Ma olen juba kindlalt aasta, kui mitte rohkem sellisest peeglist unistanud, aga alati tulevad kuidagi tähtsamad ostud ette. Just see puudubki ;)

 • Reply Annika 12. oktoober 2016 at 14:57

  Minul on puudu tõesti hetkel minu jaoks väga tähtis öökapp voodi kõrvale. :) Siiani kõik asjad voodis, isegi telefoni ei ole võimalik ööseks mujale laadima panna. :) Ja ega loomulikult suurele peeglile ka ei ei ütle. :)

 • Reply Birgit 12. oktoober 2016 at 14:57

  Minul on puudu voodi, mis päästaks mu lahtikäival diivanil magamise õudusest.

 • Reply Mari 12. oktoober 2016 at 14:56

  Sisustus on olemas aga kodu on puudu veel :D

 • Reply Riina K 12. oktoober 2016 at 14:56

  Koridorist on puudu yks suur ja korralik kapp ning suur peegel. Meil majapidamises on kokku vaid 2 väikest peeglit. Rõõm oleks võita, siis saaks lapsed ka ennast peeglist ees imetleda :)

 • Reply M.L. 12. oktoober 2016 at 14:56

  Puudu on terve ülemise korruse jagu mööblit v.a. voodid ja kindlasti soovin magamistuppa suurt peeglit, sest praegu suurt peeglit polegi.

 • Reply Ragne 12. oktoober 2016 at 14:56

  Meil on tegelikult oma kodu ost alles ees, aga hiljemalt kevadeks soovime juba oma majas elada. Ja see tähendab seda, et meie telekas, diivan ja voodi on praktiliselt k6ik, mis meil endil juba olemas on. Teisis6nu hankida tuleb K6IK, ka tuleva lapse stuff ja kui meil 6nnestub saada see kodu, mida me siin hetkel piidleme ja millest öösiti und näeme, siis neid peegleid mahub sinna kyll ja kyll. (I’m so sorry, aga mul pole hetkel eriti täpitähti, nagu näed)

 • Reply Tiiu 12. oktoober 2016 at 14:55

  Puuduolevaid asju jagub, aga kõige olulisem hetkel on esikunagi – ei oli pisikese beebi kõrvalt aega olnud tegeleda (eks muud organiseerimist ja aega nõudvaid Tegemised tunduvad alati tähtsamad). Kuigi päris piinlik on kui tulevad külalised ja vaatavalt nõutult ringi, kuhu joped/mantlid riputada. Tavaliselt riputan külaliste rõivaid esiku kõrval asuvasse vannituppa rätikute nagisse :)

 • Reply Oksana 12. oktoober 2016 at 14:55

  Tere Mallu! Usu või ära usu, aga just suurest maast pikemast peeglist ongi mul kohutavalt suuur puudus. Nii kui sinu blogi nägin, jättis süda lööke vahele, et nagu päriselt, loositakse peegel??? Elan mehega juba nii niii mitu aastat koos ja no lihtsalt ei ole peeglit soetanud, lihtsalt ei raatsi, sest kulutan meelsamini selle raha lapse peale, ning mehele teen aega ajalt pisikesi kingitusi lihtsalt niisama, et ta mul olemas on:) , samuti on pisibeebi tulemas novembri alguses ja sinna läheb ka mõnus rahasummake :) Ja seda pinnida mehelt ma ka nagu ei tahtnud. Vannitoas on meil väike peeglike, kus ma meigi ja soengu korrastan, aga no riiete sobivust ja väljanäegmist, ma vaatan… häbi öelda, aga saunaukse pealt :D See on tume klaas ja peegeldab, õiged riiete värvid küll kaovad, kuid miskit ikka aru saan :D Seda linki mul ka avada ei lasknud, mingi error tuli igakord ette “Internal Server Error”.. kuid siis mõtlesin et ahh savi milline peegel see on, peaasi et peegel :D Ma hoian varbaid ja pöidlaid pihus et õnn naerataks mulle :)
  Palju õnne Teile ka muidugi tütrekese sünni puhul, olete väga vahva perekond! :)

 • Reply Keku 12. oktoober 2016 at 14:55

  Oleme tsut üle aasta uues kodus elanud ja siiani ei ole suutnud ma endale muretseda suurt peeglit, kus ennast imetleda saaks. Seni olen leppinud vannitoas oleva pisikese peegliga ? Ja nüüd kolmekuusega kodus olles, ei tule peegli shoppamine pähegi.
  Ja sina, Mallukas, oled niiiii äge. Avastasin sinu blogi ca kuu tagasi alles ja nüüd beebit imetades, külg maas lebotades, hea lugeda ?

  • Reply Tiiu 12. oktoober 2016 at 14:58

   Veider, see jutt oleks nagu minu kirjutatud, olen samuti aasta uues kodus elanud (endiselt palju asju veel kodus puudu) ja loen kolmekuuse beebi kõrvalt hiljuti avastatud Malluka blogi ?

   • Reply Keku 16. oktoober 2016 at 17:55

    Hahaa, väga hea ?

 • Reply Siret 12. oktoober 2016 at 14:55

  Öökapp

 • Reply G 12. oktoober 2016 at 14:54

  Elutoas puudu suur diivan. Kuna elame üürikas ja omanikul enda räsitud kahte diivanit kusagile panna pole ja ära ka visata ei raatsi peame leppima sellega, et uut nii pea veel valida ei saa. Ehk leiame veel mõne koha kus saaks hoiustada.

  Esikus ilutseb meil suurt kummut, mille vahetaks heameelega peegli vastu välja ning soetaks nagi juurde, ruumi rohkem ja ei peaks väikest garderoobi kappi üleriietega piinama. :D

  Ja no üleüldse tahaks oma elamist, et kõik päris oma käe järgi ära teha. Ilmselt paljude perede unistus?

 • Reply eve 12. oktoober 2016 at 14:54

  Meil puudu vannitoauks :) Ja no üks peegel kuluks sinna ka veel ära.

 • Reply Kätlin 12. oktoober 2016 at 14:54

  Natuke raskusi on hetkel sinna sala.ee lehele pääsemisega, ei tea kas kõik malluka lugejad koormasid üle :D

 • Reply Britt 12. oktoober 2016 at 14:54

  Hetkel on kodus ainult vannitoas väike peegel. Välja sättides tuleb vahepeal liftis käia peeglist täispikkust vaatamas :D
  Seega jah, hädasti kuluks üks pikk peegel ära :D

 • Reply Joanna 12. oktoober 2016 at 14:54

  Alles kolisime oma uude koju,väga palju asju veel puudu üks neist on peegel:)Praegu pole võimalik kodus ennast kuskil vaadata peale väikse peegli ja ahjuklaas:)))

 • Reply Nele Kõli 12. oktoober 2016 at 14:54

  Peegel on kindlasti puudu kus näeks ennast pealaest jalatallani ? selle paigutaks oma tulevasse magamistuppa ?

 • Reply Triinu 12. oktoober 2016 at 14:53

  Mul on puudu kirjutuslaud ning loomulikult üks korralik peegel kuluks ka naisterahvale ära ?

 • Reply B. 12. oktoober 2016 at 14:53

  Võib tunduda väga imelik, aga mul ongi päris päriselt vaja peeglit,mida mul ausõna ei ole. Sellist ilusat suurt peeglit oleks koridori/magamistuppa hädasti vaja ..
  Jään lootma õnnele :)

 • Reply Kertu 12. oktoober 2016 at 14:53

  Minu kodust on kindla peale üks selline peegel puudu. Tallinnasse kolides, oli mul üks sarnane ka silmapiiril, aga tudengile kohaselt lõppes raha enne otsa… Niiet täiuslikust õnnest on mul puudu täpselt see peegel :)

 • Reply Liis 12. oktoober 2016 at 14:53

  Uskuge või mitte aga see peegel oleks kirsiks tordil( magamistoas ) . Kuna iga kord kui peeglist täis pikkusest näha tahan siis ronin voodi/tugitooli peale :D Ja sama on ka esikus. võiks ju kordki ilma hüppamata ja ronimata end täis pikkuses näha ;)

 • Reply Janne 12. oktoober 2016 at 14:53

  Täpselt Peegel ongi puudu magamistoast :D
  Praegu peegel vaid vannitoas :D

 • Reply Sirli 12. oktoober 2016 at 14:52

  Puudu on kummut. Kõik asjad on riidekapis.

 • Reply Mannu 12. oktoober 2016 at 14:52

  Meie kodust puudub justnimelt selline kummut või meigilaud koos peegli ja piisava valgustusega. Nurgakene iseendale. Emme peab kõik oma hooldus-ja ilutoimingud teostama kas hämaras koridoris või vannitoas. Pole just teab mis luks vannitoa peegli ees meigikreemi näkku möksida, kui kallis kaasa kõrval hommikuse sooletühjendamisega tegeleb ja kolmene plikatirts iminapaga hambaharja emmele kannika külge lüüa üritab ;)

 • Reply Mari-Liis 12. oktoober 2016 at 14:52

  ou gaaaad, mul oleks vist miljon asja vaja :) aga hetkel käib kummuti otsing, mis mätsiks voodi ja öökappidega. ja siiiiiiiiiiiiiiiis ma tahaks pesasisustusest tellida ägedad postrid, et hiljem need kummuti kohale riputada!

 • Reply Triinu 12. oktoober 2016 at 14:52

  Just kolisime elukaaslasega uude koju. Meil on peegel küll olemas ja puudus on hoopis riiulitest, kuid kunagi ei ole peegleid liiga palju. Minu arust on peegli olemasolu väga oluline ka teistes tubades, peale esiku.

 • Reply Janika 12. oktoober 2016 at 14:52

  Minu kodust on veel palju-palju sisustusasju puudu, kuna üürikorter oli põhimõtteliselt tühi kui sinna elama asusime. Enim meeldivad mulle väikesed detailid, mis teevad kodust kodu, eriti pimedamal ajal kui mulle meeldiks, et kodu oleks täis igasugu tulukesi ja küünlaid, et võimalikult hubane oleks teki sees teed juua :) Suur peegel oleks väga vajalik, sest praegu on meil olemas vaid selline, kust kogu outfit näha ei ole ning hetkel kasutan õue minnes välisukse akna ja autoakende peegeldusi, et enamvähem aru saada, kuidas komplekt välja näeb :)

 • Reply Getter T 12. oktoober 2016 at 14:51

  Just nädalavahetusel sättisime magamistuba ümber ja tekkis mõte, et üks (valge raamiga) põrandapeegel sobiks sinna ideaalselt.
  Väga loodan võita :-)

 • Reply Brigit 12. oktoober 2016 at 14:51

  Hetkel on minu peegel põrandal maas ning tänu sellele enda outfiti vaatamine võimatu.(Niiet jumal teab millisena ma kodu uksest välja astun)
  Sellist peeglit oleks mu koju kindlasti vaja.
  :)

 • Reply Marie 12. oktoober 2016 at 14:50

  Just peegel ongi puudu hetkel, sest vana kapp koos peegliga sai elimineeritud kohast, kuhu hakkab käima beebi vanker ja nüüd on kogu elamise peale vaid üks pisike lauapeegel. :)

 • Reply Orbit 12. oktoober 2016 at 14:50

  Peegel ongi puudu:D

 • Reply pix-rix 12. oktoober 2016 at 14:50

  Meil puudu üks korralik kummut, sest vanal ei taha sahtlid enam hästi liikuda.

 • Reply K 12. oktoober 2016 at 14:50

  mul ongi peegel puudu!!! Mul praegu mega kole peegel. Tegelt on puudu veel põrandaplaadid jaaa laevärv ja üldse mega palju stuffi, sest teeme remonti :)

 • Reply Annika 12. oktoober 2016 at 14:49

  Meil ongi puudu põrandapeeglist, meil on hetkel vaid vannitoa väike peeglikapike.
  Nii et kululs üks suur peegel ära küll!

 • Reply Merit 12. oktoober 2016 at 14:49

  Kuna hetkel käib suur remont ja soov oleks varsti juba sisse kolida, oleks suurepärane saada kingiks ilus põrandapeegel mis sobiks nagu valatult meie tulevasse magamistuppa.

 • Reply R. 12. oktoober 2016 at 14:49

  Kuna alles kolisime, siis puudu veel koridori peeglitega kapp, aga kuna pole senini sobivat leidnud, siis äkki sobikski lihtsalt peegel ja nagi ja mingi ilus istepink :) Ja ei saa mainimata jätta, kui nunnu see uus ilmakodanik ikka on :)

 • Reply Tertsik 12. oktoober 2016 at 14:48

  Usud sa seda või ei, aga mul pole kodus ühtegi peeglit. Ma reaalselt vaatan oma telefonikaameraga abiga ennast, enne kui välja lähen. Põhjuseid on palju, aga kõige hullem selle juures on see, et elan üürikortefis, kuhu omanik ei luba ühtegi auku seina teha. Ta ei lubanud isegi oma naisel pilte seina peale panna. Seega oleks põrandapeegel ainuke variant ja väga tore oleks ennast natuke suuremast pildist vaadata.

 • Reply Britta 12. oktoober 2016 at 14:48

  Mul on puudu terve kodu koos sisustusega! Elame ajutiselt ühetoalises suvilas kastide ja kottide otsas ning unistame vaikselt valmivast majast. Köögisisustus on tellitud, magamistubades saame kasutada oma vana mööblit, aga muud ruumid jäävad ootama, kuniks sisse saame kolitud.
  Peegel on aga selline element, mida ühes kodus pole iial liiga palju. Vannituba, wc, saun, magamistoad, garderoob, esik ja no miks mitte ruumi avardamiseks ka elutoas või söögitoas. Kulub ära :)

 • Reply Marielle 12. oktoober 2016 at 14:48

  Täiega üks suur riidekapp on puudu. Kapp juba ajab riideid välja. Nagu mõni vulkaan, mis purskab.

 • Reply Annely 12. oktoober 2016 at 14:48

  Meil, minu 12 aastasel tütrel ja minul siis, on just puudu üks imeline täispikk peegel, millest ennast sättimisel vaadata. Arvestades tütrekese vanust, loodan, et ka mulle seal üks pisike nurgake
  jääb vahel, kust ennast vaadata:)

 • Reply Gerdi 12. oktoober 2016 at 14:48

  Just põrandapeegel puudu ongi, eelmine kukkus kildudeks.

 • Reply Kristina 12. oktoober 2016 at 14:48

  Mul on puudu niii palju. Aga kõige enam tunnen puudust diivanilauast kus kohvi juua hommikuti ja täispikkuses peeglist, kus ennast normaalselt näha saaks. :)

 • Reply Kristi P. 12. oktoober 2016 at 14:48

  Kuna varsti kolimine siis on puud näiteks suur söögilaud ja toolid peeglini pole jõudnudki neid on lausa mitu vaja.
  :D

 • Reply terts 12. oktoober 2016 at 14:48

  kuna ma ootan, et valmiks meie päris oma kodu!!!!(appi, kui elevil ma olen) siis kuluvad KÕIK sisustuselemendid meile marjaks ära ja noh… nagu vaesed noored ennemuiste, siis iga kokku hoitud kopikas teeb rahakotile ainult head!:) ja no mis elu see ilma ühe korraliku peeglita ikka väärt on?

 • Reply V 12. oktoober 2016 at 14:48

  Minul ongi kodust just ilus ja suur peegel puudu, kõik ülejaanud pisikesed ja jube halva valguse suures. Peeglid on niiii kallid seega ostmine minu jaoks põhimõtteliselt võimatu. :D Tahaks noh mingit ilusat suurt peeglit ka tuppa. Seega loodan õnnele! :)

 • Reply Liisa 12. oktoober 2016 at 14:48

  Mul on kodusisustusest puudu kõik. Kuna kolisime alles oma korterisse siis siin vaja ikka hullult remonti teha jne jne.. Vaja oleks uut köögimööblit, uusi toole, uut söögi lauda, sektsiooni, nurgadiivanit, uut vannitoa sisustust.. Peeglist ei ütleks ka ära, sobiks suurepäraselt koridori, saaks ilutseda selle ees. :D

 • Reply Tiina K 12. oktoober 2016 at 14:47

  Kuna esikus pole veel remonti tehtud, siis pole ka korralikku peeglit endale soetanud, hetkel olen leppinud vannitoa peegliga, kus näeb ainult ülemist osa, aga võiks ju olla selline peegel, kus näeks ennast ikka täispikkuses. Kokkuvõttes on siis puudu ühest peeglist :)

 • Reply Maiken 12. oktoober 2016 at 14:47

  Minu kodusisustusest on puudu veel palju asju, ja nende hulgas üks korralik peegel. Hetkel peab enese imetlemisega hakkama saama vannitoa peegli ees???. Palun mulle see peeglike ?

 • Reply Rita 12. oktoober 2016 at 14:47

  Minu tütre unistus on oma tuppa saada riidekapp kus on suuuuuuuuur peegel ,et teismelisel oleks ennast võimalik imetleda iga nurga alt ja muidugi igasuguseid fotoshoote teha :D. Kuna hetkel pole kahjuks nii palju raha ,et saaks talle sellist kappi võimaldada oleks ka peegel suureks abiks :)

 • Reply Maria 12. oktoober 2016 at 14:47

  Kolisin just. Või noh peaaegu just mehest lahku oma kahe lapsega. Üks peegel oleks ju tore küll. Seda enam et praegu pole mul neid üldse. Või tegelikult üks pisike on mis on kulmulaineri (?) Küljes :)

 • Reply Eneli 12. oktoober 2016 at 14:47

  Peeglitest pole kunagi puudu. Paar nädalat tagasi õnnestus peegel ära lõhkuda, seega oleks vaja asemele midagi :)

 • Reply Marleen 12. oktoober 2016 at 14:46

  Minule on see hetkel üks väga hädavajalik asi. Mul ei ole koridoris peeglit ja iga kord kui välja hakkan minema ja mantli selga panen, pean kõndima magamistuppa, et ennast magamistoa riidekapi peeglist näha. Kuluks marjaks ära:)

 • Reply Nele 12. oktoober 2016 at 14:46

  Kuna hetkel on plaanis üürikorteris päris oma enda korterisse kolida, siis tekib pigem küsimus, mis hetkel kodust puudu ei ole. Peegel on kindlasti üks vajalikest elementidest. ;)

 • Reply Eget 12. oktoober 2016 at 14:45

  Puudu on tv-alus, seega tv praegu põrandal ja peeglist tunnen ka puudust.

 • Reply Tiia 12. oktoober 2016 at 14:45

  MInul ka ammune unistus, selline peegel, kust saaks ennast pealaest jalatallani näha. :)

 • Reply tööline 12. oktoober 2016 at 14:45

  PS! Sala kodulehel on peeglid ja asjad maas, vähemalt mul ei lase midagi seal vaadata.

  • Reply siky 12. oktoober 2016 at 14:50

   Mul ei avane ka lingid miskipärast :/

 • Reply P 12. oktoober 2016 at 14:45

  Minul oleks niiii väga uut peeglit vaja, sest see mis mul kodus on teeb mind paksuks!

 • Reply Janet 12. oktoober 2016 at 14:45

  Tegelikult on mul puudu voodi, aga hea peegel kulub alati ära. ?

 • Reply Marit 12. oktoober 2016 at 14:44

  Minul on puudu meigilaua valgustus ?

 • Reply Helina 12. oktoober 2016 at 14:44

  Phhh ma vôinhingi kirjutama jääda mis mul kodust puudu on :D
  Suurde tuppa on puudu riiulid , 2 valget hatlitega madalamt kummitut , korralik vaip, valge tv alus ja pôranda lamp.
  Meie magamistuppa on puudu peegel , seinakleeps(ok tellisin alist ja ootan), 1 led riba juurde vaja, 2 peenemat ja lymeat vaipa, väike öökapi lamp.
  Lastetuppa on puudu suur sinakas v valge vaip, rulood , kummut , kirjutuslaud , vingem legode kast ja miskit vinget peale minecrafti seina + 1 riuul .
  Esikusse esiku kapp, suurem tumedam vaip ja istumis pink/tumba.
  Vannituppa riiul kuhu panna enda nänn ja kapp korvale kuhu panna rätikud ning kodupuhastus ained.
  Kööki vahva ja ilus kell .

  Seega seda nimekkrja vaadates elaks ma nagu ei tea kes :D .. aga neid mul vaja on… elan muidu enda kastidega suires toas ja laste tuba ka nii tyhi ja enda magamistoas oleks vaid mônus voodi .. prrr .
  Need on need algused :D

 • Reply Elo 12. oktoober 2016 at 14:44

  Kuna üürikorteris siis iga isiklik ese muudu mille kohta saaks öelda et see päris minu oma ?

 • Reply Liina 12. oktoober 2016 at 14:44

  Hetkel üürikodus tunnen puudust just ühest mõnusast suurest peeglist ja lambikestest meikimise jaoks. :)

 • Reply Karolina 12. oktoober 2016 at 14:44

  Kuna kolisin alles uude korterisse siis ei leidu minu korteris isegi vannitoas peeglit mitte :( Ja mul oleks jube hea meel kui oleks üks peeglike peeglike seina peal kes ütleks mulle kes on kauneim kogu maal :)

 • Reply Sille 12. oktoober 2016 at 14:44

  Kuna enamus korterist vajab veel palju tegemist ja raha kulub remondile, siis oleks väga vahva võita üks ilus põrandapeegel, mis kulub igale naisele ära :)

 • Reply Kikukaku 12. oktoober 2016 at 14:44

  Puudu on niiiiii palju, mul ongi pm ainult kummut ja voodid kodus, niiet peegel sobib küll!

 • Reply Ilves 12. oktoober 2016 at 14:44

  Tuba on super nummi teil?? Suve algul kolisn mehe juurde ja no arvata on, et tuba vajab veidi ümber tegemist ja natuke naise kätt. Hetkel tegelen toa kujundusega, et magamis toas oleks ka nurgake mulle kus saaksin ilutseda. Laud on juba välja vaadatud aga peegel puuudu. Ja see peegel oleks ideaalne. Isegi kui õnn mulle ei naerata siis ostan selle nagunii :)

 • Reply tööline 12. oktoober 2016 at 14:44

  Vastan ausalt ja ilmselt ka tüüpiliselt selle postituse jaoks, et mul ongi tegelikult peegel puudu :D, sest hetkel üürikorteris suurt peeglit pole ja osta ka ei ole raatsinud. Kasutuses on 30x30cm seinapeegel, mis mõned päevad tagasi seinalt maha kukkus kuna kahepoolne teip enam ei hoidnud :D. Et siis ausalt öeldes kuluks üks peegel vägagi ära, kaua ma ikka jyski peeglite ees ennast imetlemas käin :D.

 • Reply N 12. oktoober 2016 at 14:43

  Minul, perfektsionistil on toas ainult 1 väike peegel ja ka see on toa kõige pimedamas nurgas ja seina külge naeltega kinni puuritud. Toast lahkudes vaatan end tavaliselt trepikoja akende peegeldusest. :)

 • Reply Siret 12. oktoober 2016 at 14:43

  Mul on ausaltöeldes ühest nurgadiivanist suur suur puudus ning samuti voodist, mis juba mitu mitu kuud tagasi katki läks. Aga selline pegel sobiks esikusse suurepäraselt :)

 • Reply Erika 12. oktoober 2016 at 14:43

  Üks korralik peegel ongi puudu. Vana pegel on ikka väga vana. Mingi 100 aastane..see peegli tagune värv või asi on kohati maha kulunud ja väga paha on end peeglist imetleda ?

 • Reply Kati 12. oktoober 2016 at 14:43

  Minul on ka kodus hetkel kõige rohkem puudus pikast jalal seisvast peeglist kuna esikus on nii pime, et täispikkuses võin end näha aga suurt abi sellest ei ole.

 • Reply Eveli 12. oktoober 2016 at 14:43

  Suur unistus mida pole saanud siiani täita on 1 korralik peegel millest näeb täispikkuses :) kõik mis kodus on on väiksed känkarad :D

 • Reply Helina 12. oktoober 2016 at 14:43

  Minu kodusisustusest on puudu mõned laelambid ja põrandalamp. Kuidagi ei jõua ära osta, 2 aastat juba köögis ja koridoris ainult pirn ripub :D Peeglid on olemas, seega võidukorral läheks see peegel mu emme kodu kaunistama :)

 • Reply D.V 12. oktoober 2016 at 14:43

  Ma üldse ei valeta, kui ütlen, et kodu remontimise, sisustamise ja lisaks veel beebiasjade soetamise juures, pole mu kodus veel ühtegi peeglit, kust ma saaks ennast vaadata kui normaalset täispikkuses inimest :D Mis siis, et vâhe suuremana ja kohmakana, kui ma seda muidu olen olnud.. aga sellegipoolest, miks ma siiani vahin ennast pesumasin peal olevast pisikesest peeglist ja beebikõhu selfisid teen telefoni esikaameraga mitte peegli ees täispikkuses, vägev :)

 • Reply Merli 12. oktoober 2016 at 14:43

  Ma millegipärast ei näe antud peegli linki( viskab errori), aga sellegipoolest tean, et just seda on mul vaja !! Ja hädasti!
  Ostsin siin hiljuti Koduextrast peegli, tundus teine igati moodne ja soodne..
  Kodus kummuti peale pannes aga avastasin, et pole ta midagi nii moodne- peegel näitab kõveralt, nagu merelaine.
  Seega tahaks lõppude-lõpuks peeglist ka nii vaadata ja sättida ennast, et pole elu nagu merelaine ?✌️️

 • Reply JM 12. oktoober 2016 at 14:42

  Pean tunnistama, et nii mõnigi asi on elamises puudu. Nüüd sain valmis lastetoa ja ka oma magamistoa sain lõpuks valmis. Ainult seinu veel vaja värvida ja üks ilus peegel sinna seotada. Elutoast ma ei hakka rääkimagi, siin vaja kõik vist välja vahetada tänu kassidele ja lastele

 • Reply Gerly 12. oktoober 2016 at 14:42

  Kuna hetkel on maja ehitamine pooleli ja elan kotihunnikute otsas, siis on puudu kõigest. :D

 • Reply Maarja 12. oktoober 2016 at 14:42

  Peegel! Peegel, just selline, kus täispikkuses ennast saab näha. Oh jummel, kuidas oleks vaja?

 • Reply Kristel.K 12. oktoober 2016 at 14:42

  Kummut on äge, põrandapeegel Gerda ka (mida pidi googeldama sest leht maas) aga minule meeldib hoopiski Teie põrandalamp :)

 • Reply Kätu 12. oktoober 2016 at 14:41

  Vot see loos on midagi mulle, ma arvan, et Te ei usuks, kui ma ütleksin, et see on hetkel üks vajalikumaid asju. Olen igaltpoolt otsinud. Käin oma poisile kogu aeg peale, et mul on seda niii hädasti vaja, sest MU TOAS EI OLE PEEGLIT, mingi väike on, aga kui ma ennast näha tahan siis pean voodi peale ronima, et jalgu näeks(nt kuidas püksid jalad istuvad) ja kui ülevalt poolt, siis pean põlvili maha minema. Ja kui kallid on ühed põrandapeeglid..jeebus.

 • Reply Merka 12. oktoober 2016 at 14:40

  Oh! Puudu on niii palju. Kuna parasjagu on käsil remont ja vana mööbel sai kõik ära jagatud, siis hetkel on uutest asjadest suur puudus. Diivan, sektsioon, PEEGLID, riiulid-kapid jne. No see võit kuluks ju täitsa ära! :)

 • Reply Gerli T. 12. oktoober 2016 at 14:40

  Puudu on lebotool, riidestange ja suurem peegel. Hetkel esikus pisike peegel ja enne välja minekut peab seal ees hüppama, et korralikult ennast checkata saaks.

 • Reply B 12. oktoober 2016 at 14:40

  Lende on nii armas! Endalgi on hull beebiisu (mehel eriti) aga tahaks veel tööl käia.

  Aga see peeglike sobiks täpselt meie tuppa, alati peab koridori minema, et peeglist end natukenegi näha ja seal on nii pime. Ei aita isegi laelamp ega kümme seinalampi.

 • Reply Laura 12. oktoober 2016 at 14:40

  Sooviks väga seda peeglit vaja kuna ausalt ainukesed peeglid mis on, on mul mingi nn taskupeegel ja ss selline 2×2 mõõtudega mis on ka katki ja suurmat peegelit oleks hädasti vaja, et näha mis riided sobivad selga ja mis mitte. Ja noh niisama ka ennast peeglist imetleda. :D

 • Reply Birgit P 12. oktoober 2016 at 14:40

  Minu praegusest kodust (loe:ühikast) olekski just üks suurem peegel puudu, siiani olen pidanud läbi ajama pisikese peegliga. Kuigi mu tuba on seal üpriski väike, leiaksin kindlasti sellele väärika koha. :)

 • Reply Kelli 12. oktoober 2016 at 14:39

  kuna mõlemad koridorid vajavad meil uuenduskuuri, kuluks üks täiessuuruses peegel meile imehästi ära ja samas annaks motivatsiooni kiiremini end käsile võtta, et uuenduskuuriga peale hakata :)

 • Reply Kristel 12. oktoober 2016 at 14:39

  Minul on kodusisustusest pōhimōtteliselt kōik puudu:( vaese üliōpilasena sain üüritud ilusa korteri, kuid mööblit seal kahjuks sees pole. Seega VÄGA HEA MEELEGA osalen loosis?

 • Reply britt 12. oktoober 2016 at 14:39

  Mallu! :D Mul on täpselt seda peeglit tarvis!! Kolisime just kutiga kokku elama ja puudu on üks täispikkuses peegel millest olen eluaeg unistanud, et võiks selline kodus olla. Paraku pole see aga kõige kõige vajalikum asi mida esimese hooga soetada seega mul endal läheks ilmselt aega kui selle endale raatsiks osta. Võita see oleks aga üli vinge ja kümnesse :)

 • Reply Lyn 12. oktoober 2016 at 14:39

  See suur põrandalamp on nii lahe! Kust sellist osta saaks?

  • Reply Mallukas 12. oktoober 2016 at 14:43

   Jyskist

 • Reply Katrin 12. oktoober 2016 at 14:39

  Usu või ära usu, aga peegel. Just selline suur. Pihupeegel tüütab ära juba. ??

 • Reply Ly 12. oktoober 2016 at 14:37

  Minul on puudust just yhest peeglist,kus näeksin ennast täispikkuses, hetkel vaid vannitoas väike seinapeegel:)

 • Reply Maris M 12. oktoober 2016 at 14:35

  Praegu ongi üks suur peegel puudu kodust :(

 • Reply Gerda 12. oktoober 2016 at 14:35

  Gerdal ikka üks põrandapeegel Gerda puudu. Aga tegelt ka mulle kulub iga mööbliese ära sest värskelt kolinud ja niii tühi kõik.

 • Reply Evely 12. oktoober 2016 at 14:35

  Meie kodus on vaid üks peegel ja see on vannitoas, näha on siis vaid ülemine ots. Täisulatuses saame ennast kiigata vaid elutoa sektsiooni klaasidelt. Seega üks korralik peegel kuluks meie perre väga ära. :)

 • Reply Kadri 12. oktoober 2016 at 14:35

  Riiiidekappp! Kõik asjad on kas pressitud kummutisse või igalpool laiali :D

 • 1 2