KINGILOOS KODU

väiksed suured asjad

12. oktoober 2016

Päev enne Lende sündi sai Kardo lõpuks kummuti kokku, mille me Sala.ee‘st tellisime. Ma nimelt otsustasin, et kuigi mu ilus roosatriibuline kummut sobib siia tuppa hästi, siis paraku sai Mari kohe aru, kus ma oma meigiasju hoian ja seetõttu leidsin ma mitmeid kordi Mari peegli eest endale lainerit peale määrimas ja huulepulka pähe hõõrumas. Kuna mul neid asju kuskil mujal ka hoida polnud, siis sai selgeks, et vaja on uut kummutit ja roosa saab viia ju Mari tuppa tema asjade jaoks.

DSC_9463

Valisingi siis välja täitsa tavalise valge kummuti (link) ja mul oli plaanis see ammu kokku saada, aga Kardo ütles, et see vajab igasugu kruvimist ja liimimist ja naelutamist, mistõttu see muudkui venis ja venis, aga no lõpuks sai see valmis ja ma suutsin isegi Lende sünnal kolm esimest sahtlitäit sinna kenasti ära paigutada. Kaks alumist on veel täita vaja, aga no asju mul jagub siin, seega ma kavatsen selle tegemise ka lähiajal ette võtta, siis kui mul rohkem eluvaimu sees on.

DSC_9459

Nüüd on kõik hästi, sest Mari ei saa mu asju kätte ja mina ei pea meikides väikse pingi peal küürutama. Win-win ja seega suured tänud sala.ee e-poele sellise kasuliku kingituse eest, mis meie magamistuppa nii ilusasti sobib. Neil on üldse pakkumises palju lahedat kraami. Vaadake näiteks seda lastevoodit, mis on nagu puust onn (LINK). No iga lapse unustus vist. Ise ka ära ei ütleks sellisest.

Lisaks on meil plaan telekatoast teha siiski kontorituba (ma ei tea miks, tuli vist tuju kontorit mängida). Näiteks see nurgalaud Diego tundub väga uhke (link) ja selle taga saaks kindlasti mina kontorit mängida ja Kardo geimida. Tal nimelt on unistus hüljata xbox ja minna üle arvutiga geimimisele. On inimestel ikka imelikud unistused eks.. Samas see Vista on ka ilus ja vähe odavam.. (link). Igatahes, eks näis. HETKEL ei ole ma suuteline midagi kujundama ega valima ega tõstma ega tegema. Aga noh, enne kui ma tööle tagasi lähen, võiks mul ju kontoritoake olla.

Ja muidugi on Sala.ee poel ka ühele mu lugejale kingitus – selleks on põrandapeegel nimega Gerda (link). Ma mõtlesin, et see oleks selline hea praktiline asi, mis sobiks kindlasti päris paljudesse kodudesse ja mitmete erinevate stiilidega. Ning peegliloosis osalemine on lihtsamast lihtsam! Jäta vaid kommentaariks, et mis on praegu sinu kodusisustusest puudu ja võidki endale juba reedel selle uhke peegli võita, kust ennast imetleda!

Ja ärge te siin arvake, et ma ühtegi postitust ilma Lende pildita üles laseks!

Ja ärge te siin arvake, et ma ühtegi postitust ilma Lende pildita üles laseks!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

481 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Geidi 17. oktoober 2016 at 14:58

  Mul polegi normaalset peeglit. Pisikene taskupeegel ha rohkem pole kuna ösps sai suurest peeglist jagu :D

 • Reply Birgit 16. oktoober 2016 at 22:04

  Just sai elamises tehtud väike värskendus (vahetatud tapeet ja muud korrastustööd) ning nüüd tasa ja targu hakkavad kapid, toolid, riided, vidinad jne oma kohtadele saama. Ja tõesti, minul on hea suur peegel puudu! Kahjuks pidin loobuma oma suurest peeglist ja hetkel tulebki leppida väikse peegliga vannitoas. Ühe variandina olen kaalunud suurema peegli panemist ukse külge ja teine variant ongi põrandapeegel. Kusjuures mõtlesin, et ehk meisterdan selle isegi ära, kuid hetkel on nii kiire, et praegu jääb see meisterdamine küll ära. Või siis peaks Jõuluvanale kirja saatma, et tema seda meisterdama hakkaks? :D Kuid jah, põrandapeegli jaoks oleks isegi koht olemas. Ja kui siiski otsustan, et valitud kohta sobib mõni teine kapike nt paremini, siis põrandapeegli puhul hea, tõsta vaid teise sobivasse kohta. Fikseeritud kohaga seinapeegliga juba nii lihtne pole, hakka siis seinalt maha kruvima ning hiljem koledad augud seinas. Mis nondega siis veel saab?! Maal või mõni tore pildike peale? :D
  Uudistasin toodet ka ja no camon, see sobiks mu ülejäänud puidust mööbliga ju pöörfektselt kokku. Laik! :)

 • Reply Martin 16. oktoober 2016 at 09:56

  Puudu on elamisest raamaturiiul :-)

 • Reply Votjutt 16. oktoober 2016 at 09:56

  Aga kust see tapeet pärit on?

  • Reply Mallukas 16. oktoober 2016 at 10:01

   seal toas pole tapeeti

 • Reply H. 15. oktoober 2016 at 13:44

  Minul on see puudu, kuna alustasime maja täisremondiga ja sisustamisega. Selline peegel sobiks täpselt minu uude sisustusse nagu valatult. Lisaks on mu amstaffikud ilueedid, kellele meeldib väga end peeglist imetleda ?

 • Reply Annika 14. oktoober 2016 at 22:37

  Elamisest ongi puudu üks suur peegel. Täispikkuses ennast näha ei õnnestu. Kui jalanõusid tahan vaadata, ronin sauna eesruumis pingi peale ?

 • Reply Mariann 14. oktoober 2016 at 22:11

  Vanemad ostsid ka minu tuppa suure peegli kuigi nad oleksid võinud omale soetada selle peegli, sest mina käin kodus ainult nädalavahetusteti. Saaksin neile peegli vastu kinkida :) Isale hea sünnipäevakink, teeb sellega ema rõõmsaks ? kõik võidavad ?

 • Reply Kats 14. oktoober 2016 at 20:22

  Just põrandapeeglit ma enda magamistuppa otsingi :)

 • Reply Agnes K 14. oktoober 2016 at 18:46

  Kodust on puudu liugustega kapp koridori ning beebitoa mööbel – pole lihtsalt aega sellega tegemiseks olnud..Vahel on tunne, et olen liiga rase, et millegiga tegeleda ning mees ka pidevalt tööl, et koos maha istuda ja plaan paika panna :)

 • Reply Ellu 14. oktoober 2016 at 18:28

  Oeh suurt puudust tunnen voodist, praegune on täitsa niru :(

 • Reply L 14. oktoober 2016 at 16:20

  Minul ongi just selline peegel puudu, kus saaks ennast üleni näha! :P

 • Reply Marit 14. oktoober 2016 at 15:24

  Just see peegel ongi puudu! Kolisin päris kodust nüüd kooli pärast teise linna. Võtsin enda vana peegli linna kaasa, aga maal ei ole midagi!!! Pean end vannitoas peeglist vaatama, mis tähendab, et pean kôndima alla teiselt korruselt ja siis näen ka ainult poolt keha. Peegliga pea iga nv oleks natukene debiilne sõita 60km?

 • Reply Moonika 14. oktoober 2016 at 14:33

  Kuna kolisin õpingute tõttu korterisse, kus pole telekatki veel, siis miks mitte võita hoopis üks imeline peegel, kust saaksin hoopis iseennast imetleda? :D:D

 • Reply Kristel 14. oktoober 2016 at 09:20

  Minu kodust ongi täpselt puudu peegel kus ma ennast täispikkuses näeksin. Kolisin kevadel oma koju ja kahjuks ei ole võimalik endale sisustus asju nii palju võimaldada kui tahaks, seega puudub mul päris palju nipetnäpet. Ainukene peegel asub vannitoas, mis on umbes-täpselt sama suur kui mu nägu :D.

 • Reply Marii 14. oktoober 2016 at 07:22

  Põrandapeegilt olekski vaja! :D :)

 • Reply Annett 14. oktoober 2016 at 06:27

  Kodus on remont. Tervesr majast on ainult minu tuba valmis hetkel ja sealgi pole hetkel eriti midagi niiet see peegel tuleks ainult kasuks. Loodan loosiōnnele! ?

 • Reply Mairi 14. oktoober 2016 at 00:08

  Kodusisustusest ongi puudu põrandapeegel!☹️️

 • Reply Birgit P 13. oktoober 2016 at 23:47

  Huhh ei teagi kust alustada, magamistoas on ainult voodi ja kummut terve tuba kõlab tühjusest midagi on puudu aga täpselt ei tea mida sinna veel vaja oleks. Suures toas puudub üks korralik laud..ja riiulid või vitriin kapp.. Ahh igaltpoolt on midagi puudu aga eks alati jääb see mõttehetk et midagi oleks vaja aga täpsemalt mida?!?

 • Reply Birgit Pihlakas 13. oktoober 2016 at 23:44

  Huhh ei teagi kust alustada, magamistoas on ainult voodi ja kummut terve tuba kõlab tühjusest midagi on puudu aga täpselt ei tea mida sinna veel vaja oleks. Suures toas puudub üks korralik laud..ja riiulid või vitriin kapp.. Ahh igaltpoolt on midagi puudu aga eks alati jääb see mõttehetk et midagi oleks vaja aga täpsemalt mida?!?

 • Reply Liis 13. oktoober 2016 at 23:01

  Eks kodusisustusest on alati miskit puudu.
  Pikka aega magasin madratsil, kuni otsustasin teha euroalustest voodi ning värvida enda lemmiktoonides. Mõeldud-tehtud! Seejärel sai tehtud väike pisiremont, vahetatud tapeet, DIY projektina sai taas ka ise uus laelamp tehtud H&M-ist ostetud suurest kuldsest küünlalaternast.
  Nüüd on veel puudu pesukorv (vanast pesukastist otsustasin teha lihtsalt eest lahtise öökapi) ning peegel… Aga seda viimast küll ise teha kuidagi ei saa. Kui tahan näha, kuidas kogu mu outfit välja näeb, siis panen sülearvuti eesmise kaamera taimeri peale, võtan kiiruga paar sammu tagasi ning seejärel vaatan selle kehvakese kvaliteediga pildi üle :D

 • Reply Anna 13. oktoober 2016 at 22:15

  Mul on puudu vaid 2 asja. Lapse tuppa soovin osta sellist heegeldatud suurt käsitöövaipa. Põrandad talvel kylmad.. juba 2 aastat ostan ja ikka ostmata ? teine asi ongi peegel, mida esikusse panna. Koik muu olemas ?

 • Reply Helika 13. oktoober 2016 at 22:07

  No mul on päris palju kraami veel puudu sisustusest ?alati värskendan ja muudan kujundust ?aga siiski praegusel momendil karjub mu tühi sein siiski ühe modernse maali järgi (loe 3d ) ?? aga teise seina poole vóib ju alati väikese peegelpidi toppida ????

 • Reply Sille S 13. oktoober 2016 at 22:00

  Mul ei ole põrandapeeglit. :(

 • Reply Marita 13. oktoober 2016 at 20:01

  Peeglike-peeglike seina peal…

  No päris jama värk olla naine ja elada ilma PEEGLITA. Jah! Vannitoast kõige pealt enda outfiti ülemist osa ja nägu vahtida ning pärast köögitoolile ronides proovida oma alumist otsa näha ning seejärel peas see pilt kokku liimida…eeeeem… Ütleme, et been there – done that!

 • Reply Gerli. 13. oktoober 2016 at 19:24

  Mõni aeg tagasi sai ette võetud korteri uuenduskuur ja kuna lotovõitu kohe kuidagi kuskilt ei tule, on puudu ikka päris palju.. Nt elutoa sektsioon, garderoob, laud, valgustid jne jne.. Võiks hommikuni kirjutama jääda ?.
  Loomulikult puudub kodust ka korralik peegel.. Meigi tegemine toimub taskupeegli ees.. Esiku hämaras nurgas on ka üks vana (võib vist öelda kõver)peegel aga seal ees ei saa kunagi kindel olla kas ma tegelikult ka selline välja näen, kui omale tundub. Seega oleks üks uus suur peegel kodus vägagi teretulnud ?.

 • Reply Panter 13. oktoober 2016 at 18:06

  Enamus ajast veedan kooli ühikas, siia kuuluks küll üks hea suurem peegel ära, siis näeks, millisena ma kooli jõuan :D

 • Reply Janeli 13. oktoober 2016 at 16:38

  Suur peegel ongi veel puudu minu toast :D praegu peab hakkama saama väiksema vana peegliga põrandal kus on võimalik püsti seistes näha vaid pükse :D :D

 • Reply Anu 13. oktoober 2016 at 15:45

  Minul on puudu täispikkuses peegel. Kui ma praegu ennast täispikkuses vaadata tahan, siis ma lähen vannituppa ja vaatan peeglist ülemise osa ära, siis astun lapse toolile, vaatan keskosa ära ja siis ronin vanni ääre peale ja vaatan jalad ära:D Päris terviklikku pilti ei saa, aga midagi ikka.

 • Reply Stella 13. oktoober 2016 at 15:08

  Ooja, peegel, sest praegune viiakse minu arvamust kuulamata tuimalt minema :D

 • Reply Eneli 13. oktoober 2016 at 15:06

  Just eelmisel nädalal arutasime, et üks täispikk peegel on majast puudu! Mind naisterahvana nii häirib, et ei saa toast lahkudes end üle kontrollida, kas kõik on ikka ok ja kooskõlas :)

  Tahtsin veel ka öelda, et see voodipesu on ka väga kena! :)

 • Reply Leena 13. oktoober 2016 at 15:04

  Oijummel no mul iidamast aadamast just sellist jalagdel peeglit vaja. Ausalt ka ??

 • Reply Mariza 13. oktoober 2016 at 14:59

  Vot just selline pikk peegel minu magamistoast puudu ongi! :) Mul muidugi on meigi laud olemas ka, millel peegel, aga selle taga peaks ntks juukseid tooli peal istudes kuivatama, et ennast peeglist näha. Hirmus tüütu ikka! :) Ja minu ausõna, et kui võidan pika peegli, saab üks õnnelik minu meigilaua omale! ?

 • Reply Avely 13. oktoober 2016 at 14:56

  See peegel ongi puudu:).

 • Reply A 13. oktoober 2016 at 14:48

  Mu kodusisustusest on tohutult palju puudu. Eelkõige voodi! Nõukaaegna lahtikäiv diivan ei ole magamiseks enam ammu mugav :D

  Lisaks ka peegel! Ainuke suurem peegel mu kodus on klaasustega kapi seinaks olev peegel. :D

  Korralikke toole, laulud jms oleks ka vaja ja riidekappi. Jne Jne Jne! :D

 • Reply Maria 13. oktoober 2016 at 14:32

  Puudu on muidugi palju, kuid pidevalt hädaldan, et majapidamises ei ole korralikku peeglit, millest end täispikkuses näha – magamistoas ronin selleks voodi peale (kingadega seda teha oleks väga nadi:) seega see osa jääb üldse nägemata :( , vannitoapeegel liiga väike ja esikus olev peegel jällegi liiga hämaras nurgakeses. Seega just selline peegel oleks ideaalne – minu soov saaks täidetud ja mehe kõrvad saaksid veidikene puhkust! :)

 • Reply Keri 13. oktoober 2016 at 14:26

  Täpselt selline peegel on puudu. Hetkel pean iga riietusega jooksma läbi kahe toa vannituppa. Nii ma jooksen nagu viimane napakas edasi-tagasi. Iseenesest trenn ju paha ei tee. ?
  Lapsele oleks suuremat voodit vaja ja ühest riidekapist tunnen ka veel puudust, sest tundub, et neid pole kunagi piisavalt palju.

 • Reply Aivi 13. oktoober 2016 at 14:22

  suur terve peegel, praegu on tükkidest mosaiik peegel, nii väga häirivad need jooned

 • Reply Kätlyn 13. oktoober 2016 at 14:21

  Kuna alustasime meie korteris remondiga ja hetkel käsil on koridori remont, siis sinna oleks küll suur unistus üks peegel paigaldada ning seejärel edasi vaadata millised sisustuselemendid peegliga sobitada ja sobivad, seega hetkel on puudu just peegel

 • Reply Getter 13. oktoober 2016 at 14:21

  Hetkel teeme elukaaslasega korteris remonti, aga kuna hinnad kõigel kordades suuremad, kui palk siis kahjuks hetkel naudin betoonist seinu ja tühja korterit. See peegel aga sobiks imehästi magamistuppa, kuhu muidu peeglit ei soetaks. :)

 • Reply Anu 13. oktoober 2016 at 14:06

  üks mõnsa suuuuuur voodi on puudu!

 • Reply Kairiin 13. oktoober 2016 at 13:37

  Kolisime just hiljuti, sellega seoses jäi maha veel palju asju ja no ei jõua ära mainida, mida kõike võiks vaja minna aga mida mul kunagi pole olnud ja sooviks tõesti väga väga ja olen nii tihti poodides vaatamas käinud aga no ei raatsi osta, siis üht korralikku suurt peeglit, mis ei meeldiks ainult mulle, vaid ka mu kõige pikemale 7kuusele pojale, et koos peegli ees end imetleda ja naerda, sest, kes sealt küll vastu vaatab ?!

 • Reply Ruth 13. oktoober 2016 at 13:33

  Täpselt üks suur ja täisvaateline peegel ongi minu kodust puudu :)

 • Reply Hanna 13. oktoober 2016 at 13:26

  Minul on vaja kööki uut söögilauda ning toole, elutuppa telekalauda ning koridori SUURT peeglit. Praegu on mul väike peegel, kui ma tahan ennast täispikkuses näha, siis olen viinud köögist tooli peegli
  ette, et tervet outfiti näha :D Kuid siis jääb jälle nägu peegelpildist välja:D niimoodi ma siis väänlen ja kükitan seal tooli peal :D

 • Reply Kristi 13. oktoober 2016 at 13:24

  Meil on puudu üks korralik kummut ja riiul lapse asjade jaoks. No ja loomulikult suur peegel esikusse, praegu peab ennast magamistoas käima täispikkuses vaatamas.

 • Reply Maarja 13. oktoober 2016 at 13:24

  Kuna hiljuti sai majja kolitud siis on puudu väga palju kodusisustusest. Kõige rohkem ootan ma kuna köök saab valmis. Hetkel teen süüa ühel väikesel pliidiraual ja seal teab mis gurmeesööke ei tee. Kapid võiksid ka veel olla, et saaks enda ja laste asjad eest ära panna. Hetkel elame suht kastide ja kotihunnikute keskel. Aga pole hullu, küll kõik saab tasapisis :) Ja no sellist peeglit sooviksin kindlasti. Mingi aeg pidin läbi ajama väikese taskupeegliga. Nii soengut tehes, meikides kui ka läätsesid silma pannes. Ei olnud just kõige mugavam ja täielikku ülevaadet sellega ei saanud.

 • Reply Kati 13. oktoober 2016 at 12:49

  Mul ongi just selline suur peegel puudu. Ammu olen juba vaadanud neid. Praegu on nii, et garderoob on üleval ja üks ja ainuke suurem peegel elamises on koridoris. Muudkui jookse üles -alla ?

 • Reply M 13. oktoober 2016 at 12:42

  No kuna me maja ehitame (hetkel oleme korteris ja kogu kraam jääb hiljem siia) siis on kõik asjad puudu ja ega auhinnast ära küll ei ütleks! Kuluks ikka väga ära☺

 • Reply Kats 13. oktoober 2016 at 12:38

  Noorem õde Gerda võiks küll ühe Gerdanimelise peegli omanikuks saada, seega ei tahakski peeglit endale, vaid teeks õele rõõmu tema läheneva sünnipäeva puhul :)

 • Reply Jaanika 13. oktoober 2016 at 12:37

  Puudu on vannitoamööbel, selle asemel on kihvtid pappkastid kust midagi ei leia ja olematu peegel. Kui tahad end vaadata siis vuttvutt esikusse kus midagi annab aimata et päris inimesi ära ei ehmata välja minnes :) oleks ikka abiks kyll…

 • Reply Annika ernits 13. oktoober 2016 at 12:29

  Oi mulle meeldiks see kingitus sest magamistoas pole peeglit aga kummut kus meigid on asub magamistoas ja alati kui meikimine pihta hakkab tassin kraami jälle vannituppa :D see oleks super võit ??

 • Reply Diana 13. oktoober 2016 at 11:33

  No oleks jubedalt vaja ühte suurt peeglit, vannitoas on üks näss peegel ja ega väga odavatest ümaratest pisikestest lauapeeglitest head ülevaadet endast ikka ei saa.

 • Reply Kadi 13. oktoober 2016 at 11:04

  Peeglike, peeglike seina peal, oh wait, kus mu peegel on…
  Mida kõike mul vaja on – voodiraami, suuremat riidekappi ning of course SUURT peeglit. Kui praegu on mu toas vannitoast toodud vana ümmargune peegel kalakeste ja merihobudega ning full outfiti vaatamiseks pean jalga panema enda kõige kõrgemad kontsad, toa teise otsa minema ning silmi kissitama ja ka siis ei ole võimalik tervikut näha, siis oleks see peegel justkui rusikas silmaauku. Õhtustel aegadel on muidugi hea, siis saan elutoa tule põlema panna ning terrassi aknast tumedamat kogu imetleda. Igatahes olen juba tükimataega unistanud suurest peeglist, kust saaks inimese moodi end imetleda ja selfiesid teha.

 • Reply gena 13. oktoober 2016 at 10:57

  wcsse lapsele pingike

 • Reply Eelistus... 13. oktoober 2016 at 10:33

  Praegu on laenatud voodi. Peakski aktiivselt otsima päris enda oma

 • Reply Marili 13. oktoober 2016 at 10:25

  Suur peegel on küll puudu, meigipeeglist palju ei näe.

 • Reply Reet 13. oktoober 2016 at 10:11

  Puudub peegel :)

 • Reply Elis 13. oktoober 2016 at 10:11

  Meie kodust on hetkel puudu diivan:((

 • Reply Raili 13. oktoober 2016 at 10:08

  Minul on üürikast üks suur peegel puudu, mille ees saaks enda riietust kombineerida ja end imetleda.

 • Reply Kaie 13. oktoober 2016 at 10:00

  Mis on puudu? Voodi?
  Lahti käiv diivan ei ole vãga hea magamiseks ? aga peegleid ei ole naisel kunagi liiga palju??

 • Reply M-L 13. oktoober 2016 at 09:47

  Meil on kodus enam-vähem kõik olemas aga midagi kokku küll omavahel ei sobi kuna maja on äsja valminud ning eelmisest kodust kaasa toodud asjad nüüd uude majja nagu väga ei passi. Ja kuna eelmises kodus oli suur peegelustega koridorikapp siis nö eraldiseisvat peeglit hetkel üldse ei olegi. See oleks hea start magamistuppa kus nüüd isegi pisike eraldiseisev garderoob olemas. Kui mehel on oma mancave siis see oleks minu girlcave ja igas girlcaveis peaks ju üks suur ja korralik peegel olema :)

 • Reply Dagmar 13. oktoober 2016 at 09:46

  Meie perel on puudu kummut (meie 9kuune jõuline beebi tõmbas alumise sahtli enda kummutil eest ära ?)ja justnimelt põrandapeegel. Seina ei saa panna peeglit, kuna ûûrikorter ja nii igatsen põrandapeeglit, et saaks ennast ikka vaadata korralikult, kui kodust väljume. Olen paljusid vaadanud juba, aga ostmiseni pole jõudnud. Loodan nii väga, et õnn naeratab just meie perele!:)

 • Reply Raili 13. oktoober 2016 at 09:35

  Just suur peegli mu kodus pole ja sellepärast saan ma endale külla tulnud sõbrannadelt kogu aeg pahandada ;) Selle peegli ma võõp a ks valgeks ja siis sobiks see ideaalselt mu magamistuppa!

 • Reply Noora 13. oktoober 2016 at 09:23

  Oo see peegel oleks super, teeme hetkel kutiga remonti magamistoas. Oleme küll alles tapeedi maha võtmise juures aga juba käime ja vaatame, mida varsti valmivasse tuppa osta ja kuidas sisustada. Puudu on veel kummut ja suur peegel. Võit päästaks peegli valimisest ja kuluks kindlasti ära ?

 • Reply K 13. oktoober 2016 at 09:11

  Kodu sisutusest on rohkem puudu kui olemas, sest käimas alles suured ehitustööd :)

 • Reply Laura 13. oktoober 2016 at 08:35

  Minul oleks vaja, et keegi mul teleka üles paneb, sest ise ma seda teha ei oska ja ausalt öeldes vahendeid ka pole. :D Kuid lisaks oleks mul ju-be-dalt head peeglit vaja, sest noore tütarlapse jaoks on välimus ju väga oluline! Ma jään ilmselt küll teistele alla seetõttu, et mul ON peegel, aga see on nii väike, et ennast korralikult vaadata ei saa ja lisaks on see jyskist ostetud odav peegel, mis on kõver ka takkapihta. Raha mul pole, et endale uus ja suur peegel soetada, kuigi ma olen oma toas mööbli isegi nii paigutanud, et ilusti jäetud suur ruum sinna, kuhu peeglikene tulevikus minema peaks. Seda peeglikest ootan mina aga nagu printsi muinasjutus. :)

 • Reply piuks 13. oktoober 2016 at 08:33

  Kui ma varem pole loosides osalenud, siis nüüd on küll minu kord. Meil nimelt päriselt ka ei ole sellist peeglit, kust ennast terves pikkuses näeks. Ainsa aimduse annab külmkapilt nähtav kerge peegeldus :) Ainus peegel asub meil vannitoas, kuid selle eesmärk on kuvada puhas nägu ja muud ta ei näita. Teied sisustuselemendid on kõik olemas.

 • Reply Ester 13. oktoober 2016 at 08:20

  Vot selline peegel ongi meil veel uuest kodust puudu.

 • Reply Mann 13. oktoober 2016 at 07:38

  Kolisime hiljuti oma esimesse koju ja oleme siiani muudkui sisustanud ja tegelenud. Aga ma ausalt ütlen, et mul on täpselt puudu peegel kust ma saaksin ennast täispikkuses vaadata. Meil oli varem see ühe lükandukse küljes aga kahjuks see uks ei sobinud mitte ja tänu sellele jäin ka peeglist ilma. On ikka üks tegu et ennast horisontaalsest peeglist terves pikkuses näha saaks :D
  Lisaks on puudu veel diivanvoodi kontorituppa külaliste vastuvõtuks ja mõnusaks lebotamiseks aga see lihtsalt boonus mida pole nii hädasti veel vaja :)

 • Reply Eliis 13. oktoober 2016 at 07:18

  Kodust on puudu palju asju, aga eile teatrisse minnes tooli peale ronides, et näha milline king paremini jalga sobiks, tundsin küll, et Malluka blogis parasjagu loositav peegel kuluks ära. Kontsadega kõikuva tooli peal oli päris ebakindel :)

 • Reply Maritte 13. oktoober 2016 at 07:18

  Suur diivan

 • Reply Riina S-K 13. oktoober 2016 at 06:55

  Meil pole ikka veel voodit. Esialgu polnud magamistoas madratsitki. Paar kuud magasime suure toa diivanil. Praegu on meil küll madrats magamistoa põrandal aga voodi ise puudu….rääkimata garderoobi liugustest või kardinatest…päris oma kodu rõõmud.

 • Reply Liivika 13. oktoober 2016 at 05:39

  Peegelt oleks jubedalt vaja, kodus on üks suurem peegel aga see aastast 1789 vist :D , tuhmunud, plekiline ha poolest kohast paistab läbi :D , pole lihtsalt siiani raatsinud uut osta kuna koguaeg on midagi muud vaja ja nii see suurem peegel ostmata ongi nii oma 10a vist ;D

 • Reply Merle 13. oktoober 2016 at 05:23

  Meie perre oleks vaja nii pehmet vaipa kui diivanilauda ja peegel on ka just puudu (:.

 • Reply A.N. 13. oktoober 2016 at 05:11

  Peegel on puudu.

 • Reply Merili 13. oktoober 2016 at 03:25

  Ühes elamises pole kunagi palju peegleid. Üks peegel magamistuppa oleks ideaalne!

 • Reply Marita 13. oktoober 2016 at 01:11

  Kuna kolisin ühikasse, siis toanaabriga niii igatseme suurt peeglit, kust ennast üle tsekata enne välja minekut! Niiiii kuluks ära lihtsalt, aeg ajalt ikka juhtub, et peas mõtled outfiti välja ja siis alles linna peal kuskil peegeldusest avastad, et suht mööda :D

 • Reply Carolin 13. oktoober 2016 at 00:58

  Hehh, kui ma seda lugema hakkasin, siis mõtlesin ka, et huvitav kus kohast ma tavaliselt ennast vaadanud olen ja vajusin mõttesse, et mul ei olegi peeglit kus ennast üleni näha :D mul ongi üks väike (selline umbes 15cm raadiusega peegel) millega pean läbi ajama.
  Seega oleks väga vaja sellist peeglit kus saaksin imetleda ennast üleni :)

 • Reply Alina 13. oktoober 2016 at 00:54

  Magamistoas sai remonditud ja tükk aega mõtlen, et miskit sealt puudu!
  Täpid tellisin juba ära =) aga vot üks kena põranda peegel on tõesti puudu!!!

  Minule väga meeldib Sinu blogi lugeda, pisiku sain siis kui remondist rääkisid. Nüüd ei saa olla ima sinu blogita, ikka mittu korda päevas kiikan kuidas Teil armsakestel läheb!
  Palju õnne ka minu poolt, väga armas beebi, pilte pole kunagi palju =)

 • Reply Sandra 13. oktoober 2016 at 00:09

  Appi, hakkame kolima ja meil pole hetkel ühtegi mööblieset, mis oleks täitsa enda oma ja saaks uute korterisse kaasa võtta. Nii tore oleks esimene mööbliese võita, eriti just selline mööbliese mis on nii praktiline ja tegelikult igapäevaselt vajalik.

 • Reply Angelika 12. oktoober 2016 at 23:52

  Meil on diivanilaud ja voodiraam veel puudu. Aga peeglist ka ära ei ütleks.. :)

 • Reply Kätlin 12. oktoober 2016 at 23:46

  Meil oleks vaja uut diivanit. Vana on kulnud ja väsinud. Pojale oleks vaja kirjutuslauda kuna järgmine aasta kooli minek. Peegelt tahaks küll…ammune unistus. Ja pisike 2 aastane preili saaks siis peegli ees oma poose teha!

 • Reply Sipsik 12. oktoober 2016 at 23:36

  No kui mina hakkaks ette lugema millest mul puudu on siis läheks see nimekiri väga pikaks. Olen vaid paar aastat oma maja omanik olnud ja remonti vajab pea iga nurk. Olen siiani panustanud olulistematele asjadele nagu elektrivärk ja veevärk ja alles hiljuti hakkasin magamistuba remintima. Mööbli peale pole veel panustanud.
  Peeglist nii palju, et tegelikult on mul peegleid kodus hästi palju. Esimesena oli kodus selline näosuuruses peegel aga tahtsin end rohkem peeglist näha ja varsti sain juba suurema peegli, kus õlad ka näha oli. Ajapikku jäi sellest ka väheks ja sain peegli, kust oli näha juba vööni mind. ;) See suvi sain omale veel yhe peegli aga täispikkust ikka ei näe, kui nägu on näha siis kingad jäävad peitu ja vastupidi, kui kingad on näha jääb nägu peitu ( peeglit annab liigutada nii /, nii | või nii \). Loodaks väga seda täispikkuses peeglit võita ja viimaseks peegliks see liodetavasti jääks. Koha leiaks praegu remonditavas magamistoas.

 • Reply Helen 12. oktoober 2016 at 23:21

  Nooo, ütleme nii, et HETKEL justkui polekski millestki puudust.
  Kuid see seis arvatavasti/loodetavasti muutub lähinädatel. Siis on mul kõik puudu. K.a köök, rääkimata diivanist ja muudest asjadest. Peeglit kohe kindlasti pole mõnda aega, va meigikotis mini peegel :D

 • Reply Birgit 12. oktoober 2016 at 22:57

  Täpselt üks selline peegel mul puudu ongi ? Oleme juba üle aasta oma armsas majas elanud ja ei ole siiani suutnud suuremat peeglit soetada kui vannituppa üks nõmedalt nägu moonutav nässakas peegel ? Enne kuskile minekut on ainuke koht kust ennast täispikkuses vaadata saab sauna uks ??

 • Reply Marilin 12. oktoober 2016 at 22:54

  Rulood ?

 • Reply Ketukas 12. oktoober 2016 at 22:49

  Ütlen ausalt,et meie elamisest on puudu enamus asju,mida üks normaalne inimene eluks vajab,sest müüsime oma eelmise pesa kogu sisustusega ? seda lihtsal põhjusel,kuna maja on alles ehitamisel,siis reaalselt poleks leidunud sellist kohta,kus kogu seda tavaari ladustada. Niiet võtan selle peegli heameelega vastu! ;)

 • Reply Annika 12. oktoober 2016 at 22:45

  Kolisime pisiperega hiljuti uude korterisse ja nüüdseks oleme kogu sisustuse saanud aga ainsana ongi puudu põrandapeegel, millega ma mehele juba ammu pinda käin. Iga kord kui Jyski lähme, siis jooksen mina põrandapeeglite juurde ennast imetlema. Mees vaatab mind ainult imelikult aga, et ostaks selle peegli ka oma kallile naisele ära – EI! :D
  Seega justtäpselt see ongi just meie korteris puudu, mis oleks ainult MINULE! ;)

 • Reply Laura 12. oktoober 2016 at 22:44

  Mul oleks samuti puudu üks suur peegel :)

 • Reply Helen V 12. oktoober 2016 at 22:39

  Mul on puudu veel lausa päris oma kodu. Üürikat ma 100% oma koduks ei pea, kuna tean et paari aasta pärast liigume siit edasi. Aga kuna peegel on siin niru ja see Gerdake sobib erinevate stiilidega kodudesse siis oleks see hea algus. Siis oleks mul vähemalt päris oma peegel :)

 • Reply Kristi 12. oktoober 2016 at 22:39

  Tegime just remonti terves korteris, asju on puudu veel uhuu.. Vaja oleks tugitooli, kardinaid, maale, pildiraame jne Loomulikult esikust Ka peegel, läheks kohe asja ette :)

 • Reply Mimi 12. oktoober 2016 at 22:34

  Puudu on tugitool ja paar kummutit, aga enne neid oleks hea kui saaks ennast täis pikkuses peeglist ka vaadata, et ei peaks enam vannitoa peegli ees hüppeid tegema ?

 • Reply Sandra 12. oktoober 2016 at 22:27

  Mul on puudu üks korralik peegel :)! Kõik mingid nirud ja väiksed :(

 • Reply Kadri 12. oktoober 2016 at 22:25

  Vat see laheks täppi küll praegu, seda peeglit oleks hädasti vaja. Sest outfit on vaja ikka ule vaadata. See, et toas veel diivan ja telekas puudu on, pole uldse nii oluline :) #kolimine #uuskodu

 • Reply Kerli 12. oktoober 2016 at 22:21

  Me just teeme remonti, käed on lõputust värvimisest villis. :D aga ei kurda, lõpptulemus tõotab tulla hea. Aga meil puudu uus diivanvoodi, valik jube suur. Aga peeglit tahaks ka :D

 • Reply bb4 12. oktoober 2016 at 22:19

  Minu kodust on puudu suuremat sorti peegel :) Päriselt ka :D
  Mu 8.aastane poeg ükspäev ütles, et ta ei saagi näha, kui kena ta koolivormis välja näeb, sest ta ei ulatu peeglini.
  Ausalt, meil kahel oleks väga seda peeglit vaja … :)

 • Reply Catlyn 12. oktoober 2016 at 22:16

  Hetkel on puudu kapp mis sobiks ilusti seinale , sest mul kaob koguaeg asjad kummuti pealt ära ja ega vahest on hea näha millised nad küll välja näevad, kuid ei soovi ega taha igapaäev uusi asju ka osta .. Mulle just sobiks see põrandapeegel , mul endal meeldib vahtida koguaeg peegli ees ja nüüd näen vähemalt ilusti end kui välja lähen .. See on üks vajalikest asjadest ..

 • Reply Triin 12. oktoober 2016 at 22:08

  Peegel on puudu:) päriselt kah!

 • Reply kadi 12. oktoober 2016 at 22:04

  Ma olen inimene kellel alati miskit puudu :D kunagi miskiga rahul pole. Alles hiljuti oleks riidekapi ostnud kuna riideid nii palju ja tundus et ruumi nende jaoks pole. Õnneks mees pani mõistuse pähe ja tegi selgeks et meil pole seda vaja :D
  Aga vot peegel enda imetlemiseks küll puudu . Meil korteris 2peeglit. Üks on magamistoas. See ise tehtud . Selline väike ja kitsas kus näed oma nägu aga mitte üleni ennast :(
  Teine koridoris. See peegel oma kohustust hetkel ei täida kuna koridori lambi pirn on läbi ja minu laiskus taob jalaga tagumikku. Ja kuna nii könn ka siis peaks vedama tooli sinna ja sada asja veel tegema et see pirn lõpuks vahetatud saaks. Kergem on mitte peeglisse vaadata :D ja leppida pimeda koridoriga. Üks korralik peegel sobiks mulle ideaalselt kus saaks lõpuks üleni vaadata ja kus pisike 3kuune plikatirts ennast imetleda saaks( ta supernumpsik ja suur naerupall). Hoian pöidlaid et õnn kunagi ka mulle naerataks.

 • Reply Kerli 12. oktoober 2016 at 21:58

  Meie elamisest on peaaegu terve sisustus puudu. Maja on valmis ja saaks vaikselt kolima hakata,sest magamistuba on olemas aga just see peeglike ongi mu täiuslikust toast puudu,sest selle ees saab koletisest kaunitari teha ja no kes seda ei tahaks. Vahepeal ehk salamisi teha mehele showd siis hea ennast valmis sättida ja kiita ,kui ilus ma ikka olen ja no reaalselt lisaks see vürtsi ka magamistoas muude asjadega …
  Ma ajan sellist pläusti kokku ikka.
  Aga no ma niiiiiiväga tahaks seda oma uude koju ..
  Pliiiiiizpliiizpliiiiz.

 • Reply Kätu 12. oktoober 2016 at 21:50

  Minu kodust on puudu näiteks kummut. Mul küll üks on, aga tundub, et see laguneb kohe varsti ära ja uuest ning ilusast kummutist ära ei ütleks. Muidugi tuleb ka põrandapeegel igati kasuks, sest mul täispikkuses peeglit polegi.. :)

 • Reply Kai 12. oktoober 2016 at 21:48

  Minul tegelikult ongi puudu peegel, aga selline, mis sobiks magamistuppa kummuti kohale ?

 • Reply Kats 12. oktoober 2016 at 21:46

  Meil on just peegel puudu. Nn outfiti pean vaatama ukse klaasi peegeldusest, sest terves majapidamises on vaid üks tilluke peegel vannitoas, mehele habeme ajamiseks. (Pluss taskupeegel enda mukkimiseks)

 • Reply Jaana 12. oktoober 2016 at 21:40

  Kui aus olla, siis ainult suur põrandapeegel ongi puudu. Üürikorteris, kus ma hetkel seoses õpingutega elan, on vaid esikus pisike peegel, seega enda imetlemiseks saab kasutada vaid kapi klaasuksi või klaasaknaid, kust vahel enda peegeldus vastu vaatab,

 • Reply Kristiina 12. oktoober 2016 at 21:39

  No meil neid asju jagub, mis puudu on. Näiteks lapse voodi (oli võrekas, võtsime võred ära ja avastasime, et üks küljetükk on puudu ja ei saagi suure lapse voodiks teha ja panime siis ainult voodipõhja koos madratsiga põrandale ja nii ta seal magab juba üle poole aasta :D), koridori garderoobi liuguksed (juba 3 aastat ostame neid..), jalanõude kapp/riiul/hoidja, rõduukse kardinad, vannitoamööbel (no kraanikauss, wc pott ja 4 klaasriiulit on olemas, aga sellist kraanikausikappi jm ei ole), põranda/laualamp magamistoas oleks ka väga vajalik esemeke.. ja no muidugi ka täispikkuses peegel! Krt meil mingi selline loll peegel, mis kõverdab ja poolitab sind igate pidi ja no jõle nadi on ikka sealt end vaadata :D

 • Reply H. 12. oktoober 2016 at 21:37

  Magamistuppa on üks peegel puudu.Koridoris on küll riidekapil liugustega peegel,aga seal on liiga kitsas ja valgustus pole ka kiita et end välja minekut üle tsekata.

 • Reply Jessu 12. oktoober 2016 at 21:28

  Elame üürikas ja algselt oli korteris ainuke peegel vannitoas peegelkapi näol. Rääkisin omanikuga suurest peeglist, kust ennast täispikkuses kaeda saaks, aga ta ei lubanud midagi seina naelutada. Üks nädalavahetus käis meil siin torusid vms parandamas ja jättis üllatuseks esiku seina minipeegli.. Seega, seda seisvat peeglit on mul ikkagi hädasti vaja, sest hetkel piilun oma outfitte koos jalanõudega esikus tooli peal seistes…

 • Reply Annela 12. oktoober 2016 at 21:28

  Kodust on üks riiul puudu, kuhu kõik oma raamatud ja muud vajalikud asjad ladustada. Pluss on veel nädalavahetusel plaan valmis meisterdada kassile ronimispuu. Klaverit kahjuks ei mahuta ära oma pisikesse korterisse :(

 • Reply Gerda 12. oktoober 2016 at 21:20

  Endanimelist peeglit sooviks küll. ? Mu 7,5 kuune on ka peeglitest vaimustuses, hea oleks tal seal ees ennast vaadata ja paterdada. Hommikul esimese asjana lähme ütleme Joannaga peegli ees tere hommikust ja laulame laulu. Selline tore armas rituaal. ? Suur peegel hetkel veel puudub. Väga oleks sellist esikusse vaja.

 • Reply Liisa 12. oktoober 2016 at 21:17

  Meil ongi puudu just korralik peegel. Kolisime uude korterisse ja siin on ainult vannitoas peegel. Kuna tulevatel kuudel on väljaminekud niigi suuremad, siis korraliku peegli soetamine ei tule mõttessegi ?

 • Reply Siiri 12. oktoober 2016 at 21:17

  No meil pole tykk aega diivanit ? elamises. Madrats eelmisest diivanist on seina ääres ning seal peal istume. Uue diivani ostuplaan on olemas aga pole nagu viitsinud poodi minna ?

 • Reply G 12. oktoober 2016 at 21:12

  Selline kapp, kus saaks oma asju hoida. Ehk selline meikimisbuduaarike:)

 • Reply Katri 12. oktoober 2016 at 21:09

  Kuna meil käsil uue kodu remont siis puudu on meil kōigest…? Kõige enam vajaksin suuri kappe, kuhu igasugu staffi peita…? Praegusesse korterisse sai tellitud 2 suurt kappi, kuid neid uude elamisse kaasa võtta ei saa kuna laed on uues korteris madalamad…? Uue peegli vastu ei oleks samuti midagi…

 • Reply Katrin 12. oktoober 2016 at 21:06

  Meie kodusisustusest on üsnagi ebatavalisel kombel praegu kõik veel puudu! Seda küll sellisel põhjusel, et oleme ka pisikese ootel ning võtsime ette elumuutuse ja kolime üürikadt uude elukohta elama ning sellega seoses tulebki meil kogu sisustus alles soetada. Saan inspiratsiooni Sinu beebikese toast ja juba mõlgutan mõtteid oma väikse lapse hubasest nurgakesest! Ja see peegel olekski sellisel juhul meie ainulaadne ja täitsa esimene sisustuselement;-)

 • Reply Moonika 12. oktoober 2016 at 20:59

  Kui ma olen aus, siis tegelikult üks korralik peegel ongi veel puudu :)

 • Reply K 12. oktoober 2016 at 20:53

  Toast on puudu korralik suur voodi!

 • Reply Anneli 12. oktoober 2016 at 20:52

  Sain endale hiljuti päris enda kodu. Sisustada tuli seda täitsa nullist, ainult enda palgast. Ikka veel on puudu pliit ja ahi, põrandalamp (teised lambid tegelikult ka), vannituppa oleks vaja valamukappi ja korvikesi. Magamistuppa loodan leida nunnut kummutit või meigilauda ja unistan ka sellistest lambikestest nagu sul fotol on. Rõdu vajaks toole ja lauda, esik pinki. Eks neid asju ole veel. Nüüd sai universumile soovinimekiri edastatud, ehk hakkavad asjad tasapisi liikuma :)

 • Reply Stella 12. oktoober 2016 at 20:48

  Minu kodusisustusest on puudu kōik asjad. Nimelt pōlengu tagajärg. Ma kujutan ette , et peale remonti sobiks see esikusse :) Palju ōnne ka Lende sünni puhul. Ta on sul mega armas :)

 • Reply Kaily 12. oktoober 2016 at 20:45

  Puudu on kummut

 • Reply Tii Na 12. oktoober 2016 at 20:45

  Vahetaks kogu mööbli välja, kui päris aus olla. Aga hädavajalikuna näib praegu uus köögilaud & toolid, riidekapp, ning alati mahub mõni kummut elamisse juurde. Suur peegel oleks muidugi väga viis!

 • Reply Keiu 12. oktoober 2016 at 20:45

  Hahaa, nagu rusikas silmaauku loos. Meil hetkel kâsil garderoobi sisustamine. Ongi puudu üks suur peegel ja mõned kapikesed, riiulid. No tegelikult on puuduvaid mööblitükke veel terve hunnik, sest majja alles sai kolitud aga kuskilt otsast peab ju tasapisi alustama :)

 • Reply Tiia 12. oktoober 2016 at 20:42

  Just üks korralik peegel ongi meil puudu. Olen juba ammu ilusat peeglit otsinud aga pole siiani leidnud sellist mis meeldiks.

 • Reply Cärolyn T 12. oktoober 2016 at 20:38

  Minu kodust on veel puudu pisipoisi tuppa üks kapike/riiulike kuhu saaks tema mänguasju ja raamatuid panna. Ja peegel sobiks suurepäraselt endale tuppa :)

 • Reply Laura 12. oktoober 2016 at 20:37

  Kodust on puudu suur peegel, öökapp ja vaip :) Loodan, et loosiõnn naeratab mulle!!

 • Reply Liis 12. oktoober 2016 at 20:37

  Mul on puudu suur riidekapp ja kogu lastetoa mööbel. Peegelit tahaks ka

 • Reply Liis 12. oktoober 2016 at 20:37

  Mul on puudu suur riidekapp ja kogu lastetoa mööbel. Peegelit tahaks ka

 • Reply Meili 12. oktoober 2016 at 20:35

  Lapse tuppa korralikku kummutit voi siis suuremat riidekappi kus nii riiulid kui ka riputuspulk.

 • Reply Heleri 12. oktoober 2016 at 20:33

  Väga kena kummut ja no imeline kui ilus kõik see nurgake on. Endale tahaks ja oleks hirmsasti vaja sellist peegliga lauakest kus siis end üles mukkida ja enda meigi asju hoida :P

 • Reply K 12. oktoober 2016 at 20:29

  Üks ilus kummut/kapp on hetkel puudu :)

 • Reply Liis 12. oktoober 2016 at 20:24

  Kuna elan üürikorteris, siis enamus mööblist on olemas, aga just PEEGEL, põrandalamp, öökapilamp on asjad, mida ma siia veel tahaks :)

 • Reply Kaidi Valk 12. oktoober 2016 at 20:22

  Tead Mallukas, mina olen vist Sinu kõige uuem fänn. Ära küsi, kus ma varem elanud olen…Ilmselt olin puu otsas, kui pauk käis. Nüüd on Sinu blogi minu kiire päeva üks lahutamatu osa ;) Peeglitega on minu kodus aga sellised lood, et ainus peegel, mis mul on, on vannitoas ja sealt vaatab mulle hommikul vastu üks väsinud ja sassis juustega “tädi” ja õhtul pesema minnes sama lugu…jälle seesama väsinud “tädi”. Mul on küll elutoas suur lükandustega kapp aga see on sellise mustriga, et sinna peale peegel kleepida ei oleks sobilik. Ja mis on siis minu lahendus, kui tahan enne “õue” minemist ennast üle tšekata-kas tool vannituppa ja sinna peale ronida aga jällegi ei näe ma ennast tervikuna või, mida olen kohe väga-väga tihti kasutanud on kortermaja lifti peeglit :D Kuna elan teisel korrusel ja muidu lifti ei kasuta siis leidsin põhjuse miks seda teha. Hullumeelne, kas pole eriti siis kui keegi just otsustab liftiga alla tulla ja mins just lifti kutsun, et ennast “üle vaadata” :D Siis teen tähtsa näo pähe ja sõidan rõõmsalt teiselt korruselt koos rahvaga esimesele ja ootan kuni elsnikud väljuvad ja ise sõidan teisele korrusele tagasi. Vaatavad küll veits imelikult aga äkki mul jäi näiteks kott koju ;) Ja üldse..kui isegi vaatavad, et napakas siis ilu nõuab ju ohvreid ja las ma siis olla napakas. Jõudu ja jaksu Teile ja uute lugudeni!

 • Reply ml 12. oktoober 2016 at 20:06

  Aasta aega olen meie uude kodusse asju soetanud ja sellised mitte hädavajalikud asjad tahaplaanile jätnud, aga just sellist peeglit vaja olekski, nüüd kus kõige vajalikumad asjad olemas on :)

 • Reply Sann 12. oktoober 2016 at 20:04

  No kuna me alles teeme kodus remonti ja asju mida vaja on palju siis see peeglikapike sobiks ideaalselt :)

 • Reply Britta 12. oktoober 2016 at 19:54

  Ohh puudu on veel kontorilaud, kummut ja suuur peegel, mida olen ammmu tahtnud kuid pole olnud võimalust seda endale soetada.

 • Reply Liis 12. oktoober 2016 at 19:51

  Minu kodust on hetkel puudu üks väike jalanõudekapp/riiul ja täpselt selline suur peegel. :)

 • Reply Kätlin 12. oktoober 2016 at 19:45

  Oi see põrandapeegel kuluks hädasti ära, sest enne väljaminekut tahaks ikka täisülevaadet saada endast. Lisaks sellele, mu pisike käputaja-preili saaks siis ise minna ennast tsekkima ja jutustama. :)

 • Reply Triin 12. oktoober 2016 at 19:44

  Diivan, seinakapp, peegel :) lisaks veel palju muud sest meil käsil remont. Hetkel kõige tähtsam vannituba ja siis saab juba edasi kujundada :)
  Hädasti oleks just sellist peeglit vaja, et ennast täispikkuses näha. Hetkel peeglid sellise koha peal kus pole vâga valgust ja ei saa koos kapiga ju nihutada ka.

 • Reply E4 12. oktoober 2016 at 19:43

  Esik on veel korralikult sisustamata. Vaja oleks esikupinki ja peegel sobiks ka loomulikult sinna.

 • Reply Marbrit 12. oktoober 2016 at 19:41

  Ma ei saaks öelda, et peegel just tohutult puudu oleks, aga samas kuluks see alati marjaks ära. Me hetkel teeme elutoa ja koridori remonti ning üldse on tunne, et oma kodu ei saa iial valmis. Kõik käib justkui ringiratast, aga tegelikult on meil hetkel vägagi puudu hoopis kirjutuslaud pisikese tüdruku tuppa, selle ta ehk varsti saab ka :)

 • Reply Karoline 12. oktoober 2016 at 19:37

  Puudu on üks korralik kummut, aga peeglist ka ära ei ütleks. :)

 • Reply Sirts. 12. oktoober 2016 at 19:36

  Saime toaremondi valmis enne beebsu sünnat ja nüüd sooviks ühte suurt peeglit sinna. ?

 • Reply Terle 12. oktoober 2016 at 19:35

  Minu 8. aastasele piigale oleks see peegel juba väga vajalik, igapäevaselt ronitakse hetkel telekalaua otsa, et kapi kohal olevast peeglist ennem kooli minemist enda väljanägemine ülevaadata ?

 • Reply Kersti 12. oktoober 2016 at 19:29

  Minu kodust on hetkel puudu üks korralik peegel magamistuppa. Hetkel on ainus peegel koridoris ja selle all pesitseb kassi wc. “Imeline” on igal hommikul ennast meikida ja korda sättida kui kass samal ajal oma põit ja muid soolikaid väga häälekalt tühjendab. Niiet oleks ülimalt tore, kui ka magamistoas oleks oma peegel ja kui see veel laseb täispikkuses ennast imetleda, lisaks ilma kassi wc aroomide ja helideta….. super, mida hing veel ihkaks. :D

 • Reply Eeps 12. oktoober 2016 at 19:19

  Mul on siin üks 15-aastane noor neiu, kes unistab just põrandapeeglist oma uues toas :)

 • Reply Birgit 12. oktoober 2016 at 19:19

  Ka meie peres remont täies hoos enne beebsu sündi ( lahe pesapunime käib ?)peegel kuluks ka meie uude ja ilusaks remonditud koju igati ära

 • Reply Kriss 12. oktoober 2016 at 19:18

  Vaja oleks asjalikku ja šikki riidekappi.

 • Reply L 12. oktoober 2016 at 19:17

  Uuuuh! Mis on puudu?! Hetkel remondime uut kodu ja võin öelda, mis meil eelmisest korterist olemas on – voodi, söögilaud ja toolid. :))))) Aa ja paar kapikest ka, aga ma ei tea, kas need uude koju sobivad.
  Seega, see peegel kuluks ikka väga marjaks ära! Oleks ju tore ennast näha enne väljaminekut. Kuigi, peab aus olema, et beebi kõrvalt panustan viimasel ajal rohkem loomulikule ilule :D

 • Reply Gaidi 12. oktoober 2016 at 19:13

  Mul ongi ainult peegel puudu..siiani vaatan kapiukselt peegeldust..häda kohe..

 • Reply Heli 12. oktoober 2016 at 19:08

  Minul tõsiselt puudu oma meiginurk
  Meigiasjad kuskil riidekapis ( peaaegu kolmene) jõuab igalepoole siis nii see läinud on ?
  Hetkel lihtsalt istun voodil nägu aknasuunas, et päeva valgust püüda käes väike peegel ??

 • Reply Veronika 12. oktoober 2016 at 19:04

  No täissuuruses peegel on kindlasti üks asi, mis puudu on. Samas üürikorteris elades on palju asju puudu. Kõige tähtsamaks pean voodit. Magame hetkel lahtikäival diivanil, mis pole just seljale teab mis hea.

 • Reply Merit Tagel 12. oktoober 2016 at 19:04

  Kui beebivoodi meie toast ära läheb, siis oleks vaja sinna üht suurt kappi, kuhu saaks riided ilusasti puu peale panna :)

 • Reply Anneli 12. oktoober 2016 at 19:03

  Ohh kui tore loos.
  Mis mul kodust puudu on?
  Peeeeegel:D
  Tegelikult mul on peegel, aga see on nii tillukene, et ma näen sealt korraga ainult ühte silma.
  Hommikul on nii tüütu ennast kuidagi sättida, sest tõesti noh, sealt ei näe korraga tervet nägu, teen pool nägu valmis ja siis asun teise poole kallale ja siis uuesti katsun üle vaadata, kas need pooled on ikka ühesugused:D Samuti igasugu juuste sättimine, sirgendamine käib selle minipeegli taga. Nii et kuluks marjaks ära:)

 • Reply Merka 12. oktoober 2016 at 18:55

  Hetkel sirvin veebipoode, et leida sobiv kummut.

 • Reply Kertu 12. oktoober 2016 at 18:54

  Kuna laps kohe sündimas, siis oleks vaja ühte korralikku kummutit :) aga peeglist ei ütleks ka ära, polegi hetkel sellist suurt peeglit .

 • Reply Maris 12. oktoober 2016 at 18:53

  Minul on hetkel kodusisustusest puudu praktiliselt kõik. Kolisin just uude täiesti tühja korterisse ja tahaks sellest juba kodu teha. Kuna suuremad ja olulisemad asjad on enam-vähem olemas ja rahad täiesti otsas, siis oh kui tore oleks saada peegel, et saaks jälle sammukese lähemale sellele, et ma saaks korteri kohta kodu öelda. Täiskohaga koolis ja poole kohaga tööl käimine on rahakoti tühjaks jätnud ja endale meeldivate sisustuselementide soetamine saab toimuda ainult vääääga pika aja vältel.
  No igatahes loodan loosiõnnele, sest peeglile on koht täiesti olemas :)

 • Reply Triin. N 12. oktoober 2016 at 18:53

  Nagu nõelaga pihta ongi mul puudu kena peeglike, millest üksnes võidu imetlemas käija. Sada häda miks ei ole siiani veel suutnud seda soetada aga kuluks ära Igatahes!

 • Reply KTY 12. oktoober 2016 at 18:51

  Minul ongi puudu peegel, tooli oleks ka vaja :D

 • Reply Elery 12. oktoober 2016 at 18:48

  Hetkel ongi mul peegel puudu ja meigilaud(käinud peegleid juba ülemistel nillimas noo nii sada korda) siis sai sisse kolitud mehe korterisse ja nagu teada meestel väga palju peegleid vaja ei ole et ennast imetleda neile piisab ka ühest aga meie naised vajame peegleid ja veelkord peegleid.Ainuke peegel vannitoas kus kahjuks ma ennast nii hästi ei näe :(

  Minule palun peegel kus löpuks ennast täispikkuses näeksin , pliiiiis !

  Olge mönusad .

 • Reply Piia 12. oktoober 2016 at 18:47

  Suvel ostsime omale päris oma kodu, maja metsade vahele, ja kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis meil ei olegi mitte ühtegi peeglit toas. Uskumatu, kuidas ma niimoodi siiani elada olen saanud. :D

  Aga vaja oleks sisulisel kõike :D Nautuke siia, veidike sinna.

 • Reply Andra 12. oktoober 2016 at 18:45

  Issand, mul ongi toast täpselt üks suuur peegel puudu, siis oleks see täiuslik :)

 • Reply Grete 12. oktoober 2016 at 18:44

  Hetkel oleks koju vaja koridori ühte korraliku jalanõude riiulit koos nagiga :)

 • Reply Riin 12. oktoober 2016 at 18:43

  Meie kolisime enda korterisse veidi vähem kui aasta tagasi ja nüüd oleme vaikselt üritanud kõike enda moodi teha ja värvida. Ikka veel on puudu kummut, st vana on olemas, aga selle sahtlid kukuvad pidevalt alla. :D Ja no peegel ei teeks paha, praegu on meie vana peegel klikiaegse kapi peal, ei ole just kõige ilusam kooslus. :c

 • Reply Birgit 12. oktoober 2016 at 18:41

  Kodusisustusest on seoses korteri ostuga puudu palju, kõige rohkem ootame hetkel kööki, mis kuu pärast jõudma peaks. Ühtegi korralikku peeglit samuti ei ole (isegi vannitoas mitte), seega tuleks antud isend vägagi kasuks :)

 • Reply Kerli 12. oktoober 2016 at 18:39

  Mul on hetkel terve elutoa sisustus puudu :D

 • Reply Merilin 12. oktoober 2016 at 18:37

  Meil ongi kodust peegel puudu. Üks pisikene peegel on vannitoas ja teine peegel kapi uste küljes, kuid see on nagu pimepeegel pole õige valgusega ja MITTE midagi ei näe :(

 • Reply Eleriin 12. oktoober 2016 at 18:29

  Olen juba pikemat aega põrandapeegli ostmist edasi lükanud, nimelt valmis meil just hiljuti nö garderoobituba, kust on endiselt peegel puudu :) seega oleksin selle üle väga õnnelik!

 • Reply Eveli 12. oktoober 2016 at 18:26

  Peegel muidugi :)

 • Reply Liis 12. oktoober 2016 at 18:21

  Kuna ma just kolisin uude korterisse siis mööblit pole meil peaaegu üldse. Üks suur peegel oleks kindlasti üks asi, mida oleks väga mega vaja minu koju :)

 • Reply Mari 12. oktoober 2016 at 18:20

  Täpselt sellist põrandapeeglit olengi endale soovinud – just selline väga lihtsa disainiga ja praktiline! Kuna hetkel otsin endale esimest ja täitsa oma kodu, siis oleks igatsugu asju varsti vaja, alustades voodist ja kummutist kuni kirjutuslaua ja diivani ja mille kõigeni välja. Ilmselt neid asju on küll ja veel, mille peale ei oska hetkel kohe tullagi. Hoian pöidlaid pingsalt peos nüüd :)

 • Reply Karin 12. oktoober 2016 at 18:18

  No täpselt selline peegel meil puudu ongi, laps ammu juba unistab enda tuppa sellist peeglit :D

 • Reply Janet 12. oktoober 2016 at 18:16

  Tavaliselt ma ei võta eriti loosidest osa, sest olen tundnud, et ehk keegi vajab neid asju rohkem, kui mina. AGA, see kord ma kindlasti võtan, sest MUL ON SEDA PEEGLIT VAJA! Mul on kodus üks peegel, kust ma näen end PEAAEGU tervenisti, selle peegliga on alati üks jama, sest ta pole kuskile kinnitatud ja viimane kord seda tõstes tõmbasin ma oma näpu peegli katkise äärega täiesti lõhki! Sel hetkel ma sai mu mõõt täis ja karjusin oma armsa kõiges süüdi oleva elukaaslse peale, kui VÄGA MA VAJAN SUURT ja UUT PEEGLIT! Ja tüli algas… See loos peab olema for my!

 • Reply Egle 12. oktoober 2016 at 18:13

  Kuna paar tagasi kolisime alles oma päris koju, siis puudu on päris mitu mööblitükki :)
  Enim oleks vaja vitriinkappi, diivanilauda, suurt peeglit esikusse, väikest lahtikäivat diivanit ja toole söögilaua taha.
  Igatahes selline valge kummut kulukas ka veel ära, sest see on ilus, lihtne, stiilne. Täpselt minulik.
  Seega-annaks see kõikse kõrgem kordki võimaluse mul võita!

 • Reply Kirsika 12. oktoober 2016 at 18:09

  Kuna mõned kuud tagasi sain esmakordselt emaks siis tuli teha kodus ümberkorraldusi. Hetkel on poolikuks jäänud minu meiginurgake garderoobis ning puudu ongi üks suur peegel ja lambid parema valguse jaoks.

 • 1 2