Maximas on kuni 15dani käimas ilunädal Ilu mõte ja selle raames saadeti mulle Maximast üks tuus kingikott, mis ilukraami puupüsti täis. Nende vaade seisneb siis selles, et hea kraam ei pea alati olema kallis ja selle pärast nad seal Maximas enda toodetega väga rahul ongi, sest rahakotti need tühjaks ei tee, vaid on taskukohased ja hea kvaliteediga.

Et ma selles ise oma silmaga veenduda saaksin, saatsidki nad mulle mõned tooted, mis kampaanias hetkel parema hinnaga on. Kuna ma alles hiljaaegu Snapi kasutama hakkasin, siis tegin sinna täna väikseid videosid ka, kuidas ma koti sisu katsetan. Ühesõnaga – tänase näo sain kenasti pähe tehtud! Kõike muidugi katsetada ei jõudnud, aga avastamisrõõmu peab ka teisteks päevadeks jaguma.

DSC_8839

See Signali hambapasta (2.29) maitses palju paremini, kui see hambapasta, mis meil kodus oli. Muud ma midagi öelda ei oska…Aa, ilus sinine vaht oli kah. mitte, et see meigi alla läheb, aga kotis ta oli! Aga näed, meikisin ennast ja nägin ikka kõvasti parem välja, eksole.

PicMonkey Image

Mida ma siis kotist kasutasin. Esiteks Mixa CC kreemi (5.49€) põhja, mis lõhnas mega hästi! Midagi ta ei kata, seda peab tunnistama, aga kui norm näonahk on, siis meigi alla sobib kenasti. Peale panin Maybelline Matte puudrit ja oligi põhi tehtud nagu naksti.

Põskedele panin põsepuna, mille hinnaks vaid 2.49€ ja minu meelest oli küll täitsa tore roosakas toon. Kulmudel kasutasin Maybelline Master Browd ja minu jaoks oli boonuseks normaalne pintsel. Tavaliselt tuleb nendega kaasa mingi kõva jurakas, mida kasutada ei saagi.

DSC_8840

Laugudele panin ka Outdoor Girl lauvärve, mille kasutamises ma enivei kuigi hea pole, aga sellise kerge kuldse kuma suutsin peale joonistada, pigment tundub selline keskmine olevat. Paari euri eest lauvärvi küll ja veel.

Ainukene asi, mis mulle üldse ei meeldinud, oli see OG huuleläige, minu jaoks natsa liiga kleepuv.

DSC_8841

Ripsmetušš meeldis mulle aga täiega! Reaalselt 2.49€ eest on see tõesti väga hea ripsmekas. Pikendas ja tihendas. Ok, natsa kippus alguses laiali minema, aga ma tegin vatitikuga kaosekontrolli ja jäin väga rahule ja julgen soovitada küll, kui tahaks, et kodus ripsmekas olemas on, aga kallist raha välja käia ei raatsi.

Vot, kellele huvi pakub, siis veel neli päeva see ilukampaania kestab ja minge kiigake siis ise üle. Aga ma sain neid kingikotte kaks tükki, seega kui keegi tunneb, et tema elust on see teine kingikott kraamiga puudu, siis jäta mulle kommentaar, et soovid ilutoodete kingikotis osaleda. Juba esmaspäeval loosin võitja, aga minu tingimuseks on see, et kotile tuleb ISE järele tulla, seega paistab, et looosis saavad seekord osaleda ainult Tallinna inimesed, sorri!

Jaga: