Eelmise posti alla kirjutas keegi Virge nii:  “Viimane kord kui Pärnus resortis käisin, siis mullivannis lamades märkasin, kuidas mingi naise tampooni nöör umbes 10 senti välja rippus. Kõndis veel ringi tütrega koos. Ma ei saa pihta, kuidas inimesed sellisel ajal ennast ei korrasta ja jälgi. Hea, et ise lastega ei käi ja ei pea seletama, et mis nöör seal tolkneb.”

Mul pole küll väga ammu päevi olnud, aga kas eelmisest aastast on asjalood muutunud ja väikse, tillukese nööri asemel on tänapäeva tampoonidel sellised rusikajämedused köied külge pandud, et kui välja kogemata jääb kuskilt, siis lohiseb selline jurakas siuh-sauh jalge vahel? Minu mälestuses oli tampooninöör selline tilluke asi, et võib kogemata välja jääda jah, ma usun, et on pea igaühel juhtunud. See, kas sa oled parasjagu bikiinides ja spas, või kodus trusparites, see oleneb juba sinu enda “õnnest”. Küll aga usun ma, et mitte ükski naine vabatahtlikult endal seda nööri välja tolknema ei jäta.

Natikene kurb mõelda, et ma pean elama selliste inimesega koos ühel planeedil ja käima nendega koos spas. Niigi oleks mark, kui selline asi juhtub, onju. Aga hoidku jumal, et läheks nagu naine naise juurde ja ütleks diskreetselt, et kuule, sul väike õnnetus juhtunud, selle asemel kõõritatakse kaugelt, tullakse pärast kuskile kommentaariumisse inisema, et mõelda vaid kui tont naine, ei korrasta ja jälgi! Ja mõtle kui LAPS oleks näinud? Ma miskipärast arvan, et just laps oleks võinud näha, lapsed on ausad ja võib-olla oleks midagi ütlema läinud, selle asemel, et ema kombel omaette “iuuuu” pomiseda.

Õudne lugu tegelt. Et nii raske oleks inimesele ütlema minna midagi. Jah, ega see meeldiv poleks, aga ma sellegipoolest ütleks inimesele, mitte ei laseks tal rahumeeli oma lapsega spas ringi lustida. Ja üldse! Lapsega spas olles on nii sada asja millele tähelepanu pöörata, nii et ma ei mõista, kuidas saab üks teine naine suguõe vastu nii tont olla ja MITTE hädast välja aidata?

Igatahes, lubage mulle, et kui mul kuskilt kunagi kuskilt välja ripub, siis öelge mulle :D Ma luban, et ma ütlen teile ka! Ärgem olge tondid, me ju kõik naised!

Jaga: