AVALDAN ARVAMUST Melu.tv

MELU.TV ja minu mõtted

7. aprill 2017

Ma tahtsin juba eile hommikul blogida, aga no mitte ei olnud aega. Kohe ärgates oli mul selline närv sees, et kartsin jalapealt ära minestada. Naistejuttude grupis täitsa “sobival” ajal hakati lahkama järkordset blogipostitust, mille sisu ja kommentaarid hetkeks seest sööma hakkasid. Kuidagi nagu eriti vastik on lugeda ilkumist ja sinu tegemiste üle naermist inimese poolt, keda kunagi sõbraks peetud. Triinugi küsis, et jumala eest, sinust räägitakse kogu aeg igasuguseid asju, et miks see ühe inimese arvamus sulle nii korda läheb, või miks sa lased ennast sellest kõigutada. Ja siis ma mõtlesingi, et jeesus küll – ma sõidan praegu käte värisedes meediale oma portaali tutvustama. Ja ma kardan! Oi jeerum, kuidas ma kartsin! Aga mis on kõige halvem, mis juhtuda saab?  Miks ma lasen ennast sellel mõjutada? Ma peaks pigem küsima, et miks keegi teine tunneb vajadust mind pidevalt mõjutada ja halvustada, minu üle ilkuda ja mu tegemisi õõnestada. Laias laastus, ei tohiks see ju ollagi minu probleem, sest mis minuga ikka nüüd portaali avades juhtuda saaks?

Et kõik arvavadki nüüd, et ma olen hirmus labane? Heh, seda arvatakse nagunii ammu ja kes seda arvavad, eeldatavasti nagunii minu portaali ka asja ei tee. Noh, kui siis ainult selle jaoks, et üleolevalt öelda, et ikkagi oligi täpselt nii labane ja mõttetu, kui ta arvas. Seda nagunii keegi ei teeks, kes mu sõber oleks, seega ei tohiks see mind ka puudutada, eksole.

Ma istusin taksos, hingasin mitu korda sügavalt sisse ja välja ja mõtlesin – fuck it! Ma olen tegelikult kõva naine, ma võtan ennast kokku, ma teen selle ära, ma tunnen ennast vabalt ja ma TEAN, et me teeme tiimiga seda asja südamest, lustiga ja naljaga. Kellele või millele ma veel peaksin veel muljet avaldama? Melu.tv on mõeldud toreda meelelahutusena, minu eesmärk ei ole teha mingeid “koit toome käis trussikuid ostmas!” klikinuppe. Ma tahan teha oma asju, ma tahan seda teha toredate inimestega ja kui see meile lõpuks ka sissetuleku toob, siis on see kokku ju lihtsalt suurepärane!

Ma ei saa kunagi olema, nagu keegi teine. Ma ei saa iial käima kuskil kunstinäitustel ja arutama maalide üle või diskusseerima tuntud heliloojate teoste üle. Ma ei hakka tegema jutusaadet poliitikast ja ma ei hakka minikleidis ilmatüdrukuks. Ma ei hakka uueks võsapetsiks või Tuuli Roosmaaks või Anu Saagimiks. Ma olen ikkagi see sama Mallu ja ma kavatsen selleks jääda ja teha seda nii hästi, et 30 aasta pärast küsitakse kuskil intervjuus kellegi teise noorukese neiu käest, et kas sa kavatsed olla uus Mallukas! So what, et ma ei ole mingisugune mega kultuurivend, kas meil neid vähe on või? Jah, ma võiksin ka teeselda, et ma olen keegi teine ja ma võiksin pähe õppida pika poliitilise teksti ja olla alati hästi vaoshoitud ja korralik, aga see olekski vaid see – teesklus. Miks ma siis ei või olla mina ise, teha oma asja ja seda kõike ilma teeskluseta?

Teate kui naljakas on tegelikult see, kui sulle üritatakse selgeks teha, et kes sa tegelikult oled või olema peaks. “Sa olid vanasti nii normaalne! Sul oleks potensiaali palju rohkemaks! Sa oled nii ära tõusnud! USU OMETI MIND! MINA TEAN SU ELU, MINA TEAN SIND PAREMINI KUI SA ISE!” Niimoodi välja kirjutades on endal ka arusaamatu, miks ma seda siis hinge olen võtnud. Aga tõstan käed üles ja ütlen, et jah, olen võtnud ja teeb haiget ja haavab küll natsa. Aga see ju ongi tegelikult sellise narrimise eesmärk ja seega võivad kõik asjaosalised teineteisele õlale patsutada ja teineteist tunnustada. Saite hakkama! Mallukas saigi haiget ja tundis ennast vähe alamana kui siin kõrgelt haritud kultuuri armastav rahvas, jehhhuu!

Aga teate, mis sellele järgnes? Ma sain haiget, valasin paar pisarat, ronisin nagu väike laps Kardo sülle ja hälisesin midagi stiilis: “Appi, ma olen nii labane ja ma ei jõua elus kuskile ja mul polegi raudselt ühtegi tõelist sõpra ja lõppkokkuvõttes olen ma veel paks kaaa-aaa-aaa!”. Seejärel läksin pessu, sõitsin meiki ja juuksurisse, hingasin taksos mitu korda sisse-välja, ütlesin endale, et VÕTA ENNAST KOKKU NAINE, SA OLED AWESOME! ja sõitsin linna, kus tutvustasin neljale meediakanalile limusiiniga mööda linna sõites omaenda uut portaali. Ja see kõik oligi täpselt nii mõnus nagu ma arvasin.

Ma ei teagi nüüd… tee ise paremini või ole vait, eksole! 😀

rrztzarn-4yb-4978675

Foto: Alar Truu

Kes vähegi meediaga kursis on, siis tavaliselt on need pressiüritused pikad, igavad ja venivad. Seega võtsime iga väljaandega 30 minutit, rääkisime kõik, mis rääkida vaja oli, andsin mõned intekad, Richard tegi mega ägedat võlukunsti, lõime pokaale kokku ja saime kõik tehtud, mis vaja oli. Ei ole siin vaja kellegi aega raisata, eksole!

Kui me kella kuue paiku Kopli restos maandusime, oli mul totaalne pingelangus ja mulle tuli konkreetselt unigi peale. Lihtsalt selline tunne oli, et huuuuh, lõpuks on see päev läbi ja tahaks ainult teki alla pugeda ja magama heita, et ma ei peaks lugema kuskilt mitte ühtegi kommentaari ja vaatama ühestki uudisest enda morta 😀 Tegelikult seda “lõbu” mul ei olnud, sest Kopli restorani olid ka tulnud mu sõbrakesed ja kogu Melu.tv tiim ja seega tähistasime me väikse grupiga meie portaali sünnipäeva.

Ja nüüd ma teen seda, mida kõik tuntud räpparid teevad, kui nad Grammy saavad (ok, ma tegelikult ei tea mis need muusikaauhinnad on, on grammyd v?)

Ma tahan tänada Margust, et ta jaanuris oma pulmaaastapäeva tähistades rääkis mulle ideest, et võiks mingi videoportaali teha, mida tema filmida/montida saaks. Ma tahan  tänada Kertut, kellel on ülipalju häid ideid. Ma tahan tänada Tuulikit, sest ta on maailma kõige suurem sebija, korraldaja ja just see inimene, kes alati paneb kõik toimima. Ma tahan kindlasti tänada ka Fotoraadi tiimi, sest te olete lihtsalt mega lahedad ja mulle alati toeks olnud mu kõikide projektidega. Ma tahan tänada Maigreti, kes oli kohe nõus Meluga kaasa lööma ja muidugi selle eest ka, et ta niisama mu aulist seltskonda talub. Ma tahan tänada Ursulat, kes ennast limusiinis päris magama ei napsutanud shampast, tänks, et karkki alla jäi! Kindlasti lähevad mu tänusõnad mustkunstnik Richardile, kes meile hilisööni trikke tegi ja iga jumala kord olid kõik inimesed lihtsalt ahhetamas, et no KUIDAS see võimalik on? Ma tahan tänada Erik Orgut, et ta meie projektiga liitus ja et ta on täpselt selline inimene, kellega kell kaks öösel mu diivanil Richardi mustkunsti vaadates arutada, et tea, kas peksuga me saaksime ta saladused teada või mitte (vihjeks, ei saanud… sest me ei proovinud). Ma pean ka tänama Merlet, kes mu ülemusena Naistelehes mind aastaid välja kannatas ja lõpuks nüüd meile Melusse ka end appi pakkus, kuigi see tähendab ju minu veelgi rohkem välja kannatamist! Kindel laks, et tänamist vajab ka Martti, ilma kelleta ei oleks meil Melu.tv lehekülge üldse olemaski – great job, man! Aitäh Sarita, et sa mu juuksed selleks päevaks (ja muudel päevaldel) ilusaks tegid! Ja Kardokene, armsakene – aitäh, et sa käisid Mariga ujumas ja batuudikeskuses, kuni meil olid võttepäevad. Aitäh, et sa kussutasid Lendet, kuni me koosolekuid pidasime. Aitäh, et sa toetad mind kõiges, mida ma teen! Aitäh sõbrad, eriti Triinu, kelle julgustavate sõnadega oleksin ma eile vist suurest pingest takso tagaistme täis oksendanud. Aitäh mu blogi lugejatele, sest teie kiitus ja tunnustus soojendab mu südant, sest te olete ikka päris armsad mul! Ja muidugi suured tänud kõikidele, kes on üritanud mulle sisendada, et ma ei saa hakkama. Sest just teile ma mõtlen, kui ma saan 😉

rxyqxnju-3dq-4765149

Pilt: Alar Truu, imeilus kleit, mida Orgu eile laudlinaks kutsus, on Reservedist. 

Seega – melu.tv on täiesti ametlikult sündinud ja varsti-varsti hakkame filmima ka uusi episoode. Seega olge siis ikka lainel ja kui teil on ägedaid ideid, et mida melu.tv teha võiks, siis andke mulle teada, sest noh, me võime ju kõike teha! Praegu on Melu.tv kanalil võimalik näha nelja saadet:

MEES VASTAB (VAATA SIIT)  – kus igas osas vastavad erinevad mehed erinevatele küsimustele, mis naised neile saatnud on! Väga humoorikas värk!

KAALUTA OLEK (VAATA SIIT) – on saade, kus me Orguga nalja ja trenni teeme. Mina rohkem nalja, tema rohkem trenni 😀

MAIGRETI ILUNURK (VAATA SIIT) – kus Maigrit õpetab naistele ilunippe ja trikke!

Ja muidugi suure M’i Show, mida sa saad vaadata SIIT!

Meil juba uute ideede lainel ka, seega varsti hakkab seal veel igasuguseid muid asju ka nägema, aga kuna need neli valmisid essana, siis just neid saate nii kaua nautida. Juba uuel nädalal tuleb lehele “uut verd” :D! Kui sa tahad ka Melu.tvga kaasa lüüa, siis anna mulle teada! Oled osav videos? Tahad monteerida? Tahad olla saadete valmimise juures? Tahad saates kaasa lüüa külalisena? Kirjuta meile info@melu.tv!

Ahjaa, meedias oleme me nagu ju ka:

Vaata SIIT õhtulehe videot, kus ma Melu.tv’st räägin.

Vaata SIIT videot Delfile!

Vaata SIIT artiklit Pärnu Postimehes!

Ja täna õhtul on ka võimalik meie avamisest juttu kuulata ja videot näha ka TV3 uudistes! Niiet olge lainel!

Huh, aga mul on nüüd täna veel palju tööd teha, nii et jah.. AITÄH ja laav juu!

Minge siis kiigake melu.tv’d ja andke teada – mis meeldis, mis ei meeldinud, mida võiks teisiti teha! Teie abi on väga hinnatud!

 

Loe ka neid postitusi!

103 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta MP 11. aprill 2017 at 10:07

  Mis võiks Melu.tv-s muuta on see, et uuemad kommentaarid võiks ikka kõige ülesse jääda, sest praegu on nii, et uued kommentaarid lähevad kõige alla ja siis peab koguaeg alla kerima, kui tahetakse uusi kommentaare lugeda. Kommentaarium võiks olla seal samamoodi nagu siin lehel. 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 11. aprill 2017 at 11:32

   Hea mõte!

 • Avatar
  Vasta Krissu 10. aprill 2017 at 09:06

  See trenni osa on super. Mõjub juba vaadates, mul kõhulihased kohe hakkasid tööle:) Väga motiveeriv. Palun kindlasti trennivideosid veel 🙂
  Tubli töö!

 • Avatar
  Vasta marii 9. aprill 2017 at 10:02

  Respekt, et kui on visioon millestki ja julgus veel oma visioon ellu viia. Et ettevotlikust ikka jaguks! Lihtne on ju niisama unistama jääda.

 • Avatar
  Vasta . 8. aprill 2017 at 20:51

  Kas sina oled melu.tv omanik? maksad operaatoritele jne palka? kuidas nyyd toime tuled kui ple nii oelda ametlikku tood? 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2017 at 10:46

   Hästi tulen toime, tänud küsimast.

   • Avatar
    Vasta tihasetoit 9. aprill 2017 at 11:24

    toee lugeda kuidas inimesed muretsevad. ehk tahavad toidupakke tooma tulla :)?

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 9. aprill 2017 at 11:48

     Ma ei ütle kunagi toidust ära! 😀

 • Avatar
  Vasta Eva-Lotta 8. aprill 2017 at 15:57

  no ei kommenteeri muidu, tglt ka….aga kaksikud on väga (tükk aega otsin sõna) vinged! Kardo on nagu nunnukas koolipoiss 🙂 no niiiiiiii armas 🙂
  täitsa vahva 🙂

 • Avatar
  Vasta s 8. aprill 2017 at 09:35

  sul võiks melu tv saadete mingi selline põnev ettevalmistus klipp tulla, nagu on seal faceb. pilvede all järgmise osa kohta.
  Et siis on põnevam, ootusärevam oodata järgmist nädalat juba :P:D

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 8. aprill 2017 at 09:55

   Teasereid tuleb!

  • Avatar
   Vasta K8 8. aprill 2017 at 12:25

   Avalehel ongi uue nädala tutvustus nüüd

 • Avatar
  Vasta Hanna 8. aprill 2017 at 00:38

  Tere! Ma pole vist kunagi ühtegi blogi kommenteerinud. Aga praegu tundub, et peaks. Ma pole ilmselt selle saate sihtgrupp. Mul pole kodus telekat ja kollane värk mind ei huvita – aga inimesed küll. Igasugused, minust erinevad ka. Miskipärast ma neid klippe siiski hakkasin vaatama. (Kuigi poleks pidanud nagu minu teema olema, mulle tõesi meeldivad kunstinäitused ja hea muusika, sh klassikaline). Ja nüüd vaatasingi kõik alustatud klipid lõpuni. Ja mulle meeldis! Need olid kuidagi väga ausad, südamlikud ja nagu mingi sisu oli ka täitsa olemas (just sel emmi sõul). Ühesõnaga ma ei ütleks, et ainult meelelahutus, täitsa mingeid mõtteid tekitas (puhas meelelahutus peaks just need viimsedki mõtted peast minema ajama 🙂 Ja mulle just meeldivad need teistmoodi mõtted ja teistmoodi sõnakasutus jne, selline vabam, aga mitte ka liiga. Ja üllatavalt professionaalne oli ka. Või noh, mulle meeldis see kohatine totakus. See tuleb sul tõesti hästi välja 😀 Nalja tegemise oskus, on tegeliklt haruldane oskus. Ja seda vist ei saa õppida ka. Ja tõsisemat sorti teemadest niiviisi rääkida on minu meelest täiesti okei. Ma võiks siia jäädagi kirjutama, … aga lihtsalt soovin, et sul kõik hästi läheks, ja samas usun, et lähebki, ja aina paremini, ja ma üldse ei imestaks, kui sa isegi saaksid n-ö päris eetriaega millalgi. Aa ühte asja tahtsin veel öelda, ma tean täitsa inelligentseid ja haritud inimesi (no kes kuulavad rohkem klassikalist muusikat kui mina ja loevad keerulisemaid raamatuid kui mina 🙂 ja no on tõesti targad), aga nad vahel vaatavad sinu blogi ja neile meeldib, mida sa teed – just need sotsiaalsed teemad ja kellegi aitamine ja mulle meenub see kunagine lindude lugu (selle kaudu vist sinuni jõudsingi) jne. Ja need reklaamid võib ju lihtsalt vahele jätta, mina jätangi, igal pool mujal ka. Aga mis ma tegelikult tahtsin öelda – sa ei ole mingi teise Eesti (mis see üldse tähendab? õnnetud, harimatud ja vaesed inimesed?) Mallukas, ega planktoni (mis see veel tähendab? “staari” armunud noored ja rumalad naised?) Mallukas,ega feimi taotlev Mallukas (elamiseks vist on raha vaja), aga seda, mis sa oled, seda mina ei tea, seda tead ainult sina ise, võib-olla (mõnikord). Aga ma olen kindel, et sa oled väga paljude õnnelike ja vähem õnnelike inimeste ellu väga-väga palju rõõmu toonud! (Ja veel täiesti tasuta :)) Ja nii sa teedki maailma natuke paremaks kohaks. Appi! Mis pikk kommentaar. Noh, seepärast ma polegi varem kirjutanud ja ega vist rohkem ei kirjuta ka.

  • Avatar
   Vasta Leelo 8. aprill 2017 at 07:58

   Ma arvan ka nii 🙂 kuid iial ei oskaks nii sõnastada, ilmselt ma ei julge siiras olla

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 8. aprill 2017 at 09:18

   Ütleme nii, et päris vägev esimene kommentaar. Kui sa neid nii ilusaid ja südantsoojendavaid kirjutada oskad, siis muloleks küll kahju, kui see viimaseks jääks! Esiteks suured tänud sulle tagasiside eest, nii vahva, et näed HARITUD rahvale kah meeldis :D! Selle planktoni suhtes, ma üldse esiteks arvasin, et need on need väiksed kalad, kes vaala hammaste vahelt neid jäänuseid söövad. Ma ei saanud üldse seosest aru (noh, rumal nagu ma olen), aga siis nüüd just lugesin jälle kommentaare eile ja sain nüüd aru, et plankton on kahe ajurakuga inimene, kellele meeldib minu blogi. Et kui meeldib Mallu blogi, siis ongi automaatselt kohe plankton, ei saa rohkem ajurakke olla, sest muidu ei meeldiks. Ma ei tea, miks on säärast mõnitamist vaja, aga ma olen üsna kindel, et nad ise ka loevad, seega jah 😀

   Rõõmu tuua on vist jah ägedam kui aina iniseda selle üle kui labane või teine eesti keegi on 🙂

   Tule ikka tagasi ja kirjuta veel!

 • Avatar
  Vasta Srl 8. aprill 2017 at 00:13

  võiks Kaiga äkki teha midagi

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 8. aprill 2017 at 09:12

   hea mõte!

 • Avatar
  Vasta Diana 7. aprill 2017 at 22:58

  Kallis Mallukas lase täiel rinnal edasi , see mida sa teed on see mida sa armastad ja mida sulle meeldib teha niiet lase samas vaimus edasi ja ära palun peatu vaid mine ja tee . OLE & JÄÄ ISEENDAKS ! Mulle nii meeldib sinu huumorisoon , sina ise ja sinu äge perekond . Iga päev ma piilun kas sa oled midagi postitanud ja kui oled siis jätan kõik asjad sinnapaika ,et lugeda sinu postitust .
  Sa oled ääretult TORE , ÄGE & KIHVT NAINE 🙂 ! Mulle nii meeldib ,et sa räägid asjadest nii nagu nad on mitte ei hakka seebimulle sinna ümber puhuma ja seda juttu muinasjuttuks tegema .
  Edu ja palju kordaminekuid su elus ! LASE TÄIEL RINNAL EDASI ÄGE NAINE 🙂 !
  suured suured kallid ja kõike kõige paremat teie perele 😉 ! Päikest 😛

 • Avatar
  Vasta Getter 7. aprill 2017 at 22:35

  Osad subtiitrid olid suuremad ja osad väiksemad. Suuremad olid mugavamad ja sellised võiks kõikidel klippidel olla.

 • Avatar
  Vasta Kaidi 7. aprill 2017 at 22:23

  Kle Sul nii suva teistest ja po….ui ju, mis nüüd korda läheb ja arvamust küsid?:) Suva pole meie arvamus!:D

  Blogi on parem lugeda , kui seda üllitist vaadata:) Jälle täis olete või? 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. aprill 2017 at 22:42

   Miks ma ei peaks arvamust küsima, potraal peab ju ka vaatajatele meeldima. Täis olemise suhtes pean kahjuks ei vastama. Või no ma ei tea, millisest videost sa räägid, aga täis pole neist üheski mitte keegi.

 • Avatar
  Vasta s.l 7. aprill 2017 at 21:45

  aa, kuule mallukas, sa koguaeg mainid et Sinu Portaal, Sinu Show, Suure M Show, aga sa pole juhatuse liige Melu tv koosseisus. Mis tegelane sa seal tiimis oled, jäi mulje et kuulud ikka juhatusse ka, lihtsalt tekkis selline ?- et kuidas siis nii 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. aprill 2017 at 21:56

   miks ma juhatuse liige olema peaks, et see minule ka kuuluks :D?

   • Avatar
    Vasta Annu 8. aprill 2017 at 12:19

    Hahahaaa.. No mis asja 😀 Firma omanik ei pea juhatuse liige olema 😀

  • Avatar
   Vasta Christi 8. aprill 2017 at 01:34

   Ta võib olla omanik, aga ei pea siis selleks kohe juhatuses olema. Just sain’ 🙂

   • Avatar
    Vasta Annu 8. aprill 2017 at 22:17

    Mu kommentaar kukkus veits valesti vist välja. Naerma ajas s.1 küsimus. Viimase naerunäo asemel oleks pidanud punkt olema ?

 • Avatar
  Vasta Karolin. 7. aprill 2017 at 21:07

  Hihi, appi need kaksikud!!! Nii naljakad ja muhedad, kust selliseid saab ? ?? Tõesti hea rubriik. Jään juba uut videot ootama ? Palju paju õnne ja edu sinu tegemistes! 50 aasta pärast loodan et mu lapse laps tahab olla Mallukas. ?

 • Avatar
  Vasta s.l 7. aprill 2017 at 20:06

  Naersin neid kaksikuid vaadates, eriti see ….spetsialisti/päkapikk/jõuluvana huumor…see oli naljakas.
  Krislyn on ju väga ilus noor naine… AGA…. tal on nii meeletud kompleksid enda suhtes. Kui ta neist lahti laseks, siis ta võiks maailma vallutada, ta on väga ilus naine aga nii palju komplekse ja hirme on tema peas, kahju kohe temast.
  Orgu oli parajalt muhe.
  Triinu oli nagu ta on, suhteliselt mittemidagiütlev, tavaline toredake hall hiireke. Kindlasti on ta hea naine oma mehele kuid samuti ebakindel persoon. Hea ema on ta tulevikus kindlasti ja mingi liiderdaja ta ei ole.
  Laura tundus ebastabiilne, ilmselt mingi kurb lapsepõlv taga, tahab end leida, veel ei ole leidnud ja leiabki imelikud jorsid enda ellu. Keevaline inimene tundus olevat.
  Aga kui samas vaimus jätkate, ja uusi huvitavaid persoone kajastate ja neid “rambivalgusesse” toote, siis ikka vaatan ja itsitan. Eks ajapikku läheb see tv ka paremaks, loodan vähemasti nii. Aga alguseks oli nalja piisavalt.

  • Avatar
   Vasta G 7. aprill 2017 at 21:04

   Misasi see nüüd oli? 😀

  • Avatar
   Vasta Jane 8. aprill 2017 at 18:52

   Vot minu meelest oli just Triinu see, keda oli hea vaadata/kuulata. Võibolla seetõttu, et samastan end temaga. Minu kogemuste pagas on ehk tiba suurem, aga nõustun täielikult tema vaadetega, mis puudutavad just pereväärtusi.
   Üks külalistest oli täielik küünik ja teine kuidagi kummaline, matslik. Absoluutset ei meeldinud. Mallukas ise ikka omas elemendis. Veel meeldus mulle meikar. Tundub meeletult positiivne ja kihvt inimene. Tõi naeratuse näole. Meestest ei oska midagi arvata. Mehed nagu mehed ikka.

 • Avatar
  Vasta Annu 7. aprill 2017 at 17:55

  Mulle meeldib Maigreti video kõige rohkem. Maigret tundub üldse väga armas ja tore inimene.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. aprill 2017 at 17:59

   Ta ongi! 😀

   • Avatar
    Vasta Annu 7. aprill 2017 at 18:20

    Erik Orgu ka muidugi. Kena paar oleksite 😀 😀 😀

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 7. aprill 2017 at 19:15

     Haha, jah, võtan Orksi armukeseks 😀

     • Avatar
      Annu 7. aprill 2017 at 20:39

      Hahaa , tee tee nalja.. järgmistes osades jagab Kardo nõuandeid 😀 Enam Orguga sind üksi ei jäta 😀

 • Avatar
  Vasta D 7. aprill 2017 at 17:50

  Mul nii palju mõtteid, et ma laon need kohe siia kõik ühe kommentaarina välja. 😀
  Kuskil postituses mainisd midagi oma kaalu kohta vms ( pildid olid ka,facebooki leht äkki?), ma just siis vaatasin hoopis, et ähh kuidas sa nii peenike 😀 jalad nagu tikud all ( kadee)
  melu.tv postitused vaatasin kohe kõik ära ja see on nagu su blogi – sõltuvust tekitav. I NEED MORE!!!!! 😀 õudne inimene oled ikka :(:( ( nalii)
  Aga see mehed vastavad vms, need kaks noormeest kes seal olid, kes koos vastasid..noooo nemad mulle nii väga meeltmööda ei olnud, tundusid veidi veidrad 😀
  Aga pole hullu, kõigile ei saagi kõik meeldida. 🙂 Saate/klipi või kuidas seda õige nimetada oleks, sellega jäin ikka rahule. 😀
  Igastahes vana tõde see, et kadedus paneb mõrrad rääkima 😉
  Ma sind küll isiklikult ei tea, oleme ainult ühel korral rääkinud ( mida ma ikka heldimusega meenutan:D:D:D). Aga blogi ja kõige põhjal : u are fckin awesome!!! Niiet jätka aga samamoodi 🙂 Kui tuleb paha tuju( meil kõigil tuleb, see on paratamatu), siis tule lihtsalt blogisse ja vaata, kui palju sul kaasaelajaid/ toetajaid. 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. aprill 2017 at 18:00

   Esiteks tänud komplimendi eest 😀 Ja melu.tv kohta – suured tänud! Need kaksikud mehed, nende suhtes on jah vastastikused tunded inimestel, osadele väga meeldivad, teistele mitte, maitse asi 🙂

   Aga suurimad tänud sulle kõige eest! Sa ka awesome!

   • Avatar
    Vasta lilllll 7. aprill 2017 at 18:36

    krt kui ma neid mehi rääkimas kuulsin, siis ei jäänud palju puudu et oleksin toolilt alla kukkunud sest no sellist teksti ikka annab ajada ???? kui nad ei ole peale teinud, on nad ikka väga vinged inimesed, kes saab sellist juttu kainena ajada aru ei saa ?

    • Avatar
     Vasta Kertu 7. aprill 2017 at 18:52

     Minule just need kaksikud meeldisid 😀 ei ole mötet olla viisakas, nad just ongi ausad !! Loodan neid ka edaspidi mõnes videos näha

     • Avatar
      MP 7. aprill 2017 at 19:10

      Nõustun siin eelkõnelejatega, et need kaksikud on mega ägedad ja tahaks neid ikka rohkem näha ja rääkimas kuulda. Naerda sai. 🙂 Keep going!

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 7. aprill 2017 at 19:15

     ma küsisin sama asja, aga olla täitsa kained olnud 😀

   • Avatar
    Vasta Biku 7. aprill 2017 at 19:39

    Oot need kaksikud päriselt kellegile meeldivad või? need kaks koledat ja rämedat meest seal koos rääkimas? millistele naistele need meeldivad? 😀

    • Avatar
     Vasta Kats 7. aprill 2017 at 19:45

     Ma arvan, et inimestele meeldis nende huumorisoon, alati ei pea kõik välimuses kinni olema. Mulle nad välimuselt ka ei meeldinud, aga tekst, mis neil suust välja tuli ajas ikka korralikult naerma 😀

    • Avatar
     Vasta MP 7. aprill 2017 at 20:17

     To Biku: Kahju, et sinusuguseid on, kes pelgalt ainult välimuse järgi otsustavad inimese üle. Minu arust ei olnud nende välimusel viga miskit. Aga siin tuleb jälle meelde tuletada lauset, et ilu on vaataja silmades. Intelligentsed inimesed teiste välimust ei arvusta või siiski? Sellisel juhul, mina sinna kategooriasse ei kuulu. Minu jaoks ei ole välimus kõige olulisemaks faktoriks, kui on tegu toredate/lahedate/naljakate/vabade inimestega, nagu need kaksikud näiteks. Mulle endale läheb rohkem korda ikka inimene ise, tema iseloom, olek ja suhtumine. Aga see on kõigest minu arvamus ja ei peagi sinu või kellegi teise arvamusega ühtima. 🙂 🙂

     • Mallukas
      Mallukas 7. aprill 2017 at 20:36

      Ma arvan ka, et välimust kritiseerida on nadi!

     • Avatar
      Biku 7. aprill 2017 at 20:37

      Issand kule MP rahune maha eks 😀 Mulle ei meeldinud nende meeste juures absoluutselt mitte miski, ei olek ega nende huumorisoon (?) ega see möla mida nad ajasid. Minu jaoks olid nad lihtsalt ebameeldivad töllakad. Sorry jah kui meie arvamused kokku ei lähe, so sad. Ma tõesti ei vali endale sõpru ja tuttavaid välimuse järgi, ikka kuidas ma nendega jutule saan ja klapib olemus ja mõttemaailm. Hull katastroof kui mulle need kaks tüüpi nüüd ei meeldinud.

     • Avatar
      MP 8. aprill 2017 at 07:50

      To Biku: Aga kes siin närvi läks, et rahunema peab? 😀 Ise valid tooni, kuidas lugeda minu kommentaari. Ja kus sa seda katastroofi näed või kes ütles, et see on katastroof, kui Sulle nemad ei meeldi? 😀 Ütlesingi ju oma lause lõpus, et meie arvamused ei pea ühtima. Rahune sina pigem maha! 🙂

   • Avatar
    Vasta giga 7. aprill 2017 at 21:46

    ‘vastandlikud’, mitte ‘vastastikused’ on see sõna 😀

  • Avatar
   Vasta kt 7. aprill 2017 at 19:38

   hehe, need kaksikud mehed olid seal k6ige ausamate vastustega 😀

 • Avatar
  Vasta Kelly 7. aprill 2017 at 17:45

  Sa olid, oled ja jääd mu lemmariks! Sa oled nii tubli ja töökas 🙂 niiet .. pea püsti edasi!

 • Avatar
  Vasta k 7. aprill 2017 at 17:29

  ka sina oled ikkagist inimene ja tunnetega see on normaalne 🙂
  a ära tee seesugustest välja
  aja oma asja edasi 🙂 ja ootame uue nädala uusi videosid

 • Avatar
  Vasta Mirri 7. aprill 2017 at 17:17

  Mul lähevad alati silmad märjaks kui kellegi tänusõnu loen mõne raamatu kaanelt vms ja mul läksid nüüd ka!
  Mul on samad vanad lapsed kui Sul ja mind teeb kadedaks, millise energia ja entusiasmiga sa kõike laste kõrvalt teed. Tõsi, mina vist ei raatsiks oma laste kõrvalt nii palju ette võtta aga kade olen ikkagi, sest isegi kui ma raatsiks, siis ma tõenäoliselt ei jaksaks ja ei viitsiks. Aga ma TEAN, et kadedad on ka kõik teised, kes sinu tegemisi halvustavad. Ainult ja AINULT kadedus on see, mis paneb neid seda tegema, sest kui nad ei oleks kadedad, siis oleks neil ükskõik ja ei kommenteeriks üldse.
  Minu arust oled sa õigel teel ja väga kift naine! Edu ja palju jaksu Sulle!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. aprill 2017 at 17:36

   Hehe! Õnneks niiöelda laste arvelt ei tee, sest enamikke asju teen nagunii kodus ja kui üks vahepeal saab issiga käia ujumas või batuudikeskuses, siis on see talle ainult tore 😀 Võttepäevad on ka õnneks nii, et 1 päev teeme korraga palju, enamasti mari siis aias, palju aega ei võta 🙂

 • Avatar
  Vasta Päevalilleke 7. aprill 2017 at 17:05

  Issand ma ei saa Mallu! Kuna Sa Evelini(vist oli) näideldes kuidagi samamoodi käitusid, siis on nii jäik ja kummaline vaadata seda “Suure M showd’ 😀 Ma ei oska seletada, imelik on 😀 Aga huvitav siiski 🙂

  • Avatar
   Vasta Päevalilleke 7. aprill 2017 at 17:06

   PS: Ega Sa pulma ei ole nõus pildistama tulema? Püsid ainult beebide juures?

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 7. aprill 2017 at 17:08

    hehe, ei tea, ma just vaatasin eile seda paroodiat ja ei näe küll mingit sarnasust 😀

    aga kui sa riskid mind pulma kutsumisega, siis tulen küll 😀

    • Avatar
     Vasta Päevalilleke 7. aprill 2017 at 17:18

     Oii, ma kirjutan Sulle siis varsti meilile!

     • Mallukas
      Mallukas 7. aprill 2017 at 17:48

      dabai!

 • Avatar
  Vasta Kristhel 7. aprill 2017 at 16:51

  Sa oled tõesti eeskujuks oma tegemiste ja energiaga, müts maha Mallu! Loen ka neid “ärapanijaid” ja lihtsalt itsitan kuidas kadedus ikka inimesi seestpoolt sööb 🙂 Suurepärane töö, hoian sulle pöialt sinu tegemistes! 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. aprill 2017 at 17:15

   aitäh sulle!

 • Avatar
  Vasta Ma 7. aprill 2017 at 16:30

  Mul on väga hea meel, et sa saad teha seda, mida sa armastad ja mis sul hästi välja tuleb. Ausalt ja tõesõna! Vaatasin ka neid videoid ja naersin laginal. Väga pull värk 😀 Eriti pullid on need (kaksikud?), kes meeste videoklipis jutustavad! 😀
  PS! Ma mõtlen aeg-ajalt, et tunnen sellest totakast naistejuttude grupist puudust täiega. 😀 Hehehehheeeeeeee

  • Avatar
   Vasta Triinu 7. aprill 2017 at 16:55

   Viimane lause +1:)

 • Avatar
  Vasta Keegi teine 7. aprill 2017 at 15:51

  Külastajate videod võiksid ka olla, et inimesed saadavad ise tehtud videod nt kuni 2 min ja teie monteerite nt neli kokku.
  Nt huvitavad kohad kus inimesed käivad, naljakad juhtumid, paroodiad, õpetlikud videod, street races jne.
  Kvaliteet muidugi oleks teine aga usun, et põnev oleks siiski vaadata.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. aprill 2017 at 15:51

   Muuseas, me oleme mõelnud küll sellele, et miks mitte kaasata inimeste enda videosid!

 • Avatar
  Vasta Saara 7. aprill 2017 at 15:47

  Toredad, meelt lahutavad klipid 🙂 Aga miks ilunurga videos on subtiitrid nii tohutu suured :D?

 • Avatar
  Vasta Keegi teine 7. aprill 2017 at 15:43

  Otsige paar takso ja või bussijuhti, kes kasutavad kaamerat oma autos ja tehke sarnane saade nagu Venemaal, veidrikud Eesti teedel vms.

 • Avatar
  Vasta Liis 7. aprill 2017 at 15:36

  Mis rolli too siniste juustega mees-naine mängis sellel esikal? Jäi veidi arusaamatuks, kas ta on ka portaaliga seotud? 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. aprill 2017 at 15:50

   Ei ole 😀 Ma pean tunnistama, et mulle jäi ka, aga no lihtsalt värvikas tegelane 😀

 • Avatar
  Vasta L. 7. aprill 2017 at 15:24

  Ausalt! Mul on siiralt hea meel sinu üle 🙂 ma olin üks neist, kes kunagi mõtles, kui imelik see mallukas ikka on.. veel siis kui Mari ootasid. Mu arvamus sinust on nii palju muutunud! Sa oled supertubli ja töökas naine!
  Suured õnnesoovid portaali avamise puhul. Loodetavasti saab see samasuguse hoo sisse nagu blogigi 🙂
  Ps! Nendele, kes siin kirjutavad, et vähe videosid. Ma usun, et see ongi teadlik mõte tekitada väikest ootusärevust järgneva osas 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. aprill 2017 at 15:27

   Oii, aitäh! Tore, et su arvamus muutunud on siis! Aga videode vähesusega on jah see, et meil pole ju mõtet korraga terve kuu materjali üles panna 🙂 Iga nädal on iga osa 1x, nagu telekaski 😀

 • Avatar
  Vasta Kri 7. aprill 2017 at 15:14

  Kas ilunurgas hakkavadki olema ainult meigi teemad? Või tuleb teemasid erinevatest iluvaldkondadest? Nt su juuksur Sarita?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. aprill 2017 at 15:20

   Jah, juuksurinurgake tuleb ka! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristo 7. aprill 2017 at 15:13

  Mõtle niipidi, et need inimesed, kes sind kritiseerivad, on tegelikult su elu kõige suuremad fännid. Neile läheb igati pidi korda see, mida sa teed täna, homme ja ülehomme ning mida sa tegid eelmine nädal. Nad loevad kõike sinust, igat su postitust ja käivad kõik lehed ja kohad läbi, kus sa figureerid. Nad panustavad oma väärtuslikku aega, et saaksid lugeda igat sammu su kohta. Aga jätavad oma elu elamata, ja seetõttu nad ongi kadedad ja kritiseerimisaltid, sest nad sisemiselt ise on õnnetud ja tahaks ka kõike seda teha. Või siis järelikult on kodus nii igav, et käid ja kommenteerid igat liigutust, mis keegi teeb ja nad teevad seda ilmselt ka kusagil elu24 või delfi portaalis samamoodi, sest neil LIHTSALT EI OLE MIDAGI MUUD TEHA 🙂 Ja sina vähemalt annad neile selle võimaluse ennast natukenegi tähtsamana tunda 😀
  Ja lisaks, iga kritiseerija ja toriseja toob sulle klikke, jeeeee! 😀

  Saadan Sulle ka ühe hea video:
  https://www.youtube.com/watch?v=H4NW-Cqh308

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. aprill 2017 at 15:21

   (L)

 • Avatar
  Vasta Maria 7. aprill 2017 at 15:08

  Olen uudishimulik, aga mis blogipostitusest juttu?

 • Avatar
  Vasta Signe 7. aprill 2017 at 15:07

  Mida see Suure M show tähendab? just see M seal? Kas Mallukas? Ja miks selline nimi? 😀 Igakord kui on kuskil kirjas suure M show, siis tuleb mul midagi sellist meelde nagu **** , aga vaevalt, et sina seda mõtled 😀

 • Avatar
  Vasta G 7. aprill 2017 at 15:01

  Appi need pildid :/ Vaatasin eile su laive ja sa nägid võrratu välja! Aga siin piltidel oled kõigil fookusest täitsa väljas…

 • Avatar
  Vasta Maili 7. aprill 2017 at 14:43

  Ma ei tea kas sellest kuskil juba juttu aga kui tihti uusi saateid sinna Melusse tuleb?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. aprill 2017 at 14:50

   igal saatel on oma ilmumise päev 1x nädalas 🙂

 • Avatar
  Vasta Liisu 7. aprill 2017 at 14:40

  Ülilahe on! Ootan juba järgmisi episoode, nii tubli oled!

 • Avatar
  Vasta Nvm 7. aprill 2017 at 14:38

  Minu arvates täiesti sisutühi portaal. Mingi 4 klippi ja see ongi kogu portaal või? Hale.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. aprill 2017 at 14:50

   😀 kõva!

  • Avatar
   Vasta Vaike 7. aprill 2017 at 18:17

   No aga mine ja loe/vaata mõnda sisukat portaali, kus saad kaasa rääkida näiteks USA Süüria-õhurünnnaku ja teistel sulle jõukohastel ning huvipakkuvatel teemadel. Las igaüks jääb oma liistude juurde, eks.

 • Avatar
  Vasta Madli 7. aprill 2017 at 14:32

  Mallu, kui kunagi tahad siis ma võin ka sinuga kampa lüüa, just sayn’! Imelik, et seda pakun, aga noh, elu! ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. aprill 2017 at 14:50

   Miks imelik :D? Mis sa teha tahad :D?

 • Avatar
  Vasta katrin 7. aprill 2017 at 14:25

  Sa oled nii tubli!!!

 • Avatar
  Vasta G 7. aprill 2017 at 14:19

  Väga äge portaal igatahes!
  Aga võiks olla ka mingi lahe meelelahutusrubriik, et mida huvitavat oma vaba ajaga ette võtta…
  Muidu jõudu ja jaksu sinu tegemistes!! 🙂

 • Avatar
  Vasta Lilli 7. aprill 2017 at 14:14

  You go girl! Sa oled täiega tubli ja tugev naine – enamus ei suudaks teha, mida sina teed ega kuulata seda, mida sina kuuled (needsamused haterid) ja siis selles hoolimata ikkagi kõike teha. Kahju, et ma tulla ei saanud, aga küll jõuame pokaale kokku kõlistada. PS! Mega ilus meik oli sul ka, vaatasin videotest 😀 Ja PS2! Kui jutusaatesse mulisejat vaja, siis tulen prantsatan ka diivanile 😀

 • Avatar
  Vasta Liis 7. aprill 2017 at 14:12

  Tubli ja võimas naine oled! Jaksu!
  Tõeliselt särav näed välja!

  Kohe kui seda kleiti nägin mõtlesin, et pean ka sellise saama. Nii kihvt!

 • Avatar
  Vasta elis 7. aprill 2017 at 14:12

  Tänks Mallu, suure M’i show oli vinge hommikune äratus, hea viis oma päeva normaalse naeru saatel alustada! Good work!!
  Tervitused Austraalist!

 • Avatar
  Vasta K 7. aprill 2017 at 14:12

  See tànunimekiri oli nii südamlik,et korraks vist isegi silm märjaks. Aga go girl,sa oled megatubli !

 • Avatar
  Vasta Marju 7. aprill 2017 at 14:11

  Kõik videod lagisid telefonis. Arvutiga pole kahjuks olnud mahti proovida. Kellelgi veel või oli see serveri ülekoormatuse tõttu nii? On arvutiga Ok?

  • Avatar
   Vasta Merlis 7. aprill 2017 at 14:21

   Videote striim ei ole ilmselt saidiga seotud, need on vimeo serveris. Aeglane nett vast…

 • Avatar
  Vasta Merilyn K 7. aprill 2017 at 14:11

  Sa oled väga tubli! Ja las koerad hauguvad ? nad on lihtsalt kadedad! 🙂

 • Avatar
  Vasta Ele 7. aprill 2017 at 14:08

  See on sul yks pagama hea postitus. Ole edasi sina ise! MeluTV on lahe, eriti coolid on need kaks arvajat tyypi?. Spetsialistid?

 • Avatar
  Vasta HP 7. aprill 2017 at 14:06

  Sa olid vanasti palju normaalsem?? Sa oled nii ära tõusnud??? Mu meelest olid sa vanasti palju rohkem “ära tõusnud”! 😀 Nüüd oled sa pehmekeseks muutunud. Paar-kolm aastat tagasi ei suutnud ma üldse sinu blogi lugeda.. Mu meelest oli liiga palju kriitikat. Hakkasin su lugejaks uuesti u aasta natuke vähem tagasi.. Ja ma muudkui ootan koguaeg uusi postitusi, pilte tirtsudest ja teist! Mul on siiralt hea meel su üle. Pea püsti.. Tubli oled!! Sul on pooldajaid ja fänne kõvasti rohkem kui neid “ilkujaid”.

 • Avatar
  Vasta sigrid 7. aprill 2017 at 14:06

  Mulle üldiselt meeldis, vaatasin ühe hooga kõik 4 videot ära. Aga, mis ei meeldinud oli see, et seda jäi mulle väheks 😀 Saan aru et alles leht avatud ja nii, aga kas edaspidi hakkabki olema et kord nädalas tuleb üks uus video? Rohkem nagu tahaks, et oleks ikka mitu korda päevas põhjust Melu lehele minna midagi uut vaatama/lugema. Mis plaan Sul edaspidi on , on lootust et mu soov täitub? 🙂 Igaljuhul tubli oled ja las koerad hauguvad, tihti viibki just kriitika meid edasi! 🙂

  • Avatar
   Vasta Triinu 7. aprill 2017 at 14:39

   Ongi! Ma kujutasin ka ette, et kui reklaam ütleb, et vaata palju jaksad siis ikka saabki vaadata aga kokku äkki 60min videomaterjali-häh ma jaksan ikka palju rohkem!

   Aga saated on toredad ja sa ise väga tubli ja tegus naine.!

  • Avatar
   Vasta Katu 7. aprill 2017 at 15:10

   Mina vaatan vahepeal youtubes “what’s up moms” kui igav on, eile ka, saated said otsa kolisin youtube. 😀

 • Avatar
  Vasta Martti 7. aprill 2017 at 14:05

  Aitäh, ka mulle ja Rockwebile oli see portaali loomine lahe kogemus. Margus, Tuuliki, Sina ja teised, kellega portaali loomisel töötasin, on punt lahedaid.

 • Avatar
  Vasta Eeeehhhh 7. aprill 2017 at 14:05

  Palju õnne!
  Muidu oli limusiinivärk tore, aga kohati kippus su kleit istudes liiga üles tõusma ja moodustas häbemepiirkonnas mustava kolmnurga – eriti Delfi intervjuu puhul. Minu rikutud fantaasiale oli see liiast :=)
  Teine asi – blogipiltidel on sul märksa paremad soengud elik juukseseaded olnud, nüüd oli kuidagi… ei oskagi öelda, nagu takune või nii.
  Aga sinu elujõud ja ettevõtmis- ning sooritamisoskus on tegelikult vapustavalt head. Paljud lihtsalt ei jaksa või ei suuda, aga sinul on nn läbilöögijõudu.
  Vaevalt minust su portaali püsivaatajat saab, aga hoogu ja lusti sulle su tegemistes soovin küll!

 • Avatar
  Vasta G 7. aprill 2017 at 13:58

  WOWWW KUI PÜSS NAINE! Sa olid eile igatahes nii särav et ma kohe mõtlesin, et tahaks Sina olla 😀