Ilukraam

Mallukas kosmeetiku juures

3. mai 2017

Mingi aeg kirjutas mulle Roosmarii ilusalong ja kutsus mind protseduurile, mille nimi mulle alguses üsna kahtlane tundus. Nimelt oli tegu BDR hooldusega, mis sisaldab siis happekoorimist, naha lihvimist ja mesoteraapiat. Kuna ma olen kosmeetiku juures käinud ainult paar korda elus, siis nimetused nagu HAPPEKOORIMINE ja NAHA LIHVIMINE ja ee… mesoteraapia olid suht tume maa, aga mulle kinnitati, et mu nägu jääb mulle pähe ja karta pole mitte midagi, seega kõheldes ütlesin jah. Isegi siis, kui ma sain teada, et mesoteraapia tähendab seda, et mulle tehakse mingi masinaga umbes 30 000 väikest augukest näonahka. Korraks küll mõtlesin, et nad teevad mingit nalja mulle, aga noup, sellised asju tänapäeva moekad naised enda näole teevadki!

Ühesõnaga, samasugustele võhikutele nagu ma ise – BDR ongi selline komplekshooldus, et alguses vaatab kosmeetik naha üle ja vastavalt sinu naha olukorrale teeb siis plaani, et kui kange “hape” ja millised maskid ja nii edasi. Kodulehel on selline asjalikum info:

BDR on ülitõhus komplekshooldus, kus kliendi naha seisund ja välimus paranevad erakordselt kiiresti – tulemused on näha juba peale esimest teraapiat. Hoolduse tulemusel paranevad kõik naha elutähtsad funktsioonid, nahk pinguldub, kortsud taanduvad, nahk saab tagasi elujõu ja sära. 

Protseduur sobib kõigile nahatüüpidele ja parandab naha seisundit paljude probleemide puhul: pigmendilaigud, näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna kortsud ning miimilised jooned, vähenenud nahaelastsus, aknearmid, rasune-, ebapuhas nahk, tuhm ja elutu jume.

Olenevalt naha probleemidest kasutatakse holduses erinevaid etappe: happekoorimine, mikrolihvimine, mesoteraapia, tava-ja valgusmaskid. Efektiivsema tulemuse saavutamiseks on soovitatav läbi teha 4-6 protseduurist koosnev kuur ning kasutada BDR i koduseid dermatsutilisi nahahooldustooteid. Hoolduse alguses hindab kosmeetik kliendi naha seisundit ja koos pannakse paika, milliseid konkreetseid etappe antud hoolduses kasutatakse. BDR hooldusi saab teostada aastaringselt.    

Ma ikka eriti kavala näoga 😀

Ühesõnaga läksin mina siis kohale, tõmbasin pluusi seljast ja pabermütsi pähe – ikka kaunis värk. Ja siis hakkaski kosmeetik mu näonahka uurima ja puhastama. Sain teada, et kortse mul VÄGA pole, mis on päris hea, aga samas see hooldus olla just päris hea kortsude vähendaja. Igatahes selle osa kohta kommentaare anda ei oska.

Peale puhastamist tuli see happe osa. Ma pean tunnistama, et selle happe lõhn oli päris ebameeldiv. Kosmeetik veel naeris, et minu puhul kasutas ta seda nõrgemat hapet, et tugevamal on veel vängem lõhn. Asi selles, et tegemist on piimhappega ja tõesti selline.. läbikäinud piima lõhn, mida ma kodus päris tihti tunnen 😀 Aga ilu nõuab ohvreid. Ja rohkem kui seda lõhna, kartsin ma seda, et valus on, aga ei olnudki. Natukene oli selline kipitav tunne, aga ainult hästi vähe! Selle koorimise point olla siis see, et pealmine vana ja räsitud nahakiht kooritakse kenasti maha ja alumine, värske saab välja paista.

Siis tehti mulle esimene “koorimine”, ehk siis ühe masinaga suristati üle näo, et vanad naharakud eemaldada. Kui see tehtud, siis võeti välja see nõeltega masin ja see tegi täpselt sellist häält nagu tätoveerimismasin. Valus jällegi üldse ei olnud, kuigi pelgasin. Natukene tugevamalt kasutas ta masinat mu otsaesise armiga ja tõesti mulle tundub, et seda on nüüd vähem näha, päris tuus.

Kõige lõpuks tehti mulle niisutav näo- ja kaelamask, millele pani punkti õla ja pea massaaž. Nagu püha jeesus. Kui ma sealt püsti tõusin, siis oli mul küll tunne, et ma olen uuesti sündinud. Sõnad loeti peale, et õhtul võib veel näo punetama või ketendama lüüa, aga mul ei juhtunud esiti mitte kui midagi.

Enne koju minekut valati veel klaasike kasemahla ja pakuti ka lagritsajuurest, sidrunist ja kurkumist timmitud teed, et ikka täis enesepoputamise pauk oleks ihule.

Kodus juhtus mul aga paari päeva pärast selline asi, et ehmatasin lausa ära. Juuksepiir oli väikseid punnikesi täis. Võtsin siis salongiga ühendust, et mis nüüd lahti on, aga sain kohe kinnituse, et see on üsna tavaline ja ajutine nähtus, mis peaks paari päevaga mööduma. Nii see oligi, sest kui kolm päeva hiljem Mammuga väljas olles ta mu nägu katsus, nõudis ta kohemaid, et ma ütleksin talle, kus ja kuidas nii pehmet nägu saada. Nüüd te siis teate.

Mina jäin igatahes väga rahule ja tõepoolest on nägu peale seda kuidagi siledam ja mõnusam. Ja vastavalt kosmeetiku soovitusele olen ma nüüd üritanud elu eest meiki ka maha võtta, ma muidu selles asjus nii laisk. Nüüd aga peaks selle harjumuseks võtma, sest muidu näen ma viie aasta pärast pensionär välja 😀

Mul on hea meel, et saan teile ka ühe mõnusa hoolduse välja loosida. Et võita, mine Roosmarii kodukale, vali välja, mis näohooldust sina sooviksid ja jäta oma soov kommentaaridesse. Üks õnnelik saabki täitsa tasuta minna ja oma nägu “värskendada”. Või, miks mitte, võita ja hoopis oma emme emadepäeva puhul värskenduskuurile saata. Kindlasti igale naisele mõnnaks poputuseks.

Kes aga loosiõnnele lootma jääda ei taha, siis salongis aega broneerides kasutades sooduskoodi MALLUKAS, on BDR näohooldused teile 10% soodsamad.

Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskuse Facebooki lehel on ka erinevatest hooldustest videosid, nii et soovitan üle vaadata!

 

Loe ka neid postitusi!

251 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Merili 10. mai 2017 at 22:27

  Bdr hooldust prooviksin 🙂

 • Avatar
  Vasta E 9. mai 2017 at 21:12

  Hei 🙂 ma ei lugenud välja, millal loosimine toimub 🙂 ? Nii ootan ??

 • Avatar
  Vasta M. 7. mai 2017 at 16:02

  Võidukorral prooviks sama “poputamist”, mida sinagi said ! 🙂

 • Avatar
  Vasta Ave Seinpere 7. mai 2017 at 06:52

  BDR näohooldus

 • Avatar
  Vasta Kristi 6. mai 2017 at 21:04

  Oo, sa nii korralikult kiitsid, et ma tahaks ka seda sama BDR hoolitsust proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta M. 6. mai 2017 at 14:59

  Sooviks väga BDR bioloogiline peeling+Profipeel+Stimulation XL hooldust! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaija 5. mai 2017 at 23:15

  Sa kiitsid nii selle BDR hoolduse üles, et seda tahakski hea meelega proovida! Iga õhtu vaatan peeglist, et kortse tuleb justkui järjest juurde…

 • Avatar
  Vasta Brita 5. mai 2017 at 22:22

  BDR bioloogiline peeling+Profipeel+Stimulation XL kõlb küll igati hästi, sest juba praegu on kerge tunne, et annan peagi pensionäri välimuse välja! Eks see tule meigieemaldamise laiskusest ja sellest, et pole kordagi elu sees päris kosmeetiku juures käinud küsimaks, mida oma kapriisse näonahaga teha. See pole muude asjade (pereelu, lapse heaolu) kõrval kunagi piisavalt oluline olnud… Nii et vaatan lihtsalt, kui armuline Fortuuna sel korral on!

 • Avatar
  Vasta Marleen 5. mai 2017 at 22:12

  Mina tahaks,et hoolduse võidaks mu ema, kellel kohe ka sünnipäev on ja ta lihtsalt siuke supermom,et vääriks seda! Ega pole lihtne seitsme lapse ema olla ja leida seal juures aega ka enese jaoks 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura-Liis M 5. mai 2017 at 17:36

  Tahan ka seda hooldust, sest enda näonahk on ikka väga pekkis, suve võiks ilma meigita käia, aga no ei julge ju

 • Avatar
  Vasta kati 5. mai 2017 at 15:53

  Seesama BDR hooldus kuluks väga mu emale ära.

 • Avatar
  Vasta põmm 5. mai 2017 at 13:52

  Ma tahan seda sama hooldust mis sulle tehti!

 • Avatar
  Vasta Kärt 5. mai 2017 at 13:17

  Sooviksin BDR komplekshooldust, nägu on saanud stressist ja talvest nii palju vatti ja oleks tore käest ära täpiline nahk lõpuks korda saada 🙂 Siiani olen oma rasusepoolsema nahaga vältinud kosmeetikuid kui tuld – iga kord on nad mehaanilise puhastuse välja tõmmanud ja kogemused on vä-äga valusad ja laigulised olnud. Oleks tore saada ka üks meeldiv nahahoolduskogemus 🙂

 • Avatar
  Vasta Mariliis I. 5. mai 2017 at 13:11

  BDR hooldus 🙂

 • Avatar
  Vasta Johhi 5. mai 2017 at 12:56

  Valiksin BDR hoolduse ning muidugi kingiks selle edasi oma armsale emale, kellega ma see aasta emadepäeva taaskord koos veeta ei saa, sest elan välismaal.

 • Avatar
  Vasta Mariana 5. mai 2017 at 07:31

  BDR sobiks hästi!

 • Avatar
  Vasta Marii 5. mai 2017 at 05:51

  Võtaksin samuti BDR hoolduse!

 • Avatar
  Vasta Getu 5. mai 2017 at 05:39

  Mulle sobiks see BDR samuti! Mul on põsel selline auklik arm, mis on tingitud lapsena olnud tuulerõuetest. Äkki see muutuks vähem märgatavaks.

 • Avatar
  Vasta Rix 4. mai 2017 at 22:50

  Ma võtaks ka sellesama BDR hoolduse. Mul ka mitu aastat viimasest näohooldusest möödas ning no väga oleks vaja väikest värskendust 🙂

 • Avatar
  Vasta Sipsik 4. mai 2017 at 22:24

  BDR hooldus paluks;)

 • Avatar
  Vasta Kait 4. mai 2017 at 21:33

  BDR hooldus❤

 • Avatar
  Vasta MARI 4. mai 2017 at 20:22

  Midagi mida mul väga vaja oleks. Pärast sünnitust ja imetamist on hormoonid nii sassid.Nägu on nagu 15 aastal teismelisel, kellel akne pro leemid, tahaks nii, oma näonahka hellitada ja ensekindlamana tunda inimeste seas. Sügavpuhastus ultraheliga (Anesi hapnikumask)
  naha pindmine puhastus, pooride avamine, rasu pehmendamine, koorimine, ultraheli-puhastus, naha sügavniisutamine, pooride ahendamine, mikromassaaž geeliga, ravimask, raviseerum, kreem.

 • Avatar
  Vasta mari-liis 4. mai 2017 at 20:01

  Seesama bdr tundub super olevat 🙂

 • Avatar
  Vasta Reelika 4. mai 2017 at 19:50

  meeldiks BDR hooldus 🙂

 • Avatar
  Vasta Jane 4. mai 2017 at 19:32

  Bdr. Mul on väga poorne nahk, õnneks pole aknet. Olen kunagi puberteedieas nahahoolduses käinud, tookord mulle ei meeldinud kreem, millega nägu hiljem üle tehti. Muidu oli hea

 • Avatar
  Vasta Tiina 4. mai 2017 at 19:24

  Kuna kõik kirjutavad seda sama bdri, siis oleks äge proovida endal ka.

 • Avatar
  Vasta Mari 4. mai 2017 at 19:03

  BDR hooldus 🙂

 • Avatar
  Vasta Anna 4. mai 2017 at 19:00

  Soovin ka väga BDR näohooldust! 🙂

 • Avatar
  Vasta aile 4. mai 2017 at 18:08

  Bdr

 • Avatar
  Vasta Sidrunipuu28 4. mai 2017 at 17:04

  Kuna mu näonahk läheb just alates kevadest kohutavaks-tulevad igasugused punnid ja vinnid ja näost irvitavad vastu valged komedoonid, siis oleksin megasuper õnnelik saades just BDR näohoolduse endale. Teeksin isegi pärast protseduuri passipildid ära 😀

 • Avatar
  Vasta A 4. mai 2017 at 16:57

  Mina tahaksin nii väga oma empsile seda kortsudele mõeldud protseduuri kinkida:)

 • Avatar
  Vasta Gerli 4. mai 2017 at 16:53

  BRD hooldus:)

 • Avatar
  Vasta sandra u. 4. mai 2017 at 16:50

  BDR hooldus

 • Avatar
  Vasta Ann 4. mai 2017 at 16:25

  BRD hooldus

 • Avatar
  Vasta kristina 4. mai 2017 at 15:41

  Sedasama BDR hooldust oleks väga vaja mulle 🙂

 • Avatar
  Vasta Lilian 4. mai 2017 at 15:31

  BDR-i sooviks mina ka väga :)! Lapse sünnist 5 kuud möödas, hea meelega tahaks lasta ennast “siledamaks lihvida” ?, siis saab poja ka pehmet nahka katsuda-tal praegu kōige avastamise aeg armsasti kombates ?! Ja kortse on ka palju ?!

 • Avatar
  Vasta Kati 4. mai 2017 at 15:08

  Mina tahaksin ka BDR hooldust.

 • Avatar
  Vasta Kerli 4. mai 2017 at 14:54

  BDR palun mulle! 😀
  Kui kunagi käisin teemantlihvimises, siis kosmeetik ütles, et nii palju nahka pole veel lihvinud… nojah siis… 😀

 • Avatar
  Vasta Piret 4. mai 2017 at 14:42

  BDR hoolitsuse võtaksin mina ka. Peale sünnitust oleks nii mõnus minna ja lasta ennast poputada.

 • Avatar
  Vasta Helery 4. mai 2017 at 14:34

  BDR hooldus

 • Avatar
  Vasta Celine 4. mai 2017 at 14:33

  Mina tahaksin näohoolduse võidu korral kinkida oma armsale emmele ja seetõttu tahaksin, et ta saaks ise valida.
  Ta on juba pikka aega tahtnud kuskile näohooldusesse minna, kuid kahjuks ei raatsi ta üldse enda peale raha kulutada ja oma väikeettevõtte, mida ta ise oma higi ja pisaratega üles ehitanud ning kahe väikse lapse (peale minu siis) kõrvalt pole tal eriti aega ega ettevõtmist ise endale leida sobiv koht ning aeg kinni panna.

 • Avatar
  Vasta M 4. mai 2017 at 13:53

  Mul oleks sellist protseduuri väga vaja, aga siiani pole nagu kuskilt otsast pihta osanud hakata, et kust saaks ja mida vaja oleks jne. Selles suhtes väga vajalik postitus minu jaoks.
  Neid asju, mis ühe 29a naise näos üleliigne ja häiriv on, on tõesti liiga palju. No sealt leiab nt tedretäppe ja aknearme, liiga palju rasu, suuri poore, sekka mõned punnid ning kõrgemaid ja madalamaid sünnimärke, millest paar olen lasknud eemaldada, kuid millest on samuti augud järgi jäänud. Ka esimesed kortsud otsa ees ennast mugavalt sisse seadnud.
  Ja nagu sellest kõigest veel vähe on, siis peale esimest päikest olen näost nagu google maps, sest esimese rasedusega tulid pigmendilaigud, mida iga aastaga aina rohkem on ja mille tõttu ma ka suvel palavaga meigiga ringi käin.
  Ja kui ma peaksin võitma, siis minu kommentaari avaldamine koos meiliaadressiga ei ole lubatud, sest muidu saavad kõik teada, milline peletis end selle meigitud näo all peidab 😀

 • Avatar
  Vasta Eva 4. mai 2017 at 13:33

  seesama BDR hooldus tundub mõnus. Kui võidaksin, kingiksin selle emale – ta ise ei raatsi kunagi kosmeetikus käia 🙁

 • Avatar
  Vasta Karolin 4. mai 2017 at 13:24

  BDR hooldus 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerli 4. mai 2017 at 13:04

  Sooviks ka BDR hooldust, aga kui võit tuleks, siis annaks selle oma emale. 🙂

 • Avatar
  Vasta Jaanika 4. mai 2017 at 11:36

  No ma peaks ka ilmselt sellesama happekoorimise läbi tegema aga siin ikkagi tahaksin profi nõu kuulda, et mida täpsemalt vaja teha oleks. Rasedusega on näonahk no ikka nii hulluks läinud, et ilma meigita ei taha enam üldse kodust välja tulla… ja siis istungi siin õnnetu paksuna ja punnis näoga kõigele lisaks 😀 Õnneks viimane kuu jookseb ja väike lootus on, et ehk peale sünnitust läheb nägu uuesti ise korda… Samas juba tekkinud armid ei kao ilmselt niisama kuhugi.

 • Avatar
  Vasta pix-rix 4. mai 2017 at 11:36

  BDR hoolduse valisin välja 🙂

 • Avatar
  Vasta Karin 4. mai 2017 at 10:57

  Kuna mul polegi veel emale emadepäeva kinki siis see oleks suurepärane poputus talle 🙂 45 aasta jooksul pole ta kordagi kosmeetiku juurde jõudnud kahjuks.

  http://www.roosmarii.ee/?id=830

 • Avatar
  Vasta Elise 4. mai 2017 at 10:33

  BDR hooldus oleks mega!

 • Avatar
  Vasta Kats 4. mai 2017 at 10:01

  Sooviksin väga minna sellesse samasse BDR hooldusesse! 🙂

 • Avatar
  Vasta Eliisa 4. mai 2017 at 09:34

  Tahaks kinkida BDR hoolduse oma kallile emale ? Ema on mul pikalt soovinud kosmeetiku juurde minna, aga pole kunagi olnud selleks aega siis kingiksin selle võidu talle, et ta saaks ka ennast vahepeal poputada ☺️☺️

 • Avatar
  Vasta Liis 4. mai 2017 at 09:30

  BDR näohooldus!!!

 • Avatar
  Vasta Liis 4. mai 2017 at 09:25

  Pooviks ka su kiidetud BDR komplekshoolduse. Pole kunagi happekoorimisi julgenud teha ja mesoteraapia kõlab ka päris hirmsalt. Miks mitte siis proovida?:)

 • Avatar
  Vasta Helena 4. mai 2017 at 09:19

  Mina sooviksin midagi akne armidele, kuna pòsed naevad välja auklikud nagu sòela pohjad? teine voimalus on muidugi habet kasvatama hakata.

 • Avatar
  Vasta Kelli 4. mai 2017 at 09:18

  LPG uus happekoorimine+Collagen mask palun 🙂

 • Avatar
  Vasta Birgit 4. mai 2017 at 08:15

  BDR näohooldust 🙂

 • Avatar
  Vasta Merja 4. mai 2017 at 08:11

  Sooviks seda sama BDR hoolitsust, mis sinagi tegid. Täna just avastasin, et mul on otsaette pigemendilaigud väga nähtavale tulnud 🙁 ja puberteet ilutseb koguaeg. Olen mõelnud koguaeg happekoorimist proovida, aga pole julgenud, tundub karm.

 • Avatar
  Vasta Kadri 4. mai 2017 at 08:10

  Kuna mu näonahk näeb välja nagu oleksin haavlitega näkku saanud, siis haaran igast võimalusest kinni. Kui mul avaneks võimalus, siis prooviksin ükskõik millist koorimist, mis ehk teeksid mu koledad armid ja akne vähem silmapaistvamaks.

 • Avatar
  Vasta Merje 4. mai 2017 at 08:10

  Minu näonahk vajaks väga seda sama BDR hoolitsust, fingers crossed jään lootma, et loosiõnn naerataks 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari. A. 4. mai 2017 at 07:59

  BDR bioloogiline peeling+Profipeel+Stimulation XL kuluks minu nahale väga ära. Hetkel kohtub minu näos igikestev puberteet esimeseste vananemise ilmingutega. Unistan sellest ,et kasvõi korrks saaks endale normaalse inimese naha…

 • Avatar
  Vasta Piia 4. mai 2017 at 07:48

  BDR bioloogiline peeling+Profipeel+Stimulation XL 🙂

 • Avatar
  Vasta Mona 4. mai 2017 at 07:40

  BDR näohooldust 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerli 4. mai 2017 at 07:22

  BDR näohooldus 🙂

 • Avatar
  Vasta K. 4. mai 2017 at 07:10

  http://www.roosmarii.ee/?id=830

  Ma sooviksin seda sama näohooldust. Pole kunagi kosmeetiku juures käinud. Vaadates oma 30 aastast vistrikearmidega,vananevat, elutut näonahka, siis tundub see justkui ideaalne võimalus enda näole pai teha.

 • Avatar
  Vasta Andra 4. mai 2017 at 07:01

  BDR hooldusest oleksin samuti huvitatud 🙂

 • Avatar
  Vasta Elerin 4. mai 2017 at 06:59

  Sooviks samuti BDR hooldust. Pole juba ligi kaks aastat näohooldusesse jõudnud. Nii tahaks.

 • Avatar
  Vasta Katrin 4. mai 2017 at 06:59

  BDR näohooldus 🙂

 • Avatar
  Vasta Maris 4. mai 2017 at 06:46

  BDR hooldust oleks hädasti vaja 🙁 😀

 • Avatar
  Vasta Kairi 4. mai 2017 at 05:55

  Mina valiks BDR bioloogiline peeling+Micropeel+Stimulation XL 🙂

 • Avatar
  Vasta kati 4. mai 2017 at 00:06

  http://www.roosmarii.ee/?id=830 oleks vinge kink emale küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Keits 3. mai 2017 at 23:19

  Kosmeetiku juures olen kunagi käinud, nüùd aga kahjuks unarusse jäänud. Kahjuks on mul ikka suhteliselt probleemne nahk ja loosiõnne korral oleks tore seda protseduuri proovida. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 3. mai 2017 at 22:41

  Piinlik tunnistada, kuid mina pole kordagi kosmeetiku juures käinud 😀 (kohe 27.a)
  Mind hakkas kohe väga huvitama see hoolitsus. BDR bioloogiline peeling+Profipeel+Stimulation XL.
  Jään õnnele lootma. 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 3. mai 2017 at 22:28

  Ma pole eluski kosmeetiku juures käinud , kuigi tean , et hädasti oleks vaja . Näonahk on rasune , aknearme täis ja muidugi ei puidi vistrikud. Nagu 13 a ( tegelikult 22 a)
  . Tahaks katsetada happekoorimist pidavat imet tegema.

 • Avatar
  Vasta Laura 3. mai 2017 at 22:27

  Ma sooviks ka seda sama BDR hooldust, tundub põnev!

 • Avatar
  Vasta Piret 3. mai 2017 at 22:20

  http://www.roosmarii.ee/?id=830

  Prooviksin sama 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristi 3. mai 2017 at 22:19

  BDR hoodust prooviks hea meelega

 • Avatar
  Vasta Anni 3. mai 2017 at 22:07

  Kui õnn naerataks, siis sooviksin BDR hoolitsust ?

 • Avatar
  Vasta Irma 3. mai 2017 at 21:56

  Prooviks seda sama hooldus, enda eest tuleb hoolitseda ja näohooldust ei olegi ma veel kunagi proovinud. 🙂
  Hape tundub tōesti hirmutav, kuid pōnev!

 • Avatar
  Vasta Kätrin 3. mai 2017 at 21:49

  http://www.roosmarii.ee/?id=830

 • Avatar
  Vasta Erika 3. mai 2017 at 21:37

  BDR hoolitsus 🙂 http://www.roosmarii.ee/?id=830

 • Avatar
  Vasta Liisi 3. mai 2017 at 21:25

  Sama hoolduse võtaks mis sinagi.

 • Avatar
  Vasta Laura 3. mai 2017 at 21:22

  laseksin seda teha :))
  http://www.roosmarii.ee/?id=797

 • Avatar
  Vasta D 3. mai 2017 at 21:13

  Oiii, mu nägu vajaks niiiiväga seda BDR hooldust! 😀
  Mul nii mitu miimikajoont ja aknearmid. Tunnen end, kui vanamutt juba ????

 • Avatar
  Vasta Kadri 3. mai 2017 at 21:09

  BDR bioloogiline peeling+Micropeel+Stimulation XL hooldust sooviksin emale emadepäevaks. Ta pole kunagi kosmeetiku juures käinud seega saaks ta midagi uut proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta H 3. mai 2017 at 21:08

  Kuna olen aknega pikka aega kimpus olnud, siis armide vähendamiseks valiksin: Pindmine happekoorimine Retises CT+ nahatüübile vastav hape

 • Avatar
  Vasta Karin 3. mai 2017 at 20:42

  Osalen, sooviksin sama hooldust, mis Sina said. 🙂

 • Avatar
  Vasta Karin 3. mai 2017 at 20:41

  Osalen!

 • Avatar
  Vasta Sigrit Tiigrr 3. mai 2017 at 20:39

  BDR bioloogiline peeling+Profipeel+Stimulation XL
  1,5 H.

 • Avatar
  Vasta Joanna 3. mai 2017 at 20:36

  LPG Collagen hooldus UUS INTEGRAL 2. , emmele emadepäevaks ☺?

 • Avatar
  Vasta Piia 3. mai 2017 at 20:16

  BDR hooldust prooviksin, kuigi hape ja nõelad, hmmm…aga no ilu nõuab ohvreid

 • Avatar
  Vasta Pille 3. mai 2017 at 20:12

  Ei ole kunagi kosmeetiku juures käinud. BDR hoolitsus kõlab hirmsalt, kuid sooviks proovida!:)

 • Avatar
  Vasta Laura 3. mai 2017 at 20:02

  Pole elusees käinud kosmeetiku juures. BDR tunduks täitsa huvitav.

 • Avatar
  Vasta Inga 3. mai 2017 at 19:58

  Sooviks BDR hooldust proovida.

 • Avatar
  Vasta Mairi 3. mai 2017 at 19:51

  Sooviks samuti BDR hooldust proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Kelly 3. mai 2017 at 19:51

  LPG Peeling
  Näonahk on ikka täiesti pekkis. Igavene pubekas?

 • Avatar
  Vasta Helen 3. mai 2017 at 19:44

  Prooviks ka seda BDR hooldust meeleldi

 • Avatar
  Vasta Barbara 3. mai 2017 at 19:27

  Jõuluvana tõi mulle sellel aastal kingiks kortsukreemi… Ilmselgelt on siis seda BDR hooldust vaja.

 • Avatar
  Vasta Liina 3. mai 2017 at 19:26

  Oi, tahaks ka seda BDR hooldust proovida. Juba tükk aega mõtlen ,et peaks midagi enda näoga ette võtma, aga lihtsalt pole nii kaugele jõudnud.

 • Avatar
  Vasta Britt 3. mai 2017 at 19:24

  See BDR hooldus kõlab väga põnevalt, tahaksin ka seda proovida!

 • Avatar
  Vasta Enel 3. mai 2017 at 19:22

  BDR sooviks 😉

 • Avatar
  Vasta Kaie 3. mai 2017 at 19:19

  BDR kindlasti 🙂

 • Avatar
  Vasta Liisi 3. mai 2017 at 19:18

  Sügavpuhastus ultraheliga (Anesi hapnikumask) seda tahaks proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Liina 3. mai 2017 at 19:04

  Ma oleks ka BDR hoolduse üle nii õnnelik! Ülikooli päevaõpe, täiskohaga töö ja trenn väsitavad mu nahka rohkem kui mind ennast 😀 Üks poputus oleks tõesti super 🙂

 • Avatar
  Vasta Anete 3. mai 2017 at 19:03

  Kingiks BDR hoolduse oma emmele!?

 • Avatar
  Vasta Hele 3. mai 2017 at 19:01

  BDRi sooviks!!! 🙂

 • Avatar
  Vasta Lisete 3. mai 2017 at 19:00

  BDR 🙂

 • Avatar
  Vasta Eve 3. mai 2017 at 19:00

  Tere! Oi, siin on üks tuttav nägu , prooviks BDR-i , päikest 🙂

 • Avatar
  Vasta Nele 3. mai 2017 at 18:59

  BDR oleks super! Kuna olen 2 väikese lapsega pikalt kodus olnud, siis ega selline väike poputamine paha ei teeks! ?

 • Avatar
  Vasta M 3. mai 2017 at 18:43

  Sügavpuhastus ultraheliga (Anesi hapnikumask). Otseselt suuri probleeme pole, aga mu näol on väga ebaühtlane jume.

 • Avatar
  Vasta Taimi 3. mai 2017 at 18:40

  BDR bioloogiline peeling+Micropeel+Stimulation XL, tuleks kasuks mu näole.

 • Avatar
  Vasta Laura 3. mai 2017 at 18:36

  Mmm, tundub mõnus ja kuna ma oma 31 aasta jooksul kunagi pole kosmeetiku juures käinud, oleks see ideaalne emadepäeva kink. Prooviks kaa BDR hooldust

 • Avatar
  Vasta Moonika 3. mai 2017 at 18:25

  BDR 🙂

 • Avatar
  Vasta Annu 3. mai 2017 at 18:17

  Sooviksin BDR hooldust, kuna nöonahk on olnud juba pikemat aega probleeme ning armid ei taha kuidagi kaduda (see ka ei aita, et neid juurde tuleb).

 • Avatar
  Vasta Sylva 3. mai 2017 at 18:08

  LPG peeling+Endermolift hooldus UUS INTEGRAL 2 oleks minu emale heaks emadepäevakingiks. 🙂

 • Avatar
  Vasta Ingrid M 3. mai 2017 at 18:03

  http://www.roosmarii.ee/?id=894

 • Avatar
  Vasta ? 3. mai 2017 at 18:00

  http://www.roosmarii.ee/?id=894 AZELAC PEEL??? nägu koorub ja ketendab lootusetud, samas on põsed põletikku täis ja klassikalisi koorijaid kasutada ei saa…

 • Avatar
  Vasta Ly Aurely 3. mai 2017 at 17:43

  Kuna BDR hooldust ei tohi minu näonahale teha, siis prooviks õnne LPG ENDERMOLIFT ehk näohooldusega. Seda mul ei olnudki veel katsete nimekirjas 😀

 • Avatar
  Vasta Kadri Eskla 3. mai 2017 at 17:20

  BDR hooldus on kindlasti suurepärane! ?

 • Avatar
  Vasta Mannn 3. mai 2017 at 17:10

  Sooviks Profipeel e. dermaabrasioon hoolitsust, kuna mul on olnud väga kaua probleemne nahk ja proovitud on palju erinevaid ravimeid, hoolitsusi jne, kuid akne endiselt ära ei kao. Seega sooviks väga katsetada seda hoolitsust. 🙂

 • Avatar
  Vasta Margit 3. mai 2017 at 17:09

  Vot see oleks emale hea kink. Ta pole mitte kunagi käinud kosmeetiku juures. ( oleks viimane aeg minna :D) See võib päris lõõgastav talle olla.
  Kui valida nüüd hoolitsus,siis jääks selle BDR -i juurde

 • Avatar
  Vasta Hedi 3. mai 2017 at 17:08

  Võtaks ükskõik missuguse hoolduse, mis aitab stressi näost “maha kustutada” 😛

 • Avatar
  Vasta Karolin 3. mai 2017 at 16:58

  Mulle pakuks huvi sügavpuhastus ultraheliga!

 • Avatar
  Vasta Evelin 3. mai 2017 at 16:56

  Sooviksin väga võita, BDR 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari-Ann 3. mai 2017 at 16:55

  BDR kindlasti!
  Pubekaea liigne päikeselembus ning solaariumiga liialdamine, rääkimata maailma tobedamast harjumusest suitsetamisest on “kinkinud” mulle, kohe kohe 35-seks saavale neiule, vaneaema kortsud… Urrrrr

 • Avatar
  Vasta Evelin 3. mai 2017 at 16:55

  Sooviksin väga võita 🙂

 • Avatar
  Vasta m. 3. mai 2017 at 16:49

  BDR hooldus sobiks hästi 🙂

 • Avatar
  Vasta Kelly 3. mai 2017 at 16:47

  BDR hooldus emmele võita oleks küll tore. ?

 • Avatar
  Vasta liis 3. mai 2017 at 16:43

  BDR- tahaks just seda happe koorimist.. aastaid aknearmidega maadelnud ja miski ei aita :/ kosmeetiku juurde pole julgenud ka minna ehk see ka ei aita? Akki nuud saaks ara proovida ja hiljem võibolla isegi sobivuse korral korrata 🙂

 • Avatar
  Vasta Marje-Liise Sillat 3. mai 2017 at 16:27

  Soovin emale emadepäevaks võita BDR hoolduse. Ta on 38 (vist) ja tal on probleeme pigmendilaikudega, mis tõttu oleks see super vinge loosi võit ? Hoiame pöialt ??

 • Avatar
  Vasta Mannu 3. mai 2017 at 16:23

  Nagu sajad tuhanded teised naised, vajaksin ka mina seda näohooldust, sest pisikesed kortsud hiilivad näkku ja jume on praegu üsna tuhm. Võidu korral kingiksin hoolduse siiski oma emmele, kellel hetkel palju rohkem stressi ja kes vajaks seda lõõgastust rohkem 🙂

 • Avatar
  Vasta Karmen 3. mai 2017 at 16:23

  Kingiks BDR hoolduse oma armsale emale!!?

 • Avatar
  Vasta Mirjam 3. mai 2017 at 16:22

  BDR kindlasti, tundub megahea olevat 🙂

 • Avatar
  Vasta Lilli 3. mai 2017 at 16:18

  Seda postitust oli mulle vaja! Ülivajalik oleks minna samasse BDR hooldusesse, nii et õnn võiks naeratada küll. Sooduskood on kah hea, pean ka endale “uue naha” hankima.

 • Avatar
  Vasta Mari 3. mai 2017 at 16:09

  Mina katsetaks ka selle BDR hoolduse ära

 • Avatar
  Vasta Mariliis 3. mai 2017 at 15:57

  BDR hooldus 🙂

 • Avatar
  Vasta Karin 3. mai 2017 at 15:46

  Olen uurinud happekoorimise kohta kuid pole ausalt öeldes julgenud minna , kardan, et on valus jne. Aga peale sinu postitust isegi vōiks proovida:) Sooviksin siis endale lasta teha BDR hooldust kuna olen 34 ja väikesed kortsukesed kimbutavad.

 • Avatar
  Vasta KK 3. mai 2017 at 15:37

  Sooviks emale võita BDR anti-ageing hooldust. Oleks väga tore kink emadepäevaks ja ühtlasi ka ema esimene kosmeetiku külastus

 • Avatar
  Vasta Kerli 3. mai 2017 at 15:36

  Sooviks ka sama BDR hooldust. Tundub huvitav. 🙂

 • Avatar
  Vasta Hanna 3. mai 2017 at 15:35

  Kingiksin BDR hoolduse emmele!

 • Avatar
  Vasta Kats 3. mai 2017 at 15:27

  Sooviks BDR hooldust kortsude silumiseks 🙂

 • Avatar
  Vasta Angela 3. mai 2017 at 15:26

  Mina pole oma elu jooksul kordagi veel kosmeetikusse sattunud, kuigi näonahk seda ilmselt nõuaks.. aga ultraheliga näopuhastus tundub vist kõige sobivam variant nende lehelt mu jaoks, prooviks seda ja ehk õnn naeratab 🙂

 • Avatar
  Vasta Mairit 3. mai 2017 at 15:22

  BDR’i hoolduse kingiks kohe kindlasti emale

 • Avatar
  Vasta Lisanna 3. mai 2017 at 15:20

  BDR hooldus tuleks kindlasti kasuks!

 • Avatar
  Vasta Kats 3. mai 2017 at 15:19

  Peaks ka selle BDRi ära proovima, pole kunagi kosmeetiku juures käinud. Saaks emaga koos ühe toreda kosmeetikupäeva veeta?

 • Avatar
  Vasta Kristi 3. mai 2017 at 15:16

  Oleks soov minna sinna samusele BDR-i komplekshooldusele. Esiteks seetõttu, et näonahk on veidikene armiline akne tõttu; nahk on rasune ja võibolla oleks lootus tedretäppe ka natukene vähemaks/heledamaks saada. Lisaks vajan seda ülekõige siia diplomitöö viimaste pingutuste vahele, et saaks ennast jälle enesekindlalt ja ilusana tunda

 • Avatar
  Vasta Keit 3. mai 2017 at 15:15

  Oo seda BDR hooldust prooviks isegi 🙂

 • Avatar
  Vasta Kertu 3. mai 2017 at 15:13

  Sooviks BDR hooldust. Eile käisin esimest korda kosmeetiku juures ja siis ka kulme korrigeerimas, aga näonahk on veel kohutavam. Oleks nii-nii tore sünnakink/emadepäevakink mulle 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 3. mai 2017 at 15:11

  Sooviksin samuti BRD hooldust, ehk aitaks see mul armidest lahti saada 🙂

 • Avatar
  Vasta Mex 3. mai 2017 at 15:11

  Kingiksin emale selle BDR hoolduse 🙂 just kui lugesin postitust hakkas kohe peas idee käima, et teen emale kingiks sama protseduuri ja kui lõpus mainisid, et loosid ühe välja, siis no peab osalema!!

 • Avatar
  Vasta K. 3. mai 2017 at 15:11

  Olen kodusolemisest ja laste kantseldamisest nii väga väsinud… Soovin, et vahel keegi ka minu eest hoolitseks. Näohoolduses pole ma kunagi käinud ja võtaksin ükskõik, millise protseduuri, kuid BDR tundub kõige põnevam.

 • Avatar
  Vasta Kadi 3. mai 2017 at 15:10

  BDR hooldust tahaks, kuna näol palju akne arme ja näonahk ebatasane (ketendab ja kuiv). Olen juba ammu soovinud proovida hooldust, mis mu näonaha enne suve korda teeks, et ei peaks seda peitma meigiga.

 • Avatar
  Vasta Laura 3. mai 2017 at 15:09

  Tere, soovin BDR hooldust.

 • Avatar
  Vasta Kerttu 3. mai 2017 at 15:08

  Ma pole iial kosmeetiku juures käinud ning tegelikult kuluks üks selline mõnus hooldus ära küll, seega valiks just selle sama BDR hoolduse. Kes meist ei tahaks pehmet ja siidist ja puhast nahka!? 🙂

 • Avatar
  Vasta Katrin 3. mai 2017 at 15:05

  Laseks ka empsil siis väikse BDR protseduuri võtta 🙂

 • Avatar
  Vasta Epp 3. mai 2017 at 15:01

  BDR hooldus tundub imeline!!!

 • Avatar
  Vasta Victoria 3. mai 2017 at 14:57

  Sooviks sedasama BDR hooldust 🙂

 • Avatar
  Vasta Triin 3. mai 2017 at 14:56

  Minu näonahale kuluks üks footonteraapia enne suve ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Janet 3. mai 2017 at 14:56

  Bdr hooldust

 • Avatar
  Vasta Kai Villemson 3. mai 2017 at 14:51

  BDR TAHAN! Nüüd ja kohe! ?

 • Avatar
  Vasta Laura 3. mai 2017 at 14:51

  Ultraheliga näopuhastus 🙂

 • Avatar
  Vasta Kati 3. mai 2017 at 14:48

  Ultraheliga näopuhastus. Olen kunagi seda protseduuri teinud ja minu nahaga tegi imesid. Nüüd oleks taas imet vaja!

 • Avatar
  Vasta Erika 3. mai 2017 at 14:47

  BDR hooldust, oleks tore kingitus lapse vanaemale emadepäevaks 🙂 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristel N 3. mai 2017 at 14:41

  Soovin seda sama BDR hooldust.

 • Avatar
  Vasta Mirjam 3. mai 2017 at 14:40

  BDR- Beauty Defect Repare hooldust tahaks isegi proovida. Juba pikemat aega otsin endale head näohooldust ja nii igatsen seda. Viimati käisin keskkooli ajal ja sellest on möödas üle 10a.

 • Avatar
  Vasta sss 3. mai 2017 at 14:40

  See BDR hooldus tunudub hea ja teeks ehk imet mu tuksis näonahaga. 🙂

 • Avatar
  Vasta ave 3. mai 2017 at 14:39

  Ma saadaks enda näonahast pildi- saaksid paremini aimu kui halvas olukorras. Mul aknest armid näos- olen igasugu hulle protseduure teibd ja peakski neid tegema aga raha pole 🙁 Saada mind sinna. Mul tõesti väga vaja ?

 • Avatar
  Vasta Kerstin 3. mai 2017 at 14:38

  Ultraheliga näopuhastuse valin. Pole kunagi kosmeetiku juures käinud.

 • Avatar
  Vasta Marilin 3. mai 2017 at 14:38

  BDR hooldust sooviks.

 • Avatar
  Vasta G2tlin 3. mai 2017 at 14:34

  BDR hooldust sooviks oma emale emadepäevaks…Ta rääkis, et tahab nahka natuke nooremaks saada 🙂 Aitäh

 • Avatar
  Vasta Mari 3. mai 2017 at 14:30

  BDR m6juks päris hästi ehk 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerli 3. mai 2017 at 14:28

  BDR 🙂

 • Avatar
  Vasta Egle Enumäe 3. mai 2017 at 14:28

  Sooviks samuti BDR hooldust proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta K. 3. mai 2017 at 14:27

  BDR hooldust

 • Avatar
  Vasta M 3. mai 2017 at 14:24

  Kingiksin emale selle sama BDR hoolduse emadepäevaks 🙂

 • Avatar
  Vasta Helin 3. mai 2017 at 14:24

  BDR hooldust sooviks.

 • Avatar
  Vasta Aiki 3. mai 2017 at 14:23

  Kui BDR- Beauty Defect Repare mu aknearmidega ka imet ei tee, siis võib mind vist maha kanda.

 • Avatar
  Vasta Angela 3. mai 2017 at 14:20

  Sooviks BDR hooldust proovida. Ehk aitab põskedelt koledaid aknearme siluda 🙁

 • Avatar
  Vasta Gessu 3. mai 2017 at 14:18

  Ooo, üks korralik hape kuluks mu tigeduse kortsudele küll ära, valiksin ka BDR hoolduse. 🙂

 • Avatar
  Vasta Jandra 3. mai 2017 at 14:16

  Mina saadaksin oma ema LPG lipomassaaži, sest ma tean, et ta tahaks seda väga proovida ja see oleks ideaalne kink talle sünnipäevaks ja emadepäevaks?

 • Avatar
  Vasta M 3. mai 2017 at 14:14

  Mina saadaksin oma ema samale hoolitsusele, kus sina käisid.
  Mu ema on üksik õpetaja. Oma 3 lapse samapaljude lastelastega tegelab palju, kuid enda jaoks aega ja võimalust nspib. Samas tuleb tal igapäevaselt nagu lavale astuda – hulga laste ees tööd teha ja paljude lapsevanrmatega suhelda. Mul oleks väga hea meel, kui saaksin sellele oma osa anda!

 • Avatar
  Vasta Mairi 3. mai 2017 at 14:13

  BDR hooldust sooviksin proovida. Varem olen korra ainult käinud ainult puhastamas vms.

 • Avatar
  Vasta Liisa 3. mai 2017 at 14:13

  Ma sooviksin ka BDR hooldust, et oma kortsusi siluda ja arme klanida 🙂

 • Avatar
  Vasta Diana 3. mai 2017 at 14:10

  Ma ka olen ammu mõelnud ,et näonahk on käest ära ja see happepuhastus oleks ehk hea…

 • Avatar
  Vasta Siky 3. mai 2017 at 14:10

  Osalen. ?
  BDR- Beauty Defect Repare

 • Avatar
  Vasta Kadi 3. mai 2017 at 14:06

  Sooviksin seda sama BDR hooldust??

 • Avatar
  Vasta Jansa 3. mai 2017 at 14:04

  Ma ilmselt su jutu põhjal jääks ka selle BDR hoolduse poole, aga samas võibolla oleks õigem variant hoopis neil kohapeal mulle öelda, mida mul täpselt vaja on 🙂

 • Avatar
  Vasta Kati 3. mai 2017 at 14:04

  BDR hooldus.
  Sooviksin seda oma emale kinkida saaks kohe kaks ühes kingi teha kuna tal 11 mai sünnipäev ja 14 mai emadepäev! Soovin,et mu ema tunneks ka ennast jälle nagu uuesti sündinud!! ?

 • Avatar
  Vasta Anda Raie 3. mai 2017 at 14:02

  Valiksin sügavpuhastuse ultraheliga. Käin iga kevad ja sügis kosmeetiku juures näohoolduses, see aasta polegi veel jõudnud. 🙂

 • Avatar
  Vasta Ann 3. mai 2017 at 14:02

  Sooviks BDR hooldust

 • Avatar
  Vasta Monika 3. mai 2017 at 14:01

  Mina sooviks näo sügavpuhastust ultraheliga

 • Avatar
  Vasta Merit 3. mai 2017 at 14:00

  Minu probleemne nahk vajaks kindlasti BDR hooldust, seega valiksin võidu korral selle ☺

 • Avatar
  Vasta Bri 3. mai 2017 at 14:00

  BDR oleks väga hea 🙂

 • Avatar
  Vasta Karin Krijer 3. mai 2017 at 13:59

  Sooviks BDR hooldust ?

 • Avatar
  Vasta Karolin 3. mai 2017 at 13:59

  Väga kuluks mu aknearme täis põskedele ära see sama BDR hooldus. Kuna enne pole kosmeetiku juures käinud, siis oleks see täitsa uus kogemus 🙂

 • Avatar
  Vasta Kp 3. mai 2017 at 13:58

  BDR bioloogiline peeling+Profipeel+Stimulation XL
  Ma tahaks seda! Ammu juba mõtlen et peaks hooldusesse minema, sest näonahk on u20 aastat vanem kui mina 🙁

 • Avatar
  Vasta Merilin 3. mai 2017 at 13:57

  Prooviks siis esmakordselt LPG ENDERMOLIFT näohooldust 🙂

 • Avatar
  Vasta Mabel 3. mai 2017 at 13:57

  Sooviksin sedasama happekoorimist ja lihvimist, ammu ammu juba mõttes olnud aga veidike olen peljanud ja siiani kogun ennast.

 • Avatar
  Vasta Liina 3. mai 2017 at 13:55

  BDR hooldus oleks super. 🙂 Kunagi koer hammustas mind näost ja need väiksed armid ikka väga häirivad.

 • Avatar
  Vasta Eff 3. mai 2017 at 13:54

  BDR bioloogiline peeling+Profipeel+Stimulation XL- Esimesed kortsud võiks siledaks saada. Ei taha siledaks söömisele lootma jääda 😀

 • Avatar
  Vasta Caro 3. mai 2017 at 13:54

  Mina sooviks Retises CT “YELLOW PEEL” – Retinoolhooldust!

 • Avatar
  Vasta ER 3. mai 2017 at 13:53

  Mina sooviks footonteraapiat, mul näol on tekkinud mingid inelikud punased kuivad laigud 2 tk. Ja ükski kreemitamine ei aita 🙁

 • Avatar
  Vasta Made 3. mai 2017 at 13:52

  Saadaksin ka hea meelega ema BDR hoolitsusse.

 • Avatar
  Vasta Helen 3. mai 2017 at 13:52

  Valiksin BDR hoolduse 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristina 3. mai 2017 at 13:49

  BDR hoolitsuse valiks 🙂

 • Avatar
  Vasta Kats 3. mai 2017 at 13:48

  Sooviksin väga võita footonteraapiat. See oleks täpselt see, mis mu nahale ära kuluks, sest mind kimbutavad aknearmid, ketendav nahk ning muud ebatäiused näos, mille tõttu ei julge ilma jumestuskreemikihita kodust väljudagi. 🙁 Samas ei mõju pidev meigi kandmine samuti hästi ja teeb näo rasuseks. Fotoonteraapia tundub olevat just see teenus, mis saab mind mu mures aidata ja saaksin end taaskord lõpuks ka ilma meigita ilusana tunda! 🙂

 • Avatar
  Vasta Anett 3. mai 2017 at 13:48

  Mina sooviks näo sügavpuhastust ultraheliga 🙂

 • Avatar
  Vasta Ingrid 3. mai 2017 at 13:47

  Valiksin BDR hoolduse et vabaneda akne armidest ja nahatooni ühtlustada.

 • Avatar
  Vasta Maarika 3. mai 2017 at 13:46

  LPG Peeling, eemaldaks mu aknearmid ehk 🙂

 • Avatar
  Vasta Kelly 3. mai 2017 at 13:46

  Saadaks mehe küll kosmeetiku juurde. Tüüpiline hilispuberteeriku nãgu – ükski punn ei jää 127 korda päevas näppimata. Elik nägu armiline. Ehk kui mul ei lubata “naiste mökse” näkku määrida, ãkki kosmeetikut usaldatakse 🙂

 • Avatar
  Vasta Õnnetu 3. mai 2017 at 13:45

  Ma tahaks naistele siinkohal hingele panna, et igasugu näoprotseduuride kohta eelnevalt ikka korralik taustauuring teha. Eriti kui protseduurid hõlmavad laserite vms aparaatide kasutamist. Mina olen üks õnnetu, kes käis “täiesti ohutul protseduuril” laseriga miiliume eemaldamas (need väikesed kõvad valged täpid silme all ja põskedel, mis osasid painavad) Eesti ühes tuntuimas ilukliinikus ning elan nüüd ilmselt surmani korralike armidega põsel. “Spetsialist” kasutas veidi liiga tugevat astet ning sisuliselt kõrvetas mulle põske augud, mis umbes aasta aega olid koledad punased, nüüd õnneks juba vähemmärgatavad. Igal juhul on mu näonahk (ja sellega tükiks ajaks ka igasugune enesekindlus) rikutud, mis siis, et protseduuri kohta eelnevalt palju lugesin ja igal pool kinnitati, et täiesti ohutu ja parim viis antud “probleemi” lahendamiseks. Aga kui hiljem hakkasin googeldama ebaõnnestunud keisse, tulid välja lausa foorumid, kus kannatanud endaga juhtunut jagasid…

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 3. mai 2017 at 13:48

   Issand, aga samas iga asjaga on nii, et leidub neid, kellele ei sobi. Kas sa oleksid minemata jäänud, kui oleks teadnud, et väike võimalus on ka tüsistusteks? Enamikud ikka lähevad. Aga kahju jah, kuidas siis nii läks sul 🙁

 • Avatar
  Vasta Kristin Pedosk 3. mai 2017 at 13:45

  Mul on aastaid olnud aknega probleeme, nüüd olen selle peaaegu kontrolli alla saanud aga nahk sai selle tõttu kõvasti vatti. Näonahk on akne tõttu väga ebaühtlane, seega sooviks happekoorimist. Äkki teeb näonaha ühtlasemaks. Pole aga kindel milline happekoorimine just minu nahale õige on, eks seda vast ütleb spetsialist. 🙂

 • Avatar
  Vasta Aivi 3. mai 2017 at 13:45

  Seesama BDR kõlab hästi, seda proovikski.

 • Avatar
  Vasta Geir Rindla 3. mai 2017 at 13:45

  Sooviks BDR hooldust, sest tundub huvitav kogemus ja saaks oma väikestest aknearmidest lahti võib-olla

 • Avatar
  Vasta Helin 3. mai 2017 at 13:44

  BDR- Beauty Defect Repare sobiks mulle ka 🙂

 • Avatar
  Vasta Kati P 3. mai 2017 at 13:44

  Valiksin BDR hoolduse oma emale. 🙂

 • Avatar
  Vasta Katri Väli 3. mai 2017 at 13:44

  Mina käisin viimati 10 aasta tagasi ja siis mu nägu keerati nii pekki ja enam ei ole julgenud kuskile minna.Soovituste peale isegi läheks,aga kui peaks võitma siis seda võitu rohkem väärt minu ema 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 3. mai 2017 at 13:44

   Mis sulle tehti siis seal?

   • Avatar
    Vasta Katri Väli 3. mai 2017 at 13:48

    Pm läksin kohale kinkekaardiga mis sel ajal oli see väärtus päris suur,sõbranjed kinkisid siis kampas ja mina nii õhinas ka veel ja kui asi tehtud sai oli mu nägu nagu vanal mutil,mitu mitu päeva kui mitte nädal,jube laiguline ja armiline.arvasin et see koledus jääbki mu näkku.Õnneks aja möödudes hakkas tagasi tõmbuma .Aga tehti siis nii,et noor nagu ma olin ja tahtsin igast mustast punnist ja muust punnist ju näost lahti saada ja see kes seda protseduuri tegi hakkas siis usinalt neid kõiki eemaldama oma sõrmede vahel.Esiteks oli see mega valus aga nuh avasin ka ,et see ju käibki asja juurde aga jh lõpptulemus oli kohutav näonahk,seda pigistamist oleks võinud ma kodus ise ka teha.

  • Avatar
   Vasta Katri Väli 3. mai 2017 at 13:44

   sama protseduur siis mis Mallu ise tegid 😀

 • Avatar
  Vasta Heike 3. mai 2017 at 13:43

  BDR hooldust enda näole oleks hea värskendus 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 3. mai 2017 at 13:42

  Sooviks ka seda BDR hooldust. Kuna happekoorimine pidi akne vastu ka aitma siis oleks seda hädasti vaja kuna juunis on lõpetamine ja tahaks et nägu oleks ikka ilus, mitte mingeid punne ja nendest tekitatud nn armikesi täis.

 • Avatar
  Vasta Kaia 3. mai 2017 at 13:42

  Prooviks ka BDRi 🙂

 • Avatar
  Vasta Triinu 3. mai 2017 at 13:41

  Kuna mul on aknearmid, siis valiksin BDR hoolduse. Pole kunagi kosmeetiku juures käinud aga olen pikalt juba mõelnud, et võiks midagi oma nahaga ette võtta.

 • Avatar
  Vasta Janeli 3. mai 2017 at 13:41

  Sügavpuhastus ultraheliga ??

 • Avatar
  Vasta Liis 3. mai 2017 at 13:40

  Pole iial käinud kosmeetiku juures ega üheski hoolduses. Prooviks selle sama hoolduse ära, mis sina, kui ma ainult võidaksin 🙂

 • Avatar
  Vasta Marie 3. mai 2017 at 13:40

  Mina sooviks oma ema saata bdr hooldusesse. Arvan, et ta on selle igati ära teeninud.:)

 • Avatar
  Vasta Katrin 3. mai 2017 at 13:39

  Sooviks BDR bioloogiline peeling+Micropeel+Stimulation XL

 • Avatar
  Vasta Loos 3. mai 2017 at 13:39

  Minul nägu rasedusega hetkel totaalselt laiguline. Niiet kui ma võidaks siis ma laseks neil endal otsutada mida nad teha võiks, et seda värskendada 😀

 • Avatar
  Vasta Helina 3. mai 2017 at 13:38

  Sooviksin ka BDR hooldust enda näole! 🙂

 • Avatar
  Vasta siirviir 3. mai 2017 at 13:38

  ….nii tahaks, tunnen kuidas 4kuud beebsuga kodus istumist on mõjunud mu kerele laastavalt. … nii tahaks poputamist. Tahan seda nagu uue inimese tunnet tunda ???

  • Avatar
   Vasta siirviir 3. mai 2017 at 13:40

   Bdr hooldus

 • Avatar
  Vasta Grete 3. mai 2017 at 13:37

  Võitlen ummistunud pooridega juba pubeka east saadik, seega oleks BDR hooldus imeline, suveks nahk särama. 🙂

 • Avatar
  Vasta Sille 3. mai 2017 at 13:36

  Sügavpuhastus ultraheliga. viimasel ajal hirmsalt näkku punne tulnud, tahaks kindlasti minna hooldusesse näoga, et saaks punnidest lahti. Usun, et hea näohooldus aitab ja oleks hea kink kooli lõpu puhul 🙂

 • Avatar
  Vasta Elina 3. mai 2017 at 13:36

  Sooviksin proovida protseduuri nimega: sügavpuhastus ultraheliga (Anesi hapnikumask)

 • Avatar
  Vasta Liisu 3. mai 2017 at 13:34

  Minu nägu sooviks ka seda BDRi ?

 • Avatar
  Vasta Tairi 3. mai 2017 at 13:34

  Ämm vedas mu paar aastat tagasi kosmeetiku juurde, sellise vanamoelise, kes näppudega komedoone jms välja pigistab. Elu KÕIGE HULLEMAD KAKS TUNDI!! Never ever ei taha kosmeetikut näha ja loosis ei osale ka ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 3. mai 2017 at 13:36

   Issand, väga kaugel oli Rosmarii kosmeetik sellest 😀

  • Avatar
   Vasta Katri Väli 3. mai 2017 at 13:54

   minul pm sama kogemus ongi ka,õudne

 • Avatar
  Vasta Kristel 3. mai 2017 at 13:33

  BDR hooldus. Sinu postituse põhjal sooviks väga ka ise seda proovida, kuna pole kunagi käinud kosmeetiku juures.

 • Avatar
  Vasta Kessu 3. mai 2017 at 13:33

  Soovin BDR hooldust

 • Avatar
  Vasta Sandra 3. mai 2017 at 13:33

  Minu soov oleks ka see BDR hooldus, kuna näonahk vajaks hädasti värskendust.

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 3. mai 2017 at 13:32

  BDR hooldus sobiks mulle just täpselt (:

 • Avatar
  Vasta Liis 3. mai 2017 at 13:32

  Mul käivad judinad üle keha, kui mõtlen, et keegi mind katsuma peab, sest see on niiiiii mõnus!!! Pole üldse oluline, mis protseduur 😀
  Sügavpuhastus ultraheliga tundub väga mõnus…

 • Avatar
  Vasta lillll 3. mai 2017 at 13:31

  Sooviksin osaleda näohoolduse loosimises ja sooviks BDR hooldust Micropeeliga – see kõlab nagu selline asi, mille üle mu emps võiks õnnelik olla ja just tema ma võidu korral hooldusesse saadakski 🙂 Usun, et selline vahva aeg iseendale meeldiks talle väga!

 • Avatar
  Vasta Reelika 3. mai 2017 at 13:31

  BDR- Beauty Defect Repare
  Prooviks siis kaa seda imehooldust 🙂

 • Avatar
  Vasta Svea 3. mai 2017 at 13:30

  Mina kâisin kosmeetiku juures pubekana, sest aknega oli probleem. Ehket oleks vaja minna kùll! Ma võiks võita näiteks selle http://www.roosmarii.ee/?id=909 enne pulmi nahk heaks!! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristin L 3. mai 2017 at 13:30

  Minule pakuks huvi LPG peeling+Endermolift hooldus UUS INTEGRAL 2.¨
  Kuigi olen üpris noor, siis mul on juba otsmikul tekkinud päris sügavad kortsud, ehk see protseduur võiks aidata sellega ja üldise naha tekstuuriga.

 • Avatar
  Vasta M. 3. mai 2017 at 13:30

  See footonteraapia tundub huvitav ja see, mida minu nahal vaja võiks minna!

 • Avatar
  Vasta Kristina 3. mai 2017 at 13:28

  Sooviks BDR hooldust, sest võitlen väikse aknega. 🙁

 • Avatar
  Vasta Greete 3. mai 2017 at 13:27

  Kuna enda meelest olen veel üsna noor, et kortsudega tegeleda (tean, et tegelt vist juba võiks), siis kingiksin selle pigem oma emale 🙂
  Ja valiksin välja talle selle sama hoolitsuse – BDR- Beauty Defect Repare, http://www.roosmarii.ee/?id=830