Mingi aeg kirjutas mulle Roosmarii ilusalong ja kutsus mind protseduurile, mille nimi mulle alguses üsna kahtlane tundus. Nimelt oli tegu BDR hooldusega, mis sisaldab siis happekoorimist, naha lihvimist ja mesoteraapiat. Kuna ma olen kosmeetiku juures käinud ainult paar korda elus, siis nimetused nagu HAPPEKOORIMINE ja NAHA LIHVIMINE ja ee… mesoteraapia olid suht tume maa, aga mulle kinnitati, et mu nägu jääb mulle pähe ja karta pole mitte midagi, seega kõheldes ütlesin jah. Isegi siis, kui ma sain teada, et mesoteraapia tähendab seda, et mulle tehakse mingi masinaga umbes 30 000 väikest augukest näonahka. Korraks küll mõtlesin, et nad teevad mingit nalja mulle, aga noup, sellised asju tänapäeva moekad naised enda näole teevadki!

Ühesõnaga, samasugustele võhikutele nagu ma ise – BDR ongi selline komplekshooldus, et alguses vaatab kosmeetik naha üle ja vastavalt sinu naha olukorrale teeb siis plaani, et kui kange “hape” ja millised maskid ja nii edasi. Kodulehel on selline asjalikum info:

BDR on ülitõhus komplekshooldus, kus kliendi naha seisund ja välimus paranevad erakordselt kiiresti – tulemused on näha juba peale esimest teraapiat. Hoolduse tulemusel paranevad kõik naha elutähtsad funktsioonid, nahk pinguldub, kortsud taanduvad, nahk saab tagasi elujõu ja sära. 

Protseduur sobib kõigile nahatüüpidele ja parandab naha seisundit paljude probleemide puhul: pigmendilaigud, näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna kortsud ning miimilised jooned, vähenenud nahaelastsus, aknearmid, rasune-, ebapuhas nahk, tuhm ja elutu jume.

Olenevalt naha probleemidest kasutatakse holduses erinevaid etappe: happekoorimine, mikrolihvimine, mesoteraapia, tava-ja valgusmaskid. Efektiivsema tulemuse saavutamiseks on soovitatav läbi teha 4-6 protseduurist koosnev kuur ning kasutada BDR i koduseid dermatsutilisi nahahooldustooteid. Hoolduse alguses hindab kosmeetik kliendi naha seisundit ja koos pannakse paika, milliseid konkreetseid etappe antud hoolduses kasutatakse. BDR hooldusi saab teostada aastaringselt.    

Ma ikka eriti kavala näoga :D

Ühesõnaga läksin mina siis kohale, tõmbasin pluusi seljast ja pabermütsi pähe – ikka kaunis värk. Ja siis hakkaski kosmeetik mu näonahka uurima ja puhastama. Sain teada, et kortse mul VÄGA pole, mis on päris hea, aga samas see hooldus olla just päris hea kortsude vähendaja. Igatahes selle osa kohta kommentaare anda ei oska.

Peale puhastamist tuli see happe osa. Ma pean tunnistama, et selle happe lõhn oli päris ebameeldiv. Kosmeetik veel naeris, et minu puhul kasutas ta seda nõrgemat hapet, et tugevamal on veel vängem lõhn. Asi selles, et tegemist on piimhappega ja tõesti selline.. läbikäinud piima lõhn, mida ma kodus päris tihti tunnen :D Aga ilu nõuab ohvreid. Ja rohkem kui seda lõhna, kartsin ma seda, et valus on, aga ei olnudki. Natukene oli selline kipitav tunne, aga ainult hästi vähe! Selle koorimise point olla siis see, et pealmine vana ja räsitud nahakiht kooritakse kenasti maha ja alumine, värske saab välja paista.

Siis tehti mulle esimene “koorimine”, ehk siis ühe masinaga suristati üle näo, et vanad naharakud eemaldada. Kui see tehtud, siis võeti välja see nõeltega masin ja see tegi täpselt sellist häält nagu tätoveerimismasin. Valus jällegi üldse ei olnud, kuigi pelgasin. Natukene tugevamalt kasutas ta masinat mu otsaesise armiga ja tõesti mulle tundub, et seda on nüüd vähem näha, päris tuus.

Kõige lõpuks tehti mulle niisutav näo- ja kaelamask, millele pani punkti õla ja pea massaaž. Nagu püha jeesus. Kui ma sealt püsti tõusin, siis oli mul küll tunne, et ma olen uuesti sündinud. Sõnad loeti peale, et õhtul võib veel näo punetama või ketendama lüüa, aga mul ei juhtunud esiti mitte kui midagi.

Enne koju minekut valati veel klaasike kasemahla ja pakuti ka lagritsajuurest, sidrunist ja kurkumist timmitud teed, et ikka täis enesepoputamise pauk oleks ihule.

Kodus juhtus mul aga paari päeva pärast selline asi, et ehmatasin lausa ära. Juuksepiir oli väikseid punnikesi täis. Võtsin siis salongiga ühendust, et mis nüüd lahti on, aga sain kohe kinnituse, et see on üsna tavaline ja ajutine nähtus, mis peaks paari päevaga mööduma. Nii see oligi, sest kui kolm päeva hiljem Mammuga väljas olles ta mu nägu katsus, nõudis ta kohemaid, et ma ütleksin talle, kus ja kuidas nii pehmet nägu saada. Nüüd te siis teate.

Mina jäin igatahes väga rahule ja tõepoolest on nägu peale seda kuidagi siledam ja mõnusam. Ja vastavalt kosmeetiku soovitusele olen ma nüüd üritanud elu eest meiki ka maha võtta, ma muidu selles asjus nii laisk. Nüüd aga peaks selle harjumuseks võtma, sest muidu näen ma viie aasta pärast pensionär välja :D

Mul on hea meel, et saan teile ka ühe mõnusa hoolduse välja loosida. Et võita, mine Roosmarii kodukale, vali välja, mis näohooldust sina sooviksid ja jäta oma soov kommentaaridesse. Üks õnnelik saabki täitsa tasuta minna ja oma nägu “värskendada”. Või, miks mitte, võita ja hoopis oma emme emadepäeva puhul värskenduskuurile saata. Kindlasti igale naisele mõnnaks poputuseks.

Kes aga loosiõnnele lootma jääda ei taha, siis salongis aega broneerides kasutades sooduskoodi MALLUKAS, on BDR näohooldused teile 10% soodsamad.

Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskuse Facebooki lehel on ka erinevatest hooldustest videosid, nii et soovitan üle vaadata!

 

Jaga: