KINGILOOS KODU

parim madrats maailmas

13. juuni 2017

Kunagi kirjutasin ka, et kui me magamistoas remonti tegime, siis tundus mulle, et see summa venib juba nii suureks, et hakkasin lolli koha pealt kokku hoidma. Nimelt omaenda mugavuse ja hea une pealt – ostsin suht kõige odavama madratsi mille ma netist leidsin. Ütleme nii, et peale mõnda aega sain aru, et see oli suur viga. Mul mõlema rasedusega selg aina rohkem pekki läinud, just alaselg valutab päris tihti ja aina enam hommikuti tundsin, et selg annab jälle tunda. No pagan, nagu mingi vanamutt ole.

Mõne aja pärast otsustasin, et see ei saa nii jätkuda ja proovisin olukorda parandada kvaliteetse kattemadratsiga. Paremaks läks küll, aga ikkagi oli aru saada, et seal all on see ebamugav ja vastikult pehme madrats, mis siiski päris 100% mugav ei olnud. Nagu mingi pagana printsess herneteral, et ei saa magatud normaalselt.

Mõni aeg tagasi saadeti mulle kingitus, mitte et see eriline haruldus oleks, et mulle kinke saadetakse aeg-ajalt, aga no see oli ikka parim kingitus ever, sest selleks oli uhiuus madrats. Saate aru, madrats, mille vedrusid ma selja all ei tunne, mis ei ole ebameeldivalt pehme, vaid on selline… issand, ma ei tea, mis sõnu kasutada. Tihke? Kas madrats võib olla tihke?

Ühesõnaga, tegu on Napsie madratsiga (LINK). Mina enne sellest firmast kuulnud ei olnud, aga kui ma seda tutvustust lugesin, siis tundus selline casual madratsitutvustus. Eks nad kõik ju lubavad olla eriti mugavad ja eriti uue tehnoloogiaga ja mida kõike veel. Minule isiklikult otseselt pole vahet, kas ma magan 16cm kõrgusel madratsil või 18 cm kõrgusel madratsil. See tähendab, ma alguses arvasin, et mul pole vahet.

·         Hingav disain: Klassikaline madrats koosneb tavaliselt mitmetest samasugustest vahukihtidest, mis on omavahel lihtsalt kokku liimitud. See aga tähendab, et madrats ei hinga ega lase õhku läbi ja kergelt võib tekkida higistamine. Napsie vahuvedrudest põhikiht võimaldab õhul madratsi-siseselt vabalt liikuda, seega saad magada terve öö mõnusa temperatuuriga.

·         Patendeeritud tehnoloogia: Napsie madratsi tehnoloogia on välja töötatud koos juhtiva Belgia “unelaboriga” ja arvesse on võetud ka klientide tagasisidet. Tulemus on lihtsustatud keerukus – kärjekujulise tekstuuriga vahuvedrudega madrats, mille kallal on pead murtud juba tervelt 15 aastat.

·         Rohkem vähema eest: Napsie kõrgus on lausa 18cm, teised madratsid on tavaliselt umbes 14-16cm kõrged. See tähendab omakorda, et saad väiksema raha eest lausa 30% rohkem.

·         Ulmeline kompaktsus: Napsie saabub sulle mugavalt ja lihtsalt pakituna. Madrats on kokku pandud nii, et suurus on ainult viiendik originaalsuurusest ja seda madratsi toimet kahjustamata. Nõnda on meil võimalus transportida Napsiet nii riigisiseselt kui ka –väliselt väiksema summa eest. Mida väiksem pakend, seda soodsam hind!

·         Toetav ja mugav: Tahad tunnet, et magad nagu pilvedel? Me oleme Napsie pealmisel madratsikihil kokku pannud vastava toetuse ja memory-vahu. Inimkeeli: need vähendavad madratsisse sisse vajumist ja toetavad sind terve öö jooksul piisavalt. Tänu vahuvedrudele on keha surve madratsile ühtlaselt jagatud ning just see tekitabki pilvedel magamise tunde.

·         Valmistatud Euroopas, läbimõeldult pakitud: Napsie saabub sulle suhteliselt väikeses pakis, olles vaid viiendik originaalsuurusest. Sellisesse pakki on mahutatud ka kõik vajalik atribuutika. Paki suurus annab meile võimaluse saata see kiirelt ja mugavalt ükskõik kuhu ja millisesse riiki. Seega Napsie saatmine Tallinnast Tartusse läheb maksma vähem kui kokku pakkimata madratsi toimetamine Nõmmelt Viimsisse.

·         101 ööd tasuta prooviööd- Napsie’l on 101 öö pikkune prooviperiood, mille käigus saad omal nahal järgi katsetada, kas madrats meeldib sulle sama palju nagu meilegi. Juhul, kui Napsie pole siiski sinu teema, siis võtame ta tagasi ilma trikkide või lisatasudeta, makstes sulle kogu raha täies ulatuses tagasi.

·         10 aastat garantiid

Nüüd olen ma seda madratsit juba jupp aega kasutanud ja oskan ehk natukene rääkida, kas kodulehel kirjas olevad lubadused ka paika peavad. Hingava disaini kohta ei oska öelda, ma olen tavaliselt ümbritsetud kahe lapse, Kardo, kassi ja mõnikord koeraga ka, seega on mul ikka aeg-ajalt palav olnud. Võib-olla, kui ma kunagi üksi või kahekesti seal magada saaks, saaksin täpsemalt öelda.

Tehnoloogia ekspert ma ka ei ole, aga seda ma võin küll käsi südamel öelda, et see on kõige mugavam madrats, mis maailmas olemas on. Reisil olles ei olnud ma kindel, kas ma igatsen rohkem oma sõpru või oma madratsit. Mul polnud peale Napsie saamist selg mitte kordagi valutanud, aga reisil olles valutasin iga öö ja hommik selga. Tõepoolest on see pehme, aga nagu toekas samal ajal, sest sa ei vaju kuskile madratsi sisse, vaid mega mugav on.

Pakk tuli koju tõesti nii väksena, et ma mõtlesin alguses, et nad on mulle vale asja saatnud, aga oli ikka madrats, jess!

Ühesõnaga – mu voodi on Napsie madratsiga lihsalt nii mugav, et ma parema meelega ei läheks enam iial kuskile ööseks. Enne oli pidevalt see asi, et kui voodis Lendele süüa andsin, siis ta rullus mulle külje alla ja kui ma natukenegi liigutasin, siis võdises terve madrats, näiteks kui ma üritasin voodist välja hiilida. Napsie on pehme, mõnus…. MUL POLE SÕNU!

Kui Kerli ja Kiku mu kodu hodsid meie äraolekul, siis nad mõlemad ütlesid, et mul on maailma kõige mugavam voodi, kus nad elus maganud on. Vot sulle lopsu, uhke värk, ma saan iga öö kodus olles oma pilvel vedeleda :D Mitte kunagi, mitte kuskil, pole ma nii mugavas voodis olnud. Ja ma kahtlen, et satun kah.

Nüüd oleks vaja veel leida megapehmed ja superkvaliteetsed voodipesud ja siis ma enam voodist ei välju kah. Järgmine kord kuulete minust siis, kui 400 kilost Mallukat magamistoast välja lõigatakse ja kraanaga haiglasse toimetatakse.

Mul on hea meel öelda, et kui kellelgi on praegu madratsi soetamise soov, siis ma saan pakkuda teile 10% allahindlust. Kood MALLUKAS kehtib nädal aega ja ma tõesti soovitan teil minu vigadest õppida. Jah, ega hea madrats odav lõbu pole, aga kui ostad alguses nadi madratsi + hea kattemadratsi, siis need kokku ongi juba suurepärase madratsi hind. Ma tõesõna garanteerin, et ma julgen ise pea panti panna, et keegi seda ostu küll ei kahetse.

Olen kohe nii kindel selles, et tahan anda ühele lugejale võimaluse saada see “pilveke” või no madrats endale jumala tasuta. Madratsi loosis osalemiseks pead sa hakkama Napsie Eesti FB sõbraks + minema chekkama napsie.ee kodulehele, et mulle öelda, mis suurust madratsit te võita sooviksite, ning postitama siis selle mulle kommentaaridesse. Mäng toimub täpselt 7 päeva! Usu mind, kui sa magad iga öö ebamugava madratsinikatsi peal, siis võta kindlasti osa – su selg tänab sind!!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

1 203 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Kaidi 13. juuni 2017 at 10:45

  Vaga sooviks madratsit suuruses 160*200. Preaegune madrats on lihtsalt kohutav! Kuna lõpuks sai oma päris enda pesa soetatud, mille elamiskõlblikuks muutmisele läks nii palju raha, et lihtsalt polnud raha mööbli ostmisele ja mugavuste tagaajamiseks siis saigi ostetud paarikümne eurone kellegi teise vana vedrumadrats. See on nii ära vajunud, magades käed surevad ning hommikul ei saa kuidagi kõndima, sest seljast võtab uhe jala nii kinni :( Kuid jah, kahjuks niipea ei näe veel võimalust ise soetada kvaliteetsemat madratsit ja plaani on võetud ka pisipere siis ma kohe ei teagi, kuidas kõhuga suudan sellel magada. Kui nüüd nägin sinu postitust madratsi loosist siis mõtlesin, et see loos tasub tõesti proovimist ja lootma jäämist ehk naeratab kordki loosiõnn!

 • Reply Liis 13. juuni 2017 at 10:45

  Proovin ka enda loosiõnne. Praegune madrats on mul nii ära magatud, et keskel on üks suur äravajunud auk, kuhu kahekesi magades kokku libised (teine variant on äärest kinni hoida ning serva peal üritada magada :D), ka pealmine kattemadrats ei lahenda kahjuks seda olukorda. Uus 160×200 madrats sobiks ideaalselt :)

 • Reply Sandra 13. juuni 2017 at 10:44

  Täpselt sama lugu, et kui voodil imetan last, siis ta vajub kuskile külje alla, kuna madrats pole just kõige parem.

  Sooviksin väga seda madratsit võita ! :)
  160×200

 • Reply AiriR 13. juuni 2017 at 10:44

  Mina olen oma valutavas seljas süüdistanud ise ennast. Tõstan asju valesti ja liiga raskeid… Palju istuvat elustiili, autojuht… Rasedus jne jne.. Aga äkki on asi hoopis sellest 10 aastat vanas madratsis hoopis?! :D igal juhul kuluks meile üks uus 180*200 Napsie ära :)

 • Reply Anita Nasir 13. juuni 2017 at 10:44

  Oeh, uus madrats meie kodus oleks supper. Samuti vaevavad ka mind alaselja valud eriti hommikul ärgates. Ei tea millest ,kas minu magamis asendist või tõesti odavast madratsist ? 160×200 oleks meie uue madratsi mõõduks ?

 • Reply ss 13. juuni 2017 at 10:44

  oi, 140×200 kuluks mulle täpselt ära. olen kolimas ja voodit kaasa võtta ei saa… tuleks vähemalt madratski!

 • Reply Hanna 13. juuni 2017 at 10:43

  Madrats suurusega 160X200 :) nii super või oleks ?

 • Reply Chris 13. juuni 2017 at 10:43

  Tahan voita just seda madratsit!!! ?? 180×200 ✌?

 • Reply Marju 13. juuni 2017 at 10:43

  90×200 madrats sobiks täpselt lapsele voodisse.

 • Reply Aljona 13. juuni 2017 at 10:43

  160X200 sobiks ideaalselt värskelt renoveeritud magamistuppa :) ja selg ütleks ka kindlasti tuhat tänud ;)

 • Reply Maarja 13. juuni 2017 at 10:42

  Üks hea ja kvaliteetne madrats kuluks väga ära, 180×200 madrats sobiks meile :)

 • Reply Jane V 13. juuni 2017 at 10:42

  Meile kuluks ka nii hea madrats ära. Meie praegune sai ka liiga pehme valitud siiski ja ei ole mugav. Meil on 160*200 voodi :)

 • Reply Kairi Kallas 13. juuni 2017 at 10:42

  Vanematel on kohe-kohe tulemas pulmaaastapäev (22. juuni 27 aastat), siis kingiksime rõõmuga neile uue tutika madratsi ? kuna isa vaevleb samuti seljavaludes, siis usume et see madrats oleks justkui ideaalne muredest vabanemiseks ning kindlasti suudaksime neid ka üllatada! ?(suuruseks 160×200)

 • Reply Carmen 13. juuni 2017 at 10:42

  90x200cm?

 • Reply Kaits 13. juuni 2017 at 10:42

  Mina vaevlen ka seljavalude käes, sest magan kušetil, mis on oma päevad juba ära elanud. Olen pikalt mõelnud soeatada endale uus madrats ja voodiraam, aga paraku on nende kahe korraga välja ostmiseks vaja üpris kobedat summat ja selle tõttu olen ma seda ka pidevalt edasi lükanud. Tsiteerides Mallukat, siis: “Almaš Taevaisa..” :D Palun ole helde ja tee nii, et mina ka ükskord mõne loosi võidaksin :D
  Kuna ma niikuinii peaksin madratsi jaoks voodiraami ehitama või soetama, siis madratsi laius ei ole otseselt oluline. Küll aga oleks ideaalne, kui kaaslane ka oma peakese mulle kõrvale saaks poetada :D Hetke seisuga on mu lebamisase 160×200.

 • Reply Silvia 13. juuni 2017 at 10:41

  Vot sellest loosimises võtan küll osa. Ostsime elukaaslasega ca pool aastat tagasi voodi+madratsi komplekti mingist netipoest aga oii kui jube see madrats on, vahet ei ole mis pidi ennast keerata, ikka mingi vedru või muhk või lohk täpselt külje all ja nii ebamugav on. Vähemalt edaspidi tean, et need voodiraam + kingituseks madrats on väääga halb valik, sest noh ilmselgelt see madrats ei saagi midagi eriti kvaliteetset olla, kui ta ju nö kingitus on.
  Kui ehk loosiõnn naeratab, siis hea meelega valiks 160x200x18 cm madratsi.

 • Reply Viivika 13. juuni 2017 at 10:41

  160×200 madrats kuluks marjaks ära küll. Kuna olen väga palju kolinud ja erinevates voodites maganud, siis tean, mis vahe on kvaliteetsel madratsil või lihtsalt auklikul diivanil :)

 • Reply Enelin 13. juuni 2017 at 10:41

  Olles maganud 4 aastat juba lahtikäiva diivani peal ruumipuuduse ja mis seal salata, rahapuuduse tõttu. Nüüd kolime alga oma pessa ja eks ikka ole raha mujale kulutada kui voodile ja madratsile. Sooviksin madratsit ilmselt suuruses 160×200. Nojah, kuna pulmad on ukse ees, siis oleks see ülikõva pulmakink mu tulevasele abikaasale kes enamik aja veedab jalgadel ja metsas :)

 • Reply Mariliis 13. juuni 2017 at 10:41

  180*200
  Selg koguaeg valutab ja raseduse ajal läks veel hullemaks. Üks hea ja kvaliteetne madrats kuluks ära!

 • Reply Monika 13. juuni 2017 at 10:41

  Väga oleks vaja uut madratsit, hommikuti on meeletud selja valud. Äkki Napsie aitab ka mind :D Madrats võiks olla 140×200

 • Reply Elise 13. juuni 2017 at 10:40

  Mul on voodis suisa 2 madratsit, mõlemad 80×200 ja kui keegi tahab kaissu ronida, siis paratamatult lõpetab üks meist hommikuti madratsite vahel palja voodi peal :D seega on madratsi ostusoov olnud juba paar aastat, kuid alati tundub, et kuhugi mujale on olulisem investeerida kui heasse madratsisse. Mina tahaks ka oma elukaaslasega hõljuda 160×200 pilve peal pliis!!

 • Reply liina mikk 13. juuni 2017 at 10:40

  160×200 uus madrats oleks super :)

 • Reply Evelin 13. juuni 2017 at 10:40

  160×200
  Oleme elukaaskasega tudengid ja hoogu kogunud madratsi ostmiseks, paraku tudengina käib see üle jõu. See madrats oleks lausa super selle välivoodi taolise aseme kõrval, kus praegu magame. Pealegi saame selle enda tulevasse ühisesesse kodusse kaasa võtta, kuna see ilmselt kestab kaua! :)

 • Reply Kaija 13. juuni 2017 at 10:40

  See madrats suuruses 140×200 kuluks ära mu emale, kellel on tihti seljavalud. Kuna tal on ka sünnipäev tulekul, oleks see lihtsalt parim kingitus :)

 • Reply Mailis 13. juuni 2017 at 10:40

  Sooviksin ka loosis osaleda. Ma tegin 2a tagasi samasuguse vea. Remondiga läks samamoodi raha palju ja kokku hoidsin uue voodi ja madratsi pealt. Ostsin köige odavama madratsi mis leidsin. Kahjuks töövöimetuspensionil oleval noore neiuna oleks madrats üli suur unistus (olen 21 ?). Vaevlen seljaga kahjuks juba aastast 2012 igapäevaselt ja öiget madratsit on väga raske leida.
  Madratsi soov oleks 140×200 :)

 • Reply Grete 13. juuni 2017 at 10:40

  Omg, seda mul just vaja ongi! Seljavalud on kestnud poolteist aastat alates raseduse lõpust. Lisaks halvasti magamisele on lisandunud õla – ja kaelapinged, mis tekitavad peavalusid. Last pean tõstma hambad ristis, sest valu on õudne. Olen ammu mõelnud uuele madratsile(160×200). See loos tundub praegu täielik heaven :D

 • Reply Maarja Luik 13. juuni 2017 at 10:40

  Mul hetkel Dormeo oma, mis valusid pole leevendand. Uus madraks oleks õnnistus ja 160*200cm sobiks hästi. Ei mäletagi seljavaluta elu enam…

 • Reply Marii 13. juuni 2017 at 10:39

  Hädasti oleks uut 160×200 madratsit vaja. Tegime kunagi ka selle rumala vea ja ostsime odava madratsi. ?

 • Reply Bärps 13. juuni 2017 at 10:39

  Üks mõnus 180×200 madrats sobib ilusti minu koju ?
  Jääme pöidlaid hoidma ?

 • Reply Reet 13. juuni 2017 at 10:38

  160 x 200. Vaevlen ka seljavalude käes ja oleksin maalima õnnelikum, kui saaksin nüüd kvaliteetset und nautida! Ja seda nii, et hommikul saaksin krapsakalt püsti, mitte alaselga kinni hoides oijates!

 • Reply Karoliine 13. juuni 2017 at 10:37

  140×200 suuruses sooviks :)

 • Reply Heleny 13. juuni 2017 at 10:37

  Oii kui kaua on seda madratsi ostu edasi lükatud, kuigi vaja oleks juba ammu olnud osta. Just samamoodi on kunagi odav madrats ostetud ja väga tihti on alaseljavalud hommikul ärgates. Aga eks see kvaliteetne madrats on kallis ja koguaeg mõelnud, et ah lähitulevikus ostan…. ja nii see ost veninud on. Ühesõnaga kui ma muidu pigem loosimistes ei osale ja olen seda meelt, et küll ma ise ka jaksan selle vidina vajadusel osta siis madratsi loosis oleks lausa patt mitte osaleda. Madrats mis meie koju sobiks oleks 160×200 ning oleks enam, kui oodatud :)

 • Reply Diana 13. juuni 2017 at 10:37

  Kõik punktid täidetud, lisasin Napsie Eesti sõbraks. Võidukorral kuluks 140*200 ?

 • Reply Kadri 13. juuni 2017 at 10:36

  Palun mulle üks 160×200 suuruses madrats! Aitäh! :)

 • Reply Kati 13. juuni 2017 at 10:35

  Ma eelköige sooviks seda elukaaslasele kuna temal selg valutab ja on halb uni. Ta pole vist korralikult magada saanud mingi pool aastat. On söönud unerohte aga midagi ei möika. Ehk see madrats aitab , sooviksin 180×200 madratsit.

 • Reply Kerli 13. juuni 2017 at 10:35

  Sooviksin väga võita uut madratsit 180×200 cm. Meie madrats on sama vana kui meie suhe – 10 aastat ja vajab juba ammu väljavahetamist. :(

 • Reply Arles Rosenthal 13. juuni 2017 at 10:35

  160×200 suurus oleks täpselt see mida vaja kuna praegune madrats on kõvem kui betoon ???

 • Reply Marta 13. juuni 2017 at 10:35

  160×200.
  Võiks kordki elus normaalse aseme endale skoorida. Lapsena magasin pidevalt diivanvooditel, kuhu meie jube armas, aga ka üsna jobu koer augu kaevas ja sinna poegis. Alati just minu voodisse. :D :D Praegu olen mingi aukus madratsiga pidanud leppima, mis krigiseb hullemini kui mistahes asi :D

 • Reply Kristiina 13. juuni 2017 at 10:35

  Teeme hetkel just remonti ja otsime ka uut madratsit ja mõtlesimegi, et lihtsalt ei raatsi raisata ja pole nii suurt summat :D Seega oleks see super võit, 160×200 oleks mõõduks

 • Reply Merle 13. juuni 2017 at 10:34

  Meie soetasime paar aaastat tagasi mibgi dormeo madratsi kus üks pool kõvem teine pehmem… aga no sry see madrats ei kõlba kumbagi pidi… hommikul ärkad oled ikka väsinud ja lisaks kõik kohad nii hullult valutavad… kõige hullemini küljed…
  Uus madrats oleks parim kingitus üldse… suurus sobiks 160×200

 • Reply Ave 13. juuni 2017 at 10:34

  Meil dormeo madrats ja see on keskelt täiesti lohku vajunud. Jube nõme. Meil 140 lai voodi. Seina ääres magas koguaeg laps ja sealt on täiesti vajumata. Keskel magan mina ja seal on hiigel pepulohk! Ja ääres siis abikaasa, kelle pepulohk ühineb minu pepulohuga ja nii on keser voodit suur pepulohk! Oehh. Mees teeb palju füüsilist tööd ja uus madrats oleks väga-väga vajalik, kuna tal uneaeg üsna napp siis see hiigel pepulohk eriti kaasa ei aita!

  Vali meid! Meile sobiks madrats mõõtudega 140x200x18!

  • Reply Kris 24. detsember 2019 at 00:52

   Mulle tundub täiesti uskumatu, et on võimalik magada 140×200 voodil kolmekesi!! Meil on 2 aastane laps, kes suudab isegi 160×200 voodist endale pool kahmata, hull laiutaja on ikka. Soovituslik on kord kuus madratsit keerata, nii et raskus ei vajuks kogu aeg täpselt sama koha peale. Ilmselgelt gravitatsioon teeb aja jooksul oma töö. Garantiitingimustes on ette antud loomuliku vajumise määrad. Kui madrats on vähem kui 5 aastat vana siis soovitan kindlasti neid tingimusi uurida ja garantiile rõhuda. Kõik suuremad tootjad vahetavad madratseid välja kui kulumine on normist kiirem.

 • Reply Annika 13. juuni 2017 at 10:34

  160×200
  Võtaks siis tekid, padjad ka juba :D

 • Reply Merje 13. juuni 2017 at 10:34

  Kolm rasedust koos kaasasündinud probleemiga on teinud oma töö ja uut madratsit oleks hädasti vaja. Suurus 160×200.

 • Reply Carolina 13. juuni 2017 at 10:34

  Pilvekesel magamise vastu poleks midagi. 160x200cm

 • Reply Jaanika V 13. juuni 2017 at 10:34

  Elukaaslasel on pidevalt seljavalud, just madratsi pärast, oleme juba ühe korra madratsi ringi keeranud, siis oli mõneks ajaks parem aga ega see teinegi pool kaua vastu pea. Seega madratsit suurusega 160×200 oleks meil hädasti vaja.

 • Reply Annekai 13. juuni 2017 at 10:33

  Napsie 160×200 madrats oleks mu vanematele väga super. Kuna mul emal on ka kohutavad seljavalud ja ei ole kahjuks võimalik uut madratsit soetada, siis see oleks neile super!
  Kuna mõlemad teevad füüsilist ja rasket tööd, siis peaks ka uni olema ju kvaliteetne, mida nende uni kindlasti ei ole..

 • Reply Kristel 13. juuni 2017 at 10:33

  Mu kõige ägedamale empsile sobib ideaalselt 160×200 madrats :)

 • Reply Helena 13. juuni 2017 at 10:33

  Mu enda madrats pole ehk parim, aga ajab asja ära. Loosin osaleksin hoopis enda ema pärast, kes juba üle 10 aasta on seljavalude käes võidelnud ja usun, et see ehk oleks tore kingitus talle, mis ehk veidike teda elukvaliteeti parandaks.

  Madrats võis olla 160×200 cm.

 • Reply Sigrit P 13. juuni 2017 at 10:32

  Seljavalud on ka minu igapäevaseks kaaslaseks. Tegin paar kuud tagasi läbi ka pikaajalise ravi aga see päädis hoopiski igasugu muude kõrvalnähtudega. Treenin trennis olles oma seljalihaseid ja püüan oma toimetusi võimalikult õiges asendis teha. Vaatamata kõigele valu ei kao kuhugile, kuid ehk see madrats tooks ka minule leevendust. Oleksin väga õnnelik kui võidan ja selg saaks öösel puhkust ning valu taanduks. ?

 • Reply Anna 13. juuni 2017 at 10:32

  Pole kunagi loosidest osa võtnud kuna sisetunne ütleb et mäh mis ma ikka osalen kui nagunii ei võida. Kuna uut madratsit on väga vaja siis ei jäägi midagi muud üle kui osaleda. Madratsit sooviksin suuruses 180×200 :)

 • Reply Kristiina 13. juuni 2017 at 10:31

  Oh, jumal hoidku, midagi minusugusele seljahaigele! Kui õnn naeratab, siis soovin 160×200 madratsit, aitähhh paluun!!!

 • Reply Annika 13. juuni 2017 at 10:31

  160×200 suurus oleks täpselt see mida vaja , et saaks üle mitme aasta nautida magamist.

 • Reply K 13. juuni 2017 at 10:31

  Sooviks ka uut madratsit. Meil mölemal mehega seljad valutavad. Oleme ostnud kaks uut madratsit aga sellest pole eriti kasu olnud. Kahjuks pole vöimalusi väga kallist osta.

 • Reply Elen 13. juuni 2017 at 10:31

  Ma tavaliselt ei võta loosimistest suurt osa, aga nüüd kui sellise loosi auhinna võidaks, oleks ma õnnega koos. Ostsin mingi aeg omale suuuure megailusa metallist voodiraami, hea pakkumine oli. Madratsit aga kaasa ei saanud, pidin leppima olemasoleva madratsiga mis selle raami jaoks aga väiksem ja nii ma siis magangi, pool raami ilma madratsita, koguaeg loodan mitte ennast sinna raamile läbi une keerata ?uut pole jaksanud ka osta, sest hinnad on päris krõbedad.(kasutatuna nagu madratsit ka ei sooviks osta) Ja kuna praegune madrats on juba ka vana ja vedrud vajunud, mõjub see mu seljale laastavalt, iga hommik mõtlen kas nüüd ma voodist ka püsti saan. Tööpäevad veedan püsti seistes ja selg ka sundasendis. Hoian pöilad pihus ja loodan ükskord elus ka võiduõnnele✌️

  • Reply Elen 13. juuni 2017 at 10:32

   A ja madratsi suurus vist peaks olema 180*200. Pean üle mõõtma täpselt. ✌️

 • Reply Greete 13. juuni 2017 at 10:31

  Kuna ma ei saa peale selili magamist voodis külgegi keerata ilma et valus oleks sest 3 rasedust on selja ikka nii tuksi keeranud, siis oleks küll ütlemata tore kui uue madratsi võidaks :)
  Võidu korral sobiks meile suurus 140×200 :)

 • Reply Anu 13. juuni 2017 at 10:31

  Kuna mul on tugev kaasa sündinud s-kujuline skolioos (segroo kõverus), olen tihti alaselja valuga kimpus. Plaan oli minna seljaga opile, aga jäin hoopis rasedaks. See on suurim õnn ja rõõm, aga selg kannatab kahjuks kõvasti. Olen oma rasedusega alles poole peal ja juba hädas. Praegu magan kohutavalt kohutavalt ebamugava madratsi peal ja pinge seljas aina süveneb. Tahaks rahulikult nautida seda ilusat aega ja ma usun, et korralik magamisase ja rahulik uni oleks palju abiks. Vankrite-turvatoolide ja muu beebikraami soetamisest kahjuks uue madratsi jaoks raha üle ei jää. Suurus sobiks meile 160×200. Pöidlad pihku!

 • Reply Kristel 13. juuni 2017 at 10:30

  Minule kuluks ära 160x200cm suuruses Napsie madrats. Olen väga põnevil!?

 • Reply Anne 13. juuni 2017 at 10:30

  Pole paha, kui võidaks ka omale uue 160*200 madratsi. Praegune pole enam oma nooruses.

 • Reply Mari 13. juuni 2017 at 10:30

  180x200cm sobiks mulle

 • Reply Maritte 13. juuni 2017 at 10:30

  Soovime oma iseehitatud uude majja ka uut madratsit. Hetkel kasutuses olev madrats on minujaoks ebamugav ning ma ei puhka öösel välja. Hommikuks kõik kohad valusad ja tundlikud. Uue madratsi suurus võiks olla 160*200 :)

 • Reply j 13. juuni 2017 at 10:30

  See mis madrats mis mu voodis praegu on, pole vist päris madrats. Selline suur puuvillane kott hoopis.

 • Reply Kadri 13. juuni 2017 at 10:30

  Soovin madratsit lapsele 120*200. Hetkel on tal vanavedruvoodi. Ikka mõtled enne laste heaolule kui endale.

 • Reply Eva 13. juuni 2017 at 10:30

  Aaaah, taevased jõud nüüd palun halastage mulle ometi!!! Nii väga vajan seda võitu, koguaeg lükkan uue madratsi (ja voodi) ostu edasi, sest noh…raha..aga selg koguaeg valutab :( Kuna mul õlgadega lapsest peale probleemid ja valud, siis aitaks väärt madrats vähemalt uneprobleemidega ning teeks ka laste elu lihtsamaks, sest emme ei toriseks enam nii palju :D
  160×200 oleks super ideaalne, et me terve pere mahuks kvaliteeti nautima. Pöidlad ja kõik muud asjad on mul nüüd igatahes kõvasti peos!!! :P

 • Reply Reelika 13. juuni 2017 at 10:29

  Lõpuks ometi loosid välja midagi, mida mul ikka üliväga vaja…..ma ei julge öeldagi, mitu aastat olen ühel ja samal madratsil maganud…pesnud seda, et saada beebi pissist lahti jne….laps nüüd kohe varsti juba 9 aastane….nii et oleks tore kui saaksime koos lõpuks ometi uue madratsi (printsess magab ikka emme kaisus), et magada nagu pilvekese peal….see oleks parim kingitus (meil mõlemal kohe varsti sunnad) meile! Nii et hoian pöidlad pihus, et lõpuks õnn ka meie õuele tuleks :-) suurus oleks siis 180×200.

 • Reply Triinu T 13. juuni 2017 at 10:29

  Kolides ostsime uue madratsi. Poes kiideti seda maailma lõppu ja tagasi. Meie kui seljahaiged valutame ikka selga. Võidu korral lõpeks ilmselt mehel taastusravi ja arstide vahet käimine. ?? 160×200

 • Reply Kätlin 13. juuni 2017 at 10:29

  Ma olen kade su peale, et saad ilma seljavaludeta ja veel pehme pilve peal magada. Meie madrats ja kattemadrats on nii läbi omadega ja pole nagu raha ka, et uut osta…see madrats mida loosid, meie voodi mõõtudele 160×200 maksab pea 500 eurot ja pole sellist raha kuskilt võtta.
  Selja keerasin laeva tööga 6 aastat tagasi tuksi ja nüüd peale sünnitust (5kuud tagasi) on lisaks alaselja valudele ka selg meeletult kange. Mu alaselja valud on sellised, mis võtavad vahepeal jalad alt, seega võtan loosist osa ja loodan, et võidaksime selle madratsi ja saaksin seljale puhkust ja pilve peal magada.
  Päikest!

 • Reply Katrin 13. juuni 2017 at 10:29

  160×200 sobiks ideaalselt meie voodisse. Ka probleeme seljavaludega, ehk tõesti oleks lahendus uus madrats :)

 • Reply Triin 13. juuni 2017 at 10:28

  Oleks tore kinkida madrats 160 x 200 oma emale, ta on taastumas insuldist ja uus madrats oleks kindlasti toeks taastumisel.

 • Reply Irene 13. juuni 2017 at 10:28

  140*200 oleks sobiv. Hetkel voodis vana-vana poroloon. Kui ostsin selle, arvasin, et see madrats. Tänaseks olen jõudnud arusaamisele, et see lihtsalt tükk porolooni. No jah, päris vineeri peal ei maga ka ju.

 • Reply Triinu 13. juuni 2017 at 10:28

  Hoidsin ka kunagi hea une arvelt raha kokku. Voodi läks katki ja madrats oli juba nii vana, et vedrud olid roietes (kasutasin vana tekki ”kattemadratsina” :D :D, ei aidanud). Ei raatsinud raha uuele voodile + kallile madratsile kulutada ja ostsin väikse diivanvoodi. Seljahädad on kogu aeg olnud, kaua seistes olen nagu vanur, selg hakkab valutama. :D Tahan ka pilve peal magada ja vedeleda, sest lebotamine on parim asi maailmas. Madratsit sooviks suurus 180×200, aitäh!!!

 • Reply Mari 13. juuni 2017 at 10:28

  Meil oleks hädasti uut madratsit vaja. Samamoodi peale rasedust alaselg annab tunda tihti. Samuti on vana madrat kole, vana ning lapse poolt rüüstatud (2 aastane magab tihti meie juures ning õnnetusi ikka juhtub). Ehk naeratan loosiõnn ?. Vaja oleks madratsit suuruses 160×200.

 • Reply Helis 13. juuni 2017 at 10:28

  160*200, väga oleks vaja uut toetavat ja mugavat madratsit. ☺

 • Reply Liis 13. juuni 2017 at 10:28

  Mina sooviks väga 180×200 madratsit. Ämm ja äi kinkisid meile jõuludeks uue voodiraami 180 suuruses, kuid meie vana voodi oli kõigest 140 lai. Kuna uue madratsi raha polnud kusagilt võtta, ostsin neti kaudu kasutatud 180×200 madratsi. Seda eelnevalt proovida me ei saanud ja kätte saades selgus, et madrats on niiiiiii pehme, et haige lausa. Nüüd on nii, et madratsi keskel on täispikkuses muhk/kõrgendik, kuna meie mehega pole sulgkaalus ja oleme oma kohad nn sisse maganud. Madrats on nii halb, et hommikuti ärkan peavalu, haige alaselja ja väsinud külgedega. Abikaasal sama lugu. Kuna tema saab magada vähe ja ärkab igal hommikul kell 5, siis tema unekvaliteedi pärast olen rohkem mures. Seega loodan väga-väga uut madratsit võita, et me inimeste kombel magada saaksime :)

 • Reply Kristiina 13. juuni 2017 at 10:27

  Ideaalne madrats oleks 180×200 :)

 • Reply Gerli 13. juuni 2017 at 10:27

  Sellist madratsit sooviks tõesti endale mis sellist imet teeb.
  Vajalik suurus oleks 180×200

 • Reply Helena S 13. juuni 2017 at 10:27

  Oeh, oleme unistanud uuest madratsist alates hetkest, kui ühe üliodava kampaania käigus tasuta madratsi kaasa saime. Nüüd on see oma aja ikka sajaga ära elanud ning vedrud turritavad kogu aeg ribide vahele. Meie unistus oleks üks mõnus ja tore 140×200 madratsikene.

 • Reply Evka 13. juuni 2017 at 10:27

  Mulle sobiks 80×200 suurus madrats,hetkel magan vanas laste naris,mis kaheks eraldi osaks saetud ning seljavaludega mul juba u 30a probleeme ja mitte kunagi pole olnud võimalust soetada uus voodi või isegi madrats.Loodan väga loosiõnnele see oleks parim kink mu elus ja ehk saaks seljavalusid vähemakski vähemalt!

 • Reply Andrea 13. juuni 2017 at 10:27

  http://www.napsie.ee/madrats/
  Oleks tore, kui saaks mitte magada torkivate vedrude otsas. :)

 • Reply V 13. juuni 2017 at 10:26

  Selle madratsi võidu puhul läheks madrats vanematele… Sest minu isa ja ema on alati valmis oma kahe tütre jaoks kõik hinge alt ära andma. Kuna isa vaevleb seljavalude käes ja meil õega pole sellist raha et üks tõeliselt korralik madrats osta. Soovime väga vanematele näidata kui tänulikud me oleme, et nad jätavad ennast paljudest asjadest ilma, et meil alati kõik vajalik olemas oleks.
  Suurus oleks ilmselt 140×200.

 • Reply Rahel 13. juuni 2017 at 10:26

  Meil hetkel on ühe suure inimese madrats(140×200). Iseenesest madrats halb ei ole aga lihtsalt kahekesi on suhteliselt kitsas. On plaanis osta uus madrats, kuid hetkel proovime veel mõnda aega vanaga läbi ajada. Aitäh soovituse eest!

  Soovin ka loosis osaleda. Ma ei tea kas 160×200 või 180×200 aga pigem arvan, et 160×200 on piisav.

 • Reply Eneli 13. juuni 2017 at 10:26

  Kuna oleme elukaaslasega mõlemad allergiaga kimpus ja vana voodi on juba…vana, siis oleksime uue madratsi (180×200) üle vägaväga õnnelikud :)

 • Reply Mari 13. juuni 2017 at 10:25

  Ideaalne oleks 180x200cm. Praegune madrats krigiseb-kragiseb nii mis jube ning on juba pikemat aega kasutuses olnud. Pealegi oleks pea 2 aastasel plikal uue madratsi peal ju parem parem hüpata ?

 • Reply Leen 13. juuni 2017 at 10:25

  Need vedrud mu selja all ja 2 pisema madratsi kokku lükkamisest tingitud pragu … oi ma vajaks seda madratsit. Mõõdus 180×200

 • Reply A.K 13. juuni 2017 at 10:25

  Uus madrats kuluks ära küll, eriti seljavalude pärast, suuruseks sobiks 160x200x18

 • Reply Kaie 13. juuni 2017 at 10:25

  160*200 oleks ideaalne, mu selg ja unenäod tänaks südamest :)

 • Reply Getter 13. juuni 2017 at 10:25

  Mina oleksin ülimalt õnnelik 160×200 madratsi eest. :) Remondi peale läheb nii suur summa, et madratsi jaoks jääb puudu ja minu voodiks saab diivan.

 • Reply Kati 13. juuni 2017 at 10:25

  Oii, oleks küll uut madratsit vaja. ? Sobiks suurepäraselt 160*200 madrats ?
  Praegune madrats on juba päris vana ja nii ära vajunud, et võib kõik vedrud üle lugeda, mis parasjagu selja all on. Kuna peaaegu iga öö jagan voodit oma 2 kutiga, st elukaaslase ja 2 aastase pojaga ?, siis hommikuti on tavaliselt kõik kohad valutavad ja on kanged.
  Seega loodan pöidlaid hoides, et seekord naeratab loosiõnn mulle! ?

 • Reply Kristi 13. juuni 2017 at 10:25

  Me oleme just uue madratsi otsingul praegu ja vaja oleks 180×200 madratsit. Vana sai ka päris soodne ostetud ja no ei ole kõige hullem, aga kõige parem ka mitte. Vähem kui 3 aastat kasutamist ja kohati on ebaühtlaseks muutunud juba. Madrats ei ole ikka asi, mille pealt kokku hoida.

 • Reply Mari 13. juuni 2017 at 10:24

  160*200 oleks ideaalne :)
  elukaaslasega sellest kõvast diivanist selg juba valus :D
  Ja ehk siis lõpuks ostaks selle voodi ära

 • Reply Kären 13. juuni 2017 at 10:24

  160×200 suurusega madratsit sooviks, läheks mu vanematele, kellel kindlasti oleks hea magada madratsi peal mis nende mõlema selga hoiaks ☺️

 • Reply Krista 13. juuni 2017 at 10:24

  Uus madrats kuluks väga ära, praeguse madratsi saime kaasa voodiga (ostsime kasutatud voodi) ja see oli juba enne meid lohku magatud. Madratsid on aga nii kallid, et uue ostmisest võime vist ainult unistada. Mõõtudelt sobib 160*200.

 • Reply Merily 13. juuni 2017 at 10:23

  Sooviksin väga võita madratsit suuruses 180x200x18 cm.
  Teeksin üllatuse oma vanematele, kes on lihtsalt nii super vanemad, et hoolimata raskustest, on nad alati nõus kasvõi kõik ära andma, et vaid lastel hea oleks!!
  Loodan väga võita, sest ka kuu ja tähtede toomisest ei piisaks, et kirjeldada oma tänulikkust :)

 • Reply Jane 13. juuni 2017 at 10:23

  Olen sinu blogi vaikne jälgija..loosimistel ei ole osalenud, aga just istusin arvuti taha, et hakata uurima, kust uue madratsi saaks ja mida üldse soovitatakse…ja no aga palun…nagu kandikul :)
  Ootan oma teist beebit ja meie perre oleks oodatud 160×200 madrats :)

 • Reply K. 13. juuni 2017 at 10:23

  180×200 :)
  Meil on ka voodis jube kehv madrats, lisaks on seljavalud ka viimasel ajal tihedad.
  See madrats on meil viimased 6 aastat olnud kasutuses, enne seda oli see kellegi teise oma. Õigemini polegi see päris madrats vaid tavaline kattemadrats ?
  Aga kuna madratsid on paraku kallid, siis ma pole raatsinud uut osta, ikka on vaja lapsele midagi, peagi on teine laps ka majas ja siis on juba kulutusi kahele lapsele ja nii see madratsi jaoks raha kõrvale panek aina edasi lükkubki.

 • Reply Pille 13. juuni 2017 at 10:23

  160 x 200 cm

  Meie praegune madrats on (lisaks oma ilmselt üsna kõrgele eale) üle elanud kaks minu rasedust ja neist traumadest pole see taastunudki :D Hästi hea meelega saadaks selle vana lohkus madratsi pensile.

 • Reply Merlys 13. juuni 2017 at 10:23

  160×200 suurust madratsit soovin! ☺

  • Reply Liina T 13. juuni 2017 at 10:35

   160×200 suuruses madratsit soovin! :) Selg karjub vana peal appi juba

 • Reply MB 13. juuni 2017 at 10:23

  Oleks vaja 160×200 madratsit, see madrats, mis mul hetkel on, on mul olnud mingi 4 aastat ja täiesti kohutav, kuidas see juba ära vajunud on. Vedrud annavad küljeall tunda end ? Loodan väga, et võidan.

 • Reply Maarja 13. juuni 2017 at 10:23

  180*200 mõõdus uus pehme pilv on väga oodatud mu koju!

 • Reply Miret 13. juuni 2017 at 10:22

  Ei julge loota, aga siiski proovin. Äkki minu selg tõesti tänab mind, loodame…palun, palun…
  180*200cm.

  Lootma jäädes!

 • Reply Marge Puranen 13. juuni 2017 at 10:22

  140×200
  Sooviksin seda madratsit oma tütrele, kes magab praegu mingi kökatsi peal.

 • Reply Suslik 13. juuni 2017 at 10:22

  160×200

 • Reply Celiina 13. juuni 2017 at 10:22

  Olen väga kaua juba seljavaludega kimpus olnud ning 160×200 suuruses madrats sobiks ideaalselt nii mulle kui ka kutile nende leevendamiseks.

 • Reply Elina 13. juuni 2017 at 10:21

  Kuna olen pikka kasvu (181 cm) ja töö on seisev, siis päeva jooksul väsib selg väga ära. Hädasti oleks vaja uut madratsit, mis parandaks natuke seljavalusid. Magan hetkel ühe väga vana madratsi peal, mille vedrustus on väga ära kulunud.
  Ka mu kaaslane on hädas seljavaludega, olgugi, et on veel liiga noor nendeks. Seega sooviksin 160×200 madratsit.

 • Reply Mari 13. juuni 2017 at 10:21

  160×200 :) mehega kõval diivanil magamisest juba selg valus :/
  oleks põhjust kohe uus voodi ka valmis ehitada :D

 • Reply Triin 13. juuni 2017 at 10:21

  Mu voodile sobiks 160x200x18 madrats. Mu massöör tänaks sind!

 • Reply Terje S 13. juuni 2017 at 10:21

  Mulle väga sobib 160×2000 madrats, kuna vana madrats on juba kulunud ja oma aja ära elanud. Kuna ma lihtsalt armastan magada ja uni on minu jaoks väga oluline, siis uus madrats on lausa parim kingitus. :)

 • Reply Meriliin 13. juuni 2017 at 10:21

  Kuna on pidevad alaseljal valud ja neerudega probleeme siis mul oleks väga hea meel kui mul oleks just see madrats kodus (160*180). Kindlasti kaoksid ka valud ära ja unega enam probleeme poleks :)

 • Reply Laura 13. juuni 2017 at 10:21

  160 x 200 cm

 • Reply Kelly 13. juuni 2017 at 10:21

  180×200
  Noor ja alles oma elu alustav pere nagu me oleme, läheb raha igale poole muule, kui kvaliteetsele madratsile, mis on teadagi kallis kuid samas oma hinda väärt. Korterit remontides ja sisustades aga paraku ei jää just väga palju vaba raha alles, et jõuaks osta korraliku madratsi ning seetõttu ostsime eelmine kuu oma imeilusale uuele voodile peale poroloonmadratsid, mis tahaksime hiljem küll välja vahetada, kuid millal, ei tea, sest beebi on ka tulemas, kes vajab veel omaette kulutusi, kuid kindlasti vajaks ka tema head madratsit, et emme ja issi kõrval mõnusalt tududa ja, et me saaksime pühendada rohkem aega ja mõtteid talle, mitte oma kangetele selgadele.

 • Reply Janika 13. juuni 2017 at 10:21

  Ostsin ka omast arust mega hea madratsi, aga nüüd, peale aastast kasutamist annab selg tunda. Lisaks, kuna kasvatan kõhtu (nii pekipolstrit kui ka titte), siis on seljavalud praegu kuidagi eriti teema.
  Uus madrats oleks superluks küll – kujutan juba ette, kuidas tite kõrvalt need paari tunnised uned oleksid kõvasti kvaliteetsemad ja magusamad sellise madratsi peal magades! Voodi raamidesse mahub 160×200 madrats.

 • Reply Katrin 13. juuni 2017 at 10:21

  Mina vajan madratsit 140×200. Praegune madrats on vist 15a vana juba ja totaalselt läbi. On küll plaanis uus osta, aga iga kord tuleb mõni uus ootamatu väljaminek. Nii see madratsi ost on veninud. Lastele on uued ostetud, ennast ilma jätnud. Seljavalud ja väsimus hommikul on ära tüüdanud. ?

 • Reply Krista 13. juuni 2017 at 10:20

  160×200
  Tänu sellele, et tuba väike on, pidime voodi diivani vastu vahetama ja peale seds läks uni kohutavaks ? Öösiti ärkad koguaeg ülesse, ei saa väljamagada ja peale selle tekkisid mehel ka seljavalud ?? Otsustasime, et ostame siiski voodi tagasi ja see madrats oleks ideaalne kingitus. Kuna mu pisikesele aastasele pliksile meeldib ka meie juures magada, siis oleks kõigi kolme uni palju parem :)

 • Reply Lea 13. juuni 2017 at 10:20

  160*200 sobiks hästi! Kuna mul on päris palju istuvat tööd,siis selg hakkab valutama,on pinges! Uut madratsit oleks hädasti vaja!

 • Reply Mairi 13. juuni 2017 at 10:20

  Oleks väga vaja 160×200

 • Reply Helina 13. juuni 2017 at 10:20

  Mulle kuluks see võit küll ära. Kõik rahad on maja ehituse peale läinud ja hetkel magame vana madratsi peal. See on nii kõva, et mu selg valutab hommikuti ( vana hea dormeo reklaam ei täida oma lubadusi) . Ja mitte ainult minu, vaid ka mu mehe. Nimelt tal on skolioos ( selgroo kõverus) . Kui ma peaks mingi ime läbi võitma, siis luban ka oma kirjaliku hinnangu anda . :)
  160×200

  Igastahes soovin osaleda loosis, tingimused täidetud.

  Kõike head

 • Reply T 13. juuni 2017 at 10:20

  Oh kuidas oleme otsinud uut madratsit ja nüüd vaadates napsie madratsit, siis tahaks nii väga seda. Varasemalt olen küll uurinud dormeo kohta, kuid need on ikka tunduvalt kallimad. Soovin osaleda loosis ja võidu puhul valiksin 160×200 suuruses madratsi :)

 • Reply Age 13. juuni 2017 at 10:20

  180x200x18 cm

 • Reply Anni 13. juuni 2017 at 10:20

  Sooviks oleks 140*200 , me oleme elukaaslasega pikemat aega juba kimpus seljavaludega, mis ilmselgelt on tingitud ebanugavast voodist ( kuna tegemist üürikorteriga siis väga ei raatsi sinna kalleid asju osta, kahjuks aga head asja üldiselt odavalt ei saa). Seega oleks see ideaaalne kingitus ?

 • Reply Kerli 13. juuni 2017 at 10:20

  180×200 on see suurus mida sooviks. Lisaks oleks hea teada, et peale kiidetud Dormeo madratsite on olemas ka teisi sama kvaliteediga tooteid. :) Päikest!

 • Reply Jane 13. juuni 2017 at 10:20

  160×200 oleks ideaalne ;)

 • Reply Getter 13. juuni 2017 at 10:19

  Kuna hoidsin samuti magamistuba remontides kokku valest kohast, siis oleks üks 160*200 cm madrats täielik unepäästja :)

 • Reply Anne E. 13. juuni 2017 at 10:19

  Meile sobiks 140*200 või siis lapsele 90*200 suurusega madrats! ?

 • Reply Kaia 13. juuni 2017 at 10:19

  Mulle sobiks 140×200. Just täna hommikul mõtlesin, et selg koguaeg valutab.

 • Reply Eliis 13. juuni 2017 at 10:19

  Mu selg tänaks sind Mallu, kui saaks uue madratsi, mille vedrud mu selga enam ei torgiks. Voodi, kus mu selg piinu hetkel tunneb on 160×200 mõõtudega. Aitäh!

 • Reply Carol 13. juuni 2017 at 10:19

  Appi see sinu kiidulaul on ikka nii hea et ma soovin ka loosis osaleda. Mul on ka seljaga probleeme iga hommik ärkan valutava seljaga küll oleks tore ärgata ilma valudetta. Võidu korral sooviksin madratsit mõõtudega 140x200x18 cm.

 • Reply Grete 13. juuni 2017 at 10:19

  160x200x18 cm oleks see täiuslik. Me oleme aasta maganud lihtsalt madratsiga põrandal, tänu millele on see madrats veel kiiremini deformeerunud kui muidu, aga nüüd viimaks paistab magamistoaremondi lõpp ja võimalus voodi kokku panna, mis oleks siis veel parem, kui sinna voodisse ka uus pehme madrats panna! :)

 • Reply Raili 13. juuni 2017 at 10:18

  160*200 mõeldes abikaasale, kes seljavalude käes. Opil ka seljaga käinud, kuid valud on tagasi.

 • Reply Gerlu 13. juuni 2017 at 10:18

  160×200 ma olen piilunud erinevaid madratseid, aga ei ole raatsinud osta. Kuid iga hommik, kui ma ärkan valutab mu selg ja valutavad mu kõik kondid. Ütlen ausalt, et ei mäletagi milline on ilma valudeta elu. Kuid ma polnud veel arvanud, et asi madratsis võib olla. Ma olen käinud mööda arste oma valudega, aga ei miskit ja iga arst paneb oma diagnoosi ja kirjutab eri rohte välja. Aga päris nii noorelt ei tahaks oma elu vussi keerata. Tunnen end kui noor pensionär, sõbrad ka öelnud et mis veel vanemast peast tunned, kui praegu juba valudes oled :D
  Niiet selle madratsi võit oleks mul kui üks pisikese unistuse täitmine ?

 • Reply Pärja 13. juuni 2017 at 10:18

  160*200. Kaks rasedust on ka minu seljale mõjunud, täiega tahaks uut madratsit.

 • Reply Ele 13. juuni 2017 at 10:17

  160×200 oleks super :)

 • Reply Ingel 13. juuni 2017 at 10:17

  160×200 :)

 • Reply Janne 13. juuni 2017 at 10:17

  Hetkel on mul vähemalt 10 aasta vanune pisike diivanvoodi, kus selg jääb valusaks ja last on ka raske imetada pikali olles, sest vajub pidevalt ära ja on väga ebamugav. 160x200x18 cm madrats oleks super ja saaks lõpuks ometi soetada ka vastava voodi kuhu madrats panna :)

 • Reply Doris 13. juuni 2017 at 10:17

  Olen õpilane, kes kolis äsja oma korterisse. Voodi sai ostetud, aga kurja, madratsi jaoks raha pole ja see diivani peal magamine viskab juba kopsu üle maksa. ?
  160*200

 • Reply Kadri 13. juuni 2017 at 10:17

  Mulle sobiks väga hästi 160×200 :)

 • Reply Dana 13. juuni 2017 at 10:17

  On aeg 160×200 poroloonist loobuda ja hakata inimese kombel puhkama.Keerates annab tunda milline póhjalipp viltu on ?
  Àra ei útleks ka 140×200 suurusest,siis saaks lópuks ka uue voodi osta!

 • Reply Mari. 13. juuni 2017 at 10:17

  Tean ka väga hästi mis valu see rasedus kaasa toob. Varema oli neil ka suht odavamapoolne vedrumadrats, nüüd memory foamiga ja oh seda vahet. Aga parem madrats kulub alati marjaks. Suurusest vajaksin 160×200.

 • Reply Liisa 13. juuni 2017 at 10:17

  Minul on olnud seljaga probleemid terve elu, kuna olen pikemat kasvu, siis tundub see küürus olemine tüüpviga olema :D Nüüd hiljem olen mõelnud küll, et ilmselt oli asi ka noorena vale madratsi peal magamises- tavaline poroloon madrats pole vast kõige parem valik. Praegugi on üürikorteris madrats, mis ilmselt selja tervisele just kõige paremini ei mõju, kuigi teen füüsilist tööd, oleks hea puhata pilve peal. Kuna mul endal on 3 aastane pisike inimene kodus kasvamas, kelle selg mulle olulisem on, siis võidu korral valiksin madratsi 90×200

 • Reply M-L 13. juuni 2017 at 10:16

  160*200 oleks väga tore endale võita. Saaks äkki seljavaludest lahti ja meeski lõpuks saaks normaalselt magada, kurdab koguaeg , et liiga pehme madrats.

 • Reply Marge 13. juuni 2017 at 10:16

  Meil oleks tõesti uut madratsit tarvis, suuruses 180×200 :-)
  Praegune madrats on nii vana, vedrud kõik tunda ja külge keerates ragiseb :-(

 • Reply Karin 13. juuni 2017 at 10:16

  Mina soovin 180*200. Soov oleks uuele madratsile, et mu mees ei kurdaks enam mulle, et madrats nii kõva ja et ta ei läheks enam diivanile magama kuna seal pehmem. Diivanile kahekesi magama ei mahu. Nii me siis teeme kompromisse pidevalt. Üks päev magan ta kõval madratsil minu kaisus, teine päev diivanil. Eks see madrats vähe kõva ole jh. Kunagi sai ostetud see madrats ja selle jäikus oli kehakaalu järgi võetud. Nii soovitati.

 • Reply Mimps 13. juuni 2017 at 10:16

  Oi mul oleks vaja maale endale uut madratsid 160*200. Oleme seal suvel väga palju ja vaba voodi on maailma kõige ebamugavam. Vahetaksin hea meelega maailma kõige mugavama madratsi vastu välja :)

 • Reply Kristi P. 13. juuni 2017 at 10:16

  160x200x18 cm Oleks madrats, mis meile sobiks. Abikaasal on seljavalud olnud juba pikka aega, hetkel magame üldse lahtikäiva diivani peal, millel on peal üks nõkats madrats, kokkuvõttes on see nii kräpp kui olla saab. Uus madrats oleks aga nii suurepärane ja imeline!

 • Reply Annika 13. juuni 2017 at 10:16

  180×200 on see suurus mida sooviks. Lisaks on hea teada, et peale palju kiidetud Dormeo madratsite on olemas ka teisi sama kvaliteediga tooteid.

 • Reply Bb 13. juuni 2017 at 10:16

  160×200
  Just mõtlesin ükspäev, et peab hakkama uut madratsit soetama, kuna vana on mu laste poolt täis pissitud. Aga kui madratsite hindu nägin, leidsin, et uriinist läbi imbunud madrats on mu lemmikmadrats :D
  Nii et JAAA, tahan, vajan, saan!! :)

 • Reply Nele 13. juuni 2017 at 10:16

  Sooviksin 160x200x18cm madratsit

 • Reply Ingrid 13. juuni 2017 at 10:16

  Mul on uut madratsit vaja. Praegu rasedana annab eriti tunda, et vana madrats juba 10 aastane on. Puusad hakkavad valutama ja küljed surevad ära. 160×2000 madrats oleks lihtsalt supper võit ?

 • Reply Liina 13. juuni 2017 at 10:16

  Kuna magamistoas on remont pooleli ja hetkel üldse voodi puudub.
  Siis on vaja uus voodi osta ja sinna juurde ka madrats, mille mõõdud oleksid 180×200.

 • Reply Birgith 13. juuni 2017 at 10:16

  Praegune madrats on puhta pekkis omadega. Viskan pikali ja madrats laineline vedrud ribide all tunda.
  Voodi mõõdud on 160×200 siis peaks ka samade mõõtudega madrats olema.

 • Reply Merilyn Kull 13. juuni 2017 at 10:15

  Tere!

  Väga väga sooviks madratsit suuruses 160×200.

  Magan hetkel kahe üksteise otsa paigutatud üle 10 aasta vana madratsi otsas, millest üks oli liiga pehme ja vajus ära, teine aga on jäik ja sammuti ära vajunud, kokku aga tähendab see ikkagi igahommikusi seljavalusid. Sinu postitus igatahes andis mulle arusaamise, et tegemist on kindlasti just sellise madratsiga, mida mul vaja on.
  Kuna olen ka oma uut kodu kujundamas, siis lihtsalt ei ole mallanud uut madratsit osta enne, kui ka uue voodi ostan ja no olen pidevalt seda ostmist edasi lükanud, kuna ei suuda otsustada, kas enne tellida uus garderoob või siis uus voodi. Kingiks saadud madrats annaks ilmselgelt tõuke kõigepealt uus voodi uue suurepärase madratsi juurde osta :)

 • Reply m 13. juuni 2017 at 10:15

  mingit kattemadratsit vms patja võiks küll olla

 • Reply Helina 13. juuni 2017 at 10:15

  Kui ei proovi, siis ei saagi võita :) Meile sobiks 180×200 madrats. Mees pidevalt kirub meie madratsit ning minu teine rasedus ei ole samuti meie madratsi eriline fänn. Nüüd fingers crossed loodan oma esimesele võidule ??

 • Reply Jane 13. juuni 2017 at 10:15

  Hädasti oleks vaja madratsit suurusega 160*200. Praegune kõige vanem ( ilmselt) dormeo madrats on jube ebamugav. Seljad valutavad nii mul kui mehel. Magamine peaks just väsimust peletama, kuid peale magamost on kohati hullem olla. Ei saa hetkel suurt väljaminekut lubada ja seetõttu oleksin tasuta mõnusa madratsi üle väga õnnelik.

 • Reply Taimi Susi 13. juuni 2017 at 10:15

  Ma ei julgegi kirjutada aga loodan,et saan vanaemale selle madratsi kinkida.Nimelt minu vanaemal on 35 aastat vana voodi koos samavana madratsiga.Tagatipuks on see madrats veel selline kus on surnud mu vanaisa oleme talle öelnud et viskame selle madratsi väla aga ei seda vanainimese hala ,et see on tema oma ja midagi me siin ei viska välja olen talt küsinud ,et kas tal kõhe seal magada ei ole kuna vanaisa seal on taevastesse radadele aga ta ainult ütleb eh elab üle.Loomulikult on see madrats tal suuresti põhuseks miks ta ei maga ennast enam välja kuna see on nii sissevajund.Samuti valutavad tal kõik kohad kehas ei saa ma aru miks ta ennast niimodi piinab.Loodan et saan talle kinkkida uue madrasti kus ta saab ennast väljamagada ja ei pea valudega ärkama.

  • Reply Taimi Susi 13. juuni 2017 at 10:21

   180korda200

 • Reply Christi 13. juuni 2017 at 10:15

  160×200 madrats oleks ideaalne meie uude majja.

 • Reply Helena 13. juuni 2017 at 10:15

  Issand, see oleks nagu taevane kingitus praegu. Nimelt läksin elukaaslasest lahku ja otsustasin oma kodu nn puhastada. Ja selle puhastuse hulka kuulus ka plaan madrats ära vahetada. Lisaks on ka lapsel mõned korrad sinna madratsi sisse õnnetus juhtunud ;) Paraku uue madratsi ostmine üksikvanemana pole just kõige kergem tegevus ja pean selle plaaniga ootama mitu kuud, et vajalik summa kokku koguda. Ma oleks väga õnnelik, kui selle madratsi võidaksin, sest siis saaks enda kogutud summa eest lapsele midagi suuremat osta (nt uue jalgratta, sest praegune on juba veidi väike talle). Suurus 180×200 sobib mulle.

  • Reply Helena 13. juuni 2017 at 10:17

   PS: unustasin lisada. Ka mul on tohutud seljavalud – rasedus + noorena uljalt raskeid kaste tõstnud. Pea iga hommik käin nagu kange pulk ringi u 10 minutit, siis hakkab vaikselt seljavalu tagasi tõmbama. Ma olen sellega hetkel nii harjunud, et unustasin esimese hooga kirjutada :( masendav, eks, et sellise valuga elamine on ära harjunud 30ndate eluaastate alguses.

 • Reply Gerli 13. juuni 2017 at 10:15

  90×200 :)

 • Reply Marta 13. juuni 2017 at 10:15

  160*200 oleks super!
  Praegune madrats on juba 10 aastat vana ja no ei ole just kõige mugavam enam ka. Seljavalud on ka tihedad külalised, minusugusele seljahaigele.

 • Reply Eliisa 13. juuni 2017 at 10:14

  Kuna kuu aega tagasi sai kolitud uude koju, siis just voodi koos madratsiga meil puudu ongi. Ise olen 3 lapse ema ja ûks laps sûndinud keisrilôikega, siis peale seda on selg niii kohutavalt valutama hakanud, et ei oskagi enam lahendust otsida. Vôibolla oleks sellest madratsist just ka mulle kasu ja saaks sellest piinavast valust lahti.. Madrats sobiks 160*200.

 • Reply Helen 13. juuni 2017 at 10:14

  Ostsime just esimese päris oma kodu ja hädasti oleks vaja ühte hästi-hästi mugavat madratsit, mille mõõdud võiksid olla 160×200 :)

 • Reply Birgit 13. juuni 2017 at 10:14

  Mu pisike 2 aastane hakkab kolima suure neiu voodisse ja sinna oleks vaja ka madrats soetada. Eelistan kvaliteeti eriti nii pisikesele lapsele. Hea alustala väiksest peale ja suurena teab mis on oluline. Olen ise 26 aaastaselt veel diivanvoodil maganud ja selg on tuksis sellest ajast. Oma lapsele sooviks paremat ?seega madrats 90×200 oleks superluks ?

 • Reply Kaidi 13. juuni 2017 at 10:14

  160*200. See oleks lihtsalt unistuse täitumine! Tegime selle sama vea 4 aastat tagasi, et ostsime kiirustades enne lapse sündi odavamapoolse madratsi uskudes müügimehe juttu. Esimesed kuud ei saanudki aru, aga kui last imetada oli vaja ja laps mu vastu vajus (ma ei ole 100 kilone või suurem, et suudaks suurt auku madratsisse tekitada), siis oli kurb tunne küll :(
  Nüüd 4 aastat hiljem oskan ma ilmselt une pealt öelda, mitut vedru ma oma külje all tunnen. Seljavaludest ma üldse rääkima ei hakka, see tundub juba väga lootusetu teema olema, aga sinu juttu lugedes ehk on kvalitseetse madratsiga lootusekiir olemas!

 • Reply Anete 13. juuni 2017 at 10:14

  140×200. Olen 19 ja selg juba pekkis, kuluks väga ära selline :)

 • Reply Kristiina 13. juuni 2017 at 10:14

  Meile sobiks suurepäraselt 160×200 madrats :)

 • Reply Jana 13. juuni 2017 at 10:14

  160×200 :)

 • Reply Inga 13. juuni 2017 at 10:14

  Sooviksin 180×200.
  Saime esimese päris enda kodu just ja ootame oma esimest beebit seega üks mugav madrats oleks väga oodatud :)

 • Reply Margit 13. juuni 2017 at 10:14

  Madrats on just täpselt see mida ma vajan! Kahjuks jah, need pole just kõige odavamad, seega oleme ka meie hea une ja iseenda heaolu pealt kokku hoidnud. Praegune tundmatu ja mittemidagi ütlev madrats on meil olnud natuke üle 2 aasta ja see on nii ebamugav ja lohkus ja üldse paha. 160×200 madrats oleks meile super!

 • Reply J 13. juuni 2017 at 10:13

  Mina vajaksin madratsit mõõtudega 140×200, mitte endale, vaid emale. Magab 10 aastat vanal lahtikäival diivanil. Istuda sellelgi juba väga ebamugav, kuna vedrusid tagumikus tunda. Voodiraame võib küll taskukohase hinnaga leida, kuid madrats on see, mis muudab uue voodi soetamise liiga suureks väljaminekuks.

 • Reply Annika 13. juuni 2017 at 10:13

  160×200
  See oleks kõige parem kingitus üldse! Tõusen iga hommik voodist nagu pensionär :D Madrats on juba vana ja ära vajunud, ka kõige odavam, mille poest leidsin.

 • Reply Kadri 13. juuni 2017 at 10:13

  Sooviks 180×200 madratsit. Hetkel juba vana vedrumadrats, mida ilma kattemadratsita on üldse võimatu kasutada. Kindlasti mu mees ja pisike laps oleksid ka väga tänulikud uue madratsi eest, sest hommikuti tullakse alati emme-issi kaissu und pikendama :)

 • Reply Lel 13. juuni 2017 at 10:12

  160×200

 • Reply Kristi 13. juuni 2017 at 10:12

  160×200 ?
  Kaks aastat diivanil magamine annab nüüd seljale hästi tunda.
  Hommikul ärkan voodis sellepeale üles et selg valutab?

 • Reply Pillekaz 13. juuni 2017 at 10:12

  160×200 ;)

 • Reply Eva 13. juuni 2017 at 10:12

  Kuna oleme kutiga pidanud end juba pikemat aega ühe inimese madratsile ära mahutama, oleks 160×200 või 180×200 madrats vahelduseks väga hea ja tarvilik!!

 • Reply Merily 13. juuni 2017 at 10:12

  180×200 , soovime juba ammu uut madratsit, aga ei raatsi, sest nii kallid ja vana on juba täitsa aukus, niiet uni on kohutav. Lisaks sellele magab laps ka meie voodis, kes tahaks ka uue madratsi peal magada?

 • Reply Leenu 13. juuni 2017 at 10:12

  160×200 väga oleks vaja, madrats on juba vana ja vajaks hädasti väljavahetamist! Iga hommik on juba kõikohad haiged ja uinumine on õhtyl väga raske! ?

 • Reply Rix 13. juuni 2017 at 10:12

  See sinu teema tuli nii tuttav ette. Ma ostsin ka soodsa madratsi (mis algselt oli siiski parem kui vana madrats) ning siis nüüd olen üritanud seda kattemadratsitega parendada aga no selg on nii haige peale kahte väikse vahega last. Magamine on nii tihti pigem piin hoopis, kui isegi mitterasedana oled kange ja külge keerata megavalus.
  Seega mina võtaks küll ühe kvaliteetse ja pilvedel une 180×200 suuruses madratsil.

 • Reply Karin 13. juuni 2017 at 10:12

  180×200 palun ;)

 • Reply Kati 13. juuni 2017 at 10:11

  Mul on 2 korda selgroog opereeritud ja vaevlen pidevate seljavalude käes. Hetkel kasutan ortopeedilist kattemadratsit, aga kuna elukaaslane on minust tunduvalt raskem, siis tema magab justkui augus ja mina kuristiku serval.
  160×200 mõõdus madrats kuluks väga marjaks ära!

 • Reply Kaisa 13. juuni 2017 at 10:11

  160×200 :)

 • Reply Elis 13. juuni 2017 at 10:11

  Jeerum, sa kohe nagu oskad õigel ajal õigeid loose teha! Praegu on alguse saanud mu teine rasedus ja mis saaks parem ollla, kui uus ja hea (kui Mallukas ütleb, et on hea, siis nii ongi! :D) madrats! Oo, almaš taevaiša, ole armuline ja päästa mu selg!
  http://www.napsie.ee/madrats/

  • Reply Elis 13. juuni 2017 at 10:17

   Tähendab, 160×200 võiks see almša taevaiša halastuse suurus olla ?

 • Reply Kelly 13. juuni 2017 at 10:11

  Kui see madrats aitab seljavaludest lahti saada, siis ma kohe pean osalema. Meile sobiks kenasti 160*200. :)

 • Reply Brenda 13. juuni 2017 at 10:11

  180×200 suuruses oleks ideaalne meie uude Rootsi koju :)

 • Reply Gerli 13. juuni 2017 at 10:11

  Tundub imeline. Sooviks suurust 160×200 :)

 • Reply Liis 13. juuni 2017 at 10:11

  160×200 ??

 • Reply Kristel 13. juuni 2017 at 10:11

  Oleme just värskelt kolinud oma uude koju. Mees lubas uue kodu puhul ise voodi meisterdada minu ülesanne on leida hea madrats. Olen uurinud igasuguseid madratseid, aga sellest firmast polnud ma veel kuulnud. Loodan, et õnn naeratab ükskord ka mulle ja me saame oma uude koju korraliku madratsi. Madratsi suurus võiks olla 160×200. :) :)

 • Reply Annika 13. juuni 2017 at 10:11

  Ma juba ammu naeran ,et me perekond seljahaiged oleme mehega mõlemad 40 ja juba aastaid mõlemal seljaga probleemid .Minul muidugi lõi välja peale sünnitusi siiani meeles kuidas roomasin käpuli maas ja jalgu lihtsalt all polnud endal sülelaps käes.Madrats sobiks meile 160/200.

 • Reply Keiu 13. juuni 2017 at 10:11

  180×200 :)

 • Reply Aulika 13. juuni 2017 at 10:11

  180×200 oleks vaja väga, sest kuna uut ei raatsi osta kuna on väga kallis siis oleks tore vähemalt võita :)

 • Reply Maia-Liisa 13. juuni 2017 at 10:10

  160×200 suurus oleks hea :)

 • Reply Mari 13. juuni 2017 at 10:10

  Pikka aegne unistus on uus madrats.
  Noorus põlves sai läbi elatud raske selja trauma.
  Ja nüüd kolmandat last kanded annab väga tunda suured seljavalud.
  Öösiti magada ei saa, magan päeval diivanil kuna uni on nii suur.
  140×200 oleks see ideaalne mõõt.

 • Reply Mann 13. juuni 2017 at 10:10

  Armaš taevaisa, anna mulle seda õnne, et ma saaksin magada ja ärgata ilma valuta seljas. Täna on eriti rõvedalt valus olla, sest mu keha otsustas keset “suve” haigeks jääda ja seega on topelt rõve olla ja selg on iga sentimeetri pealt nii valus. Kodus on mingi 10a vana madrats ja veelvanem kattemadrats mis on nii ära vajunud, aga näe alati ohverdame selja ja ostame midagi muud, mitte madratsit uut. Aegajalt viskan kattemadratsi voodist välja, et oleks tsipakenegi kôvem magada ja saaks seelàbi selja veits paremaks. Kui beebit ootasin oli asi eriti hull, tüüp veel surus kuhugi närvile, et tunne oli – koheontilgadpüksis.

  Voodi on mul eestlaslikult tagasohoidlik 160×200

  Jeever kui ma uue madratsi saaks, ma vist magaks kohe 2 ööpäeva jutti.

 • Reply Karolin 13. juuni 2017 at 10:10

  Mul on sama mure seljaga ja samuti ostsin kattemadratis, aga ikka kuidagi midagi ei aita. Mulle kuluks ära 160*200 suuruses madrats. Suurim soov maailmas oleks ka seljavaludest lahti saada.

 • Reply Liis 13. juuni 2017 at 10:10

  180×200. Väga sooviks uut madratsit :)

 • Reply Kai 13. juuni 2017 at 10:10

  See oleks mulle parim sünnipàevakink,et ma teaks,et mu mehe selg puhkaks heal madratsil.
  160*200 oleks ideaalne :)

 • Reply Katja 13. juuni 2017 at 10:10

  160×200 :)

 • Reply Ann 13. juuni 2017 at 10:10

  Oh sellisest võimalusest peab kinni haarama, et sellises loosis osaleda:) Eelmine aasta sai uus voodi soetatud, millega oli kingiks kaasas madrats…aga noh enam see madratsit ei meenuta, pigem mingi vedruhunnik küljeall…suht ebamugav on magada nii…kattemadratsit pole veel soetanud, hmm isegi ei tea miks….mega vastik ja valus on õhtuti sellise madratsi peale pikali visata….
  Loodan, et õnn naeratab uue 160x200madratsi näol;)

 • Reply Maarja 13. juuni 2017 at 10:09

  160×200
  Nii minul kui elukaaslasel aeg-ajalt ikka seljavaluga probleeme. Uus ja mugav madrats oleks nüüd, raseduse ajal, eriti hea. Ja muidugi tahaks ju mõnust pilvedel vedeleda, nagu ütled :)

 • Reply Eily 13. juuni 2017 at 10:09

  Ostsime just oma esimese uue kodu, kust ongi puudu üks mõnus ja hea madrats. Magame hetkel olude sunnil täispuhutud matkamadratsi peal … ei jõua ära oodata, et saaks midagi head endale külje alla. Meile sobiks 160×200 ilmselt hästi :)

 • Reply Margit 13. juuni 2017 at 10:09

  180×200 madratsit tahaks väga-väga-väga :)

 • Reply Astra 13. juuni 2017 at 10:09

  Täna hommikul leidsin oma voodi alt murdunud madratsi vedru. Päriselt ka! ? Tegelikult on madrats juba ammu läbi aga uue ja HEA madratsi valimine on keeruline, eriti hinnatundlik olles.? 160×200 on täpselt paras ?

 • Reply Elsa 13. juuni 2017 at 10:09

  Mul oleks vaja suurust 180×200, kuna rahvast voodisse jagub :D Lisaks laste määratud kohustuslikele kaisukatele, millega ma olen sunnitud magama, käivad nad ka ise aeg-ajalt seal põõnamas. Uuest madratsist unistan aastaid, 10a tagasi ostetu on kohutavalt ebamugav ja ära vajunud, aga no pole olnud võimalik soetada, alati on midagi muud rohkem vaja jne :( Seljast nii palju, et mul on skolioos, olen käinud 3x taastusravis ja seljavalud on TAPVAD! :(

 • Reply Käroli 13. juuni 2017 at 10:09

  140×200 sobiks minu magamistuppa :)

 • Reply Gristi 13. juuni 2017 at 10:09

  Vajaksin madratsit suurusega 160x200x18 cm. Ma ka kahjuks selja- ja puusasant :S

 • Reply Jansa 13. juuni 2017 at 10:08

  160×200, mul on selg koguaeg murekoht olnud, aga nüüd rasedusega teeb mu alaselg mulle ikka korralikult liiga. Ühest heast madratsist ei ütleks päris ausalt ära -meil on samamoodi ostetud kõige odavam ettejuhtuv, sest “no mis see madrats ära ei ole”.

 • Reply kaisa 13. juuni 2017 at 10:08

  mul ka nüüd rasedusega selg päris haigeks jäänud ja uud madrats oleka väga hea :) 180×200

 • Reply Gerda K 13. juuni 2017 at 10:08

  Osalen loosis. Mehel raske töö mis on töökaaslaste seljad juba väga pekki keeranud alles eile tõmbas üks selja ära ja lebab nüüd kodus. Seega sooviksin oma mehe selga võimalikult säästa ja pakkuda talle magamiseks head madratsit, kuid kahjuks ei ole võimalik endal sellist soetada. Ning endalegi kuluks hea madrats ära mul samamoodi laps rullub küljealla kui teda söödan öösel. Igati tänulik oleksin selle madratsi eest.

 • Reply Liis 13. juuni 2017 at 10:08

  Omg, täiega oleks vaja seda :) 160×200 suuruses oleks hea.

 • Reply Merilyn 13. juuni 2017 at 10:08

  Meile sobiks koju ideaalselt 180×200 madrats. Oleme üpris valivad madratsite suhtes ja pole veel sobivat leidnud – ehk aitab Nepsie meie und parandada.

 • Reply Triin 13. juuni 2017 at 10:08

  Olen juba pikemat aega soovinud uut madratsit. Lugedes sinu soovitust nägin juba ennast pehme pilve peal tudimas. Et hommikul ei peaks voodist ennast mitte välja veeretama, et selga justkui pooleks läheks vaid saaks tõusta inimese moodi. Minu soovitud madrats 180×200. Käisin Napsie lehel ka tutvumas ja lisasin FB meeldivaks.

 • Reply Ayile 13. juuni 2017 at 10:08

  Mul on novembrist saadik selg valutanud ja ikka nii et magada on kohati suht piinarikas. Olen käinud nii röntgenis, kompuutris kui ka MRT uuringul aga peale igat uuringut laiutavad arstid käsi kuna mitte midagi ei leita. Ja mul ei jää muud üle kui pisaraid valada ja ennast simulandina tunda.
  Õnne korral sooviksin madratsit suuruses 140*200.

 • Reply Vesta 13. juuni 2017 at 10:08

  160×200
  Ja meil oleks see niiinii abiks abikaasaga. Minul selg nii pekkis, et kummardadagi valus.

 • Reply sofia randlepp 13. juuni 2017 at 10:07

  160*200 ja kingiks seda mu emale kellel raske fùüsiline töö ja piinleb selja valuga. Tema madrats sama vana kui mina ehk 19 a.Talle küll see hädasti oleks vaja :)

 • Reply Marit Juuse 13. juuni 2017 at 10:07

  140×200 :)

 • Reply kaisa 13. juuni 2017 at 10:07

  Sooviks küll oma vana madratsi välja vahetada :)
  160×200

 • Reply Triin 13. juuni 2017 at 10:07

  Meile kuluks 160×200 super madrats ära. Praegune vaid natuke üle aasta vana, kuid juba annab tunda, kuidas on ära vajunud ja väsinud teine. Uskumatu!

 • Reply Doris 13. juuni 2017 at 10:07

  160×200 sobiks ka meile. Hetkel mingi vana vedrumadrats, millel vedrudki juba otsapidi väljas ?Jube, kiiremas korras uut vaja…Ja mis oleks parem kui see lihtsalt võita? Pöidlad pihku ✊️✊️

 • Reply Kristi 13. juuni 2017 at 10:07

  160*200 madrats sobiks ideaalselt :)
  Alaselja mured on juba aastaid, korralik uni on sellest ajast häiritud . Arvan, et see aitaks väga ! :)

 • Reply MT 13. juuni 2017 at 10:07

  180×200 madrats oleks ideaaaalne ???

 • Reply Sille 13. juuni 2017 at 10:07

  Oh, magaks küll uuel 180×200 madratsil.

 • Reply Katrin 13. juuni 2017 at 10:07

  Ooo, see oleks supper. Kolmele lapsele sai uued madratsid soetatud…..ise aga magame iidamast aadamast vana madratsi peal. Selga valutame abikaasaga üsna tihti. Pole selle peale tulnud, et madratsist võiks põhjustatud olla. Ma mõtlesin, et hakkame vanaks jääma :-D aga tõenäoliselt ikka jah madrats süüdi. Ideaalne oleks 160*200cm

 • Reply Inga 13. juuni 2017 at 10:06

  Meie ise ehitatud voodile sobiks väga hästi 160×200 mõõtudega madrats. Sügisel on ka perelisa oodata ja selg on juba läbi ja annab parajalt tunda, siis uus madrats oleks tõeline päästeingel!

 • Reply K 13. juuni 2017 at 10:06

  180×200 madratsit sooviks väga. Praegune kattemadrats näeb nii räbal välja ja no pole kunagi midagi võitnud ka loosimistes ?✊?

 • Reply Eliis 13. juuni 2017 at 10:06

  170×200 madrats sobiks.
  Mul on reaalselt 20a vana madrats kodus ja hädasti oleks uut vaja

 • Reply Maarika 13. juuni 2017 at 10:06

  160*200 on minu madratsi suurus :)

 • Reply Iivika 13. juuni 2017 at 10:06

  160×200

 • Reply KrissukeB 13. juuni 2017 at 10:06

  http://www.napsie.ee/madrats
  Suurus 160x200x18
  Jumal, ma olen mngi pool aastat ja peale otsinud ja uurinud madratseid ja ei suuda leida endale sobivat. Mul on jenkki omadest kõrini, istud siis vajud, mees keerab siis hüppad justkui vesivoodil kaasa-magada ei saa! Mees ka mujal pole nõus magama. Peale esimest rasket sünnitust vingerdab ka alaselg aeg-ajalt oma valudega ja raksudega seega iga suvaline madrats mulle ei sobi!
  Nüüd kohe-kohe kolimise eel, mitte omades oma voodit veel hetkel, plaanisin juba täispuhutava madratsi peal magada või suisa põrandal kuniks leian endale sobiva aga…oma soovide ja nõuetega tundub see päris võimatu. Seega loodan siinsele Malluka õnnele (äkki mu seljal joppab ÜKS kordki elus) ! :)

 • Reply Signe Soots 13. juuni 2017 at 10:06

  180x200x18 cm
  Hullupööra oleks uut madratsit vaja :D

 • Reply Katrin 13. juuni 2017 at 10:06

  Head madratsit on hädasti vaja, mõõdud 160×200.

 • Reply Liisi 13. juuni 2017 at 10:06

  160*200 :)

 • Reply Brigita 13. juuni 2017 at 10:06

  Ostsin just uue voodi raami, olekski just madratsit nüüd vaja, äkki joppab ? 160*200 suurus ?

 • Reply Kadi 13. juuni 2017 at 10:06

  Sooviksin saada uut madratsit suuruse 160×200.
  Madrats oleks mulle väga vajalik, kuna valutan iga jumala päev selga. Täna hommikul ei saanud enam voodistki püsti :(

 • Reply Karita 13. juuni 2017 at 10:06

  160×200
  Oleme mehega mõlemad seljahaiged, mina ärkan iga hommik kangena üles ja üldse magan väga halvasti ja praegune vedrukas ei tee olukorda üldse paremaks, uus madrats kuluks väga ära ,saaks ehk lõpuks normaalselt välja puhata end ?

 • Reply Keidy 13. juuni 2017 at 10:06

  Oh, mul sama jama nagu sul. 2 rasedust, selg pekkis. Madrats jama, aga mul käib kodus remont ja raha kulub sinna ära, niiet hea madratsi jsoks hetkel nutsukest pole. Meie voodi mõõt on 160×200☺️

 • Reply Kristi 13. juuni 2017 at 10:06

  Kuna soetasime mehega äsja oma esimese kodu ja selle kõigega kaasneb nii palju kulutusi, et tõesti ei jää endal ka muud üle, kui minna ja osta endale üks odavam madrats. Nüüd on nelja nädala pärast kolimine ja meil on korterisse kaasa võtta ainult ahi. Unistame madratsist 180*200.

 • Reply mairit 13. juuni 2017 at 10:06

  Lugesin juttu endast ? mul 9.a tagasi soetatud odav madrars(tahtsin säästev olla) oma tervise arvelt ? Hetkel ootan teist last ja seljavalud kohutavad.Mul oleks siiras hea meel uue korraliku madratsi üle ?

 • Reply Oksana 13. juuni 2017 at 10:05

  http://www.napsie.ee/madrats

  Mul on samad hädad seljaga, peale teist sünnitust süvenesid just alaseljavalud. Mõtlesin ka uue madratsi peale kohe, kuid hetkel pole võimalik soetada kahjuks. Täiega sooviks võita kohe :)

  • Reply Oksana 13. juuni 2017 at 10:07

   140×200×18

 • Reply Evelyn 13. juuni 2017 at 10:05

  Jaa ,need seljavalud on mullegi tuttavad.Sama kulumine ,mis on sul puusas on mul nimmepiirkonnas?.160×200

 • Reply Kelly 13. juuni 2017 at 10:05

  160x200x18 madrats oleks mulle ideaalne voodikaaslane ??

 • Reply Birgit 13. juuni 2017 at 10:05

  170×200. See oleks küll maailma parim kingitus. Hetkel iga öö ärkan üles selle peale, et turi, kael ja selg valutavad ja üheski asendis pole hea olla. Hommikuks on kõik kohad kanged ja väsinud tunne. Kui oleks madrats, mis mu valud kaotaks ja aitaks lõpuks välja puhata, siis ma vist oleksin küll kõige õnnelikum inimene siin maamuna peal

  • Reply Mallukas 13. juuni 2017 at 10:06

   Ma ei tea, kas sa ei vaadanud kodukalt madratsite mõõte, või on sul kommentaarides näpukas :)

 • Reply Kati 13. juuni 2017 at 10:05

  140*200cm madrats sobiks ideaalselt! Olen ka see, kes ostis kõige odavama madratsi ja juba 4 kuud hiljem on see nii ära vajunud nagu magaks ilma madratsita.. :D

 • Reply Elise 13. juuni 2017 at 10:04

  160×200 sobiks ilusti mu armsa ema voodisse, kus ka vahepeal meie kutsa end sisse seab :)

 • Reply Leanne 13. juuni 2017 at 10:04

  Ja ka meil on see seljavalu probleem, eriti mehel. Ostsime ka uhke kattemadratsi juustu peale, ning on sama seis mis sul oli. Veits parem on aga mitte päris see. 180×200 oleks ideaalne :)

 • Reply Anni 13. juuni 2017 at 10:04

  180*200. Aastaid on seljaga probleeme olnud ja praegune madrats on vähemalt 10 aastat vana, kui mitte rohkem.

 • Reply Olga 13. juuni 2017 at 10:04

  160×200 ? sobib ideaalselt ??

 • Reply Kaisa 13. juuni 2017 at 10:04

  160×200
  See oleks super kink mu mehele , kes käis aasta tagasi seljaga opil ja endiselt vaevleb selja hädade käes.

 • Reply Epsu 13. juuni 2017 at 10:03

  Sooviksin saada uut madratsit suuruse 160×200. Praegune on samuti ostetud mõeldes ainult hinnale ja mitte mugavusele. (Esimene voodi oma esimesse koju)
  Lisaks on laps paaril korral sinna teinud õnnetuse öösiti, kui kilekate ei ole alla pandud voodile.

 • Reply Sille 13. juuni 2017 at 10:03

  Ma isegi ei maga madratsil, vaid diivanil, voodiraam ootab magamistoas, aga kuna pesumasin läks katki, siis läheb see kõige pealt asendamisele. Sooviks 160×200 mõõdus madratsi peale küll üle kolida!

 • Reply Mai 13. juuni 2017 at 10:03

  160*200 oleks super. Oleks päris tore kord eluski normaalselt magada.

 • Reply Svetlana 13. juuni 2017 at 10:03

  Minule sobiks madrats suurusega 140*200.
  Meie praegune madrats on ka üks odavamaid ja ostetud kasutatuna ? kuna sai ostetud korter ja prooviks siis sisustada seda nii soodsalt kui võimalik , lihtsalt prooviks ikka iseseisvalt hakkama saada,nagu ühele Eesti naisele kombeks ? Madrats suht kõva ja jäik,kui laps ka veel kõrvale ronib ja öösel pooleldi seljas magab siis hommikul ikka on vahest tunne nagu oleks rongi alla jäänud, meile pojaga kuluks ära küll üks pisike pilveke ?

 • Reply Maarika 13. juuni 2017 at 10:03

  160×200 Oi kuidas tahaks ja vaja oleks :)

 • Reply Karmel 13. juuni 2017 at 10:03

  90*200 mõõtudes madrats oleks mulle ideaalne :)

 • Reply Karolin 13. juuni 2017 at 10:03

  140*200 ??

 • Reply Keili 13. juuni 2017 at 10:03

  Meie voodisse sobiks 160x200x18

 • Reply Carina 13. juuni 2017 at 10:02

  160×200. Ammu juba nutan mehele, et hit madratsit on vaja ?

 • Reply anni 13. juuni 2017 at 10:02

  Ka minul seljaga probleeme ja selline asi kuluks väga väga ära meile :) Vahest öösel ärgates ei saa lastki söötma minna sest selg nii kange ja no hommikul ei saa last voodist kättegi kuna ei anna painduma grammigi :/ Ja sooviks 180×200 madratsit :)

 • Reply marite 13. juuni 2017 at 10:02

  180×200 oleks meile supper, mu elukaaslane on krooniliniline selja-ja puusavalutaja.

 • Reply Piia 13. juuni 2017 at 10:02

  Vot see oleks supper võit, loodame, et loosiõnn naeratab :) Mehel koguaeg seljaga jamad ja varsti sünnipäev tulekul. Sellest saaks ilmselt parim kingitus. Madraks peaks olema 160×200

 • Reply Sipelgaproua 13. juuni 2017 at 10:02

  Meil on suur voodi ja nii suurt madratsit Napsie ei paku, aga võidu korral olen nõus välja vahetama oma praeguse Dreamlandi, varsti 12a vana vedrumadratsi, mille vedrud juba ribidevahele poevad. Ma täiesti olen nõus välja vahetama ka voodi 2×2,2m tiba väiksema vastu, et magada kvaliteetset und, seljavaluta, heal madratsil. Ehk siis 180×200 madrats oleks nagu rusikas silmaauku. :D
  Mu abikaasal on kindlasti seda tarvis, kuna tal selg opitud, avarii tõttu ja ta on kroonilise seljavaluga juba viimased 9a.

 • Reply Svetlana 13. juuni 2017 at 10:02

  OOOOOO, kuidas seda oleks vaja!!! Istuva töö ja praeguse madratsi pärast on selg ja ka kael sageli valusad :(( . Kui mingil imekombel peaksin võitma, siis oleks üliõnnelik 160×200 madratsi üle :)

 • Reply Nele 13. juuni 2017 at 10:02

  Oi kui kahju , et varem ei olnud sellist infot. Omale ostsime juba madratsi ära. Aga lapsele sobiks 90*200 suurus;)

 • Reply T 13. juuni 2017 at 10:02

  Tegin sama vea! Hoidsin madratsi pealt raha kokku. Lapsed küljeall ja selg haige :(

  160×200 madratsit oleks väga vaja!

 • Reply Eve 13. juuni 2017 at 10:02

  Juhul kui loosiõnn peaks naeratama, sooviksin madratsit suurusega 160*200 ☺️ See oleks ülim võit ?

 • Reply Ingrid M 13. juuni 2017 at 10:02

  160×200. Mu diivanvoodi tänaks mind ilmselt, hetkel polegi madratsit ??

 • Reply Janeli 13. juuni 2017 at 10:02

  90×200 oleks ideaalne minu poja Samueli voodisse :)

 • Reply Pohlamari 13. juuni 2017 at 10:02

  Oo i feel you- mul on peale lapse sündi täpselt sama mure- hommikul voodist tõustes oleksin nagu invaliid, selg on niiiiiiiii valus. Väikse lapse kõrvalt on neid kummardamisi liiiigagi tihti ja päris mitu korda avastan, et oi, ma pole selga sirgu ajanud ja kõnnin kõveras- nii on lihtsalt mugavam. Päris jube!

  Seda pilvekest oleks hädasti vaja 160×200 suuruses ?

 • Reply Eerika 13. juuni 2017 at 10:02

  160×200. Kaua me ikka odava jyski madratsi peal magame :D

 • Reply Piibe 13. juuni 2017 at 10:01

  nii minul kui ka mehel on seljaprobleeme ja praegune madrats on üsna kohutav. Uus 160×200 madrats oleks ideaalne :)

 • Reply Kätlin 13. juuni 2017 at 10:01

  160×200

 • Reply Diana 13. juuni 2017 at 10:01

  Meile sobiks ideaalselt uue madratsi võitmine. Augusti lõpus sünnib meie esimene beebi, lisaks saame kätte oma esimese kodu, mis vajab täielikku sisustamist. Voodi on meil olemas, madrats veel puudu ja see oleks meile suurepäraseks kingituseks.
  Hetkel üürikorteris oleva voodi madratsil on võimatu magada. Mul oli enne rasedust juba selg haige, aga nüüd annabki just “magades” tunda.
  Kuna pisike beebi naguinii algul meie voodis aega veedaks, siis on meile väga oluline, et see madrats oleks väga kvaliteetne.
  Mõõtudelt sobiks meile 160*200 madrats :-)

 • Reply Marina 13. juuni 2017 at 10:01

  Meil on 180×200
  Nii super oleks. Tahaks väljamagada 1x. ?

 • Reply Vesper 13. juuni 2017 at 10:01

  Vahetaks vana rondi iga kell 160×200 mõõdu vastu.

 • Reply Kadri 13. juuni 2017 at 10:01

  180×200 oleks meie perele ideaalne, raseduse tundsin oma madratsi kõiki vedrusid ja no ei olnud mugav magada, tegin endale külje alla veel tekikuhja ja siis sai enam vähem magatud :D

 • Reply A.N 13. juuni 2017 at 10:01

  140*200

 • Reply Marie 13. juuni 2017 at 10:01

  Meie voodisse sobib 160×200 madrats. Ma iga päevaga tunnen, kui valusaks mu keha meie praegusel madratsil jääb. Ja mees juba ammu räägib, et vastik madrats, paneb selja valutama. Beebit ilma pesata ka ei julge kaissu võtta, muidu rullub ka küljealla. Ühesõnaga meil oleks sellist mõnusat madratsit väga vaja?

 • Reply Mari 13. juuni 2017 at 10:00

  160×200
  No see oleks super võit, oleme môelnud uus madrats soetada, aga siiani ongi see aind mõtteks jäänud :D

 • Reply Lotta 13. juuni 2017 at 10:00

  160×200

 • Reply Merily 13. juuni 2017 at 10:00

  Kuna ka minul seljaga pahasti, siis sooviksin osaleda loosis, 90*200.. Äkki õnn naeratab.. ;)

  • Reply Mallukas 13. juuni 2017 at 10:01

   kuidas sa nii väiksel madratsil üldse magad :D:D

 • Reply Karme 13. juuni 2017 at 10:00

  Sooviks või noh väga vajaks!.. 160x200x18 cm

 • Reply Chrisanne 13. juuni 2017 at 10:00

  Olles ise 16 ja ”seljahaige” (ootan operatsiooni) siis usun, et üks uus madrats ei teeks halba – 140cm x 200cm sobiks täitsa hästi :D

 • Reply Kristin 13. juuni 2017 at 10:00

  160×200 ?

 • Reply Grete 13. juuni 2017 at 10:00

  Ideaalne madrats suuruses 160x200cm.
  Ostsime just hiljaaegu uue voodi, õigemini voodiraami siis, kuid madrats jäi vanast voodist üle ja kasutame seda.
  Eks ta ole oma aja juba ära elanud.
  Seega, minu pöidlad on küll vägagi pihus. :)

 • Reply Cessica 13. juuni 2017 at 10:00

  Mul täpselt sama jama. Igal hommikul on selg valus ja kange. Hädasti oleks uut madratsit vaja.
  Ideaalne suurus oleks 140×200. :)

 • Reply Annika 13. juuni 2017 at 10:00

  160×200 oleks väga vinge!!!

 • Reply Laura 13. juuni 2017 at 10:00

  180×200, mu mehel on ka pikemat perioodi juba seljavalud :(

 • Reply Kätlin 13. juuni 2017 at 10:00

  180*200 palun. Olen 23 ja hommikuti valutab terve selg, kael ja LÕUG. HELP!

 • Reply Keit 13. juuni 2017 at 09:59

  180×200 :)

 • Reply Kerli 13. juuni 2017 at 09:59

  Meie praegune vedrudega madrats sügab selga ja on oma aja ära elanud. Lisaks on minul pidevalt seljavaludega probleemi ja magada ma ka korralikult ei saa. Meile sobiks madrats mõõtudega 180×200 , sest pidevalt on hommikuks 2 neiut meie voodisse tulnud.

 • Reply Kaisa 13. juuni 2017 at 09:59

  Ohh, superloos- meil on juba pikemat aega mõte madrats välja vahetada- kaua me ikka mingi vana plönni peal magame!? Meie voodisse sobib 160×200 :)

 • Reply Tiina 13. juuni 2017 at 09:59

  160×200

 • Reply Merje 13. juuni 2017 at 09:59

  160×200 ja põhjused samad, mis sinul?

 • Reply Ohh-Ahh 13. juuni 2017 at 09:59

  See on küll üks väärt loosimine! Poja külje alla oleks väga vaja.
  Võidu korral sooviksin madratsit mõõtudega 140×200.

 • Reply Aili 13. juuni 2017 at 09:59

  Meile sobiks madrats 160*200 cm :) ma tean, mis need seljavalud on, sest hetkel rasedana, on ka mul need olemas :(

 • Reply Eleri 13. juuni 2017 at 09:59

  Oeeh, nii hädasti oleks ühte megahead madratsit vaja. Mind vaevavad ka seljahädad juba aaaaastaid, küll oleks mõnus selle pilvekesega oma seljahädad unustada :) Ideaalne oleks 140×200 suuruses madratsikesekene :)

 • Reply Jaana K 13. juuni 2017 at 09:59

  180×200 madratsit sooviks

 • Reply Deira Kangur 13. juuni 2017 at 09:58

  180×200 suuruses Madrats. Minule madratsit nii väga vaja ei ole kuid aga minu mehele küll kes juba päris noorelt on seljavalude kimpus ning ei jõua isegi meie pisikesega tegeleda.

 • Reply Laura 13. juuni 2017 at 09:58

  160×200

 • Reply Stina 13. juuni 2017 at 09:57

  Täpselt ideaalne oleks madrats suuruses 160×200! ?

 • Reply Sandra 13. juuni 2017 at 09:57

  Ja ma just ärkasin seljavaluga :D :D
  Aga kui juba loosimiseks läks, siis sooviks 160×200 suuruses madratsit, juhul kui loosiõnn peaks naeratama :)

 • Reply Kristi 13. juuni 2017 at 09:56

  180×200, aitäh :)

 • Reply Triin 13. juuni 2017 at 09:56

  Meie voodile sobiks madrats suuruses 160×200. Ise olen praeguse madratsiga rahul ja uni hea,küll on mehel aga magamisega probleeme. Noorena kannatanud seljatrauma all,seega ei leia endale kunagi mugavat asendit magamiseks. Samuti no selline “traktor” et vähe. Ehk aitaks uus madrats temalgi ennast paremini välja puhata ja kuna oktoobris on perre sündimas veel üks silmatera,siis loomulikult oleks selline suurepärane madrats vajalik.

  • Reply Ivika 13. juuni 2017 at 10:11

   Oeh madratsid oleks hädasti vaja. 9 kuud tagasi sünnitasid lapse ja peale seda on väga suured probleemid alaseljaga. Olen käinud füsioterapaudi juures,kiropraktiku ja masaazis. Kahjuks on leevendus vaid hetkeks ja valu tuleb taas. Usun,et uus madrats parandaks minu olekut ja und. Praegu magan 160×200 madratsil koos oma beebiga. :)

 • 1 2 3 4