KINGILOOS KODU

parim madrats maailmas

13. juuni 2017

Kunagi kirjutasin ka, et kui me magamistoas remonti tegime, siis tundus mulle, et see summa venib juba nii suureks, et hakkasin lolli koha pealt kokku hoidma. Nimelt omaenda mugavuse ja hea une pealt – ostsin suht kõige odavama madratsi mille ma netist leidsin. Ütleme nii, et peale mõnda aega sain aru, et see oli suur viga. Mul mõlema rasedusega selg aina rohkem pekki läinud, just alaselg valutab päris tihti ja aina enam hommikuti tundsin, et selg annab jälle tunda. No pagan, nagu mingi vanamutt ole.

Mõne aja pärast otsustasin, et see ei saa nii jätkuda ja proovisin olukorda parandada kvaliteetse kattemadratsiga. Paremaks läks küll, aga ikkagi oli aru saada, et seal all on see ebamugav ja vastikult pehme madrats, mis siiski päris 100% mugav ei olnud. Nagu mingi pagana printsess herneteral, et ei saa magatud normaalselt.

Mõni aeg tagasi saadeti mulle kingitus, mitte et see eriline haruldus oleks, et mulle kinke saadetakse aeg-ajalt, aga no see oli ikka parim kingitus ever, sest selleks oli uhiuus madrats. Saate aru, madrats, mille vedrusid ma selja all ei tunne, mis ei ole ebameeldivalt pehme, vaid on selline… issand, ma ei tea, mis sõnu kasutada. Tihke? Kas madrats võib olla tihke?

Ühesõnaga, tegu on Napsie madratsiga (LINK). Mina enne sellest firmast kuulnud ei olnud, aga kui ma seda tutvustust lugesin, siis tundus selline casual madratsitutvustus. Eks nad kõik ju lubavad olla eriti mugavad ja eriti uue tehnoloogiaga ja mida kõike veel. Minule isiklikult otseselt pole vahet, kas ma magan 16cm kõrgusel madratsil või 18 cm kõrgusel madratsil. See tähendab, ma alguses arvasin, et mul pole vahet.

·         Hingav disain: Klassikaline madrats koosneb tavaliselt mitmetest samasugustest vahukihtidest, mis on omavahel lihtsalt kokku liimitud. See aga tähendab, et madrats ei hinga ega lase õhku läbi ja kergelt võib tekkida higistamine. Napsie vahuvedrudest põhikiht võimaldab õhul madratsi-siseselt vabalt liikuda, seega saad magada terve öö mõnusa temperatuuriga.

·         Patendeeritud tehnoloogia: Napsie madratsi tehnoloogia on välja töötatud koos juhtiva Belgia “unelaboriga” ja arvesse on võetud ka klientide tagasisidet. Tulemus on lihtsustatud keerukus – kärjekujulise tekstuuriga vahuvedrudega madrats, mille kallal on pead murtud juba tervelt 15 aastat.

·         Rohkem vähema eest: Napsie kõrgus on lausa 18cm, teised madratsid on tavaliselt umbes 14-16cm kõrged. See tähendab omakorda, et saad väiksema raha eest lausa 30% rohkem.

·         Ulmeline kompaktsus: Napsie saabub sulle mugavalt ja lihtsalt pakituna. Madrats on kokku pandud nii, et suurus on ainult viiendik originaalsuurusest ja seda madratsi toimet kahjustamata. Nõnda on meil võimalus transportida Napsiet nii riigisiseselt kui ka –väliselt väiksema summa eest. Mida väiksem pakend, seda soodsam hind!

·         Toetav ja mugav: Tahad tunnet, et magad nagu pilvedel? Me oleme Napsie pealmisel madratsikihil kokku pannud vastava toetuse ja memory-vahu. Inimkeeli: need vähendavad madratsisse sisse vajumist ja toetavad sind terve öö jooksul piisavalt. Tänu vahuvedrudele on keha surve madratsile ühtlaselt jagatud ning just see tekitabki pilvedel magamise tunde.

·         Valmistatud Euroopas, läbimõeldult pakitud: Napsie saabub sulle suhteliselt väikeses pakis, olles vaid viiendik originaalsuurusest. Sellisesse pakki on mahutatud ka kõik vajalik atribuutika. Paki suurus annab meile võimaluse saata see kiirelt ja mugavalt ükskõik kuhu ja millisesse riiki. Seega Napsie saatmine Tallinnast Tartusse läheb maksma vähem kui kokku pakkimata madratsi toimetamine Nõmmelt Viimsisse.

·         101 ööd tasuta prooviööd- Napsie’l on 101 öö pikkune prooviperiood, mille käigus saad omal nahal järgi katsetada, kas madrats meeldib sulle sama palju nagu meilegi. Juhul, kui Napsie pole siiski sinu teema, siis võtame ta tagasi ilma trikkide või lisatasudeta, makstes sulle kogu raha täies ulatuses tagasi.

·         10 aastat garantiid

Nüüd olen ma seda madratsit juba jupp aega kasutanud ja oskan ehk natukene rääkida, kas kodulehel kirjas olevad lubadused ka paika peavad. Hingava disaini kohta ei oska öelda, ma olen tavaliselt ümbritsetud kahe lapse, Kardo, kassi ja mõnikord koeraga ka, seega on mul ikka aeg-ajalt palav olnud. Võib-olla, kui ma kunagi üksi või kahekesti seal magada saaks, saaksin täpsemalt öelda.

Tehnoloogia ekspert ma ka ei ole, aga seda ma võin küll käsi südamel öelda, et see on kõige mugavam madrats, mis maailmas olemas on. Reisil olles ei olnud ma kindel, kas ma igatsen rohkem oma sõpru või oma madratsit. Mul polnud peale Napsie saamist selg mitte kordagi valutanud, aga reisil olles valutasin iga öö ja hommik selga. Tõepoolest on see pehme, aga nagu toekas samal ajal, sest sa ei vaju kuskile madratsi sisse, vaid mega mugav on.

Pakk tuli koju tõesti nii väksena, et ma mõtlesin alguses, et nad on mulle vale asja saatnud, aga oli ikka madrats, jess!

Ühesõnaga – mu voodi on Napsie madratsiga lihsalt nii mugav, et ma parema meelega ei läheks enam iial kuskile ööseks. Enne oli pidevalt see asi, et kui voodis Lendele süüa andsin, siis ta rullus mulle külje alla ja kui ma natukenegi liigutasin, siis võdises terve madrats, näiteks kui ma üritasin voodist välja hiilida. Napsie on pehme, mõnus…. MUL POLE SÕNU!

Kui Kerli ja Kiku mu kodu hodsid meie äraolekul, siis nad mõlemad ütlesid, et mul on maailma kõige mugavam voodi, kus nad elus maganud on. Vot sulle lopsu, uhke värk, ma saan iga öö kodus olles oma pilvel vedeleda :D Mitte kunagi, mitte kuskil, pole ma nii mugavas voodis olnud. Ja ma kahtlen, et satun kah.

Nüüd oleks vaja veel leida megapehmed ja superkvaliteetsed voodipesud ja siis ma enam voodist ei välju kah. Järgmine kord kuulete minust siis, kui 400 kilost Mallukat magamistoast välja lõigatakse ja kraanaga haiglasse toimetatakse.

Mul on hea meel öelda, et kui kellelgi on praegu madratsi soetamise soov, siis ma saan pakkuda teile 10% allahindlust. Kood MALLUKAS kehtib nädal aega ja ma tõesti soovitan teil minu vigadest õppida. Jah, ega hea madrats odav lõbu pole, aga kui ostad alguses nadi madratsi + hea kattemadratsi, siis need kokku ongi juba suurepärase madratsi hind. Ma tõesõna garanteerin, et ma julgen ise pea panti panna, et keegi seda ostu küll ei kahetse.

Olen kohe nii kindel selles, et tahan anda ühele lugejale võimaluse saada see “pilveke” või no madrats endale jumala tasuta. Madratsi loosis osalemiseks pead sa hakkama Napsie Eesti FB sõbraks + minema chekkama napsie.ee kodulehele, et mulle öelda, mis suurust madratsit te võita sooviksite, ning postitama siis selle mulle kommentaaridesse. Mäng toimub täpselt 7 päeva! Usu mind, kui sa magad iga öö ebamugava madratsinikatsi peal, siis võta kindlasti osa – su selg tänab sind!!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

1 203 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply merlyn 13. juuni 2017 at 13:05

  160×200 oleks super meilegi:)

 • Reply Gerda 13. juuni 2017 at 13:04

  180*200 oleks ideaalne mulle,mehele ja preilile :) käsil maovähendusopp ja kui seljavalud kaoksid ei oskakski rohkemat tahta :)

 • Reply Marju 13. juuni 2017 at 13:04

  Ideaalne oleks 160×200.
  Vana madrats juba nii läbi, lisaks kolm last üles kasvatanud, nüüd viimne kui üks oma voodis ?

 • Reply Merje 13. juuni 2017 at 13:04

  Oi juudas, hakkame ka remonti tegema ja meil pole voodit, magame hetkel lahtikäival diivan voodil ka mõlemal seljad juba valudes. esimene väljaminek oleks madrats .. nii tore oleks kui saaks Napsie madratsi.. ? mõõtmetega 160×200 ?

 • Reply Siret 13. juuni 2017 at 13:01

  90×200 sooviksin;)

 • Reply jekaterina 13. juuni 2017 at 13:01

  http://www.napsie.ee/madrats/
  Loodan et loosiõnn naeratab.saaks abikaasa minu ja tütrekese kaissu tulla praeguse madratsipeal ta magada ei saa hakkab selg valutama käed surevad ära.

 • Reply ml 13. juuni 2017 at 13:01

  160*200 oleks täiega vinge võit!
  Tahaks ka isiklikku pilve :)

 • Reply Kadri Sepp 13. juuni 2017 at 13:01

  Olen just uue madratsi otsingul ja 160*200 suuruses Napsie madrats oleks selleks ideaalne! :)

 • Reply Merit 13. juuni 2017 at 13:01

  Meil on aastaga uus madrats täielikuks juustuks läinud ? 180×200 palun ?

 • Reply Maali 13. juuni 2017 at 13:00

  Olles veel noor, siis on suht margine iga hommik valutava kehaga ärgata. Oleks väga vaja uut madratsit.

  • Reply Maali 13. juuni 2017 at 13:02

   Olles veel noor, siis on suht margine iga hommik valutava kehaga ärgata. Oleks väga vaja uut madratsit. 160*200

 • Reply Keiti 13. juuni 2017 at 12:59

  180*200. Oeh, mu unistuseks on korralik madrats. Hetkel magame lahtikäiva diivani peal ?

  • Reply Keiti 13. juuni 2017 at 13:02

   Andeksi, 160*200 hoopis

 • Reply Ksenia 13. juuni 2017 at 12:59

  160×200

 • Reply Maarja 13. juuni 2017 at 12:58

  160×200
  Uut madratsit oleks vaja küll. Praegune on lopergune ja laiguline ja pissine… :D nimelt magab meie pesas üks tegelane, kelle mähkmed mõni öö juhtuvad lekkima. Nii, et… Palun, palun, fortuuna naerata.

 • Reply kati 13. juuni 2017 at 12:57

  Vana madrats nii läbi :( 160×200

 • Reply Kristel 13. juuni 2017 at 12:57

  Laman hetkel ägeda alaselja närvipõletikuga liikumatult oma voodis ja unistan uuest toetavast madratsist ? Suurus 160×200 cm

 • Reply Anna-Maria Kauge 13. juuni 2017 at 12:57

  Meie sooviksime kallimaga 160*200 madratsit vöita. Oleme küll uue madratsi peale juba ammu möelnud aga pole veel osta jöudnud. Esiteks meil on madrats väiksem kui voodi :D ja teiseks on meil mölemil selja probleemid. Nii et uus hea madrats oleks väga teretulnud meie selgi hellitama :)

 • Reply Kati 13. juuni 2017 at 12:57

  140×200 ja peale minu selja tänaks vist lapse, mehe ja koera selg ka?

 • Reply K 13. juuni 2017 at 12:56

  Meil oleks vaja 270 ×200 madratsit ?
  Ilma naljata tegelikult. Hetkel on kasutuses 180 + 90 cm ja nii mahume terve oma kolhoosiga ühte voodisse ?
  Mõne aja pärast peab uurima hakkama kas keegi päriselt ehitab nii laia madratsit :D

  Kas sa seda good christian bitches vms oled näinud? Vms.. seal ühel paaril oli mega lai voodi. See on minu unistus ???

 • Reply Katz 13. juuni 2017 at 12:56

  160×200. Ohh jeeebus, ma tean mida tähendab odav madrats… Mu mees kaalub minust pea 2x rohkem ja kui ta öösel külge keerab, siis mina keeran ka enda külge… lausa terve tiiru veeren voodis (vastu enda tahtmist). Kui laps öösel meie kaissu tuleb, siis ma pm enam ei magagi. Hoian last voodis paigal :D

 • Reply Annika 13. juuni 2017 at 12:56

  Ma olen koguaeg oma madratsiga rahul olnud, kuid rasedakilodega magasin ta vist lohku ja nüüd ei saa seal kuidagi magatud. Hommikul oleks selg nagu kõver.
  200×160 oleks minu selja tohtriks.

 • Reply BeritK 13. juuni 2017 at 12:56

  160*200 oleks sobiv. Ammu mõtlen, et oleks uut madratsit vaja, kuid seni on kõik raha taha jäänud. Ärkan iga hommiku õlavöötme ja alaselja valudega. Kuna ootan last, siis kujutan ette milliseks ööd kõhu suurenedes varsti kujunevad. :S Hetkel loodan loosiõnnele! :)

 • Reply Maili 13. juuni 2017 at 12:54

  Võidu korral magaks minu väike pere madratsil suurusega 160*200

 • Reply Kaiu 13. juuni 2017 at 12:52

  Meil 4 last ja no ei raatsi endale korraliku madratsit osta. Magame madratsi peal mille vanust juba vist 28 aastat. 160×200 madrats sobiks meie voodile

 • Reply Geili 13. juuni 2017 at 12:51

  160×200

 • Reply Andra 13. juuni 2017 at 12:50

  Oi jummel, mina tahan ka pilve peal magada! 160x200x18 mõõdus pilv sobiks minu voodisse :)

 • Reply M-L 13. juuni 2017 at 12:50

  Minul oleks lapsele küll uut madratsit väga vaja :) Seega 90×200 cm…

 • Reply Keidi 13. juuni 2017 at 12:50

  Minu madrats on samuti ära väsinud ja vajalik uus soetada. Voodi on 160*200.

 • Reply Ester 13. juuni 2017 at 12:50

  Nii superhea soovitus, et magaks ka parimal madratsil 160×200 :) Kui lapselapsed külla tulevad, paneks nemadki megapehmesse ja mugavasse voodisse ööunne ja nad ei ärkakski vahepeal nutuga üles!
  Hommikul ärgates selg valus küll, tundub, et ikka vale madrats praegu.

 • Reply Helina 13. juuni 2017 at 12:49

  140×200 madratsi üle oleks kindlasti õnnelik :)

 • Reply Anna-Liisa 13. juuni 2017 at 12:48

  180*200 suurusega madrats sobiks meie voodile.

 • Reply Hm 13. juuni 2017 at 12:47

  160×200

 • Reply Mariana 13. juuni 2017 at 12:47

  Mu abikaasal on selg haige ja madrats on meil jama, see oleks küll super võit! Meie madratsi mõõt on 160*200

 • Reply Mairis 13. juuni 2017 at 12:46

  90×200

 • Reply Kairit 13. juuni 2017 at 12:45

  180×200 pole veel oma voodit a plaanis kolida ja uude korteri on vaja ka voodit ning kindlasti hääd madratsit :)

 • Reply Mirje 13. juuni 2017 at 12:44

  140*200.
  Meil ka jube madrats ja peame uue soetama juba sellepärast et meie 4kuune pisipiiga tahab emme-issi kaisus aeg-ajalt pikutada ja tema seljale kindlasti ei sobi meie vana nässakas. Väga tore oleks see endale kingituseks saada.

 • Reply Marika 13. juuni 2017 at 12:43

  Mõõtudega 180×200 madrats oleks super! (Y)

 • Reply Agnes 13. juuni 2017 at 12:41

  160×200 cm oleks üks umbe hea madrats :)

 • Reply Diana 13. juuni 2017 at 12:41

  Meile sobiks madrats mõõtudega 160×200. Olekski vaja uut, vedrud torgivad juba? Ja eriti tore oleks ka sagedastest alaseljavaludest lahti saada.

 • Reply Hb 13. juuni 2017 at 12:41

  180×200 oleks mõnus :)

 • Reply K. 13. juuni 2017 at 12:40

  Meie rikkusime oma “vana” madratsi ära. Kuna ämm töötas mööblipoes, siis ta pühalikult lubas, et müüb meile uue samasuguse.. essugi see sama oli! Pole kõige hullem, aga kõige parem ka pole. Ja see pole meil veel aastatki olnud, aga juba on servad ära vajunud :/ väga-väga tahaks uut, kui ei võida, siis vähemalt tean seda varianti lähemalt kaaluda :)

  • Reply K. 13. juuni 2017 at 12:41

   Suurus ka 140*200

 • Reply Reili 13. juuni 2017 at 12:39

  Madratsit, mis teeks une paremaks tahaks küll. Madrats on juba aastaid vana. Remont sai magamistoas just valmis, kuid voodivahetuseks hetkel vahendeid ei jagunud. Perre sündis meie esimene beebi, kellel oleks ka hea meel uue madratsi üle, sest tihtipeale magab ta meie voodis ja sipleb end pidevalt minu külje alla, sest madrats on ära vajunud ja liiga pehme. Uni on väga oluline, sest seda saab iga päev väga vähe. Meie voodi mõõdud on 160×200cm.

 • Reply Piret 13. juuni 2017 at 12:38

  Kolime varsti uude pessa ja super oleks vana madrats välja vahetada! :) meie voodi on 180*200

 • Reply Helen 13. juuni 2017 at 12:36

  Mina olen see kes magab iga õhtu vedrud p****s. Kuna samamoodi ei raatsi osta uut madratsit kuigi peaks, selg karjub uue järgi juba ammu :( napsie madrats oleks meie pere uus parim sõber ja suuruses 160×200 oleks ta väga oodatud. Hoiaksime teda hästi ja emme issi saaksid ka tunda, mis tunne pilvel magada? ps. Voodipesu on ikeal üks sort väga mõnusad pehmed ja gantil samamoodi ?

 • Reply Elina 13. juuni 2017 at 12:36

  Ma olen 200% kindel, et sa ei ostnud kõige odavamat madratsit mis saada on. ? Kõige odavam on tavaline porolonmadrats mis on umbes 8cm vist paks. ( omast kogemusest ?)
  Meie kogu pere seljad oleks super tänulikud 180×200 uue madratsi eest!

  • Reply Mallukas 13. juuni 2017 at 12:45

   ok, mitte jah porolonmadrats, vaid kõige odavam vedrumadrats :D

 • Reply Jonna 13. juuni 2017 at 12:35

  180*200cm madratsit sooviks väga ?

 • Reply Margitta 13. juuni 2017 at 12:34

  180*200 madrats kuluks ära küll, hea põhjus mehele öelda, et ostame suurema voodi. :D

 • Reply Katrin 13. juuni 2017 at 12:34

  Oiiii! Ideaalsel ajal see loosimine! Oleme elukaaslasega just lähiajal uude koju kolimas ja murrame pead, millist madratsit osta. Tahaksime väga endale saada selle 160×200 suurures Napsie madratsiiiii!!

 • Reply Kelly 13. juuni 2017 at 12:34

  180*200 oleks meie voodile sobiv. :)

 • Reply Anette Paluoja 13. juuni 2017 at 12:33

  180*200 olen noor ja on suured selja valud see madraks oleks vaga hea, isegi kui loosis ei võida ostan ikka :)

 • Reply Liina 13. juuni 2017 at 12:32

  140×200 :)

 • Reply PJ 13. juuni 2017 at 12:31

  oh jummel..se juba mitmes loos sul kus tunnen et kui ei võida, suren :D Alaselg on ka minu nõrk koht ja peake teist rasedust eriti. Iga hommik vannun et madratsid lendavad aknast välja. Nimelt magan põranda peal, kahel madratsil. Voodit kui sellist mul polegi aastaid.Need madratsid on ka onu vanad. Jube mõelda mille pealt inimesed kokku hoiavad aga lihtsalt pole sellist raha. Lastel õnneks on paremad asemed. 160×200 oleks minu valik

 • Reply Anne-Ly 13. juuni 2017 at 12:31

  180×200

 • Reply Angela 13. juuni 2017 at 12:30

  160×200 kui ma juba enne tundsin veidi vedrusid külje all, siis nüüd raseduse aeg on lausa piin magada. Selg valutab, vedrud teevad puusadele haiget. Oh õudu :-D seega uus madrats oleks praegu kõige parem kingitus, mida üldse tahta saab.

 • Reply Marksu 13. juuni 2017 at 12:29

  Päris paar kommentaari siin :D
  Ja just teemakohane arvustus, kiidusõnad! :)
  Ma ei hakka isegi ütlema, et selg haige, sest seda ta on nagunii, eriti nüüd raseduse ajal. Aga kuna eelmine nädal ostsime endale voodi, kummuti ja kapi ning madratsi jaoks praegu raha ei jätkunud, siis väga vahva oleks see hoopis võita. Muidu oleksime kogunud paar kuud raha korraliku madratsi jaoks, aga kuna beebi sünnib juba järgmine kuu, siis lihtsalt pole võimalust.

  • Reply Marksu 13. juuni 2017 at 12:30

   Hahaa, kohe näha, et rase. Unustasin märkida madratsi suuruse. Seega võidu korral sooviks madratsit suuruses 160*200 :)

 • Reply Britta 13. juuni 2017 at 12:28

  180*200cm madratsit sooviks väga ?

 • Reply Veinica 13. juuni 2017 at 12:27

  140×200 madratsit paluks mulle.

 • Reply Kristiina L 13. juuni 2017 at 12:27

  160*200 sobiks mu vanemate voodisse ideaalselt. Kuna emal on terviseprobleeme. Ja väga tugevad seljavalud siis sooviks seda neile sest nad on seda väärt ;) Loodan, et õnn naeratab. Sest nende vana madrats on juba 15 aastat vana ja väsinud. See uus madrats tooks ehk tõesti leevenduse ema valudele.

 • Reply Anny 13. juuni 2017 at 12:27

  Meiesugustele seljahaigetele peaks suisa “soodusretsept” maratsitele olema ? Meie unistame 160x200x18 cm madratsist ?

 • Reply Kristin 13. juuni 2017 at 12:27

  Juba pikalt oleme elukaaslasega tahtnud soetada uut madratsit kuna praegune on mitu(kümmend) aastat vana ning selle peal magamine üsna talumatu, voodi suurus on meil 160×200 :)

 • Reply Gerta 13. juuni 2017 at 12:26

  Nüüd kui uue pesa võtmed käes on ja remont ka tehtud saab, siis tahaks küll uut mugavat madratsit. Novembris sündiva beebiga oleks seal ikka mega mõnus peesitada. Suurus võiks siis olaa 160×200, et kolmekesi seal “pilvekesel” puhata saaksime :)

 • Reply Ingrid 13. juuni 2017 at 12:26

  140X200, aitäh:)

 • Reply Evelin 13. juuni 2017 at 12:25

  Mina, mu elukaaslane ja meie 2-kuune beebi sooviksime kindlasti hakata magama 180×200 madratsil :)

 • Reply Carita 13. juuni 2017 at 12:25

  160×200

 • Reply Madli 13. juuni 2017 at 12:25

  Kuna seljavalud on tuttav teema, siis oleks uude koju teretulnud 180x200cm madrats :)

 • Reply Ljuba 13. juuni 2017 at 12:24

  90×200 sobiks

 • Reply Helena 13. juuni 2017 at 12:24

  Issand halasta, palun 140cm laiust madratsit, enne kui mu selg lōpetab minuga koostöö!

 • Reply Merilin 13. juuni 2017 at 12:23

  Me unistame ka uuest madratsist, mis seljavalu vähendaks või üldse ära võtaks. Vanust mehega alles 30+, aga mõlemal selgroolüli murdude tõttu seljad nagu oleks hoopis 60+. Meile sobiks 160x200cm :)

 • Reply Reelika R. 13. juuni 2017 at 12:23

  Tere.Minu valik võidu korral oleks madrats mõõtudega 160*200. Hetkel on mul kasutusel megapaks poroloon madrats,mille ost oli megafeil ja mis annab iga hommik seljavaluna tunda. :(..sinna vajub keharaskusega nagu sisse natuke ja selg on ebanormaalses asendis ja ärgates tunnen end nagu vanainimene.Selg on nii valus püsti tõustes.Ma oleks maailma õnnelikuim inimene, kui selle loosi võidaks.Mallukas sul on võimalus mu selg päästa! Tahan ka kvaliteetset und! Päikest sulle ja toredale firmale, kes sellist loosi su lugejatele pakub!

 • Reply Andrea 13. juuni 2017 at 12:22

  Meie kaaslasega mõtlesime ka, et ostame korraliku jenkkivoodi üürikasse, et kui kunagi leiame võimaluse oma kodus jaoks, siis voodi kohe olemas. Seljaprobleemid algasid mul 14-aastaselt. Aga see, mis uue vooodiga juhtus poleks osanud ma ette arvatagi. Uue voood kattemadratd on pehme ja minu selja probleemid sai uuesti alguse. Lausa nii jubeda, et lõpetasin haiglas pidarates ja nädala aega oli kõndimine nii vaevaline. Aga kuna voodi maksis meie jaoks väga palju, siis uut kattemadratsit ise osta ei jóua. Nii ma siin lohud magan ja loodan, et see jama enam ei korduks, sest selliseid piinu ei soovi kellelegi. Madratsi suurus 200×220

 • Reply Reet 13. juuni 2017 at 12:22

  140×200 sobiks meile☺

 • Reply Muumi 13. juuni 2017 at 12:22

  Appppi, ma just eile vaatasin madratseid ja mõtlesin tellida, sest olen rase ka ja vana madrats teeb selja haigeks nii mul kui ka mehel, aga niiiii kallid on. Ilmselt tuleb see investeering siiski millalgi teha. Viimane aeg veel endale madrats hankida, et seljale nii palju liiga ei teeks. :(

  Palun, palun, õnn, naerata! Voodi on suuruses 180×200.

 • Reply Kristi 13. juuni 2017 at 12:20

  Vaja oleks uut madratsit (180×200), sest varsti tuleb beebi majja ning kolmekesi me 120 cm laiusele diivanile enam magama ei mahuks. Beebi tulekuga on niigi kulutusi palju, siis hetkel olen madratsi ja voodi ostu muudkui edasi lükanud.

 • Reply Getter 13. juuni 2017 at 12:20

  180×200, kuna mõlemal on seisev töö, siis selg ja jalad on õhtuls väga läbi ning samuti oleme mõlemad suured laiutajad :)

 • Reply Kärt 13. juuni 2017 at 12:20

  160×200 sobiks mulle :)

 • Reply Mariann 13. juuni 2017 at 12:19

  Jah, palun. Uude koju kuluks ka uus madrats ära. Seda 15-aasta vanust vedrumadratsit küll ei tahaks kaasa vedada. Uude koju uue madratsi alla tahaks ka uut voodit, mis võiks vast olla 160 lai, seega 160*200 oleks suurepärane :) Tahan kah tunda end jälle noorena, kes ärkab puhanult. Mitte valutava seljaga vanamutina nagu praegu igal hommikul…

 • Reply Johanna 13. juuni 2017 at 12:18

  Uus madrats oleks väga teretulnud. Meil on 140×200 voodi, madrats ise pole vana, aga mõlemalt poolt on umbes 10cm ära vajunud. Ilmselt saime praagi, aga mis seal ikka. Plaan on nii kui nii uus ja suurem voodi osta, hea kui saaks madratsi nii muuseas ?? ja kahe aastane magab ka meil mõnusalt kaisus veel.

  • Reply Johanna 13. juuni 2017 at 12:21

   160×200 oleks uue madratsi soov ?

 • Reply Helen 13. juuni 2017 at 12:18

  180×200 ?

 • Reply Triin 13. juuni 2017 at 12:17

  180X 200 CM oleks super! Kuna teeme remonti ja pole veel voodit üles pannud ning madratsit ostnud, siis oleks just ideaalne madrats voodisse vajalik.

 • Reply Minna 13. juuni 2017 at 12:17

  180*200 uus madrats oleks SUPER ! ?

 • Reply Liisu 13. juuni 2017 at 12:17

  160×200
  Mul on lülisamba vigastus ning kannan kolmandat rasedust riski peale oma selja tõttu. Kuna ma väga soovisin ka veel kolmandast last, siis võtsin siiski selle riski, et parem on kanda see kolmas rasedus pigem nooremana kui vanemana, mil mu selg võib veel halvemas seisus olla. Tean seda tunnet, kui halb on magada mitte nii mugaval madratsil ja kuidas see selg pärast valutab. Mul ilmselt rohkem, kui mõnel teisel, kellel minuga sarnast probleemi pole. Praegu oleks see võit mulle kui väga suur abi minu tervise suunas. :) Kujutan ette, kui mõnuus oleks puhata suure kõhuga oma vaevavat selga ja rasedus palju imelisem seljavalude kõrval. ?

 • Reply Ann 13. juuni 2017 at 12:17

  Minu seljavaludele lahendust ei leita ja enam kõhuli magada ei saa ja seda just selja pärast. Hommikuti on selg kange ja valus kuigi madrats peaks ka olema palju kiidetud ja kvaliteetne siis heameelega prooviks kas ehk napsie madrats see õigem oleks :)

 • Reply Kirss 13. juuni 2017 at 12:16

  160×200

 • Reply Ragne 13. juuni 2017 at 12:16

  160×200 madrats oleks tõesti vaja koju :) praeguse madratsiga ka kõik vedrud tunda. omal selg kahjuks tuksis juba mitu aastat ja voodist püsti saamisega raskusi.

 • Reply EvelinP 13. juuni 2017 at 12:15

  Kui loosiõnn naerataks, siis sobiks 160+200cm madrats, vana vedrumadrats on juba nagu muhklik pilveke:(

 • Reply Paula 13. juuni 2017 at 12:15

  Ma oleks üliõnnelik 160×200 madratsi üle sest hetkel olen ma sillas kui ma ei pea kodus magama. Madratsil juba pikalt see veneaegne vatitekk peal aga ka sellest pole enam kasu sest madrats on lihtsalt NII HALB! Help!

 • Reply Ülle 13. juuni 2017 at 12:15

  Uus madrats oleks super võit. Peale pikka päeva kaksikutega majandamist visata pikali oma voodisse, kus super mugav madrats, oleks nagu puhkus spaas :) praegune madrats on ära väsinud. Õhtuti annab selg tunda, eriti peale seda kui last voodist välja võttes selja ära venitasin.

  • Reply Ülle 13. juuni 2017 at 12:16

   Mõõt 140×200

 • Reply Karina 13. juuni 2017 at 12:14

  Me just mötleme soetada uue madratsi , praegune on laste poolt “natuke” ära retsitud , ning ega just köige mugavam pole. Vöita tahaks 180*200 suuruse ^_^

 • Reply Liina 13. juuni 2017 at 12:14

  Kolisime selle aasta alguses oma isiklikku uude koju ning ei ole jõudnud veel soetada korralikku voodit ega ka madratsit, sest need on omajagu kulukad. Praegu on ajutine voodi ja küljealuseks on 2 kattemadratsit. Lisaks teeme mehega mõlemad kontoritööd, võite kolm korda arvata kuidas seljaga lood on. Ütleme nii, et ei ole eriti mugav.. :D Küll oleks vahva kui võidaks alustuseks korraliku madratsi, et varsti seljavaludes piinlema ei peaks… mõõduks sobiks ideaalselt 160×200

 • Reply Maria 13. juuni 2017 at 12:13

  Madratsiks sobiks 140×200 madrats.
  Uus madrats oleks suurepärane!

 • Reply Elina 13. juuni 2017 at 12:13

  Mul on S-kujuline skolioos ,õnneks ei ole veel hullu valu teinud. Enamasti saan selle valu 1x aastas tunda ja just sügisel ,sest töötan sõimerühmas õpetajana ning,siis tahavad lapsed rohkem ka sülle.
  Sooviksin madratsit suurusega 160 x 200 ehk,siis saab valud edasi lükkuda :)

 • Reply Getter 13. juuni 2017 at 12:13

  Kuna meil on suur voodi siis 180×200 cm oleks täiuslik! Magame seal mehe ja prantsuse buldogi beebiga, seega ruumi on vaja :D

 • Reply Karmen 13. juuni 2017 at 12:13

  Arvestades seda, et Me magame praegu juba 4 aastat eelmiste omanike vana madratsi peal, siis 180×200 uus madrats kuluks rohkem kui marjaks ära. Oleks põhjus uus voodi ka osta :)

 • Reply Greete Metsma 13. juuni 2017 at 12:11

  Mul ka viimasel ajal selg valutama hakanud ja nagu ka sina hoidsin kokku just madratsi pealt. Kui loosiõnn naeratab, siis oleks mul vaja 160×200 suuruses madratsit.

 • Reply Raili 13. juuni 2017 at 12:09

  160×200 :)

 • Reply Leevi 13. juuni 2017 at 12:07

  180×200 oleks meile hetkel väga vajalik. Mul nagunii alaselg läbi juba ammu ja nüüd rase ka, aga mees tõmbas samuti hiljuti selja paigast ära ning tal annab ehk midagi veel madratsiga päästa. Hetkel on tal igal hommikul raskusi voodist tõusmisega ja seda mitte laiskuse tõttu :D

  PS! Kas nii ei saaks, et sooduskood kehtib nt nädal aega peale loosimise lõppu? Siis need, kes tõesti vajavad ja oleksid nõus ka ostma, saaksid soodsamalt ikkagi osta.

  • Reply Mallukas 13. juuni 2017 at 12:10

   ma uurin kohe :)

 • Reply Eff 13. juuni 2017 at 12:06

  Mu tütrele oleks vaja madratsit mõõtudega 140x200cm. Tal ka selg valutab aeg-ajalt ning vana madrats on ikka üsna niru juba.

 • Reply Helena 13. juuni 2017 at 12:06

  180x200x18 cm

 • Reply Mariell 13. juuni 2017 at 12:06

  Meie pere voodisse sobiks 160x200cm madrats. Magame praegu vana vedrumadratsi peal ja alles 2 nädalast last toites vajub ta minu keharaskuse poole, olles ise siis eriti pahas asendis. Vahtmadrats parandaks meie kõigi und :)

 • Reply Kätlin 13. juuni 2017 at 12:03

  Palun 160×200cm suuruses madratsit. Tänan.

 • Reply Sigrid 13. juuni 2017 at 12:03

  160×200
  Pikka aega juba teemaks olnud uus madrats ja selg tuletab iga hommik meelde, et polnud mugav vedru otsas.
  Aga ikka tuleb muid kulutusi ette.

 • Reply Krista 13. juuni 2017 at 12:03

  Et nüüd loosiõnn naerataks, meile sobiks ilmselt 160×200
  Madrats võidetud siis kohe uue voodi järgi ka

 • Reply Merilyn 13. juuni 2017 at 12:03

  Ohhh hommikused seljavalud on nii tuttav teema. Kunagi ei saal iga kaua magada sest siis kohe selg valus. Uus 180×200

 • Reply Liisa 13. juuni 2017 at 12:02

  180×200 madratsit oleks väga vaja. Kingiksin selle oma emale, kellel on ka pidevalt seljavalud.

 • Reply Kati 13. juuni 2017 at 12:02

  Kõlab hästi selle firma madrats, meil jama madrats pluss memory vahust kattemadrats, selg valutab ärgates ikka. Testika siis Napsie madratsit, äkki lausa võidangi :)
  Meie voodisse läheb 160×200

 • Reply Liisi 13. juuni 2017 at 12:02

  160 × 200. Oleks küll väga imeline kingitus!

 • Reply Piret 13. juuni 2017 at 12:02

  Soovime 160×200 suurusega madratsit. Praegune on 140 cm lai 160 cm laias voodis :D

 • Reply Liis 13. juuni 2017 at 12:01

  Soetasin meile voodi kohale unenägudepüüdja, et ehk ei ole madratsi süü mu unetud ööd.. Lootus on selle nimi..
  Napsi, tule meie juurde ! 160×200 oleks ideaaaalne :)

 • Reply Anneli 13. juuni 2017 at 12:01

  Sooviksin madratsit suurusega 160 x 200 :)

 • Reply Eneli 13. juuni 2017 at 11:59

  160×200. Vana madrats teeb juba jubedat häält et ma küll magava beebi kõrvalt ära hiilida ei saa, rääkimata siis kvaliteetajast mehega kui beebi samas toas? ?

 • Reply Kerli 13. juuni 2017 at 11:59

  Sooviks võita uut madratsit, kuna vana ikka väga lookas juba. Isegi laps vajub külje alla. Madratsi suurus oleks 160×200 ?

 • Reply Diana 13. juuni 2017 at 11:57

  180 x 200 pliis

  See võit tuleks nii õigesse kohta!
  Oleme elukaaslasega juba kaks aastat mõelnud, et nii väga oleks uut madratsit vaja, sest tema selja olukorra tõttu tekitab praegune madrats talle valusid ja magamatust. Arstid ei suuda seljaprobleemi lahendamiseks midagi teha ja nii käib ta iga kuu füsioterapeudi juures “ravil”, ühtegi toetust ega kompensatsiooni saamata. Lisaks tuleb tal iga päev kindlaid harjutusi teha, kuid kogu päeva jooksul tehtud töö nullib öösel vale madrats ja hommikuti algab kõik otsast peale. Omal ei ole lihtsalt võimalust nii suurt summat kõrvale panna juba voodi mõõtude pärast.
  Seega palvetan ja loodan täiskuule ja kõikidele ohverdatud sääskedele, et jumala eest loosiõnn naerataks ja nii mu noor vanainimese seljaga elukaaslane kui mina saaksime viimaks kvaliteetse pilvemadratsi peal põõnata. :))))))

 • Reply Mammu 13. juuni 2017 at 11:57

  Tahan ka seda head madratsit ?
  Ma alles arutasin mehega, et meil oleks uut vaja, kuna 2 lapsega on juba väheke kitsaks jäänud ja seetõttu võtaks hea meelega 180×200 madratsi ?

 • Reply Bella 13. juuni 2017 at 11:56

  Meile sobiks koju 140×200 madrats :) uus madrats oleks jubehea, endal ka selg rasedusest suht pees omadega :D

 • Reply Mirru 13. juuni 2017 at 11:56

  Mul juba raseduse ajal hakkas selg valutama ja nüüd laps juba aastane ja ei saa sellest valust lahti. Süüdistan ka oma odavat madratsit, ei raatsinud tookord kallimat osta. Seega uus 160×200 cm madrats kuluks üliväga ära. Ükskord elus võiks ju see loosiõnn ka mind tabada. :)

 • Reply Liis 13. juuni 2017 at 11:55

  Vana madrats on juba 10 aastat vana. Ammu olen juba mõelnud, et oleks uut vaja. Vana on ära vajunud ja ei ole enam üldse mugav. 160×200 on sobiv suurus. ?

 • Reply Jane 13. juuni 2017 at 11:55

  Meie kolime varsti lõpuks oma enda koju, aga kuna kodusisustus on väga kallis lõbu, siis see oles küll üks parimaid alguseid kui madrats oleks juba olemas :) Oma kodust oleme juba kaua unistanud.

  Meie koju sobiks suurepäraselt nende 180×200 madrats. Voodis peab ju ruumi olema :)

 • Reply Kat 13. juuni 2017 at 11:55

  Madrats suurusega 160×200 sobib meile – oleme uue ostu juba aastaaega edasi lükanud.

 • Reply Mari 13. juuni 2017 at 11:55

  180*200 oleks hea variant, kui loosiõnn naerataks :) Voodi on just nii suur ja meie Dormeo madrats, mis truult üle 10 aasta meid teeninud on, lõppes otsa ja läks pensionile, oli lausa juba lohkudega. Nüüd olekski vaja uut ja miks mitte proovida Napsiet, suht sarnane tundub ka oma omadustelt.

 • Reply Kristel 13. juuni 2017 at 11:54

  meie vana madrats on käibel juba üle 9 aasta ja mõttes oli hakata uut otsima. Aga võita see endale päris tasuta oleks veel fantastilisem!!!! suurus 160×200

 • Reply Emilia 13. juuni 2017 at 11:53

  Lesin siin voodis, jah, ikka veel. Kell on üks ja ma olen täiesti magamata ja seda juba viimased paar kuud. Sarnaselt sinule ostsin ebamugavale madratsile jyskist mõnusa, pehme kattemadratsi ja kuskil nädal elasin platseebos kus tundus, et tõesti magan paremini. See oli aasta tagasi. Hetkene madrats kriuksub iga kord kui keegi voodis vähegi liigutab, vedrud suruvad roietesse ja tee mis tahad, unenäodki on mul viimasel ajal nii pekkis, sest ma magan lihtsalt nii kehvasti. Voodi on mul 160×200 lai, niiet palun madratsijumalad, aidake mul loos võita!

 • Reply Regina 13. juuni 2017 at 11:53

  Olen just uue madratsi otsingul, sest vanaga on juba tunne, et vajun põrandasse :). Mulle sobiks madrats 160×200.

 • Reply m. 13. juuni 2017 at 11:53

  Uus voodi, mis kohe-kohe valmis saab, vajab ka uut madratsit… 140×200 madrats oleks igati sobilik :)

 • Reply Marleen 13. juuni 2017 at 11:52

  Meie pere oleks väga tänulik kui saaksime 160*200 madratsi , sest see vana mis on on tõesti omadega väga läbi ja vedrud juba külgede all..?

 • Reply Kelly 13. juuni 2017 at 11:51

  Uus madrats oleks megaaa ?? Vana juba nii ära tatsatud just pere pisemate poolt ja kuna väike mõngel magab ka veel meiega, siis, mis on hea une saladus ? Hea voodi…koos veel parema madratsiga!
  140×200.

 • Reply Kristin 13. juuni 2017 at 11:51

  Mina sooviks 140×200. Magame kallimaga juba 2,5 aastat kahekesi ühe inimese voodis. Mis tegelikult on tore, et saab ikka üksteisel kaisus olla… Aga sellega kaasneb ka tihtipeale läbini higisena ärkamine :D. Ehk saaks selle Napsiega kaks kärbest ühe hoobiga, normaalses suuruses voodi, kus kannataks külge ka pöörata… Ja vahest see ei oleks enam nii palav ka, kui siis veel ikkagi üksteisele kaissu peaksime pugema :)

 • Reply C. 13. juuni 2017 at 11:50

  160×200.
  Me tahaks endale suuremat voodit, aga ongi puudu suurem madrats.
  Need lisa 20cm kuluks meile väga ära!

 • Reply Kristiina 13. juuni 2017 at 11:49

  180×200 madrats sobiks suurepäraselt meie uude koju. Saaks ometi neist seljavaludest lahti.. :’)

 • Reply Helene 13. juuni 2017 at 11:49

  Olen pikalt meile uut madratsit otsinud ja jätsin selle pooleli, sest no valik on nii kirju ja kõik lubavad, et nende oma on just parim.. 140×200

 • Reply Mirjam 13. juuni 2017 at 11:49

  160*200 oh see oleks mulle suurepärane sünnipäeva kink. Vana madrats on nii läbi, et vedrud väljas peaaegu.

 • Reply Karoline 13. juuni 2017 at 11:49

  Seoses tööga, kus pean pikalt jalgadel olema, annab selg ikka korralikult tunda. Oleksin väga-väga õnnelik uue madratsi üle! (160×200)

 • Reply Merka 13. juuni 2017 at 11:48

  Tere! Madratsit tahaks hirmsasti, ja ühestki Su loosist pole senini võitnud, aga madrats oleks just see mida ihaldaks! Olen krooniliselt hädas seljavaludega ja kui see tuleks pakendis, siis mahuks seda viima ka magamistuppa, kuna enamus madratseid ei lähe lihtsalt meie pööningu trepist ülesse ühegi nipiga…. isegi lapse diivanvoodil olime sunnitud seljatoe julmalt saega paarsenti lühemaks saagima! Nii et loodan parimat! Ja jätka samas vaimus, Sinu tekste on hea ja kerge lugeda, lihtsalt inimeselt -lihtsale inimesele! Tänud!

  • Reply Merka 13. juuni 2017 at 11:50

   Oih unustasin 160 cm või 2x80cm oleks parem isegi madratsi suuruseks!

   • Reply Merka 24. juuni 2017 at 20:28

    Veel tuli meelde, et meil madratsi alumine pool sulas tulekahju ajal ylesse. Kui magamistoa lae kohal pööningu tala katkisest lae halogeenist põlema läks, siis mees lõi rusika läbi kipsplaadist lae ja tõmbas selle kõik voodisse, ning madrats sulas ära. Aga no mis ikka teed, keerasime lihtsalt madratsi ringi.

 • Reply Carmen 13. juuni 2017 at 11:48

  Mina sooviksin 180×200 madratsit? Loodan, et ma ei pea enam seljahaige 24aastane olema?

 • Reply Kristi 13. juuni 2017 at 11:48

  Oo, sooviks 160*200 suuruses madratsit võita.

 • Reply Keiu 13. juuni 2017 at 11:47

  Me oleme mehega vähemalt viimased pool aastat juba arutanud kuidas meil on uut madratsit vaja, võit oleks nagu rusikas silmaauku. 160×200 cm madrats oleks ideaalne! :)

 • Reply K.K. 13. juuni 2017 at 11:47

  180×200 sobib mulle. Oi kui hea oleks mugav madrats, aastast last ringi tassides saab selg korralikult vatti.

 • Reply Mirjam 13. juuni 2017 at 11:47

  160*200, ammu oleks juba uut vaja ?

 • Reply Janet 13. juuni 2017 at 11:46

  140*200!!! Kuna mul ei ole olnud kunagi oma tuba ega oma voodit, siis nüüd sooviks oma uude tuppa ja uut ja mugavat madratsit.

 • Reply Seljavalu 13. juuni 2017 at 11:46

  180x200x18 cm
  Vaevlen sama probleemi küüsis nagu sina Mallukas. Rasedust on 28 nädalat ja alaselg, küljed valutavad nii räigelt, et kergem oleks vist ilma seljata elada. Üleüldse on siuke tunne nagu terve mu selg annab kohe-kohe otsad. 3 kuud piina on veel ees ja ei kujuta ettegi, mis edasi saab. Nüüd siis tean, et asi on liiga pehmes madratsis. Aastaid sellel ka juba omajagu, kuid lüües kokku lapse tulekuga seonduvaid kulutusi ei saa ma mõeldagi uue madratsi ostu peale, kui ma muidugi juhuslikult lotoga ei võida, mis on sama reaalne nagu ilma seljata elamine. Arvatavasti ma magan ülejäänud kolm kuud püsti seistes või siis olen lihtsalt üleval… Mainin ka seda, et mulle pole vaja madratsit seepärast, et vana madratsi peal on plekk, või et see on lihtsalt liiga vana või et a’la uus mööbel=uus madrats või et lihtsalt tahan võita midagigi

 • Reply Evelin 13. juuni 2017 at 11:46

  sooviksin 160 x 200 madratsit !

 • Reply Marika 13. juuni 2017 at 11:46

  160×200. Olen sellisest unistanud oma 30 aastat :)

 • Reply Greete 13. juuni 2017 at 11:46

  160×200 pilveke võiks ka minu selga toetada :) Tõsiselt aga vajaks seda pilvekest mu kaasa, kes vaevleb juba pikemalt ülaselja vaevuste käes. Ostsime eelmine suvi uue üsna kalli madratsi, kuid…

 • Reply Helena 13. juuni 2017 at 11:46

  160×200 oleks meile sobiv suurus. Mehe selg valutab juba ammu, minul on siiani andnud aeg-ajalt tunda ja nii ongi seda ostu saanud ikka edasi lükata. Nüüd käsil teine rasedus ja seljavalu ning ebamugavus ei lase üldse enam magada, nii et madrats on vaja soetada nii või naa. :)

 • Reply Ann 13. juuni 2017 at 11:42

  160*200 pliis… uus suhe peaks algama uue madratsiga, meil on aga vana madrats :(

 • Reply Laura 13. juuni 2017 at 11:41

  160×200 Madraks sobiks minu voodisse ja teeks mu seljale ja unele ainult head.

 • Reply Eeva 13. juuni 2017 at 11:41

  Prooviks vahelduseks vedrumadratsit küll – 140×200.

 • Reply Triin 13. juuni 2017 at 11:40

  180×200 sobib meile :)

 • Reply Grl 13. juuni 2017 at 11:40

  180×200
  Oi, kuidas igatsen ühte kvaliteetset voodimadratsit.

 • Reply Agnes 13. juuni 2017 at 11:39

  160×200 madrats. Nii väga oleks normaalset madratsit vaja, iga hommik ärgates selg valutab ja isegi ribid valutavad. Võit kuluks väga ära :)

 • Reply Maris 13. juuni 2017 at 11:39

  Mulle sobiks uude voodisse ideaalselt 160×200 suuruses madrats. Lisaks, ehk saaksin ka siis lõpuks lahti oma tuharanärvi valust, mis mul iga natukese aja tagant välja lööb ning mille osas arstid ainult õlgu kehitavad :(

 • Reply Greete 13. juuni 2017 at 11:38

  Mina olen sellest firmast samuti läbi facebooki lugenud. Tundub cool, olengi viimasel ajal koguaeg väsind – eriti wierd, kui mu diivanvoodi praegu mu peale vihastab ja rohkem auku vajub. :D Mulle meeldiks ideaalis 180*200 suurusga madratsikene . Siis magaksime kohe kuidas süda lustib ja kogu hingest!

 • Reply Mari 13. juuni 2017 at 11:37

  160×200 madratsit sooviks. Soetasime endale oma kodu ja no kuidagi ei jää remondi kõrvalt raha, et uut madratsit soetada.

 • Reply mari 13. juuni 2017 at 11:37

  180*200
  Ja seda madratsit oleks meil nii väga vaja. Elame üürikorteris ja ma isegi ei hakka parem kirjeldama milline madrats meil hetkel on, piinlik lausa aga kahjuks ei ole võimalik endale lubada uut madratsit enne kui töö leian ja millal see juhtub ei oska öeldagi arvestades kui kaua ma juba otsinud olen.

 • Reply Teele 13. juuni 2017 at 11:37

  Meie ootame ka juba ammu uut madratsit magamistuppa. Nagu ka paljudel teistel siis ka mul seljavalud kimbutavad päris korralikult. Ja noh madratsile on ikka magamisjäljed ammu sisse jäänud, mis ei aita eriti millelegi kaasa? 160*200 suurus oleks tarvis ! ?

 • Reply Kaija-Liisa 13. juuni 2017 at 11:37

  Me oleme ammu madratsitel silma peal hoidnud ja poodides erinevaid madratseid katsetamas käinud, kuid valik on ikka mega ja muidugi hinnad ka. Nii see meil soiku on jäänud. See madrats tundub just midagi sellist, mida otsinud oleme. 160×200 madrats sobiks meile hästi.

 • Reply M 13. juuni 2017 at 11:36

  Oleme juba paar aastat mõlgutanud mõtet endale uus madrats soetada, kuid läksime lihtsama vastupanu teed ja panime madratsi peale kattemadratsi. Kuna olen ka rase, siis seljavalu on sagedane nähtus ja oleksin sellise uue madratsi üle väga õnnelik. Meie voodi on päris suur ja seega sobiks sinna madrats mõõtudega 180×200.

 • Reply Laura 13. juuni 2017 at 11:35

  Unistan väga uuest madratsist mõõtudega 90×200 :)

 • Reply Sandra 13. juuni 2017 at 11:35

  180×200 madrats. :)

 • Reply Kerli 13. juuni 2017 at 11:35

  160 ja 180 oleks mõlemad ülihead vōidud, kuna praegu saab elukaaslasega magatud üle kümne aasta vana 120 kužetil ja noo ei ole eriti mõnus. Ja pealegi ragiseb ka nagu õudus.

 • Reply Raili 13. juuni 2017 at 11:34

  Mul oleks seda madratsit ikka kohutavalt vaja! Nimelt hakkan kolima ja mul pole uues kohas mitte midagi peale 4 seina. Olen poodides madratsite hindu vaadanud ja need hakkavad 500€, võit kuluks ikka väga ära.
  Suurust 160×200 oleks imeline!

 • Reply Eve 13. juuni 2017 at 11:34

  160×200
  vana madrats ootab juba väga välja vahetamist, oi kuidas kuluks ära lõpuks üks hea, mõnus ja mugav madrats

 • Reply Marsella 13. juuni 2017 at 11:33

  Mul oleks uut madratsit väga vaja, ärkan põhimõtteliselt iga päev tugeva selja või kaela valuga. See mõjutab ka mu igapäeva elu. Soovin väga uut madratsit võita! :) Suurus- 180×200.

 • Reply Monika 13. juuni 2017 at 11:33

  180×200 sobiks mu vana madratsi asemele..Hetkel ka madratsi otsingul sest imetamise ajal olen pidevalt sundasendis ja selg pidevalt valutab ja kael ka.

 • Reply Maarja 13. juuni 2017 at 11:33

  140×200
  Pärast lapse saamist olen väga hädas alaselja ja puusade valuga, kuna enda madrats on kehvavõitu ega toeta piisavalt, kui last pikali imetan. Oleme mõelnud kattemadratsit osta, aga ei ole selleks väga raha :/

 • Reply Kerly 13. juuni 2017 at 11:33

  180×200 oleks perfektne :)

 • Reply Kati 13. juuni 2017 at 11:32

  180*200, hirmsasti oleks uut madratsit vaja?

 • Reply Kaily 13. juuni 2017 at 11:32

  Sobiks 160×200. See võit oleks nii teretulnud minu koju ?.

 • Reply Lis 13. juuni 2017 at 11:31

  Kuluks ära üks korralik madrats suurusega 160x200cm. Praegune madrats on meid hästi teeninud aga vajab juba välja vahetamist ning usun, et perekond (kaisus magava beebi ja kahe kassiga) hindaks väga pilvedel magamist.

 • Reply Merly 13. juuni 2017 at 11:31

  160×200 kõik magaks ära kui saaks uue madratsi?sain alles valmis oma uhke ja suure voodi aga madrats on küll suht räbal ja väsinud.. Hommikul ärgates madratsilt on tunne,nagu oleks tuumasõja üle elanud. Öösel ärkad miljon korda üles kuna lihtsalt nii freaking ebamugav on? uue madratsiga magaks arvatavasti nagu väike beebi pilve peal??

 • Reply Triin 13. juuni 2017 at 11:30

  180×200 suuruses madrats kuluks ära ja saaksin teha ülitoreda üllatuse oma elukaaslasele, tema vaevleb seljavalus ja keerutab seda madratsit iga õhtu enne magamaminekut !

 • Reply Nele 13. juuni 2017 at 11:30

  180×200

 • Reply Birgit 13. juuni 2017 at 11:29

  160*200. Kui ma olin noorem siis sai ostetud väga kallis madrats, kuid nüüd kui magame koos kutiga, siis koosneb voodi mitmest erinevast kattemadratsist ja tekkidest, et asi oleks natukenegi pehmem. Seljavalude käes olen vaevelnud juba mõned aastad ning käinud sellega ka arstil, kuid põhjust pole otseselt leitud. Tihti peale ärkab ka kutt üles tugevate alaseljavaludega, kuid pole midagi teha. Uue madratsi üle oleks väga õnnelik, sest varsti ootab meid ees “nn” oma elu peale minek, kuid üks asjadest mida meil ei ole on justnimelt üks korralik hea madrats.

 • Reply Kadri 13. juuni 2017 at 11:29

  oooo armas fortuuuna tahaks üks kord eluski midagi võita ja hiljem magada pilvedel mille suurus oleks 140×200. Hetkel magame mehega diivanil mis on juba lohku vajunud ja mõlemad juba seljahaiged?

 • Reply Sirle Peterkopf 13. juuni 2017 at 11:29

  Mina ise hädaline polegi, aga kuna mul mehel on seljas niiöelda diskett/ ketas paigast ära, sellest olenevalt tihti ka seljavalud, siis kohe kindlasti kuluks meil ära ? madrats peaks olema 160×200 mõõdus ☺

 • Reply Jansa 13. juuni 2017 at 11:28

  Eh. Eelmine nädal just tellisin ära. Oleks teadnud oleks oodanud et vähemalt allagi saaks. Aga vähemalt hea teada et on hea madrats. Kaua kahtlesime kas midagi uut või Dormeo. :)

 • Reply Mare 13. juuni 2017 at 11:28

  180×200 madrats sobiks meie voodisse imehästi. Ei tea ainult, kas laps siis enam oma voodis üldse magada tahaks ning kass vahel teistele ka ruumi teeks :D

 • Reply Kristin 13. juuni 2017 at 11:27

  180×200 .. uue madratsi peale olen juba mitu aastat mõelnud, aga kahjuks jäävad need hinnad ikka liiga kalliks. Kasutame mehega juba 5 aastat kasutatuna ostetud vedrumadratsit ja mu mees ei viiitsi enam mu vingumist ära kuulata, et mul koguaeg selg valutab ja masseeri mind :D

 • Reply Geidy 13. juuni 2017 at 11:26

  160×200. Hoian täiega varbaid ja pöilaid.
  Üks uus ja hea madrats kuluks ära. Hetkel olen ka mina nii hädas oma madratsiga :( kui külge keerad siis mees kohe tunneb nagu hüppaksin voodis ja iga hommik selg valutab ja on surnud :(
  Loodan väga väga et loosi õnn naerataks :)

 • Reply A. 13. juuni 2017 at 11:26

  160×200 oleks ideaalne.

 • Reply Triin 13. juuni 2017 at 11:26

  160×200 sooviks võita ☺ Mul ka selg valutab ja mehel on palav. Praegune lahendus on see, et mees kolib vahepeal diivanile kui liiga “kuumaks” läheb ja mina magan lapse toas naril ?

 • Reply Heili 13. juuni 2017 at 11:26

  Mina kingiks madratsi 160×200 oma vanematele!

 • Reply Kr6bin 13. juuni 2017 at 11:25

  No see oleks küll vist maailma kõige vajalikum kink. Olen seljahädadega kimpus teismeeast saati. Rasedus ja lapse kandmine on teinud oma töö. Viimane episood seljaga oli nii hirmus, et lõpetasin emos. See oli üks hullemaid kogemusi mu elus. Ükdi lapsega kodus, liigutada ei saa, valu nii tugev, et võtab silme eest mustaks,telefon muidugi köögis, meie lapsega magamistoas. Laps nuttis ja nõudis opa. Jumal tänatud lõppes see kord asi siiski võrdlemidi hästi.. Aga hirmuga kardan järgmist korda. Praegune madrats on pärandus õelt ja omadega täitsa läbi. Meie voodi on 180×200.

 • Reply Stelle 13. juuni 2017 at 11:24

  Meil on hetkel just remont pooleli magamistoas ning uus madrats paneks remondile ilusa punkti! :) Mõõtudelt sobiks ideaalselt 160×200.

 • Reply Kertti 13. juuni 2017 at 11:24

  Madrats mõõduga 160×200. Ülilahe oleks võita, kuna just on valmimas uus magamistuba ning ka seljahädad on terve elu vaevanud.

 • Reply Sandra 13. juuni 2017 at 11:24

  160*200. See oleks parim võit üldse,nii oleks vaja madratsit. Hetkel magan nii ebamugava madratsi peal, kõik kohad annavad hommikul tunda. Peale lapse saamist on selg õrn teema ka minul. Jään õnnele lootma??

 • Reply Hanna 13. juuni 2017 at 11:23

  Meile sobiks 160*200
  See oleks super kingitus, uut mugavat madratsit ammu vaja..

 • Reply Tiina 13. juuni 2017 at 11:23

  160*200. Ja see võit ei tuleks mitte meile, vaid mu üliarmsatele vanematele. Nad on samuti hädas oma seljavaludega ja kui see madrats neile kvaliteetund pakub, siis just seda- isiklikku pilvekest neile vaja ongi.

  Kvaliteetse ja ilusa voodipesu leiad hemtexist. Hind on krõbe, aga igati väärt. Meil on ja oleme ka nagu oma pilvevati sees. :)

 • Reply Aimps 13. juuni 2017 at 11:23

  Me juba pikka aega mõtleme uue madratsi ostule aga no siiani ei ole raatsinud seda suurt summat välja käia.
  160×200 oleks meie voodile sobiva suurusega madrats. :)

 • Reply Kaidi S 13. juuni 2017 at 11:22

  160×200 madrats kuluks hädasti ära, teeme oma esimeses enda kodus remonti, see neelab suuri summasid ning päris oma madratsit hetkel polegi

 • Reply Anu 13. juuni 2017 at 11:22

  160×200, oleks super. Saaks selle vana madratsi lõpuks välja vahetada ja äkki kaovad ka uinumis probleemid.

 • Reply Anna 13. juuni 2017 at 11:22

  Selle loosi võit oleks nagu taevakingitus. Olen sunnitud öö jooksul mitmeid kordi voodist tõusma, et last toita või talle kadunud lutti üles otsima ning kuna meie vana madrats on juba oma ea kuskil 5a tagasi ära elanud, siis kriuksub see meeletult. Kriuksub nii, et ma pean ootama mõned minutid, enne kui voodisse tagasi ronin, et ma last üles ei ajaks. Nii ongi, laps saab oma luti või piima ja vajub õndsasse unne, mina aga istun voodi kõrval taburetil ja ootan kuniks on safe krigina saatel voodisse tagasi ronida. Kui mees aga voodis külge keerab (selline üle 100kilone jurakas), siis on mul peas küll mõtted, et natuke veel ja ta lendab koos selle voodiga aknast alla, sest tunne on nagu maavärin käiks läbi, harv pole juhus, kus ka laps hakkab selle peale taas nihelema. Seega ma nüüd hea meelega läheks palvetaks ja teeks mingit woodoot, et 160×200 pilveke endale võita.

 • Reply Lilli 13. juuni 2017 at 11:22

  Ohmygod, kuidas meil on madratsit vaja ja kui enne sain sellest aru, et ok, võiks uue hankida, siis max rasedana sain aru, et ok, see on jama ja peab uue hankima – pole elusees seljavalusid olnud, aga nüüd jaa, saan aru, mida võib üks jama madrats teha või siis mitte teha ehk puhkus pole eriline puhkus mingi nässi peal.
  160*200, please!

 • Reply Egle 13. juuni 2017 at 11:21

  160×200 oleks imeline elupäästja!

 • Reply Merilin 13. juuni 2017 at 11:21

  160×200
  Praegune on tavaline poroloonmadrats…

 • Reply Mirjam 13. juuni 2017 at 11:21

  180*200
  Ma olen juba liiga kaua uuest madratsist unistanud…

 • Reply Marian 13. juuni 2017 at 11:20

  160×200. Madratsit nii hädasti vaja. Seljavalud on väga kurnavaks muutunud.

 • Reply Mari 13. juuni 2017 at 11:19

  160×200 Hüvasti seljavalud!

 • Reply Jaanika 13. juuni 2017 at 11:19

  Palun palun palun naerata mulle loosiõnn!
  Magan juba 5 aastat kasutatuna ostetud vedrumadratsi peal ja ma lihtsalt enam ei suuda. Selg on nii läbi ja iga kuu on külastamas mind ka lihasepõletikud. Olen kindel, et mingil määral on süüdi see vana ära vajunud madrats. Kuigi ma olen kindel, et mulle kunagi loosiõnn ei naerata, siis no kurat nüüd ma loodan niiiiii niii väga. Voodiraam 180×200

 • Reply Eltsik 13. juuni 2017 at 11:18

  Meile sobiks 160*200 madrats. Mehega oleme mõlemad seljahaiged. Hommikuti tuleb vahest nutt peale ,alaselg on nii valus,et ei saa ei istuda ega astuda, pärast pikki jalutuskäike annab ka tunda,et selg on omadega täitsa kööga ja voodis pikutamine ei anna mingit leevendust , isegi mitte natuke.

 • Reply Liis 13. juuni 2017 at 11:18

  See madrats oleks kui taevakingitus ja tuleks just õigel ajal! Kui saab veel suurustki soovida, siis selleks sobiks 180*200*18.

 • Reply Maili 13. juuni 2017 at 11:16

  180*200 sooviks mina.
  See loos on just nagu mulle, minu praegune madrats on ikka Korralik s**ahunnik. Lohkus, üks serv on isegi üle ääre(ei tea miks) kõige hullem on see, et ma pean oma last toitma selle madratsi peal. Ta vajus koguaeg mulle külje alla, lõpuks panin siis madratsi alla paksu teki, et vähemalt söömise ajal on laps sirgelt madratsi peal.
  Kuna see madrats on nii ära vajunud ja ma enamus ööst veedan külili kui laps tissi otsas siis hommikuks on mu selg nii kohutavalt valus. Tükk aega läheb kui ma püsti koos lapsega saan….
  Uue madratsi ostmine on kõik raha taha kinni jäänud, sest ma ka ei taha osta mingit hiina jama….

 • Reply Karoliine 13. juuni 2017 at 11:15

  180×200. Müüsid muidugi Napsie madratsi selle postitusega mulle juba täiega maha, sest no seesama levinud mure – pidevad alaseljavalud.

 • Reply Annika V 13. juuni 2017 at 11:15

  Osaleks ka siis esimest korda loosis. Sooviks 140×200 madratsit. Üllatusin mõõtes aga sellepärast mul ongi kogu aeg tunne, et me ei mahu elukaaslasega voodisse ära. :D

 • Reply Margit 13. juuni 2017 at 11:15

  Minule sobiks madrats mõõdus 160X200 CM :)

 • Reply Marina 13. juuni 2017 at 11:15

  Nii minu kui ka abikaasa seljad oleksid üli tänulikud kui saaksime magada uuel kvaliteetsel madratsil. Sobiv mõõt on 140*200

 • Reply Reelika 13. juuni 2017 at 11:15

  Mul pole mitte kunagi olnud täiesti uut madratsit ja hetkel on väga pikalt olnud mõttes korralik madrats soetada. Praegusel on isegi augud sees :D
  Nii et uus 140×200 madrats võiks mulle koju tulla kûll :D

 • Reply Maarja-Liis 13. juuni 2017 at 11:14

  180*200
  Aasta lõpus hakkab tita sündima ja ilmselt oleks vaja küll sellist madratsit kus ta mulle külje alla ei vajuks.

 • Reply An 13. juuni 2017 at 11:14

  180* 200, teeksin oma imelisele vanaemale mõnusa kingituse.

 • Reply Liia 13. juuni 2017 at 11:14

  Mina oma mitu korda opereeritud seljaga olen tõeliselt hädas. Seljavalu on minu igapäevane kaaslane. Minu lootus oleks vähemalt see, et hommikul tõustes oleksin valuvaba. Siiamaani on olnud võimalik osta ainult kõige soodsam madrats mis on juba 14 aastat vana ka juba. 160×200 suurus oleks vajalik, kuna vahest juhtub et voodis on kolm last kassid ja koerad, ning mees kolib kurvalt mõne lapse voodisse ( vähemalt mitte koera asemele ;) onju).

 • Reply Reelika 13. juuni 2017 at 11:14

  160×200 sobiks meie voodisse

 • Reply Sigrit P 13. juuni 2017 at 11:14

  Seljavalud on ka minu igapäevaseks kaaslaseks. Tegin paar kuud tagasi läbi ka pikaajalise ravi aga see päädis hoopiski igasugu muude kõrvalnähtudega. Treenin trennis olles oma seljalihaseid ja püüan oma toimetusi võimalikult õiges asendis teha. Vaatamata kõigele valu ei kao kuhugile, kuid ehk see madrats tooks ka minule leevendust. Oleksin väga õnnelik kui võidan ja selg saaks öösel puhkust ning valu taanduks. ? 180×200

 • Reply Anita 13. juuni 2017 at 11:14

  Ühest 160×200 Napsie madratsist ei ütleks küll ära :)
  Päikest

 • Reply Triinu V 13. juuni 2017 at 11:13

  Mul ka hullud seljavalud ja oleks vaja head madratsit.
  180×200

 • Reply Kelly 13. juuni 2017 at 11:13

  180×2 oleks supper ? Mahuksime kogu perega siis ära ?
  Hetkel mees on teise tuppa kolinud sest lapse kõrval pole ruumi enam ?

 • Reply Anett 13. juuni 2017 at 11:12

  180×200 kaua ma selle lohkus madratsiga oma selga rikun! :/

 • Reply Liina 13. juuni 2017 at 11:11

  Kunagi pole midagi võitnud, et oleks juba aeg ;)
  160*200 oleks suurepärane, et mu puusahaige mees suudaks hommikul ennast liigutada nagu inimene :) Ja ega isegi nooremaks ei lähe ja tahaks kordki elus sirgena magada.

 • Reply Kärol 13. juuni 2017 at 11:11

  Laps kurdab pidevalt, et tema madrats liiga kõva ja ei ole hea magada. Seega sooviks lapsevoodisse mõõtudega 90×200 madratsit.
  Hoiame pöidlaid ja varbaid, et saabuva sünnipäeva puhul õnn naeratab. See oleks üks eriti mõnus võit :)

 • Reply Merili 13. juuni 2017 at 11:10

  Mul ka alaselg valutab koguaeg, et oleks vaja küll head madratsit, sooviks 140×200 :) Loodan,et veab =)

 • Reply Victoria 13. juuni 2017 at 11:10

  Sooviks küll uut head madratsit, 160×200 oleks suurepärane :)

 • Reply Madli 13. juuni 2017 at 11:10

  Olen päris pikka aega juba uut madratsit otsinud ja erinevaid variante uurinud. Valik on iseenesest päris suur, aga seda raskem on seda õiget valikut teha. Hinna poolest ju tahaks valida odavama, kuid samas on hea uni nii oluline, et ilmselt need kõige odavamad ei õigusta ennast. Lisaks ei saa ju ka poes sobivast madratsist õiget ettekujutust, sest sinna ööseks jääda ei saa :D Praegu magame väga pehmel madratsil, mis on keskosast nii ära vajunud, et magaks nagu kuskil augus hoopis :D Ja selle tagajärjel ka mul pidevalt alaselg valutab. Võita tahaksin 160×200 madratsit. :)

 • Reply Helena 13. juuni 2017 at 11:10

  Meil oleks vaja 160×200

 • Reply Kristel 13. juuni 2017 at 11:08

  Mina ei soovi seda madratsit endala vaid oma kallile emale, kellel on hetkel seljaga suured probleemid. Nimelt läheb ta 1. augustil seljaga operatsioonile ja vajab peale seda korraliku taastumist mõnusal ja korralikul madratsil :)
  PS! Mitte et ta seda juba praegu ei vajaks!

  Päikest pilvisesse taevasse ❤️

 • Reply Kristi 13. juuni 2017 at 11:08

  Sooviks küll väga võita uut madratsit. Praegune on ilmselt mingi 20 aastat vana ja vedrud täiesti väljas. Peal mingi odav kattemadrats. Sobiks hästi 160×200.

 • Reply Kristina 13. juuni 2017 at 11:08

  Kui ma võidaks meile 160×200 sellise madratsi,siis oleksin vist kõige õnnelikum inimene! Kahe lapse kõrvalt lihtsalt ei raatsi omale midagi uut lubada. Alati on mõtteis,et seda raha läheb mujale vaja ja nii me magamegi vana 140×200 madratsi peal,mis on vana,ära vajunud,plekiline ja meie voodi jaoks väike…

 • Reply Hanna-Liisa 13. juuni 2017 at 11:08

  180×200 :)

 • Reply Jane 13. juuni 2017 at 11:07

  160×200 cm madrat oleks super!!! Käime tihti maal ja vana madrats juba igati lohku vajunud. Beebiootel olles on sealt raske tõusta??

 • Reply Sandra 13. juuni 2017 at 11:07

  Jaa, väga oleks uut madratsit vaja! Igal hommikul ärkan mitte puhanuna vaid seljavaluga. Arvestades veel, et istuv töö, siis ei jõuagi väga seljavalu hommikul ära saada, kui juba olen tööle jõudnud edasi istuma ja vaevlema. Käisime just eelmisel nädalavahetusel huvi pärast erinevaid madratseid vaatamas ja proovimas ning kõige rohkem meeldiski memory vahuga. Sobiks suurus 160×200.

 • Reply Venno 13. juuni 2017 at 11:07

  180×200 :)

 • Reply Julia 13. juuni 2017 at 11:07

  180×200 sobiks ;)

 • Reply An 13. juuni 2017 at 11:07

  180×200 ja mu selg ütleb aitäh ??

 • Reply Katrin 13. juuni 2017 at 11:06

  160*200, väga mõnus oleks saada veelgi parem madrats, mis võtab kõik seljavalud ära :)

 • Reply Eneli 13. juuni 2017 at 11:06

  160×200 olek ideaalne madrats kuna vana kanis vàsinud ja seljale oleks uus hea eriti sellise positiivse tagasiside peale ja osaleks loosis kohe kindlasti

 • Reply Pirx 13. juuni 2017 at 11:06

  160×200 madratsit oleks vaja. Hakkame just uude koju kolima ja madratsit oleks hirmsasti vaja, voodit nagunii veel pole nii, et siis vähemalt ei peaks palja põranda peal magama :) :)

 • Reply Annika 13. juuni 2017 at 11:05

  Üks 160×200 palun.

 • Reply M 13. juuni 2017 at 11:04

  160×200, nii väsinud seljavaludest juba

 • Reply Kerstin 13. juuni 2017 at 11:04

  180×200 oleks ideaalne. Kui hommikuti neli poisipõnni kõik kaissu poevad, siis eriti ruumi endale voodis pole. Ja peale neljandat last on selg hommikuti nii kange nagu magaks põrandal.

 • Reply Carolina 13. juuni 2017 at 11:03

  160×200.
  Just olen vahtmadratsi otsinguil :)

 • Reply Kessu 13. juuni 2017 at 11:03

  160×200 madratsit oleks tarvis :) :) Just olengi uue madratsi otsingul, seega ei oleks võidu vastu midagi.. :)

 • Reply Anni 13. juuni 2017 at 11:03

  Ma oleksin maailma kõige õnnelikum rase naine, kui loosiõnn mulle ja eelkõige minu alaseljale naerataks ja ma ühe 160×200 madratsi võrra rikkamaks saaks. Praegusel madratsil on kõik vedrud tunda ja hommikul on ikka tõsine kilpkonna tunne kui sealt vedrukuhilast kuidagi väljuma peab hakkama :D ammu juba unistan uuest madratsist, nüüd rasedusega see unistus aina suureneb ja suureneb… aga rahakott ei luba kahjuks seda väljaminekut teha :D Oh annaks taevas, hoian pöidlad (ja varbad) peos!

 • Reply Kaisa 13. juuni 2017 at 11:02

  Ma väga tahaksin 160×200 suuruses madratsit :)

 • Reply Kelli 13. juuni 2017 at 11:02

  Skolioosi tõttu on mu seljavalud meeletud ja 180x200x18 oleks nagu taeva kingitus mu seljale ja mehe närvidele ?

 • Reply Ketlin Evusalu 13. juuni 2017 at 11:02

  Oleme uue madratsi otsingutel seega ideaalselt sobiks 160×200 madrats meile ??

 • Reply Kersti 13. juuni 2017 at 11:01

  180×200
  No kes siis ei tahaks pilvel heljuda ;)

 • Reply Raili 13. juuni 2017 at 11:01

  Nii positiivse tagasiside peale ei saa loosis osalemata jätta :D
  Vana madrats hakkab juba väsima ja uus kuluks ära küll :)
  160×200 suurus oleks sobiv.

 • Reply Helge 13. juuni 2017 at 11:00

  160×200. Peale persekeeratud seljaoperatsiooni oleks see mulle suisa taevakingitus :)

 • Reply Kadri 13. juuni 2017 at 11:00

  Olen unistanud uuest madratsist kaua, kuna olen vaene tudeng, siis ei saa ma seda hetkel endale lubada. Praegu magan nagu augus, 180×200 madrats oleks mega :)

 • Reply A4 13. juuni 2017 at 10:59

  Oiii uut madratsit oleks ammu vaja..magades alati vedru ribides :/ endalgi kahe rasedusega selg pekki läinud ja kolmas rasedus käsil ja oleks tore kui saaks ise ka pilve peal magada ? aeg ajalt lapsed ka meie voodis ja siis saaksid kõik mõnusalt lesida..praegu jääb jah hommikuks selg valusaks ja kangeks. Mõõt peaks meile minema 180*200 vist :D

 • Reply Andra 13. juuni 2017 at 10:59

  Meie sooviks kaa väga hüpoallergilist ja mõnusat uuut madratsit!! 160×200 :)

 • Reply Mari-Liis 13. juuni 2017 at 10:59

  Oi kuidas oleks vaja uut madratsit. Praegune sai ostetud 3 aastat tagasi ja on kõigest 15cm paks porolon madrats. Arvasin ka et ah mis see odavam madrats ikka kehvem on kui need üli kallid jne. Kahetsesin ostu juba mõned kuud hiljem kui hakkasin tundma voodi laude selja all. Selja valudest ei hakka üldse rääkimagi iga päevane nähtus juba viimased 10a. Kooli ajast taruma + lapse sünd on teinud oma töö. Ühest mõnusas 160×200 madratsist ei ütleks praegu küll ära. Hommikud ilma seljavaluta oleksid maailma kõige ilusamad.

  Päikest, rõõmu ja armastust südamesse.

 • Reply Liis 13. juuni 2017 at 10:58

  160×200 Äkki saaks ka minu mees oma seljale leevendust, mis peale seljaoppi ikka valutada tahab

 • Reply Karin 13. juuni 2017 at 10:58

  …ka minu selg vajab pai.. 180*200 suurust paid.

 • Reply Karina 13. juuni 2017 at 10:57

  Sooviks 160×200 oma emmele-issile :)

 • Reply Kertu 13. juuni 2017 at 10:57

  Pehme “pilveke” suurusega 160×200 :)

 • Reply Krissu 13. juuni 2017 at 10:56

  140×200 päästaks mu elu ilmselt. Hiljuti diagnoositud skolioos laseks ilmselt öösel paremini magada kui praegune vedrukas ?

 • Reply Edith 13. juuni 2017 at 10:56

  160×200 sobiks meie voodile ☺ Aga kui vóidan selle uhke ja hea madratsi siis vist peaks parema voodiraami ka soetama ? ? Aga praegune madrats nii jube, koguaeg kùlg sureb ára…ostsin kattemadratsi peale aga no abi ei ole. See uus madrats oleks nagu rusikas silmaauku praegu ☺?

 • Reply Mery 13. juuni 2017 at 10:55

  180×200 oleks megalahe! :) Tahan ka tunda, mis tunne on pilve peal magada :)))

 • Reply Katrin 13. juuni 2017 at 10:55

  180×200 sobiks ka mulle. Minu jutt põhimõtteliselt sama nagu Sul: kunagi sai soetatud “kuldne kesktee” madrats, et minu 110-kilosele tollaegsele elukaaslasele liiga pehme ei oleks ja noh, pidi ju kõvemal pinnal magamine tervisele parem ka olema. Mõned aastad hiljem aga olen täheldanud, et mu selg valutab…. Nii alaselg, kui ülaselg. Külili magades jääb alumine käsi kangeks ja kuidagi ei “vaju” madratsi sisse vaid nagu magaks põrandal. Üritasin samuti kattemadratsiga asja parandada, aga väga suurt vahet ei tähelda. Ebamugav on ikka. Olen seda madratsiostu muudkui edasi lükanud, sest hea madrats teatavasti maksab päris palju.

 • Reply Liina 13. juuni 2017 at 10:55

  Uus madrats kuluks väga ära, kuna mõned aastad tagasi juhtus õnnetus, kus sai selg tõsiselt viga ja nüüd raseduse ajal on seljavalud jälle jubedad ja igapäevased. Meie voodile sobiks 160x200x18 cm suuruses madrats.

 • Reply Merilin 13. juuni 2017 at 10:55

  Kuna me elame ühetoalises korteris ja praegu magame maas, kahel eraldi madratsil, mis on kokku lükatud, siis need pidevalt öö jooksul vajuvad laiali ja jeesus maria kui rõve see pragu on!!! Tahaks ju ikka üksteisele lähedal olla, mitte kumbki eraldi oma madratsil.
  Me väga-väga tahaksime omale seda 180×200 madratsit :)

 • Reply Maria 13. juuni 2017 at 10:54

  160×200 oleks väga hea meie uuele voodile ☺

 • Reply AK 13. juuni 2017 at 10:54

  Mina nii ootan, et saaks alustada magamistoa remonti. Ma alustaks siis uuest madratsist (180*200) ja oleks hea algus kohe tehtud. Ühes tükis suur madrats oleks unistus, kuna meil juhtus selline lugu, et renoveerisime oma maja ja alguses magasine alumisel korrusel ja siis kui üleval sai tuba valmis selgus, et see suur madrats ei mahugi trepiaugust üles ? ja asendasime kahe väiksemaga. Seega pöidlad peos ootan! ?

 • Reply anukasss 13. juuni 2017 at 10:54

  180×200 madrats – mu selg vajab seda! Ma käisin peale sünnitust nüüd mitu kuud füsioteraapias, et oma seljavaluga paremini toime tulla ning ka puusaga, läks paremaks, kuid kindlasti parem madrats oleks ka oluline, praegu meil suht mingi suvaline, pehme on küll, aga ma tihti ärkan öösiti seepärast üles, et külg on surnud vms.

 • Reply Mariliis Oja 13. juuni 2017 at 10:54

  Oi kuidas sooviks ka selja ja kaelavaludest lahti saada ning oma ikka heakene 10 aastat vana madratsi välja vahetada, mis ka raha kogumisel hetkel plaanis oli. Oleks teadnud et tõesti mõni madrats võib nii hästi seljale mõjuda siis oleks viimase kuu ravimassaaži võlad investeerinud sellesse madratsisse. Siiani vaevlen suuremate tulemusteta ja tiksun 400€ võla otsas.
  Aga parima õnne puhul on sobilik madrats 160x200cm suur. Kui peaksin võitma siis küpsetan Sulle küll ühe kena maitsva koogi tänutäheks. Päikest ?

 • Reply Merilin 13. juuni 2017 at 10:54

  Hei, mei perele oleks sellest väga suur abi, eriti mu elukaaslasele kes vaevleb igapäevaselt seljavalude käes.
  On küll noor 30aastane pereisa, aga on juba 4 aasta jooksul kaks korda operatsioonil käinud seljaga aga ikka tolku pole?
  Ehk oleks abiks?
  (Sobilik suurus oleks 160*200)

 • Reply Annika 13. juuni 2017 at 10:53

  Rasedus jõudis just sinnamaani, kui enam selili magada ei saa ja madratsit noolin juba mitu aastat, kuid ei leia raha selle väljamineku jaoks. 160x200x18 madrats teeks elu helgemaks!

 • Reply Merili 13. juuni 2017 at 10:53

  160×200 sobiks hästi :-)

 • Reply Katrin 13. juuni 2017 at 10:53

  160*200 madrats oleks super. Rasedus on minu alaseljaga samuti üks null teinud :(

 • Reply Liia 13. juuni 2017 at 10:53

  Minu lastele kuluks ikka väga ära Napsie madrats 180*200- nad veel nii noored, aga seljad juba valutavad.

 • Reply Eva 13. juuni 2017 at 10:53

  Osssaaa jäme jumal! Ka minu selg täiesti pekkis, olen lasknud seda isegi kiropraktikul ragistada.. Ikka jamab, eriti nüüd-peale teise lapse sündi.. Palun, palun, uus madrats- tule päästa mu selg! Ps! Ole mõõdus 180*200?

 • Reply Kelli 13. juuni 2017 at 10:51

  Hetkel tõmbame vana ja väsinud vedrumadratsi katkiseid vedrusid hommikuti kintsudest välja, lina vereplekke täis, aga lihtsalt pole võimalik uut madratsit lubada.
  140×200 madrats teeks elu paradiisiks..

 • Reply Anna 13. juuni 2017 at 10:51

  160*200 oleks ideaalne :)

 • Reply Liis T 13. juuni 2017 at 10:51

  Ma olen kimpus koguaeg selja ja õlgade valuga ja see pinge õlgades tekitab meeletuid peavalusid. Kuid tuleb ausalt tunnistada, et ei ole hetkel seda raha uut madratsit osta. Ostsin aasta lõpus uue kattemadratsi ja mul tunne, et ta seal vana vedrumadratsi peal ka täiesti vildakaks ära vajunud.
  Üks 160×200 suurusega napsie päästaks elusid hetkel.

 • Reply Evely 13. juuni 2017 at 10:51

  160×200 :)

 • Reply Madli 13. juuni 2017 at 10:51

  160×200
  Oi kui ideaalne oleks võita see madrats. Ehk pääseme samuti neist kohutavatest seljavaludest. :)
  Oleks imeline kingitus. :)

 • Reply Ke 13. juuni 2017 at 10:51

  Meil praegune voodi nii logu ja ebamugava madratsiga, et tahtsin juba ammu uue osta. Aga kui poes madratsite hindu nägin, siis mõtlesin, et vana voodi vist kannatab ikka veel mõned aastad. Aga kas mu selg ka senikaua vastu peab?
  Niiet praegu on küll see hetk, kus loosiõnn võiks naeratada ja mind ühe 160×200 madratsiga õnnistada.

 • Reply Eneli 13. juuni 2017 at 10:51

  Ise kannatan ka just alaseljas paiknevate valude käes, vahel kohe raske liikuda ja madratsi võit oleks hetkel jube hea, kuna ostsime just uue korteri ja sinna olekski ühte õiget pilvekest vaja, kus mõnusalt puhata oma valudest :)

  • Reply Eneli 13. juuni 2017 at 10:52

   160×200 oleks täitsa sobilik meile :)

 • Reply Kertu 13. juuni 2017 at 10:51

  Mina sooviks väga omale võita 160×200 suuruses madratsit. Mul sarnane lugu nagu Mallukal. Seoses kolimisega olid niigi suured väljaminekud ja seetõttu hoidsin madratsi arvelt kokku ning soetasin kõige odavama madratsi, mis poes leidus. Nüüd kaks aastat hiljem on madrats omadega täitsa läbi ning raudvedrud torgivad öösel külje all ?. Ilmselt tänu sellele on hakanud ka viimasel ajal seljavalud piinama. Loodan väga võidule (esimene loos üldse millest siin osa võtan ?), kuna hetkel pole endal kahjuks võimalust uut madratsit soetada ?

 • Reply Kersti 13. juuni 2017 at 10:51

  140*200?ehk õnn naeratab mulle??

 • Reply A 13. juuni 2017 at 10:50

  160*200 oleks küll super! ?

 • Reply Mari 13. juuni 2017 at 10:50

  Tundub tõesti super madrats ja hoian kõiki pöidlaid ja varbaid, et see madrats mulle voodisse hüppaks. :P
  Meile istub hästi 160x200cm laiune.

 • Reply Gerli 13. juuni 2017 at 10:50

  Minule iskilikult sobib kõiksugustel madratsitel magada, pole väga probleeme sellega. Minu mehel on igasugu hädad, küll on liiga pehme ja siis on liiga kõva. Hetkel siis selline madrats, mis tema meelest liiga pehme. Iga hommik tal selg jälle haige, viimasel ajal üldse diivanile magama läinud :). Niisiis tahaks talle head meelt valmistada ja selle uhke madrati talle kinkida, et ükskord äkki lõppevad ka tema piinad ja mingis mõttes ka minu omad :)

 • Reply Triinu 13. juuni 2017 at 10:50

  160×200 madratsit oleks tarvis

 • Reply mari 13. juuni 2017 at 10:49

  Palun mulle üks 180×200 madrats. Ostsime eelmine aasta uue kodu ning remondi kõrvalt ise ei jaksa.

 • Reply Liisa 13. juuni 2017 at 10:49

  Sooviksin osaleda loosis, kuna vana madrats on väsinud, vedrud mõningates kohtades ära vajunud, kahjuks aga hetkel eelarve ei luba uut soetada. Aga nii minul kui mehel on vaja väljapuhatud ööd, (mehel pikad ja rasked tööpäevad ja mina rase) mida hetkel olev madrats ei paku. Oleksime väga õnnelikud, kui loosiõnn ka kunagi meile naerataks. Madratsi suurus 140*200cm.

 • Reply Rane 13. juuni 2017 at 10:49

  Seda sooviks küll väga väga, minul peale lapsi juba mõnda aega seljaprobleemid, millest täiesti lahti pole saanudki, samuti mehel oma haigusega kaasnevad seljaprobleemid ja uut madratsit oleks juba ammu vaja, sobiks meile 160*200 ☺️

 • Reply Svea 13. juuni 2017 at 10:49

  160×200 oleks hästi… ka megad seljavalud aegajalt… mõtlesin et mul miskit viga… aga kahtlustasin siiski madratsit…

 • Reply Maarja 13. juuni 2017 at 10:49

  160×200 madrats!! Ehk aitaks see ärgata hommikul ilma seljavaluta ja normaalse alla 30-aastase moodi voodist välja saada. Ph, 30-aastane ei peaks ka niimoodi välja ronima :D

 • Reply Maarika 13. juuni 2017 at 10:48

  Väga, väga oleks vaja korralikku madratsit. Mõõt oleks 160×200 :)

 • Reply Birgit 13. juuni 2017 at 10:48

  Jätkuks eelmisele kommentaarile… meie valitud suurus oleks 160×200:)

 • Reply Kätlin 13. juuni 2017 at 10:48

  Meil endal on okei madrats, aga kui lapsele voodi ostsime, siis kohe oli siin väikelinnas saadaval vaid vedrumadratsid. Midagi pidime ju sinna ostma, aga see on päris jube küljealune. Vb laps oma raskuse all ei taju neid vedrusid, aga kui issi on koos temaga seal maganud, siis ütleb ka, et ei kõlba see kuskile. Mina valiksin oma lapsele selle pilvekese, mõõduga 90×200 ( vist oli).

 • Reply Helen 13. juuni 2017 at 10:48

  Ma suren varsti oma unepuudusesse ja valutavasse selga. 160*200 madrats päästaks mu hinge! :D

 • Reply Birgit 13. juuni 2017 at 10:47

  Meil oleks just vaja uut madratsit abikaasa pärast. Temal on ka pidevad seljavalud pärast voodis magamist ( käib kaugel tööl, igapäev ei maga kodus, seega kohe on aru saada, et asi just meie madratsis). Loodan, et loosiõnn naeratab:)

  • Reply Birgit 13. juuni 2017 at 10:49

   Jätkuks eelmisele kommentaarile… meie valitud suurus oleks 160×200:)

 • Reply Maren 13. juuni 2017 at 10:47

  Ohh, uus madrats ongi just mu õnnest puudu!!! Eelmine on juba täiesti eelajalooline (20+ aastat, endal ka lausa piinlik tunnistada), viimane aeg oleks see dinosaurus uue vastu vahetada. Ma soovin madratsit suuruses 160×200. Aitäh!

 • Reply Liis 13. juuni 2017 at 10:47

  160×200
  Mu mees töötab Lätis ja igakord, kui ta koju tuleb, siis ta kurdab, et selg ja kael ja terve ta keha hakkab valutama sellel madratsil. Ma kardan, et varsti ta enam ei tule, kui ma uut madratsit ei osta või ei võida :D

 • Reply Mari 13. juuni 2017 at 10:47

  Olen kahe väikese lapse ema nagu ka sina :) ja paljud teised tublid naised :) kuna vanusevahe lastel on väike siis kindlasti on palju tegemist nendega :) ja uni see ainuke aeg iseendale see oleks niii oluline!! Kuna me otsime pingsat oma elamist ja hetkel magame yyripinnal in sealne madrats kohutav :( uut mis seal oleks hea ja ka hiljem oma kodus oleks , oleks hädasti vaja !

  • Reply Mari 13. juuni 2017 at 10:47

   Oih! Madratsi suurus on meil 160×200

 • Reply Tuuliki 13. juuni 2017 at 10:46

  See on küll hea loos. Mul on vana madrats, mis on mōnest kohast lohkus ja on tunda ka kōrgemaid vedru kohti. Uus madrats oleks super! Sooviks 180×200.

 • Reply Laura 13. juuni 2017 at 10:46

  Madrats oleks ideaalne siis 160×200 :)

 • Reply Liis 13. juuni 2017 at 10:46

  otsime just head madratsit ja 160*200 sobib imeliselt!:)

 • Reply B. 13. juuni 2017 at 10:46

  Sooviks väga 160×180 suurust madratsit.
  Tundub et ma polegi ainuke,kellel sellised nii seljamured nii noorelt. Võiks öelda et juba teismelisena oli mul seljaga probleeme,peale rasedust on asi veel hullem, selg naksub ja valutab ,last ei saa nii palju süles tassida kui tahaksin. Enne magama minekut olen õhtuti lamanud natuke põrandal,selg naksub ja läheb paika.Usun et uus madrats oleks imeline kingitus minu seljale :)

 • Reply Pirks 13. juuni 2017 at 10:45

  180×200
  Oleme mehega kaks aastat elanud üürikas, kus on kohutav madrats(madratsid). Suures voodis on siis kaks sellist käulat, et jube :D Kui magada, siis on tunda neid vedrusi ja hommikuks selg mega valus. Muretsesime ka kattemadratsi, aga see vähekene leevendab seda ebamugavust tunnet hommikul kuid siiski selg hommikul aiai.

 • Reply Laura 13. juuni 2017 at 10:45

  Issand, kuidas madrats oleks meile õnnistus! Elukaaslane on hädas kaela- ja seljavaludega, mina magan rahutult. Magame lahtikäidaval nurgadiivanil, mis on igalt poolt juba sisse vajunud. Ja ega kolmas pereliige, kass, ka uuest uhkest madratsist ära ei ütleks :D

 • 1 2 3 4