AVALDAN ARVAMUST TESTIN JA ARVUSTAN

naisteajakirjad…

15. juuni 2017

Olles väga pikalt ise naistele suunatud ajakirja kirjutanud, on tagumine aeg, et ma ka neist mõnda arvustaksin. Seega, kui Buduaar kirjutas ja palus, et ma nende viimase numbri läbi loeksin ja oma arvamust ka blogis jagasin, olin rõõmuga nõus. Eks ikka selle pärast, et Buduaari veeb minust üle nädala nii haigeid ja lollakaid artikleid treib, hoolimata minu palvetest seda mitte teha. Nüüd pakuvad nad mulle lausa raha, et ma nende ajakirjast räägiks. Ehheee.

Ühesõnaga, ostsin siis selle numbri ära (peaaegu viis euri, jeesus!) ja ronisin sellega ükspäev vanni. Lappasin seda ja mõtlesin, et ma vist ei oskagi enam ajakirju kõrvaltvaataja silmade läbi lugeda. Iga rubriik tekitab mulle kohe mõtte, et kui palju või vähe vaeva keegi ajakirjanik sellega näinud on.

Näiteks on seal selline artikkel nagu ühe mintsa nipid, kus on siis võetud tõlkekaid + mõned kodumaiste staaride omad ka. Kohe mõtlesin, et huvitav, kas alguses pidid nad kõik olema kodumaised, aga ükski staarike ei viitsinud enam vastata, et kuidas tema ühe minutiga ennast värskeks saab 😀 Ühe hea nipi sain sealt tegelt küll – et kui on nirud juuksed nagu mul, siis teed kaks patsi teineteise alla ja siis paned veel kolmanda kummiga kinni. Siis oleks nagu vedi jämedam pats. Proovin isegi ehk kunagi. Teised nipid olid sellised ee… värvi huuled punaseks ja kammi hambaharjaga pead?!

Suur osa ajakirjast on puhas reklaam – loogiline, kuidagi on vaja raha saada. Aga kahjuks on osa reklaami ikka väga sitt. Kaheleheline artikkel püsimeigist, mida ma muidu taevani kiidan, sest teeb elu üli mugavaks. AGA, pildid artikli juures on sellised, et mina selle tegija juurde küll jalgagi ei tõstaks 😀 No vaadake neid pilte… ma ei saand aru, et mis osa on enne ja mis pärast?

All on veel kuulutus, et 12 päevaga võid ka sina, Malle tänavalt, selle püsimeigi tegemiseks vajaliku diplomi saada, nii et jah, ma eriti ei imesta, et see tulemus piltidel nii nadi on. Imelik on ainult see, et nad on ju ise selle reklaami ajakirja ostnud, valinud siis mõni vähe kobedam pilt. Või NEED ongi nende parimad tööd? Uuh 😀 Kahju…

Kaanelugu Beatrice’ist ei rääkinud mulle mitte midagi uut. Selles ei ole aga hullu midagi, sest harva saab kuskilt ajakirjast midagi UUT lugeda, Proovitakse küll mõelda erinevaid fookuseid, aga lõpuks on iga artikkel see vana hea sama jama, mis mujalgi kirjas.

Kokkuvõttes –  julgelt pool on konkreetselt reklaam. Pildid riietest, päikseprillidest, kingadest, meigist. Kuna ma nagunii ei ostaks kunagi ühtegi asja ajakirja pildi peale, siis mind jättis külmaks. Artiklite seast väga midagi lugeda ei olnud. Ok, sain teada, et on olemas selline asi nagu toidudisainer ja et jube hea oleks oma unistused seinale kleepida.

Ah, eks need ajakirjad ongi selline jama, mida tarbida igavas olukorras, kui netti parasjagu pole. Ainukene naisteajakiri, mis mulle meeldib, on endiselt Naisteleht ja Nipiraamat, aga selle suhtes ma ei saa vist erapooletu olla 😀 Lihtsalt mulle tundub, et meil oli vähemalt sisu. OLI, sest ma pole Naistelehte ka iidamast-aadamast ostnud. Mul ju on nett 😀 Millal ma veel neid ajakirju loeks?

Ma mõtlesin, et loen ära, mitu lehte 218st on reklaam, aga kui juba 75dal lehel oli see number 46, siis võite ise arvata, miks ma edasi lapata ei viitsinud.

Mul oleks kulutatud viiekast lausa kahju, kui Buduaar poleks mulle seda kinni maksnud. Mina igatahes ei näe küll põhjust, miks keegi peaks raha peale nii vihane olema, et see lambine ajakiri osta. Mõni ime, et öeldakse, et ajakirjad surevad välja.

Kas te loete ajakirju?

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

62 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply hellu 16. juuni 2017 at 23:47

  Mu arvates see korrigeeritud p[simeigi pilt on suht okei, arvestades millise kirvetooga on reisilt tagasi tuldud, tundub seesugune 8letegemine ainus variant (nagu tavaliste tattoode puhul, ikka suuremalt tehakse ule ja musta ikka mustaga).

  Piltide kvaliteet annab muidugi soovida ja need pildi … eee captionid (?) ei ole ka just parimad

 • Reply killermasin 16. juuni 2017 at 17:10

  Selline arvamus, et Buduaar tahab konkurente neid laimates, hakata neid turult välja sööma .Kuidagi üheaegselt tulid negatiivse sisuga artiklid nii Malluka kui Tipi ja Täpi kohta https://buduaar.ee/Article/comments/seltskonnastaarid-tipp-ja-tapp-teevad-ari-vooraste-nimede-all

  • Reply hellu 16. juuni 2017 at 23:54

   Ma olen k[ll ajakirjanduskauge inimene, aga no faktid v6iks ju omale selgeks teha see buduaar. Sissejuhatuses: “Aastaid tagasi olid blogija Mari-Leen Albers ning tema abikaasa Meelis Tomson avalikkusele pigem tuntud kui Tipp ja Täpp, ent viimastel aastatel on neist saanud pigem Marimell ja Meelis. Kuid kes oleks osanud arvata, et äri ajavad nad hoopis tundmatute nimede alt?”

   Neist on saanud Marimell ja Meelis? Mari-Leen ja Meelis teevadki kokku marimelli..

 • Reply Mehed kommenteerivad .... 16. juuni 2017 at 16:26

  Marget ja Marge on ennemgi enda kokkulepetega hämama hakanud, osutasime aastal X (mõned aastad tagasi) neile teenust firma X alt, tegime kokkuleppe kõik oli meili teel paigas, kui saatsime välja neile arve siis hakati soga ajama, et keegi ei saanud aru ja nii ikka ei saa ja meie pole nõus ehk siis antud kodanikud taganevad kokkulepetest ja hakkavad nö palli põrgatama kuni lõpuks inimene lööb käega ja ei viitsi enam nendega jamada. Nagu siingi loos siis üritatekse süüdlaseks teha nö töövõtjat GO BUDUAAR !

  • Reply Mehed kommenteerivad .... 16. juuni 2017 at 16:33

   Lisaks veel, trükimeedia on ammu surnud (reklaami ostmine eesti suurimates ajalehtedes ei kasvatanud kodulehe ega hinnapäringute arvu isegi 1%)

 • Reply m... 16. juuni 2017 at 11:46

  Buduaar ongi pahnareklaamide ämber nüüd, kutsugem seda õigete nimedega, lugesin just buduaarist seda postitust. Mida nad küll ootasid, et raha eest hakkad sa nende pahna täis ajakirja kiitma? ja, kui ei saadud oodatud tulemust, tehti see butthurt postitus. Samal ajal tunnistavad kaudselt, et nendel on palju reklaami seal, aga Mallukal on kaaaa, blaa blaa blaa… buduaar tegi seda postitust küll pisarad silmis. Tundus nagu loeks mingi tiineka poolt kirjutatud teksti.

 • Reply Kaia 16. juuni 2017 at 11:28

  Ma pole kunagi lugenud ei ajakirja, ega ka nende veebiversiooni vaadanud. Eile oli esimene kord kui kiikasin lugema seda paska, mida siin jagati. Andke andeks, aga see ei saa ju tõsi olla, et keegi täiskasvanud inimene nii sitasti saab kirjutada? Oli see ehk mõne lapse..tulevase ajakirjaniku töö?.. Ja keegi tõemeeli ju usub ja loeb..

 • Reply Ketu 16. juuni 2017 at 06:16

  Ole nüüd tugev, Mallukas…

 • Reply P.P 16. juuni 2017 at 00:27

  Buduaar on ajakiri mille eest ei raatsiks ma isegi ühte eurot välja käia. Reklaam reklaami otsas ja loetavaid lugusid ainult üks või kaks. Kui sedagi…Paar korda olen võtnud raamatukogu ukse tagant tasuta ajakirja (meil saab raamatukogu ukse taha oma vanu ajalehti, raamatuid ja ajakirju viia ja neid siis sealt ka võtta) aga nüüd säästan end ka kandmisvaevast. Miks vedada ilmaasjata “pahna” koju. Kui reklaame tahan , siis neid tuleb postkasti niigi. Ja olgu öeldud, et see sunnik ei põle.
  Ainuke mida sellega teha kõlbab on näiteks lapsele käärid kätte anda ja öelda, et lõigu ja rebi palju hing ihkab…

 • Reply Hmm 15. juuni 2017 at 22:36

  Kirjutasin kunagi Bffuaarile mingi 5lk artikli, nägin hullult vaeva ja siis nad väitsid, et saavad mulle selle eest kuskil 13 eurot kanda… Reklaami on seal tõepoolest enam kui kyll ja Mallukal jumala õigus, väga mõttetu raha raiskamine. Mallukas teeb reklaami, kuid selle nägemiseks ei pea raha maksma, ajakirja eest maksad ju. Pealegi.. on ju tore lugeda blogi? Aga blogijad peavad ka millestki elama, või elavad nad õhust ja armastusest?

 • Reply meow 15. juuni 2017 at 22:35

  Ja see püsimeigi asi PEAB ju nali olema?!?!

 • Reply meow 15. juuni 2017 at 22:30

  Nõus, mul on Naistelehe aastatellimus ja no nii asjalik ja huvitav. Buduaari ajakirja pole elaes ostnus, aga kuna ostsin Cosmot ja tundub sellelaadne “tõlgimejakopeetimemõttetuidteemasid” ajakiri.

  • Reply meow 15. juuni 2017 at 22:30

   Kunagi*

 • Reply Issarist 15. juuni 2017 at 21:18

  Aga mis su enda blogi parem on? Viimasel ajal samuti ju üks reklaam ajab teist taga.

  • Reply Kerti 15. juuni 2017 at 22:22

   Juba sellepärast on parem, et sina seda loed 🙂

   • Reply Issarist 15. juuni 2017 at 22:51

    Meelevaldne järeldus.
    Laksasin ka Buduaari kommentaari – viimati lugesin seda enne tänast ehk aastal 200..7?

    Malluka blogi lugesin viimati, kui ta blogiauhindadest kirjutas. Enne seda… tõtõtõ.. Äkki 3-4 kuud tagasi?
    Ei saaks öelda, et just tulihingeline fänn.

 • Reply Nii on 15. juuni 2017 at 18:33

  Eesti ajakirjadest loen Sädet – klassikaline moeajakiri, kus pole juttu palgalõhest, ahistamisest, kodussünnitamisest. Reklaami on küll palju, aga eks see annab ju ka ajakirjale sissetuleku. Millestki peab ju selle ilu kinni maksma. Moe, Anne ja Stiili puhul häirivad ühed ja samad näod, kellest nagunii kogu aeg igal pool juttu. Ja siis need eelpoolmainitud teemad.
  Buduaar on juba nii koleda kujundusega, et seda ei taha kätte võttagi.

 • Reply Käty 15. juuni 2017 at 18:28

  Meil peres populaarne ajaloo ajakiri. Ja minu lemmik on Pere ja Kodu ja sellega seonduv lisaväljaanded (9kuud , beebi jne.)

 • Reply Laurts 15. juuni 2017 at 17:13

  https://buduaar.ee/Article/article/blogija-mallukas-vottis-buduaarilt-raha-ja-kadus :D:D:D:D:D Fesaris oli pealkirjaks “Kuulsus hakkab pähe?!”

 • Reply Triinu 15. juuni 2017 at 17:04

  Selliste noorte/ reklaamide ajakirjad ja ka netilehed- elu24, naistekas jne artikleid ma ei taha enam
  lugeda. Vahel jääb mulje, et ükskõik mida sealt loed, siis tulemuseks saad teada- sa oled paks, ilmselgelt kole, su mees ei ole iial sind armastanud ja petab sind nagunii. Enesekindlusest ei jää nõrgemal isiksusel midagi
  järgi. Ilmselgelt erilised pärlid neid ei trüki.

  • Reply Anu 15. juuni 2017 at 20:28

   Ja lisaks oled veel saamatu luuser ka kui ei roni karjääriredelil iga kuu pulga võrra kõrgemale ega teeni kolm tonni kätte ?
   Meenub praegu kõige idiootsem artikkel mida olen sattunud lugema, pealkiri oli “Kuidas säästa disainerkoti jaoks” või midagi taolist ja algas lausega “IGA naise unistus on soetada endale disainerkäekott….” ? ma pidin end ribadeks hirnuma, sest esiteks antud momendil mõtlesin mina, naine, hoopis uue akutrelli ja uute talverehvide soetamisele, ei vaja vist märkimist, et disainerkoti peale pole ma mõelnudki, teiseks jätab suht naeruväärse mulje suhtumine nagu me kõik oleks glamuurselt “Seks ja linn” serjaalist välja astunud ja täielikust õnnest on puudu veel vaid DISAINERKÄEKOTT ???

 • Reply Triin 15. juuni 2017 at 16:57

  Hahah, need paar Buduaari töötajat siin kommenteerimas on nii läbinähtavad 😀

 • Reply Kaia 15. juuni 2017 at 16:43

  Mul käib kodus ainult erialane TAI ajakiri Sotsiaaltöö :D, kõik. Kooliealisena 100 a tagasi lugesin Stiinat ja X-i (oli vist selle viimase nimetus selline).

 • Reply Katrin 15. juuni 2017 at 15:45

  Loen Imelist Ajalugu. Reklaame on minimaalselt ja iga osa on väga huvitav 🙂

 • Reply Virge 15. juuni 2017 at 15:09

  Mina lugesin vahepeal National Geographicut aga ühel hetkel viskas see reklaam seal nii üle. Tarku artikleid oli mega vähe, igal teisel leheküljel ilutses reklaam ja noh, aitas mulle sellest jamast. Lõpuks tõusis veel hind ka ja ega ei olnudki enam ennast eriti kahju sellest võõrutada 😀 Reklaami ostmine tundus veidi mõttetu 😀

 • Reply m 15. juuni 2017 at 15:00

  ma olen kunagi elus mõned buduaarid läbi lugenud ma olen küll rahul olnud. sul on lihtsalt nende vastu vimm, et julgevad sust igasugu asju kirjutada:P
  antireklaam on ka reklaam vist:P:D
  ja glamour uk enam pole eestis müügil.
  ning teised naistekad on ikka kallid tükihinna kohta, a see buduaar käib ka kord 3-4 kuu tagant ja tuleb pea sama hind või soodsam kui teised ajakirjad.
  samas nett on jah kõike staari”uudiseid täis..ma ei ole vist päris kaua ühtegi ajakirja ostnud v.a selveri kampaaniaga sain national geograp. , teadusajakirja ja ajalugu ajakirjad tasuta.
  company inglismaal lõpetas ka tegevuse, mis oli huvitav omapärane ajakiri, moest, stiilist, kultuurist, jms. pabertrükk oli veel sellise papise pehme lehe peal hästi huvitav lähenemine, värvi oli nagu meil see sensa või pai vms ajakiri.

 • Reply h. 15. juuni 2017 at 14:39

  Kirjutad, et ajakirjapildi peale küll kunagi midagi ei ostaks. Mis see Aliexpress või üldse netist tellimine parem on?

 • Reply Mia 15. juuni 2017 at 14:08

  Kui sa reklaamide arvu mainisid, siis mul tuli kohe see video meelde: https://www.youtube.com/watch?v=zIIKTNPP5Ts
  Ise ajakirju ei loe, kunagi lugesin Cosmopolitani. Praegu ei loeks siis ka kui keegi peale maksaks 😀

 • Reply Jane 15. juuni 2017 at 13:44

  Meie peres on väga populaarsed igasugused teaduse ja ajaloo ajakirjad. Mu üheksane poja on suur fänn. Muu jätab absoluutselt külmaks.

 • Reply Kat 15. juuni 2017 at 13:13

  Eee, nii kui ma seda püsimeigi pilti nägin eeldasin, et Buduaaris oli hoiatusartikkel, et ärge jumala pärast suvalisel turismireisil mingit püsimeiki laske teha (kuigi oli veidi segadusse ajav, miks iga “korrigeerimisega” asi aina jubedamaks läks)…
  Ja siis loen, et see oli makstud reklaam…. muahahhha!:D:D:D

 • Reply Kadi 15. juuni 2017 at 12:29

  Buduaar oleks küll viimane, mille ma ette võtaks. Muidu ka ei loe ajakirju.

 • Reply Nujah 15. juuni 2017 at 11:55

  Minule meeldib Säde. Sealt olen lugenud paljude huvitavate inimeste kohta, nt eestlased, kes töötavad suurtes moemajades jne. Aga no reklaami on ikka ka palju 😀 Anne ja Stiili tellin, ka selline ühe õhtu sirvimine.

 • Reply Krissi 15. juuni 2017 at 11:29

  Sa ikka oskad. Ma hirnun siin nii et k õht kõveras, loodan et tita ülesse ei ärka. Buduaaril on ‘populaarse tüdruku’ kompleks kes arvab, et võib teisi sitaga loopida aga kui naeratab siis peavad kõik kaasa suud liigutama sama nurga all. Hea, et sa nad seenele saatsid, las istuvad edasi oma troonil (loe: kuivkäimlas, kus paberi asemel on ajalehe väljalõiked ja kärbsed). LOL

 • Reply Liisa 15. juuni 2017 at 11:08

  Need püsimeigi pildid tunduvad küll pehmelt öeldes eemalepeletavad.
  Muidu pole buduaari kunagi lugenud. Netist mõnda artiklit vb.
  Naistelehte ka ei loe. Nipiraamat kunagi käis aga midagi hullult põnevat seal polnud ja nii lõpetasime ära. Nüüd aga juuksuris sattus kätte eelmise kuu nipiraamat ja sealt leidsin küll päris mitu asjalikku nõuannet.

  Kunagi olen ka kodu ja aeda ning pere ja kodu ajakirju tellinud aga mingihetk hakkavad artiklite teemad korduma ja kaotasid oma aktuaalsuse.

  Hetkel käib meil imeline teadus. Väga põnev lugemine kui lugema jõuab 😀 Hiljuti tahtsin tellimuse katkestada kuna lihtsalt ei jõua lugeda aga laps lubas suveajal kõik läbi lugeda ja ei lasknud lõpetada 🙂
  Kui suviti sugulased külas käivad siis nemad ka loevad seda ajakirja mõnuga niiet eks ma hoia seda siis veel.

 • Reply LL 15. juuni 2017 at 10:41

  Ajalehtedest Postimees ja Ekspress, vahel satub näppu EPLi nädalavahetuse eri, vahel Maaleht (jumala äge leht! peakski tihemini lugema), teinekord ka Sirp ja Diplomaatia. Ajakirjadest Anne & Stiil, Imeline Ajalugu, Horisont, Eesti Loodus, vahel ostan NG-d või imelist teadust, tööl loen Naistelehte, Mari ja Tiiut. Üsna mitmekesine 🙂

 • Reply Anx 15. juuni 2017 at 10:41

  Ma loen aint
  pere ja kodu.
  Kodu & aed
  Ega midagi muud ei loeks ka 🙂

 • Reply Triin 15. juuni 2017 at 09:59

  Loen ja lausa tellin:

  Pere ja kodu
  Kodukiri
  Miks ja kuidas
  Hingele pai

  Lapsel käib Nunnu.

 • Reply Mees 15. juuni 2017 at 09:44

  Põnev artikkel… oih vabandust, postitus, mille sa kirjutasid sellepärast, et Buduaar maksab sulle selle eest. Kas ei kõla nagu reklaam? Enamik sinu kirjutatud postitusi on otsesed reklaamid. Sisu oskavab Buduaar igatahes paremini luua, sest nii väiklast juttu nagu sa kirjutad pole ma ammu kuulnud, veel vähem lugenud. Ma saan aru, et see mida sa teed on meelelahtus nagu iga teine, aga pead endale ka aru andma, et kui sa toodad “pirukas-näkku” tüüpi meelelahutust, siis võiks mingit piiri kah pidada. Buduaar näeb oma artiklitega kindlasti rohkem vaeva kui sina oma postitustega, alustame näiteks keelekasutusest ja kirjastiilist. Kurb on see, et sinu lugejaskond on üpris noor ja hästi õppimisvõimeline ning kõik negatiivne jääb noortele hästi külge. Kui tohib veel mainida halvustavat suhtumist ja olematut viisakust (oma enda “tööandjate” suhtes, sest enamik tooteid ja teenuseid mida sa reklaamid on sulle sülle kukkunud). Ma ootan põnevusega aega kunas su õhuloss kokku kukub, sest negatiivset tagasisidet ettevõtetelt keda sa reklaamid on palju (mainin ära, et ma ei tööta selles vallas vaid kuulen seda kõike kõrvalt).
  Otsekohesus on muidugi tore, aga laimamine ei ole ilus.

  • Reply Mallu 15. juuni 2017 at 10:16

   Cry me a river, cry me, cry me…

  • Reply Getlin 15. juuni 2017 at 10:57

   Kuule MEES!!! kui sa algust uuesti loeks siis kas sa ise ka saad aru buduaari enda debiilsusest? Kui nad toodavad Mallukast mingit jama vahet
   pidamata ja siis tulevad hea näoga reklami paluma?? Ma saadaks ka p…. Inimesed, kes mind ise laimavad ja siis pärast pugema tulevad. Ja ilmselt mehed väga ei loe sellist ajakirja nagu buduaar? On see üldse hariv lugemine sulle? 😀 ja mis rahast me räägime,ajakirja pidi ka mallu ise ostma minema ja siis maksti kinni nagu ma aru sain..

   • Reply Mees 15. juuni 2017 at 22:41

    Kuulen, Getlin.
    Pean sinu väga täpsed andmed ümber lükkama ja mainima, et proua Treimann sai raha ETTE ja hilines oma makstud postitusega üle kuu aja. Ma küll ei tea täpselt, kui palju ta raha sai, aga kindlasti ei ole see ainult ajakirja raha. Ma julgeks arvata, et sellise artikli kirjutamise eest makstakse umbes 100 € (reklaamimaailmas ei ole 5 € just kuigi suur raha).

    Buduaari “debiilsus” seisneb selles, et proua Treimann toodab selliseid postitusi (nagu see konkreetne) regulaarselt ja nad kajastavad ainult seda, mida nad saavad kajastada – ehk jama toodab proua Treimann endast ju ikkagi ise, mitte Buduaar. See on lihtsalt selline portaal – kui näiteks mingi kuulsus tegi Halloweeni ajal püksid täis, siis see, mida Buduaar teeb, on kajastus juhtunust (Buduaar ei käse inimestel ise midagi teha).

    Ärme muidugi unusta, et Buduaaril on oma lugejaskond ja proua Treimannil on samuti oma lugejaskond, aga inimesi on Eestis ainult ~1,3 miljonit. Kui Buduaar maksab proua Treimannile reklaami eest, siis on üpris suur võimalus, et mõni lugeja liigub teisele poole üle. Kui Buduaar avaldab artikli proua Treimanni kirjutatud/kordasaadetud “jamast”, siis on Buduaaril automaaselt 44 000 vihast fänni, kes selle artikli kenast läbi loevad ja tarbivad selle ümber olevat reklaami. Minu arust võidab Buduaar igal juhul oma osa ja ega proua Treimann kah ei kaota eriti, kui Buduaar paneb proua “Cry me a river” nime oma keskkonda üles (kõlab nagu TASUTA reklaam, sest proua Mariann “Cry me a river” Treimannil pole piisavalt raha niikuinii, et Buduaarile reklaami eest maksta).

    Ja nüüd minust: et teada saada midagi naistest, siis tuleb ju naisteajakirju lugeda. Jah, see on kohati täitsa hariv.
    Kas Getlin loeb vahelduseks meeste ajakirju, et meestest äkki paremini aru saada?

    • Reply Triin 16. juuni 2017 at 00:45

     Ole da tänatud, Mees!

    • Reply m... 16. juuni 2017 at 12:08

     Naisteajakirjad on harivad? HAHAHAHA, say no more :’D.

  • Reply susantsik 15. juuni 2017 at 11:37

   Reklaamartiklite reegel on siiski see, et inimene jagab oma ausat arvamust toote kohta, mitte ei kiida taevani kõike, mille eest makstakse.
   Eks Buduaar astus siin ise ämbrisse – tellida artikkel terava keelega blogijalt, kellega varem on intsidente olnud, näitab täielikku süvenematust.
   Oleks nad mõne noore blogijaga, näiteks ajakirja sihtgrupist (!!), koostööd teinud, oleks tulemus ka oluliselt parem.
   Eks nüüd lakkugu võhiklikkuse haavu.

   • Reply Kris 15. juuni 2017 at 12:10

    REKLAAMartiklite reegel see nüüd küll ei ole. Kus kuu peal te elate?

  • Reply Miina 15. juuni 2017 at 11:50

   Väga hästi kokku võetud!

  • Reply mairit 15. juuni 2017 at 13:31

   Buduaari ajakirja pole kunagi lugenud, aga portaali tekstid on neil küll masendavad, ei paista kahjuks välja, et keegi nendega pisutki vaeva näeks.

 • Reply K. 15. juuni 2017 at 09:41

  Ainult Õhtuleht, Postimees, Imeline Ajalugu ja Imeline Teadus. Kogu minu kogu.

 • Reply Piret 15. juuni 2017 at 09:31

  Ei loe. Viimastel aastatel olen ainult ühe korra ajakirja ostnud. See oli artikkel Triinu-Liisist, minu arust vist sinu kirjutatud. Selle ajakirja ostsin ka ainult selle artikli pärast.

 • Reply Kerli 15. juuni 2017 at 09:25

  Buduaar vaeseke lootis, et sa kiidad taevani ja saavad lugejaid juurde aga nüüd peavad hoopis kinni panema. ?

 • Reply Elve 15. juuni 2017 at 09:03

  Hea artikkel! Aga nüüd Mallukas ära imesta, kui Buduaari nuhid sinust veel piinlikumaid artikleid vorpima hakkavad. 😀
  Eks neid ajakirju sai varematel aastatel ikka loetud, alustades “Stiina” ja lõpetades “Maaja”-ga, aga viimasel ajal ei ole ma enam ühtegi ajakirja ostnud, sest internetist saab ka igasuguseid asju teada/lugeda. Buduaari ei ole ma kunagi eriti tõsiselt võtnud. 😀

 • Reply Siiamiyksik 15. juuni 2017 at 09:02

  Mõnda üksikut ja ainult digikujul.

 • Reply Kaisa 15. juuni 2017 at 09:01

  Ainuke ajakiri mida veel loen ongi naisteleht ja vahel ka satun nipiraamatu peale ? ülejäänud väga ei tõmba. Muidugi lastega loen veel karupoeg puhhi ja autode ajakirju ?

 • Reply K. 15. juuni 2017 at 08:51

  Mul on selliste reklaamajakirjade puhul (sest nad kipuvad lihtsalt enamjaolt puhas reklaam olema) nii oma rahast kui ka nende ajakirjade peale raisatud paberist lihtsalt kahju. Nii et ei, ei loe neid. Kui, siis ehk sirviks kiirelt, kui kuskil ootesaalis vedeleks see laua peal, aga ka siis arvan, et istuksin suurema heameelega telefoniga netis.

 • Reply Liis 15. juuni 2017 at 08:40

  Hahahaha ? vaene buduaar ?
  Julge postitus ? selle pärast sa meeldidki mulle, et kirjutad ausalt ?
  Mõni teine blogija oleks taevani kiitnid buduaari, et ja veel niii põnevad reklaamid,,, ?

 • Reply N 15. juuni 2017 at 08:30

  On veel hullemaid ajakirju kui Buduaar, nimelt Buduaar TEEN (vms) ? Sellest on korra paar lehte silma hakanud…õudukas milline ressursi raiskamine nende ajakirjade tootmine on, ma imastan et kes see lugejaskond üldse on ?

  • Reply Mallukas 15. juuni 2017 at 08:51

   No kui sa just ise tiinekas pole, siis ei saa ka imestada, et pubekatele suunatud ajakiri sind ei kõneta 😀 omal ajal fännasin stiinat, nüüd ma ka oleks vist nagu wtf 😀

   • Reply Mari 15. juuni 2017 at 12:54

    Stiina oli suht norm.
    Rääkis rulatajatest tüdrukutest ja õpilasfirmadest ja oli mingi kokkamisvõistlus sõbrannade vahel, ühest moslemipere õdede igapäevaelust jne. Oli meelelahutuslik, kergelt hariv ja promos, et “ole sina”. Muidugi 2000te algusele omaselt oli ka veits mingit “ole ilus, kanna sinist lauvärvi” ja veidi lollakaid “TEST: mis su huulepulk su kohta ütleb” asju, aga üldiselt – OK.

    Kui see buduaar Teen on sarnase sisuga “OSTA OSTA OSTA, ÄRA OLE SINA ISE, OLE ILUS”, siis ma küll ei tahaks, et väike õde, õetütar või oma laps tiinekana sellist paska loeks. Või näiteks Mari? Või Lende? Tahaks, et nad loeks asju, mis kinnitaks neile, et nende hobid on ägedad, ükskõik kui “naiselikuks” mõni vant seda kusagil peab ja, et nad võivad aga absoluutselt ei pea ennast meikima ja räägitaks sama palju ettevõtlusest, kui sinisest küünelakist.

 • Reply väga väga naine 15. juuni 2017 at 08:27

  Juuksuri ooteruumis lehitsesin 2015 aasta sügisel välja antud Annet&Stiili. Tükki see mult küljest ei võtnud. targemaks ka ei saanud.

  Enne seda …. vist sellesama juuksuri ooteruumis? Nii aasta eest või nii?

  • Reply Vaike 15. juuni 2017 at 10:43

   Ma lappangi ajakirju ainult juuksuris, kui värv peas on. 😀

 • Reply Sirle 15. juuni 2017 at 08:25

  Ainuke ajakiri mida loen ja tellin on Naisteleht 🙂