LAPSED Lende Mari

igavesti mõnus perepäev Vudilas

30. juuni 2017

Ühel päeval tuli mul mõte, et äkki Marile meeldiks poniga sõita. Varem on olnud nii, et Mariga ei teadnud kunagi, mis tuju tal on ja mida ta selle tujuga teha tahab. Noh, eks nagu lapsed vast ikka. Aga viimasel ajal on Mari igasuguste uute asjadega nii pealehakkaja ja nõnda näitasingi ma talle netist igasuguseid videosid lastest, kes poniga sõidavad. “Jah! Anna obu! Anna poni!” kiitis Mari takka ja tundus vägagi päri selle ideega, et võiks seda hobusesõitu proovida küll. Siis oli vaja vaid leida koht, kus seda teha saaks. Vanasti ma nagu mäletasin, et loomaaias sai poniga sõita, aga nüüd teadsid lugejad rääkida, et enam ei saa.

Mulle pakuti tegelikult nii palju erinevaid kohti, aga lõpuks jäi meie valik Vudila peale. Lihtsalt seetõttu, et täna pidi olema selle nädala kõige ilusam ilm ja sellisel juhul tahtsime teha midagi veel lõbusamat, kui ainult hobusesõit. Ma polnud enne seal käinud, aga kuna see tundus selline koht, kus oleks lõbus nii lastel, kui ka suurematel, siis võtsime kampa minu vanemad ja väikevenna, rentisime väikse bussi ja läksimegi kõik koos tripile.

Püha jeesus, kui mõnus on sellise kambaga reisida, sest meil oli lastele nüüd kolm hoidjat rohkem kui ainult oma perega reisides. Seega oli eriti mõnus seal ringi uudistada, sest kogu aeg sai ühe lastest kellegi kätte jätta, või paluda näiteks Rikit koos Mariga mingil batuudil hüpata.

Vudilast endast rääkides – see on nii äge koht! Tõepoolest igale vanusele on seal palju teha. Mult küsiti, et mis on erinevus Vembu-Tembumaaga, aga seal ma ei ole käinud. Oskaksin natukene võrrelda Lottemaaga, aga need on oma olemuselt nii erinevad, et raske on öelda, et kumb on parem või halvem. Lottemaa on pigem selline koht, kus põhirõhk on karakteritel ja sarnasusel raamatute/filmidega. Vudila on rohkem sellise aktiivse lustimise koht, kus oma tegevused tuleb ise leida, töötajad niimoodi ei suhtle, nagu Lottemaal.

Aga ei peagi! Selles suhtes, et need ongi väga erinevad värgendused. Vudilasse minekuks soovitan ma kindlasti valida yr.no’st mingi eriti hea ilmaga päev ja minna kohale hästi varakult, sest tegevust on nii kohutavalt palju, et muidu ei jõuagi kõike teha ja näha. Meie hakkasime kella 10 paiku liikuma ja jõudsime koju kell 9 õhtul ja IKKAGI jäi meil paadiga sõitmata ja mängumajas käimata. Muidugi meie puhul mängib rolli see ka, et Tallinnast sõites võtab juba sõit 2 tundi sinna ja 2 tagasi. Tartu kandi inimestel on see reis vähe mugavam.

ÜKSIKPILETID:
Lapsed 4-17 a. 17 eur
Täiskasvanu 18+ 13 eur
Lapsed 1-3 a. 7 eur
Pensionär
(k.a. invaliidsuspension)
10 eur
Lapsed kuni 1 a. sissepääs TASUTA

Pileti hind on minu meelest täitsa aus. Selles suhtes, et kui sa selle pileti ära ostad, siis sees on sulle kõik tegevused (peale hobuse) tasuta. Näiteks üritustel on need asjad, mille peal hästi kõrgele hüpata saab… Issand, mis nende asjade nimi on? No see värk noh! (vaatasin Vudila kodukalt järgi, selle nimi on sky-jump).

See on juba ainuüksi mingi viiekas. Lisa sinna juurde üks ATV sõit ja paadisõit ja ongi piletiraha juba koos. Vudilas võid neid asju aga kasvõi sada korda jutti teha, kui parasjagu järjekorda pole. Seega ei ütle mina piletihinna kohta mitte midagi, sest see on minu meelest just tore, et maksad ühe korra ära ja sees ei kasseerita sult iga nurga peal veel iga asja eest raha.

Isegi mina käisin sky-jumpimas, kui minu juurde tuli tüdruk, kes väitis, et ta on mu suur fänn ja et ta tahaks ka mu blogisse saada. No ega ma kade pole, mida te siin ikka ainult minu molu vahtima peate, natukene värsket verd igasse päeva! Ma ei tea, miks ta pildil on sellise näoga, et ma ähvardasin teda pildile tulema, aga ta tegelikult ausalt ka ise tahtis :D!

Teemast nüüd edasi rääkides  – okei, söögi eest tuleb ka maksta, aga mitte keegi ei keela enda piknikumaterjal kaasa võtta ja seal ise süüa teha. Grillid ja piknikukohad on olemas! Ma nägin, et päris paljud kasutasid seda võimalust ja sussustasid seal grillil midagi. Päris mõnus tundus! Ei mingit köögi järele ootamist! Meie siiski ei jõudnud midagi nii palju ette planeerida ja usaldasime kohalikku kalamaja, mis meile forelli kokkas! Olin enne lugejatelt kuulnud nurinat kohaliku toitlustuse üle, aga ma ei oska küll midagi otseselt halba kosta. Ma ise teen muidugi paremini kala ja eks enda tehtud söök on alati maitsvam, aga kui mässata ei viitsi, on ju hea, kui on kolm toidukohta, kust süüa saab. Grillmaja, kalamaja ja eriti kiireks ampsuks ka bistroo. Teenindajad olid noored, aga usinad ja sõbralikud! Küll aga mõtlesin ma seal, et oleks ikka võinud ise söögiasjad kaasa võtta, oleks nagu… ägedam saanud!

Ühel pool forell Vudila moodi, teisel pool lihtsalt maitseainetega maitsestatud.

Aga mis seal siis teha saab? Oh jeerum…. ma võiks loetlema jäädagi. Meie läksime sisse, Mari plagas kohe kuskile batuutidele, mis kohe sisse astudes lapsi ootavad. Seal oli neid mingi kolm tükki, kõik sellised, kus saab turnida ja hüpata ja liugu ka lasta. Siinkohal vihje vanematele, mida ma soovin, et ma ise oleks enne taibanud – Vudila võiks selle väikse nõuande lausa enda kodukale panna, juhuks kui mõni teine ema sama sooda on kui mina. Isegi, kui on soe, siis tasuks lastele selga panna pikad püksid + pikkade varrukatega pluus. Lapsed tahavad ju batuutidel käia, aga kui nad seal oma kleitidega alla vudisevad, siis on tulemuseks marraskil taguotsad ja küünarnukid. Mitte, et see lapsi  siis oluliselt heidutaks, aga hiljem ikka 😀 Mina needsin ennast küll maa alla, et selle peale ei tulnud.

Esimene batuut uste juures

Taustal Mari selg ees batuudil alla kukkumas 😀

Minu ema lemmikuks oli see, et sai rahumeeli päikest võtta. Selle jaoks võisid sa muidugi suvalisele muruplatsile ka siruli visata, aga tegelikult oli seal palju päevitustoole ka. Mõned õues bassu ääres, osad üleval mängitoa juures, see vist neile, kes natukene pisematega seal seiklesid. Marisugust sellises toas ei kammitse, aga aastaseid umbes veel küll. Näiteks Lentsu oleks taltsutanud, aga meie püsisime ikka õues, patt oleks sellise ilmaga tuppa minna.

Lents harjutab viimased nädalad usinalt põlvili olemist.

Karts ja tema mini-me

Hommikune bassein. Veel tühi, aga juba poole tunni pärast oli täis.

Basseinides ei ole soojustatud vesi, eile oli seal näiteks 18 kraadi. Õues oli aga nii soe, et bassein oli lapsi täis ja noh, mõned suuremad eksisid ka sinna vette ära. Näiteks meie seltskonna mehed kargasid vette alles peale saunaskäiku, nii oli vesi mõnusalt karastav. Ainukesed, kes vette ei roninud, olime mina ja Lents. Perekonna nõrgad, mis seal ikka.

Hmm.. mingisugune lill!

Praegu pildilt vaatan, et see on ikka kroku saba, mitte miskit muud tal seal rippumas 😀

Nagu ma ütlesin, siis tegevust on igale vanusele. Ma muidugi ei usu, et näiteks mingi alla aastaste vanemad hakkaksid üldse Vudilasse tulema ilma suuremate lasteta (või hakkaks?), aga väikestele on seal liivakasti alad, väiksemad kiigud ja liumäed täitsa olemas. 45cm sügavune lastebasseinike ka.

Natukene suurematele leidub iga nurga peal turnimist, vesirattaga saab sõita madalates basseinides (need on sellised pisikesed vesirattad), vesilugu saab lasta, batuutidel hüpata (neid on seal vist 10 erinevat kindlasti), ATVdega sõita, tasakaalunööridel turnida, torni ronida, ponidega sõita, järvel paadiga sõita, vankriga sõita, kala püüda, lasktiirus käia, mänguautomaatidega mängida ja praegu vaatan kaardilt, et kuskil oli tünnisaun ka. Ehk olen mina pime, aga seda ma ei näinud, sest sinna oleks ma raudpolt roninud!

Lende magas enamuse päevast oma bee5 sees maha. Targu oli kaasa võetud iste Marile, vahepeal soovis istuda küll.

Mari enda järjekorda ootamas, tahaks trassi peal “siuuuu” teha!

Mari lemmikasi nii Lottemaal, kui ka Vudilas – see… isssand. Mis selle asja nimi on? Traadist.. kiikvärkasi? 😀 Mõtlesime Kardoga, et peaks selle trassi endale aeda ka sebima!

Ühel hetkel hakkasin Mari suunama, et noh, lähme vaatame siis ponisid kah, aga ei olnud Maril mingit soovi hobusele pai teha. Siis taipasin ta endale sülle võtta (Mari,  mitte hobuse) ja siis julges Mari esimese pai ära teha ja seejärel teatas kohe, et tavai-tavai, anna hobune ja kukume ratsutama. Üks teine tüdruk aga tegi parasjagu oma tiiru ja meie pidime natukene oootama, samal ajal jälgisime üksinda jäetud poni pahandust tegemas.

Minu meelest oli see nii naljakas, kuidas see hobu seal vaikselt nakitses ja lakkus oma asju, kuni need robinal maha kukkusid. Ma oleks võinud teda küll takistada, aga no tal oma elu, mul oma elu. Also ma tegelikult kardan hobuseid ja ma ei tihanud teda seal taltsutama hakata. Selle asemel tegin hoopis kaugustest pilti, kuidas ta maist vara hävitab.

Ma muidugi arvasin, et kui Mari kord tuleb, siis ta keeldub hobuse selga istumast, aga naks, tõsteti ta sadulasse ja kohemaid tegime me väikse tiiru ära. Talle vist meeldis, sest tahtis hiljem uuesti minna, aga siis me olime jube teel loomi paitama ja ei jõudnudki enam seda teha. Ma tahtsin tegelt ise ka filmida, sest ma nägin, et mu ema skill selles kõige parem ei ole (vaata videost, kuidas mu ema pool aega oma näppu kaamera ees hoiab :D). Oh well!

Mari sai endale ratsutamiseks selle sama sadulaid sööva hobuse!

Mulle tundus, et talle meeldis küll!

Mari hobuse seljas

No ja siis vahepeal käisimegi söömas, mida ma juba rääkisin ja siis istusime me suure hobuse küljes olevasse vankrisse ja tegime väikse tiirukese, mis lõppes Vudila loomapargi osakeses.

Kõik pardale!

Sai vutikestele pai teha

Ah, mökitas seal midagi

Üks part oli endale paruka pähe tõmmanud

Kunagi sõbrannaga arutasime, et kas hobused istuvad. Täna sattusin selle lausa pildile püüdma. Kuigi tõele au andes, ta seal päris niisama jalga kõlgutades ei istunud, vaid hakkas pikali olekust püsti tõusma ja tegi sellise paarisekundilise vahe… iste 😀 Ühesõnaga teate nüüd teie ka, et nad MÕNIKORD istuvad.

Siin on väike video ka, mis ma kokku panin eilsest päevast. Ma ei saa aru, miks seal lõpus JÄLLE mitu mintsi tühjust on, nagu ka Lottemaa videoga juhtus, aga noh, oh well!

Vot selline äge päev meil oligi. Mul on lihtsalt kahju, et ma ei suuda seda kõike videos-pildis nii hästi edasi anda, kui tahaks. Ma ei suuda kunagi mõista, kuidas osadel inimestel on ala insta-story täis terve päeva tegevust, sest ma ei suutnud näiteks meie videosse panna kaugeltki nii palju, kui me tegelikult tegime. Lihtsalt ei saa ju kogu aeg ka kaamera/telefon käes ringi käia, vaid vahepeal tahaks lihtsalt ringi joosta, lastega turnida, batuutidel hüpata ja muid selliseid asju teha. Kahju on, et need välja jäävad, aga veel rohkem oleks kahju, kui need selle tõttu olemata jääks, sest “lapsed, emme ei saa praegu, ta teeb instasse pilte! või oodake, ma ju filmin meile koduvideot, mida teil kunagi hea vaadata on!”. Mälestused on ikka kõige lahedamad, kuigi sellised telefoniga tehtud videoklippidest kokku pandud filmikesed on ka tegelikult ägedad ja ma olen neid peale uue telefoni saamist usinalt teinud ka. Lihtsalt tasub mõelda, et kas ma ikka piisavalt ka hetkes olen, mitte ainult kaamera/telefoni tagant neid mälestusi ei loo. Mõttekoht ka mulle endale! Selle tõttu jääb teil nägemata, kuidas Mari koos onuga torudest alla laseb, kuidas me Kardo ja Mariga koos batuudil kargasime nagu segased ja mismoodi me seikluspargis turnisime. Aga vähemalt tegime!

Teile aga ilusat nädalavahetuse algust ja hea ilmaga minge ikka Vudilasse ka! Kõik, kes nädalavahetuse jooksul selles kommentaariumis kaasa räägivad, nende vahel läheb loosi üks perepilet Vudilasse (2 täiskasvanut+2 last)! Olge mõnnad!

Ps! Reaalselt avasin arvuti kell 10 ja mõtlesin, et tavai, panen paari sõnaga selle väikse Vudilatripi kirja ja tulemus on siin. Kell on 01.35 😀 Ei läind vist nii lühidalt, kui ma oma peas plaanisin. Ups!

Loe ka neid postitusi!

410 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Karela 3. juuli 2017 at 13:26

  Seal vöib tore olla aga kui ma peax mötlema et minna kahe suuremaga vöi üks suuŕem teine väiksem….üldjoondes vahet pole kellega aga ma tean et mul sellist lisa raha pole et minna…sest need hinnad on väga körget ja lisax veel transport…..

 • Avatar
  Vasta Ylle BööDi 3. juuli 2017 at 02:05

  Kusjuures üldse pole käinud. Mis on muidugi ääretult piinlik. Seda enam, et täpselt Vudilale sobilikus vanuses lapsed olemas. Kaks. Ja kaks lapsevanemat. Kokku pere. Klapib! Aitäh!

 • Avatar
  Vasta Heidi ;) 2. juuli 2017 at 23:19

  Kui ma võidaks siis ma peaks omale mehe ja ûhe lapse juurde sebima. Lapse saab ikka kusagilt kaasa krahmata.
  Aga siis ongi hea võimalus oma “silmarõõm” vâlja kutsuda 😉

 • Avatar
  Vasta Mari 2. juuli 2017 at 22:03

  Olen käinud vaid korra päris tükk aega tagasi Vudilas, kui tegime koolilaagriga vallas ühiskondlikku tööd ja saime preemiaks väikse reisi antud asukohta. Kahjuks oli tol hetkel seal väga vihmane ja suurt midagi teha polnud.
  Kavatsen selle suve jooksul, kui ilmad pisut ilusamad, oma väikse õe ka sinna viia. Arvestades tema energiat ja aktiivsust, on see paik vast vägagi sobiv talle oma suurte võimaluste tõttu. 😀

 • Avatar
  Vasta Liis 2. juuli 2017 at 20:58

  Kui ma võidaks selle perepileti annaksin selle oma õele, et ta kindlasti oleks nõus mu puhkuse aeg Vudilasse tulema. 😀

 • Avatar
  Vasta Kenely 2. juuli 2017 at 20:21

  Meil noormehega küll lapsi veel ei ole, aga oleme ise plaani võtnud, et võtaksime tädipoja ja onutütre kaasa ja teeks neile üllatuse ning veedaks ühe toreda päeva Vudilas.

 • Avatar
  Vasta T 2. juuli 2017 at 20:15

  Me oleme lastega kaks korda Vudilas käinud, väga meeldis mõlemal korral. Basseini vesi on ainult veidi külm tundunud (endale ja väiksemale lapsele, kes on külmavares nagu ma ise), aga suurem laps on sellest hoolimata nagu hüljes vees olnud. Arvan, et läheme ka sel suvel uuesti, kuigi lapsed nüüd juba 7 ja 9. Vudila lähedal asub ka Elistvere loomapark, kus on päris lahe jalutada ja loomi vaadata.

 • Avatar
  Vasta Jaanika L 2. juuli 2017 at 19:21

  Meie oleme ka korra Vudilas käinud. 2013 aastal sel ajal kui olin alles rase. Ilmselgelt ei saanud sel ajal kõike järgi seal proovida. Nii et oleks tore nüüd oma 3-aastase kutiga koos natuke möllata! 🙂

 • Avatar
  Vasta R.V 2. juuli 2017 at 18:51

  Minu 3-aastase lapse huvi maailma vastu on üüratu. Kõik uued kogemused imeb ta svammina endasse. See suvi tahaksin temaga igalepoole minna ja kõike teha ?. Vudilas oleks kindlasti vahva. Siiras rõõm ja emotsioonid lapse silmis teevad südame alati soojaks. Lisaks on neiu väsimatu hingega, seega 9tundi pole mingi probleem vudilatmööda ringi tegutseda ?

 • Avatar
  Vasta Elis 2. juuli 2017 at 17:27

  Heameelega läheks … rääkisin juba ammu härrale et peame lastega minema aga kuidagi ei leie seda aega et võtta kõik lapsed (kaasa arvatud väiksesed sugulased) ja minna mitme autoga kuna ühte enam ära ei mahu … või siis tõesti ka buss rentida ?

 • Avatar
  Vasta K 2. juuli 2017 at 16:05

  Meie pere on korra käinud kui laps oli 3a. Ilm oli väga vihmane ja palju seal kahjuks teha ei saanudki. Nüüd laps 6a ja sügisel lisandumas väike õeke. Väga tahaks uuesti minna ja pakkuda suvel veel suuremale lapsele ainsa lapse tähelepanu 🙂

 • Avatar
  Vasta Kätlin 2. juuli 2017 at 15:25

  Tundub väga põnev ning tahaks juba jutupõhjal minna väga Vudilasse 🙂 Selle suve jooksul võtame kindlasti tripi ette.Puudu vaid ilus ilm 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristel 2. juuli 2017 at 12:59

  Oleme käinud kaks korda vembukal ja sinu ülevaate põhjal tundub Vudila ikka tunduvalt lahedam. Tahaks nüüd isegi minna, mis siis lastest veel rääkida 😀 *fingersCrossed*

 • Avatar
  Vasta Kaija 2. juuli 2017 at 12:34

  Pole kuulnudki sellisest kohast! Muidugi meil laps alles saab 3seks, seega eks tuleb varsti hakata avastama neid erinevaid “maasid” ja muid värke.

 • Avatar
  Vasta Inga 2. juuli 2017 at 08:19

  Ma plaanisin ka juba eelmisel suvel minna aga kui hinda vaatasin siis ei raatsinud. Hiljem kui kahetsema hakkasin siis oli puhkus juba läbi ja ilmad ka polnud sobivad. Sel aastal, kui ilm kannatab siis lähen lastega kindlasti ka Vudilasse.
  Me käime muidu igal suvel Riias loomaaias kaelkirjakuid ka vaatamas ja Riia loomaaeda soovitan teistelegi. See on piisavalt väike, et ühest päevast selle jaoks piisab ja kõik loomad ära näha jõuab, samas ei tundu loomad seal kuidagi eriti stressis ka olevat. Ning ei ole iga nurga peal mingeid suveniiri putkasid! Mõned on muidugi aga neil on omad kohad ja nad ei karga juurde oma asju müüma.

 • Avatar
  Vasta Piret 1. juuli 2017 at 23:26

  Nii hea postitus, nii mõnus oli kohe lugeda, et tekkis endal tahtmine KOHE minna. Seni oleme vembu-tembumaad külastanud ja seal jagub küll tegevust igaks päevaks ja kõigil on fun fun fun. Aga Vudila on seni külastamata jäänud just põhjusel, et esiteks asub see kaugel, mis tähendab seda, et kütus + piletid ja toit kõik kokku läheks lihtsalt liga kalliks. Meie Eestimaa heitlikud ilmad ka just ei soosi selliseid ettevõtmisi. Lastele aga meeldiks oi oi kui väga!

 • Avatar
  Vasta Eva 1. juuli 2017 at 20:39

  Meil Lottemaal käidud just ja ilmselt läheme korra veel, aga sellest Vudilast ei olnud ma enne Sinu postitust kuulnudki. Kindlasti võtame oma rüblikuga ka suveplaanide hulka, eriti hea oleks muidugi võidetud piletitega sinna minna ?

 • Avatar
  Vasta Marina Kopajev 1. juuli 2017 at 20:13

  Tere,tore ülevaade. Käisime lastega Vudilas mõni aasta tagasi, nüüd on lapsed suuremad,vanuses 10, 8 ja 5, kindlasti hoopis teised atraktsioonid paeluksid. Aga nagu blogis kirjutatud- juba sky- jump on piisav,et Vudilasse vudida. Elame Pärnus ja siin toimuvatel sündmustel on ikka lastealal see võimalus olnud, aga kolmele lapsele korraga seda võimaldada pole raatsinud. Ilusat suve!

 • Avatar
  Vasta Ethel 1. juuli 2017 at 20:08

  Meie püsimatud poisid ( 10a, 3a, 1.4a) on ka nii väsimatud hinged ning alles ükspäev mõtlesime, et kuhu nendega suve jooksul minna. Lottemaal on käidud eelmine aasta ja tagasi nagu ei kipu. Sest ilmselt oleks vaja aktiivsemat tegevust. Vudila oli tänu Sinu blogile arutlusel küll. Kaua ikka kodus kiigud ja batuudil hüppad.. So üks pilet juurde osta, oleks fine by me 🙂 Tundub ikka väga mitmekesine olevat 😛
  Ja siis oleks vähemalt kindel minek 😀

 • Avatar
  Vasta Liisi 1. juuli 2017 at 15:00

  Käisime paar aastat tagasi Vudilas. Siis oli pisem 2,5 aastane ja igale poole veel lustima minna ei saanud. Samas koht ise jättis meile väga vahva mulje. See aasta oleks väga vahva minna lustima oma 7 ja 4 aastaste tegelastega. 🙂 niiet hoian enda pöidlaid ja varbaid ning laste omi et loosiõnn meile naerataks 🙂

 • Avatar
  Vasta Janne 1. juuli 2017 at 14:06

  Tahaks kaa Vudilasse!! 🙂

 • Avatar
  Vasta Elsa 1. juuli 2017 at 09:42

  Väga lahe, pole ise veel oma perega sinna jõudnud, nüüd on selgem pilt silme ees 🙂

 • Avatar
  Vasta Sirle 1. juuli 2017 at 07:41

  Läksime eelmine suvi sõpradega Peipsi äärde telkima, tuli mõte ka kui nii kaugel kodust (elame Tallinnas) lastega ka Vudilas käia. Lapsi oli kokku meil 4, 1a-8a kõigile väga meeldis. Kuna oli imeliselt soe ja kaunis pühapäeva õhtu otsustasime minna ka seal lähedal asuvasse Elistvere loomaparki. Kus oli samuti tõeliselt ilus ja tore ja väga ägedad loomad. Lõpuks koju jõudes oli tunne, nagu oleks nädala kusagil puhanud, nii värske ja puhanud oli olla. Kugigi olime kodust ära vaid laupäeva lõunast pühapäeva õhtuni. Kokkuvõttes suvi, sõbrad, Vudila ja ilus ilm, see ongi puhkus?

 • Avatar
  Vasta Ragne 1. juuli 2017 at 06:46

  Käisime eelmine aasta 4a-tega vudilas ja kui see aasta telekast vudilat reklaamiti siis 5a-sed kaksikud otsustasid et nemad tahavad see suvi kindlasti “vudila vudilasse” minna ja isegi koguvad ise raha selleks. Sihikindlusega et ei pea koguaeg poodi minnes mänguasju või kommi ostma, sest kõik vanavanaemade antud rahad lähevad vudila kassasse 🙂

 • Avatar
  Vasta Maarit 1. juuli 2017 at 06:37

  Mul hakkab ka kohe puhkus ja ei suutnud kuidagi otsustada, mida lapsega teha, nüüd on selge…… Kõik see mees Vudilasse 😉 🙂

 • Avatar
  Vasta Ents 1. juuli 2017 at 06:23

  Vudilasse tahaks ka minna, kunagi ehk…siiamaani
  olemegi mitu korda vaid Lottemaal käinud. Eestimaa seiklusparke avastama…. jaaaa 😀

 • Avatar
  Vasta Helena Milvek 1. juuli 2017 at 06:14

  No Mina ei ole julgenud veel kuhugi minna.. ei tea kas Asi vanuses (1,9 aastat) no ei püsi paigal ja jookseb nagu segane ringi ja Mina nagu totu järel ? Igal juhul hoian pöialt, võidu korral lähen mõnnama printsessiga ⚜️

 • Avatar
  Vasta Jane 1. juuli 2017 at 01:44

  Oii, meie pere tahaks sinna raudpolt oli plaan niikuinii millalgiVudiöat avastama minna

 • Avatar
  Vasta Relika 1. juuli 2017 at 01:01

  Nii äge! Ma tahan kaa!! Kogeda hetki ja mälestusi ja emotsioone ja kvaliteetaega koos perega Vudilas.

 • Avatar
  Vasta Liisi 1. juuli 2017 at 00:39

  Just sôbrannaga môtlesime ja arutasime,et kuhu lastega minna puhkuse ajal-kas Vudila vôi Vembu-Tembumaa. Tundub,et tuleks sammud ikka Vudilasse seada.

 • Avatar
  Vasta Kristi 30. juuni 2017 at 23:56

  Elan Vudilale nii lähedal (u 10km), aga pole ikkagi sinna veel sattunud. Minu 5-aastane poeg ootab sinna minekut meeletult!

 • Avatar
  Vasta Jaanika 30. juuni 2017 at 23:35

  Kui see Vudila alles avati, siis käisin minagi seal korra. Nüüd kui mul omalgi juba 4-aastane laps, siis plaanisin sinna see suvi esimest korda ka temaga minna. Ta nii ootab seda.
  Lotemaaga ilmselt võrrelda ei anna jah (seal käisime eelmisel aastal lapsega), aga kindlasti on mõlemad külastamist väärt.

 • Avatar
  Vasta Jonna 30. juuni 2017 at 23:34

  http://m.delfi.ee/article.php?id=75043327

 • Avatar
  Vasta Annika 30. juuni 2017 at 23:18

  Nii vahva päev teil. Tahaks ka võita 🙂

 • Avatar
  Vasta Caroli 30. juuni 2017 at 23:15

  Mallukas sul ikka super kokkuvõteVudilast. Me ka oleme siin pikalt oodanud et Vudilasse minna aga pole siiani sellist aega leidnud. Oleme korduvalt käinud Vembutembumaal, aga see aasta tahaks midagi uut proovida. Tervitused sulle ja kogu sinu perele olete nii toredad 🙂 Päikest igasse päeva !

 • Avatar
  Vasta Kiivi 30. juuni 2017 at 23:14

  Meil on ka plaan Vudila selle suve jooksul üle kaeda. Kõik tuttavad, kes on käinud, on väga rahule jäänud.

 • Avatar
  Vasta Kaidi 30. juuni 2017 at 22:40

  Pole käinud, aga nii tahaks oma abikaasa ja lastega minna, oleks üle pikka aja tore perepäev

 • Avatar
  Vasta Ave 30. juuni 2017 at 22:39

  Suur tänu asjaliku ülevaate eest. Laps küll alles poolteist aastat, kuid nii usin, et kindlasti leiab seal huvitavaid tegevusi.

 • Avatar
  Vasta põmm 30. juuni 2017 at 22:19

  Käisime siis kui laps oli poolteist. Siis ei saanud paljusid asju teha, kuna ta kartis kõike. Eriti batuute! Nüüd, kus ta on viiene, oleks aeg uuesti minna. Endale eelmine kord väga meeldis 🙂

 • Avatar
  Vasta Keiti 30. juuni 2017 at 22:17

  Pole vudilas kunagi käinud, kuid plaanides on juba tükk aega olnud. Laps on mul loomafänn ja talle kindlasti väga meeldiks sinna minna ☺️

 • Avatar
  Vasta Kaie K 30. juuni 2017 at 22:10

  Mul võiks nüüd ka elus esimest korda loosiga vedada 🙂 Mõtlesime juba eelmisel aastal Vudilasse minna, aga no ei raatsinud kuidagi. Tüdrukud oleks kindlasti üliõnnelikud, kui sinna pääseksid 🙂

 • Avatar
  Vasta Küllike 30. juuni 2017 at 21:58

  Oleks mega tore perega üks päev veeta. Pole juba ammu kuskil käinud. Kui piletid oleks olemas ei saaks öelda, et aega pole, siis peaks aja leidma.

 • Avatar
  Vasta Krissu 30. juuni 2017 at 21:42

  Oleme aastaid käinud ja lastele väga meeldib. Praegu on meil suurem ehitus käsil ja ilmselt see suvi lõbustusteks finantse ei jagu.

 • Avatar
  Vasta Kadi 30. juuni 2017 at 21:05

  NO NAGU AUS OLLA, TÄITSA HEA ÜLEVAADE!
  VÕIKS MINNA KÜLL

 • Avatar
  Vasta Maaria 30. juuni 2017 at 21:00

  Meil oli just plaan lastega sinna minna – ei ole varem käinud ning nüüd su postitust lugedes tahan KINDALSTI minna! Niiiii supertore tundub + loomad veel ka (ma ei teadnud seda varem) 🙂
  Mõnusalt ülevaatlik postitus, mis oli kui “rusikas silmaauku” hetkel teemakohane!

 • Avatar
  Vasta PreiliA 30. juuni 2017 at 20:55

  Oleme ka hakanud mõtlema et laps juba veidi üle kahe aasta ja võiks minna kuskile küll. Aga kuna meil mehega pole kummagil lube, siis igalepoole minek võtab ühistrantspordiga aega ja korralikku planeerimist.
  Vudila tundub väga äge koht ja tasuta piletist ära ei ütleks küll 😀
  Saaks äkki ühe korraliku ja lõbusa perepäeva koos veeta. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kätlin 30. juuni 2017 at 20:48

  Vudilas käisime aasta-paar peale avamist ja siis oli seal juba tore. Nüüd peaks uuesti sammud sinna seadma, sest tundub, et seal on nüüd tôsiselt palju uusi ja huvitavaid tegevusi.

 • Avatar
  Vasta Merlin 30. juuni 2017 at 20:47

  Oleme ka mõelnud vudilat külastada, tüdrukud nii tahaks. Tundub superäge koht olevat. Aga senini on see ainult mõtteks jäänud pole leidnud seda “õiget hetke”. Tüdrukud oleksid megaõnnelikud sellise tripi üle 😉

 • Avatar
  Vasta Anne 30. juuni 2017 at 20:39

  Just eelmine nädal uurisin erinevatelt lehekülgedelt kas 1o -11 aastastel oleks ka Vudilas huvitav – vastuseks sain, et on. Hetkel tundub, et isegi täiskasvanul st mul 😀
  Vähemalt sky -jumpi peale läeb rabelemiseks lastega -kes essana saab 😀

 • Avatar
  Vasta Jana 30. juuni 2017 at 20:19

  Plaanis on minna nii või teisiti, aga tasuta piletid oleks igati teretulnud.

 • Avatar
  Vasta Yutulind 30. juuni 2017 at 20:11

  Vutimunad on nii head. Seal Vudila kandis oli kunagi nõukaajal vutifarm.

 • Avatar
  Vasta Kaisa 30. juuni 2017 at 20:09

  Plaanisime ka perega esimest korda sellisesse kohta minna, mõte oli Lottemaa, kuid kahjuks jäi ära ja nyyd on veel suurem tuhin Vudilasse minna! Perepilet meile oleks ikka ülivinge, nagu Mallukalt synnakink pojale 😀 (3aastane marakratt) 🙂

 • Avatar
  Vasta Maare 30. juuni 2017 at 20:09

  Ei ole ühtegi korda käinud aga tean, et lastel oleks seal äge.
  Mõlemal ja usun, et meil ka.
  Ehk loosiõnn naeratab ☺

 • Avatar
  Vasta Kairit 30. juuni 2017 at 20:06

  Selle istuva hobuse pildi eest võiks kuskil mingi auhinna saada 🙂

 • Avatar
  Vasta Liia 30. juuni 2017 at 19:59

  Oleme perega paar suve käinud mitmed aastad tagasi, nüüd pesamunaga võiks täitsa selle uuesti ette võtta. Oleme alati rahul olnud. Väga hea koht mitmeteks tegevusteks terve päev jooksul. Meile meeldis ka kalagrillkoda, kus nautisime seltskonnaga tehtut. Maitsev kala oli, sööks veelgi. Loodan, et jõuame sinna.

 • Avatar
  Vasta Marii 30. juuni 2017 at 19:53

  Meil ka plaanis minna see suvi Lottemaale ja/või Vudilasse. ?

 • Avatar
  Vasta Raili 30. juuni 2017 at 19:51

  Oi-oi, kui tore oleks ema, isa ja venda Vudilasse minekuga üllatada! Emmel-issil mõlemal juulikuus ka sünna ning kuna nad sel aastal pidada ei soovi, siis olekski uhke, kui mina ja vend nad nii üllatuse korras pereringis tähistama saaks viia 🙂 just mõtleme ka vennaga vanematele 20. pulma-aastapäeva kinki, seega oleks lausa 3 in 1 üritus 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis M. 30. juuni 2017 at 19:37

  Megavinge koht! Tulime just täna sünnipäevalt sealt, ja isegi sellise vihmase ilmaga nagu terve päeva olnud on, siis jagus tegevust küllaga ka siseruumides. Ja tõesti, igav ei hakka seal ei väikestel ega suurtel 😀

 • Avatar
  Vasta AK 30. juuni 2017 at 19:31

  Mul on mõttes liikunud Vembu-Tembumaale minna, aga loen siit praegu, et Vudila ka väga lahe. Suvi alles ees ja lastel oleks ülitore seal 🙂

 • Avatar
  Vasta Maarja 30. juuni 2017 at 19:02

  Vudila on ka minu nimekirjas, kuhu suvel võiks minna! Kindlasti on nii 6- kui ka 1,5-aastasel seal rohkelt tegevust, miks mitte ka täiskasvanutel.

 • Avatar
  Vasta Maris 30. juuni 2017 at 17:57

  Vudila on äge! Sel suvel kindlasti endal ka plaanis sinna lastega minna ja just sellepärast, et seal saan mina ka end lapsena tunda ?

 • Avatar
  Vasta Inger 30. juuni 2017 at 17:52

  Huvi pärast küsin, kui pikk Mari hetkel on? 🙂

 • Avatar
  Vasta Inger 30. juuni 2017 at 17:51

  Lahe ülevaade, aitäh! Minu kaks väikest jõmmi oleksid ka kindlasti Vudilas väga õnnelikud! 🙂

 • Avatar
  Vasta Reili 30. juuni 2017 at 17:49

  Sai see suvi käidud tivolis ja jaanalinnukasvatuses lapsega, oleks kohe selle peale tulnud et vudilas oleks odavamalt perega hakkama saanud jalapsele oleks seal elamusikyllalt olnud kogu päevaks?järgmise suvepuhkuse ajaks plaan olemas?

 • Avatar
  Vasta Laivy 30. juuni 2017 at 17:41

  Olin kahevahel, kas minna see suvi Vembu-Tembu maale või Vudila. Lugedes Sinu postitust tundub, et plaani tuleb Vudila. Usun, et mu 4aastane poeg oleks üli rõõmus 🙂 Aitäh väga toreda postituse eest! ?

 • Avatar
  Vasta Liis 30. juuni 2017 at 17:27

  Olen mòelnud pikalt kuhu vòiks kolme lapsega sel suvel minna ja kui Sinu Vudila kogemustest lugesin et koht üliäge siis PEAME sinna kindlasti minema ? Kindlasti leiavad minu 8a ja 1,4a kaksikud pliksid seal palju ägedaid tegevusi!

 • Avatar
  Vasta Kadri 30. juuni 2017 at 16:42

  Ma olen üli ülimalt sellel aastal Vudila fänn ja meie pere neli marakratti ka. Sel aastal oleme nelja nädala jooksul ilusaid ilmasid püüdnud ja lausa 5x Vudilasse jõudnud.
  Kui ma eelmisel aastal virisesin kaasa, et jaa-jaa pileti hind on kallis ja nõme, siis sel aastal olen juba seda meelt, et küll on hea, kui meil Lõuna -Eestis midagi sellist vahvat kohta on, kuhu minna, terve päev on kogu perel midagi teha. Ja muidugi, tuleb hommikul 10 kuni sulgemiseni ära olla, ja õhtul on niii hea uni kõigil. Nii lastevanemail kui pisi kambajõmmidel.
  Tasuta külastus (kasvõi pool) oleks igati abiks ja lastel oleks eriti ägedalt rõõmu sellest 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaarin 30. juuni 2017 at 16:36

  Tundub nii lahe koht. Pole veel ise seal käinud. Aga kunagi jõuame sinna kindlasti. Arvatavasti meeldib meie lastele ka seal, no kellele Ei meeldiks hüppata ja turnida terve päev. Ja vōidu korral läheks kohe esimesel ilusal päeval sinna. Neid ju nii vähe. ?

 • Avatar
  Vasta Geidi 30. juuni 2017 at 16:35

  Meie lähme sel aastal kindlasti jälle.
  Oleme läbi käinud Vudila, Vembu-tembumaa ja cantervilla. Vudila on lemmik. 2 aastat pole käinud. Sel aastal lihtsalt PEAB minema.

 • Avatar
  Vasta birgit 30. juuni 2017 at 16:31

  tore on lugeda,et sinna jõutsite:)meie võtsime samuti eelmine aasta esimest korda tee vudilasse(teisest eesti otsast).seega sai ka varem uuritud et mis ilm tuleb,kuna saab vee mõnusi nautida.oli tõesti väga tore koht.
  Kui võrrelda vembu-tembumaaga,siis vudilas on kordades rohkem teha ja täieneb iga aastaga aina rohkem.
  Meie plaan oleks ka see suvi sinna lapsed viia…seega oleks tore piletid võita(sõit juba suht kulukas).
  Vudilast veel,et endale meeldiski kõige rohkem aerutamine ja vesirattaga sõit:)

 • Avatar
  Vasta Diana 30. juuni 2017 at 16:24

  Hakkan siis otsast peale 😀 Kirjutasin just pika posti ja see kadus koos netiga, jeessh….
  Igatahes… Käisime ka eile Vudilas ja paremat ilma sinnaminekuks polekski saanud valida. Õhtuks Põhja-Eestisse tagasi jõudes pidi siinne külm varbad ära võtma. Tänasest ei räägigi 😀
  Piletihinna suhtes olin alguses küll veidi kooner – ega ikka ei raatsinud hästi minna küll. Mõtlemine on äärmuslikult sõnastades a´la selline, et milleks maksta 37€ – mina ja kaks last – mõne batuudi eest. Aga tegelikult olen 100% Sinuga ühel meelel – pigem maksta kohe korralik sissepääs ja sees siis saab seigelda ja ei pea iga nurga peal müntidega kõlistama. Seda enam, et 7a poiss tahab niikuinii ATV ja SkyJumpi peal rohkem kui korra käia. Lisaks kõik muu põnev. Kohe-kohe 4a poisi lemmikud olid need väntadega paadikesed lastebasseinis. No kuidagi ei õnnestunud teda sealt välja saada. Jah – see blond, kes bassu ääres lapsega kauples ja kakles, olin mina! 😀
  Laste riietuse koha pealt vaatasin täpselt sama, mis Sina – valus oli vaadata neid pisikesi piigasid imeilusate kleitidega, kintsud kraapisid mööda kummi, kui nad batuudil liugu lasid…. 🙁 mu peagi neljane poiss sai peopesad ka parajalt tulitama, kui seiklusraja läbi sai. Aga kange kah, pooleli ei jäta!
  Kahju, et meil ajaline piirang peal oli – palju jäi tegemata-nägemata, aga ülimalt lahe oli sellegipoolest.
  Kui koju sõitsime, siis 7a poiss küsis, et ei tea, mis issi homme teeb – tuleks käiks temaga ka Vudilas!? (Seekord käisime ilma issita). Plaan pole üldse paha, aga kindlasti mitte täna 😀

 • Avatar
  Vasta Kadi 30. juuni 2017 at 16:22

  Mina tahaks ka sinna minna!

 • Avatar
  Vasta Mari 30. juuni 2017 at 16:06

  Teeks võiduga enda tütre perele toreda päeva!

 • Avatar
  Vasta K. 30. juuni 2017 at 16:05

  Nii maitsev söök tundub ja mu kahel poisil oleks arvatavalt mega äge.

 • Avatar
  Vasta Kerli 30. juuni 2017 at 16:03

  Plaan igaljuhul Vudilasse minna, kas võiduga või ilma 🙂

 • Avatar
  Vasta Kadi 30. juuni 2017 at 15:51

  Minu lapsed räägivad, et emme lähme ka vudilasse 😀 ja mina jälle neile vastamas, et eks paistab 🙂 ja kahjuks pole ikka sinna jõudnud 🙁 no nii äge oleks kui saaks ikka lastega sinna minna 🙂 aga noh… , 5le läheb ikka suht kalliks ka.
  Aga tore koht tundub igati, nii et tuleb vist seekord sammud sinna poole sättida 🙂 😉

  Sinu lugu lugedes tundub igati lõbus koht olema 🙂

  • Avatar
   Vasta Kadri 30. juuni 2017 at 16:46

   Hei,
   Ma igaks juhuks mainin ära, et meid on ka lastega kokku kuus. Aga Vudilas käin lastega mina, seega viiekesi.
   Neil on seal võimalus, et suurem perekond, alates kolmest lapsest vist saab perekaardi alusel 50 euroga sissepääsu.
   Abiks ikka natuke.

 • Avatar
  Vasta Gerli 30. juuni 2017 at 15:32

  Me oleme kaks viimast aastat käinud Lottemaal ja mõtlesime, et sel aastal jääb vahele kuna perega käimine läheb ikka päris kalliks ja kui üle aasta käia, siis on ehk toredam ka 🙂

  Täna just arutasime, et ehk peaks Vudilas käima (käisime seal viimati 4 aastat tagasi).

 • Avatar
  Vasta Pillekas 30. juuni 2017 at 15:29

  Minu lapsed räägivad juba koolivaheaja esimesest päevast saati, et nii väga tahaks vudilasse minna. Lubasid piletiostuks isegi oma taskuraha kasutada ja emmele lõunaks friikad välja teha (nad teavad et raha ei kasva puu otsas ja emme peab selle päeva jaoks kõvasti säästma ja muude asjade arvelt kokku hoidma). Ma usun et see piletihind tasub end ära ja seal sees olles muid asju enamjuurde ei pea ostma aga ikkagi 3 lapsega Tallinnast sinna minek on ikka päris suur auk eelarvesse ja ülejäänud kuu aega on ka vaja süüa-juua. Aga pärast Sinu kokkuvõtte lugemist olen kindel, et lastele kuluks selline vahva päev ära ja eks emme siis nuputab ja kalkuleerib kust ja mille arvelt kokku hoiab 🙂

 • Avatar
  Vasta Janika 30. juuni 2017 at 15:24

  Eelmine suvi käisin lastega Vembu Tembu maal ja neile meeldis väga seal. Sel aastal avaldasin nad soovi Vudilasse minna. Kui veel piletid ka võidaks, siis oleks kohe kindel minek 🙂 Mallu sa tegid muidugi head reklaami ka 🙂

 • Avatar
  Vasta Kellu 30. juuni 2017 at 15:21

  Võiksin ka seal selle suve jooksul ära käia – kui võidaks piletid oleks kohe kohustus 🙂

 • Avatar
  Vasta Marika 30. juuni 2017 at 15:18

  Meil just arutasime elukaaslasega, et peaks kuskile mängumaale/seiklusparki minema. Arutasime samuti Vudila võimalust või siis Vembu-tembu maad.. Tundub, et teha on mülemas nii üht-teist. 🙂

 • Avatar
  Vasta Evelin 30. juuni 2017 at 15:11

  Vudila külaskäik on meil selle suve plaanides täitsa olemas! Sai kunagi seal käidud, aga juba aastaid aastaid tagasi, kui vanem poiss pisike oli ja kui see koht alles avati. Nüüd loen, et on ikka kõvasti suurenenud ja arenenud ja no peab minema ja üle tsekkama. Veel enam, et noorem marakratt ka juba sellises eas, et talle tegevust seal küllaga.

 • Avatar
  Vasta Mannu 30. juuni 2017 at 15:09

  Hei!!
  Nägin Sind ja su peret eile Vudilas.
  Olin tütrega ja koos õe ja tema lastega.
  Olete vahva perekond. Õe tütar tahtis autogrammi küsida, aga vist jäi julgusest puudu tal.
  Vudila on lahe koht! Käime iga aasta vähemalt korra. Sees joonistati veel kehamaalinguid. Lisaks on siseruumis seal mingid autod, millega saab rallitada ala nagu tivolis ja mängukonsoolid on samuti. Tegevust jagub küllaga.
  Igaljuhul soovitan kõigil minna?

 • Avatar
  Vasta Kerttu 30. juuni 2017 at 15:03

  Elan peaaegu vudila kõrval aga rahanappuse tõttu pole minna saanud. Väga tahaks 🙂

 • Avatar
  Vasta Karin 30. juuni 2017 at 14:59

  Vudilasse polegi jõudnud. Teil tundus seal ikka eriti vahva. Loodan, et loosiõnn näkkab 😀 Sa näed ikka eriti vinge välja-rõõmus ja rahulolev. Mõnusat nädalavahetust.

 • Avatar
  Vasta Mona 30. juuni 2017 at 14:46

  Vaatasin ka seda kodukat just eile ja no mulle, täiskasvanud inimesele, tundub see ka mega pōnev ja äge koht 😀 ma ei tea kas ma mingi weird aga isegi tahaks seal ära käia 😀

 • Avatar
  Vasta Karina 30. juuni 2017 at 14:41

  Väga vahva 🙂 tahaks ise see aasta ka minna .
  Käisime eelmine aasta 1aastasega , sulistasime basseinis ja mängisime liivakastis . See aasta oleme juba 2sed siis oleks palju rohkem tegemist.

 • Avatar
  Vasta Mairiin 30. juuni 2017 at 14:29

  Eelmisel aastal kui käisime siis ma ütlesin endale et ei lähe vette,vesi suht külm, aga ikka läksin ja hiljem ei saanud enam veest välja 😀 Aga tegelikult on tõesti Vudila väga äge koht, soovitan minna 🙂

 • Avatar
  Vasta Liina 30. juuni 2017 at 14:25

  Me oleme ka juba paar aastat tahtnud vembukale minna aga no ei tule seda äksi sisse kuidagi. Küll ei ole ilm ilus ja siis selleks pikaks reisiks pole aega jne. Nüüd aga lugedes siis tuleb siuke tuhin sisse aga ilm kehvake.. Tuleb see rannahooaeg kuidagi üle elada

 • Avatar
  Vasta M. 30. juuni 2017 at 14:24

  Vudilasse möllama läheks küll! 🙂 siiani oleme igal aastal Lottemaaga “leppinud” aga midagi aktiivsemat sobiks pojale küll! ?

 • Avatar
  Vasta Liisk 30. juuni 2017 at 14:21

  Tänks, hea idee eest 😉

 • Avatar
  Vasta Liisa 30. juuni 2017 at 14:21

  Tahaks küll Vudilasse minna. Kuna aga tuleks veits kaugemalt siis peaks Tartukandis ööbima ja vaataks ka ERMi üle ja… sellisel juhul kuluks piletid marjaks ära küll.
  Vembu-Tembumaal sai 4a tagasi käidud aga kuna ilmaga väga ei vedanud ja kaaslasel hakkas pea valutama siis erilisi mälestusi pole. Lastele muidugi meeldis väga ja jahe ilm neid veest ka eemal ei hoidnud 😀
  Vudilas tundub, et võibolla saab ise ka rohkem asjatada.

 • Avatar
  Vasta Angelika 30. juuni 2017 at 14:20

  Oleme pikalt mehega arutanud, et kas minna Vembukale või Vudilasse. Sinu postitust lugedes tundub Vudila ikkagi parem varjant kuhu 3a ja 1a lastega minna 🙂

 • Avatar
  Vasta Leelo 30. juuni 2017 at 14:20

  Vudilasse läheks küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Käthlin 30. juuni 2017 at 14:18

  Oh kui äge! Huvitav oleks teada kas 3 aastasele seal ka tegevust jaguks – ma heameelega võtaks lapselapse ja viiks ta terveks päevaks sinna lustima 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2017 at 14:48

   Minu Mari ongi 3 ju 🙂

 • Avatar
  Vasta Marvy 30. juuni 2017 at 14:15

  Oli väga meeldiv lugemine. Meie pole veel oma kolme lapsega sinna jõudnud. Lottemaal küll neile meeldis. Sinu postitus kindlasti paneb mõnele kahtlusele punkti ja suvine perepäev Vudilas tuleb ette võtta. Tänan sisuka ülevaate eest.

 • Avatar
  Vasta Reet 30. juuni 2017 at 14:13

  Vudilasse, Vudilasse! Kes ei tahaks!? Olen käinud Vembus-Tembus – oli lahe, ka täiskasvanul. Vudila tundub praeguse “lühikokkuvõtte” põhjal isegi mõnusam, kuid lõpliku veendumuse saamiseks tuleks ikka kohale minna. Võtan igal juhul suveplaanidesse. Tänan ülevaate eest!

 • Avatar
  Vasta Liina 30. juuni 2017 at 14:10

  Sõitsin sealt kevadel mööda, kui lastega Elistvere loomaparki sõitsin ja mõtlesin, et kas see on ka äge koht?! Nüüd siis tean☺

 • Avatar
  Vasta Sirlu 30. juuni 2017 at 14:08

  Oskad ikka nii ilusti kirjutada, tänu Sinu kaunitele fotodele ja kirjeldusele tekkis ka suur huvi sinna minna lapse ja mehega 🙂
  Piletid vōiks ka vōita( siiani pole kunagi midagi vōitnud ju siis veab armastuses ??)

 • Avatar
  Vasta Anneli 30. juuni 2017 at 14:02

  Vudilasse oleks hea lähedale minna küll,pojale meeldib turnida ja vees sulistada.

 • Avatar
  Vasta Annika 30. juuni 2017 at 14:01

  Hahaha, kroksi saba ?
  Meie oleme käinud Vembu-Tembus (enne laste sündi mehega käisime ?), Lottet pole sattunud veel külastama, samuti mitte Vudilat- vanemad lapsed on aga juba sellises vanuses (2 ja 4), et peaks kaema minema küll. Vembu-Tembus jäi nagu põhilisena meelde videomängud ja kardirada, ei tõmba aga ei üks ega teine. Vudila tundub jutu järgi küll äge!, ?

 • Avatar
  Vasta Hiie 30. juuni 2017 at 14:01

  No mulle müüsid küll maha selle praegu 😀 nii hea pikk kirjeldus, et tahaks kohe minema hakata Vudila poole 😀 järgmine aasta on poja 1,5 siis oleks juba sobiv vanus? Praegu poolesena veel liiga väike vist.

 • Avatar
  Vasta Annika 30. juuni 2017 at 13:50

  Plaan oli minna puhkusel Vembu- Tembumaale, aga nüüd tahaks juba rohkem Vudilasse minna, eriti sellepärast, et seal saab vesirattaga sõita. Lapsele nii meeldib! Nii, et hea meelega läheks 🙂

 • Avatar
  Vasta Triinnnn 30. juuni 2017 at 13:49

  Mina kingiksin need piletid just oma mehe vennalastele. Poisid on 6 ja 10 ja nad pole reaalselt oma elus mitte kuskil kãinud. Kurb vaadata, kuidas lastel pole mingeid seikluseid ja istutakse ainult arvutis 🙁 mina kingiksin neile ühe toreda päeva 🙂

 • Avatar
  Vasta Helina 30. juuni 2017 at 13:43

  Meie pere on plaaninud minna aga pole aega veel olnud minna see aasta lähme kindlasti ja siis saab meie pere pesamuna kah kaasa tulla kui lähme aga tall pole seal veel midagi teha kah aga siis võtan kaasa venna ja õe lapse ja oma pisikese poja kah kaasa ja oma kalli mehega koos läheksime Vudilasse ja võtaks mehe tuttava lapse kah kaasa kui monek on suvel kui soojad ilmad on veel. Kui võidaks siis oleks hea kõig koos minna ja pole keegi meist seal veel kordagi käinud ja kogu aeg plaan minna aga midagi tuleb vahele või pole nii palju raha kui muid välja minekuid on kah veel. ??☺??❤

 • Avatar
  Vasta Tii Na 30. juuni 2017 at 13:37

  Teeks küll suuremale poisile seda rõõmu, et läheks Vudilasse müttama. Nüüd juba läheks, siiani oli varavõitu. Ta mul nii kurvake siin linnas mööda ühtesid ja samu mänguplatse tuiates. Küsisin tal’t ükspäev, millest ta unistab. Ei osanud öelda. Küsisin siis uuest, et mida ta kõige rohlem praegu tahaks. Ütles, et maale…. Küsisin, miks? Seal on loomad…. No ja kui seal veel sedasi lustida ka saab, siis maruäge oleks ju 🙂

 • Avatar
  Vasta Daku 30. juuni 2017 at 13:31

  Olen korra seal käinud koos elukaaslase ja tema õe perega. Vägev oli! Kindlasti võiks see suvi sinna trippida. ?

 • Avatar
  Vasta Merlissa Umal 30. juuni 2017 at 13:27

  Ma käisin väiksena Vudilas, aga ei mäleta peaaegu mitte midagi sellest. Nüüd tekkis tahtmine tagasi minna?

 • Avatar
  Vasta Ille 30. juuni 2017 at 13:24

  Kirjutasid Vudilast nii huvitekitavalt, et tekkis ka soov sinna perega minna 🙂

 • Avatar
  Vasta Annika 30. juuni 2017 at 13:22

  Ise pole seal käinud aga laps käis onuga. Üks väga tore päev oli, mida siiani meenutatakse. Kindlasti tahaks ka ise sinna perega minna. 🙂

 • Avatar
  Vasta Ista 30. juuni 2017 at 13:20

  Marile võiks hipoteraapia sobida. Kas teil see reh.plaanis kirjas on.

 • Avatar
  Vasta Eleri 30. juuni 2017 at 13:20

  Ohh, ma ei jõua ära oodata, millal minu tirts juba nii vana on, et saaks koos Vudilasse seiklema minna 🙂 praegu alles 4-kuune. Kui ise veel laps olin, siis sai mitmel korral Vembtembumaad külastatud ja mäletan, et nii toredad olid kõik need batuudid ja ATVd ja seiklusrajad ja liumäed jne. Kindlasti tahan oma lapsele ka nii toredaid mälestusi pakkuda 🙂

 • Avatar
  Vasta Anni 30. juuni 2017 at 13:17

  Sinna läheks küllhea meelega. Tütrel on kahe nädala pärast sünnipäev ja selline kink talle meeldiks:)

 • Avatar
  Vasta Mari 30. juuni 2017 at 13:15

  Vaatasin ja naersin! Mari on võrratu. Ma üritasin Hansapäevade aegu oma 2,5 aastast poni peale “ära osta” aga ei õnnestunudki 😀 Lõpuks kolme kukekommiga sain ta vähemalt kaarikussegi kaasa.
  Vudilasse oleme mõelnud perega minna aga ilm on nagu Eestis ikka…

 • Avatar
  Vasta Karin P 30. juuni 2017 at 13:11

  Oleme juba paar aastat plaaninud Vudilasse minna ja tundus, et lapsed ikka selle koha jaoks liiga noorekesed(hetkel 4 ja 6). Tänu sinu postitusele lisandus meie pere selle suve puhkuseplaanide hulka Vudila külastus. 100%! 😀 Aitäh!

 • Avatar
  Vasta Efka 30. juuni 2017 at 13:03

  Mina ausalt ennem ei teadnuki sellisest kohast nagu Vudila ennem kui sa sellest kirjutasid, ilmselt turundus siin Pärnukandis pole minuni jõudnud…
  Nüüd tekkis tahtmine oma lapsega ka seal ära käia ja juhul kui võidaksin võtaksin sõbranna ka koos oma lapsega kaasa ja teeksime ühe vahva põnnide päeva 🙂

 • Avatar
  Vasta Rene 30. juuni 2017 at 13:01

  Perega plaanis minna ja lugedes Sinu kiidulaulu siis plaan süvenes veel 🙂

 • Avatar
  Vasta Mehike 30. juuni 2017 at 13:01

  On meilgi plaanis Saaremaalt reis Vudilasse ette võtta, lisaks veel mujalgi perega Lõuna-Eestis seigelda.
  Vaadates piletiinfot, siis lapsed 1-3 a. on 7 eur, kas selle eest nad saavad seal reaalselt ka midagi teha? Tundub kuidagi palju

  • Avatar
   Vasta Annika 30. juuni 2017 at 14:04

   Vot sama küsimus tekkis…

 • Avatar
  Vasta Karolin 30. juuni 2017 at 13:01

  Sooviks ka piletit võita! Oleme käinud Vembu-Tembumaal ja oleks väga huvitav minna Vudilasse ?

 • Avatar
  Vasta Kristina 30. juuni 2017 at 12:59

  Koht, mida kindlasti külastada sooviks 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaari 30. juuni 2017 at 12:55

  Vudila on tõesti tundub koht, mis on sobilik tervele perele. Peaksin ka käima sellel suvel seal koos lastega ära

 • Avatar
  Vasta Merle 30. juuni 2017 at 12:53

  No kes siis Vudilasse ei tahaks… Aga tegelikult tunnen huvi hoopis selle minibussi rentimise vastu. Meil oleks ka augustis 2 päevaks vaja, seega olen tänulik igasuguse informatsiooni eest: kust, mis hinnaga, millistel tingimustel. Aitäh ette!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2017 at 13:00

   Me rentisime 1autorendist. Mingi 60 euri maksis ööpäev. Mida pikemaks ajaks võtad, seda odavam.

 • Avatar
  Vasta Merelle 30. juuni 2017 at 12:49

  Tundub väga tore koht 🙂 võiks minna küll.

 • Avatar
  Vasta Gerly 30. juuni 2017 at 12:49

  Väga vahva postitus ja väga armsad lapsed on teil 🙂
  Minu 5aastane plika ja 6aastane poiss on terve talve rääkinud, et tahavad suvel jälle Vudilasse minna. Eelmisel aastal käisid koos vanaemaga ja see koht jättis neile väga palju häid mälestusi, millest kuuleme pea iga päev.
  Meie tüdrukul on juuli algul sünnipäev ja plaanisimegi siis selle väljasõidu perega ette võtta. Kuna meie pere jaoks on 4 pileti ostmine väga suur väljaminek (+sõit+ söök), siis oleks terve meie pere kingitud perepileti üle väga rõõmus ja tänulik 🙂

 • Avatar
  Vasta Liisa 30. juuni 2017 at 12:44

  Meil ka Vudila plaanis. ? sooviks väga pileteid võita ! Polegi enne käinud seal..

 • Avatar
  Vasta Karina 30. juuni 2017 at 12:33

  Appi Mallukas, ma nägin teid! 😀 Lentsu oli niiii armas (jep ma soundin nagu pedofiil praegu aga ausalt olen fänn 😀 :D) Ja uleuldse terve perekond nii äge teil :)) Rääkisid ka korra mu empsiga, aga ei usu et mäletad 😀 Video alguses näen kahte tuttavat käterätikut ja isa ka istus seal 😀 olen 18a aga mulle ka väga meeldis Vudila, sain ka koike teha. Mu 4aastane vaike ôde Sandra oli samuti ja nii raske oli teda pärast ära saada sealt. Näitasin talle seda videot ja kysis et miks tema ei saanud hobusega söita 😀 Meie jõudsime kell 11 sinna ja läksime kell viis ja IKKA jäi asju tegemata/nägemata. Järgmine aasta lähme kindlasti uuesti!:) Videost vaatasime Sandraga mitu korda, kas see on tema, sest nad on Mariga nii sarnased. Juuksevärv sama ja eile olid kleidid mõlemad roosakad 😀 Päikest Sulle ja Sinu perele, armas Mallu!!! :)))))

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2017 at 13:01

   Mis ma rääkisin su emaga :D?

 • Avatar
  Vasta Triin 30. juuni 2017 at 12:33

  Tundub tõesti äge ja peaks ka oma perega selle tripi ette võtma ☺

 • Avatar
  Vasta Mai 30. juuni 2017 at 12:31

  Väga huvitav lugeda! 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 30. juuni 2017 at 12:30

  Paar suve tagasi sattusime oma kahe lapsega ka Vudilasse. Kahjuks juhtus olema selline jahedama poolsem päev, nii et basseini mõnud jäid katsetamata aga koht on äge ja Sinu kirjeldus kutsub kohe uuesti külastama. Nüüd meil peres kolm tüdrukut ja viimane juba 1,5 aastane ehk siis saaks ka hüpata-karata ja atraktsioonidest mõnu tunda, nii et peabki mõne ilusa ilma korral bussi sinnapoole veerema panema 😉 Eestis on ikka päris palju lahedaid kohti.

 • Avatar
  Vasta Manna 30. juuni 2017 at 12:28

  Vudila on tõesti ülilahe. Kui lasteaias töötasin, oli meil üks aasta väljasõit Vudilasse (koos vanematega) ja kõik olid ülirahul. Nüüd on endal ka laps ja hea meelega läheks jälle vaatama, kui muidugi ilma kunagi peaks olema :/ 😀

 • Avatar
  Vasta Triin 30. juuni 2017 at 12:24

  Meie oleme ka mõned korrad vudilas käinud ja väga meeldib. Igakell tagasi!

 • Avatar
  Vasta Mirjam 30. juuni 2017 at 12:24

  Meie käime iga aasta Vembu-Tembu maal. Seal meeldib lastele väga, niiet oleme mõelnud ikka Vudilas ka käia aga alati on käik ära jäänud kuna see nii kaugel. Peab ennast ikka kokku võtma…

 • Avatar
  Vasta Pille 30. juuni 2017 at 12:22

  Meid ongi 4 ja puhkus tulekul. Ja ilus ilm ka seleks päevaks tellitud 😀

 • Avatar
  Vasta Merca 30. juuni 2017 at 12:15

  Jutt ei tundunud üldse pika võitu 🙂 Just lausa mõnusalt sisutihe ja tekkis endalgi kohati tunne nagu oleksin seal selsamal hetkel. Aga ei ole juu… 🙁
  Mul on , aga tunne, et minu 7juulil 9aastaseks saavale poisile oleks see super päev. Võibolla ei peaks ma talle siis mingit rallirada kinkimagi sünnipäevaks 😀 😀

 • Avatar
  Vasta Kadri 30. juuni 2017 at 12:12

  Olete tõsiselt armas perekond! ?

 • Avatar
  Vasta T.A 30. juuni 2017 at 12:07

  Piltidelt ja videolt tundub küll super koht. ?
  Väga,väga tahaks oma perega minna. Kahjuks me polegi kuskil mängumaal käinud lastega. Kuna lapsed on 4a ja varsti 6a saav,siis piletihinnad on päris kopsakad,ainuüksi piletite peale läheks 60€. Mu lapsed on parajad vee ja batuudi fännid,et ilmselt meeldiks neile seal väga. ?

 • Avatar
  Vasta Airi 30. juuni 2017 at 12:02

  Tundub päris äge koht. Aga minu kahe koma kolmene on vist veel liiga pisike,et enamus atraktsioonidest osa võtta. Seega võib loosiõnn teistele jääda. Küll on kunagi ka minu kord.

 • Avatar
  Vasta Liisa 30. juuni 2017 at 12:00

  Ainuke miinus ongi see,et kas juhtud õige ilmaga sinna.Sellepärast ei saagi midagi ette planeerida,hommiku silmad avades tulekski kohe jalad selga võtta ja Vudilasse minna 🙂
  Meie ootame ka oma pileteid 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristel 30. juuni 2017 at 11:56

  Minu kaks poissi oleks küll üliõnnelikud kui saaks sinna minna? Läheks kohe terve perega, ühe pileti peaks küll juurde ostma, kuna lapsi kolm ?

 • Avatar
  Vasta A 30. juuni 2017 at 11:56

  Mõlgutan ka mõtteid, et võiks plikadega Vudilasse minna, enne kui beebikõht hiiglaslik pole ja ringi ei ägise:D aga ilma vaadates tuleb vist järgmise aasta suve oodata…. 😀

 • Avatar
  Vasta maris 30. juuni 2017 at 11:53

  Kas te Vembu Tembumaal olete käinud?sellega hea võrrelda,kuigi vudilas loomad siis Tembukas teil lähemal.Kas Maril koduhoovis ka batuut?ta nii armas seal hyppamas videos.Me osaleks ka heameelega loosis,vudila proovimata,sest parnust kaugel

 • Avatar
  Vasta Kaileen Geidik 30. juuni 2017 at 11:53

  Tundub tõeliselt tore koht ja hästi kirja pandud emotsioonid! 🙂 Nüüd tahaks kohe isegi minna 😀

 • Avatar
  Vasta Heili 30. juuni 2017 at 11:52

  Tänu sinu tutvustusele Vudilast tahaks ise ka koos perega sinna minna. Arvan, et mu 3 aastasel oleks seal väga huvitav ja 6 kuusele meeldivad kõik uued kohad 🙂

 • Avatar
  Vasta Liisi 30. juuni 2017 at 11:51

  Sooviksin oma 5-aastase Kristoferi pärast väga minna koos perega, kuna ainuke kord kui perega midagi tegime, käisime loomaaias, kahjuks ei saanud ta ühtegi lõbusat asja lastele külastada, kuna me olime väikse vennakesega veidike hädas ja käik jäi üürikeseks.
  Lisaks oli talle väga sûdamelähedane ka skyjump, kui külastasime aasta tagasi Vembu-tembumaad? Laps oli niiii õnnelik. Tahaks talle teha sellise kingituse, kuna peale venna sündi oleme olnud natuke halvemad vanemad ja ei ole talle (vähemalt omadt arust) piisavalt tähelepanu andnud?

  • Avatar
   Vasta Liisi 30. juuni 2017 at 11:52

   Unustasin kirjutada, et ainuke kord, kui perega midagi tegime peale väikse venna sündi??

 • Avatar
  Vasta Eilika 30. juuni 2017 at 11:45

  Mu väike õde tahaks küll emaga Vudilasse minna! ?

 • Avatar
  Vasta Gerly 30. juuni 2017 at 11:43

  Me oleme ammu perega tahtnud minna, suurem poeg 6aastane koguaeg küsib millal? Aga minu hirm on mu 3 aastane raske kõne-keele puudega laps + paar asja veel, et kuidas ma hakkama saan seal temaga…Postitust lugedes ja pilte vaadates tundub vahva ja vägev ka nii huvitav ,tekkis kohe endalgi tunne, et tahan minna oma poistega 😉

 • Avatar
  Vasta Anneli 30. juuni 2017 at 11:41

  Järgmisel nädalal algab puhkus ja laps nii ootab Vudilasse minekut, sest olen talle erinevaid videosid näidanud. Ainult issi peame lõpuks nõusse saama, et nii pikk sõit ette võtta ? Loodetavasti sinu postitus aitab!

 • Avatar
  Vasta Heihoo 30. juuni 2017 at 11:37

  Mina sooviksin ka oma tuiudega Vudilasse minna!

 • Avatar
  Vasta Maria 30. juuni 2017 at 11:37

  Tundub väga mõnus koht olevat ja ma veaks hea meelega oma 2,5 aastase ja pooleaastase põnni ka sinna. Las mees sõidab!

 • Avatar
  Vasta Tiina 30. juuni 2017 at 11:36

  Hea meelega läheks, mu neljane juba ootab et saaks kuskile lõbutsema minna ja ega isegi tahaks lõbutseda veits ? haaraks mõnelt naabrilt ka lapse kaasa kuna endal üks mänguhimuline poisikratt ja teine ootab alles siia ilma saabumist ☺️?

 • Avatar
  Vasta Lilit 30. juuni 2017 at 11:31

  Minu 5a pliks vist läheks rõõmust hulluks seal 🙂
  Pikk sõitmine aga tundub, et igati väärt ettevõtmine.

 • Avatar
  Vasta Stella 30. juuni 2017 at 11:30

  Vudila on üks koht kuhu oleme mõelnud lapse meelt lahutama viia. See blogipostitus andis ainult hoogu juurde mõttele ☺️?

 • Avatar
  Vasta Carmen Tiigi 30. juuni 2017 at 11:30

  Meie tahtsime juba eelmine suvi perega minna, kuid siis oli pisem alles mõne kuune ja leidsime, et pigem see aasta minna, siis saavad mõlemad hullata ja ringi joosta ning väiksem juba asjadest aru kah miskit 🙂

  Mõttes on küll juuli lõpus/augusti esimeses pooles ära käia 🙂 siis meil issi kodus ja oleks mõnus terve perega koos minna 🙂

 • Avatar
  Vasta Mariina 30. juuni 2017 at 11:28

  Vudilat vóiks kúll avastama minna.Nelja -ja ûheksa aastasel poisil oleks seal palju huvitavat korda saata. Ehk tuleks 14.a tùtar ka kaasa.Vembukal oleme korra käinud.Seal oli samuti palju möllu ja igati asjalik päev.

 • Avatar
  Vasta Lugeja 30. juuni 2017 at 11:27

  See oleks üks tore käik- oleme käinud paljudes kohtades aga oma kodust 15 km eemal olevas Vudilas mitte 🙂 Pidasin seda ühtlasi väga väikeste kohaks aga loo põhjal saan aru, et tegemist oleks meil kõigil- seega let´s go fortuuna!

 • Avatar
  Vasta Eva 30. juuni 2017 at 11:25

  Mina ei ole oma lapsega Vudilas käinud, ega ka tegelikult Lottemaal ja Vembu-Tembus. Minu 6 aastasele meeldiks Vudilas kindlasti väga. Hobustega sõitmist ma ei tea, arvan, et kardaks (võibolla alahindan :D) aga muu köidaks kindlasti. 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 30. juuni 2017 at 11:24

  Meil plaanis 9.juuli külastada seda kohta oma 3 poisi ja pisikese piigaga. Selle perepileti sisse me seega ei mahu nagunii aga ehk loosiõnn naeratab ja saame midagigi kokku hoida ja selle raha eest veel miskit vahvat ette võtta.

 • Avatar
  Vasta Carmen 30. juuni 2017 at 11:22

  Ma olen päris mitu korda käinud täiega äge on! Võtaks empsi ja väikse sõbranna (emmega) kaasa nad ei ole kordagi käinud?

 • Avatar
  Vasta Triinu 30. juuni 2017 at 11:19

  Lottemaal ja vembul oleme käinud. Mõlemad meeldisid. Sellel aastal tahaks vudilas ära käia ja seetõttu oleks ikka täitsa tore need piletid võita sest meid täitsa 2+2 ongi ja minu 10a ja 6a saaksid seal usinalt lustida!;)

 • Avatar
  Vasta Sirje 30. juuni 2017 at 11:19

  Meie pere külastas Vudilat 4 aastat tagasi. Poisid olid siis 11, 6 ja 3 aastased. Tegevust oli kõigile ja lustida said kõik. Plaan suvel avastada Lõuna-eestit ja alati oleme lastele reisi lõpus mõne seiklusraja vms lubanud, siis Vudila pääsmed oleks tore kingitus. Ilusat suve Sinu perele!

 • Avatar
  Vasta geiu 30. juuni 2017 at 11:17

  Me elame Vudilale niiii lähedal aga pole ikka jõudnud, sest varem polnud lapsi või olid nad liiga pisikesed. Nüüd täpselt õige suvi minemiseks! Plaanisimegi minna sel või järgmisel kuul, kui mõni ilus ilmake juhtub olema.

  Minu meelest piletihind üsna soodne st kui võrdlen nt selle kuluga, mis läheb meil 4kesi talvel ujumas käies(lapsed tasuta)aga 2 täiskasvanut nt 26€, või vahepeal kasutame võimalust privaat/peresaunale 20€/h), Vudilas aga 33€ aga mitte ainult ÜKS kord sisustatud vaid terve päev.

 • Avatar
  Vasta Regina 30. juuni 2017 at 11:15

  Ohh, nüüd on vudila nii palju suurenenud, ning nüüd võiks heameelega koos perega minna uut ja suuremat vudilat avastama 🙂 viimati kui käidud sai seal siis polnud pooli asjugi seal, mis hetkel on 🙂

 • Avatar
  Vasta Sigrid Sedman 30. juuni 2017 at 11:07

  Maru lahe oleks minna oma perega Vudilasse.Meil oleks küll väga pikk reis aga koos parimatega pole see probleem.Nimelt oleme Haapsalust.Oleme käinud Vembu-Tembumaal ja Vudila oleks hea võrdlus sellele kohale.

 • Avatar
  Vasta Sandra 30. juuni 2017 at 11:02

  Peaks oma mehe ja 3a poja ka sinna vedama.Tundub,et kui ilm hea,siis kõigil palju lustimist seal.;) Õnneks ei pea nii pikka teekonda ette võtma nagu teie.

 • Avatar
  Vasta Kersti 30. juuni 2017 at 11:00

  Meie käisime ka kolm aastat tagasi vudilas, lastele meeldis ja mulle endalegi, me läksimegi hommikul vara ja olime kuni sulgemiseni seal. No sellist lahedat kohta annab ikka otsida, nüüd blogist lugedes on seal isegi asju rohkem kui meie käisime. Noorem poiss ikka iga aasta räägib, et tahab uuesti vudilasse, eelmine aasta oligi poistel võimalik minna kooliga ekskursioonina aga kahjuks just kui minek oli jäid mõlemad poisid haigeks ja ei saanudki minna. Väga tore oleks uuesti sinna minna, kui poisid suuremad ja saaksid rohkem möllata seal. 😉

 • Avatar
  Vasta Annika 30. juuni 2017 at 10:58

  Mari hüppab nii ägedalt! 😛

 • Avatar
  Vasta Carol L 30. juuni 2017 at 10:56

  Minu väike õde ka alati unistanud Vudilasse minemast, kuid kuna koguaeg miski muu vahele tulnud, ei ole siiski minna saanud. Neid pilte vaadates ja kirjeldusi lugedes tundub igati vahva koht, kuhu väga minna tahaks ning õde rõõmustada saaks! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kersti 30. juuni 2017 at 10:54

  Väga lahe päev oli teil ! Meil on ka plaanis sel suvel minna, kindlasti oleks minu seitsmesel ja kolmesel seal põnev 😉

 • Avatar
  Vasta Pirje 30. juuni 2017 at 10:50

  Oleme ühe korra käinud vudilas, ootasin siis teist last (muideks rasedatele oli siis tasuta sissepääs – suht loogiline:D sest noh, hüpata ronida jms teha nkn ei saa:D)
  Nüüd tahaks jälle minna ja perepilet iseaalne, sest meid ongi 2+2:)

 • Avatar
  Vasta Eve 30. juuni 2017 at 10:47

  Mul on ammu juba plaan perega vudilasse minna aga siiani pole see õnnestunud. Igati tore oleks võita pääsmed Vudilasse ?

 • Avatar
  Vasta Kerttu Ilvesm. 30. juuni 2017 at 10:47

  Vudilasse võiks minna küll- meid ongi peres täpselt 2+2 ?

 • Avatar
  Vasta Agnes 30. juuni 2017 at 10:46

  Meil plaanis just ka minna vudilasse, ning need puletud kuluks marjaks ära ?
  Saab srlle raha eest muid üritusi lastele, suvi veel ees ?

 • Avatar
  Vasta A. 30. juuni 2017 at 10:44

  Ohh, meie pere ei kvalifitseeru taaskord klassikalise perepileti alla – 4 last, kellest üks on küll alla aastane. Aga noh, mis ma vingun eksole, juulist tuleb ju lasterikaste perede rahalaev ”ja eks sellepärast neid lapsi ongi vorbitud” ? Aga võit oleks abiks ikka, ainult ühe pileti peaks juurde ostma ?

 • Avatar
  Vasta Eelika 30. juuni 2017 at 10:41

  Meie käisime eelmine aasta oma lastega Vudilas. Väga tore koht ja kõigile järkus tegevust.

 • Avatar
  Vasta Sandra 30. juuni 2017 at 10:39

  Külastasime Vudilat paar aastat tagasi, siis polnud veel Hugot. See suvi lähme uuesti ja tutvustame talle ka seda mega ägedat kohta!
  NB! Eelmisest käigust on mul meeles vaid see kuidas me elukaaslasega atvga sõitsime ja mul pärast häält polnud. Karjusin sel taga lihtsalt niiiii hullusti 😀

 • Avatar
  Vasta Jaanika 30. juuni 2017 at 10:37

  Väga vinge päev oli teil 😉 Oli plaanis juba eelmine aasta oma lastega minna aga kui oli ilus ilm,siis tuli midagi muud vahele või lihtsalt ei saanud mingil põhjusel minna.Ehk see aasta jõuame,sest arvan,et minu viieaastasele Downi sündroomiga tüdrukutirtsule meeldib seal väga ja 9 aastane poiss on ka sellest väga huvitatud.Perepilet oleks väga teretulnud meie perre 🙂 Ehk leian ka selle teise täiskasvanu kes meiega sellel vahval päeval liituks 😉

 • Avatar
  Vasta anni 30. juuni 2017 at 10:36

  Meie oleme kaks korda käinud ja väga rahul olnud 🙂 nûûd sooviks oma 2 aastase pisipreiliga ka minna ?

 • Avatar
  Vasta Annika P. 30. juuni 2017 at 10:33

  Pole samuti veel Vudilasse jõudnud…aga tundub väga mõnus koht olevat. Loodan, et see suvi veel oma paremat külge näitab ja saame ka lõbutsema minna. Ilusat ja aktiivset suve jätku ?

 • Avatar
  Vasta Karolin 30. juuni 2017 at 10:32

  Tundub tõesti vahva koht olevat.

 • Avatar
  Vasta E 30. juuni 2017 at 10:31

  Oleme käinud Vudilas aga väga ammu. Lahe oli ja on plaanis sellel suvel veel minna!

 • Avatar
  Vasta Liis 30. juuni 2017 at 10:27

  Käisime kunagi ammu vist Vudilas, siis ei olnud veel isegi basseine. Tartus Aura Veekeskus kinni ning kindlasti tahaksin perega vees lõbutseda ?

 • Avatar
  Vasta Hedy 30. juuni 2017 at 10:27

  Väga lahe video, hea meeldetuletus mida kõike head ja huvitavat Vudilas on. Tuleb see külastus lastega uuesti ette võtta. Huvitav, et hinnakirjas eraldi perepiletit ei ole.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2017 at 10:28

   Kodukal on kirjas perepileti hind ka.

 • Avatar
  Vasta kristel 30. juuni 2017 at 10:22

  Super oleks ka Vudilasse minna, karta on, et mu napilt neljane printsess ja pooleteisene poisipõnn ei püsi pudeliski paigal sellel suvevaheajal. Saaks loomade seltsis ja hüpates-karates end välja elada

 • Avatar
  Vasta Inga 30. juuni 2017 at 10:21

  Aitäh Mallu selle ägeda kokkuvõtte eest! Enam pole kahtlustki, et me Vudilat sellel suvel külastada tahame.

 • Avatar
  Vasta Jonna 30. juuni 2017 at 10:18

  Te ikka teate et seal on laps ära uppund? Oli see eelmine või üleelmine aasta..

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2017 at 10:29

   Sa mõtled Cantervillat.

   • Avatar
    Vasta Jonna 30. juuni 2017 at 23:32

    Googelda vudila uppumine. Cantervilla oli enne seda. Vii end faktidega kurssi 😉

 • Avatar
  Vasta Johanna 30. juuni 2017 at 10:16

  Juba eelmisel aastal oli plaan Vudilasse minna, aga alati tuli midagi vahele ja ei jõudnudki.
  See aasta tahaks kindlasti jõuda ning perepileti saamine annaks asjale lükke, et saaks kindlasti ära käidud. 🙂

 • Avatar
  Vasta Regina 30. juuni 2017 at 10:13

  Just oli paanis see aasta minna, piletid kuluks väga ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Agne 30. juuni 2017 at 10:12

  Plaan on minna Vudilasse niikuinii aga kui võidaks tasuta pääsme oleks veel vingem. 🙂

 • Avatar
  Vasta Veronika Vladimirova 30. juuni 2017 at 10:12

  Issand kui äge, nüüd tekkis veel suurem tahtmine sinna minna koos lapsega. Jumaldan su blogi. Laps saab septemberis 3 aastaseks ja pole veel jõudnud teda sinna viia, kuna rahaliselt pole võimalust olnud. Laps kui reklaami näeb siis kohe ütleb sinna sinna tahan. Aga super oleks võita ja viia oma laps Vudilasse. ?

 • Avatar
  Vasta merkz 30. juuni 2017 at 10:12

  Vudila on võimsam kui Vembu-Tembumaa. Rohkem tegevust ja puhtam minu meelest. Lastel tegevust ja täiskasvanud ei pea ka käed süles istuma ja last ootama vaid maksavad raha asja eest. Väga 5

 • Avatar
  Vasta A4 30. juuni 2017 at 10:12

  Meil ka jupp aega plaanis aga pole veel jõudnud. Eelmine aasta oli pisem nii väike ja poleks mõtet olnud. See aasta 6a ja 3a ja vast peaks sobima. Vãiksem tahab ka aind batuute. Tartu käime siis tee ääres vudile reklaam ja suurem koguaeg ytleb eg millal lähme et pidime ju minema..plaanis millalgi ikka ära käia kyll..loodame et võidame pileti? siis motiveerib rohkem minema?

 • Avatar
  Vasta Krislyn 30. juuni 2017 at 10:10

  Lugesin seda postitust suure huviga ☺ juba eelmisel suvel oli plaan minna aga ilmad ja puhkepäevad ei tahtnud omavahel sobida ? Sel suvel tahaks väga jõuda ? Seal jagub tegemisi tõesti nii suurtele kui väikestele ☺

 • Avatar
  Vasta R.K. 30. juuni 2017 at 10:10

  Meil on ka sel suvel Vudila plaanis, varem oleme korra käinud Vembu-Tembumaal ja Lottemaal, mõlemad on vahvad kohad.
  Piletitest ära ei ütleks- saaks lapsele lisa-sünnipäevakingituse 🙂

 • Avatar
  Vasta Marielle 30. juuni 2017 at 10:09

  Me oleme lastega iga suvi Vembu-Tembumaal käinud, kuna elame Tallinnas ja see on lähim mängumaa. Isegi oma maibeebide grupi kokkutuleku tegime seal. Meile väga meeldivad need suured batuudid ja põrkeautod seal ja see, et grillmajakeses saab ise süüa teha. Ainult et vesi on minu jaoks ALATI veidi jahe olnud.

  Eelmisel suvel käisime perega Jääaja keskuses, Taevaskojas ja Elistvere loomapargis, kus oli ka hästi vahva. Loomapargi juures nägin suurt plakatit, millel Vudila reklaam ja oleks väga-väga tahtnud sinna minna, aga kuna oli juba õhtu ja vihma tibutas, siis hakkasime Tallinnasse tagasi sõitma. Lubasin, et lähme Vudilasse järgmisel suvel 🙂

 • Avatar
  Vasta Ly 30. juuni 2017 at 10:09

  Kui ma väike olin, siis käisin samuti ratsutamas ja pandi mulle pähe nn. ühiskasutusel oleva ratsakiivri aga peale selle kandmist sain ma pähe endale täid aga see ei ole 100% kindel, et Mari endale need nüüd endale sai, kuigi mitte kunagi ei tea ju ette kes seda kiivrit ennem kandnud on, mul on lihtsalt hirmus hästi meeles see ja olen ise väga ette vaatlik selliste asjadega 🙂 vōibolla see pole isegi asi mille peale keegi mõtlemagi hakkaks lõbusas olukorras 🙂 aga see oli ammu ka, äkki kiivreid puhastatakse seest nüüd? Ma ei tea 🙂
  Lihtsalt, kui Maril pea hirmsasti sügelema peaks siis tead milles asi on aga mina pole vudilas käinud ja lihtsalt rääkisin oma kogemusest 🙂

 • Avatar
  Vasta Berit 30. juuni 2017 at 10:08

  Noh, mõte on hea. Paar viimast aastat see juba peas keerelnud, et peaks ikka minema sest tegevust tundub seal tõesti jaguvat ja mis saaks ûhe vahva perepâeva vastu siis olla ? Ja nüüd, enne ühe lapse esimesse klassi minekut oleks ju lapsele kena vahva ühe ajastu lõpp( mitte, et kooli minnes kohe suureks saaks aga jh ?) AGA, Saaremaalt minna, panna piletirahad mitmele lapsele ja täiskasvanutele, lisaks miski ööbimine. Juudas, puruvaeseks võib nii jääda ? Seega meile sobiks see pakett ideaalselt lausa ?

 • Avatar
  Vasta Triin 30. juuni 2017 at 10:08

  Polegi lastega kuskil mängumaal käinud. Eriti vahva oleks võita see pisema lapse esimeseks sünnipäevaks. 🙂

 • Avatar
  Vasta A. 30. juuni 2017 at 10:07

  Päris vahva tundub. Mina võtaks oma pisikesed onu lapsed kaasa ja teeks nendega miskit vahvat, vudila kõlaks ideaalselt! 🙂

 • Avatar
  Vasta Katre 30. juuni 2017 at 10:05

  Ehhee,just eile vaatasin infot Vudila kohta ja tegin plaane 🙂
  Perepilet võita oleks nii äge,arvestades,et ma tegelikult mitte kunagi mitte midagi ei võida 🙂
  Minu klomene ja kolmeteist aastane läheksid pööraesks,kui sellega lagedale tuleksin 🙂
  Pole veel jõudnud neile rääkidagi,mis neid ees ootamas on 🙂 🙂 🙂
  Minek on igaljuhul,kas siis võidetud perepiletiga või ilma 🙂
  Päikest Sulle!!

 • Avatar
  Vasta Boffin 30. juuni 2017 at 10:04

  Müüsid maha!

  Väga-väga tahaks, et mu vudilane seal käia saaks.
  Saadaksin ta sinna oma vanematega, sest ise loodan varsti juba sünnitada. 😀

  Väga vahva koht tundub olevat!

  Ps. kunagi ma unistasin, et kui mul lapsed on, siis saan ma kõik sellised mängumaad ilma igasugust piinlikust tundmata läbi käia, kuigi arvatavasti tahaks tegelikult ise rohkem minna kui laps/ed 😀 😀

 • Avatar
  Vasta Triin 30. juuni 2017 at 10:03

  Me lähme 15. juuli ja palun vähemalt 20 kraadi sooja selleks ajaks!

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 30. juuni 2017 at 10:03

  Kunagi sai käidud Vembu-Tembu maal ja sealne jättis küll soovida. Mänguautomaadid ei töötanud, asjad olid katki jne jne jne. Seetõttu olen olnud selliste mängumaade suhtes väga kahtleval seisukohal.
  Cantervilla mängumaal ka käidud – oli tore, aga nagu midagi jäi puudu.
  Lottemaal jõudsime ühe suve jooksul lausa kaks korda käia ning lapsed olid tõesti vaimustuses. Endal küll teisel korral midagi enam vaadata polnud, aga laste rõõm kõige tähtsam.
  Vudila peale olen aastaid mõelnud, kuid just see eelarvamus on olnud takistuseks, et kas ikka on piisavalt tegevust kogu päevaks. Ja Mallu, see postitus pani kohe tahtma Vudilat külastada. Vaimusilmas juba kujutan ette kuidas mu kaks präänikut seal ringi silkavad nagu peata kanad ?
  Ja kuna see suvi pikemat perereisi ette oma suure 7nda raseduskuu kõhuga ette võtma ei hakka, siis oleks imetore käia oma veel “väikse” perega minipuhkusel Vudilas. ?

  Ja juba postituse alguses tahtsin kirjutada kommentaari, et Marikene on nii asjalik ja suur neiu juba. Nii armas lapseke. ?

 • Avatar
  Vasta Liise 30. juuni 2017 at 10:02

  Meil ka plaan Vudilasse minna, kui nüüd mõni ilus suveilm ka veel tuleks 🙁
  Ma ei saa aru, kuidas lapsed nende traksidega batuudil hüpata julgevad ja seda veel naudivad-ma ikka olen täielik jänes, kardan surma saada vōi no vähemalt kaela murda, kõrgust kardan ka…

 • Avatar
  Vasta ml 30. juuni 2017 at 10:01

  Jaa, Vudila kohta olen ainult häid sõnu kuulnud aga ise pole veel jõudnud minna. Perepilet 2+2 kõlab väga heaste.

 • Avatar
  Vasta Elisabeth 30. juuni 2017 at 10:01

  Tõesti on see mõnus koht, kuna tegevusi on seal nii suurtele kui väikestele. See suvi tahaks kindlasti seda kohta külastada, kuna ka meil jäi eelmine kord paadiga sõitmata(bassein röövis kogu aja). ?

 • Avatar
  Vasta Avekesekene 30. juuni 2017 at 10:00

  Tahaks kaa minna lastega, aga peaaegu kunagi pole aega ja kui on siis 4 inimesele on hind ikka päris suur. Pluss bensiini kulu tallinnast. Ja nii olemegi oma perepäevaga sattunud hoopis nõmmele metsarajale… Aga tõesti, tundub põnev! Ma olen koguaeg arvanud, et need mängukülad on üle haibitud, aga kui sina juba kiidad, siis peab lahe olema (võttes arvesse, et sa oled alati oma arvamusega aus).

 • Avatar
  Vasta Helge 30. juuni 2017 at 10:00

  Peale uuendusi Vudilas, pole veel käinud. Kuid muidu on saanud seal 3 korda käidud. Kui uurin neilt, et kuhu siis sel korral sõidame, on vastuseks Vudila! Oleme käinud ka paaris teises mängumaal, mendest pole vaimustust tekkinud. Tüdruk on eriline sky-jumpi fänn ja poisid elakski ATV de seljas. Nii,et tõesti parim koht, kuid kahjuks plaanitud sõit sel aastal , peab ära jääma vist.

 • Avatar
  Vasta Kati 30. juuni 2017 at 09:58

  Vudila meile nii lähedal aga ikka pole kordagi jōudnud sinna, see aasta peaks ikka ära käima?

 • Avatar
  Vasta Kaisa 30. juuni 2017 at 09:56

  Me elame Saaremaal, seega meil see lõbustusreisime nii väga lihtne pole. Kuid homme on niikuinii mandrile minek, seega väike Vudilatuur oleks kui rusikas silmaauku 🙂 Poisid on parajad aktivistid, seega neile just paras koht, kuhu minna 🙂

 • Avatar
  Vasta N. 30. juuni 2017 at 09:55

  Meie pere sooviks väga minna. Oleks super kink minu äsja neljaseks saanud piigale.

  Aga miks on perepilet 2+2last. Meil lapsi rohkem, polegi pere? 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2017 at 10:07

   See on jah omaette teema. Aga neil on nii, et kolmikud saavad ühe hinnaga :D:D

 • Avatar
  Vasta Kadri 30. juuni 2017 at 09:55

  Vembu-tembus pole kunagi käinud, Vudilas paar korda suvel ja korra jõulude ajal käinud ning väga meeldis, tervel perel tegevust hommikust õhtuni 🙂 Kahjuks 2 viimast suve ei saanud sinna, lapsed siiani muudkui küsivad millal jälle Vudilasse saab 🙂 Loodan et sel suvel meie vaba aeg kattub ilmataadi hea tujuga ja saame jälle Vudilasse 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 30. juuni 2017 at 09:53

  Tundub tõesti lahe! Plaanis ka sõbranna ja laste ja meestega minna 😀 Ise oleme Pärnust, pole isegi Lottemaal käinud, lapsed väikesed ka selle jaoks, aga Vudila tundub põnevam, sobilikum ja taskukohasem, seega mõte juba lõikab 😀

 • Avatar
  Vasta Triin 30. juuni 2017 at 09:52

  Oleksin ülimalt tänulik piletite eest. Pelgalt jutt oli nii kaasahaarav, et tuleb sammud Vudilasse seada.

 • Avatar
  Vasta Triin 30. juuni 2017 at 09:50

  Tundub vahva! Mul meenus ka kohe vembu-tembumaa, aga seal vist veidi vähem tegevust (kuigi nüüd pole mitu aastat seal käinud,ehk on miskit juurde tehtud). Vembu-tembumaale minek on meil täitsa plaanis ja see ka Tallinnale mõnusalt lähedal, aga no kui piletid võidakse siis võtaks ikka selle Vudila tripi ka ette!

 • Avatar
  Vasta Katre 30. juuni 2017 at 09:49

  Nii äge tundub seal! Olen kuulnud,et seal pisikestega pole midagi teha aga sinu blogist küll sellist muljet ei jää! Piletid kuluksid meile küll väga ära! ?

 • Avatar
  Vasta Virge 30. juuni 2017 at 09:48

  Mu suurem poiss juba hulga aega müüb, et lähme Vudilasse, aga rahakott väga ei võimalda. Nüüd peale video vaatamist me kindlasti selle raha leiame ja Vudilas ära käime. Poiss oli juba videost vaimustuses.

 • Avatar
  Vasta Mariina 30. juuni 2017 at 09:48

  Vahva kirjeldus mis kutsub ennastki sinna kohale minema. Arutusel ammu aga kohale pole jõudnud oma nelja poisiga just paljuski hinna pärast. Nüüd läheb jälle kaalumisele.

 • Avatar
  Vasta Karoliine 30. juuni 2017 at 09:47

  Mu väänikutele see koht meeldiks..siiani pole veel sinna sattund kuid kuulnud oleme head..Hea meelega osaleks loosis

 • Avatar
  Vasta Kristiina 30. juuni 2017 at 09:46

  Eelmine aasta juba mõtlesin, et võiks minna, aga piletihind pani kahtlema, kas tasub. Siiski kaks täiskasvanut, pea 3 aastane ja hetkel siis 7 kuune laps.
  Aga sinu blogist lugedes, helistasin kohe mehele, et tead, Mallukas käis, ma tahan ka minna. Ehk meie 2,7 aastasel seal miskit ka siiski teha 🙂 ps. pean ka endale lapsehoidjaid kaasa vaatama ?

 • Avatar
  Vasta Regina 30. juuni 2017 at 09:44

  Laps juba pikemat aega ootab vudilasse minekut. Üritame järgmiste ilusate ilmadega selle tripi ette võtta.

 • Avatar
  Vasta Noomi 30. juuni 2017 at 09:43

  Minu laps on suurim Vudila fänn, hoolimata sellest pole see suvi sinna veel jõudnud. Aga lubatud on ja tuleb see aeg leida 🙂 järgmine nv läheme aga Vemparisse ja augustis taaskord Lottemaale, seega näpud risti. et Vudilassegi jõuaks ja ilusat ilma jaguks 🙂

 • Avatar
  Vasta Veronika 30. juuni 2017 at 09:43

  Nagu meie perele loodud, 2 täiskasvanut ja 2 last 😀
  Oleme ka pikka aega tahtnud minna, aga ei ole saanud.

 • Avatar
  Vasta Ave 30. juuni 2017 at 09:42

  Loodetavasti kui me kunagi perega peaks sinna minna saama siis saavad poisid end oimetuks joosta ja kõiki neid asju kasutada mis tahavad 🙂 ma selline kanaemme et ei julge lasta lastel proovida kõike. Hetkel on ainuke nö lasteatraktsioon kus nad õhtuks väsinud on batuudikeskus. Vahest harva saab kellegi juures maal väljas ka käidud ja lapsed tegutseda.

 • Avatar
  Vasta Birgit 30. juuni 2017 at 09:41

  Eelmise aasta suvel sai käidud Cantervilla mängumaal. Tallinnast minek võtaks muidugi veel kauem aega, see kuskil seal Otepää külje all. Samuti koht, kuhu tasub minna vaid terveks päevaks ja juba hommikul vara. Seal oli ka tegevust nii et ajast jäi puudu: veeliumäed, basseinid, päevitustoolid, karussel (sihuke nagu lõbustuspargis, et istud sisse ja siis toolid keerlevad kõrgel õhus kettide otsas), paadisõit, vesijalgrattasõit (turvavarustus kõik ilusti olemas), igasugu turnimisasjad, batuudid (sihuke teistmoodi batuut oli ka, nagu tugevamast kummist selline lapik, veidi pooliku palli meenutav, maapinnal), elektriautodega sõit pisematele, ATV natukene suurematele, kardisõit!!! (loe: ei saanud oma mehi sealt ära :D). Kuna sattusime sinna sellisel päeval, kus saime korraks ka vihma, siis isegi vihmaga nemad muudkui rallisid, kuigi see oli ainus asi, mis oli limiteeritud – 3 korda per face aga kuna tollel päeval polnud väga palju külastajaid (vedas meil). Kuigi mina olin tollel hetkel kimpus raseduse iiveldustega, siis oli isegi mul tore seal ja isegi mina käisin karditamas. Samuti grillikohad, sees oli ka mingi söögikoht aga me seal ei käinud 😀 olid omad asjad kaasas. Siis olid veel mingi telekaga need mänguruumid, WIId ja boxid jne mis need tänapäeval on. A ja siis see teistsugune autosõit, see mis Tivolis ka tavaliselt, kus kahekohaline ja istud lapsega sisse, mingi pulk tagant püsti jne. See oli ilma pulgata, elektri pealt ja vanema disainiga jne aga miskipärast meie lastele väga meeldis. Lauajalgpall, piljard, õuduste tuba selline väiksemat sorti ja mingid vanaaegsete riiete prooviise võimalus. Kindlasti unustan midagi ära ka 😀 aga tahtsin öelda, et oli tore. Käisime seal lausa 2 korda, sest ühest ei piisanud. Hind oli igati aus, ei m Vaatasin, et hetkel neil lausa selline pakkumine:
  http://cantervilla.ee/eksklusiivne-perepakett-2/?gclid=Cj0KEQjw7dfKBRCdkKrvmfKtyeoBEiQAch0egbd7qsEDH0uNPx32ZnaiifhJWJzGcKbmrk-P8Uhhh7UaAq4p8P8HAQ
  Perepepuhkuseks hea idee, koos ööbimisega Cantervilla lossis 115 EUR.

  Vudilas pole kahjuks käinud aga võiks aimata, et kui need midagi sarnast kohta, siis jagub ikka tegevust kuhjaga 😀 Lahedate ideede peale tullakse ikka. Võrdleks seda nende söögikohtadega, et söö palju jaksad :P, seal tarbi palju jaksad.
  Nii et tahaks minna küll…..ja veel kui saaks tasuta …oioioi 😀 😉

 • Avatar
  Vasta E. 30. juuni 2017 at 09:41

  Videos see tühjus on sellepärast, et laul kestab edasi. Pead lühemaks lõikama. Ei ole Vudilasse veel jõudnud, aga tundub põnev. Kaasaksin oma nooremad õed(12 ja 4) ja venna (6), paneksin elukaaslase rooli ja làheks, aga hetkel sellist vàljaminekut vist lubada ei saaks, ehk järgmine aasta 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2017 at 10:15

   Omast arust lõikasingi, aga ma ei tea, mis ma valesti tegin :d

 • Avatar
  Vasta Nele 30. juuni 2017 at 09:40

  Meil saab preili 10.juuli 5 aastaseks ja sel aastal otsustasime, et tãhistame sünnipäeva väljasõiduga.
  Meie valikuks saigi Vudila.
  Majutus on meil juba bronnitud, et mitte end Pärnust pika sõiduga samal hommikul vãsitada (olen ise 7ndat kuud lapseootel) , tahaks jaksata kogu seda melu seal hallata!
  Pileteid pole olnud kahjuks veel võimalust ette osta, aga teeme seda esimesel vaba ressursi tekkimisel! 🙂

  Kuna pikalt mõtlesime, et kas ikka on parim koht meil valitud, siis aitähh Mallukas, et just õigel ajal selle postituse tegid – nüüd ootame seda reisi veeeel rohkem! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaili 30. juuni 2017 at 09:39

  Meie oma lastega eelmine aasta ei jõudnudki. Muutkui ootasime paremat ilma. See aasta tahaksime kindlasti minna. Seega jään ka lootma loosiõnnele ja sellele, et need suveilmad ikka tulevad.

 • Avatar
  Vasta A 30. juuni 2017 at 09:38

  Väga vahva oli lugeda, olen sealt mööda sõitnud ja alati mõelnud kas tasuks sisse minna, sest pole päris kindel olnud, kas see ka end ära tasub, aga nagu näha siis kui plika mul suuremaks saab tasub ära käia küll 🙂
  Endale piletit vaja pole, kuid meeleldi kingiks selle oma emale, et nemad koos venna, väikse õega ja isaga saaks seal ära käia 🙂

 • Avatar
  Vasta Nimi 30. juuni 2017 at 09:37

  Nii tore video, päris kift koht tundub, kahju ainult, et nii kaugel.
  Ma juba väga mitmendat korda imestan, kuidas Mari nii julge ja hakkaja on, mul tütar umbes sama vana, aga koguaeg ainult meelita teda lõbutsema ja siis tuleme ka nuttes ära, sest tema ju ‘eiii tahaaa’.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2017 at 10:19

   Esiteks Mari vastab esimese asjana “ei taha” kui ma küsin, et kas tahad proovida seda-teist-kolmandat. Kui ma aga mega rõõmsalt olen nagu “OH! Mari!!! Tule lähme, teeme SEDA! Vaata kui äge!!” siis ta kohe tuleb ja on nõus 😀

 • Avatar
  Vasta Karmen 30. juuni 2017 at 09:37

  Olen kunagi käinud seal, aastaid tagasi, juba siis oli lahe, aga paistab, et seda palju täiendatud. Nüüd viiks enda lapsed head meelega sinna 🙂

 • Avatar
  Vasta Reeeeet 30. juuni 2017 at 09:37

  Minu 4-aastase lapse 1 unistusi on Vudilasse minna. Juba teist aastat järjest räägib, et tahab Vudilasse ja Lottemaale. Kahjuks pole jõudnud ei Vudilasse ega ka Lottemaale, sest Lottemaa jääb liiga kaugele ja Vudila küll kodule üsna ligidal, aga elukaaslane on alati leidnud põhjenduse, et kas on ilm liiga vilets või siis pole piletite jaoks raha tol hetkel, kui ilma justkui oleks ?Oleksime lastega (4-aastane ja 1,3 aastane) väga õnnelikud, kui sel suvel Vudilasse jõuaksime, sest peale seda blogipostitust veendusin ise ka, et tasub kindlasti minna, sest lastele seal nii palju tegevust, et ei ole ainult basseinid vaid palju-palju muud põnevat veel ? Ja elukaaslane ei saaks ka enam vabandusi tuua, miks mitte minna, kui piletid juba olemas? igaljuhul meil on pöidlad pihus (varbad ka ?)

 • Avatar
  Vasta Kairit 30. juuni 2017 at 09:36

  Olen külastanud ja sel suvel kindlasti plaanis minna. Lapsed ka nüüdseks piisavalt suured, et täiel rinnal nautida kõike seda.
  Sinu postitust vaadates, siis lausa pooled kohad veel läbi käimata. Eks tuleb ka varakult teele asuda, et võimalikult palju jõuda.

 • Avatar
  Vasta Ketryn 30. juuni 2017 at 09:35

  Oi, tundub nii vahva koht! Ise olen lapsena vebu-tembu maal käinud, kuid lugedes sinu kirjeldust krahmaks ma kohe sõbranna ja lapsed ja sõidaks sinna. Ilusa ilma korral võtaks kindlasti tripi ette 😛

  • Avatar
   Vasta Laura 30. juuni 2017 at 09:49

   Peame ikka mehed nõusse saama ja lastega tripi ette võtma! 😀

 • Avatar
  Vasta Kadi R. 30. juuni 2017 at 09:33

  Me käisime alles Lätis Jurmalas, aga Vudilasse siinsamas pole jõudnud, muidugi osalen! 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2017 at 10:20

   Meil ka Jurmala tripp plaanis, kuidas seal oli :)?

 • Avatar
  Vasta Helen 30. juuni 2017 at 09:33

  Lapsed on nüüdseks sellises vanuses, et võiks Vudilat külastada. Sain ka asjast nüüd hea ülevaate, et mis seal on ja tundub tõest vahva.

 • Avatar
  Vasta Di 30. juuni 2017 at 09:33

  oo, need piletid oleksid täpselt see, mida vaja!! 😛

 • Avatar
  Vasta Evelin 30. juuni 2017 at 09:33

  Tundub äge koht olevat. Venbukal on juba käidud, seega sel suvel tuleb ette võtta Vudila reis 🙂

 • Avatar
  Vasta Maret 30. juuni 2017 at 09:32

  Meiegi pole veel Vudilasse jõudnud, aga nüüd lugedes ja videot vaadates tekkis isu minna küll. Eeldatavasti tuleb sel suvel ikka mõni ilus ilm ka veel. 😛

 • Avatar
  Vasta Triin 30. juuni 2017 at 09:31

  Vudilas tundub tõesti lahe olevat. Loodan loosiõnnele, et viia oma pere mudilased: 4a ja 1a Vudilasse lustima 🙂 Polegi veel nendega ühelgi mängumaal käinud. Kahjuks on meie perele see suur väljaminek, kui on veel plaanis väiksemaga aasta kodus olla ja emapalk lõppenud.

 • Avatar
  Vasta Annegrethe 30. juuni 2017 at 09:31

  Sellepärast on tühjus, et laul tuleb sama pikaks lõigata kui video, muidu laseb laulu musta pildiga lõpuni.

 • Avatar
  Vasta Kessu 30. juuni 2017 at 09:31

  Meie pere lemmik…
  Kuigi vembu-tembu ka tore, siis oma kodulinna külje all on mõnusam möllamas käia 🙂
  Päikest…

 • Avatar
  Vasta Anne E. 30. juuni 2017 at 09:31

  Pole sinna veel jõudnud aga just üks päev rääkisime, et peaks ka minema. Ja lapsele see väga meeldis. Väikesem laps on küll sama pisike lui Lende aga vast on temalgi tore! ?

 • Avatar
  Vasta Kerstin 30. juuni 2017 at 09:30

  Tartlastena ikka vahepeal satume Vudilasse, meie lapsed mõlemad väga fännavad seda kohta. Jäin mõtlema, et kas läheks ka ainult beebiga. Kui varem poleks käinud ja ei teaks kui tore seal on, siis ei läheks. Aga samas tegelikult oleks seal ka ainult beebiga tore kui ilm ilus. Bistroos mähkuvahetusvõimalus, üleval imetamiseks privaatne nurgake, söömiskohtades beebitoolid olemas ja madalas beebibasseinis saab ju sulistada küll. Ja liivakastis/mänguväljakul tegutseda. Mõnus vaheldus ja keskkonnavahetus nii beebile kui vanematele. Viimasel korral näiteks oli seal kari umbes napilt täisealisi, kes päevitasid ja ujusid ja nautisid muusikat. Niiet tegelikult ei ole koht ainult suurematele lastele.

 • Avatar
  Vasta Marje 30. juuni 2017 at 09:30

  Oi ka meie pere sooviks väga minna Vudilasse. Meil on suurpere. 4 last ja ema isa, see perepilet oleks väga abiks minekuks . Kahele oleks vaja piletid juurde osta 🙂

 • Avatar
  Vasta T.Ro 30. juuni 2017 at 09:29

  Käisime Vudilas hmm mingi 4a tagasi vist. Rõõmuga läheks tagasi, eriti pisipõnnga, kes alles 2a. Mis meid hämmastas, oli see et Vudilas ei olnud sääski/herilasi. Vembu-Tembumaal ei saanud lapsed jäätiski süüa, kohe oli herilaseparv peakohal.

 • Avatar
  Vasta Kädy 30. juuni 2017 at 09:28

  Tundub väga lahe koht olevat, peaks sel suvel kindlasti minema. Aitäh nii ülevaatliku postituse eest!

 • Avatar
  Vasta Keer 30. juuni 2017 at 09:27

  Üliarmas pere sul ja tundub lugedes, et ka 9 aastasel oleks seal tegevust, siiani mõtlesin, et pole mõtet enam minna. Vembutembumaal oleme käinud aastaid tagasi ja mul oli seal mega igav, jooksin ainult lapsel järel ja vaatasin kuidas tema asju teeb, kuigi talle oli see kindlasti meeletult tore päev:). Lottemaal oleme käinud ma arvan et 10 korda juba, kuna elame siin lähedal ja nii lasteaiaga, kooliga, mina oma töökohaga kui ka sõprade sünnipäevadel oleme saanud seal käia. Nii et meie jaoks natuke igav juba, seda enam et meil peres poisid ja pole erilised fännid.

 • Avatar
  Vasta Gerli 30. juuni 2017 at 09:26

  Olen kunagiii iidsel aal käinud seal ja mulle väga meeldis. Uuesti tahaks minna küll, olen ka vahepeal lapse saanud ja väikene vennakene ka suurem, tal oleks kindlasti seal vahva 😀

 • Avatar
  Vasta Helena 30. juuni 2017 at 09:25

  See jutt ja meeldetuletus on sul väga asjakohane ja õige, et rohkem peab olema hetkes!

  Ei saaks rohkem nõus ollagi. Ümberringi kõik on nina ekraanis ja ei märka enam ilusat /toredat ümber.

  Meil plaan minna Lottemaale perega. Aga Vudila peab nagunii kunagi järgi proovima (:

 • Avatar
  Vasta Kristel 30. juuni 2017 at 09:24

  Tundub ikka väga põnev koht olema,kus lastele terveks päevaks tegevust jagub.Meie pere mudilastel oleks seal kindlasti väga vahva mürgeldada.

 • Avatar
  Vasta Merli 30. juuni 2017 at 09:24

  Piltide all olevad kirjeldused on vahvad :).
  Selle postituse peale mõtlen, et peaks ka ikka minema sinna lõbutsema 🙂 (plaan juba ammu).

 • Avatar
  Vasta Janeli 30. juuni 2017 at 09:24

  Meil on ammu plaanis minna. Aga pole veel jõudnud. ??

 • Avatar
  Vasta Kadri 30. juuni 2017 at 09:24

  Tahaks ka käia, pole veel jõudnud ja ilmselt jõuame alles järgmine aasta. Raha kõrvale pannes on hind täiesti okei,korraga ei raatsi kulutada.

 • Avatar
  Vasta Kaia 30. juuni 2017 at 09:24

  Vudilas pole veel käinud, kuid sooviks minna küll ☺

 • Avatar
  Vasta Gerli 30. juuni 2017 at 09:23

  Igatahes tahame minna! Selle suve siht. Meil oma tšiki on küll oktoobris saamas alles 2 aga sellised kohad kindlasti meeldivad lastele. Lisaks tahame kinkida piletid ka perekonnasõpradele kelle lapsel oli sünna aga meie ei jõudnud sinna. See on siis kompensatsiooniks neile. Neil on 3 last ja kokkuvõtteks oleks see päris kulukas… Oleks vahva, indu sain su blogist veel juurde ja tahaks kohe minna ??

 • Avatar
  Vasta Tiina 30. juuni 2017 at 09:23

  Nii tore oli seda postitust lugeda. Eile ma juba mõtlesin, et küll teil vedas ilmaga ja kindlasti on teil seal väga mõnus ja lõbus. Ise olen ka korra käinud seal, nii umbes 4aastat tagasi, siis oli Teele mul 7 kuune ja Toomas 7 aastane. Nüüd oleks neil koos kindlasti palju lõbusam seal hullata 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 30. juuni 2017 at 09:23

  Endal on kodus üks pisikene ukerdaja, pisut üle poole aasta. Suvisel ajal aga rikastab meie pere 8ne perepea poeg ning minu õe 3 a tütar. Ausalt -mitme lapsega elu palju lihtsam! Mängivad omavahel ja vaatavad kõige pisema järele. Superlahe oleks koos nende mudilastega Vudilasse minna (: Pole ise kunagi käinud, ehk nüüd on võimalus (:

 • Avatar
  Vasta Kadi 30. juuni 2017 at 09:23

  Ausalt ei ole raatsinud just piletihinna pärast minna (no ei mahu selline väljaminek pere eelarvesse). Lapsed iga suve algus küsivad, et kas see aasta lähme kuhugi. No ikka käime üritustel ja kohtades kus pole piletiraha vaja aga eks nemad unista ka, et saaks sellises vahvas kohas käia 🙂

 • Avatar
  Vasta Olga 30. juuni 2017 at 09:22

  Oh minu poistel oleks seal lusti ja tegevust, eriti aga paigalpüsimatul 🙂 Eks ka printsess naudiks – iseasi mida ja kus sa julgeks miskit kaasa teha 🙂 Polegi veel kordagi sinna sattunud, oleks vist aeg 😉

 • Avatar
  Vasta Julia 30. juuni 2017 at 09:22

  7.07.2017 On meie 7-pulma aastapäev ja me mehega otsustasime et see aasta tähistame koos kogu perega kas Vembutembu maal või Vudilas, aga ei suutnud otsustada kuhu minna. Nüüd arvan et valik langeb Vudilale 🙂

 • Avatar
  Vasta Kätlin Kepart 30. juuni 2017 at 09:21

  Tundub, et see Vudila tõesti super lahe koht. Olen isegi juba aastaid mõelnud, et peaksime perega sinna minema, tütar juba viiene ja siiani käimata 🙁 Teada asi miks. Pileti hind tundub tõesti aus, aga paras väljaminek sellegi poolest.
  Aga ei, ma ei tulnud siia halama ?
  Pigem, mu meelest väga lahe, et lastele selliseid kohti. Seal saab laps ikka tõelise mängu päeva ja mis saaks lapse jaoks veel tähtsam olla, kui terve päev mütata ?
  Mul hakkab ka laps vaikselt rohken asju katsetama. Ta vahel arglik ja siis pean ikka natuke tagant utsitama, et ta miskit prooviks. Tean, et kui saab proovitud meeldib talle väga.

  Heameelega osalen auhinnamängus ka, õnne mul küll pole, aga kes teab… kui midagi väga soovida, siis pidi see täituma. Äkki saab minu tirts ka oma elu parima päeva veeta Vudilas.

  Teile Tallinnasse palju päikest ?

 • Avatar
  Vasta Helen 30. juuni 2017 at 09:21

  Me oleme just vanaemal külas vudila külje all ja oleks väga tore päev lastel koos vanaema ja emme issiga veeta ?? kuna elame kaugel ja lapsed tihti vanaema ei näe,algul mõtlesin kas tasub minna nii väikestega aga sinu kirjelduste järgi on tõesti tegevust kõigile seal ?

 • Avatar
  Vasta Kati 30. juuni 2017 at 09:20

  Ma ei saa aru miks on sul tunne,et sa ei ole veel piisavalt hästi pildi edasi andnud,et kui lõbus ja huvitav teil seal oli. Me perega kuhugi läheme siis suures eufoorias ja laste rõõmu nähes unustame oma telefonid kas autosse või üldse koju ? Ma olen siiani arvanud, et Vudila on pisematele mõeldud aga siit jääb küll mulje,et minu 8a oleks seal teha küll ja küll. Minge käige Vembu-Tembumaal ka ära, mõned aastad tagasi oli seal väga Okey ja teile palju lähemal ka. Pöidlad pihus ja loodan, et päike tuleb ikka tagasi ?

 • Avatar
  Vasta :) 30. juuni 2017 at 09:20

  Vudila on tõesti ülimalt super koht!
  Ja endalgi oli seal väga lõbus näiteks ATV-ga sõita ja poisiga elektriautodega rallit teha. Minu meelest oli just ülemine korrus meie 5a ja 6a just peale sööki rahulikult olemise kohaks väga mõnsa, see oli nii suur ruum ja palju väikseid mänguasju millega magamise asemel, vaikuse tunni ajal tegeleda. Oleme käinud kaks korda, kord ühe poisiga ja siis teisega. Viimane kord hakkas väiksemast täitsa kahju, sest ta ütles et oleks tahtnud vennaga koos siin lõbutseda ja mängida. Läheksime koos perega sinna küll tagasi. ?

 • Avatar
  Vasta Kelly 30. juuni 2017 at 09:19

  Oo meil oleks hädasti vaja 😀 meil peagi kuuene sipelgad-püksis-üldse-paigal-ei-seisa preili kodus 😀 ja tema natuke üle aasta spidermanist vend, kes ronib igal pool..ja vaene ema, kes on nagu tühjaks pigistatud sidrun ?
  Tnx,please

 • Avatar
  Vasta Anu 30. juuni 2017 at 09:19

  Käisin 6a tagasi Vudilas. Juba siis oli seal tore. Nüüd pole sinna sattunud, kuigi võiks ju ennast kätte võtta ja minna 🙂

 • Avatar
  Vasta S1 30. juuni 2017 at 09:18

  Mina tahaks ka väga minna vudilasse, võtaks enda õe ja tema kaks last, ning läheks lustik natukene 🙂 ei ole varem käinud.

 • Avatar
  Vasta Helerin 30. juuni 2017 at 09:18

  Nii ilusad pildid, kitsepilt on ülekõige. Me lemmikkoht, eriti lapsel kes igaaasta küsib, kas lähme. Eelmine aasta jäi vahele, kuid nüüd tahaksime minna, ootame head ilma.

 • Avatar
  Vasta Sirle Jaansalu 30. juuni 2017 at 09:17

  Mu õde elab Saksamaal ning näen teda ja tema imearmsaid tütreid väga harva. Juulis tuleb ta lõpuks meile Eestisse külla ning oleksin väga rõõmus, kui saaksin nendega sel ajal Vudilasse minna lustima. 🙂

 • Avatar
  Vasta Angelika Vaher-Sutt 30. juuni 2017 at 09:17

  Nii äge tundub. Tahaks see suvi ka kuskile jõuda aga kuna samuti pikk maa siis üli äge oleks võita piletid siis läheks kindlapeale 🙂
  Arvan et meie 1,4a poja leiaks palju tegevust ja no mehega samuti me ka, ja kaasa haaraks siis ka kohe oma õe koos poja ja mehega ning kingiks ühe lapse pileti talle 🙂
  Selline seiklus meie suvest hetkel puudu. Loodan võiduõnne 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiin 30. juuni 2017 at 09:17

  Ma kingiks piletid hea meelega ära, peres on nii õdedel kui vennal lapsi, neil oleks väga hea meel. Ise seaksin Vudila asemel sammud sünnitusmaja poole, kuigi tegusa päeva õhtu Vudilas võib ju ka samuti lõppeda. 😀

 • Avatar
  Vasta Triin 30. juuni 2017 at 09:16

  Meil on sõbrannaga juba pikemat aega plaan Vudilasse minna, enne kui tal teine beebi ära sünnib 🙂 2 kuud on aega plaani teostamiseks. Meil on mõlemal 5-aastased tüdrukud kes on maruaktiivsed ja selline koht oleks nendele ideaalne!

 • Avatar
  Vasta Egle 30. juuni 2017 at 09:16

  Oleme kaa käinud seal mõned aastad tagasi ja kuna preili mul nüüd juba asjalik kolmene ja õde enam vees olemist paaniliselt ei karda, siis plaanime taaskord külastada ?

 • Avatar
  Vasta Laura 30. juuni 2017 at 09:15

  Selle postituse tõttu lähme me kindlasti see aasta vudilasse 🙂

 • Avatar
  Vasta Helina 30. juuni 2017 at 09:15

  Oleme mitu korda mõtelnud, et võiks Vudilasse minna, aga kolme lapse + 2 täiskasvanu piletid, siis veel toit ja ca 215km üks ots tundub rahakotile paras põnts ja siiani oleme leidnud teisi tegevusi, kuigi ahvatlev tundub sihtkohana 🙂
  aga isegi kui loosiõnn ei naerata siis peale blogi lugemist tuleb eelarves korrektuurid teha ja plaani võtta 😀

 • Avatar
  Vasta Liisi Kärsin 30. juuni 2017 at 09:15

  Ära sa ütle, praegu ikka tõsiselt kiitsid üles ju. Eriti hea oli muidugi see ” lapsehoidjate” kaasahaaramise osa. Aitäh,et meelde tuletasid,tasub ära. Muidu ma alati juba ette saan vihaseks,kuidas see laste lõbustamine mind ennast hulluks lõpuks ajab ja kuidas väsinud lapsed ja pereisa pärast väsinud emmelt eluisu üritavad röövida:)

 • Avatar
  Vasta Merkka? 30. juuni 2017 at 09:14

  Oh meil on vudila lähedal aga polegi jõudnud minna. Nii tahaks lastega minna. Neile kindlasti meeldiks. Aga kahjuks rahaliselt pole hetkel võimalik olnud minna. Aga lähme kindlasti kohe kui võimalus ? Aastaid tgsi olen käinud aga eks selle ajaga on palju uusi asju juurde tulnud. ?

 • Avatar
  Vasta Eff 30. juuni 2017 at 09:14

  Me polegi sinna veel jõudnud, kuid viiesele tütrele meeldiks seal kindlasti. Ta ka paras rahmeldis 🙂

 • Avatar
  Vasta Pille 30. juuni 2017 at 09:13

  Käisime paar aastat tagasi vendade lastega ja mul oli seal sama lõbus kui neil. Kindlasti lähme uuesti kui suvi ükskord Eestimaale jõuab 😀

 • Avatar
  Vasta K 30. juuni 2017 at 09:12

  Olen ühe korra käinud, kui laps oli 2 aaatane, nüüd 4 ja tahaks uuesti minna, sest 4 selt kindlasti huvitavam seal tal

 • Avatar
  Vasta Diana 30. juuni 2017 at 09:12

  Meie pole veel jõudnud sinna aga sel suvel lähme. Laste vanused 3 ja 1 ja kindlasti tuleb ka vanaisa kaasa võtta ja veel sugulasi, seltsis ju segasem 😉

 • Avatar
  Vasta Sigrid 30. juuni 2017 at 09:12

  Ennem mu arvamus Vudilast oli, et suht igav ja nii kaugel (Vembu – Tembumaa kodust 5km kaugusel ja tavaliselt veedame aega seal), aga nyyd lugedes sinu lugu, tahaksin ka oma 3 pliksi sinna viia. Pole sinna veel sattunud

  ??Et palun pilet meile

  ?
  Pildid on nii ilusad! 🙂 kohe vaatan video ka ara ja ilmaga teil vedas ikka
  ??

 • Avatar
  Vasta Jevgenia 30. juuni 2017 at 09:11

  Nädal või kaks tagasi just mõtlesin, et huvitav, kus oleks selline koht, kus lapsed saaksid poniga sõita. Nüüd ma siis tean 🙂 . Vudilasse pole oma kahe lapsega (kohe-kohe 3a ja 5a ) veel jõudnud, kuid sel suvel kindlasti tahaks seda kohta külastada- eriti peale nii särtsakat kirjeldust!

 • Avatar
  Vasta Triin 30. juuni 2017 at 09:11

  Lottemaal käisime ära, Vudilasse tahaks ka veel! Arvan, et poiss oleks seal veel õnnelikum ja rohkem tegevust kui Lottemaal.

 • Avatar
  Vasta Raili 30. juuni 2017 at 09:10

  Plaan ka minna vudilasse. Perepilet sobiks meile väga hästi ?

 • Avatar
  Vasta Karin 30. juuni 2017 at 09:10

  Vudilasse minek tundub nüüd suve kohustusliku osana 😉

 • Avatar
  Vasta Merilin 30. juuni 2017 at 09:09

  Vudilas me veel pole käinud. Ilma lapseta kunagi sai käidud Vembu-Tembumaal, seal oleks samamoodi palju tegevust, kuigi tuttavad, kes käinud ütlevad, et Vudilas rohkem tegevust. Aga eks see ole natukene uuem koht ka.

 • Avatar
  Vasta Eve 30. juuni 2017 at 09:09

  no kuna mul eile jäi käimata kahjuks, siis läheks heameelega uuele katsele ??

 • Avatar
  Vasta K. 30. juuni 2017 at 09:08

  Mallukas, sa pead selle laulu, mis taustaks on sobiva koha pealt ära löikama. See tühjus ongi nii kaua kuni muusika ära löppeb 🙂
  Olen ka Vudilast ainult head kuulnud. Ise löpetasin sellel aastal gümnaasiumi aga vötaks onutütred kaasa ja läheks Vudilasse küll!
  Ilusat ja tegusat suve köigile!!! ?

 • Avatar
  Vasta Janne 30. juuni 2017 at 09:08

  Meie kogume juba mitu aastat hoogu, et sinna minna. Küll on ilm kehv, siis teised plaanid.
  Sel aastal on laps juba veidike suurem ja võiks minna küll. Praegu on ta lasteaiast puhkusel ja vaatamas käib teda mehe 12a õde. Talle oleks see nö preemiareis lapsehoidmise eest.
  Loodame väga võidule, sest terve perega minek oleks väga kulukas meile.

 • Avatar
  Vasta ylleh 30. juuni 2017 at 09:07

  Ma olen mitu aastat juba tahtnud ka lastga sinna minna, kuna lapsed mõlemad mega aktiivsed. Kuid ei jõudnud me eaimese lapsega sinna ja ei ole jõudnud ka nüüd, kui teine laps juba 3 a on. kuna väiksem juba nii suur ja saab juba asjale pihta siis tuleb vägisi see tripp ette võtta. sinu pilte vaadates võin öelda et 100% koht minu kahele hullukesele:D

 • Avatar
  Vasta Karmen 30. juuni 2017 at 09:06

  Peab ka lähiaastail Vudilas tiiru tegema. Seal saaks ta tõesti enda ülevoolavat energiat maandada. Laadal oli ühel batuudil 10 minutit hüppamist 3 eurot ja 8 minutit laps kohanes, 2min lõbu jäi üürikeseks.

 • Avatar
  Vasta Janne 30. juuni 2017 at 09:05

  Plaanisime sel suvel minna Lottemaale aga nüüd olen müüdud – Vudilasse! (saaks veel tasuta piletid ka… 😀 )

 • Avatar
  Vasta Katri 30. juuni 2017 at 09:05

  Oeh, olen mõnda aega mõelnud et peaks ikka ka ära käima aga siiani pole õnnestunud…?Mõtlen ikka et kas jaksan ja saan kolme lapsega seal hakkama(12aastase, 7 ja 3 aastasega). Siis peab vist ka kellegi kaasa haarana, et iga lapsega saaks koos lõbutseda, sest 12 aastane ja 3 aastane ühiseid atraktsioone ei harrasta…? Katsun ikka sel suvel julguse kokku koguda ja tee Vudilasse ette võtta…?Tundub väga lahe koht!

 • Avatar
  Vasta Kätlin 30. juuni 2017 at 09:05

  Meie oleme pea igal aastal käinud. Alates sellest, kui laps kaheseks saama hakkas (nüüd kohe viiekas). See aasta tahame ka ikka minna. Nii äge koht ja tõesti on tegevust küllaga. Hommikul lähed ja õhtul tuled. Seal lähedal veel ju Elistvere loomapark ja Jääaja keskus, kuid ühe päevaga kõike külastada ei jõua. Kui ma ei eksi, siis loomaparki külastades sai Vudila pileti soodsamalt või oli see vastupidi?? No ühel aastal igatahes nii oli ?

 • Avatar
  Vasta Laura 30. juuni 2017 at 09:04

  Meie kolme lapse unistus on minna, kuid rahakott ei kannata 🙁 Väga lahe oleks võidukalt ära käia seal.

 • Avatar
  Vasta Birgit 30. juuni 2017 at 09:04

  Ma tahaks väga oma kahe väiksema õega Vudilasse minna 🙂

 • Avatar
  Vasta Carita 30. juuni 2017 at 09:03

  Tore et kirjutasid ja kiitsid. Oleme ka mõelnud minna, aga kuidagi natuke kallis on tundunud. Hea kuulda, et see seda raha siis väärt on ka. Ehk tuleb mõni ilus ilm veel sel suvel ja saame minna 😛

 • Avatar
  Vasta Liis V. 30. juuni 2017 at 09:02

  Kuidagi nii öigel ajal kirju5asid sellest. Me just mehega mötlesime et tahaks lapsega midagi toredat teha ja kaalukaussi jäi ka vudila. Aga kuna see meist suht kaugel siis ei julgenud selle peale väga möelda. Kunagi ei tea ju mis ta seal päriselus on. Aga nyyd tundub tøesti et peab paar perekonda veel kokku sebima ja yhe vinge päeva tegema 🙂 niiet aitäh sulle 😀

 • Avatar
  Vasta O.Kuus 30. juuni 2017 at 09:02

  Plaan minna sel suvel! Lapsed ka juba selles eas, et seal ise enamasti toimetada(5 ja 7). Olen palju head kuulnud ja iga aastaga läheb paremaks.Ühesõnaga prooviks ära kindlasti!!!

 • Avatar
  Vasta Rix 30. juuni 2017 at 09:01

  Me oleme ka iga aasta ikka korra käinud ja ei jää ilmselt ka see suvi vahele 🙂

 • Avatar
  Vasta Mary 30. juuni 2017 at 09:01

  Oma famiiliaga oleme vaid Vembu-Tembu maale jõudnud, aga KINDLASTI tahame veel selliseid vahvaid parke külastada. Ideaalne perepäev garanteeritud :D.

 • Avatar
  Vasta S 30. juuni 2017 at 08:59

  Nii äge koht tundub 🙂 mu 2,5a oleks seal kindlasti vahva. Talle nii meeldivad igasugu batuudid, liutorud, loomad jne. Aastasel kutil oleks ka kindlasti tore 🙂
  Mu selle suve must do listis on kindlasti vudila!

 • Avatar
  Vasta Helerin 30. juuni 2017 at 08:59

  Tundub väga lahe koht ja eriti tore on see, et kõik tegevused jäävad ühekordse piletihinna sisse ☺️heameelega küastaks see suvi seda oma mehe ja kahe lapsega

 • Avatar
  Vasta Silve 30. juuni 2017 at 08:59

  Plaanime kindlasti Vudilasse mineku sel suvel ette võtta. Tundub, et seal on mega vahva ja kõigile jätkub tegevust 🙂

 • Avatar
  Vasta Helen N 30. juuni 2017 at 08:59

  See suvi tahaks igale poole jõuda, vudila oleks äge ja lottemaa piletid ka juba olemas 🙂

 • Avatar
  Vasta Helena Heinpalu 30. juuni 2017 at 08:58

  Meie käisime ikka mitu head aastat tagasi Vudilas , nii umbes 6 ?.Siis ei olnud meil veel peres kolmandat last ega ka seal miniloomaaeda mis pesamunale väga meeldiks.Nüüd olekski siis paras aeg tagasi minna ja vaadata mida uut ja huvitavat on nende aastatega sinnna juurde toodud. Tookord oli laste lemmikuks sõit ATV-ga ja vesijalgratastega ning samuti skyjump.

 • Avatar
  Vasta Maril Toode 30. juuni 2017 at 08:58

  Mega lahe et sain osa olla sinu blogist! Tõesti on vudila täiega vinge koht, kuhu tahaks minna ka oma pereliikmetega. Täiega lahe on näha, et jõudsite niii palju asju seal teha. Soovitan vudilat nii väiksematele kuid ka suurematele, sest seal jätkub kõigile tegevust!!!❤️❤️❤️❤️

 • Avatar
  Vasta Mimps 30. juuni 2017 at 08:58

  Väga lahe, et teile nii meeldis. Meil on ka sel suvel plaanis sinna kindlasti minna ja kuna lähme koos sõbrannaga+meie lapsed, siia oleks perepilet täpselt meile. Et hommikul mitte pikka sõitu ette võtta, plaanime juba eelnevalt õhtul sinnakanti sõita ja telkida. Lastele see ju ka hirmsasti meeldib 🙂

 • Avatar
  Vasta Kadri 30. juuni 2017 at 08:57

  Tundub igati lahe koht. Pole kunagi käinud ja sellist kiidulaulu kuulnud. Tahaks nüüd väga oma põngerjad sinna viia. Aitäh, kui sa meile selle võimalikuks teed.

 • Avatar
  Vasta Jaana K 30. juuni 2017 at 08:57

  Tahaksin väga minna Vudilasse. Käisin aastal 2011 seal koos oma 4 aastase preiliga. Nüüd on aeg edasi läinud ja ta on 10. aastane. Teine preili aga 5 aastane. Usun,et meie perel tuleks Vudilas vahva päev.

 • Avatar
  Vasta Krista 30. juuni 2017 at 08:56

  Mul täpselt õige komplekt koos, ema, isa, tütar ja poeg, tahaks väga sinna minna ja kindlasti läheme ka… Polegi juba mõned aastad käinud

 • Avatar
  Vasta Kr6bin 30. juuni 2017 at 08:54

  Meie läheks küll hea meelega see suvi veel korra! Minu meelest ka nii tore koht, kus paljupalju teha ja kuna ju iga päev sral ei käi, siis ei ole hind ka midagi hullu. Meil jäid ilma tõttu proovimata basseinid ja ponidega ka tol päeval sõita ei saanud. Olen küll suur kõrguse kartja, aga Sinu video peale prooviks isegu selle sky väegi ära. Teistele veel soovituseks, et lastele jalga midagi, mida saab kiirelt ära võtta ja jalga tagasi panna, sest jooksmist ühelt atraktsioonilt teisele omajagu. Meie omqd küll lippasid pool aega paljajalu ka :P.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2017 at 08:57

   Jaa, ma ise mõtlesin ka selle jalanõude soovituse lisada. Sandaale oli väga nadi ära võtta-jalga panna 😀

 • Avatar
  Vasta Reelika 30. juuni 2017 at 08:54

  Pole kunagi midagi Vudilast arvanud aga su jutu peale peaks vist ikkagi ära käima ?

 • Avatar
  Vasta jaana 30. juuni 2017 at 08:53

  Nii vägev. Peaks ka külastama Vudilad. Omg mu lapsed oleksid selle päevaga päris rahul ei teadnud ki et selline koht olemas. 😀

 • Avatar
  Vasta Pilleriin 30. juuni 2017 at 08:53

  Me perega juba kaks aastat plaanime minna Vudilasse. Saan aru, et on vaja pikk reis ette võtta, aga ainult 15 minutit sõitu. Aga ikka pole jõudnud 😀 Loodan väga sel aastal selle pika sõidu ette võtta 😀

 • Avatar
  Vasta Liina 30. juuni 2017 at 08:52

  Olen ammu mõelnud, et läheks Vudilasse lastega. Neile raudselt meeldiks. Aga kuna sa kirjutasid, et ka vanemad saavad igasuguseis asju kaasa teha, siis meeldiks mulle ka. Siiani arvasin, et seal vanemad on pealtvaatajad ja see ju jummala igav. Jeeeii!!!

 • Avatar
  Vasta Kadi 30. juuni 2017 at 08:52

  Meil plaan just sinna minna. Esialgu pidime täna minema,aga kahjuks on Tartus väga halb ilma ja loodame,et uuel nädalavahetusel joppab meil ilmaga. Seega on niiii hea lugeda siit muljeid ja nüüd teame enam-vähem mis meid ees ootab. Kõige toredam on see,et meie preili on alles aastane aga ilmselt leiab ka talle miskit sealt ning suurem laps saab terve päev oma energiat kulutada :). Ülivinge oleks kui loosiõnn meile naerataks. Seega panen pöidlad pihku 🙂 Tänan sind muidugi Mallukas,et nii palju värsket infot jagasid Vudila kohta. Päikest 🙂

 • Avatar
  Vasta Merilen 30. juuni 2017 at 08:51

  Vudilas on meil käimata, plaan oli juba eelmine aasta aga siis oli tütar veel natuke pisike, sel aastal lapsed sellises eas, et lõbu oleks laialt mõlemil 🙂
  Ja väga tahaks minna ja veeta perega üks ilus päev 🙂

 • Avatar
  Vasta Deini 30. juuni 2017 at 08:51

  Oii, ise istuks ka pigem poni selga, kui suure hobuse. ? Kuigi ma meeletult fännan hobuseid ja elu jooksul tahaks ratsutamise selgeks saada.
  Need batuudid on ka nii vahvad, kujutan ette, millise rõõmuga mu pojake seal möllaks. ?
  Seega loodan õnnele ? Kui õnn ei naerata, tuleb niisama see Vudila tripp ette võtta.

 • Avatar
  Vasta Mari-Triin 30. juuni 2017 at 08:50

  Aitäh toreda loo eest! Seal on tõesti palju teha pisikeste lastega, peab ka kindlasti oma 3- ja 1-aastasega minema.

 • Avatar
  Vasta Karmen L 30. juuni 2017 at 08:50

  Me ka tahame VUdilasss minna aga pole aastaid käinud. Peres nüüd juba kolm last, väiksem pole nåinud ja keskmine laps ei mäleta enam. A aastaid tagasi meile meeldis ka see sky jump ja see pikniku pidamine on nii mōnus seal. Ja kas te ikka järves käisite ujumas, see ka mōnus seal 🙂 lastele muidugi meeldib kōik mis seal on, eriti vesi 🙂

 • Avatar
  Vasta Getter 30. juuni 2017 at 08:50

  Väga pikalt oleme planeerinud perega minna vudilasse, oleme suur pere ja seega on üks kulukas väljaminek. Ei räägigi ainult pileti hinnast vaid ka sõit ja söömised ja kui oht oli veel, et lapsed väikesed ja ei oska seda päeva nautida ja hinnata siis on pigem jäänud ikka sõit loomaaeda. Varasemalt oli probleemiks, et üks laps on liiga väike ja teine ei lähe emmeta kuhugi. Nüüd kaks juba veidi kasvanud ja suudaksid ise möllata issiga, kui mina pere pisikesega mõnusalt aega saaks veeta 🙂 Sel aastal oleks eht tõesti tore vudilas ära käia. Tundub, et tegevust jagub kõigile 🙂

 • Avatar
  Vasta Siiri 30. juuni 2017 at 08:49

  Meil läheb nüüd lasteaed suvepuhkusele ja see tähendab nüüd seda, et emake peab juulikuuks igasuguseid vahvaid tegevusi ja väljasõite valmis genereerima, et mitte kuulata laste vingumist a la teemal “Kodus on niiiiiiii igaaaaaaav!”.
  Vudilat olen juba paar aastat kaalunud külastada, aga ikka ja jälle olen seda edasi lükanud. Sinu arvustus aga on igatepidi nii positiivne – tundub, et sellel aastal saan oma kolm plikat sinna ikka viidud.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2017 at 08:53

   Ära räägi mulle lasteaiapuhkusest. Mari aed lõppeb 14 juuli ja tema uus rühm avatakse okt lõpus. 8 november lähme meie juba reisile, seega läheb Mari uuesti aeda jaanuaris 😀

 • Avatar
  Vasta Marta 30. juuni 2017 at 08:49

  Meie oleme ka 2 suve järjest Vudilas käinud, tõesti on äge koht. Kuna aga elame Saaremaal nõuab see suht palju planeerimist ja olgem ausad number 1 asi ongi ilm. Kui ilm on ilus, siis on seal tohutu äge, kuid kehva ilma korral siiski nii fun pole. Läheks hea meelega ka kolmandat suve 🙂

 • Avatar
  Vasta Aimps 30. juuni 2017 at 08:49

  Mu pisem poiss(2a 5k) vaatas video suure huviga. C:”Emme, veel.” Mu poisid oleks väga õnnelikud kui saaksid Vudilasse.

 • Avatar
  Vasta Ma 30. juuni 2017 at 08:48

  Oh, väga vinge! Mul on hea meel sellist põhjalikku ülevaadet lugeda, sest ma käisin Vudilas viimati umbes 5 aastat tagasi. Siis olid lisategevused enamasti maksustatud ja nii palju vinget tegevust seal polnud. Sel suvel PEAN uuesti minema ja seetõttu loodan ka loosõnnele! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kairixxx 30. juuni 2017 at 08:48

  Meil on 5-liikmeline pere ja perepileti võidaks küll, et perega päev Vudilas veeta 🙂 Vembukal oleme käinud ja suuremad lapsed Vudilas ka, aga ise ei ole sinna sattunud. Vembu-Tembumaa ja Vudila tunduvad suht sarnased olevat.

 • Avatar
  Vasta Ren 30. juuni 2017 at 08:48

  Pole käinud. Tundub lahe koht meie 1. juulil 9- aastaseks saavale sünnipäevalapsele ülihästi! Ta väga püsimatu ja julge 😀
  Loodame siis loosiõnnele ??

 • Avatar
  Vasta Triin 30. juuni 2017 at 08:48

  Väga tore jutt ja ilusad pildid!
  Kuna pole koos perega Vudilas käinud siis soov oleks suur?
  Päikest?

 • Avatar
  Vasta maki 30. juuni 2017 at 08:47

  pole kunagi käinud, võit oleks ikka supperäge sünnakink mulle ja lapsed oleksid vist hullult õnnelikud.

 • Avatar
  Vasta K 30. juuni 2017 at 08:47

  Käisin kunagi kui avati ja endal lapsi polnud. Nüüd läheks oma põngerjatega hea meelega ?

 • Avatar
  Vasta Ülle M 30. juuni 2017 at 08:46

  ..olen Vudilast ainult head kuulnud ja lugesin Sinu postitust suure huviga. mulle meeldib ennast asjaga võimalikult kurssi viia, mida oodata, mida teha..nüüd ma võtaks kindlasti enda grillid, söögid ja joogid kaasa..aga tundub, et peab sinna ikka lapselastega minema, tahaks neile sellel suvel meeldiva elamuse tekitada, siis on, mida mäletada. ilusat suve kõigile!

 • Avatar
  Vasta Marianna Ilves 30. juuni 2017 at 08:45

  Just nv rââkisime, et vóiks minna Vudilasse ja mis oleks parem, kui vóidaks tasuta perepileti 🙂 Lugesin seda lugu ja mulle juba praegu tundub, et mul oleks seal vâhemalt sama lahe hullata , kui lastel 🙂

 • Avatar
  Vasta Mariliis 30. juuni 2017 at 08:45

  Me oleme perega ühel korral Vudilas käinud ja siis oli ilm nii palav, et kaua batuudil hüpata ei jaksand. Vees sulistasime küll. Sel aastal läheks meeleldi uuesti, niiet pane aga need piletid siiapoole teele 😉

 • Avatar
  Vasta Kätlin 30. juuni 2017 at 08:45

  Vudila on super. Olen käinud perega. Ja olen täiesti nõus, et hinna ja sisu suhe on paigas. Sel suvel veel pole jõudnud. Nüüd võiks ju taaskord perega minna. Aitäh.

 • Avatar
  Vasta averiin 30. juuni 2017 at 08:44

  Meile on Vudila päris lähedal, aga ei ole sinna asja olnud, sest laps oli varem väike. Nüüd läheks meeleldi 🙂

 • Avatar
  Vasta Jaanika 30. juuni 2017 at 08:43

  Olen kunagi väga ammu kainud – tundub,et nii on see muudetud ja päris vinge.
  Tookord polnud kindlasti hobuseid – oli selline algeline..
  Mõtlesin,et vudila siiani selline lahja. Nüüd blogi lugedes tundub ülivinge..peab ikka oma põnniga ka minema ?

 • Avatar
  Vasta Margit 30. juuni 2017 at 08:43

  Väga hea meelega läheks sinna oma 1a ja 3a lapsega, aga hetkel elame säästurežiimis, sest emasüda ei lase alla 2a last lasteaeda panna ja sügisel algab aasta ilma emapalgata/tavalise palgata. Vöi noh, mehe palk on ikka, aga teine palk jääb kõrvalt ära ja praegu elame juba säästlikult ja paneme osa emapalgast kõrvale. 🙂 Kui tasuta piletid saaks, siis teeks mehe puhkuse ajal toreda perepäeva ja äkki prooviks kuskil seal kandis isegi telkimist nende pisikestega 🙂

 • Avatar
  Vasta Evelin 30. juuni 2017 at 08:42

  Pole Vudilas käinud.. eelmine aasta käsime noorema piiga sünnipäeval Cantervillas, ööbisime seal lossis. Oled käinud seal? Sellel aastal oleks talle hea kingitus perega Vudilasse minna ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2017 at 08:44

   ei, cantervillas ei ole käinud. nagu ei tõmba väga, peale selle väikse lapse uppumist 🙁

 • Avatar
  Vasta Teele 30. juuni 2017 at 08:42

  Nooh, tundub, et pea 5 h autosõitu tasuks end ära ? Sõbrad bussi ja badjomm, rahvas ?

 • Avatar
  Vasta Virge 30. juuni 2017 at 08:42

  Meil ka see suvi plaan Vudilat külastada. Eriti tore oli teada saada, et seal vôimalik poniga sõita. Meil ka üks väike poni fänn kodus 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 30. juuni 2017 at 08:42

  Heameelega läheks vudilasse tütardega (5a ja 4 kuud) väiksemal oleks vist täiesti ükskõik, aga suurem on selline aktivist, ta ei püsi üldse paigal. Endal oleks ka kindlasti vahva, saaks tavarutiinist välja. ?

 • Avatar
  Vasta Liina 30. juuni 2017 at 08:41

  Ilusti kirjutatud.. kohe kutsub sinna. Läheks väga heameelega sinna lastega… Issigi(mehe) tiris kaasa. Loodame perepileti võidule 🙂 meil pulmaaastapäev(ametlikult 13a.) ka tulemas oleks ideaalne 3põnniga koos tähistada(oleks nagu neile miskit). Istun nüüd varbad ristis. 😀

  • Avatar
   Vasta Liina 30. juuni 2017 at 08:49

   Ja keskmise lapse (saab 5 aastaseks) sünnipäev ka tulemas. No tema oleks üli õnnelik.

 • Avatar
  Vasta Kaisa 30. juuni 2017 at 08:41

  Vennatütrel juulikuu lõpus sünnipäev ja pikalt arutlenud, et emme-issiga juba käis Lottemaal. Teeks siis ühe kingi neile, et nad leiaksid üksteise jaoks, ühise väljasõiduga, natuke aega. 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari-Ann 30. juuni 2017 at 08:41

  Lisaks on veel see vahva, et näiteks rasedad ei pea pileti eest maksma. Vähemalt mina sain üle-eelmine suvi oma suure köhuga tasuta sisse 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari 30. juuni 2017 at 08:41

  Väga hea reklaampost! Ma tõesti arvasin sellistest kohtadest, et ah bassu, kus Eesti suvel on koguaeg külm vesi ning paar batuuti ja kõik, aga näe ei olegi. Täitsa tekitas huvi ja mini präänikutele kindlasti seal meeldiks.

 • Avatar
  Vasta Silvia 30. juuni 2017 at 08:40

  Vudilasse ilmselt läheks küll 🙂 meil ongi puhkuseplaanid tegemata ja Vudilakülastus sobiks sinna ilmselt hästi.

 • Avatar
  Vasta Kerli 30. juuni 2017 at 08:40

  Meie ei ole oma pisiperega (Mina,elukaaslane ja peagi 3seks saav tütar) kuskile jõudnud, ei Lottemaale – ei loomaaeda ja isegi mitte Vudilasse (millest ma olen aind kiidusõnu kuulnud). Elame Pärnumaal ja takistuseks on samuti pikk sõit ja kuna elukaaslane E-R tööl siis enamus nädalavahetused soovib puhata. Kuid nüüd on laps juba piisavalt suur, et suursuur soov oleks Vudilas ära käija. Mul õde on oma perega seal käinud ja ainult kiidavad seda kohta. Niiet jään lootma heale õnnele 🙂

 • Avatar
  Vasta Egle 30. juuni 2017 at 08:40

  Vudilas sai küll eelmine aasta käidud aga seda on lastlele ju vähe. Veel ja veel on vaja minna!
  Sel aastal lapsed vanuses 2 ja 4. Tegevust jaguks kohe mitmeks päevaks 🙂
  Ja muidugi ise oleksin ülirõõmus, kui sissepääsu eest maksma ei pea ?

 • Avatar
  Vasta Rita 30. juuni 2017 at 08:40

  Tundub äge koht.. Meil plaan sel suvel seal ära käia,Lottemaal oleme mitmeid kordi käinuf,nüüd tahaks vudila kh üle vaadata,kuna olen niipalju positiivset kuulnud !!!

 • Avatar
  Vasta Liisa 30. juuni 2017 at 08:39

  Tünnisaun ongi see, mis sul siin pildil. Ma arvan, et sa mõtled kümblustünni (pealt lahtine, kuum vesi sees)?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2017 at 08:43

   Sul on täiesti õigus 😀 Ups!

 • Avatar
  Vasta Liina 30. juuni 2017 at 08:39

  Käiks kaemas ära küll ainult, et annab ilusat ilma otsida päris. Meie pere ei kvalifitseeru pere alla ja suurpere alla ka mitte, meid kokku 5 ;D

 • Avatar
  Vasta Katrin 30. juuni 2017 at 08:39

  Väga tahaks minna lastega. Tuleme just augustis lastega Eestisse puhkama ja suuremal synnipäev sel ajal ja oleks tore kui saaks yhe päeva sedasi veeta ning lapsele rõõmu valmistada ?

 • Avatar
  Vasta Kaisa 30. juuni 2017 at 08:39

  Selle tutvustuse peale tahaks seal suve jooksul küll ära käia, meie neljasele kindlasti meeldiks ?

 • Avatar
  Vasta sandra 30. juuni 2017 at 08:38

  just mõtlen siin pikemalt aega kuhu minna lastega kas lätti Ventspilsi või enda kodumaad avastama Lõuna-Eestisse 🙂 Niiet piletid läheksid kohe järgmisel nv-l käiku 🙂

 • Avatar
  Vasta Annika 30. juuni 2017 at 08:38

  Väga mõnus tundub 🙂 eestis me perega polegi kuskil sellises kohas käinud. Kui elasime soomes siis sai küll igal pool käidud. Super äge võit oleks ja minu 2 ja 5aastased printsessid oleksid küll rõõmsad ???

 • Avatar
  Vasta Annika 30. juuni 2017 at 08:38

  Minu tütar on suur hobuste ja ponide fänn. Nii tore oleks saada pääsmed, kuna meil on kolm last siis ükskõik kuhu minek on alati kulukas ja tuleb alati kaaluda kuhu saab ja mida välja jätta. Need piletid teeksid laste ja enda tuju väga heaks, oleks üks tore suvine väljasõit perega 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaire 30. juuni 2017 at 08:38

  Meie oleme paar aastat tagasi käinud seal ja meeldis kõigile väga-väga. Sooviks see aasta samuti minna, kui ainult ilmataat eestlastele halastaks ja saadaks siiapoole ka soojemaid kraade. Ja vesi võiks basseinides olla ka rohkem kui +18, et minusugused külmavaresed ka vette saaksid. 🙂

 • Avatar
  Vasta Heidi 30. juuni 2017 at 08:38

  Meie pere lastele ka meeldib Vudila. Superäge koht kuhu minna hommikul ja tulla hilja õhtul. Tegevusi on tõesti kõigile 🙂

 • Avatar
  Vasta Essu 30. juuni 2017 at 08:37

  Jesss, nüüd ma tean kuhu me perega suvel lähme ✌Mul lapsehoidjaid kahjuks nii palju pole. 9aastane saab endaga ise hakkama, kahene aga tahab jube palju tähelepanu ja 10kuune ka juba jookseb ringi. Ehk seal õnnestub mingi ühine meelelahutus leida neile ?

 • Avatar
  Vasta Tuulike 30. juuni 2017 at 08:37

  Meie perel ka plaan see aasta see koht üle vaadata, väga paljud on kiitnud seda ja pool aastat tagasi sai ka üsna lähedale sinna ka kolitud. ? Muidu ma algul ikka arvasin ,et ega pooleteise aastasega pole seal miskit teha,et viiene mul saab toreda päeva,aga nüüd siit lugedes on tore tõdeda,et paras seiklus on see kogu perele,ka pere pisemale.?

 • Avatar
  Vasta Tiina 30. juuni 2017 at 08:36

  Meie läheks ka kindlasti terve perega sinna(Tütar 1a7k,mees ,mina ja minu ema)Mul tütreke täielik hobuste fänn.Ja kuna minu ema pole oma elu jooksul 7 lapse kõrvalt ka kuskil saanud käia.Siis nüüd olen talle kõike kordamööda näidanud 😉

 • Avatar
  Vasta Kaire 30. juuni 2017 at 08:36

  Meie 3 teismelist -3, 10, 16 – Saaksid ringi tuuseldada nii, et maa must!?

 • Avatar
  Vasta Triin P. 30. juuni 2017 at 08:36

  Tahaks ka seda kohta uudistama minna. Minu 2-aastane on ka täiesti püsimatu. Sellistes kohtades on hea näha, mis talle meeldib ja mida ta juba suudab 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2017 at 08:37

   Ole siis valmis VÄGA palju ringi jooksma 😀

 • Avatar
  Vasta Ruudi-Rukkis 30. juuni 2017 at 08:36

  Niiiii tore ???!
  Sinna sooviks isegi perega minna.

 • Avatar
  Vasta Janely 30. juuni 2017 at 08:35

  Tundub, et Vudilat on vahepeal aastatega palju uuendatud. Käisime mõned aastad tagasi, siis batuute seal nii palju polnud ja loomade paitamise kohta ka mitte. Aga mõnus oli seal siis ikkagi juba! Aga ilusaid suviseid ilmasid kahjuks nii vähe, et ei teagi kas saab kätte võetud ja see aasta ka ära käidud. AGa no kui piletid saaks, siis ju tuleks kindlasti see reisuke ära teha 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2017 at 08:39

   Nad vist iga aasta uuendavad jah. Et no kui hea suvi on olnud, siis investeerivad oma tulud jälle uutesse viguritesse 🙂

 • Avatar
  Vasta Maarja 30. juuni 2017 at 08:35

  Pilte vaadates ja muljeid lugedes tundus äge päev teil.
  Kindlasti sooviks loosis osaleda, et Vudilasse perega minna :).

 • Avatar
  Vasta M. 30. juuni 2017 at 08:35

  Ma ei teadnudki sellest kohast midagi enne :O
  Ma ei taha eriti kaugele kahe väikese lapsega sõita, aga kuna sa tegid nii ägeda arvustuse, siis seal tahaks küll ära käia.

 • Avatar
  Vasta Riin 30. juuni 2017 at 08:34

  Tundub hea koht, kuhu oma täditütred (5 ja 6aastased) viia. Plussiks see, et saab ka ise end jälle lapsena tunda ja koos nendega lustida. Lottemaal olen ühega käinud ja kohati tundus, et ma olin isegi rohkem vaimustuses kui tema 😀

 • Avatar
  Vasta Signe 30. juuni 2017 at 08:34

  Just mõtlen, mida 3 lapsega kohe algaval lasteaia vaheajal ette võtta. Olen ise kunagi selles ilusas kandis ülesse kasvanud, aga kahjuks pole palju aastaid enam sinna sattunud ja oleks mõnus vanu aegu ka meelde tuletada. Ühesõnaga meile kuluks see väike vaheldus väga ära.

 • Avatar
  Vasta Kätlin Laansalu 30. juuni 2017 at 08:32

  OH meie lastele ka väga meeldib seal alati.Käisime paar aastat tagasi ja läheksime hea meelega jälle:)

 • Avatar
  Vasta Aliis 30. juuni 2017 at 08:32

  Selliseid kohti on raske leida kus oleks tegevust mõlemale minu lapsele. Vanem poeg 10 ja noorem 2 aastane. Vudila tundub täpselt selline koht olevat mis pakuks toredaid emotsioone neile mõlemale 🙂

 • Avatar
  Vasta annika kaldas 30. juuni 2017 at 08:32

  Meil sel suvel plaanis minna Vudilasse 🙂 seal tundub ikka päris lahe.

 • Avatar
  Vasta Jansa 30. juuni 2017 at 08:32

  Meil sel suvel polegi midagi planeeritud veel. Lastega plaan kuhugi minna aga ei ole veel välja mõelnud. Lapsed üksühele vanuses ka niet tundub tegemist seal oleks. Eriti suuremal kes kindlasti kõik asjad järele prooviks 🙂

 • Avatar
  Vasta Efka 30. juuni 2017 at 08:31

  Just môtlesin sinna minna oma 2.5aastase preiliga nii et sobiksid ideaalselt need piletid ?

 • Avatar
  Vasta Viivika 30. juuni 2017 at 08:30

  Oh, me just mehega plaanisime siin, et peaks mingi nv, kui mõlemad töölt vabad oleme koos perega kuskile minema 😀
  Sõelale jäid Vudila ja vembu-tembumaa.
  Nüüd peale postituse lugemist tahaks kindlasti selle koha üle tsekkida.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2017 at 08:32

   Vot jah, ma ei ole Vembu-Tembus käinud, eks seal ole ka kindlasti vahva, aga Vudilat julgen soovitada soojalt 🙂

 • Avatar
  Vasta Annela 30. juuni 2017 at 08:28

  Pole kunagi käinud aga nüüd võiks küll oma 2aastase lapsega minna. Tal sünna ka tulemas 🙂

 • Avatar
  Vasta Kris 30. juuni 2017 at 08:14

  Tundub väga lahe koht. Läheksin koos õe ja ta lastega (vanused 4&6) suurima heameelega sinna.

 • Avatar
  Vasta Inger-Liis 30. juuni 2017 at 07:44

  Mul tekkis kohe sportlik huvi minna Vudilasse, peale blogi lugemist. Hea tutvustus ja tundub, et minu 4 aastane oleks seal nagu in 7Th Heaven 😀 Ühendaks selle pikka sõidu mingi spa-s ööbimisega. Mõnus!
  Meie pere tahaks väga selle koha üle vaadata ja sama rõõmsana tagasi tulla.

 • Avatar
  Vasta Laura 30. juuni 2017 at 06:54

  Ma käisin vudilas siis kui see avati, tol ajal polnud midagi erilist. Nüüd on seal kordades rohkem tegevust ja tahaks ära käia küll, eriti veel kuna mul nüüd omal ka lapsed kellele kindlasti seal meeldiks :).

  Sellest insta stooryde asjas olen ka ühel meelel sinuga. Tore et inimesed käivad igalpool aga samas kurb et kõigest tuleb teada anda..

 • Avatar
  Vasta Liisi 30. juuni 2017 at 06:43

  Seal peab kyll ära käina .tundu väga lahe koht mis mu 3 aastasele kindlasti meeldiks

 • Avatar
  Vasta Madli 30. juuni 2017 at 06:43

  Tundub üliäge koht olevat! Ma polnud sellest enne kuulnudki, aga nüüd tundub, et pean oma 2 last kaenlasse haarama ja sinna kohale minema.

 • Avatar
  Vasta helen 30. juuni 2017 at 06:21

  Ma pole Vudilas käinud, aga kirjelduse järgi tundub täitsa vahva koht. Mu põnn on 1-aastane ja kuigi palju veel just ei lusti (piirdub liivakasti mängude, kiikumisega jne), aga ikka oleks tore vahelduseks midagi sellist ette võtta 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2017 at 08:28

   Ilusa ilmaga võib seda mõnusa perepäeva teha ka väiksemaga, muidugi 🙂

   • Avatar
    Vasta signe 1. juuli 2017 at 08:05

    Just sôbrannaga môtlesime ja arutasime,et kuhu lastega minna puhkuse ajal-kas Vudila vôi Vembu-Tembumaa. Tundub,et tuleks sammud ikka Vudilasse seada.

 • Avatar
  Vasta Katu 30. juuni 2017 at 05:13

  Tahaks ka Vudilasse perega minna. Eks nais, kas mu lapsed ka julgevad poni seljas sõita.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2017 at 08:28

   Seal lausa aastased mudilased sõitsid! Ma olin täitsa üllatunud.