LAPSED Lasteasjad Lende Mari Riided TESTIN JA ARVUSTAN

kingitus Gugguult

29. august 2017

Sügis kipub peale. Seda on aru saada juba sellest, et kuigi isegi september pole veel peale tiksunud, aga firmadel tulevad juba sügis/talve kollektsioonid müüki. Nii ka Gugguul, mis on üks minu lemmikfirmasid lasteriiete koha pealt. Eelmisel aastal kandis Lents mõnuga just Gugguu sinist karvaga kombekat ja Maril oli roosa karvaga jope. Näe, leidsin pildi ka lausa. See on muuseas tehtud üks päev enne Lentsu sündi. Jeesus, Mari oli ikka nii pisike.

Ma tegelikult isegi arvan, et talle läheks see eelmise aasta jope ka selga, aga kuna Gugguu mulle kirjutas ja soovis meile uued joped/kompsid saata, siis mis mul selle vastu olla saaks. Sedapuhku valisin neile mõlemale kreemikad valged talveriided. Lende puhul on selles suhtes ükskõik, et tema nagunii see talv veel midagi ei läbusta ega mustaks tee, Mari puhul… No eks näis. Siiani olen ma julgel valgeid riideid ja asju ostnud (no näiteks nagu diivan) ja siis 100% alati seda hiljem kahetsenud. Ehk peaks neile kirjutama ja ikka mustad võtma :D?

Eelmisel aastal sain neilt kingiks lastele ühesugused kollased jumpsuit’id. See oli nii armas, kui me reisile läksime ja neil mõlemal kollane rüü seljas oli. Mari mahub ikka veel enda rüüsse, aga Lents kasvas enda omast välja. Seega läks see hoopis Triinu poisile sügisesse värvi tooma.

Uues pakis olid lastele jälle sobivad jumpsuitid. Sedapuhku lillad ja niiii ilusad (LINK)! Kasutasin täna kohe juhust ja tegin oma rullidest pilte. Lende ei olnud just parimas pildistamistujus, sest ta on meil vähe nohune (mingi hammas vist tulemas?). Igatahes jäin ma piltidega sellegipoolest rahule, minu väike punnpõsk.

Mari on endiselt pildistamise suhtes kõhklev, aga ometi tuleb aeg-ajalt ette, kus Mari ütleb, et ma pilti teeks. Kahjuks manab ta endale tavalsiselt selleks ajaks ette mingi väga imeliku näo või poosi. Küll oleme me jõudnud kauplemise faasi, nii et mõnikord saan ma pildi ära tehtud vahetuskaubaga. Win!

Midagi imeliku näo ja naeratuse vahepeal, i’ll take it!

Pakis olid veel Marile müts ja sall, Lende omad tulevad koos jope ja kombekaga hiljem järele. Praegu kodukalt vaatan, et see kollektsioon tulebki alles homme välja ametlikult neile kodukale, eks te siis saate ise seal ringi uudistada, kes ka Gugguu tooteid fännavad. Fännamiseks on põhjust ka, sest need on hästi pehmed, mõnusast materjalist ja väga kvaliteetsed asjad. Küll aga pean ma nentima, et bodyd/püksid on tehtud ikkagi natukene saledama figuuriga beebidele, kui meie Lentsuke. Vastavad numbrile küll, aga on oma lõikelt pigem sellised pikad ja peenikesed. Marile sobivad valatult, aga vaene Lents on nagu viiner kiles, talle need ei istu.

Sellegipoolest olid meil pakis ka üli nunnu komplekt Lentsule, mida ma ei hakka talle isegi selga ajama. Ma näen juba silmaga ära, et kuigi need on number 80 ja peaks olema talle teoorias paras, on see tegelt jumala kitsas. Ja ma mõtlesin, et ma kingin selle kellelegi teist ära. Tegelikult on meil Gugguuga väike diil, et kingin jälle kellelegi ära ka 100€ kinkeka, aga kuna uusi asju ju veel üleval ei ole ja mina pole ka laste talveriideid kätte saanud, siis teen selle loosi paari nädala pärast, et te siis teate 🙂 Aga täna jääme siis sellise vahva komplekti peale, kus on siis 80 suuruses hästi hele lillakas body (link) ja lillades toonides püksid (link). Nagu öeldud, siis sobib see pigem kleenukesemale beebile ja kodukas väidab, et need on täitsa unisex riided, mina pigem paneks vist ikka tüdrukule selga.

Kui leiad, et sina tahaksid seda komplekti endale, siis räägi kaasa: kas sina oled juba lastele sügiseks/talveks riideid varunud, või ootad ikka õiged külmad ära? Komplekti loosin välja juba homme!

Loe ka neid postitusi!

171 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Liisi 2. september 2017 at 12:35

  Hetkel polegi veel midagi varuda jõudnud külmadeks ilmadeks, aga vist peaks hakkama vaadates tänast ilma.. suvi vist nüüd küll läbi ?

 • Avatar
  Vasta Karoliina 2. september 2017 at 01:11

  Minul on küll poisslaps, kes hädsti vajaks sügiseks kombekat. Aga komplekti kingiksin ühele suhteliselt värskele ilmakodanikule, kellel oli au sündida kaksikõena. Nõndaks on nende peres kindlasti igasugune abi rõivastega oodatud 🙂

 • Avatar
  Vasta Triin 1. september 2017 at 23:23

  Minu aastane plika on saanud endale hooajaks tuuletõkke kombe ja talvekombe. Puudu veel mütsid, sallid, kindad ja jalanõud. Aga see komplekt sobiks talle ideaalselt, kuna on hetkel 76cm ja väga peenike 🙂

 • Avatar
  Vasta Evelin 1. september 2017 at 14:29

  Minu beebike on täna juba 3 päevane ning talle on mul olemas 62/68 suuruses roosa kombekas 🙂 loodan et see talvel talle ikka paras on 🙂 hetkel veel on küll 56 riided suured talle, kuna ta mul siuke peenike

 • Avatar
  Vasta anni 1. september 2017 at 10:41

  Natuke olen mõelnud ja varunud 🙂 ja seda tegin juba oi kui varakult ?

 • Avatar
  Vasta Ketukas 1. september 2017 at 10:28

  Just avastasin sahtlist beebiriideid sorteerides, et sügiseks pole beebsule praktiliselt midagi. Kõik bodyd on enamasti lühikeste varrukatega ja siis kuluks küll see komplekt ära☺️

 • Avatar
  Vasta Elin 31. august 2017 at 21:14

  Praegu pole otseselt midagi sügiseks/talveks varunud. Aga mõtted juba liiguvad küll sinnapoole. See armas komplekt sobiks meie plikale küll ideaalselt! 🙂

 • Avatar
  Vasta Leenu 31. august 2017 at 12:07

  Tegin just kapiuksed lahti ja sügis-talveriiete kohapeal haigutab tühjus, tuleb välja, et keegi on üleöö oma riietest välja kasvanud ja nüüd peab siis hakkama varusid täiendama. Selline komplekt oleks küll äge algus, sobiks meie preilile nagu valatult, lihtsalt vägevad värvid. 🙂

 • Avatar
  Vasta Daku 30. august 2017 at 23:35

  Läksin ükspä hirmunult otsima külma ilma riideid sest mina koos piigaga olime pikalt suve (loe leebe pakase) lainel.
  Nüüd k/s ja talve õuekombed olemas ?

 • Avatar
  Vasta Ave 30. august 2017 at 21:40

  Ma olen riideid ikka ette vaadanud, et saaks soodsamalt. Praeguse seisuga on k/s komplekt olemas ja talvekombekas peaks ka homme tulema… Loodan, et sobib lapsele selga ka. 😀 Aga no kui ei sobi, siis hoiustan kodus järgmisele põnnile.

  Aga Gugguu!!! on nii vinge! Käisin Stockmannis piilumas tooteid, seal suht tagasihoidlik valik, kuid nende e-poes on valik palju-palju parem.
  Ja komplekt… enda lapsele selga ei mahuks, kuid mul sõbranna on Gugguu suurim fänn vist üldse siin maamunal ja ta laps saab aastaseks kohe, seega paneks kingikotti kaasa, kui võidaksin. *Fingers crossed*

 • Avatar
  Vasta Liisa 30. august 2017 at 21:23

  Olen paar asja ostnud ja veel mõne netist välja valinud. Aga kõigepealt läheme me natuke soojemasse kohta puhkama, seega loodan, er eriti külm sügis meid kohe ei taba.

 • Avatar
  Vasta Piret S. 30. august 2017 at 14:43

  Juba oleme ühteist vaadanud aga suuremad ostmised on veel ees. Müts on olemas sügisele vastu minemiseks 🙂

 • Avatar
  Vasta Airi 30. august 2017 at 14:18

  Vaikselt valmistume juba sügiseks ja oleme välja valinud asjad:) vaja vaid ära osta ja koju tuua 😉

 • Avatar
  Vasta Reelika 30. august 2017 at 14:10

  Kui eelmised aastad on kuidagi vedanud ja saanud hakkama eelnevatel aastatel ostetuga ,siis see aasta vaja mõlemale tüdrukule nii uusi k/s kui talveriideid. Kuna minu 1a ja 4kuune piiga on aga mini variant,siis väga raske leida talle sobivaid 🙂 Hetkel vaatan s80 aga needki talle suured,s74 täpselt parajad või veidi väiksed(oleneb firmast). Oleks vahva seda firmat proovida,mine tea ehk ongi seal just minu minimiile sobilikud asjad 🙂

 • Avatar
  Vasta Sigrit 30. august 2017 at 12:45

  Sügiseks on meil enam vähem riided olemas 🙂 talveks vaja veel soetada soojad meriino riided ja saapad. Külm on juba praegu ?

 • Avatar
  Vasta M.K 30. august 2017 at 12:42

  Ei ole veel varunud sügiseks ega talveks riideid aga plaan varuma hakata nüüd ,kuid ei teagi kohe mida peaks ma kindlasti varuma kuna tegu esimese lapsega ?

 • Avatar
  Vasta Keidy-Liisa 30. august 2017 at 12:04

  Mul õnneks sügiseks lastele riided juba olemas aga vot talveks peab hakkama vaatama. Ma tihti jätan viimasele hetkele ostud. Eelmine aasta ostsin lapsele talvekombe kui vaatasin aknast et oi, lund hakkas sadama :D.
  See komplekt on küll ilus. Mul kodus üks eriti sale piiga kes kannaks neid heameelega :).

 • Avatar
  Vasta Merily 30. august 2017 at 11:24

  Meil sügiseks ja ka talveks riided olemas. Ma pole selline viimasele minutile asjade jätja-elame maal ja kui ikka lumi ja külm järsku tuleb, siis veidi keeruline kohepoodi tormata 🙂 seega on asjad talve ootel kapis olemas. Okei saapaid veel pole, sest ei suuda valida millist suurust vaja oleks 😀

 • Avatar
  Vasta Maarja 30. august 2017 at 11:09

  Kuna meie beebi saab homme alles ühe kuuseks, siis pole sügisele veel jõudnud mõeldagi ning soojad riided vajavad kõik alles ostmist ☺

 • Avatar
  Vasta Liis 30. august 2017 at 11:05

  Sain sõbranna käest Po. P talve kombe mis on talle veel suur, seega oleme pisemate asjade otsingul 🙂

 • Avatar
  Vasta Liisi 30. august 2017 at 10:40

  Ei ole veel varuma hakanud, aga varsti plaanis teha 🙂

 • Avatar
  Vasta M.S 30. august 2017 at 10:33

  Mul on plikale talveks olemas ilusti 3 kombet ? Kaks 74 suurust ja üks 80 suurusega. Isegi mütsid,sallid on olemas ning kindad mingid ka aga peab veel proovima kas sobivad. Ühed talvesaapad sain ka hea hinnaga soomest kirbukalt (viking ja 75senti ?) aga eks ole näha kas talveks parajad või peab ostma uued. Peab vaid veel vaatama kombe alla vaid veel midagi?

 • Avatar
  Vasta Kätrin 30. august 2017 at 09:59

  Soovin osaleda loosis. Minu pisike tütar viskab nii kiiresti pikkust, et imesta. Koristasin kappi ja korjasin järjest väikseid asju välja 🙂

  Talve asju varutud veel ei ole,just nimelt sellepärast, et viskab kiiresti pikkust. Aga ilmselt septembris/ oktoobris tuleb vaadata ka ka neid. Ja K/s riided on mõlemale tütrele enamvähem olemas.
  Tahtsin ära mainida,et lendele sobib see kombe valatult selga. Nii nii armas 🙂

 • Avatar
  Vasta Kadri 30. august 2017 at 08:54

  Olen sõpradelt-sugulastelt igasuguseid riideid saanud, pean kapis inventuuri tegema ja vaatama, kas suurusele vastavaid riideid ka leidub 🙂

 • Avatar
  Vasta Sandra 30. august 2017 at 08:51

  Kinkekaart on väärt kingitus ja enamgi veel :), hetkel pole meil vòimalik enne oktoobrit midagi väga sooja ja uut selga soetada aga ei virise ,kuid nii ilusast ja kallist kingitusest vóib ikka unstada ! :). Olen kuulnud ,et see on väga kallis ja kvaliteetne bränd ,näen kui ilusad värvid ja tunduvad väga mònusad soojad kombed . Ühte sooja kombet sooviks pojake küll väga väga :)!

 • Avatar
  Vasta Jaana 30. august 2017 at 08:49

  Meil kõik asjad veel ostmata;( Peakski ühe poetuuri ette võtma. Pole enam korralikku kampsunitki selga panna, kõik väikeseks jäänud! Õnneks praegu ilmad soojemad.

 • Avatar
  Vasta Nele 30. august 2017 at 08:49

  Mina olen ostnud lapsele juba 2 k/s kombet ja 2 fliiskombet niisama jaheda ilmaga toas chillimiseks. Samuti olen ostnud mütse, kindaid ja sokke, aga salli olen üldse ära unustanud. ?? Talveks pole veel midagi jõudnud varuda.

 • Avatar
  Vasta Sandra 30. august 2017 at 08:46

  Soovin anda seda komplekti ühele pisikesele neiule, kellel pole vôimalik osta lapsele uusi ja kalleid riideid! Väga ilus komplekt!

 • Avatar
  Vasta Keili 30. august 2017 at 08:28

  Ei ole veel talveriideid vaadanud ega ostnud. Natuke veel aega on 🙂

 • Avatar
  Vasta Marii 30. august 2017 at 08:03

  Mina veel varunud ei ole, küll aga tegin kappides sorteerimist ja sain teada et sügis asjad olemas aga talve riided mõlemal lapsel väiksed 🙂 Aga otsustasin oodata poodides pole veel väga suurt valikut ka talveriietele 🙂 Osaleks loosis ka

 • Avatar
  Vasta Elis 30. august 2017 at 07:37

  Just tegelen sügis/talveriiete otsimisega.
  See lilla jumpsuit on ülilahe 🙂 Tundub, et meil läheb seda vaja. Kevadel soetatud laiguline suit on juba pisut väike ?
  Aga body ja pükste komplekt kuluks ka ära. Just vaatasin, et pole ühtegi korralikku pikka body enam lapsele selga panna :/
  Jään ootama loosiõnne!

 • Avatar
  Vasta Pärja 30. august 2017 at 06:57

  Mind teeb hooaja vahetus alati ärevaks. Suuremale lapsele on õnneks k/s komplekt olemas..aga jalanõud, müts, kindad..rääkimata sellest, et lasteaeda on vaja uusi dressikaid, sest suvel on kõikidel teistel põlved ribadeks kukutud:D ja väiksemale pole midagi sooja veel..ta on Lendega sama vana ja minu meelest on see nii raske vanus õueriiete ostmiseks.

 • Avatar
  Vasta Riina 30. august 2017 at 06:38

  Ma ei tea miks, aga mul jääb see talveriiete varumine hilja peale ja siis pärast kirun, et järelturult ei leia midagi ja ostan täishinnaga. No jah..
  Varsti uus beebi tulemas ja prooviks talle Gugguu riideid. Ise ei raatsi nii kalleid osta.

 • Avatar
  Vasta Lelet 30. august 2017 at 06:25

  Need on nii kenad riided ? hea meelega osalen loosis. Kinkekaart kuluks kohe eriti ära, sest ma olen just otsimas meie beebile jumpsuiti sügiseks ja selle firma oma tundub väga mõnus ?

 • Avatar
  Vasta AiKu 30. august 2017 at 04:14

  Haa, see roosa jope on ju jäädvustus sellest toredadt päevast, kui Mari metsapoole jooksu pani ja sina vaeseke nuttes jârgi olid sunnitud veerema. Mäletan seda postitust imehästi, kuna see päev oli ka üks minu rskematest ja ma reaalselt soovisin ise metsa joosta ….

  Minul on pooled asjad lastele varutud. Eeimesele lapsele on kooliskäimiseks mantlike olemas, samas õues hullamiseks komplekti/kombet veel soetanud pole. Ilmselt ootan viimase minutinu, nagu ikka.

  Teisele lapsele soetasin talvejalatsid. Kombest ei tea veel midagi.

  Ja kolmas on mul tõeline õnneseen- saab oma venna kantud riided endale, seega NO PROBLEMO, võib linnukese kirja panna küll.

  Ja ma ole. Mega gugguu fänn, ma vägaväga hoian endale pöialt, taaskord ?

 • Avatar
  Vasta Kerli 30. august 2017 at 02:19

  Kuna tulemas on esimene talv meie beebi jaoks, siis temale asju ostnud veel ei ole. AGA üks lehekülg, millele ma plaanin kindlasti silma peale visata talve asjade osas on just gugguu ? Isegi paar päeva tagasi luurasin aga jep, uus kollektsioon pole välja tulnud. Igal juhul olen gugguu fänn, see roosa komplekt sobiks meile super hästi ja jään ootama ka kinkekaardi loosi! ?

 • Avatar
  Vasta Liis Toming 29. august 2017 at 23:33

  Kõik on puudu, suurem Piiga on nii palju kasvanud et jube. Üleöö on kõik väikseks jäänud- tossud mis juunis olid parajad on nüüd väikesed, kampsun mis kevadel oli seljas ok, on nüüd kolmveerandvarrukaga… Noooo mida ta nii kasvanud on.?! Kasvab ka ainult pikkusesse, ise kui piitsavars… Väike Piiga ka muud ei tee kui kasvab, aga eks ühe peaaegukümnekuuse tita töö olegi kasvamine ja kosumine. Õige suurus talveürpe veel puudu, aga ei oska ka hetkel mõelda mis suurus üleüldse võtta… Hetkel seljas 74 suurus aga ta ju kasvab. Samas äkki- ÄKKI otsustab ta kõndima hakata ja vaja sellist paksemat mis kannataks külma või on laisk ja lösutab kevadeni veel vankris.?

 • Avatar
  Vasta Liisi 29. august 2017 at 23:31

  Me ootame hetke, et tuleks ilusad meriinokombekad müüki, musthave meie kapis ? Talvekombekas on aga võimalik, et see tuleb vahetada välja, sest neiu võibolla sinna enam ei mahu ? Veel oleks vaja sellist mõnusat dressikangast jumpsuiti, millega sügisel soojakotti pugeda. Nipet-näpet veel ja siis oleme ka meie sügiseks/talveks valmis ✌
  Pikkust meil 80cm ja kaalu alla 10ne niiet sinna komplekti mahuks ka nagi valatult.. kinkekast ka ära ei ütleks.. sest you know.. see kombekas võiks ju Gugguu oma olla ikkagist ??

 • Avatar
  Vasta Gr 29. august 2017 at 23:01

  Veel ei ole varunud, hetkel on olemas eelmisest hooajast k/s kombe ja jope. 🙂

 • Avatar
  Vasta Merka 29. august 2017 at 22:33

  Sügiseks on üks kombe olemas, ei tea kui külma talve oodata, seega veel ette ostnud pole. Beebsule kindlasti meeldiks see roosa-lilla komplekt?????

 • Avatar
  Vasta Kaisa 29. august 2017 at 22:32

  Ei ole veel tellinud riideid sügiseks, aga selline tore kingitus oleks hea algus:)

 • Avatar
  Vasta Sanna 29. august 2017 at 22:24

  Minu neiu saab oktoobris aastaseks ja ma ei tea mida ära osta, selliseid mida talvel kanda ei julge ei tea ju millal Eestis talv võib alata kas novembris või veebruaris ja sügiseks samuti mõtlen kas soojakott aitab hädast välja kui pole spets kevad/sügis komplekt seljas, sest vankrist välja esialgu õues ei tule, niiet riideid hakkan ostma siis kui näen et parasjagu puudu jääb. See komplekt aga oleks paras ja värvid nii armsad 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 29. august 2017 at 22:11

  Kuna mul alles sünnib beebi, siis selle konkreetse komplekti ilmselt kasutaks natuke hiljem. 🙂 Muidu imikule kogutud juba jep.

 • Avatar
  Vasta kerttu 29. august 2017 at 21:59

  Sügiseks tundub, et on mõlemale plikale riided varutud, talveks tuleb ilmselt mõlemale kombekad veel vaadata, sest kui arvasin, et väiksemale veab suuremast jäänud kombe välja, siis eksisin, sest väiksem on palju väiksem kui olla võiks 🙂

 • Avatar
  Vasta Angelika 29. august 2017 at 21:50

  Oii, kui ilusad riided ? Need sobiks mu kleenukesest piigale suurepäraselt ?. Hetkel pole jõudnud veel midagi osta, Ei k/s riideid ega ka talve omasid. Kuid see kinkekaart oleks mega suur võit ??

 • Avatar
  Vasta Katri 29. august 2017 at 21:40

  Olen ostnud jope ja püksid talveks, rohkem pole ette mõelnud just suuruste pärast. Laps viskab pikkust kiiresti, aga on peenike – nii kipuvad paljud püksid alla kukkuma, raske ette osta asju. Ja kuna laps saab oktoobris aastaseks, siis peaks vaikselt ka jalanõudele mõtlema hakkama – paras tuumateadus tundub

 • Avatar
  Vasta Helen 29. august 2017 at 21:32

  Talveriietest varusin hiljuti ära kombeka, valituks osutus Altitude. Jalanõud jmt on veel puudu aga ehk aega on ka veel..

 • Avatar
  Vasta geiu 29. august 2017 at 21:27

  Suuremale lapsele lähevad eelmise sügise ja talve omad veel selga. Ma pole väga ette ostja. Kui vaja siis lähen poodi ja ostan, ega need ju müügilt ära ei kao, arvestadea veel kui palju kaupluseid on. (eelmine aasta rääkisin, et ostan suvel soodukatega kõik vajaliku ära. Proovin järgmine suvi uuesti?)

  Väiksemale on üks õhem kombe ja paksem jope olemas, tuulekas ka. Aga kombet vaatan ilmselt siis kui ilmad jahedamaks muutuvad. Ilmselt pean ka Gugguugasse piiluma. Meil just väga sale neiu 75cmi ja 9kg. Kõikides huppa ja lenne kombekates nagu kartulikottides.

  Jalatsiriiulitele pean küll peatselt piiluma minema ja kindaid vist ka sügiseks veel vaja.

 • Avatar
  Vasta AiriR 29. august 2017 at 21:25

  Meil pole ka veel talveriideid… Sest ma lihtsalt ei oska neid osta… Kust ma tean kui suured need peaks olema, ta praegu 5k ja kannab 6-9 kuud suuruses asju… Ma ei tea kuhu meie mehel kiiret on…

  • Avatar
   Vasta Marii 30. august 2017 at 08:06

   Minu oma 1 aasta 10 kuud ja ta just väga aeglane 9-12 kuud kannab 😀

 • Avatar
  Vasta Gretel Karro 29. august 2017 at 21:24

  Minul on ka paar asja veel talveks vaja varuda. Kuna esimene aasta lapsel lasteaias siis ei kujuta ettegi kui mitu paari tal neid komplekte vaja on 😀

 • Avatar
  Vasta Raneli 29. august 2017 at 21:20

  Meil ka veel ühtteist vaja (müts,sall ja kindad) ja kuna minu beebi on ka selline särtsakas tüdruk- 100 volti ?, siis kingiksin selle komplekti heameelega oma õe lapsele ☺

 • Avatar
  Vasta Kkadi 29. august 2017 at 21:20

  Oh mulle oleks see kinkekaart nagu taeva kingitus/rusikas silmaauku/sokk minu jalale. Tavaliselt pole mina see, kes abi vajab vaid pigem olen see, kes ise teisi aitab. Oma 104cm pikkusele kutile aga hetkel nii sügis- kui ka talvevarustus puudub. Oli plaan kõik soetada, aga siis andis gaasipliit otsad, dušisegisti korralda veeavarii, auto lõpetad koostöö ning septembrist lubatud uus töökoht vedas alt. Õnneks on rõõmsameelsus mu südamesse pesa teinud ja võtan olukorda isegi veidi huumoriga. Kindlasti on inimesi, kes vajavad seda kinkekaarti rohkem kui mina, aga näpud ristis-äkki esimene win win 🙂

 • Avatar
  Vasta Gats 29. august 2017 at 21:16

  Minu plikatirts sündis eelmine detsember ja katsikuteks toodi Polarn o Pyreti sulekottkombe. Seda saab nüüd talvel kasutada, aga kahjuks ainult vankris, sest turvahälli rihma jaoks seal avaust ei ole. Väga ebapraktiline, sest meil ei ole eriline vankrilaps.
  Mõned päevad tagasi ostsin kaltsukast Tutta õhukese puuvillase kombe, mida hea soojematel sügispäevadel selga panna (või siis praeguste jahedate suveilmadega).

 • Avatar
  Vasta Kristina 29. august 2017 at 21:16

  Riided alati ette varutud ikka. Komplekti loosomisest võtan küll osa 🙂

 • Avatar
  Vasta Karoliine 29. august 2017 at 21:13

  No täpselt Kendra suurus! Talvekombe on ka tal ilusti lillat värvi, nii et talle sobiks ja kuluks see ära küll. ?

 • Avatar
  Vasta Liis 29. august 2017 at 21:12

  Meie pere lastel on sügis kombed veel tellimisel, aga talve riided sai juba varakult valmis ostetud, sest no too hetk oli odav ja no eestis ei imeta üldse kui talv ennem sügist tuleb või üldse siin suve lõpuks äkki :O 😉

 • Avatar
  Vasta Annika Penkova 29. august 2017 at 21:08

  Just täna sorteerisin riideid ja kuigi poisile olid olemas nii sügise kui ka talve riided siis tüdrukule veel vaja leida kevad-sügis kombe 🙂 nii palju on kaksikutega vaja korraga sellisel perioodil muretseda-sügise kombed+joped, talve joped+kombed ja 4 mütsi, 4 kindad, 4 jalanõud+kummikud. Õnneks hakkasin sellega varem juba tegelema kui soodukad olid 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 29. august 2017 at 21:08

  Ei ole veel lastele talvekaid ostnud.. Vanem laps 4 aastane ja tal ei ole talve riideid, väikesele (6 kuud) talle leian midagi õe omadest, aga seda komplekti tahaks küll väga. Minu väike preili on väga pikk ja peenike.

 • Avatar
  Vasta Kristel 29. august 2017 at 21:02

  Gugguu lehe avastasin tänu sinule. Ühtegi toodet kahjuks pole võimalik osta olnud. Suuremad lapsed nüüd ootavad talve järelturult ostetud kombekatega(, millega ma väga rahul). Beebi, suurus 74 hetkel ….ootab, et ma midagigi ära ostaks-järgmine kuu:)
  Lilla on mu lemmik nr.1 värv ja see sobib niiii hästi ka Lendele:))))
  Mu beebi kannaks seda komplekti ka nii, et emme üliuhke kuna niìi nunnu komplekt see:)

 • Avatar
  Vasta Sirtsu 29. august 2017 at 21:01

  Meil veel sügistalveks riided varumata. Endise naiivsusega loodan, et miskit mahub möödunud aastast selga. Eks näis..

  Pinevaks kisub siis kui kasvuspurte rohkem, nagu ühel ilusal talvel pidin ostma 3 erinevas suuruses kombet. Enam ei soovi! Aitäh.

 • Avatar
  Vasta Liis 29. august 2017 at 21:00

  Mu lapsuke on sügiseks valmis! Vihmariided olemas ja muud kombed/joped ka, aga talveriided ootavad natuke sorteerimist ja ilmselt tuleb üks korralik talvine kombe ikka juurde ka varuda!
  Aga väga kihvtid disainiga body ja püksid!

  Ps! Su lapsukesed on NII armsad!

 • Avatar
  Vasta Anni 29. august 2017 at 20:58

  Mõned riided suuremast lapsest jäänud. Uued ostan tavaliselt ikka hooajal mitte enne..kui just midagi eriti ilusat silma ei jää.

 • Avatar
  Vasta Katri 29. august 2017 at 20:55

  Talveks pole veel midagi erilist varunud, sest jooksval vaatan mida vaja läheb. Antud firma riidei pol kunagi ostnud, seega tahaks väga need ära proovida ?

 • Avatar
  Vasta Pilleryn 29. august 2017 at 20:55

  On olemas nii sügis kui ka talveriided! Talvekombeka vist ostsin suve ( kui meie suve saab selleks nimetada ? ) algul ja k/s jope ka jooksvalt, sest seda läheb juba praegugi vaja. ?

 • Avatar
  Vasta Hele 29. august 2017 at 20:55

  Just täna vaatasin talveriideid, aga ära tellisin ainult salli…endiselt loodan, et talv veel ei tule ja ikka suvi jätkub. Ilmselt juhtub nii nagu alati ja mingil viimasel hetkel saab midagi kiiruga ära ostetud 😀

 • Avatar
  Vasta Tiina 29. august 2017 at 20:50

  Talvekombe sai neiu kingituseks juba talveootuses valmis. Sügiseks sai just eile ostetud imearmas jope, mille juurde sobiks see komplekt kui valatult! Saaks selle brändi riided ka esmakordselt ära proovida! ?

 • Avatar
  Vasta N 29. august 2017 at 20:49

  Meil kõik juba olemas ? komplekti loosis osalen ka ?

 • Avatar
  Vasta Liina 29. august 2017 at 20:45

  Meil hetkel hoogsalt käsile võetud laste riietega varumine.. lasteaeda, tuppa.m, õue, peole jne
  Kõigest on välja kasvanud. Ja aus olles on lihtsalt päris palju armsaid asju poes ja ei saa lihtsalt ostmata ka jätta vahel 🙂

 • Avatar
  Vasta Kati 29. august 2017 at 20:43

  Ei julge varuda veel sest ei tea kui palju piiga veel kasvada jõuab ?
  NB. Igat postitust lugedes ja pilte imetledes tekkis aga huvi,et kas teed pilte fotokaga või telefoniga? Kvaliteet lihtsalt nii hea ???

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 29. august 2017 at 20:53

   Kasutan oma Nikon7200 🙂

 • Avatar
  Vasta Maris 29. august 2017 at 20:36

  Täditütare “päranduse” mantlipärija ? Kui õige aeg ukse taga ehk siis on näha, kas on vaja miskit juurde varuda ?

  Sellisest vahvast komplektist ära ei ütleks ?

 • Avatar
  Vasta Evely 29. august 2017 at 20:36

  Kuna vanem laps alustab lasteaia teed siis olen juba heaga sügiseks riideid varuma. Muidugi siis ka pisemale. Ja noooo muidugi see komplekt sobiks meile ideaalselt kuna meie preili hoiab saledat joont.

 • Avatar
  Vasta Viktoria 29. august 2017 at 20:33

  Sügiseks on riided olemas, aga talveks pole leidnud veel midagi ilusat 🙂

 • Avatar
  Vasta Piret 29. august 2017 at 20:29

  Sai kevadel varutud, kuid nüüd juba kahtlen kas ikka kombed enam sel ajal selga lähevad, sest pikkust tuleb aina juurde. Peab ikka varakult proovima hakkama, et kas veel mahub talvel neisse.

 • Avatar
  Vasta Keili 29. august 2017 at 20:23

  Meil talvekombe olemas. Reima oma, aga arvan, et see selline külmem sûgis ja soojem talv oma. Saapaid pole veel. Üks meriinovillane müts peaks kohe-kohe jõudma.
  Kanname hetkel samuti 74/80 suurust ja no need värvid – minu lemmikud ☺ sobiks ideaalselt kombega.
  Sügisriietega vähe keerulisemad lood. Tahaks vihmakomplekti ja kummikuid ning kevad-sügis kombet. Neid veel vaja vaadata

 • Avatar
  Vasta Eva 29. august 2017 at 20:21

  Mul ka kaks plikat 🙂 noorem saab vanema riideid ja vanemale peaks midagi vaatama jah. Ûldiselt ostan teise ringi asju, kuna laps lasteaias trööpab nii ära riided, et rahast oleks lihtsalt kahju.

 • Avatar
  Vasta Thea 29. august 2017 at 20:21

  Oh küll see oleks vahva komgitud meie pesamunale ? Gugguu riided on kõike väga ilusad ja kvaliteetsed!

  Sügiseks ikka juba midagi varutud… aga talveks valik veel tegemata:)

 • Avatar
  Vasta Hanna Maria 29. august 2017 at 20:12

  Meil on sügiseks üks tore hall kombe ja see lilla-roosa komplekt sobiks sinna ideaalselt. Samuti on olemas talveks jope aga sobivat kombekat ei ole veel leidnud 🙂

 • Avatar
  Vasta Ave 29. august 2017 at 20:10

  2 plikale (2a ja 2k) enamus asju ikka olemas, sallid-mütsid-kindad veel vaja varuda.

 • Avatar
  Vasta jekaterina 29. august 2017 at 20:05

  Talve riided on olemas naabrinaine andis oma printsessi väikseks jäänud kombeka meile.
  Ja hetkel kanname 74/80 suurust .
  Loodame väga õnnle 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 29. august 2017 at 20:03

  No nüüd haaraks küll selle komplekti oma plikale ära ?
  Mul olemas mikrofliisist kombe, ilus lilla (suurus 74-80 aga mu 74 suurust kandev plika upub sinna) ja talveks on ka komplekt juba olemas imeilus ?
  Ehk joppab selle komplektiga nüüd ?

 • Avatar
  Vasta Piret 29. august 2017 at 19:49

  Tuleb tunnistada, et pole midagi jõudnud varuda. Ma ei tea isegi, mida ootan ? aga laps on just 80 suurusesse kasvamas ja talle sobiks see komplekt ideaalselt ?

 • Avatar
  Vasta Kati 29. august 2017 at 19:47

  Midagi on juba olemas…talve alguseks (loe soojemaks talveks), aga päris paksu talvekombet pole veel. Peab veel jalanõusid vaatama. Hakkas alles kõndima ja tundub, et tahabki vaid jalgadel olla ??…seega kindlasti talvel hoovis ringi trallida ?

 • Avatar
  Vasta Kersti 29. august 2017 at 19:44

  Meie pisike 7-kuune preili on alles “täitsa paljas,” kuna ma olin nii kindel, et suvi ei ole ju ometi läbi! 😀 Suve armastajana lootsin vist, et kindlasti läheb augusti lòpuks soojaks ja ei ole veel nii pea talveks asju soetama vaja hakata. Aga enam pole pääsu, tuleb piigale kiiresti midagi ilusat ja sooja otsida. Vòi ehk vananaistesuvi veel tuleb? 😀

 • Avatar
  Vasta Agnes Kirsbaum 29. august 2017 at 19:33

  Mul on lapsele põhimõtteliselt talvekad olemas, õe kantud vanad ning järelturult teiste kasutatud. Seega võiks Annaliisel vahelduseks olla ka midagi päris oma ja uut ka. Ega kolme lapsega ei jõuagi uusi riideid osta, eriti veel nii vingeid firmakaid. ????

 • Avatar
  Vasta Liisi 29. august 2017 at 19:26

  Just praegu ootan suuremale tütrele gugguu pakki..tellisin talveks mütsi ja salli…plaan varsti ka väiksemale preilile midagi tellida …tahaks neile ka ühesuguseid jopet-kombekat aga kuna on päris kallid siis ei ole siiani neid veel ostnud..vb kui nüüd uus talvekollektsioon välja tuleb siis ikka tellin ka…aga see komplekt oleks mu väiksemale preilile ideaalne 🙂

 • Avatar
  Vasta Agnes 29. august 2017 at 19:24

  Sügiseks sai ära ostetud kombekas ja vihmariided, kuid külmemateks ilmadeks veel mitte. Ja kuna ma olen suur paanitseja, et kõik vajalik olemas oleks õigel ajal, siis ilmselt võtan ka selle kohe kohe ette.

 • Avatar
  Vasta Viktoria 29. august 2017 at 19:22

  Talveks kombe on juba olemas ja sügiseks mantel aga tuleks kindlasti midagi juurde vaadata 🙂 Seda nunnut komplekti tahaks küll nii väga tibule võita 🙂

 • Avatar
  Vasta G. 29. august 2017 at 19:21

  Meile làheb veel eelmise aasta armas huppa kõrvakestega kombekas selga??

 • Avatar
  Vasta Piret 29. august 2017 at 19:19

  Enne sündi oli juba olemas. Sugulaste käest tuli kottide viisi nii hea kui ka jama. Hea hulgas suurus 80 lenne talvekombe koos papukate, kinnaste ja kahe mütsiga. Poiss praegu 9 kuud ja 75 cm, äkki hakkab. Muidu käib küll palja pepuga.
  Ja ta kannab mul roosat ka, eriti meeldib mulle ta seljas üks mothercare maasikatega pv bodi, mille peale issi muidugi nägusid teeb. 😀

 • Avatar
  Vasta Merilyy 29. august 2017 at 19:18

  Kõhubeebil on talveks kombe olemas, muidugi millega õe eelmine aasta haiglast koju sai toodud 🙂 Aga peagi saava 9kuusele preilile ma enne ei osta midagi, kui külm kätte hakkab jõudma. Ta meil alles 68cm pikk ja ma ei kujuta ette kui pikk ta talvel siis on. Aga minu preili oleks väga õnnelik kui ta saaks selle komplekti endale 🙂

 • Avatar
  Vasta Andra 29. august 2017 at 19:17

  Ma siin vahepeal uurin ikka aga alles talvekaup vist tuleb ja ma ei tea, mis suuruses peaks olema. Mu lapsel just see probleem, et pikkust on aga siis jällegi laiad riided. Pükstega täiesti võimatu! Ma peaksin mingi polsterduse ümber kõhu panema..Igatahes hetkel on 75 cm ja sügiseks 80 ok ma arvan.
  Enne just vaatasin H&M kodukalt nii armas roosa kombekas ja samad kindad+saapamoodi asjad. Aga kui hea ja soe see on,seda ma ei tea. Kas need Lenne,Reima,Huppa jms on kõvemad? 😀

 • Avatar
  Vasta Ingrid M 29. august 2017 at 19:15

  Ostsin pojale kombe ja jope ära. Talve omad siis, mida varem seda… Parem ? Sügiseks ainult pole veel midagi selga panna, jõuab! Vist ☺

 • Avatar
  Vasta Kati 29. august 2017 at 19:05

  Mina ka ei ole midagi varunud veel. Aga peaks vaikselt vaatama hakkama. Komplekti tahaks lapsele võita küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Marika 29. august 2017 at 18:51

  Ei ole talveriideid ostnud. Suurematele lastele lähevad äkki eelmise aasta riided ka selga. Aga pere pesamunale (viiekuusele piigale) sobiks see komplekt küll talvel tuppa selga panna 🙂

 • Avatar
  Vasta Relika Vahtra 29. august 2017 at 18:50

  Meil on kevadsügis asjad juba kevadest olemas ja soe meriinovilla pesu ka valmis ostetud.Olen hakand vaatama juba talve asju,ostmiseni pole veel jõudnud 🙂

 • Avatar
  Vasta C 29. august 2017 at 18:46

  Minu beebi alles ühe kuune, aga kombekavaru on meil korralik juba, raseduse ajal muudkui kogunes. Juurde osta pole midagi vaja, ainult soojakoti turvahälli pean ostma. 🙂

 • Avatar
  Vasta Tiina 29. august 2017 at 18:38

  Oeh, mõtlen koguaeg et peaks juba varuma aga pole kuidagi veel jõudnud. Ilmselt jääb jälle viimasele minutile ???

 • Avatar
  Vasta kaidi 29. august 2017 at 18:23

  Minu plikale sobiks see komplekt suurepäraselt, on üsna kleenuke ta mul. Veel ei ole kahjuks jõudnud sügis ega talveriideid osta.

 • Avatar
  Vasta Lnda 29. august 2017 at 18:22

  Tead Mu pliks läheb lastehoidu ja eile kui seal käisin ,sooviti reaalselt miljon asja mis ma ostma pean sinna lapsele. Seda nimelt riiete näol. Ja no emapalk saab otsa ja tööd ka pole veel,siis kuluks marjaks ära küll kasvõi miskit ,sest praegu just pean ma kogu preili garderoobi nr 80 suuruse vastu vahetama. Ja ma mitte ever ever pole ühtegi asja võitnud siis võiks laps ometi hakata seda tasa tegema ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 29. august 2017 at 20:59

   Aga jaga meiega ka siis, mis see üüratu list oli, mida lasteaias soovitati osta? 😀

 • Avatar
  Vasta Christine 29. august 2017 at 18:19

  Meil on kõik sügiseks/talveks olemas. Kasutatuna tuttavalt ostetud või siis soodukate ajal 🙂
  Komplekti kingiksin sõbrannale❤

 • Avatar
  Vasta Liisi 29. august 2017 at 18:19

  Ohh, osadel lastel talvekad olemas, kuid mõnel veel puudu. Tuleb vaikselt ikka juba varuks hakata ,muidu ei saagi õue kui külm käes 🙂

 • Avatar
  Vasta Aveli 29. august 2017 at 18:06

  Ostsin eelmisel kuul talvekombe 80 suuruse. Nüüd kardan et pean ikka 74 ostma kuna beebi kannab veel 68 suurust (saab kohe 9 kuuseks) ?

 • Avatar
  Vasta Kertu Vilipõld 29. august 2017 at 18:06

  Olen juba vaadanud 2 aastasele talve kombekat aga midagi head ja mõnusat voiks veel olla!!! Aga peagi sündivale pojale pole veel vaadanud! Midagi on olemas kuid kas need sobivad suuruselt!!! ?

 • Avatar
  Vasta Ma 29. august 2017 at 18:06

  Mina ostsin just täna oma tüdrukubeebikesele ühe sügiseks pasliku jope, ühe jakikese, ühe kampsuni ja ühe salli. 74 ja 80 suuruses asjad valisin, seega see sinu imeilus välja loositav komplekt passiks talle ka kenasti ja oleks mõnus kingitus! 🙂

 • Avatar
  Vasta Mare 29. august 2017 at 18:04

  Ei ole varunud, eelmise aasta talvekombekas on mis läheb ilmselt ka sellel aastal selga 😉 Sügiseks ei ole sobivat leidnud veel 🙂

 • Avatar
  Vasta Helin 29. august 2017 at 18:00

  Olen varunud yhteist aga hinges on ikka Suvi, Mis sel aastal jäi olemata.. 🙂

 • Avatar
  Vasta Madli 29. august 2017 at 17:59

  Vanemale pojale olemas, kohe kohe sündivatele kaksikutele ühtteist olemas, aga midagi ilusat ja kvaliteetset kulub alati ära ka tulevikus.

 • Avatar
  Vasta Oksana 29. august 2017 at 17:57

  Ma pole veel midagi ostnud, ei ole leidnud veel seda õiget ja kõik mis meeldivad on natuke liiga kallid :/

 • Avatar
  Vasta Siret 29. august 2017 at 17:57

  Ei ole midagi sobivat veel leidnud, mõlemale tûdrukule tuleb talveriided osta 🙂

 • Avatar
  Vasta Kätrin Valo 29. august 2017 at 17:53

  Üks püksid jope sügiskomplekt on olemas, aga otsin veel kombesid kaa ja no talveriietega on ikka jummala must maa… mis võtta koduseks/linnas kasutamiseks mis võtta hoidu kasutamiseks???!!!

 • Avatar
  Vasta k 29. august 2017 at 17:53

  Pole veel jõudnud midagj osta ?☺️?! Oiiii see Gugguuuu mega äge firma aga ulme hind ikka ?! Meile kuluks marjaks kyll ära need ?!

 • Avatar
  Vasta Annika 29. august 2017 at 17:51

  Ei ole midagi varunud veel, ilmselgelt vaja viimase hetkeni oodata.

 • Avatar
  Vasta S 29. august 2017 at 17:49

  Minu tips sündis märtsis, peab hakkama alles nuputama mida täpselt talveks vaja.. eeldusel, et tali taeva ei jää jälle 😀

 • Avatar
  Vasta Mirje 29. august 2017 at 17:47

  Olen küll 6kuuse piiga ema aga tunnen ennast siiamaanii nii võhikuna sel alal ja ei oska neid riideid valida. Niiet talvekombe on veel täitsa välja valimata.
  Ja kuna rahaliselt on meie seis väga nigel siis oleks pisipreili väga õnnelik uute riiete üle.

 • Avatar
  Vasta Kerli 29. august 2017 at 17:46

  Justkui on olemas, kuid eks näis. Võib juhtuda, et vahetan veel välja ? Villakombed ja üldse villariided meil hetkel teemas. ?

 • Avatar
  Vasta Reet 29. august 2017 at 17:44

  Ostsin suure hooga juba sügisriided ära. Talveriided on alles valimisel 🙂

 • Avatar
  Vasta T 29. august 2017 at 17:37

  Oeh pole veel midagi jõudnud osta ???

 • Avatar
  Vasta Merle 29. august 2017 at 17:35

  Ostsin enda neiule juba Po.p shell jope ja tuuletõkkefliisi, neid saab juba praegu vihmaste/tuuliste ilmadega aeg-ajalt kanda + terve sügise ilmselt ja talvel siis mõlemad korraga seljas ja on talvejope eest ka. Talvepüksid ka olemas! 🙂 Aga mu neiu ka siuke kleenuke, nii et julgesin veel 74 suurus riided osta järelturult. Po.p riietel suur kasvuvaru õnneks ka 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 29. august 2017 at 17:34

  Ohoo see komplekt sobib mu neiule nagu rusikas silmaauku ?
  Meil muidu kombe ja komplekt olemas, aga no ei suuda otsustada millise kasuks otsustan ?

 • Avatar
  Vasta Liis Tahker 29. august 2017 at 17:32

  Suuremale plikale on lasteaiaks talvekombe olemas,aga komplekt oleks puudu,pisike kes veel sündinud ei ole ,pole talveks üldse midagi ?
  Komplekt läheks pisikesele varuks ?

 • Avatar
  Vasta Mai-Liis 29. august 2017 at 17:32

  Meil on varutud juba talveks kombekad ja saapad. Sügis tundub juba käes olevat, mistõttu ka vihmariided välja otsitud ning eile käisime kummikuid neiule otsimas. Aga vihmariiete alla sobiks ideaalselt üks Guguu jumpsuit 🙂 eriti see lilla .. no niiiii ilus. Mul Mia peaks Lentsuga sama mõõdus ka olema 😀

 • Avatar
  Vasta L 29. august 2017 at 17:30

  Mul poisile( 1,5 aastane) on talvekombekas olemas, kuid suurem tüdruk ( 8,5 aastane) kasvas küll oma talve ja kevad/ sügisriietest nii järsku välja, et ei taha mõeldagi selle peale kohe.

 • Avatar
  Vasta Mari-Liny 29. august 2017 at 17:30

  Ilmselt soetan suuremale neiule paari kuu pärast alles talveks riided ära aga kõige pisemal on kombekas juba olemas 🙂

  Osalen loosis 🙂

 • Avatar
  Vasta Stel 29. august 2017 at 17:29

  Ei ole veel midagi varunud, sest beebi alles kõhus 🙂 Küll aga tahaks seda imelist komplekti juba varuks võita! 🙂

 • Avatar
  Vasta R. 29. august 2017 at 17:29

  Mul on nii sügiseks kui ka talveks riided varutud.Talveks valisin seekord kõigile kolmele didriksonsi riided,.kuigi Gugguu.

  See lilla komplekt sobiks valatult mu plikatirtsule ?

 • Avatar
  Vasta Kadri 29. august 2017 at 17:28

  Minu roosamanna tirts oleks sellise komplekti üle väga rõõmus. No emme isegi veel rohkem 🙂 Suurus sobib ka täpselt!

  • Avatar
   Vasta Kadri 29. august 2017 at 17:29

   Talveriietest on üks jope veel puudu, muidu kõik olemas.

 • Avatar
  Vasta Karmen 29. august 2017 at 17:26

  Oma lapsele olen ostnud sügiseks kiletraksidpüksid ja jope, kuigi ta veel ei kõnni aga ehk sügisel hakkab 😀 ja talvekombesi olen vaadanud, sest nii palju ilusaid on, et ei suuda otsustada millist osta ?
  Kinkekaardi eest saaks kindlasti midagi ilusat lapsele sealt hoopis 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaili 29. august 2017 at 17:24

  Sügiseks on riided olemas, aga kuna meie plikatirts alles kasvab( vaid paar nädalat Lentsust vanem), siis ei tea mis suurus meid talvel ootamas. Juba praegult 80 riided nagu üleöö selga läinud. Kuid see Gugguu kombe oleks autosõiduks küll maruhea?

 • Avatar
  Vasta Kätlin 29. august 2017 at 17:23

  Meie pole veel talveriiete poole piilunud isegi mitte, alles varume sügisemaid riideid. Gugguu meeldib väga ja tore oleks sealt valida talvekombe.

 • Avatar
  Vasta Älis 29. august 2017 at 17:23

  Ilusaid asju pole kunagi liiga palju ühele pisikesele printsessile 🙂

 • Avatar
  Vasta Maarja 29. august 2017 at 17:23

  Osad riided on olemas, kuid mõned on veel puudu 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 29. august 2017 at 17:22

  Just hetkel on kaalumised erinevate kombede ja jope-püksid komplektide vahel 🙂 . Laste vanaemal tuli juba eelmise talve lõpus tuhin peale- ostis siis juba selleks sügiseks/talveks asju lastele 🙂 Just käisin pisema poisi saabastel ka järel.
  Ahjaa- ma niisama kommenteerin, ma loosis ei osale- mul on poisid, pole roosa bodiga midagi teha 🙂

 • Avatar
  Vasta Karin 29. august 2017 at 17:20

  Meil sügis/talve riided veel ostmata. Kevade kombe läks veel eelmine nädal selga kui proovisime. Seega mingi aeg saab seda kasutada kuni miskit kuskilt silma jääb.

 • Avatar
  Vasta Margit 29. august 2017 at 17:19

  No ei ole üldse veel sügiseks valmistunud…aga nagu peaks juba ?
  See lilla värk sobiks minu plikale üli hästi ?

 • Avatar
  Vasta Sigrid 29. august 2017 at 17:17

  Hetkel veel ostmata. Nädalavahetusel plaanis riiderallile minna.

 • Avatar
  Vasta Agnes 29. august 2017 at 17:16

  Oi, kuidas mulle meeldivad Gugguu riided! Eriti see lilla kombe on äge 🙂
  Hetkel ootavad jahedamaid ilmasid õelapsele väikeseks jäänud riided. Kui need selga ei lähe või jäävad suureks, siis ostan miskit juurde.

 • Avatar
  Vasta Liina 29. august 2017 at 17:15

  Mina olen täielik varuja!
  Uut kollektsiooni ei oota ja ostan pigem asju ette, kui leian midagi sobivat ja soodsat ?
  Beebi mul size 74 ja sügiseks pop tuuletõkkekombe olemas. Talvel ootab beebit juba pop kottkombe s74/80.
  Komplekti loosis osalen ka ✋️

 • Avatar
  Vasta Galina 29. august 2017 at 17:13

  Talveka riideid olen môlemale varunud, aga sügiseks peaks
  natukene juurde ostma. Plikale kampsuneid ja pükse, poisile samamoodi.

 • Avatar
  Vasta Reena 29. august 2017 at 17:13

  Minul plikale talveks kòik vist soetatud. Ausaltòeldes oli juba enne ta sùndi. ? Ja nùùd on ajaga muudkui kogunenud erinevates suurustes kombesid, jopesid ja paksemaid riideid. Eks nàis, mis selga mahub. ? Aga ikka alati tahaks juurde uusi asju, et pònevam otsustada oleks. ?

 • Avatar
  Vasta Eleri 29. august 2017 at 17:12

  Just hiljuti tegin riiete varumisega algust, sest sorteerisin ükspäev lapse sahtlitest kõik väikseks jäänud asjad välja ja sinna ei jäänudki eriti midagi peale suviste riiete alles. Ehk siis kõik pikemad riided on juba väikesed ja muidugi jõudsid sügis ja jahedad ilmad ka just nüüd nii ootamatult kohale. Oli vaja kiirelt soojemaid riideid varuma hakata!

 • Avatar
  Vasta Sille B 29. august 2017 at 17:12

  Sügiseks midagi toekamat hetkel ei ole, ajame teki ja ühe üsna tavalise kootud kombega (all ikka mõni riie kah) hetkel asju. Talveks vaatasin mugulale kombe välja aga pole ära tellinud, tänks, et meelde tuletasid! ??

 • Avatar
  Vasta Ave 29. august 2017 at 17:12

  Ostan jooksvalt, mida parasjagu vaja, pole kunagi suvel talve asju varunud, veits imelik minu jaoks, aga kuidas keegi. Sügisel lähevad enamjaolt samad k/s üleriided selga mis kevadel, juhul kui väiksed pole.
  Seda nunnud komplekti tahaks küll enda kolmandale plikale. 🙂

 • Avatar
  Vasta Marily Lok 29. august 2017 at 17:11

  Issand seda lugedes alles môtlesin, et mu septembris 6 kuuseks saavale Miale polegi talveriideid isegi vaadanud mitte 😀
  Oleks vist aeg otsima hakata, talle läheb kûll suurus 62 aga tundub et see hakkab ka vãikeseks jääma .
  Keeruline nende riietega :D.. poes vaatad neid riideid siis ûhest poest ostad 56 suuruse teisest poest 68 ja pärast paned need ûksteise vastu ..voilaa sama suured ?
  Ilma beebita ei oska vaadatagi neid riideid 😀 saab kas liiga vãike või suur ?

 • Avatar
  Vasta Kätlin 29. august 2017 at 17:11

  Plaanis on septembris vaadata sügisriideid juurde ning oktoobris ilmselt ka talveriideid hakata vaikselt nillima ?

 • Avatar
  Vasta Kerli 29. august 2017 at 17:11

  Mõtted peas juba tiirlevad, ühtteist on juba ka varutud, aga kõike veel päris ei ole.
  Loodan sellele, et eelmisel talvel poolmuidu saadud kombekas passib sel aastal selga, suurt ringi kõndimist sel talvel ilmselt veel pole, et mitut varianti vaja oleks.
  Küll aga peaks “sooja pesu” poole hoolega veel vaatama.

 • Avatar
  Vasta N. 29. august 2017 at 17:10

  Lastele talveriideid ostmata, sest nad siin teevad hetkel kasvuspurti. Otsustasid kasvama hakata, ootan kuni neil Tuhin üle läheb 🙂

 • Avatar
  Vasta G. 29. august 2017 at 17:09

  Me loodame veel “vana rasva” peale ehk väiksematel kasutame suuremate väikseks jäänud talveriideid. Kõige suuremale peaks vaatama hakkama, aga pole seda veel teinud.

 • Avatar
  Vasta B.K 29. august 2017 at 17:08

  Mina sooviksin oma tüdrukule!
  Ei ole sügiseks/talveks riideid veeeeel ostnud,pole midagi nii erilist silmanud,et ohh tahaks 🙂
  Aga selline komplekt oleks küll väga lahe ja ei ole üleni roosa !

 • Avatar
  Vasta Eve 29. august 2017 at 17:08

  Mul on lastele riided juba varutud. Komplekt sobiks tütrele ideaalselt, kuna on kohe selles mõõdus ka.

 • Avatar
  Vasta Maris 29. august 2017 at 17:08

  Ma seekord väga ettenägelik ja hakkasin augustis juba sügise ja talveriideid varuma. Eelmisel aastal jätsin viimasele minutile ja siis tuli muidugi talv ka nii ootamatult ja pidin kohe poodi tormama ? Loomulikult ega siis erilist valikut ka enam polnud ja sain oma õppetunni kätte, edaspidi olen targem ?

 • Avatar
  Vasta Karin 29. august 2017 at 17:08

  Olen hakanud vaikselt talveriideid varuma, kuid ootan veel uusi pakkumisi ?

 • Avatar
  Vasta Triin 29. august 2017 at 17:07

  Mul lastele kevad-sügis riided olemas suuremal kombekas ja jope-püksi komplekt, ning pisemal tuuletõkkekombe ja tavaline kilekombe. Talveriietest on pisemal olemas jope ja püksid, kombe veel puudu ja suuremal ainult paar jopet, pean veel püksid ja kombeka juurde organiseerima. Talvemütsid ka puudu veel, õnneks kindaid ja salle on. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kadi 29. august 2017 at 17:07

  Talve kombekad olemas aga sűgis on suure kűsimärgi all :S juba praegult tuuliste ilmadega on raske midagi selga panna, űhtlasi päike soojendab aga tuul nii nii kűlm.

 • Avatar
  Vasta Kairi 29. august 2017 at 17:07

  Talveriided juba varutud.

 • Avatar
  Vasta Laura Lokk 29. august 2017 at 17:06

  Talvekombeka olen lapsele valmis ostnud aga sügiseks pole mul talle midagi selga panna… ? oops! Käbe miskit otsima enne kui külmapoiss mu neiukese endale naiseks palub ?

 • Avatar
  Vasta Angeelika 29. august 2017 at 17:03

  Ootan veel milliseks see sügis läheb. 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 29. august 2017 at 17:03

  Mul on imelikud lapsed – ei kasva üldse. Või noh kasvavad küll, aga enamuse õueriietega ajavad läbi ca 2 hooaega. Mõned korrad on juhtunud ka seda, et kõike on vaja korraga – siis on jama majas, sest ilusate ja kvaliteetsete asjade valimine on aeganõudev. Ma elan sellises kohas, et ei saa poodi minna ja osta. Enamus asju tellin. Selleks sügiseks ja talveks on eelmisest aastast pea kõik olemas, nipet-näpet veel vaja.

 • Avatar
  Vasta Kristi 29. august 2017 at 17:03

  Just praegu olengi just sügis- ja talveriiete otsingul. Talveks olemas tuuletõkke kombekas ja müts, sügiseks pole veel midagi. Selline vahva komplekt kuluks meie beebile küll marjaks ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Merle 29. august 2017 at 17:02

  Kingiks võidu korral kellegile, kes väga neid riideid oma pisikesele piigale vajab.

 • Avatar
  Vasta Eve 29. august 2017 at 16:58

  Oma 3 a. pojale hakkan juba vaikselt valmis vaatama, tema enam turbokiirusel ei kasva.
  Aga beebs sai alles täna kahekuuseks, seega ootan veel veidi, seniks kuni ta kasvukiirusest enamvähem aimu saab 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 29. august 2017 at 17:02

   Beebile vist 62 peaks sul kenasti istuma selleks talveks? Ma arvan, et 68 oleks äkki ikkagi suur?

 • Avatar
  Vasta vaike 29. august 2017 at 16:57

  meil hetkel valitud talveks Molo kombe. sügiseks on veel komplekt puudu sest ei tea mis suurust valida salamisi loodaksin et kevadel sama komplekt selga läheks.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 29. august 2017 at 17:01

   molo mustrid on ka niii ilusad!

 • Avatar
  Vasta Anette 29. august 2017 at 16:54

  Hetkel ei ole tüdrukule talveks kombekaid soetanud. Loodan, et ehk eelmise aasta omad mahuvad selga ? pluss mul neid kombesi kapis pea igas suuruses 🙂 kuid uuest komplektist ära ei ütleks. Kuigi lubasin enne sünnitust et last roosamannase ei riieta siis hiljem sõin oma sõnu. Nad on ju nii armsakesed roosas ?

 • Avatar
  Vasta Karina 29. august 2017 at 16:54

  Soovin osaleda ?
  Mul suurem plika 8 aastane ja ilmselt saab veel eelmise aasta varudega läbi aga väiksem 9 kuune, talle pole midagi varunud veel, isegi tavariided kapis hakkavad väikseks jääma.Suve pole meil olnudki aga sügise peale mõeldes tulevad värinad peale ? see külm ja sombune aeg… Valikut on samuti nii raske teha, sest ilusaid asju on niiiiii palju tüdrukutele! Ostaks vaeseks end poes

 • Avatar
  Vasta mairit 29. august 2017 at 16:54

  Arvestades meie viimaste aastate suvesid/talvesid ei või kunagi teada mis tuleb ? Seepärast ootan natuke veel ? Minu piiga kannaks rõõmuga nii lahedaid riideid ?

 • Avatar
  Vasta Karolina 29. august 2017 at 16:52

  Oeh, talveriiete ostmine on ja jääb viimaseks. Hinnad on eriti krõbedad ja meie eesti talvega ei tea iial mis tulla võib. Eks paistab siis kui see talve moodi aeg saabub.
  Sügiseks on õnneks kõik olemas 🙂