LAPSED Lasteasjad Mari Riided

hea hinnaga talvejope

5. november 2017

Kui ma teile Mari GugGuu jopet näitasin, siis kõik õhkasid, et oo, nii ilus, aga no nii kallis. Tõsi ta on, maksab ta umbes kakssada eurot. Kuna mul oli aga teist jopet veel vaja (lasteaeda ühte) ja kahte kahesotist jopet ma ka nüüd ostma ei hakka, siis mul on hea meel öelda, et täna saan ma soovitada midagi, mis on lausa 10x odavam. Jep, ma käisin jälle seal LADU poes.

Tegemist on minu jaoks suht tundmatu firma, Mini Bodeniga, mis olla UK’s päris popp pood. Vaatasin nende kodukalt, et nende joped on ka päris kallid: 60-70 naela (eurod on vist umbes sama kurss, veits rohkem). See on ka üsna krõbe hind, aga mina maksin selle jope eest vaid 20€ ja see on täitsa uus, lausa siltidega. Arvestades, mis hinnaga inimesed kasutatud jopesid müüvad, siis oli see lausa väga hea hind, niiet ma ostsin ta kohe ära.

Ainukene asi on see, et tal on SAMPLE tempel peale löödud, selle pärast ta nii odav ongi. Sinna võib inimene mingi riidekleepsu peale panna, aga minu arust on seda nii vähe näha ja lasteaias trööbates ei vaata keegi nii täpselt, et misasi seal rinnal nüüd täpselt on. No vaadake ise, kas te panete olulisel tähele?

No ma ju ütlesin, et peale vaadates pole midagi näha. Aga no natukene lähemalt uurides ikkagi natsa on näha. Mind ei häiri igatahes.

Nii palju, kui mina oma mitte-ekspert silmaga näen, tundub see lasteaeda tõeliselt hea jope olevat. Soe, aga ei ole üli paksu voodriga, et selles raske liigutada oleks. Sees on all trukkidega kinnitused, et tuul alt ka sisse ei tuleks. Jope on piisavalt pikk, et pepu ära katta, aga võib-olla on asi selles, et ma ostsin 5-6 aastaste suuruse. Mari vist on oma ea kohta päris pikk ka? Ma ei tea, mulle on öeldud. Ta on 110 cm, ei teagi. Igatahes jope suur talle pole.

Jope sees olev kummidega lisajupp, mis tuult sisse ei lase

Varrukatel on ka lisa vooder sees, et külm sisse ei saaks.

Üldse tundus mulle, et 20€ eest on jopet rohkem kui küll. Ja kõigele lisaks ei ole ta mingi tavaline must jopp, vaid toredates lastevärvides. Marile meeldib väga see kollane vooder ja muidugi karvaga kapuuts.

Ma lihtsalt tahtsin soovitada, et seal on neid jopesid väga palju. Osadel on seda SAMPLE templit rohkem näha, need on odavamad ka (8€), aga nagu ma mainisin, võib sinna peale ju mingi kleebise või helkuri või millegi panna. Lendele ostsin sealt ka ühe kombeka (15€) ja ühe musta karvase kasukalaadse asja. Kuna Lende aga magab, siis neid näete mõni teine kord. Kellel aga oma lapsele jopet/kombekat tarvis, siis soovitan sinna minna. Seal muidugi on selliseid asju ka, kus neid templeid peal ei ole (Lende asjadel nt ei olnud) ja numbreid oli seal kuni 14-15 aastastele lastele.

Loe ka neid postitusi!

21 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Hattie 13. november 2017 at 12:44

  (UNAIDS & WHO, apud BADERNA, 2005). http://wunsch-portrait-zeichnung.pytalhost.de/index.php?option=com_easybookreloaded

 • Avatar
  Vasta Kats 8. november 2017 at 11:23

  Pikk Mari siis on, et siin mingi väike ehmatus tekkis? 😀

 • Avatar
  Vasta Vaike 6. november 2017 at 18:07

  Seda võib ju ka nii võtta, et Mari on näidislaps, nn musterlaps. 😀

 • Avatar
  Vasta Anita 6. november 2017 at 17:54

  Aga..mis asi on sample? ??

  • Avatar
   Vasta K 8. november 2017 at 14:46

   Näidis. Inglise keeles.

 • Avatar
  Vasta marii 6. november 2017 at 10:52

  väga ilus jope! aga mari on küll mu meelest päris pikk. ja ärge tulge rääkima, et 114 cm pikk nelja-aastaseks saav laps on keskmist kasvu. mul sai tüdruk suve lõpus 5, on 115 cm pikk ja on ka keskmine või isegi tsipa üle (rühmas on 12 tüdrukut, neist on temast pikemad ainul 3, kuigi ta on üks noorimaid). temast pikemaid ja aasta nooremaid ma pole veel üldse näinud (kuigi kindlasti on ka neid).

 • Avatar
  Vasta koaala 6. november 2017 at 10:36

  Mul on 5,5-aastane tüdruk ja tal on ka samast kohast ostetud ja sama firma jope. Ainult et suurusele 3-4 aastat, ja see sai alles tänavu sügisel parajaks (ostetud sai juba paar aastat tagasi). Ja ikka on selline avaram, st tagumik kaetud. Temaga võrreldes on Mari tõesti pikemapoolne – minu tüdruk on alles 108 cm, kuigi saab kevadel juba kuueseks. Ta on isegi kasvuspurdi teinud, suvel oli kõigest 105 cm. Ikka väga pisike oma vanuse kohta, rühmas ka üks kõige väiksematest.

 • Avatar
  Vasta Merka 5. november 2017 at 21:52

  Ma tellisin viimati sellest kohast vihmariided ja seal ka talvekaid müügil https://www.facebook.com/riidedsaksast/
  Aga see mis sa leidsid on lausa hea hinnaga. ainult mulle natuke kauge. kahju et e-kauplust sel ei ole.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 5. november 2017 at 22:23

   Mul õnneks pole see pood väga kaugel, veab!

   • Avatar
    Vasta Merka 5. november 2017 at 22:27

    sul tõesti veab 😀 kadestan 😛

 • Avatar
  Vasta Nimi 5. november 2017 at 20:35

  Ei ütleks, et Mari pikk on. Minu tüdruk Marist 3+ kuud noorem ja pikkust oli viimati 112cm, nüüd ilmselt veel rohkem. Aga rühmas täitsa keskmine, on pikemaid ja lühemaid, no paar ikka täiesti juntsut muidugi ka.
  Aga Ladu on super, oleme mulle-mehele-lapsele riideid ostes oma 400-500€ sinna juba jätnud ja kapid uputavad, aga siiski hoian FB silma peal ja kui ikka võimalust, lähen käin ikka läbi 😀

 • Avatar
  Vasta Andra 5. november 2017 at 19:37

  Mis vanustele neid oli?
  Millal uus ladu avatud?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 5. november 2017 at 19:39

   Mine vaata avamise aegu nende fbi lehelt (see on lingitud ka tekstis). Suurustest ma 100% ei tea öelda, aga no Lende vanusele oli asju ja kui 14 aastastele vist.

 • Avatar
  Vasta Liis 5. november 2017 at 18:19

  Nii kahju et neil e poodi pole 🙁 ma otsin s 86-92 normaalset jopet ning kombet tikutulega taga. Teen fb gruppidesse kuulutuse ja pakutakse ilgeid räämas riideid. Ma ei tea kuhu peaks shopingule minema või ehk keegi oskab e-poode soovitada, kus hinna ja kvaliteedi suhe oleks paigas 😀

  • Avatar
   Vasta Mailis 5. november 2017 at 18:37

   Sama siin, lolliks väib otsida end.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 5. november 2017 at 18:43

   Ma olen ka seda täheldanud seal ostu-müügi gruppides. Kuigi noh VÕIB jopata ilusa asja peale ka, aga enamasti pigem mitte 🙁

 • Avatar
  Vasta Veronika 5. november 2017 at 18:12

  Ma seda esimest pilti ikka täiega zoomisin silmadega ja ei näinud seda sample templit 😀 kui ei teaks, siis ei leiakski ilmselt.

  • Avatar
   Vasta Jj 5. november 2017 at 19:33

   Sama siin! Uurisin ja puurisin täiega ja mõtlesin, et ju olen siis pime, aga minu silmad ei näe 😀

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 5. november 2017 at 19:39

    ega ta nii nähtav pole jah 😀

 • Avatar
  Vasta Lizzy 5. november 2017 at 18:07

  Kas seal 3-6 kuu vanustele ka midagi on ? 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 5. november 2017 at 18:08

   Ma pead panti ei anna, aga minu meelest oli küll 🙂