Enne kui ma Tenerifele tulin, siis saadeti mulle Snaps‘i poolt kingituseks valik nende “nutipaelu”. Ei, nad ei loe su samme, ega lase sulle muusikat, aga säästavad su aega paeltesidumise pealt. Neid on erinevaid mudeleid – kummipaelte, silikoonpaelte ja magnetitega. Magneti omad panin proovi pärast oma ketsidele, seda näitasin oma Instas ka, aga sinna need nii hästi ei sobinud ja kui ma koju lähen, panen need hoopis oma talvesaabaste peale. Ma lihtsalt ei viitsi neid paganama paelu kogu aeg siduda. Näete, SIIT näete kogu nende tootevalikut.

Minu heakskiidu need vidinad igatahes saavad. Nii mugav on jalanõud lihtsalt jalga tõmmata, mitte paeltega pusserdada. Mul oli tavaliselt komme paelad lihtsalt lahtiselt tossu sisse jätta, aga nad jäid mõnikord mulle talla alla ja see oli päris ebamugav. Seega olen ma oma Snapsidega väga rahul.

Neid on erinevaid värve, teevad jalatsite jalgapanemise kergeks (eriti hea mõte lastele, kes väga hästi veel oma paelu siduda ei oska) ja no eriti hea on veel see, et need on taskukohase hinnaga. Minu lemmikud on 7.99€, magnetitega 9.99€. Ainukene asi, mida ma soovitan tähele panna, et kui te paelu peale panete, siis neid liiga tugevasti ei paneks. Kontrollige enne, kuidas nad jäävad, kui paelaotsad ära lõikad. Ma oleks napilt juba suure vea teinud, aga taipasin enne ikka jalga ka proovida :D

Minu tossud tulid minuga siia ka kaasa ja no iga kord kui kannan, siis mõtlen, et mmm. Nii mugav… Igatahes soovitan neid näiteks kellelegi kingipakki surada, kui tead mõnda minusugust laiskvorsti, kes paeltega jännata ei viitsi. Vaadake Snapsi kodukale, seal on paremad videod ka, kuidas nende magnetite ja asjadega kinnitused töötavad. Lisaks on neid nii palju erinevaid värve, et sobivad pea kõikidele jalatsitele.

Saan ühele loosida välja kolmese paki snapse, igast sordist ühed (võitja saab värvi ise välja valida). Et võita, hakka Snapsi fänniks FBis (SIIN) ja jäta siia komm, et tahad osa võtta, muud miskit. Võitja loosin välja esmaspäeval :)

*Postitus sündis koostööd Snaps’iga

Jaga: