PILDID SPORDIJUTUD Uncategorized

motist ja tutist

1. jaanuar 2018

Nagu te teate, siis täna sai alguse Teeme koos 2018 võistlus ja kui ma meie grupist lugesin, et Henry kavatseb täna oma esimese liigutamisringi kolmest ära teha, siis ei saanud ka mina kehvem olla. Ainult, et enne kui uksest välja minna, tuli hommikust ka süüa. Teate kui raske on nii elada, et pooled perest ärkavad kell 12 päeval… Ehk siis mina ja Mari oleme kuke ja koiduga üleval, kuni kõige suurem ja kõige väiksem ka luugid lahti teevad. Ei tasu vist mainidagi, et mõne mehe unegraafik on ikka omadega täitsa pees.

Ühesõnaga tegime Mariga koos mõnusa hommikusöögi  – Mari lemmik. Ei, mitte söömise mõttes, aga kokku segamise mõttes on ta alati rõõmus, kui meil omletiteoks läheb. Aga ega tühja kõhuga saa omletti teha, jõime tüdrukutega kõik omakeskis smuutit. Ma tean, et see on vist räme suhkrupomm ja parem oleks ise teha, blaablaa, aga see on nii hea!

Mari sai täna esmakordselt hakkama ka niimoodi muna katki löömisega, et pool elamist muna täis ei ole 😀

Omleti juurde tegin salati ka – kurk, tomat, roheline jama, juustukuubikud, avokaado, sibul. Mmm!

Minu hommikusöök

Peale hommikusööki ajasime kargu alla, võtsime kõik majapidamisest kaasa ja läksime Lottega ühele ringkäigule. Me oleks isegi pikema tiiru teinud, aga Lende protesteerib peale Tenerifelt tulekut igasuguse õues olemise üle, nii vankris, kui ka kotis, seega ei julgenud me päris rabaradadele minna, sest sealt poleks saanud väga kiiresti koju, kui ühel mehel oleks eriti suur masendus peale tulnud.

Muidugi just enne koju jõudmist andis Lende alla ja jäi lihtsalt magama ära. Ei no tänks! 😀

Igatahes esimene “treening” läks korda, sest vajaliku 45 mintsa asemel jalutasime tunnikese ja arvestades, et mulle oli veel lisaraskus külge seotud ja Mari kõndis teosammul, siis hea, et üldse midagi tehtud saime. Ainult kaks korda veel vaja mingi liigutamine välja mõelda ja siis saan ma ka öelda, et selle nädala eesmärk saab täidetud. Salateid teen ma nagunii iga päev, see osa mulle katsumuseks ei ole.

Motist räägitud, nüüd tutist ka. Nimelt pean ma homme mitte ühele, vaid kahele inimesele oma alumist korrust lehvitama. Nimelt olen ma täpselt tunnise vahega endale pannud nii depilatsiooni, kui ka güneka aja. Otse depist pean jooksma günekoloogi juurde, kes kontrollib üle, kas mu spiraal sedapuhku ikka sees püsib, või kavatseb see ka kuskile rändama minna. Ainuke asi on see, et… ma käisin viimati depis enne pulmi ja ma ei mäleta, kuidas see käib. Kas ma pean mingi… eeelkasima ennast natukene? Et nagu enne kui koristaja tuleb, siis koristad ikka ise ka tube, et koristaja ei vaataks, milline räpane siga sa oled? Kas ma peaks natukene… hekki piirama?

Kodukal oli kirjas, et läheb 45 min, aga mõtle kui mark, kui ta sinna alla vaatab, võtab oma walkie-talkie ja ütleb “we need backup” ja siis hakkab see motiveeriv trennimuusika, kus on näha, kuidas 10 naist elu eest muudkui sheivivad ja higi lendab ja karvatuustid vedelevad siin-seal ja vahepeal nad teevad lõunapausi ja väsinumad vahetatakse välja siis saja aasta pärast mais on nad sellega ühel pool.

Või no äkki ta lihtsalt ütleb, et oh shit sõbrake, 45 mintsaga ei jõua ma ennast nii palju kokkugi võtta, et laost vajalik tünnitäis vaha tuua.

giphy-8414266

Igatahes loodame, et ma homme seal depilatsioonis hakkama saan ja veel güneka juurde ka jõuan. Vähemalt teisele kohtumisele minnes olen kasitud AF.

Loe ka neid postitusi!

30 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta M 2. jaanuar 2018 at 07:36

  Täna ootame Laivi siis, mõlemast üritusest ?

 • Avatar
  Vasta M 1. jaanuar 2018 at 23:28

  On mida oodata, tee kindlasti laivi ?.

 • Avatar
  Vasta Lily 1. jaanuar 2018 at 22:08

  Tahaks ka kunagi lähiajal esimest korda elus võsa piirama minna, ma miskipärast arvasin ka, et äkki peab lühemaks ajama enne, nii et kasulik inff. Veits tahaks TMI-d ka ja küsiks, et mis sonksi teha lased/lasid? 🙂 Ma eriti ei tea, mis need variandid ongi peale brasiliani.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 2. jaanuar 2018 at 00:01

   Ma lasengi vist brasiliani teha, sest noh, ma ka muid ei tea ??

 • Avatar
  Vasta Kertu. 1. jaanuar 2018 at 22:07

  Olen facebookis sinu tiimis ja tahtsin ka täna niii väga välja minna jalutama, aga siin oli ainult vihm ja masendav ilm, ise oleks ehk veel läinud, aga noo lapsega.. 🙁 loodame homsele paremale ilmale.

 • Avatar
  Vasta Mamacita 1. jaanuar 2018 at 22:04

  Mida pikem karv, seda valusam vahatada.
  Kui on väga pikk, siis võta tugevam kamm ja käärid ning lõika lühemaks. Sellise süsteemiga, et kamm on vastu nahka ja karvad on kammipiide vahelt läbi, ning need läbiulatuvad karvad tasanda kääridega ära, nii et jääb selline ühtlane “poisipea”, nii 1…1,5 cm ringis.
  Eks ära on võimalik ka pikemat karva tõmmata, aga kui teed Brasiiliat, siis sügavamalt seestpoolt on pikka karva vahatada on oi-oi-oi kui valus.
  Abiks ka tund enne valuvaigisti sisse võtta. 🙂

 • Avatar
  Vasta marju 1. jaanuar 2018 at 22:04

  Mitte et ma tahaks sind ära ehmatada, aga… Kui mina üle pika aja jälle uuesti brazili depis käisin, juhtus nii, et jube kaua läks ja vaha sai ka otsa. Tulime siis kosmeetikuga alla administraatori juurde ja kosmeetik ütles: Pane talle palun veel üks aeg, näiteks homme, arvesta igaks juhuks 1h. Administraator vaatas mind pika pilguga, et ahah, nii karm juhtum… 😀 Aga paljaks ma sain.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 2. jaanuar 2018 at 00:02

   Hahahha, nüüd ma mõtlen, et raudselt pean kodus piirama, muidu ei jõuagi güneka juurde ?

 • Avatar
  Vasta Maarja 1. jaanuar 2018 at 21:25

  No kui väga pikad karvad on, siis on lihtsalt valusam. Googelda mis see soovituslik pikkus on ?seega olen teinekord piiranud. 45 mintsa tundub väga kaua aega niiii ebameeldiva tegevuse jaoks. Mul on ülikiire tegija, kes on enamasti ca 20 mintsaga puhta töö teinud aga kahjuks Tartus. Ja mind on väga tugeva alumise karvakasvuga õnnistatud, ei ole mingi lihtne klient.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 1. jaanuar 2018 at 21:28

   ok, tänks, ma siis natsa nüsin ennast täna 😀

   • Avatar
    Vasta Vaike 1. jaanuar 2018 at 23:32

    Ma kergitasin ka selle 45 minuti koha püeal kulmu, et misasja ta nii kaua teeb, kitkub pintsettidega ükshaaval karvu välja? Mul ei lähe kunagi üle 20 min nagu Maarjalgi. Minu arust on see tavapärane aeg. Kui mu enda tutihooldaja puhkusel oli, käisin ta kolleegi juures, kes tegi samuti 20 minutiga.

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 1. jaanuar 2018 at 23:58

     Mai teaa, kodukal oli nii kirjas, et esimene kord on 45 min..

  • Avatar
   Vasta Lily 1. jaanuar 2018 at 22:10

   Maarja, kes see Tartus on sul? Olen huvitatud!

  • Avatar
   Vasta Helene 1. jaanuar 2018 at 22:54

   Oh, kes Tartus hästi teeb? Kolisin ise ka alles siia ja otsin uut tegijat 🙂

   • Avatar
    Vasta Liise 2. jaanuar 2018 at 17:58

    Julgen Sulle soovitada Ilvit Vanalinna Ilusalongist!

  • Avatar
   Vasta Katriin 2. jaanuar 2018 at 17:50

   Maarja, kui tüli ei tee, siis ma sooviks ka infot kes Tartus teeb 🙂

   • Avatar
    Vasta M 2. jaanuar 2018 at 19:22

    Ma ka!

 • Avatar
  Vasta Mari-Ann 1. jaanuar 2018 at 20:43

  Mis juustukuubikuid sa kasutad salatites?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 1. jaanuar 2018 at 21:24

   Ma leidsin selverist sellised “salatijuustukuubikud”, aga feta sobib ka (kuubikuid on lihtsam sisse valada, ei pea lõikuma :D)

 • Avatar
  Vasta Kätlin 1. jaanuar 2018 at 20:01

  Krt ma nii argpüks, et maaaa ei julge deppi minnna. Valu kardan ? Räägi pärast kuidas oli. Tahaks valust karjuda või täitsa kannatatav.

  • Avatar
   Vasta Mannu 2. jaanuar 2018 at 00:17

   See valu oleneb tegijas ka kes kuidas teeb.
   Enamus kohtades plökerdatakse paksult vaha peale ja nokitakse serv lahti ja tõmmatakse ära ning see on oiooi kui valus. Mõned kohas pannakse õhuke kiht vaha ja paberiga tõmmatakse ära ning see ei ole üldse valus. Olen paljud Tallinna salongid läbi käinud ja peaaegu nuttes igaltpoolt välja tulnud. Soovitan tallinnas fbist leht stina maria depilatsioon – fantasitiline inimene ja vahataja, temajuures on protseduurid peaaegu täiesti valutud ?

 • Avatar
  Vasta k 1. jaanuar 2018 at 18:58

  Mallu, palun tuleta mulle selle firma nimi meelde, mis seda jopet teeb. Ma seda pilti vaadates tunnen, et suren jalapealt kui enda plikat sellises üliässas jopes kanda ei saa.. Fänkjuu ette ära!

 • Avatar
  Vasta Krista 1. jaanuar 2018 at 18:53

  Pigem olgu pikemad karvad ja ta teeb nendega ise (vajadusel) midagi kui et lähed lühkesegega ja siis karvad ei tule ära 😀

  • Avatar
   Vasta Krista 1. jaanuar 2018 at 18:54

   Lühikestega* 😀

 • Avatar
  Vasta P 1. jaanuar 2018 at 18:52

  Mul tuleb su depi jutuga meelde,kuidas ma esimest korda käisin. Millegi pärast läksin eelmisel õhtul välja ja jõin palju rohkem kui oleks pidanud. Hommikul ärkasin äratuskella peale ja tükk aega mõtlesin,et miks ma endale äratuskella olin pannud. Lõpuks tuli meelde-DEPILATISOON. Ma ei olnud varem nii paanikas olnud,kui sel hommikul. Võtsin takso ja kiirustasin uhkesse vanalinnasalongi. Pilt käis nii ringi ja süda puperdas,viimane asi mida ma teha tahtsin,oli end kellegi võõra eest paljaks võtta,jalad harki ajada ja oma karvad välja lasta kiskuda! Õnneks oli depileerijaks vanem vene naisterahvas ja see kuidagi aitas natukene. Lühidalt-ära joo enne depileerima minekut.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 1. jaanuar 2018 at 18:54

   haha, juua pole täna plaaniski 😀

 • Avatar
  Vasta Ma 1. jaanuar 2018 at 18:41

  Ei pea sa mingit eelpügamist enne tegema! ☺

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 1. jaanuar 2018 at 18:43

   Lähengi nii, et ise komistan puhmasesse või :D?

  • Avatar
   Vasta Ma 1. jaanuar 2018 at 23:29

   Mina läksin essat korda nii. ? Ise lõikab kääridega lühemaks kui vaja.