Ühel päeval toodi mulle koju mekkimiseks uudistoode – tahke kohv. Ma ei osanud sellest suurt arvata, sest mulle meeldib hommikuti kohvi juua, aga seda, kas mulle kohvi süüa ka meeldiks, seda ma öelda ei osanud. Pean tunnistama, et ma alguses kartsin, et see on mingi kibe ja mõru kuubik, mis tuleb läbi häda ära närida või miskit, aga tegelikkuses näeb see välja nagu väike kohvibatoon – selline:

Ma sain proovida kaht eri sorti, üks on nagu piimakohvi ja teine natukene kangem. Paki peal on kirjas ka, et kollases pakis on 50 mg kofeiini, valges 33. Mulle valge maitses ka rohkem, aga ka vedelana eelistan ma piimakohvi mustale. Igatahes, minu rõõmuks ei olnud need üldse kibedad, vaid vastupidi – teed paki lahti ja ehe värske kohvi lõhn tuleb ninna, nii hea! Kuna see on piisavalt pisike, siis saab selle kiirelt nahka panna, ilma, et see oleks liiga kange või liiga magus. See konkreetselt sulab suus ja nii palju, kui ma seda külalistele proovida olen andnud, on kõik öelnud, et nii hea lõhna ja maitsega. Mõrkjas on ta küll, aga meeldivalt – nagu päris kohvigi.

Muidugi lõhn ja maitse on üks asi, kas ta aga töötab, on teine asi. Ma olen sellist tüüpi, et ma ei PEA hommikuti kohvi jooma, et ei ole seda juttu, et “ma ei saa muidu üles”, saan ikka, aga mulle lihtsalt tõesõna meeldib. Kui ma sõin ära valges pakendis kohvi, siis tavalise kohvi isu mul enam ei olnudki. Tundsin ennast hästi, erksana ja kohviisu oli täitsa rahuldatud. Nii maitselt, kui ka kofeiini koha pealt.

Muuseas, “Ringvaade” on ka seda kohvi testinud, keda huvitab, siis näete, SIIN on sellest juttu.

Ma viskasin endale nüüd kaks batooni käekotti, sest kohtades, kus on ebamugav või võimatu kohvi juua, saab sellise batoonikese kiirelt sisse süüa. Ausalt maitsevad hästi ja töötavad ka täpselt nagu oleks tassikese kosutavat kohvi ära joonud. Usun, et see polegi mõeldud selleks, et nüüd asendadki kohvijoomise selle söömisega, aga pigem olukordadesse, kus lihtsalt ei jõua või ei saa oma tassikest ära juua, tuleb Coffee Pixel abiks.

Seda saab osta Maksimarketitest ja mõnest Konsumist. Hind jääb ühel batoonil 2€ kanti. Kui keegi tunneb, et ta tahaks ka Coffe Pixli kohvi ära proovida, siis jäta mulle kommentaar, kas sa tahaksid saada karbikese piimakohvi või kangemat kohvi ja juba reedel loosingi võitja!

*Postitus on sündinud koostöös Coffee Pixliga

Jaga: